تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
لیست رشته های ارشد دانشگاه آزاد

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد 1400

لیست رشته های ارشد دانشگاه آزاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد 1400 آغاز شد. کلیه افراد متقاضی ثبت نام ارشد استعداد درخشان می توانند در زمان و مهلت تعیین شده اقدامات لازم را برای ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد انجام دهند. اما دقت داشته باشین که کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط اختصاصی بسیار مهم در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیز برای هر یک از افراد متقاضی ثبت نام در این دوره بسیار مهم است. به جز این ها، هر فرد داوطلب باید اطلاعاتی را در رابطه با مدارک تحصیلی و فردی اعلامی برای ثبت نام ارشد بدون کنکور آزاد نیز بدست آورد.

 

از آن جایی که آشنایی هر یک از داوطلبان و افراد شرکت کننده در طرح ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد و همین طور آشنایی دقیق با زمان، نحوه و همین طور شرایط ثبت نام ارشد بدون کنکور برای هر یک از افراد متقاضی الزامی و مهم است از این رو یاری خواستن از مشاوری آگاه و خبره در این رابطه بسیار مهم و الزامی به نظر می رسد. برای سهولت کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان،‌ نحوه و همین طور شرایط اعلامی برای ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد می توانید با تیم مشاوره ای کاردان و حرفه ای در این رابطه تماس حاصل کرده و اطلاعات لازم را در این رابطه از آن ها جویا شوید.

 

 

جهت اطلاع از نحوه و زمان ثبت نام در ارشد بدون کنکور استعداد درخشان آزاد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

قبل از هر گونه اقدامی برای انجام ثبت نام در دوره ارشد بدون آزمون استعداد درخشان دانشگاه آزاد باید با شرایط مهم اعلامی برای ثبت نام و ورود به این دوره آشنایی لازم را پیدا کنید

 

 

زمان ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد اسلامی هر ساله و طی فراخوانی بسیار مهم از افراد و داطلبان برای ثبت نام ارشد بدون کنکور ثبت نام به عمل می آورد.

موضوع مهم این که ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد به طور معمول در حول و حوش زمان انتخاب رشته برای ورود به دوره ارشد دانشگاه آزاد و یا حتی کمی بعد از انجام برای افراد متقاضی انجام می شود.

در رابطه با زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سال آینده باید عرض کنیم که با توجه به عدم انتشار اخباری درست و دقیق در این رابطه هنوز نمی توانیم اطلاعاتی بی عیب و نقص در این باره خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل ارائه دهیم و همچنان باید منتظر اعلام سازمان مربوطه در این رابطه بمانیم.

اما در سال قبل شاهد اعلام زمان ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد در ماه مرداد و شروع ثبت نام داوطلبان و افراد متقاضی در این دوره بودیم.

البته ناگفته نماند که علت این موضوع سیلاب عظیمی بود که در مناطقی از کشور به وقوع پیوست و مشکلات عدیده ای را برای داوطلبان مایل به شرکت در دوره بدون آزمون ارشد استعداد درخشان آزاد به وجود آورد.

 

 

برای اطلاع از زمان، نحوه و شرایط ورود به دوره کارشناسی ارشد بدون کنکور در رشته mba وارد لینک مربوطه شوید

 

 

در رابطه با نحوه ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد چه می دانید؟

به جز بحث زمان و همین طور شرایط در نظر گرفته شده توسط مسئولین امر کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد نیز بسیار مهم به نظر می رسد.

در رابطه با نحوه ثبت نام ارشد بدون کنکور درخشان دانشگاه آزاد اسلامی باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل عرض کنیم که این ثبت نام به صورت اینترنتی و با ورود به سامانه اعلام شده در این رابطه انجام می شود.

به این صورت که هر فرد الزاماً باید وارد سامانه ای به آدرس اینترنتی azmoon.org شده و تمامی مراحل ثبت نام از جمله بارگذاری مدارک درخواستی را در آن جا طی کند.

