ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

معدل لازم برای رشته‌های بدون کنکور سراسری ۱۴۰۲

معدل لازم برای رشته های بدون کنکور سراسری
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

معدل لازم برای رشته‌های بدون کنکور سراسری ۱۴۰۲ متفاوت است. داوطلبانی که قصد دارند در مقاطع مختلف کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه‌های سراسری، غیرانتفاعی، پیام نور، پردیس‌های خودگردان، واحدهای مجازی، دانشگاه آزاد، دانشگاه فنی حرفه‌ای و دانشگاه علمی کاربردی درس بخوانند باید شرایط معدل تعیین شده برای ورود به دانشگاه‌ها را رعایت کنند.

معمولا معدل مورد نظر، تحت عواملی مانند نوع دیپلم، مقطع انتخابی و سال فارغ التحصیلی متغیر است. به عنوان مثال در یک رشته و مقطع، ملاکی که برای معدل در نظر گرفته می‌شود، مدرک دیپلم است. در حالی که برای سایر مقاطع و رشته‌ها معدل کتبی دیپلم ملاک قرار دارد. داوطلبان برای ثبت نام در هر کدام از رشته‌ها و دانشگاه‌های سراسری می‌بایست از معدل لازم برای ورود به رشته‌های بدون کنکور انتخابی اطلاعاتی داشته باشند تا در آن قبول شوند.

علت اهمیت اطلاع از معدل لازم برای رشته‌های سوابق تحصیلی این است که این موضوع در کنار شرایط عمومی و اختصاصی دیگر در نظر گرفته می‌شود و برای دوره‌های بدون آزمون مهم هستند. در این نوشته قصد داریم در مورد معدل لازم برای رشته‌های بدون کنکور سراسری ۱۴۰۲ صحبت کنیم تا این موضوع برای شما روشن شود.

داوطلبانی که برای ثبت نام رشته‌های بدون کنکور معدل لازمه را ندارند و یا نمی‌توانند با توجه به معدل دیپلم در رشته‌ای که علاقه دارند ثبت نام کنند، می‌توانند رشته مورد علاقه خود را به صورت بدون کنکور در دانشگاه‌های ترکیه و اتحادیه اروپا ادامه تحصیل دهند. برای شروع روند ثبت نام خود می‌توانید با شماره 02148810144 تماس گرفته و از دانشگاه‌های پذیرنده رشته مورد علاقه‌تان مطلع شوید.

 

اگر متقاضی اخذ پذیرش بدون کنکور در دانشگاه‌های ترکیه و اتحادیه اروپا هستید، می‌توانید با کلیک روی عکس پایین به پایگاه اینترنتی کالج ایران تحصیل منتقل شوید.پزشکی بدون کنکور

معدل لازم برای رشته‌های بدون کنکور سراسری چقدر است؟

از چند سال قبل تاکنون ورود بدون آزمون به دانشگاه‌ها بر اساس سوابق تحصیلی و معدل سال سوم دبیرستان به بحث داغی تبدیل شده است، اما در این میان سؤالی که مطرح می‌شود این است معدل لازم برای پذیرش دانشجو در دانشگاه سراسری چقدر است؟

اطلاع از این موضوع در کنار سایر شرایط و ضوابط تعیین شده برای ثبت نام می‌تواند از اهمیت بسیاری برخوردار باشد، اما آیا چیزی در مورد معدل لازم برای رشته‌های بدون کنکور سراسری می‌دانید؟ حداقل معدل لازم برای رشته‌های بدون کنکور چقدر تعیین شده است؟ معمولا این‌ها، پرسش‌های متداول شما داوطلبان عزیز است که در بخش بعدی این نوشته پاسخگوی آن ها هستیم.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد پذیرش بدون کنکور دانشجو کلیک کنید.

 

ملاک معدل در ثبت نام دانشگاه‌های بدون کنکور

پس از تصویب و اجرای طرح پذیرش بدون آزمون دانشجو در دانشگاه‌های سراسری، این طرح حداقل برای 85% از رشته محل‌های دانشگاه‌های دولتی کشور برگزار خواهد شد. معمولا این اقدامات در راستای حذف کنکور سراسری صورت می‌گیرد و از آن پس تمامی دانشگاه‌های در مقاطع مختلف باید بدون کنکور دانشجو بپذیرند.

هر کدام از دانشگاه‌ها با در نظر گرفتن مقطع مورد نظر خود که همان کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته است، ملاکی برای معدل دارند. در جدول زیر لیستی از دانشگاه‌ها به همراه مقاطع مورد پذیرش و ملاک معدل در ثبت نام آن ها برای سال تحصیلی ۱۴۰۲ ارائه می‌کنیم.

 

ملاک معدل ثبت نام رشته‌های بدون کنکور در دانشگاه‌ها
دانشگاه پذیرنده مقاطع مورد پذیرش ملاک معدل
دانشگاه سراسری و پردیس های خودگردان کاردانی ناپیوسته معدل کتبی دیپلم برای دارندگان دیپلم رشته های نظری سال 84 به بعد و معدل کل دیپلم برای دارندگان دیپلم نظری قبل سال 84 و یا دیپلم فنی حرفه ای و کاردانش
کارشناسی پیوسته
دانشگاه غیرانتفاعی و دانشگاه آزاد کاردانی ناپیوسته معدل کتبی دیپلم برای دارندگان دیپلم رشته های نظری سال 84 به بعد و معدل کل دیپلم برای دارندگان دیپلم نظری قبل سال 84 و یا دیپلم فنی حرفه ای و کاردانش
کارشناسی پیوسته
کارشناسی ناپیوسته معدل کل مدرک کاردانی
کاردانی پیوسته معدل کل دیپلم نظری یا فنی
دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه فنی حرفه ای کاردانی پیوسته معدل کل دیپلم نظری یا فنی
کارشناسی ناپیوسته معدل کل مدرک کاردانی
دانشگاه پیام نور کارشناسی پیوسته معدل کتبی دیپلم برای دارندگان دیپلم رشته های نظری سال 84 به بعد و معدل کل دیپلم برای دارندگان دیپلم نظری قبل سال 84 و یا دیپلم فنی حرفه ای و کاردانش

 به صورت خلاصه، بخش‌های قرار گرفته در جدول بالا به این معنی است که اگر داوطلبی برای یک رشته تحصیلی در مقطعی ثبت نام کند، معدل او ملاکی برای سنجش در آن مقطع خواهد بود و فرد با آن معدل نسبت به سایر متقاضیان آن رشته محل سنجیده می‌شود.

برای کسب اطلاع از مهلت و بازه تمدید زمان ثبت نام دانشگاه سراسری بدون آزمون روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

معدل لازم برای رشته های سوابق تحصیلی

همه چیز در مورد معدل لازم برای رشته‌های بدون آزمون سراسری

خوب است بدانید که در حال حاضر چیزی به عنوان معدل لازم برای رشته‌های بدون کنکور سراسری وجود ندارد. یعنی شما با هر معدلی می‌توانید در دوره‌های بدون آزمون دانشگاه‌های سراسری شرکت کنید. در واقع ضریب معدل کتبی شما در دیپلم، برای ورود به  دانشگاه‌های سراسری بدون کنکور تاثیر گذار است. این ضرایب معمولا بر اساس گروه تحصیلی و نوع دیپلم متفاوت هستند.

حال شما برای اطلاع از ضریب تأثیر اعمال سوابق تحصیلی دوران دبیرستان در رشته‌های مختلف می‌توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. فقط توجه داشته باشید که اگر چه معدل لازم برای رشته‌های بدون کنکور از طرف سازمان سنجش تعریف نشده است، اما بدانید هر چه معدل شما بیشتر باشد به مراتب قبولی شما بیشتر خواهد بود.

پزشکی بدون کنکور

 

شرط معدل ثبت نام رشته‌های بدون کنکور ۱۴۰۲ 

همانطور که در ابتدا گفتیم، معیار و ملاک پذیرش داوطلبین در کد رشته‌محل‌‌های بدون آزمون دانشگاه‌های سراسری و آزاد، معدل لازم برای رشته‌های بدون کنکور است.

اکثر افرادی که قصد دارند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه‌‌های سراسری و آزاد را انجام دهند، ممکن است به دلیل نداشتن معدل حداقلی که برای این کار در نظر گرفته شده است از رقابت خارج شوند. به طوری که موفق به ثبت نام و پذیرش نهایی در دانشگاه مدنظر خود نشوند.

برای اینکه این مسئله را به صورت کامل درک کنید باید گفت زمانی که دانشگاهی برای پذیرش دانشجو در یک رشته، شرط معدل در نظر می‌گیرد، به این معنی است که اگر داوطلبینی از معدل تعیین شده معدل کمتری داشته باشند، به نوعی مجاز به ثبت نام نخواهند بود. اما با این حال برای ثبت نام رشته‌های بدون کنکور دانشگاه‌های سراسری و  آزاد به هیچ وجه شرط معدل لحاظ نمی‌شود. بنابراین کلیه دانش آموزان با داشتن معدل لازم یا هر معدلی می‌توانند در دانشگاه خود ثبت نام کنند.

 

برای اطلاع از نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کلیک کنید.

 

حداقل معدل لازم برای رشته‌های بدون کنکور سراسری چقدر تعیین شده است؟

شاید از خود سوال کنید که با توجه به عدم وجود معدل لازم برای رشته‌های بدون آزمون سراسری آیا حتی هیچ حداقلی برای آن تعیین نشده است؟ باید در این مورد بیان کرد، معدل به گونه‌ای باشد که شما در آن تمام دروس مورد نظر خود را پاس کرده باشید و هیچ گونه مردودی در آن نباشد. لذا بعد از آن می‌توانید در دوره بدون آزمون دانشگاه‌ها شرکت کنید.

حداقل معدل لازم برای رشته های بدون آزمون سراسری چقدر تعیین شده است؟

چه زمانی می‌توان برای انجام ثبت نام رشته‌های بدون آزمون اقدام کرد؟

در حال حاضر با ورود کرونا و شیوع آن، برنامه ریزی‌های انجام شده برای برگزاری آزمون‌های سراسری و ثبت نام بدون آزمون در انواع رشته‌های تحصیلی با مشکل مواجه شده است. به طوری که قرار بود ثبت نام گسترده داوطلبان شرکت در دوره‌های بدون آزمون از اسفند ماه آغاز شود و تا چندین ماه جهت ثبت نام و انتخاب رشته آن‌ها سایت باز باشد.

در حالی که با این وضعیت نمی‌توان تاریخ مشخصی را برای انجام این ثبت نام پیش بینی کرد و همچنان باید منتظر بهتر شدن اوضاع و خروج ویروس کرونا از کشور باشید. اما طبق گزارش‌های اعلام شده از سایت سنجش این سازمان تصمیماتی را در این مورد گرفته است تا هرچه سریع‌تر این برنامه را اجرا کند. برای اطلاع از زمان حدودی انجام ثبت نام در دوره بدون آزمون دانشگاه‌ها می‌توانید از کمک مشاوران ایران تحصیل به صورت تلفنی استفاده کنید.

 

برای کسب اطلاعات بروز در مورد رشته‌های بدون کنکور دانشگاه هنر تهران کلیک کنید.

 

چه شرایطی برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه‌ها تعریف شده است؟

باید بیان کرد با وجود آن که معدل لازم برای رشته‌های بدون کنکور وجود ندارد، اما به مراتب شرایط دیگری برای انتخاب رشته در دوره بدون آزمون در نظر گرفته شده است که لزوماً باید مورد توجه قرار بگیرند. این شرایط به دو دسته شرایط عمومی و اختصاصی تقسیم می‌شوند که برای هر فرد داوطلب شامل می‌شوند.

بهتر است قبل از اطلاع از شرایط تعریف شده برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه‌ها از این شرایط درج شده در دفترچه انتخاب رشته بر‌اساس سوابق تحصیلی اطلاع حاصل کنید. اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با این شرایط مشخص شده هستید کمک گرفتن از مشاوران خبره در این زمینه می‌تواند برای شما راهگشا باشد.

 

پزشکی بدون کنکور

 

مدارک لازم برای ثبت نام در دوره بدون آزمون چه مواردی هستند؟

ثبت نام در دوره بدون کنکور دانشگاه‌های سراسری روزانه، پیام نور، شبانه، غیرانتفاعی و غیره به مدارکی نیز نیاز دارند. در واقع، اهمیت وجود این مدارک به اندازه‌ای است که شما بدون تکمیل آن‌ها نمی‌توانید ثبت نام کنید.

اگر به دنبال شناخت مدارک لازم برای ثبت نام در دوره بدون آزمون دانشگاه‌ها هستید و می‌خواهید این مدارک را تا روز ثبت نام دانشگاه‌ها آماده کنید می‌توانید با مشاوران ایران تحصیل در این رابطه مشورت کنید.

مدارک لازم برای ثبت نام در دوره بدون آزمون چه مواردی هستند؟

چگونه می‌توان برای ثبت نام بدون آزمون سراسری اقدام کرد؟

ثبت نام در رشته‌های بدون آزمون مراحل و فرآیندهایی دارد که باید آن ها را رعایت کنید. از جمله این مراحل ورود به سایت سنجش، خرید کارت اعتبار از طریق سایت، دریافت شماره پیگیری و موارد دیگر است.

اگر به دنبال شناخت دقیق مراحل ثبت نام در این دوره از ورود به دانشگاه‌ها هستید می‌توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

ترمیم معدل چیست؟ برای آشنایی با این مبحث و نحوه انجام آن روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

چه رشته‌هایی به صورت بدون آزمون سراسری ارائه می‌شوند؟

باید عرض کنیم که رشته‌های بدون آزمون سراسری در انواع گروه‌های آزمایشی هنر، زبان، تجربی، انسانی و ریاضی ارائه می‌شوند.

در این بخش به برخی از رشته‌هایی که می‌توانید بدون شرکت در کنکور سراسری در آن ها تحصیل کنید را مشخص می‌کنیم.

رشته‌های بدون کنکور دانشگاه‌های سراسری

حسابداری گردشگری
مدیریت صنعتی مهندسی کامپیوتر
جغرافیا علوم تربیتی
جامعه شناسی مهندسی معماری
حقوق علوم ورزشی
مهندسی برق مدیریت مالی
زبان و ادبیات فارسی کاردانی حسابداری
روابط عمومی زیست شناسی گیاهی
زمین شناسی فیزیک
مهندسی شهرسازی مهندسی صنایع
ادبیات نمایشی مشاوره

 

اخبار پیرامون معدل لازم برای رشته‌های بدون کنکور سراسری

 • سوابق تحصیلی در کنکور 1402حدود 60 درصد موثر است.

بر اساس اعلامیه‌ای که از سوی مسئولین شورای عالی انقلاب فرهنگی منتشر شده است، کنکور در سال‌های آینده تغییر خواهد کرد. به طوری که سهم 60 درصدی سابقه تحصیلی دانش آموزان در آن قابل مشهود است. همچنین در آن دروس عمومی به تدریج از کنکور سراسری حذف شده و به قسمت سوابق تحصیلی منتقل خواهند شد. لذا تنها دروس تخصصی در آزمون آورده می‌شوند.

 • معدل لازم برای رشته‌های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

از فروردین ماه تا شهریور هر سال شما می‌توانید با در نظر گرفتن رشته‌هایی که سازمان سنجش آن‌ها را از قبل بدون کنکور اعلام کرده است می‌توانید در دانشگاه‌های غیرانتفاعی و دولتی ثبت نام کنید. قبولی یا عدم قبولی شما در رشته‌های مشخص شده به معدل کتبی دیپلم و سوابق تحصیلی‌تان بستگی دارد.

پزشکی بدون کنکور

 

خلاصه مطلب

پذیرش داوطلبین بدون آزمون دانشگاه‌ها معمولا در زمان‌های مختلفی بر اساس تصمیمی که دانشگاه‌ها در این زمینه اتخاذ کرده‌اند، به واسطه سایت سازمان سنجش انجام می‌گیرد.

داوطلبین می‌بایست با مراجعه به این وبسایت از کلیه بخش‌های دفترچه و همچنین زمان ثبت نام مطلع شوند در نهایت معدل لازم برای رشته‌های بدون آزمون سراسری را مشاهده کنند. در این صورت می‌توانند تصمیمات خود را بگیرند.

حداقل معدل لازم برای پذیرش رشته‌های بدون کنکور دانشگاه سراسری، به پارامترهای زیادی از جمله واحد دانشگاه مورد نظر و رشته داوطلبان بستگی دارد. در صفحه فوق به صورت کامل به بررسی معدل لازم برای رشته‌های بدون کنکور سراسری پرداختیم که در صورت بروز مشکل و ابهام پس از مطالعه این صفحه می‌توانید با مشاورین ما در ایران تحصیل از طریق شماره 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

اگر معدل شما برای پذیرش بدون کنکور به حدنصاب مورد نیاز نمی‌رسد و یا می‌خواهید در یک دانشگاه بین‌المللی به صورت بدون کنکور تحصیل کنید، می‌توانید از طریق ثبت نام در کالج ایران تحصیل و یا تماس با شماره 02148810144 به صورت تضمینی پذیرش یکی از دانشگاه‌های اتحادیه اروپا و ترکیه را بدست آورید. از این طریق مدرک یک دانشگاه معتبر و بین‌المللی را در اختیار خواهید داشت و مسیری آسان‌تر از کنکور سراسری را در پیش خواهید داشت.

 

کاربران گرامی برای دانلود PDF این صفحه کلیک کنید.

3.6/5 - (29 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

معدل لازم برای رشته های بدون کنکور سراسری چند است؟ 

معدل مشخصی برای تحصیل در این دوره وجود ندارد و هر فرد با هر معدلی می تواند در این دوره شرکت کند.

در چه دانشگاه هایی بدون کنکور دانشجو می پذیرند؟

در حال حاضر در تمام دانشگاه های سراسری کشور از جمله روزانه، پیام نور، آزاد، غیرانتفاعی و غیره به صورت بدون کنکور از داوطلبان عزیز دانشجو می پذیرند.

شرط لازم برای استفاده از سوابق تحصیلی در دانشگاه های بدون کنکور چیست؟ 

داوطلب تنها زمانی می تواند از سوابق تحصیلی خود برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراسری کشور استفاده کند که تمام دروس را پاس کرده و مردود نشده باشد.

 

نظرات

 1. Sahar
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۸

  سلام وقت بخیر . من رشتم تجربی بود با معدل کتبی نهایی 18/29 و معدل کل دیپلم 19/66 و معدل کل پیش دانشگاهی 19/73 . احتمال داره دانشگاه تهران سراسری با سوابق تحصیلی ادبیات انگلیسی قبول شم؟؟ یا همون دانشگاه تهران سراسری با سوابق تحصیلی مهندسی کامپیوتر چطور؟؟
  اصلا شانس قبولی تو دانشگاه تهران برای این دوتا رشته رو دارم؟؟ کی باید اقدام کنم برای ثبت نام ؟؟

  • مشاور محمدی
   ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده است.اما هرچه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتراست.درصد قبولی به ظرفیت پذیرش،معدل دیگر داوطلبان و … بستگی دارد.پذیرش های بدون آزمون دانشگاه های سراسری بسیار کم و محدود است.

 2. زهرا بستانی
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۹

  سلام و خسته نباشید. من رشته تجربی بودم با معدل کتبی امتحان نهایی14/80 و معدل کل دیپلم 17/5
  احتمال قبولی در چه رشته هایی رو در دانشگاه پیام نور شیراز
  بدون ازمون دارم؟
  خودم نظرم رشته علوم تربیتی هست، معمولا سال های قبل تا چه معدلی رو برای این رشته بدون آزمون و بر حسب سوابق گرفتن؟ احتمال قبولیم چه قدره؟

  • مشاور محمدی
   ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۳

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده است.اما هرچه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتراست.درصد قبولی به ظرفیت پذیرش،معدل دیگر داوطلبان و … بستگی دارد.با توجه به معدل شانس خوبی دارید.

 3. nana
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۰

  با معدل 16 میتونم مهندسی کامپیوتر تو یکی از دانشگاه های دولتی تهران بیارم؟

  • مشاور اقازاده
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۱

   وقت بخیر
   شما درصورتی که ارایه شود با سوابق تحصیلی بالاتری امکان ورود دارید

 4. ....
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۴:۲۰

  خسته نباشید، با معدل کتبی ۱۵ تجربی شانس قبولی زیست شناسی،بیو تکلنولوژی دانشگاه آزاد اهواز رو دارم؟

  • مشاور محمدی
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۰

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده است.اما هرچه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتراست.درصد قبولی به ظرفیت پذیرش،معدل دیگر داوطلبان و … بستگی دارد.با توجه به معدل شما شانس متوسطی دارید.

 5. حاجی
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۴:۱۳

  سلام خسته نباشید، بنده دیپلم تجربی دارم با معدل ۱۵ و خورده ای، آیا شانس قبولی مهندسی شیمی یا کامپیوتر، یا زیست شناسی مولکولی دانشگاه آزاد اهواز رو دارم؟ یعنی میشه به احتمالش امیدوار بود طبق تجربه سنوات گذشته؟

  • مشاور محمدی
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۱

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده است.اما هرچه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتراست.درصد قبولی به ظرفیت پذیرش،معدل دیگر داوطلبان و … بستگی دارد.

 6. حاجی
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۴:۱۰

  سلام خسته نباشید،بنده دیپلم تجربی دارم با معدل کتبی ۱۵ و خورده ای،میتونم با ابن معدل مهندسی کامپیوتر یا شیمی دانشگاه آزاد اهواز بیارم؟

  • مشاور محمدی
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۰

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده است.اما هرچه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتراست.درصد قبولی به ظرفیت پذیرش،معدل دیگر داوطلبان و … بستگی دارد.

 7. ایلیا
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۳۹

  با معدل کتبی۹.۵۶ شانس قبولی در رشته روانشناسی دانشگاه غیر انتفاعی چقدره؟

  • مشاور محمدی
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۱

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده است.اما هرچه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتراست.درصد قبولی به ظرفیت پذیرش،معدل دیگر داوطلبان و … بستگی دارد.با توجه به معدل شما شانس کمی دارید.

 8. زهرا
  ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۴

  سلام وقت بخیر با معدل کتبی ۱۴ و کل ۱۸ میتونم مهندسی پزشکی دانشگاه اصفهان قبول بشم؟

  • rezai
   ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۰۲

   سلام وقت بخیر . احتمال قبولی پایین میباشد

 9. Mah
  ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۳

  سلام با معدل ۱۷ به بالا رشتم نظری نبوده میتونم وارد دانشگاه غیر انتفاهی رشته قران و احادیث شرکت کنم

  • rezai
   ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام وقت بخیر . بدون آزمون میتوانید شرکت بفرمایید

 10. Parsa.
  ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۳

  سلام وقتتون بخیر
  با معدل کل ۱۵ خورده ای و کتبی نهایی ۱۰.۷۵چند درصد شانس قبولی در رشته های میکروبیولوژی. زیست فناوری.زیست شناسی سلولی مولکولی در دانشگاه های اطراف کردستان ترجیحا دارم
  با تشکر

  • مشاور محمدی
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۴

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده است.اما هرچه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتراست.درصد قبولی به ظرفیت پذیرش،معدل دیگر داوطلبان و … بستگی دارد.

 11. Parsa
  ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۳

  سلام وقتتون بخیر
  با معدل کل ۱۵ خورده ای و کتبی نهایی ۱۰.۷۵چند درصد شانس قبولی در رشته های میکروبیولوژی. زیست فناوری.زیست شناسی سلولی مولکولی در دانشگاه های اطراف کردستان ترجیحا دارم
  با تشکر

  • tahmasebi
   ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۰

   سلام دوست عزیز چون معدلتون پایین هست برای قبولی باید برای نتیجه ی کنکورتون خیلی تلاش کنید.

