تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
لیست رشته های ارشد دانشگاه آزاد

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد 1400

لیست رشته های ارشد دانشگاه آزاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد 1400 آغاز شد. کلیه افراد متقاضی ثبت نام ارشد استعداد درخشان می توانند در زمان و مهلت تعیین شده اقدامات لازم را برای ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد انجام دهند. اما دقت داشته باشین که کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط اختصاصی بسیار مهم در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیز برای هر یک از افراد متقاضی ثبت نام در این دوره بسیار مهم است. به جز این ها، هر فرد داوطلب باید اطلاعاتی را در رابطه با مدارک تحصیلی و فردی اعلامی برای ثبت نام ارشد بدون کنکور آزاد نیز بدست آورد.

 

از آن جایی که آشنایی هر یک از داوطلبان و افراد شرکت کننده در طرح ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد و همین طور آشنایی دقیق با زمان، نحوه و همین طور شرایط ثبت نام ارشد بدون کنکور برای هر یک از افراد متقاضی الزامی و مهم است از این رو یاری خواستن از مشاوری آگاه و خبره در این رابطه بسیار مهم و الزامی به نظر می رسد. برای سهولت کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان،‌ نحوه و همین طور شرایط اعلامی برای ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد می توانید با تیم مشاوره ای کاردان و حرفه ای در این رابطه تماس حاصل کرده و اطلاعات لازم را در این رابطه از آن ها جویا شوید.

 

 

جهت اطلاع از نحوه و زمان ثبت نام در ارشد بدون کنکور استعداد درخشان آزاد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

قبل از هر گونه اقدامی برای انجام ثبت نام در دوره ارشد بدون آزمون استعداد درخشان دانشگاه آزاد باید با شرایط مهم اعلامی برای ثبت نام و ورود به این دوره آشنایی لازم را پیدا کنید

 

 

زمان ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد اسلامی هر ساله و طی فراخوانی بسیار مهم از افراد و داطلبان برای ثبت نام ارشد بدون کنکور ثبت نام به عمل می آورد.

موضوع مهم این که ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد به طور معمول در حول و حوش زمان انتخاب رشته برای ورود به دوره ارشد دانشگاه آزاد و یا حتی کمی بعد از انجام برای افراد متقاضی انجام می شود.

در رابطه با زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سال آینده باید عرض کنیم که با توجه به عدم انتشار اخباری درست و دقیق در این رابطه هنوز نمی توانیم اطلاعاتی بی عیب و نقص در این باره خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل ارائه دهیم و همچنان باید منتظر اعلام سازمان مربوطه در این رابطه بمانیم.

اما در سال قبل شاهد اعلام زمان ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد در ماه مرداد و شروع ثبت نام داوطلبان و افراد متقاضی در این دوره بودیم.

البته ناگفته نماند که علت این موضوع سیلاب عظیمی بود که در مناطقی از کشور به وقوع پیوست و مشکلات عدیده ای را برای داوطلبان مایل به شرکت در دوره بدون آزمون ارشد استعداد درخشان آزاد به وجود آورد.

 

 

برای اطلاع از زمان، نحوه و شرایط ورود به دوره کارشناسی ارشد بدون کنکور در رشته mba وارد لینک مربوطه شوید

 

 

در رابطه با نحوه ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد چه می دانید؟

به جز بحث زمان و همین طور شرایط در نظر گرفته شده توسط مسئولین امر کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد نیز بسیار مهم به نظر می رسد.

در رابطه با نحوه ثبت نام ارشد بدون کنکور درخشان دانشگاه آزاد اسلامی باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل عرض کنیم که این ثبت نام به صورت اینترنتی و با ورود به سامانه اعلام شده در این رابطه انجام می شود.

به این صورت که هر فرد الزاماً باید وارد سامانه ای به آدرس اینترنتی azmoon.org شده و تمامی مراحل ثبت نام از جمله بارگذاری مدارک درخواستی را در آن جا طی کند.

فقط دقت داشته باشید که دقت در زمان درج موارد درخواستی برای ثبت نام از اهمیت بالایی برخوردار بوده و الزاماً باید توجه ویژه ای به این مسئله مبذول دارید تا خدایی ناکرده مشکلی برایتان ایجاد نشود.

 

 

برای اطلاع از زمان، نحوه و شرایط ورود به دوره ارشد بدون کنکور در رشته روانشناسی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام در طرح ارشد استعداد درخشان ارشد آزاد

یکی از موارد مهم دیگری که در زمان ثبت نام در طرح ارشد بدون کنکور ارشد آزاد باید به آن توجه لازم را مبذول داشت در رابطه با شرایط در نظر گرفته شده جهت ثبت نام در طرح ارشد بدون کنکور ارشد آزاد است.