فقط دقت داشته باشید که دقت در زمان درج موارد درخواستی برای ثبت نام از اهمیت بالایی برخوردار بوده و الزاماً باید توجه ویژه ای به این مسئله مبذول دارید تا خدایی ناکرده مشکلی برایتان ایجاد نشود.

 

 

برای اطلاع از زمان، نحوه و شرایط ورود به دوره ارشد بدون کنکور در رشته روانشناسی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام در طرح ارشد استعداد درخشان ارشد آزاد

یکی از موارد مهم دیگری که در زمان ثبت نام در طرح ارشد بدون کنکور ارشد آزاد باید به آن توجه لازم را مبذول داشت در رابطه با شرایط در نظر گرفته شده جهت ثبت نام در طرح ارشد بدون کنکور ارشد آزاد است.

دوستان عزیز دقت داشته باشید که در صورت نداشتن حتی یک مورد از شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام در طرح ارشد استعداد درخشان ارشد آزاد به هیچ وجه امکان ثبت نام برای شما داوطلبان و متقاضیان ورود به دوره ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد وجود ندارد.

در صورت عدم اطلاع از شرایط اعلامی جهت ثبت نام در طرح ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد با ما در ادامه این نوشته جامع همراه باشید تا اطلاعات مورد نیاز خود را در این رابطه بدست آورید و با این موارد مهم آشنا شوید.

. در صورت داشتن درس های تطبیق داده شده باز هم امکان شرکت در دوره بدون کنکور ارشد را بدون هیچ مشکلی دارید.

. در صورتی که مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه آزاد دریافت نکرده و لیسانس خود را در دانشگاهی دیگر گذرانده اید باید از داشتن شرایط لازم برای شرکت در دوره بدون کنکور استعداد درخشان ارشد آزاد اطمینان حاصل کرده و در ادامه برای ثبت نام اقدام کنید.

. رشته تحصیلی انتخابی در دوره کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان دانشگاه آزاد الزاماً با رشته دوره کارشناسی شما تناسب داشته باشد.

. پس از قبولی در دوره ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد به هیچ وجه امکان تغییر دانشگاه محل تحصیل و یا رشته تحصیلی برای شما وجود ندارد و تا پایان دوره را باید در همان کد رشته محل قبولی طی بفرمایید.

. در صورتی که شرایط لازم برای ثبت نام و ورود به دوره ارشد بدون کنکور استعداد درخشان را دارید تا سه سال بعد از دانش آموختگی از دوره کارشناسی برای ثبت نام و شرکت در این دوره پذیرش دانشجو زمان دارید.

. در صورتی که مدرک کارشناسی خود را در رشته هایی به جز رشته های غیر علوم انسانی گرفته اید به هیچ وجه نباید معدل شما از شانزده کمتر باشد.

. با داشتن معدلی کمتر از هفده در مقطع کارشناسی در رشته های گنجانده شده در گروه آزمایشی علوم انسانی به هیچ وجه امکان ثبت نام و شرکت در دوره ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد را ندارید.

. در صورتی که جزء دانشجویان ممتاز و برتر در دوره کارشناسی دانشگاه آزاد در رشته های مختلف تحصیلی نیستید به هیچ وجه نمی توانید برای ثبت نام و شرکت در دوره ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد اقدام کنید.

 

 

آیا ثبت نام در دوره بدون کنکور ارشد استعداد درخشان آزاد به پرداخت هزینه نیاز دارد؟

 شاید این سؤال مهم برای شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل نیز مطرح شود که آیا برای ثبت نام و شرکت در دوره ارشد بدون کنکور استعداد درخشان آزاد باید هزینه ای را پرداخت کرد یا خیر؟

در پاسخ به این سؤال مهم باید خدمت شما عرض کنیم که بله انجام ثبت نام در دوره ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد به پرداخت هزینه نیز نیاز دارد.