 12. Parsa
  ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۰

  سلام وقتتون بخیر با معدل کل ۱۵خورده و کتبی ۱۰.۷۵میتونم در رشته های زیست فناوری .میکروبیولوژی زیست شناسی سلولی مولکولی قبول بشم ترجیحا استان های اطراف کردستان شانس قبولی چقدر دارم
  با تشکر

  • مشاور محمدی
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۵

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده است.اما هرچه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتراست.درصد قبولی به ظرفیت پذیرش،معدل دیگر داوطلبان و … بستگی دارد.با توجه به معدل شانس بالایی ندارید.

 13. Parsa
  ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۴

  سلام وقتتون بخیر میتونم با معدل کل ۱۵خورده ای و کتبی نهایی ۱۰.۷۵در رشته‌ای میکروبیولوژی. زیست فناوری. زیست شناسی سلولی مولکولی هر کجا قبول بشم منظورم رشته های بدون کنکور هست.شانس قبولی چند درصد دارم ؟ممنون

  • مشاور صادقی
   ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۰

   سلام
   وقت بخیر
   برای بررسی بیشتر با مشاورین مجموعه تماس بگیرید

 14. M
  ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۳

  سلام وقتتون بخیر، با معدل ۱۹.۵۰ به بالا فنی ، دانشگاه علمی کاربردی شریعتی تهران طراحی دوخت میتونم بیارم ؟

  • مشاور محمدی
   ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۱

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی تعیین نشده است اما با توجه به معدل شما شانس قبولی بالایی دارید.

 15. A
  ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۱

  سلام وقتتون بخیر
  من با معدل کتبی 13/86 میتونم رشته زیست شناسی دانشگاه سراسری زنجان قبول بشم؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۴

   سلام
   می توانید برای بررسی مدارک شرکت کنید اما با توجه به معدل شانستان بالا نیسنت

  • مشاور اقازاده
   ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۵

   وقت بخیر
   شرایط معدلی شما پایین میباشد به همین علت شانس شما برای پذیرش کاهش پیدا میکند اما بستگی به بقیه شرکت کننده ها نیز دارد

 16. علی
  ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۶:۵۰

  سلام وقت بخیر ، ببخشید با معدل دیپلم18.92وکتبی15امکانش هست شیمی محض ارومیه قبول شم؟ بومی اذربایجان غربی هستم

  • مشاور محمدی
   ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۵۲

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده است.اما هرچه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتراست.درصد قبولی به ظرفیت پذیرش،معدل دیگر داوطلبان و … بستگی دارد.

 17. Hadise
  ۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۵۹

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم اگر در امتحان نهایی تجدید بشم و شهریور امتحان بدم نمره شهریور توی دیپلمم ثبت میشه و نمره منفی داره و تاثیری میزاره برای ورودی دانشگاه ؟؟

  • مشاور اقازاده
   ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۵۵

   وقت بخیر شهریور ملاک میباشد
   بله سوابق تحصیلی شما بررسی میشود

 18. کیمیا
  ۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۳۵

  سلام با معدل ۱۶ رشته معماری دانشگاه روزانه سنندج میارم؟

  • مشاور محمدی
   ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۴

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده است.اما هرچه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتراست.درصد قبولی به ظرفیت پذیرش،معدل دیگر داوطلبان و … بستگی دارد.

 19. مریم
  ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۱۱

  با معدل ۱۵.۵۹ کل و معدل کتبی ۱۱.۵۱ امکان پذیرش رشته مهدسی شیلات یا زیست شناسی دریا دانشگاه دولتی گیلان وجود داره؟ جواب بدین لطفا

  • rezai
   ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۲۴

   سلام وقت بخیر . باید نمرات بالای 17 باشد

   • مبینا
    ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۰۲

    با معدل کتبی نهایی ۸ و معدل کل ۱۱ مدیریت مالی دانشگاه آزاد اراک پذیرش میگیریم

    • مشاور محمدی
     ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۳

     سلام وقت به خیر
     حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده است.با توجه به معدل شما شانس قبولی کمی دارید.

 20. پری
  ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۵

  سلام وقتتون بخیر
  با معدل کتبی ۱۷ ومعدل کل ۱۹ تجربی میشه علوم و مهندسی کشاورزی دانشگاه تهران بر اساس سوابق قبول شد ؟

  • rezai
   ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۴۷

   سلام وقت بخیر . بله امکان پذیر میباشد

  • ملینا
   ۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۴۱

   سلام با معدل کتبی ۱۰ و معدل کل دیپلم ۱۲ رشته مدیریت مالی دانشگاه آزاد منو ثبت نام می‌کنه ؟؛

   • مشاور محمدی
    ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۶

    سلام وقت به خیر
    حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده است.اما هرچه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتراست.درصد قبولی به ظرفیت پذیرش،معدل دیگر داوطلبان و … بستگی دارد.

 21. پری
  ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۵۸

  سلام وقتتون بخیر
  آیا با معدل کتبی ۱۷ و معدل کل ۱۹ میشه علوم و مهندسی باغبانی دانشگاه تهران قبول شد ؟

  • rezai
   ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۴۸

   سلام وقت بخیر . اگر درصد و رتبه شما به حد نصاب مجاز برسد بله امکان پذیر است

 22. الهه
  ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۱

  یا حسابداری یا مدیریت مالی

  • مشاور عیسائی
   ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۵

   سلام وقت بخیر
   برای دانشگاه های مختلف متفاوت میباشد .

 23. الهه
  ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۹

  سلام روزبخیر
  با معدل کتبی ۱۷ و کل ۱۸ امکان پذیرش توی رشته حسابداری دانشگاه سراسری شیراز هست؟

  • مشاور عیسائی
   ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۶

   سلام وقت بخیر
   شانس کمی دارید .

 24. مریم
  ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۵۶

  با معدل کل۱۵.۵۱ و معدل کتبی ۱۱.۵۹ شانس قبولی رشته زیست شناسی دریا یا مهندسی شیلات دانشگاه دولتی گیلان دارم؟

  • مشاور محمدی
   ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۸

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده است.با توجه به معدل و رشته مد نظر شانس برای قبولی وجود دارد.

 25. مریم
  ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۳

  سلام روز بخیر من دیپلم معماری با معدل ۱۵ دارم میخواستم بدونم میتونم دانشگاه فنی حرفه ای دختران شهر خودم ثبت نام کنم ؟ رشته ی معماری ندارن میتونم تغییر رشته بدم ؟

  • مشاور اقازاده
   ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۹

   وقت بخبر
   اگر رشته شما بدون ازمون بر اساس سوابق تحصیلی ارایه میشود میتوانید اقدام کنید

   • مرتضی
    ۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۰

    سلام. من رشته نقشه کشی میخونم و
    معدلم و 17/59.اوردم. میخواستم بدونم که میتونم به دانشگاه تبریز قبول شم یا نه

    • مشاور محمدی
     ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۴

     سلام وقت به خیر
     حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده است.اما هرچه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتراست.درصد قبولی به ظرفیت پذیرش،معدل دیگر داوطلبان و … بستگی دارد.

 26. مریم
  ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۰

  سلام روز بخیر من دیپلم معماری دارم با معدل ۱۵ میخواستم بدونم میتونم دانشگاه فنی حرفه ای دختران شهر خودم بدون کنکور ثبت نام کنم ؟ رشته ی معماری ندارن میتونم رشته ی دیگه ای انتخاب کنم ؟

  • مشاور محمدی
   ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام وقت به خیر
   یکی از شروط ثبت نام در دانشکده های فنی حرفه ای مرتبط بودن رشته دیپلم و رشته انتخابی در دانشگاه می باشد.

 27. مریم
  ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۶

  سلام روز بخیر من دیپلم معماری دارم با معدل ۱۵ میتونم دانشگاه فنی حرفه ای دختران شهر خودم بدون کنکور ثبت نام کنم ؟ رشته معماری ندارن میتونم تغییر رشته بدم اونجا یا امکانش نیست ؟ ممنون میشم جوابم رو بدین ❤️

  • مشاور اقازاده
   ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۰

   وقت بخیر
   درصورتی که این رشته براساس سوابق تحصیلی ارایه شود میتوانید اقدام کنید

 28. kab
  ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۲

  سلام من با معدل کتبی ۱۱/۳۶ و کل ۱۷/۸۷ میتونم دانشگاه ملی شیمی خرم اباد قبول شم؟

 29. m
  ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۱۴

  سلام من فقط میخوام به یک دانشگاه ثبت نام کنم که معافیت تحصیلی بگیرم یه سال دیگه کنکور بدم میشه

  • مشاور ابراهیمی
   ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۱

   سلام
   شرایط دقیق تان را بفرمایید

 30. Kimi
  ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۹

  پیام نور کرمانشاه یا رشت چی؟
  چقد احتمال داره واسه ادبیات و شیمی

  • مشاور ابراهیمی
   ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۰

   سلام
   رشته دیپلم شما چیست؟

 31. Kimi
  ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۲

  سلام وقت بخیر من با معدل کتبی ۱۱/۳۶ و کل ۱۷/۷۸ میتونم دامشگاه سراسری شیمی قبول شم؟
  کرمانشاه یا رشت

  • tahmasebi
   ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۸

   سلام دوست عزیز شانستون خیلی پایین برای دانشگاه سراسری. و حتما باید برای نتیجه ی کنکورتون خیلی تلاش کنید.

 32. علیرضا
  ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۴۵

  امتحان فارسی و فیزیک نهایی ضریب چند دارن؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۵۰

   سلام وقت بخیر
   بر اساس هر رشته ی متفاوت است

 33. علیرضا
  ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۴۳

  سلام خسته نباشید
  من امتحان فیزیک را برای ترمیم معدل شرکت کردم اما در جلسه حضور پیدا نکردم میشه دوباره فیزیک رو ثبت نام کنم یا نه؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام
   بله می توانید دوباره شرکت کنید

   • علیرضا
    ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۰

    اگر ثبت نام کنم و حضور پیدا کنم میشه بازم فقط همین درسو ثبت نام کنم و دوباره ترمیم بزنم ؟

    • rahdar
     ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۱۸

     سلام وقت بخیر.
     اگر سرجلسه حاضر شوید دیگر نمیتوانید در ازمون ترمیم معدل شرکت کنید.

 34. TT
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۲۷

  سلام و وقت بخیر عذر میخام من امسال دیپلم گرافیک میگیرم و معدلم بالا 18 هست میخاستم ببینم میتونم با شرط معدل برم رشته طراحی دوخت دانشگاه علم و فرهنگ تهران؟ و اگر بله شانسی هست یا خیر

  • rezai
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۴۱

   سلام وقت بخیر . باید دفترچه کاردانی فنی را بررسی بفرمایید

 35. علیرضا
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۵۲

  سلام خسته نباشید امیدوارم سلامت باشید
  برای ترمیم معدل چند بار میشه امتحان داد ؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۸

   سلام
   یک بار می توانید اقدام بفرمایید

   • علیرضا
    ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۰

    ممنون

    • مشاور صادقی
     ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۱۳

     خواهش میکنیم

  • مشاور ابراهیمی
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۳

   سلام
   یک بار می توانیداقدام کنید

 36. Parmid
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۸

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم برای رشته مهندسی پزشکی(بدون کنکور)با معدل کتبی نهایی۱۸(تجربی)چقدر احتمال قبولی برای دانشگاه تهران شرق و پیام نور وجود داره و برای رشته میکروبیولوژی ازاد اهواز چقدر شانس دارم نمره قبولی ها میانگین چه نمره ای بوده؟

  • مشاور محمدی
   ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۳

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده است.اما باتوجه به معدل شما شانس قبولی بالاست.

 37. Parmis
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۵۲

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم برای رشته مهندسی پزشکی بدون کنکور با معدل کتبی نهایی ۱۸ (رشته تجربی)برای دانشگاه ازاد تهران واحد شمال و پیام نور تهران چقدر شانس دارم و پذیرش در سال های قبل با حدودا چه نمراتی بوده
  و برای رشته های میکروبیولوژی ازاد اهواز چقدر شانس دارم

  • مشاور محمدی
   ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۵

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیذش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده است.با توجه به معدل شما شانس بالایی برای قبولی دارید.

 38. Parmis
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۶

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم برای رشته مهندسی پزشکی از طریق بدون کنکور با معدل کتبی نهایی ۱۸(رشته تجربی) احتمال پذیرش دانشگاه آزاد واحد تهران شرق یا پیام نور تهران رو دارم؟میشه بفرمایید چند درصد احتمال قبولی وجود داره و برای دانشگاه ازاد اهواز برای رشته زیست فناوری چطور؟

  • مشاور محمدی
   ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۶

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیذش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده است.با توجه به معدل شما شانس بالایی برای قبولی دارید.

   • مبینا
    ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۰۰

    سلام با معدل کتبی نهایی ۸ و معدل کل ۱۰ رشته مدیریت مالی آزاد اراک پذیرش میگیریم

    • مشاور محمدی
     ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۴

     سلام وقت به خیر
     حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده است.با توجه به معدل شما شانس قبولی کمی دارید.

 39. Omid ebrahimi
  ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۲

  سلام با معدل هجده نیم سال ۱۲ ….و معدل کتبی ۱۷ امتحان نهایی امکان قبولی رشته های دانشگاه باهنر کرمان هست ؟ فقه یا روانشناسی یا حسابداری لطفا جواب بدید

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۸

   سلام
   بله

 40. Omidebrahimi
  ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۱

  سلام با معدل هجده نیم سال ۱۲ ….و معدل کتبی ۱۷ امتحان نهایی امکان قبولی رشته های دانشگاه باهنر کرمان هست ؟ فقه یا روانشناسی یا حسابداری لطفا جواب بدید

  • مشاور اقازاده
   ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۱۲

   وقت بخیر
   قبولی شما با توجه به رشته شما و سوابق تحصیلی و دانشگاهی ک مد نظر شما میباشد بررسی میشود

 41. مینا
  ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۲

  سلام و خسته نباشید
  با دیپلم تجربی میشه رشته های بدون کنکور ریاضی برای دانشگا سراسری مثل مهندس کامپیوتری ثبت نام کرد؟

  • tahmasebi
   ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام دوست عزیز رشته ی کامپیوتر صرفا در دانشگاه آزاد و علمی کاربردی بدون کنکور ارائه میشود.

 42. مونا
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۵۹

  سلام خسته نباشید تو یه چنل نوشته بود کساییکه معدل زیر ۱۷ دارن قید رتبه زیر 10 هزار رو بزنن درست گفته؟

  • مشاور ملکی
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۱۸

   سلام دوست عزیز
   اگر هدف اصلی شما رشته های پزشکی و پیراپزشکی در دانشگاه های تاپ هست باید حداقل معدل 19 را داشته باشید.

 43. .
  ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۹

  سلام
  کسی که کنکور زبان شرکت نکرده و کنکور اصلیش تجربیه میتونه کد رشته های بدونه آزمون کنکور زبان رو انتخاب کنه؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۴۲

   سلام وقت بخیر
   بله این امر امکان پذیر میباشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 44. شروین
  ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۴۴

  سلام من برای کنکور سال بعد می خواستم بمونم و سربازی نرم می تونم تو دانشگاه آزاد تو یکی از رشته ها ثبت نام کنم تا سربازی نرم معدل کتبی دیپلم هم خیلی پایینه

  • مشاور عیسائی
   ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۵۵

   سلام وقت بخیر
   با توجه به رشته مورد نظر شرایط متغییر میباشد ولی برای برخی رشته ها شانس قبولی دارید جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 45. qazal
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۲۲

  سلام وقتتون بخیر
  با معدل کتبی نهایی 14/20 و معدل کل 18/27 میشه مهندسی پزشکی بدون کنکور ثبت نام کرد؟!

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۰۴

   سلام وقت بخیر
   دانشگاه ازاد واحد تهران شرق و شهر ری ممکن است

 46. مهدیه
  ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۱۶

  سلام خسته نباشید
  من با معدل کتبی نهایی ۱۴/۴۷ میتونم رشته آموزش یا مترجمی زبان دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا قبول بشم؟

  • مشاور محمدی
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۱۶

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش براساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هرچه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

   • زینب
    ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۵۷

    سلام. من کلاس دوازدهم هستم معدلم تو این دو سال ۲۰ اگه امسال هم ۲۰ باشه میتونم بدون کنکور روانشناسی بالینی دانشگاه شهید بهشتی تهران و بردارم

    • rezai
     ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۲۰

     سلام وقت بخیر . خیر امکان پذیر نمیباشد

 47. مهدیه
  ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۵

  سلام خسته نباشید
  من با معدل کتبی نهایی ۱۴/۴۷ و کل ۱۸/۲۵ میتونم رشته مترجمی یا آموزش زبان دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا قبول بشم؟

  • مشاور محمدی
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۱۶

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش براساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هرچه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 48. Kitten
  ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۹

  سلام
  رشته های بدون کنکور هنر اصفهان کدوم ها هستند؟

  • مشاور صادقی
   ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۱

   سلام
   تماس بگیرید

 49. محمد
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۶

  سلام با معدل کتبی ۱۵.۶۲ و کل ۱۶.۰۵ میتوان رشته زبان و مترجمی ازاد قبول شد؟

  • مشاور محمدی
   ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۹

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده است اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 50. مونا
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۶

  با معدل ۱۲ میشه آموزش زبان دانشگاه کوثر آورد؟

  • مشاور اقازاده
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۹

   وقت بخیر
   احتمال ان پایین میباشد اما بستگی به بقیه شرکت کننده ها نیز دارد

 51. رها
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۵:۱۷

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید اگه کسی خرداد ماه چندتا از امتحانا رو نتونه پاس کنه و بیوفته برای شهریور کی باید برای ثبت نام دانشگاه بدون کنکور اقدام کنه؟ اصلا اونطوری میشه برای نیمسال اول که شروعش مهر هست اقدام کرد یا باید صبر کرد واسه دومی؟

  • مشاور اقازاده
   ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۵۷

   وقت بخیر
   دانشگاه به شما مهلت میدهد تا 31 شهریور فارغ التحصیل شود اگر مجدد قبول نشوید قبولی شما در دانشگاه مردود میباشد ودربازده زمانی تیر ومرداد پپیگیر باشید برای سوابق تحصیلی از طریق سایت مربوطه مراجعه کنید

 52. ملی
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۳

  سلام خسته نباشید با معدل دیپلم 18 و کتبی 10 میشه رشته مهندسی پزشکی دانشگاه ازاد تهران شمال اورد؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام
   با توجه به معدل کتبی10 احتمال پایین است

 53. پناه
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۵

  سلام من اگر من ترمیم امسال شرکت کنم و معدلم رو بکشم بالا معدل جدیدم برای انتخاب رشته رشته های بدون معدل محاسبه میشه یا معدل قبلیم؟

  • tahmasebi
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۵۰

   سلام دوست عزیز ترمیم معدل صرفا برای کنکور کاربرد خواهد داشت و برای شرکت با سوابق معدل قبلی دیپلم شما لحاظ خواهد شد.

 54. AnnA
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۴:۱۰

  سلام من دیپلم تجربی دارم و قصد دارم کنکور انسانی شرکت کنم و انتخاب رشته انسانی رو هم انجام بدم، میخواستم بدونم برای کد رشته هایی بر اساس سوابق تحصیلی باید کد رشته های دفترچه انسانی رو انتخاب کنم یا چون دیپلمم تجربی هست باید از طریق دفترچه تجربی انتخاب کنم؟
  و اینکه میشه هم انسانی و هم تجربی رو انتخاب رشته کنم یا خیر؟

  • مشاور محمدی
   ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۴

   سلام وقت به خیر
   در پذیرش بدون آزمون عنوان دیپلم مهم نیست.

 55. رزوان
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۷

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم رشته تجربی دارم با معدل کتبی ۱۷.۸۰ و معدل دیپلم ۱۵.۳۲ میخوام. دانشگاه دولتی تهران یا کردستان بدون کنکور رشته مهندسی معماری ثبت نام کنم ب نظر شما امکان داره قبول بشم

  • مشاور ملکی
   ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام وقت بخیر
   بسته به رشته مدنظر شما دارد و هم چنین معدل شما هم مورد بررسی قرار می گیرد.

 56. ftm
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۵

  سلام وقتتون بخیر من امسال نتونستم ترمیم معدل شرکتم کنم رشته دبیرستانم ریاضی بود ولی کنکور تجربی شرکت کردم الان نمرات عمومی ها و درسای مشترک برای کنکورم محاسبه میشه یا کلا تاثیر معدل برام صفر میشه

  • مشاور ملکی
   ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۹

   سلام دوست عزیز
   اگر مد نظرتون هست که برای کنکور تجربی شما معدل محسوب شود باید دیپلم خود را تطبیق بزنید یا برای شما نمرات را برای درس عمومی در نظر می گیرند.

 57. سرور
  ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۹

  سلام وقتتون بخیر و خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم میشه با شرط معدل توی رشته هایی که بر اساس سوابق تحصیلی هستن توی شهر های دیگه قبول شد؟ مثلا کسی که اهواز زندگی میکنه ی رشته ای توی شیراز پذیرفته بشه؟

  • rezai
   ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۲

   سلام وقت بخیر . بله میشه انتخاب رشته کرد

 58. سرور
  ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۶

  سلام وقتتون بخیر ببخشید آیا میشه با شرط معدل توی رشته هایی که بر اساس سوابق تحصیلی هستن توی شهر های دیگه پذیرفته بشیم؟ مثلا کسی که اهواز زندگی میکنه ی رشته ای توی شیراز پذیرفته شه؟

  • rezai
   ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام وقت بخیر . بله امکان پذیر میباشد

 59. فاطمه
  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۰۶

  سلام.برای رشته های سوابق تحصیلی چه زمانی باید ثبت نام کنیم؟بعد از کنکور سراسری همراه انتخاب رشته با آزمون ؟

  برای رشته علوم ورزشی حداقل معدل چقدرباید باشد؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۲

   سلام
   حدودا مرداد ماه

   • فاطمه
    ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۴۹

    سلام.‌ وقت بخیر .ممنونم
    معدل کتبی برای سوابق تحصیلی مهمه؟یا کلی

    • rezai
     ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۰۵

     سلام وقت بخیر . تاثیر قطعی دارد

 60. آنا
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۰۹

  سلام با معدل کتبی 15.66 و کل 19.36 میشه رشته موسیقی دانشگاه علمی کاربردی رفت؟

  • مشاور عیسائی
   ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۴۵

   سلام وقت بخیر
   بله امکان پذیر میباشد .

 61. Saba
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۴

  سلام با معدل کل ۱۷.۹۱ و کتبی نهایی ۱۲.۴۲ تجربی امکان قبولی در رشته بدون کنکور زیست فناوری(بیوتکنولوژی) دانشگاه شهاب دانش هست؟

  • rahdar
   ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۴۵

   سلام وقتتون بخیر.
   معدلتون متاسفانه کمی پایین است و شانس کمی دارید .

 62. احمد
  ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۹

  ببخشید من دی کنکور دادم ولی ترمیم نکردم میخواستم خرداد ترمیم کنم آیا برای دیماه هم لحاظ میشه یا باید دوباره کنکور بدم میخواستم رشته روانشناسی تهران جنوب قبول بشم با معدل 16

  • rezai
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۶

   سلام وقت بخیر بله امکان پذیر است تا قبل از تاثیر سوابق بر کارنامه باید ترمیم انجام شود

 63. احمد
  ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۹

  سلام
  ببخشید من دی کنکور دادم ولی ترمیم نکردم میخواستم خرداد ترمیم کنم آیا برای دیماه هم لحاظ میشه یا باید دوباره کنکور بدم میخواستم رشته روانشناسی تهران جنوب قبول بشم با معدل 16

  • مشاور ملکی
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام وقت بخیر
   بله اگر ترمیم معدل را در خرداد ماه انجام بدهید شامل دی ماه هم می شود.

