تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور 1400 + شرایط و رشته ها

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۹
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سراسری

 

ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور

اطلاعیه جدید پذیرش رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و سراسری بهمن 1400

ثبت نام دانشگاه سراسری به صورت بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی آغاز شد کلیه متقاضیان محترم ورود به دانشگاه های آزاد و سراسری کشور مطابق شرایط جدید می توانند به صورت بدون کنکور در مقاطع کاردانی – کارشناسی و کارشناسی ارشد پذیرش شوند شایان ذکر است در بین رشته های جدید بدون کنکور دانشگاه سراسری ترم بهمن 1400 برخی رشته های پیراپزشکی و همچنین پرطرف دار ترین رشته های دانشگاهی مهندسی و همچنین در زیر گروه انسانی رشته حقوق و روانشناسی نیز دانشجو پذیرش می شود.

 

پذیرش رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و سراسری ترم بهمن 1400 از امروز 1 دی ماه 1400 آغاز شده جهت اطلاع از رشته و دانشگاه ها و انجام ثبت نام با شماره های زیر تماس حاصل نمایید

 

 

جهت اطلاع دقیق از لیست رشته و دانشگاه های پذیرش بدون کنکور – انجام ثبت نام در رشته های بدون کنکور سراسری از تلفن ثابت با شماره های زیر تماس بگیرید پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب

9099072952 – تماس از تهران و سراسر کشور

9099092952 – تماس فقط از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

جزئیات ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور

ثبت نام کنکور سراسری برای کلیه داوطلبانی که مایل به شرکت در رشته های با آزمون دانشگاه های سراسری هستند ، به صورت هم‌زمان برای کلیه گروه‌های آزمایشی در آذر ماه آغاز می‌گردد. آن دسته از داوطلبانی که مایل به انتخاب هر یک از این رشته ها می‌باشند، لازم است پس از دریافت کارنامه کنکور سراسری و با استفاده از رتبه مورد نظر ، اقدام به انتخاب رشته موردعلاقه خود نمایند.

اما آن دسته از داوطلبانی که متقاضی ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سراسری می‌باشند ، می‌توانند در مرداد ماه به صورت الکترونیکی با مراجعه به پایگاه سازمان سنجش و آموزش کشور ، و یا تماس با شماره مرکز ثبت نام 9099072952 نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. داوطلبان عزیز هم‌زمان با ثبت نام می‌توانند در لیست رشته های بدون کنکور گروه آزمایشی خود پس از ثبت نام بر اساس معدل دانشگاه سراسری اقدام به انتخاب رشته نمایند.

داوطلبان عزیز لازم است قبل از ثبت درخواست ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری ،می بایست اقدام به خرید کارت ثبت نام آزمون به صورت اینترنتی و با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب اقدام به خرید کارت اعتباری ثبت نام نمایند. پس از خرید این کارت، شماره سریال 12 رقمی در اختیارتان قرار داده خواهد شد که به منزله مجوز ورود به ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور خواهد بود.

 

 

 

ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور به صورت همزمان در کلیه گروه های آزمایشی به صورت همزمان صورت می گیرد

 

 

 

 

 

شرایط ثبت نام بر اساس معدل دانشگاه سراسری

 

شرایط ثبت نام بر اساس معدل دانشگاه های سراسری

شرایط ثبت نام بر اساس معدل دانشگاه های سراسری

 

ثبت نام بر اساس معدل دانشگاه سراسری به صورت شرایط عمومی و شرایط اختصاصی می باشند. که در ادامه ما به ذکر شرایط اختصاصی خواهیم پرداخت. آگهی از تاثیر معدل بر کنکور سراسری ، از جمله مواردی است که داوطلبان در تمامی رشته ها لازم است نسبت به کسب اطلاعات لازم بپردازند.

 • دارا بودن دیپلم دوره چهارساله نظام قدیم آموزش متوسط  و یا گواهینامه دوره پیش دانشگاهی برای کلیه داوطلبان الزامی می باشد. همچنین دارندگان مدرک فوق دیپلم (کاردانی) ، امکان ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور را خواهند داشت.
 • آن دسته از متقاضیانی که در آموزشگاه های فنی و حرفه ای دیپلم خود را دریافت نموده اند در صورت دارا بودن مدرک کاردانی یا فوق دیپلم را اخذ نموده باشند، حق شرایط ثبت نام بر اساس معدل در دانشگاه‌های سراسری را خواهند داشت.
 • آن دسته از داوطلبانی که فارغ التحصیل رشته های کاردانی گروه های آموزشی غیر پزشکی که تا پایان شهریور 1400 فارغ التحصیل شده باشند ، در صورتی می توانند در ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور شرکت نمایند که تعهدات و خدمات قانونی را انجام داده باشند.
 • دانشجویان انصرافی در دانشگاه های مختلف و رشته های متفاوت در صورتی تصفیه کامل در تمامی موارد در دانشگاه ، امکان ثبت نام را خواهند داشت.

 

تفاوت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی سراسری

تفاوتی که بین ثبت نام بر اساس معدل دانشگاه سراسری با سایر دانشگاه ها و رشته های دیگر وجود دارد در این است که شما می توانید همزمان با ثبت نام، اقدام به انتخاب رشته های مورد علاقه خود نمایید. اما آنچه در کنکور سراسری مرسوم می باشد، تنها از طریق کارنامه و رتبه  داوطلب در هر یک از زیر گروه های مورد نظر، امکان انتخاب رشته وجود خواهد داشت.