هزینه ای که در زمان ثبت نام و با مراجعه به سایت در نظر گرفته شده برای این امر می توانید از مبلغ دقیق آن مطلع شده و در ادامه برای واریز آن به صورت اینترنتی اقدامات لازم را انجام دهید.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد برای جذب دانشجو در دوره ارشد بدون کنکور

از جمله موضوعات مهمی که در زمان ثبت نام و ورود به دوره ارشد بدون آزمون استعداد درخشان باید به آن توجه کرد در رابطه با ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد در دوره بدون کنکور است.

در رابطه با ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد در دوره کارشناسی ارشد بدون کنکور باید خدمت شما عرض کنیم که ظرفیت زیادی برای جذب دانشجو در این دوره در نظر گرفته نشده است.

به عبارت دیگر، تنها ده درصد از ظرفیت پذیرش دانشجو در کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از طریق ارشد استعداد درخشان بدون آزمون است.

 

 

توضیحاتی در رابطه با شرایط استعداد های درخشان

همانطور که اشاره شد، شرایط پذیرش در استعداد درخشان ارشد به نسبت هر دانشگاهی اعم از سراسری و آزاد متفاوت است.

لذا کلیه داوطلبان عزیز با توجه به فراخوان دانشگاه مورد نظر لازم است نسبت به این شرایط اقدام نمایند.

برای مثال، برخی از دانشگاه ها ثبت نام را تنها از دانشجویان دانشگاه های خاصی انجام می دهند و به همین دلیل در ابتدای ثبت نام لازم است به این لیست توجه نمایید.

همان طور که در بخش دیگری از مقاله نیز توضیح دادیم یکی از شرایط ثبت نام این است که دانشجوی متقاضی حتماً باید جزو 15 درصد برتر ورودی رشته خود باشد.

از دیگر شرایط ورود به این دوره می توان به موضوع تعداد ترم ها واحدهای گذرانده اشاره نمود.

داوطلبان لازم است حداقل هشت نیمسال را گذرانده باشند تا بتوانند در این ثبت نام شرکت نمایند. لیست رشته های موجود در هر دانشگاه ، تنها در سایت دانشگاه مورد نظر قابل مشاهده است.

لذا برای اطلاع از این مورد باید به سایت خود دانشگاه مراجعه نمایید.

 

 

برای استفاده از سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی ارشد روی عبارت کلیک نمایید .

 

 

مدارک لازم برای ثبت نام در دوره استعداد درخشان کارشناسی ارشد آزاد

ثبت نام در دوره استعداد درخشان بدون آزمون ارشد آزاد به مراتب نیاز به مدارکی بسیار مهم نیز دارد. مدارکی که شما دوست عزیز داوطلب موظف به بارگذاری آن ها در سامانه ثبت نام اعلامی از طرف دانشگاه آزاد هستید.

در صورت عدم داشتن اطلاعاتی درست و دقیق در رابطه با مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دوره ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد اسلامی می توانید در ادامه این نوشته جامع با ما همراه باشید.

. در صورتی که تا سی ام بهمن ماه سال جاری از دوران کارشناسی خود فارغ التحصیل می شوید الزاماً باید اصل تکمیل شده فرم معدل خود را نیز در سامانه بارگذاری فرمایید.

. تهیه کارت اعتباری از سامانه ثبت نام ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد

. نگهداشتن شماره پرونده و همین طور شماره سریال دریافتی از سیستم در زمان ثبت نام

. اسکن کردن مدرک دوره لیسانس در سامانه ثبت نام ارشد بدون کنکور آزاد

. تهیه اسکنی از هر دو سمت کارت ملی فرد متقاضی و بارگذاری آن در سامانه

. تهیه اسکنی از اولین صفحه شناسنامه فرد متقاضی ثبت نام در ارشد استعداد درخشان آزاد

 

 

برای دانلود دفترچه بدون کنکور ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

نکات مهم ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

داوطلبان ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد باید نکاتی را برای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد مورد برسی قرار دهند که مرکز مشاوره تلفنی کنکور ارشد ایران تحصیل برای سهولت کار شما عزیزان این اطلاعات را در اختیار شما عزیزان قرار داده که در ادامه به آن می پردازیم.