   • Ali
    ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۱۴

    سلام وقت بخیر ، با چه معدلی میتونم برا بدون آزمون علوم دامی و یا شیلات مازندران اقدام کنم؟

    • مشاور ابراهیمی
     ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۶

     سلام
     با معدل بالای 12 می توانید اقدام کنید

  • rezai
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام وقت بخیر . تا قبل از اعلام نتایج اولیه با احتساب سوابق تحصیلی باید ترمیم بفرمایید

 64. فاطی
  ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۰

  سلام و عرض خسته نباشید،اکان انتخاب رشته برای رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه های روزانه با معدل دیپلم تجربی ۱۷و۶۰ و معدل وتبی نهایی ۱۱ هستش؟

  • rezai
   ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۰۶

   سلام وقت بخیر . درصورت قبولی میتوانید انتخاب رشته بفرمایید

 65. ftm
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۵۷

  سلام من دیپلم ریاضی دارم اما کنکور تجربی شرکت کردم امکانش هست با سوابق تحصیلیم انتخاب رشته کنم؟

  • مشاور صادقی
   ۳۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۲۸

   سلام وقت بخیر
   درصورتی که سوابق تحصیلی شما تایید شود میتوانید واقدام به دیپلم مجدد انجام دهید امکان پذیر میباشد

 66. سما
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۸

  سلام
  من دیپلم فنی گرافیک رو دارم دانشگاه قبول شدم
  اما الان کنکور تجربی ثبت نام کردم
  بدون ترمیم معدل میشه چه رشته هایی اورد؟

  • مشاور ملکی
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۵

   سلام وقت بخیر
   باید معدل شما و هم چنین رتبه مد نظر را در نظر گرفت.
   معدل و رشته مدنظرشما چی هست؟

 67. مهدیه
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۲۵

  ترمیم معدل واسه رشته طراحی لباس تاثیری داره یا نه

  • مشاور ملکی
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۲

   سلام وقت بخیر
   بله اگر هدف شما پذیرش در دانشگاه های برتر هنر هست باید دارای معدل بالایی باشید.

 68. مهدیه
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۲۴

  سلام
  یه سوال داشتم من رشتم طراحی لباس بعد
  برای طراحی لباس با معدل بخام برم دانشگاه معدل ۱۰ ۱۱ ۱۲
  مهم هست یا نه فقط معدل ۱۲ که نهایی هست
  میشه جواب بدید واقعا نیاز دارم بدونم

  • مشاور ملکی
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۶

   سلام وقت بخیر
   معد سال اخر که دروس شما نهایی هستند اهمیت دارند.

 69. حسین ولی زاده
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۴

  ترمیم معدل هم تاثیری هم در رشته های بدون کنکور هم داره ؟

  • tahmasebi
   ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۱

   سلام، خیر این مورد صرفا برای ایجاد سابقه ی تحصیلی و کنکور میباشد.

 70. حسین ولی زاده
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۹

  سلام من معدل کتبی و دیپلم پایین دارم
  واسه ورود به دانشگاه از طریق رشته های بدون کنکور ترمیم معدل هم تاثیری داره ؟ اگر ن چیکار میتونم بکنم ؟

  • مشاور حمامی
   ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۱

   سلام وقتتون بخیر خیر برای برسی بیشتر با ما تماس بفرمایید

 71. سحرناز
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۸

  سلام وقت بخیر
  من معدلم ۱۵ هست میخواستم ترمیم معدل کنم برای رشته های بدون کنکور ، نمرات ترمیم معدل تاثیری تو قبولی من داره؟
  یا فقط تو کنکور تاثیر داره

  • مشاور محمدی
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام وقت به خیر
   ترمیم معدل تنها برای کنکور و سوابق تحصیلی اعمال می شود.

 72. نرگس
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۵

  با سلام
  با معدل ۱۰/۸۱ امکان پذیرش در دانشکاه آزاد شهر قدس رشته حقوق هست یا باید ترمیم معدل کنم؟

  • مشاور اقازاده
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام وقت بخیر
   شرایط تحصیلی شما باتوجه به بقیه شرکت کننده ها و واحد د انشگاهی که انتخاب میکنید نیز د ارد اما اولویت با افرادی میباشد که سوابق تحصیلی بهتری دارند

 73. مبینا
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۴:۴۹

  سلام من دوازدهم هستم رشتم تجربی میتونم روانشناسی بدون کنکور ثبت نام کنم‌؟؟

  • مشاور ملکی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۳۹

   سلام وقت بخیر
   بله براساس سوابق تحصیلی می توانید انتخاب رشته خود را انجام دهید.

 74. طاها
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۲

  سلام من دوازدهم هستم معدل دیپلم ندارم چطور ثبت نام کنم؟

  • مشاور محمدی
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام میتوانید معدل ترم اول خود را ثبت نمایید و در زمان ویرایش اطلاعات نسبت به ویرایش اقدام نمایید.

  • مشاور اقازاده
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام وقت بخیر
   میتوانید حدود پایین تر وارد تا زمانی که معدل شما ثبت شود ودر تایم ویرایش اقدام به اصلاح کنید

  • rahdar
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام وقت به خیر .
   میانگین نمرات خود را وارد کنید دوست عزیز.

 75. حبیبه
  ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۳۲

  سلام وقتتون بخیر من رشتم تجربی هس با معدل کل ۱۷/۶۸ و معدل کتبی ۱۳/۹۴ میتونم دانشگاه ولایت شهر ایرانشهر استان سیستان و بلوچستان رشته زبان و ادبیات انگلیسی قبول شم؟

  • مشاور اقازاده
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۴

   سلام وقت بخیر
   بستگی به بقیه شرکت کننده ها دارد اما باتوجه به اینکه معدل کتبی شما پایین میباشد احتمال کم میباشد

 76. هانیه
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۹

  سلام روز بخیر خسته نباشید من رشتم تجربی هست و معدل کتبیم ۱۸شانس قبولی در رشته مهندسی کامپیوتر دارم؟
  و اینکه برای گرافیک دانشگاهی مقطع کارشناسیه یا کاردانی با شرط معدل

  • مشاور عیسائی
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۳

   سلام وقت بخیر
   با توجه به دانشگاه مورد نظر شرایط متغییر میباشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 77. امیر علی
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۳

  سلام بنده رشتم تجربی بوده و دیپلم دارم معدلم بالا نیست کتبی ولی دیپلم رو اخذ کردم و میخوام الان حقوق بدون کنکور دانشگاه ازاد بخونم میتونم؟

  • rahdar
   ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۰

   سلام وقت بخیر.
   بله مشکلی ندارد میتوانید انتخاب رشته کنید و شانس خود را امتحان کنید.

 78. مزدک
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۰۶

  من دیپلم نظام قدیم رشته ریاضی با معدل کتبی 16.86 و معدل کل 18.05 هستم برای قبولی رشته حقوق کدام معدل محاسبه میشود و با چه ضریبی؟

  • rahdar
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۷

   سلام وقتتون بخیر.
   ملاک معدل کتبی شما میباشد و اگر در رشته ی دیگری شرکت کنید معدل شما ضریب خواهد خورد.

 79. Arian
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۱۳

  سلام وقت بخیر.من کلاس دوازدهمم رشتم پرورش طیور(کاردانش) هستش معدلم تا امسال ۱۷.۷۲ بوده میخوام با شرط معدل برای دانشگاه کردستان رشته علوم دام بخونم درصد قبولیم چقدرمیتونه باشه ؟

  • مشاور محمدی
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده است.بستگی به ظرفیت پذیرش،تعداد داوطلبان و… دارد.

 80. raha
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۴۴

  سلام ببخشید من رشته ام چاپ دستی ، یازدهم هستم با معدل ۱۸/۵۰ میتونم دانشگاه بدون کنکور رشته عکاسی بخونم؟!(شهرش مهم نیست)

  • tahmasebi
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام دوست عزیز بله شما محدودیتی در این مورد ندارید.

 81. محدثه
  ۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۳۷

  سلام کارشناسی حسابداری معدل ۱۷خوردای هست میشه حقوق بخونم

  • مشاور اقازاده
   ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۲

   سلام وقت بخیر
   برای کدام مقطع میفرمایید؟

 82. صیفی
  ۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۰

  سلام من کلاس دوازدهمم رشته‌ی تجربی
  میخوام دانشگاه دولتی شهرکرد بدون کنکور رشته مهندسی کامپیوتر بخونم
  حداقل معدل کتبی و معدل کل دیپلمم باید چند باشه که قبول بشم؟

  • مشاور محمدی
   ۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۳

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده است اما هرچه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 83. مریم
  ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

  سلام وقت بخیر ،من دیپلمم رو سال ۹۲ و مدرک پیش دانشگاهی رو سال۹۳ گرفتم
  برای کنکور ۱۴۰۲، معدل کتبی نهایی دیپلم ملاکه یا معدل کتبی نهایی پیش؟؟؟

  • مشاور محمدی
   ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

   سلام وقت به خیر
   برای شرکت در کنکور سراسری 30 درصد تاثیر معدل کتبی دیپلم و 10 درصد تاثیر معدل کتبی پیش دانشگاهی اعمال می شود.

 84. مریم
  ۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۰

  سلام من کارشناسی تربیت بدنی خوندم والان میخوام مهندسی کامپیوتر پیام نور رو بخوانم معدل کتبیم 15/95 ومعدل کارشناسی. 16/95 هستش آیا میتونم ثبت نام کنم قبول میشم؟

  • مشاور عیسائی
   ۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۹

   سلام وقت بخیر
   شما شرایط لازم را نداریدجهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 85. ملیکا
  ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۱

  سلام وقت بخیر با معدل کتبی ۱۳ و خوره ده ای میشه روانشناسی دانشگاه غیر انتفاعی خوند . البته رشته ام تجربی بوده

  • مشاور محمدی
   ۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۳

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 86. نرگس
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۲

  سلام وقت بخیر
  برای قبولی دانشگاه سراسری بر اساس سوابق معدل کل در نظر گرفته میشه یا معدل کتبی نهایی؟؟
  ممنون میشم اگه جوابمو بدید .سپاس.

  • مشاور حمامی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۷

   سلام وقتتون بخیر بستگی به نظام تحصیلی و رشته دیپلم شما دارد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

   • Mm
    ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۵۱

    سلام وقتتون بخیر من دیپلم تجربی دارم و میخام بدون ازمون رشته علوم ازمایشگاهی دانشگاه تبریز بخونم معدل دیپلمم ۱۸ میتونم قبول شم سراسری؟

    • مشاور محمدی
     ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

     سلام وقت به خیر
     رشته های پیراپزشکی بدون کنکور بسیار کم و محدود داخل ایران ارائه و پذیرش را دارند.

 87. امیرحسین شنگی
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۲

  سلام من با معدل کل ۱۶/۴۵ برای دانشگاه موسیقی چگونه هست؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

   سلام چه رشته ای هستید؟

   • امیرحسین شنگی
    ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۸

    عکاسی دیجیتال بوده برای دانشگاه موسیقی چه دانشگاهی خوب است و قابل قبول است؟

    • مشاور حمامی
     ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۹

     سلام وقتتون بخیر شرایط شما برای قبولی دانشگاه باید مورد برسی قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 88. اف
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۵

  با معدل کتبی ۱۷ و کل ۱۸ تجربی
  میشه روانشناسی دولتی بدون کنکور قبول شد ؟

  • rahdar
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام وقت بخیر.
   نمیشود به طور قطعی چیزی را اعلام کند.

  • مهدیس
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۳

   سلام.با معدل کل ۱۹/۲۵ انسانی امکانش هست بدون کنکور گرافیک یا حسابداری بخونم؟

   • rahdar
    ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۶

    سلام وقت بخیر .
    بستگی به دانشگاهی که مدنظر دارید برای ورود دارد دوست عزیز.

  • Mm
   ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۵۴

   سلام وقتتون بخیر من دیپلم تجربی دارم و میخام بدون ازمون رشته علوم ازمایشگاهی دانشگاه تبریز بخونم معدل دیپلمم ۱۸ میتونم قبول شم سراسری؟

   • rahdar
    ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۳

    سلام وقت بخیر.
    متاسفانه رشته مدنظرشما بدون کنکور ارائه نمیشود و حتما باید کنکور شرکت کنین.

 89. مینا
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۵

  سلام سوالی دارم …
  برای قبول در رشته روانشناسی بدون کنکور در دانشگاه سراسری باید معدلمون چند باشد؟؟؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

   سلام
   محدودیت برای ثت نام ندارد. بعد از ارسال مدارک براساس رشته و معدل مقطع قبل اولویت بندیو اعلام نتاج می کنند

 90. shakila
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۵

  سلام ؛ سوالی دارم ازتون ممنون میشم‌جواب بدید ؛ من دیپلم تجربی دارم خواستم بدونم بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه دولتی یا ازاد تهران میشه معماری خوند ؟؟ بدون کنکور ! مثلا دانشگاه خوارزمی کرج بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی میشه که معماری خوند؟ آزاد تهران چی؟ ممنون میشم جواب بدید

  • مشاور عیسائی
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۸

   سلام وقت بخیر
   اگر شرایط لازم را داشته باشید میتوانید اقدام به این عمل نمایید جهت اطلاع از شرایط با داخلی 111 تماس حاصل فرمایید.

 91. مائده
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۱

  سلام وقتتون بخیر ببخشید میخاستم بگم ایا میشه بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی در رشته مورد نظر مثلا گرافیک وارد دانشگاه ی دولتی شد مثال همین دانشگاه هنر بجنورد ؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

   سلام شما میتونید این رشته را در دانشکده های فنی حرفه ای دختران بدون کنکور تحصیل کنید

 92. امیر
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۹

  باسلام.رشته من تجربی هستش.می خواستم بدونم که من با معدل کتبی ۱۴.۶۵ومعدل کل ۱۷.۵ می تونم مهندسی کامپیوتر قبول بشم؟

  • rahdar
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۶

   سلام وقت بخیر.
   نمیتوان درصد خاصی مشخص کرد ولی معدل کتبی شما ملاک است که چندان بالا نیست متاسفانه.

   • امیر
    ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۶

    حداقل نمره برای قبولی چند است؟

    • مشاور رضایی
     ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۶

     سلام وقت بخیر نمره قبولی هرچه بالا باشد شانس قبولی شما بیشتر است

     • امیر
      ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۳

      الان امیدی هست یا نه؟

     • مشاور جوادی
      ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۶

      سلام وقت بخیر
      بستگی به معدلتون داره.

 93. مهسا
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۴

  سلام من دیپلمم تجربی هست با معدل کل18/50
  میخوام دانشگاه رشته سینما بخونم با توجه به این معدل و اینکه نمرات سال دوازدهم اصلن خوب نیس شانس قبولی وجود داره؟ و اگه بخوام ترمیم کنم لازمه دروس اختصاصی رشته تجربیم ترمیم بشه؟ یا فقط عمومیا رو ترمیم کنم اوکیه؟ اخه چون دیپلمم غیرمرتبطه فکر میکنم فقط نمرات دروس عمومی تاثیر گذار باشه در پذیرش دانشگاه بر اساس سوابق درسته؟

  • مشاور محمدی
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده است.ترمیم معدل تنها برای اعمال سوابق در کنکور سراسری تاثیر گذار است.

 94. حمید
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۴

  سلام استاد گرامی بنده کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعاتIT دانشگاه علمی کاربردی خوندم با معدل 16 می تونم در دانشگاه مجازی کارشناسی ارشد برق مخابرات قبول شوم. با تشکر فراوان

  • مشاور رضایی
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۰

   سلام وقت بخیر در مقطع ارشد تجانس رشته الزامی نیست

  • عباس
   ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۱

   سلام
   میشه بفرمایید با چه معدلی وارد علمی کاربردی شدید

 95. رز
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴

  سلام وقت بخیر.با دیپلم تجربی با معدل کل ۱۸/۷۶ و کتبی ۱۷/۳۶ میتونم پیام نور رشته علوم تربیتی قبول بشم؟! خیلی ممنون

  • مشاور ابراهیمی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام وقتتون بخیر
   بله شانس برای قبولی دارید

 96. رز
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۸

  من معدل کتبی ۱۷/۳۴ کل دیپلم ۱۸/۷۶ و دیپلم تجربی ۹۴ دارم.
  قبولی در رشته علوم تربیت رو میخواپ
  میتونم پیام نور علوم تربیتی بیارم؟! من تازه از رورانه انصراف دادم و خیلی استرس قبولی دارم.ممنون

  • مشاور ابراهیمی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام
   غیرمرتبط هستید ولی بله شانس قبولی دارید
   برای راهنمایی دقیق و بررسی شرایط تون تماس بگیرید

 97. رز
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۹

  اگر با شرایط گفته شده شانس قبولیم در رشته مشاوره رو هم لطف کنید بگین

  • مشاور ملکی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۱

   سلام دوست گرامی
   معدل برای ورود به رشته روان شناسی باید بررسی شود .معدل شما به چه صورت هست؟

 98. رز
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۲

  سلام مجدد خدمت شما.اینکه معدل کتبی۱۷/۴۰ برای دیپلم تجربی دارم برای رشته علوم تربیتی شانس بیشتر قبولی میده یا خیر؟
  چون من به تازگی از دانشگاه روزانه انصراف دادم مهمه که بدونم احتمال قبولیم چقدر هست.
  خیلی ممنون میشم پاسخ بدین، سپاس.

  • مشاور عیسائی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۴

   سلام وقت بخیر
   با توجه به دانشگاه مورد نظر شما متغییر میباشدجهت کسب اطلاعات در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 99. رز
  ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۵

  سلام وقت بخییر، من دیپلمم رو سال ۹۴ گرفتم با معدل کتبی ۱۷/۴۰ و معلدل دیپلم ۱۸/۷۶ احتمال قبولی در دانشگاه پیام نور رشته علوم تربیتی دارم؟!

  • مشاور جوادی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی حدودا شانس قبولی شما در این رشته متوسط رو به بالاست.

 100. ارمین
  ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

  سلام و خسته نباشید
  من معدل کل دیپلمم ۱۷.۹۶ بوده و رشتمم تجربی
  ایا میتونم با این معدل رشته مهندسی کامپیوتر بخونم؟(دیپلم تجربی دارم میتونم مهندسی کامپیوتر که مربوط ب رشته ریاضیه بخونم؟)
  و ایا میتونم دانشگاه ملی درس بخونم یا نه (شهریه پرداز نباشه)
  شهرش مهم نیس

  • مشاور ملکی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام دوست عزیز
   باید دیپلم و سوابق تحصیلی و هم چنین محل سکونت شما و سایر شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد.

 101. مهناز
  ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۴

  سلام ببخشید من ریاضیم و معدل دهم من ترم اول 20 و ترم دوم 19.93 شد.
  الان یازدهمم و سعی کردم همون نمره هارو نگه دارم. اگه معدلم بالای 19 باشه، میتونم رشته بدون کنکور عکاسی دانشگاه هنر و معماری پارس قبول بشم؟

  • مشاور جوادی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی در صورت داشتن معدل بالای 19 شانس قبولی خوبی خواهید داشت.

 102. فاطمه
  ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۲

  سلام وقت بخیر من دیپلم تجربی دارم با معدل کل ۱۸.۵۰ و معدل کتبی ۱۵.۹۵ به نظرتون دانشگاه چمران اهواز رشته اموزش زبان انگلیسی میتونم قبول بشم بر اساس سوابق؟

  • مشاور ملکی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۴

   سلام دوست گرامی
   برای ورود به دانشگاه معدل کتبی شما در نظر گرفته می شود.

 103. فاطمه
  ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۹

  سلام
  با معدل کل 17/64 کاردانش میتونم دانشگاه هنر تبریز (روزانه) با سوابق تحصیلی تغییر رشته بدم و رشته مرمت آثار باستانی یا مهندسی صنایع قبول بشم؟

  • مشاور ملکی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

   سلام وقت بخیر
   هرچه معدل شما بالاتر باشد شرایط پذیرش شما در دانشگاه ازاد بهتر می شود.

 104. عرفان قدرتی
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۲

  دانشجویان ورودی بهمن ماه ترم اول ودوم راباید باهم بگذرانند یا اول ترم اول رو میگذرونند

  • مشاور محمدی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۱

   سلام وقت به خیر
   ترم اول واحد دانشگاهی مقصد تعداد دروس و واحد ها را برای شما تعیین می کنند.

 105. عرفان قدرتی
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۰

  دانشجویان ورودی بهمن ماه ترم اول ودوم روباید باهم بگذرانند یا دربهمن ماه ترم اول رو

  • مشاور ملکی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام وقت بخیر
   دانشجویان ترم بهمن ترم اول شان محسوب می شود.

 106. عرفان قدرتی
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

  سلام من معدل دیپلم ۱۹.۱۴ است چقدر احتمال دارد که دانشگاه فنی حرفه‌ای براساس معدل دیپلم رشته مکانیک خودرو قبول شوم

  • مشاور محمدی
   ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۵

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 107. عرفان قدرتی
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

  سلام من معدل دیپلمم ۱۹.۱۴است چقدر احتمال داره دردانشگاه فنی حرفه‌ای براساس سوابق تحصیلی بهمن ماه قبول شوم

  • مشاور محمدی
   ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۵

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 108. کیانا
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

  شانس قبولی با معدل کتبی۱۲و۳۶ و معدل کل ۱۶و۷۵ تو رشته حقوق دانشگاه پیام نور بالاس؟؟
  ممنون میشم زود جوابمو بدین

  • rahdar
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۴

   سلام وقت بخیر.
   امکان قبولی شما به عوامل متعددی بستگی دارد مثل ظرفیت ارائه شده و معدل شما و تقاضای سایر شرکت کنندگان.

 109. محمد
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۴۷

  سلام وقت بخیر
  من پایه دوازدهم هستم و متاسفانه به دلیل مشکلات دو تا از امتحانات مدرسه م رو خراب کردم (زیر۱۰) درس حسابان و فیزیک
  الان استرس دارم برای کنکور که این نمرات برام تاثیر منفی نداشته باشه و اگر معدل کل دیپلم من رو بیاره پایین برای دانشگاه مشکلی پیش نمیاد

  • tahmasebi
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۲

   سلام دوست عزیز، قطعا نمره پایین و به دنبال آن معدل پایین شانس پذیرش شما رو در رشته ی خوب و دانشگاه برتر کاهش میدهد. بنابراین شما باید برای کسب معدل بالاتر و جبران نمرات پایین تلاش کنید. البته میتونید از امکان ترمیم معدل هم استفاده کنید میتونید برای گرفتن راهنمایی بیشتر با داخلی 108 تماس بگیرید.

   • محمد
    ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۹

    من الان داخل سایت ها دیدم که نوشته شده بود معدل کتبی نوبت دوم فقط ملاک دانشگاه هستش نه معدل

    • tahmasebi
     ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۰

     سلام دوست عزیز برای فارغ التحصیلان رشته های نظری بله معدل کتبی ملاک میباشد.

  • مریم گلی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵

   سلام بر مشاوران نمونه..من تجربی ام ومعدل کتبیم ۱۶ودوازده صدمه.بعد من یه رشته روزانه انتخاب کرده بودم ومهر با اختلاف ۲۰ نفر رد شدم.حالا چقد امکان داره من قبولشم؟ استان خودم نیست ورشته مهندسی است..مرسی از پاسخگویی تون

   • مشاور ذوالنورنیا
    ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۶

    سلام وقت بخیر
    به انتخاب سایر متقاضیان و بحث بومی پذیری بستگی دارد ولی به طور کلی قبولی در رشته های زیر شاخه ی ریاضی راحت تر خواهد بود .

 110. جوادعلی
  ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰

  سلام و خسته نباشید…
  بنده کارنامه تجربیه دوازدهمم ۱۶.۸۳ یازدهم ۱۴.۳۴ و دهم ۱۵.۶۳ هستش میخواستم بدونم شانسم برای قبولی در میکروبیولوژی بدون کنکور در تهران یا کرج حدودا چقدر است‌.

  • مشاور رضایی
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۲

   باسلام و احترام در ررشته های بدون کنکور عوامل مختلفی همچون سهمیه و ظرفیت رشته در دانشگاه و ….. در قبولی شما موثر است

 111. Atena
  ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۹

  سلام وقتتون بخیر
  میخواستم بدونم من با معدل کل ۱۸.۱۰ و معدل کتبی ۱۵.۰۹ رشته تجربی .میتونم دانشگاه رشت یا لاهیجان رشته علوم ورزشی یا مهندسی پزشکی برحسب سوابق تحصیلی قبول شم؟؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱

   سلام وقت بخیر
   برای قبولی در رشته های ذکر شده در صورتی که دیپلم شما تجربی یا ریاضی باشد شانس بالایی برای قبولی خواهید داشت.