دوستان عزیز دقت داشته باشید که در صورت نداشتن حتی یک مورد از شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام در طرح ارشد استعداد درخشان ارشد آزاد به هیچ وجه امکان ثبت نام برای شما داوطلبان و متقاضیان ورود به دوره ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد وجود ندارد.

در صورت عدم اطلاع از شرایط اعلامی جهت ثبت نام در طرح ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد با ما در ادامه این نوشته جامع همراه باشید تا اطلاعات مورد نیاز خود را در این رابطه بدست آورید و با این موارد مهم آشنا شوید.

. در صورت داشتن درس های تطبیق داده شده باز هم امکان شرکت در دوره بدون کنکور ارشد را بدون هیچ مشکلی دارید.

. در صورتی که مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه آزاد دریافت نکرده و لیسانس خود را در دانشگاهی دیگر گذرانده اید باید از داشتن شرایط لازم برای شرکت در دوره بدون کنکور استعداد درخشان ارشد آزاد اطمینان حاصل کرده و در ادامه برای ثبت نام اقدام کنید.

. رشته تحصیلی انتخابی در دوره کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان دانشگاه آزاد الزاماً با رشته دوره کارشناسی شما تناسب داشته باشد.

. پس از قبولی در دوره ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد به هیچ وجه امکان تغییر دانشگاه محل تحصیل و یا رشته تحصیلی برای شما وجود ندارد و تا پایان دوره را باید در همان کد رشته محل قبولی طی بفرمایید.

. در صورتی که شرایط لازم برای ثبت نام و ورود به دوره ارشد بدون کنکور استعداد درخشان را دارید تا سه سال بعد از دانش آموختگی از دوره کارشناسی برای ثبت نام و شرکت در این دوره پذیرش دانشجو زمان دارید.

. در صورتی که مدرک کارشناسی خود را در رشته هایی به جز رشته های غیر علوم انسانی گرفته اید به هیچ وجه نباید معدل شما از شانزده کمتر باشد.

. با داشتن معدلی کمتر از هفده در مقطع کارشناسی در رشته های گنجانده شده در گروه آزمایشی علوم انسانی به هیچ وجه امکان ثبت نام و شرکت در دوره ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد را ندارید.

. در صورتی که جزء دانشجویان ممتاز و برتر در دوره کارشناسی دانشگاه آزاد در رشته های مختلف تحصیلی نیستید به هیچ وجه نمی توانید برای ثبت نام و شرکت در دوره ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد اقدام کنید.

 

 

آیا ثبت نام در دوره بدون کنکور ارشد استعداد درخشان آزاد به پرداخت هزینه نیاز دارد؟

 شاید این سؤال مهم برای شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل نیز مطرح شود که آیا برای ثبت نام و شرکت در دوره ارشد بدون کنکور استعداد درخشان آزاد باید هزینه ای را پرداخت کرد یا خیر؟

در پاسخ به این سؤال مهم باید خدمت شما عرض کنیم که بله انجام ثبت نام در دوره ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد به پرداخت هزینه نیز نیاز دارد.

هزینه ای که در زمان ثبت نام و با مراجعه به سایت در نظر گرفته شده برای این امر می توانید از مبلغ دقیق آن مطلع شده و در ادامه برای واریز آن به صورت اینترنتی اقدامات لازم را انجام دهید.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد برای جذب دانشجو در دوره ارشد بدون کنکور

از جمله موضوعات مهمی که در زمان ثبت نام و ورود به دوره ارشد بدون آزمون استعداد درخشان باید به آن توجه کرد در رابطه با ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد در دوره بدون کنکور است.

در رابطه با ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد در دوره کارشناسی ارشد بدون کنکور باید خدمت شما عرض کنیم که ظرفیت زیادی برای جذب دانشجو در این دوره در نظر گرفته نشده است.

به عبارت دیگر، تنها ده درصد از ظرفیت پذیرش دانشجو در کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از طریق ارشد استعداد درخشان بدون آزمون است.

 

 

توضیحاتی در رابطه با شرایط استعداد های درخشان

همانطور که اشاره شد، شرایط پذیرش در استعداد درخشان ارشد به نسبت هر دانشگاهی اعم از سراسری و آزاد متفاوت است.

لذا کلیه داوطلبان عزیز با توجه به فراخوان دانشگاه مورد نظر لازم است نسبت به این شرایط اقدام نمایند.

برای مثال، برخی از دانشگاه ها ثبت نام را تنها از دانشجویان دانشگاه های خاصی انجام می دهند و به همین دلیل در ابتدای ثبت نام لازم است به این لیست توجه نمایید.