. در ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد دانشجویان سایر دانشگاه ها هم می توانند برای مصاحبه اقدام کنند.

داوطلبان قادر هستند به ترتیب اولویت هر ۱۴۶ رشته اعلام شده را انتخاب و در فرم ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد درج نمایند.

. هر ساله زمان  مصاحبه از طریق سایت دانشگاه آزاد ( azmoon.org ) به اطلاع دانشجویان می رسد.

. داوطلبین باید در زمان مصاحبه اصل و تصویر کلیه مدارک را که اشاره کردیم  همراه داشته باشد.

. تأیید قطعی ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد  پس از پذیرش علمی ، و قبولی در مصاحبه منوط به تایید دبیرخانه هیات مرکزی گزینش دانشجوی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری است.

 

 

برای آشنایی با شرایط و مدارک اعلام شده برای ثبت نام در دوره ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد اسلامی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

کانال اطلاع رسانی ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

 

مطالب مرتبط

راهنمای ثبت نام کنکور ارشد

ثبت نام ارشد بدون كنكور دانشگاه آزاد

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 

شهریه ارشد دانشگاه آزاد

ثبت نام استعداد درخشان ارشد آزاد

چه زمانی می توان برای ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد اقدام کرد؟

هنوز زمان دقیقی برای ثبت نام در این دوره جهت جذب دانشجو در سال آینده در نظر گرفته نشده است.

شرایط ثبت نام ارشد استعداد درخشان چیست؟

از میان شرایط اعلامی برای ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد می توان به داشتن حداقل معدل هفده برای رشته های گروه علوم انسانی اشاره کرد.

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد در چه سامانه ای انجام می شود؟

برای ثبت نام ارشد استعداد درخشان ارشد باید به سایتی به آدرس azmoon.org مراجعه کنید.

مدارک لازم برای  ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد چیست؟

از میان مدارک لازم برای ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد می توان از تصویر کارت ملی و همین طور اولین صفحه شناسنامه یاد کرد.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. نیلوفر
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۹

  سلام وقت بخیر، من میخواستم که رشته اموزش ابتدایی بدون کنکور ثبت نام کنم .. شرایطش چجوره ،
  اگه معدل پایین باشه اشکال نداره واسه ثبت نام ، نظام جدید هستم
  تاکی وقت داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام وقت به خیر رشته آموزش ابتدایی در مقطع کاردانی ناپیوسته در دانشگاه آزاد ارائه می شود.معیار پذیرش معدل کتبی و کل دیپلم شماست.هر چه قدر معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر.زمان ثبت نام دانشگاه آزاد برای ورودی مهرماه 1400 از طریق سایت به اتمام رسیده است.

 2. Mahsa
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۵

  سلام وقت بخیر
  ببخشید ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد تمدید میشه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۶

   سلام
   مشخص نیست.از سایت sanjesh.org پیگیری بفرمایید.

 3. محسن
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۴

  سلام وقت بخیر. من کنکور شرکت کردم مجاز نشدم. میخام بدون کنکور آزاد شرکت کنم، و 31 شهریور فارغ‌التحصیل میشم تا کی مهلت ثبت‌نام هستش؟ الان ریز نمراتم کامل نشده نمیتونم ثبت‌نام کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام وقتتون بخیر.
   برای چه مقطعی میخواهید ثبت نام کنید؟

 4. حدیث
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۴

  من میخوام ببینم که تو دانشگاه پذیرش شدم یا نه ولی نمیتونم وارد صفحه بشم

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۷

   سلام
   نتایج قبولی در دانشگاه های ازاد اواخر شهریور ماه از سایت azmoon.org اعلام خواهد شد