  • hoseini
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

   باسلام و احترام صرفا در پذیرش رشته های بدون آزمون معدل لازم ملاک نمی باشد بلکه به عوامل دیگری همچون ظرفیت . سهمیه . معدل افراد دیگری که ثبت نام کرده اند نیز بستگی دارد .

 112. Atena
  ۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۳

  سلام وقتتون بخیر با معدل ۱۶.۹۹ میشه کارشناسی رشته نرم افزار در دانشگاه گنبد روزانه قبول شد؟

  • مشاور براتی
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۷

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز دررابطه با نتیجه قبولی دررشته های صرفا براساس سوابق تحصیلی به صورت قطعی نمیشود گفت که ایا شما قبول میشوید یا خیر .به دلیل اینکه مشخص نیست چند داوطلب رشته ودانشگاه انتخابی شمارا با چه معدلی انتخاب کردند .لطفا جهت بررسی دقیق وضعیت تحصیلی تون وانجام یک انتخاب رشته ی درست واصولی با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 113. لعیا
  ۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۹

  سلام وقت بخیر با معدل کتبی۱۱.۳ومعدل کل۱۶.۸ رشته تجربی میشه شیمی محض یا زیست شناسی جانوری یا مهندسی گیاه پزشکی روزانه یا نوبت دوم جیرفت قبول شد؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۹

   سلام وقت بخیر
   به معدل سایر متقاضیان این رشته برای این ورودی بستگی دارد

 114. Mara
  ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۴

  سلام وقتتون بخیر به نظرتون بامعدل کتبی ۱۳.۸۰ و معدل کل ۱۷.۸۰شانس قبولی برای رشته ی شیمی کاربردی در دانشگاه ازا تهراند هستش و اینکه رشته ام تجربی بوده

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۱

   سلام وقت بخیر
   قبولی در ورودی تکمیل ظرفیت به عوامل متعددی بستگی دارد . با توجه به تجانس رشته ی انتخابی شما با دیپلم تان معدل شما ضریبی نمیخورد و شانس بالایی برای قبولی در واحد یادگار امام شهر ری ، واحد اسلامشهر و واحد تهران شرق را دارید و در بهترین حالت ممکن قبولی شما در واحد علوم پزشکی ازاد تهران یا واحد تهران شمال خواهد بود .

  • فافا
   ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۴

   سلام من با معدل نهایی ۱۶/۷۹ و کل ۱۸/۱۷ تجربی امکان قبولی مترجممی زبان دانشگاه خیام مشهد رو دارم؟؟

   • tahmasebi
    ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۵

    سلام دوست عزیز بصورت قطعی نمیشه گفت شما جزو قبولی ها خواهید بود یا خیر، چون قبولی شما بستگی به انتخاب رشته سایر متقاضیانی دارد که معدل بالاتری از شما دارند.

 115. Kiana
  ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۰

  سلام وقتتون بخیر من دیپلم تجربی دارم خواستم بدونم برای رشته معماری داخلی یا دکوراسیون داخلی شرایط ورود به دانشگاه چطوره؟ به کنکور نیاز داره؟

  • tahmasebi
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۵

   سلام دوست عزیز شما هم بصورت باکنکور و هم بدون کنکور امکان تحصیل در این رشته رو دارید، اگر هدفتون دانشگاه آزاد و یا غیرانتفاعی میباشد دفترچه های این نوع دانشگاهها در سایت رسمی دانشگاه آزاد و سازمان سنجش منتشر شده است.

   • Mara
    ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۴

    سلام وقتتون بخیر به نظرتون بامعدل کتبی ۱۳.۸۰ و معدل کل ۱۷.۸۰شانس قبولی برای رشته ی شیمی کاربردی در دانشگاه ازا تهراند هستش و اینکه رشته ام تجربی بوده

    • hoseini
     ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۴

     سلام وقت بخیر روند پذیرش شما با توجه به نوع دیپلم . معدل . سهمیه وارد رقابت شده و بر حسب ظرفیت رشته . پذیرش شما انجام میشود

 116. علی
  ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۶

  سلام من کارشناس کشاورزی با معدل ۱۶.۵ تمام کردم ودیپلم تجربی دارم با معدل ۱۵.۵. امکان قبولی در رشته حقوق هست؟

  • rahdar
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۱

   سلام وقت بخیر.
   وضعیت نظام وظیفه شما به چه صورت است؟ امکان قبولی در رشته حقوق را دارید ولی اساس ورودی و نوع دانشگاه مدنظر شما هم بسیار مهم است که میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر ما تماس بگیرید.

 117. زهرا
  ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۰۳

  سلام وقتتون بخیر با معدل کتبی ۱۲دیپلم تجربی امکان قبولی در رشته های مهندسی پزشکی یا پرستاری یا میکروبیولوژی بدون کنکور هست ؟؟

  • tahmasebi
   ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۶

   سلام دوست عزیز رشته های مدنظر شما جزو رشته های پرتقضا هستند، بنابراین با معدل ذکر شده شانس شما برای پذیرش بسیار پایین است ضمنا رشته ی پرستاری بدون کنکور ارائه نمیشود.

  • مشاور جوادی
   ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۷

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی برای رشته های بدون آزمون معدلتون ضعیفه و باید بیشتر بشه.

   هر چه معدل بیشتر باشه شانس پذیرش شما بیشتر میشه.

  • rahdar
   ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹

   سلام وقت بخیر .
   رشته ی پرستاری بدون کنکور پذیرش ندارد و در رشته های دیگری که گفتید باید دید چه تعداد ظرفیت دارد و چند نفر داوطلب برای آن رشته وجود دارد و نمیتوان به صورت قطعی اظهار نظر کرد.

 118. معصومه نصرالهی
  ۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۸

  سلام با معدل ۹/۴۵ کتبی نهایی و معدل کل۱۴/۴۹امکان قبولی رشته زبان شناسی لرستان شهر بروجرد دانشگاه آیت الله بروجردی را دارم ؟؟

  • مشاور حمامی
   ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۰

   سلام وقتتون بخیر نوع دیپلم جهت پذیرش مهم است البته بستگی به متقاضییان این رشته دارد جهت بررسی شرایط قبولی با ما تماس بفرمایید

   • نوع دیپلم منظورتون چی هست من دیپلم انسانی ام نظام جدید
    ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۹

    نوع دیپلم منظورتون چی هست من دیپلم انسانی ام نظام جدید

    • مشاور حمامی
     ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۳

     سلام وقتتون بخیر نوع دیپلم و رشته انتخابی حایز اهمیت است که باید بررسی شود

 119. هانا
  ۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۲

  سلام کسی که مدرک کارشناسی پیام نور داره میتونه در پذیرش باسوابق تحصیلی شرکت کنه؟بامعدل کتبی۱۷.۰۷ ومعدل کل ۱۹.۲۷ رشته ریاضی چقدر شانس قبولی برای روزانه هست

  • مشاور براتی
   ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز دررابطه با انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی باید یکسری شرایط بررسی شود از جمله معدل .نوع رشته . واحددانشگاهی .سهمیه وپرمتقاضی بودن رشته انتخابی و…..لطفا جهت بررسی دقیق وضعیتتون وانجام یک مشاوره وراهنمایی درست دررابیطه با انتخاب رشته با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

  • مشاور ابراهیمی
   ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۹

   سلام
   سوالتون برای خانم هست یا اقا؟ اقایون مشکل نظام وظیفه نباید داشته باشند.
   شانس قبولی رو برای چه رشته ای می خواهید بدونید؟
   برای بررسی دقیق شرایط تون تماس بگیرید

   • هانا
    ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۳

    سلام مجددخانم هستم،رشته ریاضی وآمار یا مهندسی کامپیوتر

    • مشاور عیسائی
     ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۲

     سلام وقت بخیر
     جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 120. Sara Ajloo
  ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۷

  برای رشته امار دانشگاه اراک روزانه تقریبا چه معدلی نیازه

  • tahmasebi
   ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

   سلام دوست عزیز شما برای پذیرش در این رشته نیاز دارید که حتما معدل بالایی داشته باشید و قبولی شما بستگی به انتخاب بقیه متقاضیان نیز دارد.

   • Sara Ajloo
    ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰

    معدلم پایین ولی اگه ترمیم معدل بکنم بیاد بالا میشه قبول شد ؟
    یعنی ترمیم معدل تاثیر داره ؟

    • مشاور حمامی
     ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۸

     سلام وقتتون بخیر بله ترمیم معدل برای قبولی بسیار حایز اهمیت است ولی شرایط خاص خود را دارد برای دریافت اطلاعات با ما تماس بفرمایید

 121. ارمیتا
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۶

  سلام خسته نباشین
  با معدل نهایی ۱۳/۵۵ و معدل کل ۱۸/۳۳ چقد شانس دارم غیر انتفاعی یا آزاد کلان شهر مهندسی پزشکی قبول شم؟؟ ملاک معدل کل یا نهایی؟ ممنون از پاسخگوییتون

  • rahdar
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۸

   سلام وقتتون بخیر.
   ملاک معدل کتبی ( معدل پایه 12 ) هست برای پذیزش در دانشگاه.
   برای افزایش شانس قبولی از ترمیم استفاده کنید

 122. دانشجو
  ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۵

  سلام خسته نباشید،دانشگاه ازاد برای ترم بهمن انتخاب رشته با سوابق تحصیلی را انجام میدهد؟
  کتبی۱۶.۶۸وکل۱۸.۲۸ برای روانشناسی ازاد کلان شهر هایی مثل قم و تهران مورد قبول است؟

  • مشاور براتی
   ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۱

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز هنوز دفترچه انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی ورودی بهمن ماه منتشر نشده است

   • دانشجو
    ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۹

    بله مطلع هستم،درمورد معدلی که ذکر شد امکان قبولی روانشناسی ازاد در شهرا هایی مثل تهران قم اصفهان هست؟

    • مشاور جوادی
     ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۷

     سلام وقت بخیر
     دوست گرامی حدودا معدل های بالا 15 خوب هستند.

 123. مینو حیدری
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶

  سلام وقتتون بخیر کدوم دانشگاه های دولتی رشته های بی کنکور ارائه میدن

  • مشاور محمدی
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   سلام وقت به خیر
   لیست رشت های بدون آزمون را از طریق دفترچه راهنمای ثبت نام بررسی نمایید.

 124. اریا
  ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۳

  سلام وقت بخیر میخواستم بدونم برای دانشگاه باهنر شیراز رشته های بدون کنکور شرط معدل از چند ب بالا هست؟ و این ک با معدل. کل ۱5.۴۲ شانسم برا قبولی چقدره؟

  • مشاور محمدی
   ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۷

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده است.

 125. امید
  ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۲

  سلام آیا با معدل کل ۱۷/۸۳ومعدل کتبی ۱۲/۴۲دیپلم تجربی میتونم رشته زمین شناسی یا مهندسی علوم دامی دانشگاه روزانه لرستان قبول بشم؟؟؟؟

  • مشاور محمدی
   ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۸

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

  • مشاور ملکی
   ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۸

   سلام وقت بخیر
   شما می توانید از گزینه ترمیم معدل برای بهتر کردن معدل خود استفاده کنید.
   جهت اطلاع بیشتر درمورد رشته های بدون کنکور با داخلی 109 تماس حاصل فرمایید.

  • مشاور جوادی
   ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۵

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی شانس قبولی شما حدودا خوبه.

 126. Hanieh
  ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۰

  سلام من معدل کتبیم 8/74 و معدل کل هم 14/32 هست در رشته تجربی میخواستم بدونم رشته مهندسی محیط زیست یا مهندسی شیلات دانشکده منابع طبیعی دانشگاه گیلان دوره روزانه یا شبانه قبول میشم؟

  • مشاور جوادی
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی شانس شما برای قبولی خیلی زیاد نیست.

 127. ناشناس
  ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۱

  سلام خسته نباشید من امسال می خواستم برم رشته طراحی دوخت دانشگاه فنی حرفه ای ( علمی کاربردی ) کرمانشاه بر اساس شرط معدل انتخاب رشته کردم قبول نشدم معدل دیپلم 18 هست برای قبولی در سال بعد باید چکار کنم؟ چطوری باید برا اساس شرط معدل دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه قبول شم؟ باید ترمیم معدل بدم؟

  • مشاور حمامی
   ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۴

   سلام وقتتون بخیر بله میتوانید برای بررسی بیشتر تماس بفرمایید

 128. ناشناس
  ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۵

  سلام خسته نباشید من امسال می خواستم برم رشته طراحی دوخت دانشگاه فنی حرفه ای بر اساس شرط معدل انتخاب رشته کردم قبول نشدم معدل دیپلم 18 هست برای قبولی در سال بعد باید چکار کنم؟ آیا باید ترمیم معدل بدم؟

  • ناشناس
   ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۸

   دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه می‌خوام قبول شم

   • مشاور کریمی
    ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۳

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • مشاور جوادی
   ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۳

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی برای کدوم دانشگاه اقدام کرده بودین
   اگر دانشگاه های برتر رو انتخاب کردین باید معدلتون بالا باشه که نیاز به ترمیم معدل داره.

   • سارا
    ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۶

    سلام وقت بخیر.من دیپلمه سال ۷۷تجربی هستم میخواستم بدونم معیارپدیرش من. معدل کل هست یاکتبی .معدل کل من ۱۶/۷۵وکتبی من ۱۳/۲۲هست .لطف میکنید منو راهنمایی کنید

    • مشاور فتح اللهی
     ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۷

     سلام هم معدل کل و هم معدل کتبی برای پذیرش بدون کنکور تاثیر دارد ولی معدل کتبی بیشترین تاثیر را دارد

 129. مینا
  ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۴

  سلام با معدل کتبی۱۰/۵۴ومعدل کل۱۷/۷امکان قبولی با سوابق تحصیلی در رشته روانشناسی دانشگاه غیر انتفاعی شهاب دانش قم چقدراست؟

  • مشاور ملکی
   ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۹

   سلام وقت بخیر
   هرچه معدل شما بالاتر باشد شانس شما برای ورود به دانشگاه بیشتر می شود.

   • مینا
    ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹

    معدل کتبی در قبولی بیشترین تاثیر را دارد یا معدل کل؟

    • مشاور کریمی
     ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 130. زهرا
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۸

  ثبت نام بهمن ماه کی شروع میشه؟

  • مشاور صادقی
   ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۴

   سلام باید منتظر اطلاعیه سازمان سنجش باشیم

 131. زهرا
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۵

  با معدل 17/56 تجربی میتونم رشته طراحی دوخت دانشگاه دختران شریعتی تهران برم؟

  • مشاور جوادی
   ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۹

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی شانس قبولیتون خوبه

 132. مریم
  ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

  سلام با معدل کتبی ۱۵.۵۳ و معدل کل ۱۸.۸۶ حسابداری پیام نور براساس سوابق قبول میشم؟

  • مشاور محمدی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هرچه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 133. یه دختره
  ۱۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۲

  سلام میشه بگید برای دانشگاه دولتی در تهران رشته حسابداری با چه معدلی میشه قبول شد؟

  • maleki
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۵

   سلام وقت بخیر
   معدل کتبی ملاک پذیرش شما در کنکور سراسری است.

 134. M
  ۱۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۸

  سلام
  برای رفتن به رشته مشاوره دانشگاه شهید بهشتی تهران بدون کنکور چه معدلی لازم است؟

  • sadeghi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

   سلام دانشگاه های رنک بالا معمولا با کنکور پذیرش میکنند

 135. m
  ۱۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۹

  سلام وقت بخیر. ایا با معدل نهایی 12.24 و معدل کل دیپلم 17.50 میتونم رشته علوم ورزشی با سوابق قبول بشم؟

  • sadeghi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۸

   سلام روز بخیر برای بررسی دقیق وضعیت تحصیلی تون با مرکز تماس بگیرید

 136. ممد
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۹

  سلام من با معدل کتبی پانزده و ۱۷ صدم و معدل کل ۱۸ و ۱۸ صدم سلولی ملکولی زابل میارم؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

   سلام وقت بخیر
   معدل ملاک برای قبولی هر سال متغییر میباشد جهت اطلاع از قبولی های امسال با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 137. Shaqayeq
  ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۶

  سلام من دیپلمم رو سال ۱۴۰۰ گرفتم معدل کل ۱۶.۱ هستش میخواستم بدونم چند درصد احتمال اینکه من توی تکمیل ظرفیت امسال برای دانشگاه دکتر معین رشت قبول بشم هستش؟؟؟؟ میشه جواب بدیننن؟؟؟

  • مشاور جوادی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی هنوز دفترچه تکمیل ظرفیت اعلام نشده

 138. Sara
  ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۲

  سلام وقت بخیر برای دانشگاه معماری شیراز چه معدلی لازمه برای ثبت نام و چه شرایطی داره؟ بدون کنکور

  • sadeghi
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

   سلام وقت بخیر
   هر ساله شرایط باتوجه به داوطلبین متغیره برا اطلاع بیشتر با مر کز تماس یگیرید

 139. rh
  ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

  سلام وقت بخیر
  با معدل کتبی 12/20و معدل کل 17/50شانس قبولی تو رشته سلولی ملکولی در دانشگاه غیر انتفاعی و پیام نگر واسه ورودی بهمن ماه دارم؟؟ اصفهان

  • مشاور محمدی
   ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 140. زهرا
  ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۵

  سلام با معدل کتبی 11/31 و معدل کل دیپلم 15/94 میتونیم رشته ادبیات انگلیسی یا مترجمی زبان روزانه دانشگاه دولتی گنبد قبول بشم؟ یا بهتره ترمیم معدل بکنم؟

  • مشاور محمدی
   ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 141. Mahshad
  ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۴

  سلام وقتتون بخیر
  برای رشته تربیت بدنی یا همون علوم ورزشی باید چه معدلی برای دانشگاه آزاد داشته باشیم

  • مشاور محمدی
   ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۲

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 142. Somi
  ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۷

  سلام.من سال۸۴دیپلم علوم انسانی با معدل کتبی ۱۱/۴۱گرفتم و ادامه ندادم پیش دانشگاهی هم نرفتم.الان میخوام ادامه تحصیل بدم بدون کنکور رشته زبان و ادبیات فارسی با این معدل امکان ثبت نام در دانشکاه دارم؟ودر تهران چه دانشگاهی میتونم ثبت نام کنم

  • JAVADI
   ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۶

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی برای چه مقطعی میخوایین؟

   • Somi
    ۱۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۳

    درود.برای مقطع کاردانی

    • مشاور جوادی
     ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱

     سلام وقت بخیر
     دوست گرامی معدل 15 به بالا اوکیه

   • مصطفی ا
    ۳۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۰۴

    سلام .وقت بخیر من کارشناسی تربیت بدنی دانشگاه فردوسی با معدل 15,19 و ارشد مدیریت ورزشی با معدل 17,30 دارم .آیا میتونم معدل کارشناسیمو برای استخدامی یا شرکت در دیگر گرایش های ارشد تربیت بدنی دانشگاه فردوسی ترمیم کنم ؟
    و آیا فقط برای مقاطع کارشناسی و ارشد ترمیم معدل دارین ؟
    معدل ترمیم شده برای خواندن رفتار حرکتی یا فیزیولوژی دانشگاه فردوسی چقدر موثره ؟

    • rezai
     ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۲۶

     سلام وقت بخیر صرفا برای ورد به مقطع ارشد ترمیم معدل انجام میشود

 143. مائده
  ۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۴

  سلامم وقت بخیر برای رشته مهندسی محیط‌زیست در دانشگاه فردوسی بر اساس سوابق حداقل چه معدلی لازمه؟

  • مشاور محمدی
   ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 144. Ali
  ۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳

  سلام وقت به خیر
  من در دانشگاه سراسری روزانه قبول شدم با شرط معدل و برام کارت دانشجویی صادر شده و یه درس دبیرستانم رو که برای ۱۲ام هست رو قبول نشدم میخام بهمن امتحانش رو بدم
  ولی سایت دانشگاه جلوی اسمم زده لغو قبولی میخاستم بدونم میشه لغوش کرد یا اجازه میدن بهمن تکمیل کنم مدارک رو؟

  • JAVADI
   ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۲

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی باید با آموزش دانشگاه صحبت کنید.

 145. JAVADI
  ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۸

  سلام وقت بخیر
  بله دوست گرامی

 146. پریسا
  ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۵

  سلام خسته نباشید
  معدل مورد نیاز برای قبولی توی دانشگاه تبریز رشته معماری چنده
  و توی دانشگاه الزهرای تبریز

  هر دو بدون کنکور

  • abbasi
   ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۴

   سلام وقت بخیر حدود معدل بالای 17

 147. صدرا
  ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۶

  سلام معدل کل سال دهم من 17.50 هستش و معدل کتبی هم 17.21 سال یازدهم کل 16.59 و کتبی 16.86 سال دوازدهم کل 18.36 و کتبی 18.16 معدل کل دیپلم شده 17.48 و معدل کتبی کل 17.4 آیا میتونم با این معدل ها مهندسی کامپیوتر دانشگاه زنجان بردارم؟؟؟

  • JAVADI
   ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۵

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی شما شانستون برای قبولی متوسطه.

 148. ns
  ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

  سلام ممنون بخاطر سایت عالی و مطالب کاملتون
  خسته نباشید
  سوالی داشتم این که با معدل کتبی ۱۰/۲۵ و معدل کل ۱۶ چقدر امکان قبولی در رشته علوم کامپیوتر روزانه ورودی مهر با شرط معدل در دانشگاه کردستان وجود داره؟

  • isaei
   ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۸

   سلام برای بدون کنکور دانشگاه های روزانه با این معدل امکانش خیلی ضعیف میباشد

 149. علي محبي
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

  سلام وقت بخير ، من سال دوازدهم هستم،با چه معدلي ميتونم بدون كنكور در دانشگاه علم و صنعت يا اميركبير ، مهندسي كامپيوتر بخونم ؟ شرط معدل .

  • sadeghi
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۳

   سلام روز بخیر
   برای تاپ رشته های در دانشگاه های تاپ حتما باید کنکور شرکت کنید

  • JAVADI
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۳

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی مهندسی کامپیتر در این دانشگا ها با کنکور ارائه میشه.

 150. محمد
  ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۶

  سلام وخداقوت
  من کنکور ازمون دادم و حسابداری روزانه قبول شدم و معدلم11/21 بود . آیا معدل باید بالای 12 باشد برای قبولی با آزمون؟

  • JAVADI
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۷

   سلام وقت بخیر
   شرایط با آزمون کاملا فرق داره و مربوط به این میشه که کنکور رو چطور بدین

 151. selina
  ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۵

  سلام وقتتون بخیر.
  با معدل کتبی 13.27 و معدل کل 17.12 شانسی برای قبول شدن با سوابق تحصیلی رشته روانشانسی غیرانتفاعی مشهد دارم؟ (برای ورودی بهمن ماه)

  • abbasi
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۸

   سلام وقت بخیر .شانس پایینی دارید

 152. فاطمه
  ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۲

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید میشه رشته مهندسی پزشکی بدون کنکور ثبت نام کنم
  معدل لازم برای قبولی چقدره ؟

  • karimi
   ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۴

   سلام شماشانس شوداریدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 153. مريم
  ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۶

  سلام با معدل كل ١٨/١٨ومعدل نهايي١٤/٩٣ايا در رشته زيست شناسي گياهي براساس سوابق ميتونم دانشگاه بيرجند منطقه ٢برم

  • behrouzi
   ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۹

   سلام روزتون بخیر جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید

 154. مرسانا
  ۲۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۸

  سلام لطفاجواب بدین
  فردامیرم ثبت نام دانشگاه آزادمعدل کتبی ۱۳/51شده ومعدل کل۱۷/52
  برای حقوق شانس قبولی دارم؟

  • isaei
   ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۵

   سلام وقت بخیر
   معدل شما برای واحد های مختلف دانشگاه های آزاد متغییر میباشد.