یکی دیگر از تفاوت هایی که بین ثبت نام بدون آزمون دانشگاه دولتی وجود دارد، به نحوه گزینش داوطلب برای قبولی در رشته های انتخابی مربوط می شود. برای مثال پذیرش در ثبت نام بر اساس معدل دانشگاه سراسری می باشد و متقاضیان در صورت دارا بودن معدل لازم می توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. اما در کنکور سراسری معدل و رتبه داوطلب به صورت توامان با هم در قبولی داوطلب موثر می باشد.

از دیگر تفاوت هایی که بین ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور و ثبت نام کنکور سراسری می توان امکان ثبت نام در دو نیمه از سال اشاره نمود. همچنین انتخاب رشته در هر یک از این انواع را می توان در دو ترم مهر و ترم بهمن دانست که امکان ثبت نام و پذیرش داوطلبان را در هر دو ترم فراهم می نماید. با استفاده از انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش می توانید به انتخاب رشته به صورت مجازی بپردازید.

 

 

ثبت نام در 85% ظرفیت سراسری بدون کنکور شد

ثبت نام در 85% ظرفیت سراسری بدون کنکور شد . مطابق با آخرین اخبار و اطلاعیه های سازمان سنجش و آموزش کشور، داوطلبان بدون نگرانی برای پذیرش در رشته های مورد علاقه خود و همچنین شرایط پر تنش کنکور می توانند به دانشگاه راه یابند. پذیرش در تمامی این رشته ها به صورت بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی خواهد بود.

جهت ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین و متخصصین با استفاده از سامانه ثبت نام بر اساس معدل دانشگاه سراسری امکان ثبت نام را برای کلیه داوطلبان عزیز فراهم خواهند نمود. کافی است با شماره های مندرج در جدول تماس حاصل نمایید تا علاوه بر ثبت نام ، از خدمات مشاوره انتخاب رشته نیز بهره مند گردند.

 

 

سوالاتی پیرامون ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی

ثبت نام در رشته های بدون کنکور شامل چه دانشگاه هایی می شود؟

رشته های دانشگاه های مختلف همچون دانشگاه های پیام نور، غیر انتفاعی در یک دفترچه که در زمان مقرر ثبت نام در سایت سازمان سنجش منتشر خواهد گردید.

آیا بین اعتبار مدارک رشته های بدون کنکور و با کنکور در دانشگاه های مختلف تفاوتی وجود دارد؟

با توجه به اینکه دانشگاه های مختلف با نظارت علوم و تحقیقات تاسیس شده اند، مدارک آنها مورد تائید وزارت علوم بوده و تفاوتی بین رشته های با آزمون و بدون آزمون این دانشگاه وجود نخواهد داشت.

آیا می توان همزمان با ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد نیز ثبت نام نمود؟

تفاوت شرایط ثبت نام بر اساس معدل دانشگاه سراسری در دانشگاه های علمی کاربردی و سراسری چیست؟

آیا ظرفیت پذیرش در رشته های مختلف دانشگاهی در سال 1400 تغییر یافته است؟

تفاوت مدرک فارغ التحصیلان ثبت نام بهمن و ثبت نام مهر در چیست؟

 

جهت یافتن پاسخ سوالات خود بامتخصصین و مشاورین ایران تحصیل با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

کانال تلگرامی رشته های ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور 98

کانال تلگرامی ثبت نام دانشگاه دولتی بدون کنکور

 

 

مطالب مرتبط

ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور

ثبت نام بر اساس معدل در دانشگاه سراسری

شرایط ثبت نام بر اساس معدل دانشگاه سراسری

ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور بهمن 1400 چه زمانی است؟

زمان ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور بهمن ماه 1400 اواخر آذر ماه صورت میگیرد.

شرایط ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور بهمن ماه 1400 چیست؟

شرایط ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور بطور کامل داخل مقاله شرح داده شده است.

نحوه ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور چگونه است؟

زمان ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور بهمن ماه 1400 بصورت الکترونیکی است.

ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور بهمن ماه 1400 در چه سامانه ای است؟

ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور بهمن ماه 1400 در سامانه سنجش صورت میگیرد.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. رادین صابری
  7 مهر 1400 ساعت 05:55

  جهت پذیرش رشته های ریاضی و فیزیک

 2. مبینا
  27 اسفند 1399 ساعت 07:32

  از استعداد درخشان دانشگاه آزاد میشه برای دانشگاه دولتی استفاده کرد؟

  • مشاور ارشد
   1 فروردین 1400 ساعت 04:27

   سلام خیر امکام استفاده نیست

 3. محمد
  26 بهمن 1399 ساعت 23:11

  با سلام … من هم مدرک دیپلم دارم و هم پیش دانشگاهی و می خوام در رشته ی مترجمی زبان انگلیسی در دانشگاه دولتی بدون کنکور در تهران ثبت نام کنم … ایا شدنی هست یا خیر ؟ ممنون میشم اطلاعات لازم رو به من بدین …

 4. رضا
  18 آذر 1399 ساعت 14:48

  ثبت نام بدون کنکور سراسری شهریه هم میخاد ؟

 5. احمد
  6 فروردین 1399 ساعت 19:16

  در رشته نرم افزار کمپیوتر

  • dr-naqizade
   26 فروردین 1399 ساعت 06:40

   سلام جهت ثبت نام رشته نرم افزار کامپیوتر در دانشگاه سراسری بدون کنکور سال 99 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 6. احمد
  26 اسفند 1398 ساعت 10:07

  سلام من از افغانستان هستم و میخواهم در یکی از دانشگاه های آنلان ایران تحصیل کنم میشه در این مورد بهم معلومات بدین

  • dr-naqizade
   1 فروردین 1399 ساعت 09:43

   سلام و وقت بخیر
   رشته مورد نظرتونو بگین برای دانشگاه سراسری بدون کنکور راهنماییتون کنیم

ایران تحصیل
تماس با مشاور