 5. فرجی
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۴

  کارت اعتباری رو که میزنم میگه پست الکترونیکی شما صیحیح نیست ولی من درست وارد میکنم نمیره

 6. فرجی
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۲

  زمان ثبت نام تا چه زمان تمدید شده

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام تا 15 شهریور

 7. شاکرمی
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۶

  سلام من امسال کنکور شرکت کردم و از بین دانشگاه های روزانه انتخاب رشته کردم حالا میخوام از رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد هم انتخاب رشته کنم هزینه ورود به سایت رو هم پرداخت کردم واقتی خواستم کد رشته های اولویت هامو وارد کنم کافی نت گفت با توجه به رتبه من خود سایت یک سری رشته و شهر پیشنهاد میکنه باید از بین اونا انتخاب کنم یعنی اولویت بندی های من اصلا مهم نیست مثلا برای من اورده بود روانشناسی اصفهان .مشاوره اذربایجان …باید از اینا انتخاب میکردم میخواستم بینم واقعا اینجوریه نمیشه خودم شهر و رشتمو انتخاب کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۸

   نه کافی نت کاملا بهتون اشتباه گفته شما اولویت دارید با ما تماس بگیریذ ما براتون انجامش میدیم ۹۰۹۹۰۷۲۹۵۲

 8. آیدا
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

  ببخشید با رتبه در سهمیه نهایی برای دانشگاه آزاد انتخاب رشته میکنن ؟
  یا تراز ملاک انتخاب رشته دانشگاه آزاد هست
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ثبت نام وپذیرش دانشگاه ازاد ملاک نکمره کل و یا تراز است نه رتبه نهایی موفق باشید

 9. سوگند
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۷

  سلام ، ببخشید با رتبه ۲۱ هزار کنکور زبان میشه مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه تهران مرکز قبول شد ؟
  امسال کنکور داده منطقه ۲ هم هستش و در انتخاب رشته دانشگاه آزاد اولویت اولشو مترجمی تهران مرکز گذاشته

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

   شما انتخاب رشته بکنید و شانستون رو امتحان کنید شانستون متوسط رو به پایین است

   • سوگند
    ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۲

    ببخشید ینی در سال های اخیر کسی با این رتبه مترجمی تهران مرکز تونسته بره ؟؟

    • کارشناس ارشد
     ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

     سلام بله مواردی بودنر هر سال منفاوت است

 10. فرانک
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۵

  سامانه دانشگاه آزادبعضی موقع ممکنه به مشکل بخوره

  • moshaverarshad
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۸

   سلام سایت سنجش دانشگاه آزاد چون روزهای اول هست شاید به اختلال خورده باشه

 11. Mahsa
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۲۱

  سلام
  برای ترم مهر ماه
  مقطع کارشناسی پیوسته ثبت نام کی شروع میشه ؟
  و من نظام قدیم فارغ التحصیل تجربی سال ۹۷ هستم آیا من هم میتونم ثبت نام کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۷

   با سلام
   باید دیپلم شما دقیق تر بررسی بشه
   ثبت نام مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه ازاد تا تاریخ 30/05/1400 ادامه دارد.

 12. نیری
  ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۷

  سلام ببخشید من رشته کارشناسی ام مدیریت خانواده بوده و معدلم 16/87 است آیا می تونم در رشته روانشناسی بدونه کنکور ارشد شرکت کنم یا معدل حتما باید بالا باشد تا بتونم در کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد شرکت کنم، ممنون میشم راهنمایی ام کنید چگونه می تونم برای ارشد در دانشگاه آزاد بدون کنکور ثبت نام بکنم، من معاون مدرسه ابتدایی هستم و به تحصیل در این رشته با توجه به ارتباطی که با دانش آموزان دارم نیاز دارم، ممنون از شما

  • moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۶

   سلام خانم نیری
   ن مناسفانه شما نمیتونید کارشناسی ارشد بدون ازمون با این شرایطتتون بخونید

  • moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۶

   سلام شما میتونید از دفترچه انتخاب رشته ارشد براساس معدل افدام به ثبت نام کنید ولی برای استعدادهای درخشان چون رشته غیر مرتبط میخواهید انتخاب کنید نمیشه

 13. فیضی
  ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۵

  سلام من فارغ التحصیل رشته تجربی هستم میخواستم بدونم میتونم بدون کنکور در رشته حقوق دانشگاه آزاد ثبت نام کنم؟

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۹

   سلام بله چون نظام جدید هستید میتونید انتخاب رشته کنی ولی اولویت با بچه های انسانی هست

   • غلام قادرحوتی پور
    ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۹

    سلام من دیپلم انسانی فارغ ااتحصیل ازپیش دانشگاهی هستم میخوام فوق دیپلم اموزش ابتدایی بگیرم لطفاراهنمایی کلی کنید

    • غلام قادرحوتی پور
     ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۲

     سلام من دوسال سربازمعلم پایه خدمتی85_86بوده ام حالابیکارم علاقه مندبه ادامه تحصیل هستم ولی شرایط مالی خوبی ندارم که بتوانم شهریه دانشگاه راپرداخت کنم متاهلم بابام تحت پوشش کمیته هست ,حال دوسوال دارم ایادانشگاه وام دانشجویی بمن میده ,ایاکمیته بمن کمک میکند,ایااموزش وپرورش باشرایطی که من دارم بکارگیریم میکند

    • moshaverarshad
     ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۸

     سلام میتونی بدون کنکور در دانشگاه ازاد مقطع کاردانی ناپیوسته رو انتخاب کنی

 14. ابوالفضل
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۳

  سلام وقت بخیر من اتباع هستم میخاستم بدونم با کارت آمایش میتونم بدون کنکور کامپیوتر تهران مرکز ثبت نام کنم؟

 15. پریسا
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۹

  سلام من فارغ التحصیل رشته تجربی هستم میخواستم بدونم میتونم بدون کنکور برای رشته روانشناسی داشنگاه آزاد ثبت نام بکنم؟

  • moshaverarshad
   ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۹

   سلام پریسا
   برای پذیریش بدون ازمون دانشگاه ازاد در صورتی که نظام جدید باشین یا پیش دانشگاهی داشته باشین میتونین رشته روانشانسی ثبت نام کنید

 16. Sina
  ۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۰۶

  سلام دانشگاه ازاد میشه بدون کنکور رشته میکروبیولوژی خوند

  • moshaverarshad
   ۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۳

   سلام بله دانشگاه ازاد میکروبیولوژی ورودی مهر 1400 میشه

 17. پاشا
  ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۰

  سلام الان امکانش هست ثبت نام انجام بدیم برا این ترم؟
  منظور بهمن 99 طبق سوابق تحصیلی (بدون کنکور)

  • مشاور ارشد
   ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۷

   سلام ن‌متاسفانه‌زمان ثبت نام بهمن ۹۹ گذشته برا ترم مهرماه میتونید

 18. علی آذری
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۶

  سلام الان امکانش هست ثبت نام انجام بدیم برا این ترم؟
  منظور بهمن 99 طبق سوابق تحصیلی (بدون کنکور)

 19. نرگس
  ۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۰

  سلام آزمون ept دانشگاه آزاد به دلیل افزایش کرونا عقب نمی افتد .

 20. ساحل
  ۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۲

  سلام من برای تکمیل ظرفیت وارد سایت شدم ی مبلغ ۵۳ هزار تومان واریز کردم ولی ثبت نهایی نشده است چکار کنم لطفن راهنماییم کنید خواهش میکنم؟

  • مشاور ارشد
   ۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۳۹

   سلام برای تکمیل مراحل ثبت نام دانشگاه آزاد با مشاوران مجموعه ایران تحصیل تماس بگیرید .