   • مريم
    ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۸

    سلام با معدل كل ١٨/١٨ومعدل نهايي١٤/٩٣ايا در رشته زيست شناسي گياهي براساس سوابق ميتونم دانشگاه بيرجند منطقه ٢برم

    • behrouzi
     ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۹

     سلام روزتون بخیر جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید

 155. Hhh
  ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۳

  قبولی توی دانشگاه غیرانتفاعی اشرفی اصفهانی ورودی بهمن رشته معماری داخلی با معدل کل 17 و کتبی 14/63 امکان پذیره؟
  شانس قبولیم چقدره؟؟

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۹

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما امکان پذیر میباشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 156. Fatemeh
  ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

  سلام،معدل کاردانی من 16 هستش با این معدل برای دانشگاه فنی حرفه‌ای قزوین چه رشته ای میتونم ثبت نام کنم؟؟؟

  • isaei
   ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۳

   سلام میتونید بدون کنکور در دانشگاه های آزاد و شهریه پرداز ها پذیرش بشید

 157. Hiroo
  ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۳

  سلام
  باچه معدلی میشه رشته روانشناسی یا مشاوره دانشگاه کردستان رو آورد؟

  • JAVADI
   ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۸

   سلام روزبخیر
   برای کدوم دانشگاه میخوایین؟

   • Hiroo
    ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۶

    دانشکده علوم انسانی ،سنندج

 158. Ibrahim
  ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶

  سلام
  با معدل کتبی 14/63 و معدل کل ۱۷ آیا شانس قبولی واسه رشته معماری داخلی دانشگاه اشرفی اصفهانی ورودی بهمن دارم؟ ممنون میشم اگه جواب بدین

  • karimi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۲

   سلام شماشانس خیلی پایینی داریدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • Ibrahim
    ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۹

    دانشگاه غیرانتفاعی اشرفی اصفهانی با معدل کتبی 14/63 و معدل کل 17 رشته معماری داخلی شانس پایینی دارم؟ واسع ورودی بهمن.

    • isaei
     ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۱

     سلام پذیرش های بدون کنکور براساس سوابق تحصیلی میباشد و اگر دیپلم هم معماری باشه شانستون خوبه

 159. Ani
  ۱۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۹

  سلام خسته نباشید .من چند تا تجدید دارم میخام بدونم اگه داخل مدرسه بزرگسالان امتحان بدم و نمره بیارم (دیپلمم نظام جدیده) میتونم بهمن ماه بر اساس سوابق تحصیلی انتخاب رشته کنم؟دو تا از تجدید هام از پایه دوازدهم و چند تاش از دهم

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۰

   سلام اگر میخواهید ورودی بهمن بشید باید تا پایان دیماه مدرک دیپلم تون رو بگیرید

 160. محمدرضا
  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۸

  سلام با معدل کتبی ۱۷ و۸۴و معدل کل ۱۹ و۵۴ چقدر شانس قبولی در رشته شیمی کاربردی دانشگاه شاهرود هست

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۷

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۸

   سلام معدل خوبی برای پذیرش دارید و باید موقع شروع انتخاب رشته های بدون کنکور باید اقدام کنید

 161. مهران
  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۳

  سلام خسته نباشید با معدل کتبی ۱۲/۱۲ و معدل کل دیپلم ۱۶/۹۱ میشه دانشگاه غیر انتفاعی اشرفی در اصفهان قبول شد برای ورودی بهمن ماه ؟ ممنون میشم اگر کسی میدونه بگه

  • isaei
   ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۴

   سلام وقتتون بخیر
   شانستون کمتر میشه ولی امکانش هست .

 162. Hany
  ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

  و دارای دیپلم رشته تجربی هستم

 163. Hany
  ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

  سلام و وقتتون بخیر
  آیا من با معدل کتبی نهایی 12.19 (دوازده و نوازده صدم) و معدل کل 16.38 میتونم دانشگاه آزاد بدون آزمون مقطع کارشناسی پیوسته رشته موسیقی نوازندگی ساز ایرانی قبول بشم؟؟

  • obeidavi obeidavi
   ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بیشتری برسی شود لطفا جهت کسب اطلاع بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 164. Sama
  ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۲

  سلام خسته نباشید . با معدل کتبی ۱۵ و معدل کل ۱۷ و نیم شانسی برای رشته تربیت بدنی دارم ؟

  • maleki
   ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۸

   سلام وقت بخیر
   بله می توانید انتخاب رشته خودتان را در اذرماه انجام دهید.

 165. Sama
  ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۰

  سلام خسته نباشید . با معدل کتبی ۱۵ و معدل کل ۱۷ و نیم شانسی برای رشته تربیت دارم ؟

  • isaei
   ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

   سلام وقتتون بخیر
   بله شانس شما برای قبولی در رشته تربیت بدنی خوب است .

 166. فاطمه
  ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۰

  سلام خسته نباشید به صورت نسبی برای ورودی بهمن مهندسی معماری یا عمران آزاد با معدل کل ۱۷/۶ و نهایی ۱۳/۵۵ چقد شانس دارم؟
  نهایی مهمه یا کل؟

  • obeidavi obeidavi
   ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۳

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بیشتری برسی شود لطفا جهت کسب اطلاع بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 167. قادر
  ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹

  سلام وقتتون بخیر، معدل لازم برای رشته های بدون کنکور سراسری چقدر است؟

 168. ثمین
  ۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۴۵

  سلام روزبخیر،جواب کاردانی به کارشناسی برا اساس سوابق تحصیلی کی میاد ؟؟

  • mohammadi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۴

   سلام وقت به خیر
   سایت سنجش را بررسی نمایید.

 169. نگار
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۲

  سلام من کنکوری ۱۴۰۱ هستند می خوام بدونم با توجه به اینکه امسال دو کنکور داریم دی هم میتوانیم بر اساس سوابق انتخاب رشته کنیم؟ برای انتخاب رشته بر اساس سوابق معدل کتبی نهایی مهم است یاکل؟ هم بر اساس کنکور و هم بر اساس سوابق می توانیم انتخاب رشته کنیم یا ای کدام را باید انتخاب کنیم؟ با معدل کتبی نهایی ۱۵/۵۳ومعدل کل ۱۸/۹۸چقدر احتمال داره شیمی محض یا کاربردی یا زیست شناسی جانوری یا سلولی و مولکولی قبول شیم؟میدونم نسبیه ولی براساس مراجعین مشاور و رشته های دریافتیشون تقریبی میشه گفت. در انتخاب رشته بر اساس سوابق رشته های کنکور زبان را هم میتوان انتخاب کرد یعنی هم میتوان رشته های تجربی و هم رشته هایی که در کنکور زبان هستند را بر اساس سوابق انتخاب نمود؟

  • obeidavi obeidavi
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۴

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 170. نادیا
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۳

  سلام وقت بخیر من با معدل کتبی ۱۳.۱۱ و معدل کل ۱۶.۲۵ رشته تجربی چقدر شانس قبولی برای دانشگاه ازاد با سوابق تحصیلی برای رشته مدیریت بازرگانی دارم

  • obeidavi obeidavi
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

   • نگار
    ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۸

    سلام من کنکوری ۱۴۰۱ هستند می خوام بدونم با توجه به اینکه امسال دو کنکور داریم دی هم میتوانیم بر اساس سوابق انتخاب رشته کنیم؟ برای انتخاب رشته بر اساس سوابق معدل کتبی نهایی مهم است یاکل؟ هم بر اساس کنکور و هم بر اساس سوابق می توانیم انتخاب رشته کنیم یا ای کدام را باید انتخاب کنیم؟ با معدل کتبی نهایی ۱۵/۵۳ومعدل کل ۱۸/۹۸چقدر احتمال داره شیمی محض یا کاربردی یا زیست شناسی جانوری یا سلولی و مولکولی قبول شیم؟میدونم نسبیه ولی براساس مراجعین مشاور و رشته های دریافتیشون تقریبی میشه گفت. در انتخاب رشته بر اساس سوابق رشته های کنکور زبان را هم میتوان انتخاب کرد یعنی هم میتوان رشته های تجربی و هم رشته هایی که در کنکور زبان هستند را بر اساس سوابق انتخاب نمود؟لطفا کمکم کنید و اینکه حداقل معدل لازم برای رشته های بدون کنکور چقدر است ؟یکجا در کامنتها گفتید ۱۷ و یکجا گفتید ۱۶ کدومش درسته و اینکه ایا اصا حداقلی وجود داره ؟

    • obeidavi obeidavi
     ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۴

     سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 171. زهرا
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۱

  سلام وقت بخیر بنظرتون با معدل کتبی ۱۲ ومعدل کل ۱۷/۱۲ رشته تجربی چقد شانس قبولی در رشته علوم کامپیوتر رادارم؟

  • gholizadegan
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۶

   سلام روزتان بخیر شانس قبولی براساس سوابق تحصیلی و بدون کنکور بر اساس شرط معدل کتبی 16 به بالا برای رشته های تجربی و انسانی و ریاضی است و شرط معدل کل 16 به بالا برای رشته های فنی حرفه ای و کارو دانش ملاک است

   • نگار
    ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۴

    سلام من کنکوری ۱۴۰۱ هستند می خوام بدونم با توجه به اینکه امسال دو کنکور داریم دی هم میتوانیم بر اساس سوابق انتخاب رشته کنیم؟ برای انتخاب رشته بر اساس سوابق معدل کتبی نهایی مهم است یاکل؟ هم بر اساس کنکور و هم بر اساس سوابق می توانیم انتخاب رشته کنیم یا ای کدام را باید انتخاب کنیم؟ با معدل کتبی نهایی ۱۵/۵۳ومعدل کل ۱۸/۹۸چقدر احتمال داره شیمی محض یا کاربردی یا زیست شناسی جانوری یا سلولی و مولکولی قبول شیم؟میدونم نسبیه ولی براساس مراجعین مشاور و رشته های دریافتیشون تقریبی میشه گفت. در انتخاب رشته بر اساس سوابق رشته های کنکور زبان را هم میتوان انتخاب کرد یعنی هم میتوان رشته های تجربی و هم رشته هایی که در کنکور زبان هستند را بر اساس سوابق انتخاب نمود؟

    • obeidavi obeidavi
     ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۴

     سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

  • javadi
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۷

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی شانس قبولی شما متوسطه.

 172. Samin
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۰

  سلام وقت بخیر
  نتایج رشته های فنی کی میاد؟؟

  • karimi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۶

   سلام برای باخبرشدن اعلام نتایج درکانال ماعضوبشیدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 173. مثبت
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۰

  سلام وقت بخیر
  میدونید نتایج رشته های فنی کی میاد

  • karimi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۷

   سلام برای باخبرشدن اعلام نتایج درکانال ماعضوبشیدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 174. نسیم
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۴

  سلامم وقت بخیر
  من دیپلم تجربی با معدل کتبی ۱۴/۱۵ و کل ۱۷/۰۸
  چقدر شانس دارم گیاه پزشکی یا مهندسی محیط زیست روزانه چمران اهواز بیارم؟؟ممنون🙏🏻❤⚘🌿

  • isaei
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۱

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • نسیم
    ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۵

    میشه لطفا یه شماره موبایل بدید🙏🏻🌿❤

    • bahraii
     ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸

     سلام وقت بخیر اگر به تلفن ثابت دسترسی ندارید از سایت ایرانتحصیل بسته تهیه کنید با شما تماس گرفته میشود

 175. دیانا
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۱

  سلام خسته نباشید با مدل کل ۱۸ و ۶۴ و معدل نهایی ۱۷ شانس قبولی در حقوق پرند رو دارم ؟ البته میدونم نسبیه پذیرش

  • mohammadi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۵

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هرچه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

  • javadi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی شانس قبولی شما خوبه.

 176. نازنین
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۸

  میشه لطف کنید بگید با معدل کتبی ۱۵/۵ تجربی و ۱۸/۶۰ کل میتونم ادبیات نمایشی یا کارگردانی آزاد برم؟

  • haghipor
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۱

   سلام وقت بخیر
   بله شما برای قبولی بدون کنکور شانس بالایی دارید

 177. نازلی
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

  سلام وقت بخیر .ببخشید من با معدل کتبی ۱۴.۵.
  و کل :۱۷.۵ تجربی
  چقد شانس قبولی در رشته ی شیمی محض روزانه رو دارم ؟

  • mohammadi
   ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشدهه اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

  • bahraii
   ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۷

   سلام وقت بخیر شانس شما برا برای قبولی متوسط رو به ضعیف است برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مجموعه ایرانتحصیل تماس بگیرید

 178. دانشجو
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۵

  سلام وقتتون بخیر ، ببخشید من معدل کاردانیم رشته معماری ۱۳۷۶ هست ، و پدرم ۵ درصد کد ایثارگری داره ، بنظرتون کاردانی به کارشناسی شبانه دختران بابل قبول میشم ؟؟

  • bahraii
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۶

   سلام وقت بخیر بستگی به ظرفیت دانشگاه هر سال دارد شانس شما متوسط است

  • maleki
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۱

   سلام وقت بخیر
   معدل کاردانی شما در ثبت نام دوره کارناسی ناپیوسته اهمیت دارد.
   جهتکسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 179. امیرمحمد اکبری
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۹

  سلام به نظر شما من با معدل کتبی11.84 و معدل کل یا دیپلم 16.84 احتمال قبولی در دانشگاه روزانه چقدر هست؟(در رشته های مثل شیمی محض یا کشاورزی)

  • behrouzi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

   سلام با توجه به تجارب و مقاله احتمالش پایین است

  • mansuri
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

   سلام وقت بخیر بستگی به معدل های ثبت نامی بالاتر از شما دارد چون هیچ رنج معدلی تعیین نشده است

   • Elham
    ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۵

    سلام میشه لطفا اگه شماره اس دارید که پاسخ گو هستن بهم بدین؟

    • hedayati
     ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۷

     سلام وقت بخیر
     9099075307

 180. Elham
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

  سلام میشه لطفا سوال منم جواب بدین؟؟؟؟؟

 181. فاطمه حسنی خیاوی
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۵

  سلام
  رشته‌ام الکتروتکنیک هستش
  در سال دهم دو عدد ردی داشتم بدون جب این (دروس غیر عمومی)
  سال اخر هم معدلم ۱۷.۱۲ اوخد
  میتوانم بدون کنکور به دانشگاه ثبت نام ک

  • javadi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۸

   سلام روزبخیر
   اگر دیپلم داشته باشین مشکلی نداره.

 182. علی حسینی خیاوی
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۰

  سلام جناب خسته نباشید
  من رشته‌ام الکتروتکنیک هستش
  در سال دهم دو عدد ردی داشتم (دروس غیر عمومی)
  سال اخر هم معدلم ۱۷.۲۳ اومد
  میتوانم بدون کنکور به دانشگاه ثبت نام کنم؟

  • javadi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۳

   سلام روزبخیر
   حدودا شانستون متوسط رو به بالاست.

 183. former student school
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۴

  سلام
  معدل کتبی ۱۲،۶۵
  معدل سالیانه ۱۷،۱۸
  مترجمی زبان انگلیسی میارم؟؟!!
  نمره زبان من هم ۱۸ به بالا بوده هم دهم هم یازدهم هم دوازدهم

  • hedayati
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۱

   سلام وقت بخیر
   شانسش رو دارید.

 184. بهار
  ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۲

  سلام با معدل کتبی ۱۸/۱۲ و معدل کل ۱۸/۷۸ شانس قبولی در رشته علوم و مهندسی صنایع غذایی واحد علوم پزشکی تهران
  یا بهداشت مواد غذایی کرج دارم؟

  • mohammadi
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 185. مریم
  ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

  سلام وقت بخیر دیپلم نظام جدید گرافیک رایانه با معدل ۱۵/۴۹ بدون آزمون رشته حقوق دانشگاه غیر انتفاعی ثبت نام کردم قبول میشم یا ن؟

  • abbasi
   ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۹

   سلام وقت بخیر
   باید منتظر اعلام نتایج باشید .

 186. فاطی
  ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۹

  سلام وقت بخیر من با معدل 17.96 دانشگاه لرستان برای معلمی ریاضی (دانشگاه فرهنگیان نه) درصد قبولیم چقدر هست بومی هستم

  • mohammadi
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۷

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پدیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هرچه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 187. پوریا۱
  ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۵

  سلام وقت بخیر من دیپلم انسانی دارم با معدل کتبی ۶.۹۳ و با معدل کل ۱۳.۳۰ جهت شرکت در دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا دارم خدمت سربازی را به اتمام رساندم در دو رشته مهندسی کامپیوتر و حسابداری ثبت نام کردم احتمال قولی من چقدر است

  • javadi
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۳

   سلام روزبخیر
   دوست عزیز خیلی شانستون زیاد نیست.

 188. پوریا
  ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

  سلام وقت بخیر من دیپلم انسانی دارم با معدل کتبی ۶.۹۳ و با معدل کل ۱۳.۳۰ جهت شرکت در دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا دارم خدمت سربازی را به اتمام رساندم ایا می توانم در آنجا شرکت کنم

  • gholizadegan
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام روزتان بخیر شرط معدل بدون کنکور 16 به بالا است میتوانید انتخاب رشته کنید

  • behrouzi
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

   بله ولی احتمال قبولیتون پایین هست

 189. سکینه
  ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۲

  رشته من انسانی بود میتونم دانشگاه کارودانش یا فنی ثبت نام کنم

  • behrouzi
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۰

   بدون کنکور بله

 190. سکینه
  ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۰

  سلام من معدل کتبیم ۱۱/۵۳ و معدل دیپلمم ۱۶/۱۹
  هستش ایترنتی دانشگاه پیام نور براساس سوابق تحصیلی رشته روانشناسی ثبت نام کردم آیا شانس قبولی دارم بااین دوتامعدل؟؟؟

  • maleki
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۲

   سلام وقت بخیر
   هرچه معدل کتبی شما بالاتر باشد شرایط پذیرش شما اسان تر است.

  • gholizadegan
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۴

   سلام روزتان بخیر شرط معدل براساس سوابق تحصیلی 16 به بالا است ومعدل کتبی دیپلم را برای رشته های انسانی و ریاضی و تجربی را میزنید و معدل کل دیپلم را برای رشته های فنی حرفه ای و کارو دانش میزنید

  • پوریا
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام وقت بخیر من دیپلم انسانی دارم با معدل کتبی ۶.۹۳ و معدل کل۱۳.۳۰ خدمت سربازی را به اتمام رساندم ایا می توانم در دو رشته مهندسی کامپیوتر وحسابداری در دانشگاه غیر انتفاعی امام رضا قبول شوم با تشکر

   • mohammadi
    ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

    سلام وقت به خیر
    حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 191. هانیه
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۱

  سلام وقت بخیر من با معدل نهایی15.43چقدر احتمال دارد در رشته های براساس سوابق(شیمی ها و زیست ها)در دانشگاه باهنرتی کرمان قبول بشم؟
  عنوان برگه : مشاوره تحصیلی واتساپ با مشاور

  • javadi
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام روزبخیر
   دوست عزیز شانستون متوسط رو به بالاست.

 192. هانیه
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۸

  سلام وقت بخیر من با معدل15.43چقدر احتمال دارد در رشته های براساس سوابق(شیمی ها و زیست ها)در دانشگاه باهنرت کرمان قبول بشم؟

  • هانیه
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۹

   معدل نهایی

  • javadi
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

   سلام روزبخیر
   دوست عزیز شانستون متوسط رو به بالاست.

   • Omideb
    ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۹

    سلام با معدل نهایی ۱۸ سال دوازدهم .. و کتبی ۱۶ خورده ای امتحان نهایی امکان قبولی هر رشته ای دانشگاه باهنر هست ؟ آیا میشه رشته حقوق فقه اسلامی دانشگاه باهنر کرمان قبول بشم ؟

    • tahmasebi
     ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۱

     سلام دوست عزیز،قبولی شما علاوه بر معدل به تراز و رتبه تون هم بستگی دارد.

 193. ثمین
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

  سلام روز بخیر
  با معدل ۱۷/۳۵ مقطع کاردانی میتونم روزانه ورودی مهر دانشکده یزد برای کارشناسی معماری قبول بشم؟!؟!؟

  • javadi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام روزبخیر
   دوست عزیز شما شانس خوبی برای پذیرفته شدن تو این رشته دارین.

 194. نگین
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۰

  سلام من دوازدهم صنایع شیمیایی هستم با معدل 17.45 دانشگاه فنی حرفه ای روزانه قبول میشم

  • mohammadi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۴

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

  • hedayati
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۵

   سلام وقت بخیر
   شانس شما خوب است.

 195. شبنم
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۲

  سلام ببخشید من معدل کتبیم ۱۴.۶۸ هست ایا میتونم دانشگاه سراسری با این معدل قبول شم تو رشته های بدون ازمون یا دانشگاه سراسری با ازاد و پیام نور فرق میکنه؟ میخواستم ببینم شانس قبولیم ؟چقدره ظرفیت ۴۰ نفر ممنون میشم راهنماییم کنین

  • mohammadi
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۵

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده.بستگی به معدل بقیه داوطلبان دارد.

 196. امیر
  ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۸

  با معدل 17.87 کاردانی به کارشناسی حسابداری تهران یا کرج رو میارم یا خیر

  • mohammadi
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۶

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 197. سحر۰۰
  ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۸

  آیا برای قبولی در دانشگاه فنی و حرفه‌ای کردستان معدل کل در نظر گرفته میشود یا کتبی؟

  • mohammadi
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۵

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 198. سحر۰۰
  ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۶

  در ضمن منظورم دانشگاه فنی حرفه‌ای تبریز یا سنندج

  • hedayati
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۵

   سلام وقت بخیر
   معدل به صورت اولویت بندی می باشد و هر چه معدل بالای 16 باشد شانس خیلی بیشتر است.

 199. سحر۰۰
  ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۵

  سلام وقت بخیر با معدل ۱۷.۷ امکان داره دانشگاه دولتی(فنی حرفه‌ای ) قبول بشم؟
  رشته‌م معماری هستش

  • mohammadi
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۷

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 200. ش
  ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۲

  سلم من انسانی معدل 14.و معدل 18.شانس قبولی تو پیام نور برای مدیریت وحشابداری هست تبریز

  • mohammadi
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۷

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 201. حسین
  ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

  سلام وقت بخیر
  با معدل کل۱۶.۸۰میتونم دانشگاه منتظری مشهد رشته های بدون کنکور قبؤل بشم

  • maleki
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام وقت بخیر
   هرچه معدل کتبی شما در دانشگاه ازاد بیشتر باشد شرایط پذیرش شما اسان تر است

 202. نسیم
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۳

  سلام وقت بخیر
  با معدل کتبی ۱۴/۱۵ کل ۱۷/۰۸میشه بر اساس سوابق روانشناسی آزاد اهواز رو قبول شد؟؟

  • نسیم
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۴

   رشته تحصیلیم تجربی هست

   • mohammadi
    ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۹

    سلام وقت به خیر
    حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

  • gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۹

   سلام روزتون بخیر شرط معدل بر اساس سوابق تحصیلی 16 به بالا است

  • obeidavi obeidavi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

   سلام وقت بخیر بله میتوانید اما وضعییت شما باید دقیق تر برسی شود.