همان طور که در بخش دیگری از مقاله نیز توضیح دادیم یکی از شرایط ثبت نام این است که دانشجوی متقاضی حتماً باید جزو 15 درصد برتر ورودی رشته خود باشد.

از دیگر شرایط ورود به این دوره می توان به موضوع تعداد ترم ها واحدهای گذرانده اشاره نمود.

داوطلبان لازم است حداقل هشت نیمسال را گذرانده باشند تا بتوانند در این ثبت نام شرکت نمایند. لیست رشته های موجود در هر دانشگاه ، تنها در سایت دانشگاه مورد نظر قابل مشاهده است.

لذا برای اطلاع از این مورد باید به سایت خود دانشگاه مراجعه نمایید.

 

 

برای استفاده از سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی ارشد روی عبارت کلیک نمایید .

 

 

مدارک لازم برای ثبت نام در دوره استعداد درخشان کارشناسی ارشد آزاد

ثبت نام در دوره استعداد درخشان بدون آزمون ارشد آزاد به مراتب نیاز به مدارکی بسیار مهم نیز دارد. مدارکی که شما دوست عزیز داوطلب موظف به بارگذاری آن ها در سامانه ثبت نام اعلامی از طرف دانشگاه آزاد هستید.

در صورت عدم داشتن اطلاعاتی درست و دقیق در رابطه با مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دوره ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد اسلامی می توانید در ادامه این نوشته جامع با ما همراه باشید.

. در صورتی که تا سی ام بهمن ماه سال جاری از دوران کارشناسی خود فارغ التحصیل می شوید الزاماً باید اصل تکمیل شده فرم معدل خود را نیز در سامانه بارگذاری فرمایید.

. تهیه کارت اعتباری از سامانه ثبت نام ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد

. نگهداشتن شماره پرونده و همین طور شماره سریال دریافتی از سیستم در زمان ثبت نام

. اسکن کردن مدرک دوره لیسانس در سامانه ثبت نام ارشد بدون کنکور آزاد

. تهیه اسکنی از هر دو سمت کارت ملی فرد متقاضی و بارگذاری آن در سامانه

. تهیه اسکنی از اولین صفحه شناسنامه فرد متقاضی ثبت نام در ارشد استعداد درخشان آزاد

 

 

برای دانلود دفترچه بدون کنکور ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

نکات مهم ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

داوطلبان ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد باید نکاتی را برای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد مورد برسی قرار دهند که مرکز مشاوره تلفنی کنکور ارشد ایران تحصیل برای سهولت کار شما عزیزان این اطلاعات را در اختیار شما عزیزان قرار داده که در ادامه به آن می پردازیم.

. در ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد دانشجویان سایر دانشگاه ها هم می توانند برای مصاحبه اقدام کنند.

داوطلبان قادر هستند به ترتیب اولویت هر ۱۴۶ رشته اعلام شده را انتخاب و در فرم ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد درج نمایند.

. هر ساله زمان  مصاحبه از طریق سایت دانشگاه آزاد ( azmoon.org ) به اطلاع دانشجویان می رسد.

. داوطلبین باید در زمان مصاحبه اصل و تصویر کلیه مدارک را که اشاره کردیم  همراه داشته باشد.

. تأیید قطعی ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد  پس از پذیرش علمی ، و قبولی در مصاحبه منوط به تایید دبیرخانه هیات مرکزی گزینش دانشجوی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری است.

 

 

برای آشنایی با شرایط و مدارک اعلام شده برای ثبت نام در دوره ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد اسلامی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

کانال اطلاع رسانی ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

 

مطالب مرتبط

راهنمای ثبت نام کنکور ارشد

ثبت نام ارشد بدون كنكور دانشگاه آزاد

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 

شهریه ارشد دانشگاه آزاد

ثبت نام استعداد درخشان ارشد آزاد

چه زمانی می توان برای ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد اقدام کرد؟

هنوز زمان دقیقی برای ثبت نام در این دوره جهت جذب دانشجو در سال آینده در نظر گرفته نشده است.

شرایط ثبت نام ارشد استعداد درخشان چیست؟

از میان شرایط اعلامی برای ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد می توان به داشتن حداقل معدل هفده برای رشته های گروه علوم انسانی اشاره کرد.

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد در چه سامانه ای انجام می شود؟

برای ثبت نام ارشد استعداد درخشان ارشد باید به سایتی به آدرس azmoon.org مراجعه کنید.

مدارک لازم برای  ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد چیست؟

از میان مدارک لازم برای ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد می توان از تصویر کارت ملی و همین طور اولین صفحه شناسنامه یاد کرد.

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
ایران تحصیل
تماس با مشاور