 21. محمدی 88
  ۱۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۱

  باعرض سلام وخسته نباشید
  سوالی از خدمتتان داشتم ایا برای ثبت نام در دانشگاه ازاد مقطع ارشد با سوابق تحصیلی نیاز به ریز نمرات میباشد چون بنده مدرک کاشناسی را در دانشگاه ازاد بودم الان هم اصل دانشنامه پایان تحصیلات تحویل بنده است حالا بازهم نیاز به ریز نمرات میباشم. یا خیر

 22. زهرا
  ۱۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۶

  سلام وقت بخیر من روزهای اول ثبت نام کردم کارت و خریداری کردم و مراحل و تکمیل کردم اما هیچ کد پیگیری به من نداد و ایان هرچی تلاش میکنم برای پیگیری کارتی که خریداری کردم هم بازبینی انجام بدم نمیشه ممکنه ثبت نام نشده باشم؟

 23. ERFAN
  ۲۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۰

  سلام من میخوام برای ثبت نام ورودی بهمن اقدام کنم مشخص هست که چه زمانی
  زمان ثبت نام ورودی بهمن ۹۹ هست؟

 24. عدنان
  ۱۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۳

  سلام خسته نباشید
  بنده تو رشته مهندسی صنایع مبلمان ورودی مهر ۹۹ که بدون کنکور بود، ثبت نام کردم ولی چون ظرفیتش تکمیل نشد،رشته رو منحل کردن
  الان میخواستم بدونم دوباره بخوام یه رشته دیگه ثبت نام کنم،حتما باید ورودی بهمن ثبت نام کنم ،یا میتونم ورودی مهر یه رشته دیگه وردارم؟؟
  و اینکه چطور میتونم کد رشته های مازاد ظرفیت رو پیدا کنم تا ثبت نام کنم؟حتما باید حضوری تک تک دانشگاه ها رو برم؟؟

  • مشاور ارشد
   ۱۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۹

   سلام و درود عدنان جان شما می تونید برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مهر ماه هم اقدام کنید در سایت azmoon.org لینک تمام دانشگاه آزاد ها قرار داده شده برای اطلاع از رشته های دانشگاه های مد نظر مراجعه کنید .

 25. mohammad
  ۱۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۴

  سلام ببخشید ورودی ترم بهمن بدون کنکور کی باز میشه برای اسم نویسی؟ کارشناسی

  • مشاور ارشد
   ۱۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۵

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام دانشکاه آزاد و زمان ثبت نام در سایت azmoon.org اطلا رسانی خواهد شد .

 26. پویا
  ۱۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۵۲

  من در دانشگاه پردیس آزادمشهد با سوابق مهندسی کامپیوتر پذیرش شدم ولی به دلایلی نرفتم. الان برای بهمن ماه باید مجدد در این رشته ثبت نام کنم یا پذیرشم برای بهمن هنوز اعتبار داره. ممنون

 27. علی
  ۱۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۷

  سلام
  من امسال کنکور دادم و بخاطر اینکه رتبم پایین شد تو هیچ دانشگاهی انتخاب رشته نکردم ولی الان پشیمونم و از این ور هم دیگه نمیتونم کنکور بدم چون یه ماه دیگه مشمول سربازی میشم میخواستم ببینم میتونم الان با این شرایطم دانشگاه آزاد ثبت نام کنم

  • مشاور ارشد
   ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۱

   سلام علی جان شما با این شرایط برای ثبت نام دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی اقدام نمایید که در سایت azmoon.org اعلام می شود برای اطلاع از نحوه ی ثبت نام دانشگاه آزاد ایران تحصیل تماس حاصل نمایید .