 203. سمانه
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۵

  سلام وقتتون بخیر
  میخواستن بپرسم با معدل 18.53 میتونم رشته های امار فیزیک و ریاضیات و کاربردها که همه صرفا سوابق تحصیلی هستن توی دانشگاه قم قبول بشم؟ یعنی شانسم زیاده؟؟
  ممنون میشم پاسخ بدین

  • mohammadi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۳

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 204. تبسم
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۱

  سلام
  با معدل کتبی ۱۳/۳و معدل کل ۱۷/۵۲میشه شیمی کاربردی روزانه همدان قبول شد؟

  • gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰

   سلام روزتون بخیر لطفا رتبه های قبولی سالهای گذشته را چک کند

 205. نازنين
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۲

  سلام وقت بخير
  من معدل ديپلمم ١٨/٥ هست و كتبي نهايي ١٣/٦٨
  ايا شانس قبولي مهندسي كامپيوتر ازاد بدون كنكور شيراز رو دارم؟ رشته دبيرستانم تجربي بوده

  • gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام روزتون بخیر شرط معدل بدون کنکور 16 به بالا است

 206. محمد آرش زمانی
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۲

  باسلام ببخشید رشته تحصیلی من گرافیک رایانه ای هستش میخواستم ببینم بامعدل ۱۶/۱۷صدم میتونم رشته مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه روزانه علوم دریانوردی چابهار قبول شم یارشته ادیان دانشگاه اردبیل خواهش میکنم راهنماییم کنین دسترسی به تلفن ثابت هم ندارم ازنگرانی درم بیارید لطفا😔🙏🏻

  • gholizadegan
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶

   سلام روزتان بخیر شما میتوانید رتبه های قبولی رشته مورد نظر را چک کنید در سالهای گذشته شط معدل بدون کنکور هم 16 به بالا است

 207. محمد آرش زمانی
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۴

  رشته تحصیلیمم گرافیک رایانه ای هستش کنکور زبان هم دادم رشته ادیان چه قدر شانس دارم توی دانشگاه اردبیل بامعدل ۱۶/۱۷

  • gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام روزتان بخیر شرط معدل بر اساس سوابق تحصیلی 16 به بالااست و با کنکورم لطفا رتبه های قبولی سالهای گذشته را چک کنید

 208. محمد آرش زمانی
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۳

  سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم ببینم که واسه دانشگاه چابهار دولتی رشته مترجمی زبان انگلیسی بامعدل۱۶/۱۷صدم میتونم قبول شم شانس قبولی چقدره دسترسی به تلفن ثابت هم ندارم خواهش میکنم کامل راهنماییم کنید ازنگراین دربیام🙏🏻😔

  • maleki
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۶

   سلام وقت بخیر
   جت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید

 209. صدرا
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۶

  سلام. بامعدل کتبی ۱۶.۲۶ چه قدر شانس قبولی ادبیات نمایشی سوره دارم؟ منطقه ۲هستم

  • mohammadi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۵

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 210. احسان
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۶

  سلام
  من رشتم انسانیه معدل کتبیم ۱۳ شده چقدر شانس قبولی در رشته حقوق دانشگاه ازاد دارم؟

  • isaei
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما این امکان برای شما وجود دارد.
   جهت بررسی بیشتر اطلاعات با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 211. احسان
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۵

  سلام
  من رشتم انسانیه معدل کتبیم ۱۳ شده چقدر شانس قبولی در دانشگاه ازاد دارم؟

  • isaei
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما این امکان برای شما وجود دارد.
   جهت بررسی بیشتر اطلاعات با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 212. مریم
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

  سلام
  با معدل کل دیپلم ۱۸/۶۶ (دهم۱۸/۳۳ ویازدهم۱۸/۵۲ودوازدهم۱۹/۱۳) فنی حرفه ای ایا میتونم قبول شم با سوابق تحصیلی انسانی علوم ورزشی روزانه؟؟

  • hedayati
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام وقت بخیر
   شما معدل لازم برای رشته علوم ورزشی بدون کنکور را دارا می باشید.

 213. کیان
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۷

  با درود احترام

  من در رشته های صرفا با **سوابق تحصیلی** دانشگاه پیامنور انتخاب رشته کردم ، اما دوتا مردودی دارم که شهریور باید پاس کنم و معدلم هم 8/2 شده ، ایا با همچین شرایطی پدیرفته میشم؟؟؟

  با سپاس

  • maleki
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 214. امین بخشی خیاورد
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۵

  سلام
  من رشته ام الکتروتکنیک هست
  من تو دهم ۱ دونه ردی داشتم
  و سال آخر معدلم ۱۷.۶۷ شده
  آیا میتونم بدون کنکور برم؟

  • gholizadegan
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

   سلام روز بخیر بله شرط معدل 17 به بالا است

 215. امین
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۴

  سلام
  من رشته ام الکتروتکنیک هست
  من تو دهم ۱ دونه ردی داشتم
  و سال آخر معدلم ۱۷.۶۷ شده
  آیا میتونم بدون کنکور برم؟

  • gholizadegan
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷

   سلام روز بخیر بله میتوانید

 216. Sani
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۴

  سلام خسته نباشید ببخشید من دیپلم کارودانش دارم دیپلم کتبی رو کارنامم زده نشده الان من باید همون معدل کل دیپلم رو وارد کنم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام وقت بخیر بله.

 217. Ehsan
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۷

  سلام وقت بخیر
  با معدل کتبی 12.97 چقدر شانس قبولی رشته حقوق دانشگاه غیر انتفاعی دارم؟

  • hedayati
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۴

   سلام وقت بخیر
   شانس نسبتا بالایی دارید.

 218. محمد
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۹

  با سلام با معدل کتبی 17.60چقدر برای رشته شیمی محض دانشگاه لرستان واحد خرم آباد شانس دارم

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۹

   سلام روزتون بخیر شرط معدل برای وزارت بهداشت 17 به بالا هست

 219. محدثه
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۲

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من رشته ام معماری داخلیه و معدل کل دیپلمم ۱۹.۸۵ شده و اینکه منطقه ۲ زندگی می‌کنیم امکانش هست که دانشگاه شریعتی یا ولیعصر تهران یا دانشگاه اصفهان قبول بشم؟؟
  و اینکه یه سوال دیگه منظور از کاردانی پیوسته یعنی چی؟
  پیشاپیش ممنونم از پاسخگویی تون🥲🙏🏻💙

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۵

   سلام وقت بخیر
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید.

 220. سرکان
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۵

  سلام من با معدل کتبی7.93ومعدلکل16.76میتونم براساس سوابق تحصیلی مهندسی برق دانشگاه زابل بخونم یا خیر

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۲

   سلام اگر رشته های نظری باشید معدل کتبی دیپلم مهم است برای رشته های فنی حرفه ای و کارو دانش معدل کل دیپلم مهم است

 221. Mh
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

  سلام وقت بخیر. با معدل کتبی ۱۶ و کل ۱۸.۸۲ تجربی میتونم در رشته شیمی دانشگاه روزانه قبول بشم

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۵

   سلام لطفا رتبه های قبولی سالهای گذشته را چک کنید

 222. ناشناس
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۴

  سلام با معدل كتبي ١٥ و معدل كل ١٧.١١ ميتونم شيمي كاربردي يا مهندسي پليمر يا مهندسي شيمي بخونم؟ سوابق

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام شرایط شرط معدل 16 به بالا است برای سوابق تحصیلی

 223. ن
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۳

  سلام وقت بخیر
  با معدل کتبی ۱۵ و معدل کل ۱۷/۸۰
  میتونم مدیریت بازرگانی دانشگاه ازاد مشهد بیارم ؟

  • mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 224. سما
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۷

  سلام خسته نباشید
  من در دانشگاه آزاد انتخاب رشته کردم
  معدل کتبی م شده ۹.۵۳
  و معدل کل م شده ۱۷.۲
  و در رشته های کامپوتر و مهندسی صنایع و معماری و مهندسی پزشکی زدم در دانشگاه های آزاد تهران
  به نظر شما قبول میشم خیلی نگرانم
  ممنون میشم پاسخگو باشین

  • mohammadi
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۵

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.باتوجه به معدل شما احتمال قبولی در واحد کم طرفدار وجود دارد.

 225. ندا
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۰

  در برگه اطلاعات با زدن روی کد تحصیلی فقط معدل کتبی نمایش داده میشود نه معدل کل
  چطور معدل کل تاثیر دارد؟ آیا باید معدل کل را جایی وارد کرد؟

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۴

   سلام وقت بخیر
   برای کسب اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید.

 226. Eli
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۰

  سلام شب خوش
  اگر کسی شهریور فارق التحصیل بشود برای انتخاب رشته دانشگاه دولتی و آزاد آخرین معدلی که در کارنامه ثبت شده را بنویسد چون معدل کل از طرف مدرسه داده نمی شود، چه مدلی را وارد کند که ثبت نام با مشکل روبرو نشود؟
  ممنون

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۶

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید.

 227. Eli
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۸

  سلام وقت بخیر
  کسی که شهریور فارق التحصیل می شود و برای انتخاب رشته معدل دیپلم ندارد برای اینکه قبولی در دانشگاه با مشکل بر نخوره باید چه معدلی وارد کند؟معدل سال دوازدهم که دریافت کرده؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام وقت لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکزمشاورهایران تحصیل تماس بگیرید.

 228. زینب
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۶

  با معدل کل ۱۸/۰۹میتونم روزانه کامپیوتر حکیم سبزواری قبولشم؟؟

  • bahraii
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۷

   سلام وقتتون بخیر .شرایط شما باید دقیق تر مورد برسی قرار بگیرد

 229. Ayda
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۳

  سلام با معدل کتبی 11,25 میشه رشته روانشناسی غیر انتفاعی مشهد شرکت کنم ؟؟؟

  • mohammadi
   ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۸

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

   • آرمان
    ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۱

    با سلام..
    وقت بخیر!
    از شهرستان چابهار_ استان سیستان و بلوچستان
    ببخشید می خواستم دانشگاه ملی مشهد بخونم رشته روانشناسی
    چون علاقه دارم بهش!
    بی زحمت یکم مختصرا راهنمای کنید شرایطش چجوری هست..
    امید به فرهنگیان دارم ک قبول بشم اما آموزش ابتدای رو دوس ندارم..
    الآن ی جوری کردن باید رتبه زیر ۵ هزار بیاری تا دبیری قبول بشید.
    و این خیلیی سخت هست.. ( تو یک منطقه محروم)
    می خواهم روانشناسی بخونم و بعد فارغ شدن برم تدریس کنم..
    شما نظرتان چیست؟

    • مشاور جوادی
     ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰

     سلام وقت بخیر
     دوست گرامی شما میتونید برای رشته روانشاسی بدون کنکور اقدام نمایید.برای آزمون استخدامی میتونید اقدام فرمایید
     که برای این مورد رشته علوم تربیتی بهتره.

  • alizadeh
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۶

   سلام روزبخیر
   شانستون پایینه.

 230. elham
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۲

  سلام میخواستم بپرسم با کاردانی کامپیوتر میتونم کارشناسی ناپیوسته تجربی رو بخونم؟ بدون کنکور

  • alizadeh
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۷

   سلام روزبخیر
   کارشناسی ناپیوسته چه رشته ای؟

 231. کاربر
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۵

  سلام وقت بخیر ببخشید من سال ۱۴۰۰ دیپلم تجربی گرفتم ،موقع امتحانات بیمارشدم و نتونستم معدل خوبی داشته باشم که نتیجه اش شد معدل کتبی ۹/۰۹ و معدل کل۱۶/۶۰ با دو تا تبصره برای ریاضی و شیمی. از طرفی من سه سال دبیرستانم شهرستان بودم و الان یه چند ماهی میشه که به تهران نقل مکان کردم و امکان ترمیم معدل رو ندارم چون باید برم شهرستان
  امسال کنکور ندادم و میخوام دانشگاه آزاد بدون کنکور شرکت کنم ،میخواستم بدونم میشه با این معدل ها قبول بشم ؟ میخواستم انتخاب رشته کنم

  • isaei
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۱

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما بله امکان پذیر میباشد.
   جهت بررسی بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 232. کاربر
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۳

  سلام وقت بخیر ببخشید من سال ۱۴۰۰ دیپلم تجربی گرفتم ،موقع امتحانات بیمارشدم و نتونستم معدل خوبی داشته باشم که نتیجه اش شد معدل کتبی ۹/۰۹ و معدل کل۱۶/۶۰ از طرفی من سه سال دبیرستانم شهرستان بودم و الان یه چند ماهی میشه که به تهران نقل مکان کردم و امکان ترمیم معدل رو ندارم چون باید برم شهرستان
  امسال کنکور ندادم و میخوام دانشگاه آزاد بدون کنکور شرکت کنم ،میخواستم بدونم میشه با این معدل ها قبول بشم ؟ میخواستم انتخاب رشته کنم

  • isaei
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۱

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما بله امکان پذیر میباشد.
   جهت بررسی بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 233. ندا
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۹

  در برگه اطلاعات با زدن روی کد تحصیلی فقط معدل کتبی نمایش داده میشود نه معدل کل
  چطور معدل کل تاثیر دارد؟ آیا باید معدل کل رت جایی وارد کرد؟

  • isaei
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۳

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 234. pariiiiiii
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۹

  سلام تو انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی باید معدل کتبی نهایی رو بنویسیم یا معدل کل؟؟اگه معدل کل رو بنویسیم بعدا ممکنه مشکلی پیش بیاد؟؟

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴

   سلام وقت بخیر خیر حتما باید معدل کتبی را داشته باشید.

 235. tarane2001
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۴

  سلام من چندتایی از درس های نهایی را پاس نکردم بااین وجود میتونم واسه رشته های براساس سوابق تحصیلی روزانه شرکت کنم؟؟

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 236. tarane ahmadi2000
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۹

  سلام من رشته تجربی هستم و هنوز چندتایی از درس های نهایی و داخل مدرسه رو پاس نکردم با این شرایط میتونم واسه رشته های روزانه براساس سوابق تحصیلی شرکت کنم؟؟یعنی اگه شرکت کنم وقبول بشم میتونم از اون دانشگاهی که قبول شدم یک ترم مرخصی تحصیلی بگیرم ودی ماه پاسشون کنم؟؟درضمن معدل کتبی نهایی ام ۸/۲۸است و معدل کل‌ام ۱۴/۷۵ است توروخدا جواب بدین آیا میتونم شرکت کنم یا نه و اگه آره با این معدلم چند درصد شانس قبولی دارم؟؟؟؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۹

   سلام وقت بخیر لطفا حهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 237. راضیه
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

  با سلام با معدل کتبی 17/60 چقدر برای رشته شیمی محض دانشگاه لرستان واحد خرم آباد شانس دارم ظرفیت 35نفر

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۴

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید.

 238. محمدطاها
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲

  سلام من معدلم 14.3صدمه میتونم سوابق تححصیلی رشته مدیریت اموربانکی قبول شم؟

  • rahimi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۵

   سلام وقت بخیر
   معمولا دانشگاه آزاد معدل بالای 14 رو قبول میکنه و شما میتونید برای اطلاعات بیشتر به مجموعه تماس بگیرید

 239. Sama
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۱

  سلام من معدل کتبیم ۱۷/۹۷ و معدل کلم ۱۹/۶۷ عه
  میشه روانشناسی بدون کنکور رو بیارم؟ چون فقط این رشته رو میخوام

  • rahimi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۰

   سلام وقت بخیر
   احتمالش هست و شما میتونید برای اطلاعات بیشتر به مجموعه تماس بگیرید

 240. ناشناس
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۷

  با معدل ۷/۵۰کتبی و معدل کل ۱۷/۳۰ میتونم دانشگاه غیرانتفاعی رشته مهندسی کامپیوتر برم؟؟

  • maleki
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید.

 241. Sana
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰

  سلام با معدل کتبی ۱۳/۱۲
  و معدل کل ۱۷/۵۵
  میتونم در رشته بدون کنکور زمین شناسی یا ادبیات ترکی یا ژنتیک گیاهیی رشته انسانی دانشگاه سراسری قبول بشم؟

  • maleki
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 242. ناشناس
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۸

  سلام وقت بخیر با معدل ۷/۵۰ کتبی و معدل کل ۱۷/۶۰ میتونم دانشگاه غیرانتفاعی رشته کامپیوتر قبول بشم؟؟

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 243. Pari
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۱

  سلام وقت بخیر با معدل کل16/50 انسانی میتونم دانشگاه آزاد با سوابق تحصیلی در رشته ریاضی فنی ، تجربی تحصیل کنم؟ شرط معدل کل و کتبی بدون کنکور با سوابق تحصیلی چنده؟

  • mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 244. الی
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۸

  سلام وقت بخیر
  با معدل کتبی ۶/۳۸ و کل دوازدهم ۱۴ و کل سه پایه ۱۸ شانس قبولی تو رشته میکروبیولوژی تهران دارم؟
  البته من شهریور ماه سه تا درسم ترمیم معدل شرکت کردم در اصل معدل اصلی ندارم الان تو انتخاب رشته کدوم معدل بزنم
  ممنون میشم کامل جواب بدید

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام وقت بخیر
   شانس پذیرش شما پایین هست.

 245. هانیه
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۵

  سلام وقت بخیر.من با معدل کتبی نهایی 15.43چقدر احتمال یا شانس; قبولی در رشته های شیمی و زیست جانوری و گیاهی دانشگاه باهنر کرمان دارم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۱

   سلام وقت بخیر باید وضعیت شما دقیق تر بررسی شود لطفا جهت اطلاعات بیشتر با موسسه ایران تحصیلان تماس حاصل فرمایید.

 246. مهدی
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

  من معدل کتبی ام 9 هس تو یه درس شهریور ماندم امیدی به قبولی بر اساس سوابق در پیام نور تبریز هست؟

  • rahimi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۵

   سلام وقت بخیر
   ابتدا باید قبولی دیپلم خودتون رو بگیرید وگرنه نمیتونید پذیرش دانشگاه رو دریافت کنید و شما میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر به مجموعه تماس بگیرید

 247. مریم
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۳

  من دو تا درس افتاده دارم که باید شهریور پاس کنم
  میخواستم بدونم برای پذیرش رشته های بدون کنکور معدلی که الان دارم ملاکه؟ یا معدلم بعد از پاس کردن اون دو تا درس که بالاتر رفته؟

  • isaei
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۳

   سلام وقت بخیر
   معدل کتبی دیپلم ملاک میباشد.

 248. Mary
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۲

  سلام من بر اساس سوابق برا دانشگاه روزانه مجاز شدم رشته دیپلمم تجربی هست از ریاضی کنکور دادم با معدل کتبی نهایی ۹/۸۴و با معدل کل ۱۵/۶ میتونم در دانشگاه های روزانه تبریز ،مراغه ، مرند، سهند ، اورمیه تحصیل کنم شبانه هم باشه مشکلی نداره

  • isaei
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۴

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 249. شبنم
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۵

  با سلام و خسته نباشید
  من با دیپلم تجربی
  معدل کتبی ۱۴.۶۸
  معدل کل ۱۷.۸۷
  و با توجه به دفترچه انتخاب رشته مترجمی زبان انگلیسی صرفا براساس سوابق تحصیلی انتخاب کردم دانشگاه مورد نظر
  ایا شانس قبولیم زیاده یا کم بر اساس نمراتم؟

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 250. Mary
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۳

  سلام من بر اساس سوابق تحصیلی برا دانشگاه روزانه مجاز شدم رشته دیپلمم تجربی هست از ریاضی کنکور دادم با معدل کتبی نهایی۹/۸۴و با معدل کل ۱۵/۶میتونم بر اساس سوابق برا دانشگاه های روزانه تبریز،اورمیه،سهند،مراغه،مرندتحصیل کنم شبانه هم باشه مشکلی نداره

  • javadi
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۳

   سلام روزبخیر
   شانستون خیلی زیاد نیست.

 251. Mary
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۳

  رشته دیپلمم تجربی ولی از ریاضی کنکور دادم

 252. Mary
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰

  سلام من بر اساس سوابق تحصیلی برا دانشگاه روزانه مجاز شدم با معدل کتبی ۹/۸۴ و با معدل کل ۱۵/۶ میتونم در دانشگاه های روزانه تبریز،اورمیه،سهند،مراغه ،مرند تحصیل کنم شبانه هم باشه مشکلی نیست

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۲

   سلام وقت بخیر جهتن کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 253. حنانه
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۱

  سلام وقت بخیر،من دیپلم تجربی نظام قدیم دارم ک معدل کتبی ۱۴/۸۲ هست و معدل کلم ۱۷/۵۸ ممکنه از طریق انتخاب رشته سوابث با این معدل رشته ریاضی و کاربردهای دانشگاه محقق اردبیلی رو میتونم بیارم؟
  و این که معدل کل مهمه یا کتبی برای انتخاب رشته با سوابق؟

  • maleki
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام وقت بخیر
   جت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید

 254. هستی
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۰

  سلام من معدل کتبیم۱۴/۷۵ هستش و معدل کل دیپلم ۱۷/۷۳میتونم با سوابق تحصیلی آزاد و روزانه رشته هایی که با سوابق تحصیلی هستند برم؟

  • isaei
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۰

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما بله امکان پذیر میباشد.

 255. ماهرو
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۲

  سلام وقتتون بخیر با معدل کل ۱۸/۹۴و معدل نهایی ۱۵/۸۶میشه دانشگاه دولتی روزانه یا شبانه قبول شد؟

  • mohammadi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 256. محمد
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۴

  با سلام با معدل کتبی17.60 شانس قبولی چقدر برای رشته شیمی محض دارم

  • haghipor
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام وقت بخیر
   باید دانشگاه مورد نظر شما مشخص شود در کل برای بدون کنکور های شیمی محض شانس بالایی دارید

 257. Hh
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۸

  سلام وقت بخیر
  با معدل کتبی ۱۲.۴۶ تجربی میتونم حقوق پیام نور یا غیر انتفاعی بردارم؟

  • rahimi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰

   سلام وقت بخیر
   باید معدل کل شما هم بررسی بشه و شما میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر به مجموعه تماس بگیرید

 258. k
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۷

  سلام خسته نباشین وقت تون بخیر
  من دیپلم تجربی دارم ، معدل کل 17/48 و معدل نهایی کتبیم 14/67 هست
  آیا میتونم رشته ی علوم و مهندسی جنگل رو در دانشگاه سراسری ارومیه بخونم با این معدل؟ برای پذیرش معدل کل ملاک هست یا معدل نهایی؟ میشه لطفا جواب بدین؟ ممنونم

  • isaei
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۵

   سلام وقت بخیر
   دانشگاه های دولتی برای پذیرش معدل کتبی را ملاک قرار میدهند.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 259. kiana
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۱

  معدل کل من 17/48 و معدل نهاییم 14/67
  آیا میتونم رشته ی علوم و مهندسی جنگل رو در دانشگاه سراسری ارومیه بخونم؟

  • isaei
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۸

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 260. kiana
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۶

  سلام وقت تون بخیر خسته نباشین
  معدل کل من 17/48 و معدل کتبی نهاییم 14/67 هست
  آیل میتونم رشته ی علوم و مهندسی جنگل رو در دانشگاه سراسری ارومیه بخونم؟

  • isaei
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۷

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 261. Aghil
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۳

  معدل دیپلم 16.97
  معدل کتبی 8.86
  میشه تو دانشگاه کشاورزی ملاثانی، رشته مهندسی طبیعت رو برم؟

  • bahraii
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام وقت بخیر با توجه به ظرفیت ارایه شده هر سال متفاوت هست و اولویت با افرادی هست که معدل بالاتری دارند برای اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید

 262. کاربر
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

  تاثیر قطعی ۶۰ درصد معدل در کنکور یعنی چطوری؟ یعنی مثلا من اگه نمره ریاضی م ۱۷ باشه چطوری تو درصد کنکورم تاثیر داره؟

  • mohammadi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

   سلام وقت به خیر
   جزئیات تاثیر معدل هنوز اعلام نشده.

 263. ba
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

  اگر امسال با سوابق انتخاب رشته کنیم و روزانه قبول بشیم اما نریم آیا از کنکور سال بعد محروم میشیم؟

  • isaei
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام وقت بخیر
   بله

 264. مائده
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

  با معدل کتبی ۱۹ و خورده ای میشه زبان روزانه با سوابق قبول شد؟

  • isaei
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 265. مهسا
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

  کنکور سال ۱۴۰۲ دروس عمومی حذف میشه؟؟

  • isaei
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 266. محمد
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

  سلام
  اگه دانشگاه پیام نور با سوابق قبول بشیم و نریم، سال بعد از روزانه ها محروم میشیم؟

  • isaei
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۴

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 267. زهرا
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۸

  سلام
  ایا با معدل کتبی۱۰.۱۸و مدل کل۱۵.۸۵میشه حسابداری دانشگاه ازاد کاشان با سوابق تحصیلی قبول شد؟

  • alizadeh
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۵

   سلام روزبخیر
   شانس قبولیتون متوسط رو به پایینه.برای راهنمایی بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

 268. هستی
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

  سلام من دانش آموز تجربیم معدل کتبی دوازدهمم۸/۳۷
  و معدل کل دیپلمم ۱۵/۶
  سه درس افتادم که دوتا رو تک ماده گذاشتم و یکی رو گذاشتم برای امتحان شهریور
  آیا امکان قبولی غیر انتفاعی میکروبیولوژی شیراز دارم؟
  یا مهندسی کامپیوتر یا امور مالی غیر انتفاعی شیراز؟

  • alizadeh
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۸

   سلام وقت بخیر
   قبولی در دانشگاه غیر انتفاعی با معدل کل انجام میشه
   شانس قبولی شما متوسط میباشد.
   برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

 269. آسیه
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۱

  سلام خسته نباشید
  معدل کل من : 17.65
  معدل کتبی نهایی من: 11.01
  برای ترمیم معدل الان فهمیدم الان فرصت دارم برم برای ثبت نام؟
  و من با سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور ثبت نام کردم
  حالا با همین معدل کل و معدل کتبی نهایی قبولم میکنن

  • alizadeh
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۶

   سلام روزبخیر
   با این معدل شانستون کمه
   برای تریمم معدل همین الان به مدرسه محل دریافت دیپلمتون مراجعه کنبد.