 28. نگين
  ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۵

  با سلام
  من در ارشد استعدادهاي درخشان ثبت نام كردم اما متاسفانه به دليل نقص ريز نمرات در پروسه ثبت نام وقتي ميخوام نتيجه ي ثبت نام رو مشاهده كنم برايم پيغام نقص مدارك نمايش داده ميشه كه به شماره اي كه اعلام كردند ريز نمرات را نمابر كنم اما هربار تلاش ميكنم تلفن روي فكس قرار نميگيره، لطفا راهنماييم ميكنين،كه چه كاري بايد انجام بدم ؟!

 29. سارا
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۱

  سلام ثبت نام کی شروع میشه

 30. dr-naqizade
  ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۱۷

  مچکرم از نظرات خوبتون

 31. dr-naqizade
  ۱۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۳

  سلام ثبت نام بدون آزمون دانشگاه ازاد فعلا شروع نشده

 32. dr-naqizade
  ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۰

  موفق باشید

 33. drnaqizade
  ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۰

  سلام و وقت بخیر جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر یا بهمن 98 لازمش دیپلم نظام جدید یا پیش دانشگاهی

 34. drnaqizade
  ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۴

  سلام و وقت بخیر جهت اطلاع از لیست رشته ها با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 35. drnaqizade
  ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۳

  سلام و وقت بخیر ثبت نام هم برا مهر هم برا بهمن انجام شده

 36. محمد
  ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۷

  سلام خسته نباشید, لطفا راهنمایی فرمایید جهت انتقالی از دانشگاه ازاد شهری به شهر دیگر چه زمانی باید اقدام کنم, درحال حاضر دانشجوی دانشگاه ازاد کارشناسی پیوسته حقوق هستم….

 37. erfan
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۱

  سلام میخواستم ببینم من الان میخوام دانشگاه ازاد بدون ازمون ثبت نام وانتخاب رشته کنم میشه بعد ازاین وقتی ثبت نام دانشگاه ازاد باازمون هم اومد ثبت نام وانتخاب رشته کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟

  • irantahsil
   ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 38. محمد
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۹

  سلام خسته نباشید.ببخشید من بهمن پیش فوق دیپلومم گرفتم و رشتم کاردانی پیوسته است در دانشگاه سما بودم.میخواهم مهر برم دانشگاه ازاد برای عمران ساختمان کارشناسی.میخواستم بدونم اخرین مدت ثبت نام اینترنتی تا چه روزی است؟

  • irantahsil
   ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۵

   سلام ممنون جهت اطلاع دقیق از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 عضو کانال تلگرامی ما بشوید

 39. سارا
  ۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۲

  سلام رشتم تجربی هست و امسال کنکور دادم برای ثبت نام باید صبر کنیم جواب کنکوری که امسال دادیم بیاد یا نه باید ثبت نام کرد ؟ ثبت نام کنیم رشته ای که میخوایم بر اساس معدله ؟ کی میتونیم ثبت نام کنیم و کلاسا از کی شروع میشه؟ کاردانی پیوسته ناپیوسته ینی چی؟

  • irantahsil
   ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۲

   سلام سارا خانوم شما جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 می بایست با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم صورت گیرد

 40. yalda
  ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۷

  سلام وقتتون بخیر واسه ثبت نام دانشگاه ازطریق سایت azmoon.orgواردمیشم ولی چجوری باید من کارت خریدوبگیرم

  • irantahsil
   ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۷

   سلام برای خرید کارت اعتباری باید بر روی لینک قرار داده شده در سمت راست سامانه AZMOON.ORG کلیک کنید .

   • irantahsil
    ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۶

    سلام بله جهت خرید کارت اعتباری وارد سایت azmoon.medu.ir مشوید و گزینه خرید کارت اعتباری را انتخاب می کنید

 41. محمد
  ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام وقت بخیر برای ثبت نام دانشگاه آزاد باید دفترچه ثبت نام دانشگاه آزاد رو در سایت azmoon.org دانلود کنیم .

  • مشاور ارشد
   ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۸

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام و دانلود دفترجه ثبت نام دانشگاه آزاد باید وارد سامانه azmoon.org شوید .

ایران تحصیل
تماس با مشاور