 270. مریم
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۲

  سلام با معدل 18.5 دانشگاه گیلان رشته زبان روسی قبول میشم یا نه

  • maleki
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام وقت بخیر
   باید به ظرفیت دانشگاه گیلان توجه کنید

 271. علیرضا
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۴

  سلام شما که از شرایط خبر دارید میخواستم بدونم باتوجه به ورودی های پارسال من با معدل کتبی12وخورده ای و کل 18 اگه معماری پیام نور کرمان اولویت اولم باشه قبولم؟

  • bahraii
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۵

   سلام وقت بخیر با توجه ظرفیت و شرکت کننده هرسال فرق میکنه برای اطلاعات بیشتر با مجموعه بگیرید

 272. mari
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۹

  سلام با معدل13/59و معدل کتبی۷/۷۹میتونم دانشگاه قبول بشم؟

  • bahraii
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

   سلام وقت بخر دانشگاه کدام استان و چه رشته ای مورد نظر هست با اطلاعات بیشتر میتوان نظر داد برای اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید

 273. mari
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۹

  سلام با معدل۳/۵۹و معدل کتبی۷/۷۹میتونم دانشگاه قبول بشم؟

 274. محمدی
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۴۸

  سلام وقت بخیر من در کار نامه معدل به صورت 17.6است اما در سیستم به صورت17.60ثبت شده
  این موضوع با مغایرت معدل مواجه نمی شود

  • mohammadi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام وقت به خیر
   مغایرتی بین معدل وارد شده و معدل ثبت شده نباید وجود داشته باشد.

 275. Shadi
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۳

  سلام وقت بخیر
  اگر در زمان انتخاب رشته براساس سوابق معدل کتبی دیپلم رو اشتباه وارد کنیم در زمان نتایج نهایی با قبولی در دانشگاه مشکلی پیش می آید ؟

  • bahraii
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام وقت بخیر معدل کتبی اگر پایین تر از معل واقعی وارد شود مشکلی ایجاد نمیشود ولی بیشتر از نمره اصلی باشد دانشگاه ایراد میگیرد برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 276. Mdmdmd
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۱

  سلام با معدل ۱۹ سال دوازدهم رشته طراحی دوخت میتونم دانشگاه فنی زینب کبری همدان قبول بشم؟؟

  • mohammadi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 277. فاطمه
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۷

  سلام ببخشید من رشتم تجربیه و معدل دیپلمم ۱۷/۷۰ یا ۱۷/۸۰ هست و معدل کتبیم ۱۳ و خورده ای شده ببخشید امکان داره عرض کنید من میخوام دانشگاه ازاد و بدون کنکور برم رشته مهندسی شیمی میشه بید امکانش هست پذیرفته بشم ؟

  • bahraii
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۸

   سلام وقت بخیر معیار قبولی ر رسته های بدون کنکور معدل کتبی می باشد برای اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید

 278. فاطمه
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۳

  سلام ببخشید من رشتم تجربی

  • bahraii
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

   ب دلیل عدم اطلاعات کافی از سوال شما برای اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید

 279. سهند
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۰

  سلام وقتتون بخیر با معدل کتبی 13.11 و معدل کل 18.22 امکان قبولی در رشته بدون کنکور حسابداری یا مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد را دارم؟

  • haghipor
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

   سلام وقت بخیر
   واحد دانشگاهی مورد نظر شما باید مشخص شود
   ولی در کل شانس قبولی خوبی برای این رشته ها دارید

 280. Elahe
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۳

  با معدل کتبی ۱۲.۹۶
  و معدل کل ۱۶ خورده ایی میشه دانشگاه آزاد قبول شد؟

  • rahimi
   ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام وقت بخیر
   بله.حالا بستگی به اون دانشگاهی داره که شما میخواید برید که با چه معدلی بخواد شما رو پذیرش کنه

   • مریم
    ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۵

    سلام با معدل ۸.۵ نهایی و ۱۶.۵ کل رشته تجربی شانس قبولی رشته ریاضیات و کاربرد ها دانشگاه روزانه سمنان رو دارم؟!

    • karimi
     ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • Ayda
    ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۸

    سلام با معدل کتبی 11,25 میشه رشته روانشناسی غیر انتفاعی مشهد شرکت کنم ؟؟؟

    • mohammadi
     ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹

     سلام وقت به خیر
     حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هرچه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

  • ممد
   ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۶

   خیر

   • karimi
    ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۰

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 281. Sss
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

  چندمین بارع پیام میزارم ولی نمیاد
  من با معدل ۱۰/۶۸
  و کل ۱۶/۲۵
  میتونم روانشناسی ازاد بخونم؟؟

  • haghipor
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۸

   سلام وقت بخیر
   ثبت نام برای شما امکان پذیر است و شانس قبولی در این رشته برای شما وجود دارد

 282. لیلی
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

  سلام بامعدل ۱۶ ونیم میشه دانشگاه تبریز رشته مهندسی عمران قبول شد؟بدون کنکور

  • gholizadegan
   ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام وقت شما بخیر از پیامتون متشکریم. شرط معدل بر اساس سوابق تحصیلی 16 به بالا هست

  • ناشناس
   ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام وقت بخیر با معدل ۷/۵۰ کتبی و معدل کل ۱۷/۶۰ میتونم دانشگاه غیرانتفاعی رشته کامپیوتر قبول بشم؟؟

   • karimi
    ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 283. لیلی
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۲

  سلام ببخشید با معدل ۱۶ و نیم میشه رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه تبریز قبول شد؟بدون کنکور

  • behrouzi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۲

   دانشگاه ازاد احتمالش هست

 284. ریحانه
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۱

  سلام معدل کل من 16/61
  معدل کتبی 9/43 قبولی تجربی 1400
  میتونم رشته های بدون ازمون و برم؟اتاق عمل یا هوشبری منظورمه

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶

   سلام وقت بخیر
   پیزاپزشکی هایی همچون اتاق عمل و هوشبری بدون کنکور ارائه نمی گردد.

 285. یاس
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۴

  سلام
  با معدل دیپلم۱۸.۶۶ رشته فنی حرفه ای تربیت بدنی ،بدون کنکور انسانی با سوابق تحصیلی چند درصد حساب میشه؟
  آیا احتمال قبولی در دانشگاه علوم ورزشی هست؟

  • mohammadi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

  • Mona
   ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۵

   سلام وقتتون بخیر من با معدل کتبی سیزده و هشت صدم و معدل کل شانزده و پانزده صدم میتونم ازاد مهندسی صنایع از طریق سوابق تحصیلی برم؟ثبت نام میشم؟

   • javadi
    ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

    سلام روزبخیر
    دوست گرامی شما شانس قبولیتون متوسطه.

   • gholizadegan
    ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۶

    سلام روزتان بخیر شرط معدل بر اساس سوابق تحصیلی 16 یه بالا است

 286. دلسا
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۵

  سلام
  با معدل کل 18/90 و کتبی 15/60 می‌تونم مهندسی صنایع دانشگاه ازاد اصفهان قبول بشم؟

  • maleki
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام وقت بخیر
   برای پذیرش در دانشگاه باید معدل کتبی بالایی برخوردار باشید

 287. غزل
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۱

  سلام خسته نباشید با معدل ۱۴.۱۰ میتونم برای دانشگاه چمران اهواز ثبت نام کنم.؟

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۱

   باید چک کنید در دفتر چه انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی که برا اساس سوابق تحصیلی رشته ورد نظر شما رو پذیرش میگیره یا نه

 288. Fatemeh
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۶

  سلام من دیپلم انسانی دارم و میخوام از طریق سوابق تحصیلی رشته های فنی و حرفه ای رو انتخاب کنم مثل طراحی جواهر و معدل کتبی ۱۴ ومعدل‌ دیپلمم ۱۸ هستش میخواستم بدونم میتونم برم؟ و اینکه در هنگام انتخاب رشته از اون جایی که داری رشته های فنی رو میرم کدوم معدل رو بزنم کتبی یا کل؟

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۴

   سلام دوست عزیز بسته به ظرفیت دانشگاهتون داره ولی برای انتخاب رشته با توجه به فیل انتخاب رشته اطلاعاتتون رو پر فرمایید

 289. مریم
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۹

  سلام
  با معدل دیپلم۱۸.۶۶ رشته فنی حرفه ای تربیت بدنی ،بدون کنکور انسانی با سوابق تحصیلی چند درصد حساب میشه؟
  آیا احتمال قبولی در دانشگاه علوم ورزشی هست؟

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۹

   احتمال قبولیتون متوسط روبه پایین هست

 290. Fatemeh
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۲

  سلام من دیپلم انسانی دارم بعد میخواستم از طریق سوابق برم رشته های فنی و حرفه ای معدل کتبی من ۱۴ شده و معدل کل دیپلم ۱۸دمیخواستم بدونم میشه رفت؟ یا وقتی میخوام انتخاب رشته کنم کدوم معدل رو بزنم؟

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰

   اولویت با کسانی هست که معدل بالا تر دارند

 291. یکتا
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

  سلام معدل کتبی ۱۶/۵۵و معدل کل۱۸.۸۷هست به نظرتون شهر محل زندگیم کاردانی اتاق عمل و هوشبری اورده احتمال قبولی دارم؟ایا محرومیت داره برای سال بعد؟

  • mohammadi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۹

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 292. سهند
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۱

  سلام وقت بخیر من با معدل کتبی ۱۳.۱۱ و معدل کل دیپلم ۱۸.۲۲ میتونم رشته مهندسی کامپیوتر یا میکروبیولوژی بدون کنکور بروم لطفا راهنماییم کنید

  • haghipor
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقت بخیر
   باید دانشگاه مورد نظر شما مشخص شود ولی در کل شانس قبولی خوبی دارید

 293. سپ
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

  بنظرتون با معدل. کتبی ۱۰/۶۸و کل ۱۶/۲۵میتونم روانشناسی ازاد شهر قدسو بخونم؟؟؟؟؟توروخدا جوابمو بدین❤️🥲

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام وقت بخیر
   دارای شانس هستید.

 294. Amir ali
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۶

  سلام وقت بخیر من معدل کل دیپلم ۱۳.۴۵ شده و کتبی ۷.۶۵ شانسی برای قبولی تو دانشگاه بدون کنکور رو دارم رشته حسابداری ؟

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

   سلام وقت بخیر.
   شانس متوسط دارید.

 295. .t
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۴۵

  سلام
  با معدل کتبی ۱۴ و معدل کل ۱۷
  میتونم مهندسی کامپیوتر پیام نور اهواز قبولشم؟

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام وقت بخیر
   شانس شما متوسط رو به بالا هست.

 296. محمودی
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۶

  سلام
  اگه درسی رو تجدید شده باشیم و شهریور باید امتحانش رو بدیم الان برای ثبت نام بدون کنکور چه معدلی رو باید بنویسیم؟

  • behrouzi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰

   معدل فعلی رو بنویسید بعد درخواست بنویسید برای تغییر معدل

 297. negin
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۲

  سلام
  با معدل کتبی15/54و معدل دیپلم18/94میتونم مامایی با سوابق تحصیلی برم؟

 298. متین
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

  سلام
  معدل کل ۱۶/۵۰
  معدل کتبیم۸/۷۹
  دررشته تجربی
  با این معدل میتونم در دانشگاه آزاد و پردیش و پیام نور رشته خوب یا نسبتا خوبی قبول بشم ؟!
  و اینکه آیا موقع سنجیدن با معدل کل میسنجن یا معدل کتبی؟!

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام وقت بخیر
   جهت انتخاب رشته و اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید.

 299. ممد
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۵

  با معدل کتبی۱۲/۵ و معدل کل۱۶ میتونم روزانه با سوابق بیارم؟ شهر و رشته اهمیتی نداره فقط روزانه باشه
  اگه سراغ دارین لطفا رشته رو بگین

  • mohammadi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 300. ناشناس
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

  ببخشید آیا با معدل کتبی ۸ و معدل کل ۱۷ میتونم مهندسی معماری دانشگاه غیر انتفاعی بخونم؟

  • hedayati
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

   سلام وقت بخیر
   طبق یک سری شرایط شانس دارید.

 301. Ssssss
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۰

  سلام توروخدا جواب بدین من با معدل کل ۱۶/۲۵ و معدل کتبی ۱۰:۶۸ میتونم دانشگاه ازاد واحد شهر قدس روانشناسی بخونم؟؟؟؟ خواهشا جواب بدین من خیلی گیرم🥲🥲🥲🥲

  • mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۱

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر اجحتمال قبولی بیشتر است.

 302. مهدی
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹

  سلام من تجربی با سوابق تحصیلی روزانه مجاز شدم معدل کل ۱۶شدم خواستم بدونم دانشگاه چمران اهواز در لیست رشته با سوابق زبان و ادبیات فرانسه داره شرایط خاصی هم داره که ممکنه برای ثبت نام وجود دارد

  • mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۴

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.شرایط هر دانشگاه در دفترچه قید شده.

 303. Farnaz
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۷

  سلام خسته نباشید من با معدل ۱۲میتونم دانشگاه آزاد پرند تهران قبول شم؟
  منزلمون همینجاست
  شانس قبولی چه قدر دارم

  • mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۹

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر جه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 304. مهتاب
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

  سلام معدل کتبی نهایی من ۱۵/۵۸ تجربی هستش…میتونم علوم ورزشی یا تربیت بدنی همدان یا کرمانشاه قبول شم؟

  • mohammadi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 305. ناشناس
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

  سلام
  معدل کل من ۱۶/۴۸
  و معدل کتبیم ۸/۸۹
  در رشته انسانی
  با این معدل میتونم در دانشگاه روزانه رشته خوبی بخونم؟

  • isaei
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقت بخیر
   خیر.

   • Elahe
    ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۳

    با معدل کتبی ۱۲.۹۶
    و معدل کل ۱۶ خورده ایی میشه دانشگاه آزاد قبول شد؟

    • rahimi
     ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

     سلام وقت بخیر
     بله.حالا بستگی به اون دانشگاهی داره که شما میخواید برید که با چه معدلی بخواد شما رو پذیرش کنه

   • جواد
    ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۳

    سلام من معدل کتبیم 8.شده و میخوام یه رشته صرفا برای فرار از سربازی انتخاب کنم احتمال قبولیم هست؟

    • karimi
     ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۰

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • gholizadegan
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام شرط معدل برای وزارت علوم 16 به بالا است بله با این مدل احتمال زیاد میتوانید

 306. نازی
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۱

  سلام با معدل ۱۲و ۶۶ رشته انسانی میتونم چه رشته ای برای دانشگاه برم؟؟؟

  • maleki
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۵

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاع بیشتر بامشاورین تماس فرمایید.

 307. s.
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۱

  سلام خسته نباشید
  با معدل کتبی نهایی 13.75
  معدل کل دوازدهم 17.51
  معدل کل سه سال 19.14
  میتونم رشته های بدون کنکور دانشگاه فردوسی رو برم ؟

  • isaei
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام روز بخیر
   جهت بررسی بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 308. Reza
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۰

  سلام وقت بخیر معدل کتبی من12هستش و معدل کل18چقد شانس قبولی تو رشتع مهندسی پلیمر یا کامپیوتر رو دارم
  رشتم انسانیه

  • mohammadi
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هرچه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 309. Ahmadi
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۹

  سلام
  ایا میتوان از دیپلم تجربی به رشته های صرفا معدل رشته ریاضی فیزیک از جمله مهندسی مکانیک و مهندسی متالوژیک رفت؟؟
  و براساس اخبار اخیر سازمان سنجش که دفترچه انتخاب رشته صرفا معدل هر سه رشته تجربی انسانی و ریاضی ادغام شده منتشر میشود ایا این امکان است از رشته تجربی به رشته های ریاضی فیزیک صرفا معدل رفت مثل پیام نور یا ازاد؟ یا باید حتما رشته های صرفا معدل تجربی رفت؟؟
  ممنون از پاسخ گویی

  • maleki
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۰

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 310. امیرحسین
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۴

  سلام و وقت بخیر من دیپلم نظام قدیم 4 ساله برق سال 77 گرفتم. با معدل کتبی 11.68 و معدل کتبی 12/26 شانسی برای قبول مهندسی کامپیوتر سراسری دارم؟

  • behrouzi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۹

   بدون کنکور بله

 311. Roham
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶

  با معدل کل 17/90و معدل کتبی افتضااااااح 10 تو پیام نور نمیشه مترجمی زبان قبول شد ؟یا هیچ رشته ی دیگه ای نمیشه قبول شد؟؟؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام وقت بخیر شما میتوانیداز طیق سوابق تحصیلی انتخاب رشته نمایید.

   • po
    ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰

    😆😆 داره میگه با معدل کتبی یعنی منظورش اینه که از طریق سوابق تحصیلی قبول شد
    پ ن پ آقا یا خانم مشاور
    از طریق کنکور که نمیشه با معدل😅😅

    • karimi
     ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 312. محمد
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۲

  با سلام و درود خدمت مشاوران گرامی
  ببخشید با معدل کتبی 17.60و کل19.50چقدر برای رشته حسابداری دانشگاه پیام نور یا ازاد شانس دارم

  • gholizadegan
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۹

   سلام روزتون بخیر شرط معدل بر اساس سوابق تحصیلی برای رشته های وزارت علوم 16 به بالا است لطفا جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 313. لیلا
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۹

  سلام
  من با دیپلم تجربی میتونم مهندسی کامپیوتر برم بر اساس سوابق تحصیلی ؟

  • gholizadegan
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۹

   سلام بله شرط معدل 16 به بالا بر اساس سوابق تحصیلی اگر رشته ای که میخواهید را ارایه دادند میتوانید

 314. نگین
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۴

  سلام وقت بخیر
  دانشگاه های تهران و علم و صنعت و .. هم با سوابق تحصیلی پذریش می کنند ؟
  برای رشته معماری

  • obeidavi obeidavi
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام وقت بخیر برخی از دانشگاه های تهران برای برخی رشته های محدود پذیرش دارند.

 315. شایان
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۷

  سلام. میخواستم بدونم آیا میتونم با معدل ۱۸ و نیم غیرانتفاعی اصفهان حقوق بخونم، اونم بر اساس سوابق؟؟

  • gholizadegan
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۰

   سلام بله امکانش هست بر اساس سوابق تحصیلی بدون کنکور شرط معدل 16 به بالا هستش

 316. Bahar
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۱۶

  سلام
  با معدل کل ۱۸.۸۱ و معدل کتبی نهایی ۱۴.۴۵ رشته انسانی امکان اینکه دانشگا روزانه شیراز با سوابق قبول بشم هس یا از رشته های تجربی و ریاضی روزانه برم بر اساس سوابق

  • gholizadegan
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹

   سلام شرط معدل بر اساس سوابق تحصیلی بدون کنکور معدل 16 به بالا است

 317. سارا
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۲

  با سلام، آیا همه دانشگاههای دولتی در رشته‌های بدون کنکور، پذیرش دانشجو دارند؟ سپاس از پاسخگووی‌تان

  • hedayati
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۹

   سلام وقت بخیر
   بعضی از دانشگاه های سراسری طبق دفترچه رشته های بدون کنکور ارائه می دهند.

 318. میم
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۶

  سلام با معدل ۱۸/۵۶شانس قبولی در رشته های خوب تجربی رو دارم؟؟

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۲

   بدون ازمون برای پزشکی نداره ولی بستگی به رشته مورد نظر داره

 319. سحر
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۵

  سلام اگه جزو مناطق محروم باشیم. استفاده از کد رشته منطقه محروم شانس قبولیمون رو بیشتر میکنه برا پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی؟

  • alizadeh
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۷

   سلام روزبخیر
   اگر جزو مناطق باشین بله بیشتر میکنه.

 320. الهام
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۲

  سلام من که دیپلم تجربی دارم میتونم از رشته های ریاضی بر اساس ثوابق تحصیلی انتخاب رشته روزانه دانشگاه دولتی انجام بدم؟

  • maleki
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۷

   سلام وقت بخیر
   خیرامکان پذیر نمی باشد.

 321. سودا
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱

  سلام من با معدل کل ۱۷/۰۶ میتونم رشته حقوق یا روانشناسی برم با معدلم

  • isaei
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام وقت بخیر
   دانشگاه آزاد امکان پذیر میباشد.

 322. Sani
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۶

  سلام
  با معدل ۱۱ نیم رشته ریاضی فیزیک (یکی از درس ها تک ماده شده بقیش قبولیه) شانسی برای دانشگاه سراسری رشته مهندسی کامپیوتر یا کلا رشته های زیر گروه یک یا دو هست؟ اگر هست براس اقدام کنم 🙁

  • maleki
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۸

   سلا وقت بخیر بله
   برای اظلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید.

 323. Asal
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲

  سلام معدل کل امسال من ۱۷/۶۶ میخواستم ببینم میشه با این معدل تو رشته های سراسری که با سوابق تحصیلی هستش شرکت کنم برای تبریز از مهندسی برق یا عمران؟

  • maleki
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳

   سلام وقت بخیر
   بستگی به شرکت کننده های سال تحصیلی دارد.

 324. فاطیما
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۵

  سلام، دانشگاه علامه طباطبایی تهران در مقطع کاردانی، رشته زبان انگلیسی یا مترجمی انگلیسی، بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو پذیرش میکنه؟؟

  • hedayati
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۶

   سلام خیر

 325. ماهک
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۴

  با سلام. ایا از طریق سوابق تحصیلی هم میشه دانشگاه روزانه قبول شد؟

  • hedayati
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

   سلام باید منتظر دفترچه باشید

 326. افسانه
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۸

  سلام، رشته‌های بدون کنکور شهریه ای هستن یا اینکه روزانه هم پذیرش دارن؟

  • mohammadi
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام وقت به خیر
   لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه های روزانه بسیار محدود و کم هستند.

 327. سودا
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۱

  سلام ببخشید من اگه معدل کل دیپلم تجربی ۱۷/۰۶باشه میتونم ی رشته مثل حقوق دولتی برم؟

  • mohammadi
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 328. نازیلا
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۸

  سلام ببخشید با معدل ۱۴میشه رشته علوم تربیتی قبول شد ؟. رشته انسانی

  • isaei
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 329. Iliya
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۶

  سلام با معدل کتپی 14/42 و نهایی 16/68 چقدر شانس پذیرش در تحصیل در حسابداری دارم?

  • maleki
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

   سلام وقت بخیر برای اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرماییید.

 330. عطیه
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۶

  سلامم
  وقت بخیر
  عذرمیخوام ممکنه راهنمایی کنید
  من معدل کتبی نهاییم دوازده هست از رشته تجربی منطقه ۱
  بنظرتون برای پذیرش بدون کنکور در دانشگاهای سراسری برای رشته‌های علوم پایه شانسی دارم؟

  • alizadeh
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۰

   سلام روزبخیر
   شانستون متوسط رو به پایینه.

 331. ابراهیم
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۲

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من میتونم با دیپلم تجربی برم هر کدوم از دانشگاه های آزاد و یا پیام‌نور در رشته حقوق مشغول به تحصیل بشم؟
  و اینکه اگر میشه،اگه من یک ماده درسی تجدیدی داشته باشم مشکلی که نداره برا ثبت‌نام؟
  اون یک ماده رو میخواستم برای شهریور امتحان بدم

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۵

   مشکلی نداره شما بدون کنکور میتونید شرکت کنید

 332. هانیه
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

  سلام با معدل کل18.67چقدر احتمال قبولیم در رشته شیمی محض دانشگاه باهنره؟

  • mohammadi
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 333. فاطمه
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۹

  سلام وقتتون بخیر برای دانشگاه روزانه بر اساس سوابق تحصیلی معدل نهایی مهمه یا معدل کل لطفا کمکم کنید

  • maleki
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام وقت بخیر
   بله معدل کتبی و معدل کل مدنظر هست .

 334. امیر
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۴

  من انتخاب رشته نکردم اما در نتایج کارنامه دوره روزانه سوابق تحصیلی مجاز شدم و اگر بخوام ۱۴۰۲ باز کنکور بدم باید فرم انصراف از دانشگاه پر بکنم؟؟

  • mohammadi
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۹

   سلام وقت به خیر
   انصراف از دانشگاهی زمانی لازم است که شما در دانشگاه ثبت نام انجام داده باشید.

 335. احمد
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۲

  سلام وقت بخیر
  با معدل کتبی ٩.۵۴ و معدل کل ١۶.۵٧ امکان انتخاب رشته بدون کنکور وجود داره؟

  • isaei
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 336. علی
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۴

  سلام دیپلم ریاضی دارم با معدل کتبی ۱۲خورده ای و کنکور تجربی شرکت کردم رشته بدون آزمون روزانه مجاز شدم گرگان قبول میشم؟؟؟؟؟؟

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۰

   سلام روزبخیر
   بستگی داره به اینکه چه رشته ای بخواین.
   شانستون متوسطه

 337. محمد
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷

  سلام خسته نباشید من معدلم ۱۴وخورده ای هستش میخاستم ببینم امکانش هست حقوق بتونم برم؟

  • isaei
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 338. ثریا
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۱

  سلام من دیپلم ریاضی با معدل ۱۲/۵۳دارم کنکور تجربی شرکت کردم …میتونم در رشته های بدون آزمون دولتی شرکت کنم و گرگان قبول شوم

  • mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۱

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 339. ثریا
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۳

  سلام من دیپلم ریاضی دا رم با معدل ۱۲/۵۳ و کنکور تجربی شرکت کردم میتونم در آزمون بدون کنکور دولتی شرکت کنم؟

  • mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۱

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 340. Bita
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۷

  سلام من کنکور ۱۴۰۱ تجربی شرکت کردم ولی به دلیل رتبه نتونستم مجاز به انتخاب رشته بشم ولی برای سوابق تحصیلی مجاز نوشته میتونم بدون کنکور انتخاب رشته کنم ؟

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۳

   سلام روزبخیر
   بله میتونید.

 341. سودا
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۲

  سلام ببخشید من با معدل کل دیپلم ۱۷/۰۶ تجربی میتونم رشته حقوق یا حسابداری دانشگاه دولتی برم و چقد شانس دارم؟

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۵

   سلام روزبخیر
   شانستون خوبه.

 342. سودا
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۷

  سلام روزتون بخیر ببخشید من با معدل کل ۱۷/۰۶ میتونم رشته حقوق یا حسابداری دولتی بدون آزمون برم؟ و چقد شانس دارم

  • mohammadi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 343. پری
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۰

  سلام من رشته تجربی هستم با معدل دیپلم ۱۸.۴۸
  میخواستم بپرسم بدونم تو رشته های بدون ازمون میتونم حقوق پیام نور یا سراسری بدون ازمون انتخاب کنم
  برای این کار معدل کتبی نهایی در نظر گرفته میشه یا معدل کل دیپلم

  • mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۲

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 344. حنا
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۴۱

  ببخشید اگه دانشگاه آزاد و پیام نور غیرمجاز شده باشیم بازم امکانش هست رشته های بدون کنکور و بخونی ؟ ینی ربطی بهم ندارن ؟

  • mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۸

   سلام وقت به خیر
   وضعیت مجاز به انتخاب رشته در کارنامه درج شده.

 345. کاربر
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۲

  سلام. نتایج کنکور اومده. از کی باید انتخاب رشته رو شروع کنیم؟

  • abbasi
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام وقت به خیر
   بعد از اینکه دفترچه انتخاب رشته کنکور ارائه شود میتوانید انتخاب رشته را شروع کنید .

  • maleki
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام وقت بخیر
   از 17مرداد تا 22مرداد نسبت به انتخاب رشته سراسری اقدام نمایید.

 346. دينا
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۹

  ببخشيد من رشته انسانى هستم و معدل كل(ديپلم) رو ١٧/٥٥ شدم ولى معدل كتبى نهايى رو ١٠/١٥ ايا اميدى هست؟ قبولم ميكنن؟ منظورم اينه معدل كل تاثيرى داره؟

  • maleki
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

   سلام وقت بخیر
   برای پذیرش در دانشگاه ازاد بدون کنکور معدل کتبی ملاک هست.

 347. jvd
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۶

  سلام با معدل 20 نهایی و 20 دیپلم رشته ریاضی میتونننننم به مهندسی کامپیوتر برم؟

  • mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۹

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده.اما با توجه به معدل شما احتمال قبولی دارید.

 348. ساسان
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۷

  سلام و وقت بخیر
  ببخشید اگر فرد در کنکور سراسری 1401شرکت کرده باشد
  می تواند به صورت بدون کنکور نیز انتخاب رشته کند

  • obeidavi obeidavi
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۴

   سلام وقت بخیر بله

 349. Sakha
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۵

  سلام
  من دیپلم تجربی دارم با معدل ۱۶
  میخواستم بدونم، با این معدل امکان قبولی در رشته نرم افزار هست یا خیر. اگر هست لطفا بگید کدوم دانشگاه ها.

  بعد اینکه ثبت نام رشته های بدون کنکور چه تاریخی هست؟

  • fathollahi
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۷

   سلام بله امکان پذیرش هست ولی اولویت با رشته های ریاضی فنی هست

 350. sjd
  ۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۱

  سلام منکه رشتم تجربی بوده می تونم رشته ادبیات نمایشی روزانه بدون کنکور برم؟
  معدل دیپلم 17
  بعد با توجه به اینکه یه کتاب در حال چاپ دارم این نمی تونه یه امتیاز برای من باشه واسه قبولی؟

  • maleki
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۳

   سلام وقت بخیر بله
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس فرمایید.

 351. علی
  ۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۰

  سلام
  با معدل کتبی ۱۹ تجربی میتونم زبان انگلیسی روزانه بیارم بدون کنکور؟ در دفترچه رشته های با سوابق تحصیلی پارسال بود

  • mohammadi
   ۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده است.

 352. بیتا
  ۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۵

  سلام کسانی که هنوز مدرک دیپلم خود را نگرفته اند وبرای شهریور درس افتاده دارند بجای معدل کل چه عددی وارد کنند؟؟؟

  • maleki
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۱

   سلام وقت بخیر
   شما می توانید از معدل پایه یازدهم خود استفاده کنید.

   • بیتا
    ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۱

    ممنون از)پاسخگویی شما ولی معدل دهم 18،یازدهم19 ومعدل دوازدهمم خیلی پایین تر از یازدهمم خواهد بود حدود14 ومن اگه دقیق وارد نکنم قبول هم بشم قبولیم لغو میشه. خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید

    • behrouzi
     ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

     اگه بالا تر از مقدار اصلی وارد کنید بله

 353. علی
  ۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۲

  سلام
  ببخشید ظرفیت رشته های زبان انگلیسی دانشگاه روزانه بدون کنکور امسال چه قدره؟ و اینکه شانس من برای قبولی با معدل کتبی ۱۹ و پنج صدم تجربی چه قدره؟ ممنونم

  • maleki
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام وقت بخیر
   ظرفیت رشته زبان انکلیسی دانشگاه روزانه هرسال متفاوت است و هنوز اعلام نشده است.

 354. Anonymous
  ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

  سلام من رشتم تجربیه معدل کل دیپلمم ۱۸ هست
  و معدل کتبی هم ۱۰.۵۵ مشکلی برای ثبت نام آموزش زبان غیرانتفاعی برام پیش نمیاد؟
  و سوالم اینه رشته آموزش زبان به معدل کل نگاه میکنن یا معدل کتبی

  • karimi
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

   سلام خیربرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 355. غزل
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۶

  سلام وقت بخیر
  بامعدل دیپلم ۱۹.۷۰ رشته تجربی میتونم معماری روزانه برم؟

  • mohammadi
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۶

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هرچه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

  • علی
   ۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

   آره معدلت خیلی خوبه. معدل کتبی رو میخوان البته

 356. غزل
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۳

  سلام وقت بخیر
  بامعدل دیپلم ۱۹.۷ رشته تجربی
  میتونم معماری روزانه برم؟

  • mohammadi
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هرچه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 357. عسل
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

  سلام معدل دیپلم من تو رشته تجربی 18.83 و معدل نهاییم 12.69 هست امکان قبولی تو رشته بدون کنکور مهندسی کامپیوتر دانشگاه ازادو دارم؟

  • mohammadi
   ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هرچه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 358. Samin
  ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۱

  سلام
  وقت بخیر
  با معدل ۱۷ کاردانی میتونم دانشکده یزد برای کارشناسی قبول بشم؟؟

  • Samin
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۲

   رشته معماری

   • hedayati
    ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۷

    سلام سوالتون رو بفرمایید؟

  • mohammadi
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۳

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 359. Samin
  ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۹

  سلام
  با معدل ۱۷ کاردانی رشته معماری
  میتونم دانشکده فنی یزد برای کارشناسی قبول بشم؟!؟

  • mohammadi
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۵

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 360. جباری
  ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۲

  با سلام و عرض ادب اگر فرد در کنکور سراسری یکی از پاسخ نامه ها اثر انگشت نزند برای فرد مشکل ایجاد میشه
  خواهش میکنم راهنمایی کنید

  • hedayati
   ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۳

   سلام وقت بخیر قوانین و مقررات باید به درستی رعایت شود

 361. یاس
  ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۸

  سلام من معدل کل دیپلمم ۱۹/۳۳ و معدل نهاییم ۱۸/۳۷ هست
  من دیپلم تجربی دارم ولی به رشته مهندسی کامپیوتر علاقه مندم
  آیا من میتونم با معدلم دانشگاه سراسری برای مهندسی کامپیوتر برم؟ یا چون رشتم ریاضی نبوده نمیشه؟

  • eshghabadi
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام وقت بخیر رشته کامپیوتر بدون کنکور برای دانشگاه سراسری ارائه نمیشود

 362. کامران
  ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۰

  با سلام و وقت بخیر معدل کتبی 17/60و کل19.5چقدر برای رشته شیمی محض دانشگاه ازاد شانس دارمدارم
  ممنون از راهنمایی های ارزشمند ش

  • bagheri
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۵

   با سلام امکان قبولی طبق معدل های لازم برای رشته های بدون کنکور سراسر 1401 وجود داراد

 363. مهدخت
  ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۷

  سلام
  من معدل کتبی دیپلم تجربی م ۱۹ هست.چه قدر شانس دارم برای قبولی دانشگاه دولتی رشته زبان انگلیسی ۱۴۰۱؟ چند درصد ؟ شهرش مهم نیست
  طبق قبولی های سال گذشته شانس من چه قدره؟دانشگاه دولتی منظورمه

  • gholizadegan
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

   سلام شما رتبه قبولی رشته مورد نظر را در کنکور سال های قبل چک کنید

  • مسا
   ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۸

   برای رشته حسابداری می‌ شه از راه تجربی رفت.؟ و وارد دانشگاه دولتی شد؟ بازار کار خوبی داره؟

   • maleki
    ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

    سلام وقت بخیر
    حسابداری ازاد می تونید برید
    برای اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید.

 364. مهسا
  ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

  با سلام
  با معدل کتبی ۱۹ تجربی، چه قدر شانس قبولی دارم برای رشته زبان انگلیسی بدون کنکور دانشگاه سراسری ۱۴۰۱؟ چند درصد؟

 365. مهسا
  ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

  با سلام
  با معدل کتبی ۱۹ چه قدر شانس قبولی دارم برای رشته زبان بدون کنکور سراسری ۱۴۰۱؟ چند درصد؟

  • hedayati
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۶

   سلام وقت بخیر، بستگی به دانشگاه مورد پذیرش دارد، جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 366. Mohammad
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۳

  سلام وقت بخیر
  من ۱۲رشته نقشه کشی ساختمان هستم میخواستم بدونم با معدل ۱۷دیپلم میتونم دانشگاه دولتی قبول بشم

  • bagheri
   ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۹

   با سلام امکان قبولی طبق معدل لازم برای رشته های بدون کنکورسراسری1401 کم است

 367. Mohammad
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۷

  سلام وقت بخیر
  من ۱۲رشته نقشه کشی ساختمان هستم میخواستم بدونم با معدل ۱۷ میتونم دانشگاه دولتی قبول شم؟؟

  • mohammadi
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۷

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 368. هانیه ب
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۶

  سلام، من دیپلم انسانی دارم و دانشجوی انصرافی دانشگاه آزاد شهر خودم هستم، میخواستم بدونم میشه برای رشته های بدون کنکور هنر یا همون ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی اقدام کنم؟! و اینکه رشته ای ک میخوام توی شهر خودم ارائه نمیشه! باید چیکار کرد؟؟؟!… ممنون میشم جواب بدین

  • alizadeh
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۴

   سلام روز بخیر
   بله میتونید ثبت نام انچام بدهید
   میتونید شهر های اطراف رو بررسی کنید.

 369. محمدی
  ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۸

  سلام اگر شخص امسال فقط یکی از پاسخ نامه کنکور را اثر انگشت بزنه مشکلی ایجاد می کند
  اما بقیه کادر را کامل کرده برای همه پاسخ نامه ها
  لطفا راهنمایی کنید ممنون

  • hedayati
   ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام وقت بخیر قوانین و مقررات باید به درستی رعایت کنید.

 370. نوروزی
  ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

  سلام وقت بخیر اگر امسال رشته بدون کنکور بریم سال دیگه میتونیم بدون انصراف کنکور بدیم و یه رشته با کنکور هم بخونیم؟ هردو در دانشگاه ملی روزانه

  • mohammadi
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۳

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.دانشجویان دوره های روزانه برای شرکت مجدد در کنکور سراسری باید از دانشگاه خود انصراف دهند.

 371. هانیه سادات
  ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۷

  سذام ببخشید دانشگاه پیام نور کرمان هم رشته مشاوره داره؟

  • eshghabadi
   ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۱

   سلام وقتتون بخیر..باید منتظر دفترچه انتخاب رشته در مرداد ماه بمانید

 372. مینا
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۹

  سلام من با معدل كل17/39وكتبی 14/81احتمال قبولیم در رشته میکروبیولوژی دانشگاه غیر انتفاعی چقدره؟

  • mohammadi
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 373. H
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۷

  سلام رشته تجربی هستم میخواستم بدونم میتونم رشته مشاوره بدون کنکور پیام نور ثبت نامدکنم؟

  • mohammadi
   ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده است.برای ثبت نام بدون کنکور نیاز به حداقل مدرک دیپلم دارید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 374. فائزه زمانی
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۷

  سلام من جمع معدل سه پایم در رشته طراحی و دوخت شد ۱۷.۳۳ خواستم بدونم شانس قبولی توی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر رشت رو دارم ؟

  • mohammadi
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۵

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 375. نیازی پور
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۸

  با سلام در چه تاریخی باید برای انتخاب رشته بدون کنکور اقدام کنیم

  • aghazade
   ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

   سلام
   اقدام برای چه دانشگاهی

 376. امیر
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۱

  با سلام
  با معدل کتبی 18.25 می تونم نرم افزار کامپیوتر در خود شهر تهران قبول بشم

  • mohammadi
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 377. شیوا
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۰

  سلام وقت بخیر ،ببخشید با معدل کتبی ۱۹/۰۵ و معدل کل ۱۹/۷۸چه قدر احتمال داره در رشته های مهندسی زیر گروه پنج تجربی مثل مهندسی طبعیت به صورت روزانه (در قطب یک و ناحیه ی یک) قبول شم؟ با تشکر

  • eshghabadi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

   سلام وقتتون بخیر..اگر این رشته بدون کنکور ارائه شود شانس بالایی برای قبولی دارید

 378. هدی
  ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۳

  سلام من موقع ثبت نام کنکور معدل کتبی را و خالی گذاشتم این موقع برای انتخاب رشته بدون کنکور مشکل ایجاد نمیکنه

  • haghipor
   ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۰

   سلام وقت بخیر
   زمان ثبت نام مجدد معدل کتبی خود را وارد میکنید

  • eshghabadi
   ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۸

   سلام وقتتون بخیر.خیر موقع انتخاب رشته امکان ویرایش وجود دارد

  • حسین
   ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۵

   مشکلی نداره ولی برای اول شهریور از ۱ تا ۳ شهریور باید ویرایش انجام بدید

   • karimi
    ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۳

    بله برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 379. daria
  ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۰

  سلام دفترچه کار و دانش و فنی حرفه ای اومده رشته نقشه کشی ساختمان نداره فقط رشته نقشه کشی معماری داره
  ایا میشه از ساختمان به معماری تعقیر داد و وارد دانشگاه دولتی شد؟

  • alizadeh
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۰

   سلام وقت بخیر . نمی توانید تغییر رشته بدهید برای دولتی برای اطلاعات بیشتر به مقالات سایت مراجعه نمایید

   • Amir
    ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۲

    سلام من معدل کاردانی برق صنعتی ۱۲و نیم هست ایا میتونم رشته hse کارسناسی ناپیوسته بدون کنکور ثبتنام کنم

    • mansuri
     ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

     سلام وقت بخیر بله شرایط ثبت نام و تغییر رشته را دارید

 380. الهام
  ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۰

  سلام خسته نباشید
  با معدل کتبی۱۳.۵ و معدل کل ۱۶.۷۱تجربی نظام قدیم چه رشته هایی میتونم انتخاب کنم و شانس بالایی دارم؟

  • eshghabadi
   ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

   سلام وقتتون بخیر..برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی معدل کتبی ملاک است.. رشته های بدونه کنکور هم زیاد است و اینکه چی انتخاب کنید بستگی به علاقتون داره

 381. هانیه
  ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۱

  سلام
  وقت بخیر من با معدل کل 18.67چقدر احتمال قبولیم در رشته شیمی دانشگاه پیام نور هست؟

  • karimi
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۵

   سلام شانس شمازیاده برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 382. علی
  ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۷

  سلام میخواستم بدونم احتمال قبولی من تقریبا چه قدره با معدل کل ۱۷.۸۰ و معدل کتبی ۱۲.۵ رشته مهندسی کامپیوتر پیام نور ؟ آیا احتمال قبولی دارم

  • mohammadi
   ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هرچه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 383. آردا
  ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۳

  سلام وقتتون بخیر من معدل دیپلم ۱۶.۸۱ومعدل کتبی دیپلمم ۱۱.۴۶چقدر شانس قبولی در رشته علوم تربیتی دارم

  • alizadeh
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۷

   سلام وقت بخیر شانس کمی دارید برای قبولی در رشته علوم تربیتی

 384. Nora
  ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

  سلام وقت بخیردیپلم نظام قدیم با معدل کتبی نهایی ۱۱ ،معدل کل ۱۶ آیا رشته های میکروبیولوژی یا مهندسی های مثل نفت،پلیمری و….دانشگاه آزاد یا غیرانتفاعی شیراز یا شهرستانها اون میتونم قبول بشم ؟؟؟؟؟

  • karimi
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۶

   سلام شانس پایینی داریدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 385. محمد مهدی خالقی پور
  ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۴

  سلام لطفا راهنمایی کنید
  افرادی که در آزمون سراسری شرکت کردند چگونه باید کد رشته های بدون کنکور را وارد کنند
  چون در دفترچه سال گذشته نوشته بود این افراد همراه با کد رشته های با آزمون وارد کنندکنم ممنون

  • karimi
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۶

   سلام باازمون وبدون ازمون یکی شده برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 386. Setare
  ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۹

  سلام ببخشید با معدل کل ۱۴/۷۵ چقدر شانس قبولی در رشته کاردانی پیوسته حسابداری دانشگاه آزاد دارم؟ لطفا بگید

  • aghazade
   ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

   سلام
   برای ورود به رشته تحصیلی حدود معدل مشخص نشده است اما هر چه معدل شما بالاتر باشد احتمال قبولی بیشتر است

  • مهدی
   ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۲

   قبولی من پارسال با معدل ۱۲.۵ رشته تجربی قبول شدم

   • Niloo
    ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۲

    ببخشید چه رشته ایی قبول شدین و چه شهری؟ دانشگاه آزاد؟

 387. Niloo
  ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۶

  سلام ببخشید با معدل کتبی ۹/۵ انسانی چقدر شانس قبولی در رشته علوم و قرآن حدیث دانشگاه آزاد دارم؟ ممنونم

  • aghazade
   ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

   سلام
   بستگی به مجموع نمرات شما در 3سال اخیر برای انتخاب این رشته تحصیلی دارد

   • Niloo
    ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۷

    ببخشید مگه دانشگاه آزاد بر حسب معدل کتبی دیپلم پذیرش نمیگیره؟ یعنه رشته علوم قرآن و حدیث دانشگاه آزاد پذیرشش با سایر رشته ها فرق میکنه؟ و اینکه منظورتون از جمع نمرات سه سال معدل کل دیپلم هست؟ ممنون میشم از پاسختون

    • karimi
     ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۰

     برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 388. Ziba
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۲۵

  سلام خوبید با معدل کتبی نهایی ۱۳/۴۲ و معدل کل دیپلم ۱۷/۴ شانس پذیرفته شدن در دانشگاه ازاد شیراز رشته حقوق را دارم یا خیر؟؟

  • mohammadi
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 389. آرمین
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۳

  درود بر شما
  وقت بخیر
  من رشتم عمران
  جمع معدل 3سال 18.99
  احتمال قبولی در دانشکده مهاجر چند درص

  • heydari
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

   سلام وقت بخیر
   در حال حاضر اطلاعاتی از آخرین فرد پذیرفته شده ی این دانشکده موجود نیست

 390. dina
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۰

  سلام ممنون میشم سئوالم رو کامل پاسخ بدید
  رشته کار و دانش هستم
  دفترچه رو گفتن دانلود کنیم
  متاسفانه هیچ اطلاعی درباره دفترچه نداریم دقیقا برای چی از دفترچه استفاده میکنیم؟
  با معدل کتبی ترم‌دوم باید ثبت نام دانشگاه انجام بدیم یا معدل ۳ سال که همون دیپلم میشه؟

  • diana
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۲

   و اینکه از چه تاریخی تا چه تاریخی بایو جهت ثبت نام دانشگاه اقدام بکنیم؟

   • کارشناس ارشد
    ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۵

    سلام وقت بخیر برای ثبت نام دانشگاه بدون کنکور سراسری باید ا ز طریق سایت سازمان سنجش اقدام کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر برای نحوه ورود به دانشگاه یا از طریق بررسی مقاله سایت یا تماس بگیرید توسط کارشناسان راهنماییتون شوید موفق باشید

   • soleimani
    ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۷

    سلام. هنوز تاریخ دقیق اعلام نشده. احتمالا اواخر مرداد و اوایل شهریور باز بشه سامانه برای ثبت نام بدون کنکور. برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

  • soleimani
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۷

   سلام. با معدل دیپلم. دفترچه رو دانلود و مطالعه کنید برای انتخاب رشته. برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

  • abbasi
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۰

   سلام و عرض ادب
   برای بررسی شرایط دفترچه حتما با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 391. سحر فراهانی
  ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

  سلام با معدل کتبی ۱۱.۸۷ و معدل نهایی ۱۷.۳۴ مینوتم روانشناسی پیام نور از طریق تجربی برم

  • mohammadi
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