ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه علم و صنعت ۱۴۰۲

ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه علم و صنعت 98
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه علم و صنعت ۱۴۰۲ آغاز شد. متقاضیان محترمی که قصد شرکت در این ثبت نام را دارند می‌توانند با توجه به شرایط ارشد بدون کنکور علم و صنعت نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. فراخوان این ثبت نام برای کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی که در رشته‌های موجود علم و صنعت مشغول به تحصیل می‌باشند منتشر شده است.

 

پذیرش در رشته‌های بدون کنکور ارشد یکی از فرصت هایی است که در اختیار دانشجویان متقاضی کارشناسی ارشد قرار داده شده است. پذیرش دانشجو بر اساس شرط معدل را می‌توان از جمله مواردی دانست که فرصت بسیار مناسبی را برای داوطلبان قرار داده است. مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد در اختیار تمامی دانشجویان عزیز است تا بتوانند در ثبت نام ارشد بدون آزمون علم و صنعت شرکت نموده و پذیرفته شوند.

 

 

برای آشنایی با نحوه و زمان ثبت نام در کارشناسی ارشد علم و صنعت از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نحوه ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه علم و صنعت 

ثبت نام ارشد بدون آزمون علم و صنعت همانند سال‌های گذشته به صورت الکترونیکی و با استفاده از سامانه گلستان امکان پذیر خواهد بود.

لذا آن دسته از داوطلبان متقاضی ثبت نام می‌توانند بدون اینکه نیازی به مراجعه حضوری به واحد دانشگاهی داشته باشند در ثبت نام شرکت نموده و مدارک خود را به صورت اینترنتی به دانشگاه مورد نظر ارسال نمایند.

پذیرش در ثبت نام ارشد بدون آزمون علم و صنعت منوط به دارا بودن شرایط ارشد بدون کنکور علم و صنعت است. لذا داوطلبان عزیز واجد این شرایط امکان پذیرش در این دوره را دارند.

در ادامه به شرح شرایط مذکور می پردازیم. با توجه به اینکه دانشجویان تنها یک‌بار می‌توانند از سهمیه استعداد درخشان استفاده کنند لذا بهتر است ابتدا به کسب اطلاعات جامع در این زمینه بپردازند.

دقت کنید که ممکن است متقاضیان عزیز شرکت کننده در ثبت نام ارشد بدون آزمون علم و صنعت واجد شرایط نباشند و یا اینکه پس از بررسی مدارک با پذیرش آن ها مؤافقت نشود. در نتیجه، ارسال مدارک به منزله قبولی آن ها نیست.

 

 

مدارک ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه علم و صنعت

 1. متقاضیان شرکت کننده لازم است به هنگام ثبت نام ارشد بدون آزمون علم و صنعت دارای گواهی تایید معدل و همچنین رتبه اخذ نموده برابر با تکمیل فرم 1 باشند.
 2. در صورتی که متقاضی ثبت نام دارای مقاله علمی باشد حتماً لازم است فرم تأیید شده توسط استاد راهنمای خود را پر کرده باشد. 
 3. تهیه کلیه مدارک مورد نیاز در زمان ثبت نام ارشد بدون آزمون علم و صنعت الزامی است و در صورت ناقص بودن مدارک موجود شرکت کننده کد ثبت نام را دریافت نمی کند.
 4. داوطلبانی دارای اختراع  توجه داشته باشند که اختراع آن ها لزوماً باید دارای مدرک سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران باشد. 

 

 

 

شرایط ارشد بدون کنکور علم و صنعت

شرایط ارشد بدون کنکور علم و صنعت

شرایط ارشد بدون کنکور علم و صنعت را می‌توان همانند فیلتری دانست که به صورت مرحله اولیه دانشجویان را از یکدیگر متمایز می کند.

 همچنین، موجب می‌گردد تا داوطلبان با توجه به این شرایط بتوانند نسبت به پذیرفته شدن در مقطع ارشد این دانشگاه اقدام نمایند.

از جمله شرایط ارشد بدون کنکور علم و صنعت که برای تمامی دانشجویان در نظر گرفته‌ شده است مربوط به معدل کسب شده توسط دانش آموختگان است.

دانشجویان شرکت کننده  در ثبت نام ارشد بدون آزمون علم و صنعت نباید معدل کمتر از 16 داشته باشند. و بدیهی است که از معدل های پایین تر از  16 ثبت نام به عمل نمی آید. 

از دیگر شرایط ارشد بدون کنکور علم و صنعت می‌توان به لیست دانشگاه‌های مجاز به ثبت نام در این دانشگاه اشاره نمود.

فارغ التحصیلان دانشگاه‌های غیر انتفاعی ، دانشگاه آزاد ، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور و دانشگاه‌های پردیس بین الملل امکان ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه علم و صنعت را ندارد.

بنابراین، این دسته از دانشجویان در لیست استعداد درخشان قرار نمی گیرد.

برای کسب اطلاع دقیق در رابطه با شرایط ارشد بدون کنکور علم و صنعت و همچنین استفاده از سامانه ثبت نام ارشد بدون آزمون علم و صنعت ایران تحصیل ، می توانند با شماره های با شماره‌های شماره تلفن‌های 9099075307 (تماس از سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایید.

 

 

ثبت نام ارشد بدون آزمون علم و صنعت تنها از واجدین شرایط صورت خواهد پذیرفت.

 

 

رشته های بدون کنکور دانشگاه علم و صنعت

 

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علم و صنعت 

آیا به عنوان یکی از افراد شرکت کننده در دوره بدون آزمون ارشد این دانشگاه از زمان ثبت نام آن در سال جاری مطلع هستید؟ در صورت نیاز به اطلاع از این زمان می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید


سامانه ثبت نام ارشد بدون آزمون علم و صنعت 

سامانه ثبت نام ارشد بدون آزمون علم و صنعت در اختیار کلیه داوطلبان عزیز است تا با استفاده از این سامانه به راحتی بتوانند در رشته های بدون کنکور این دانشگاه ثبت نام کنند.

لذا داوطلبان عزیز قبل از ثبت نام باید از کلیه شرایط ارشد بدون کنکور علم صنعت آگاه شوند و پس از آن اقدام به ثبت نام نمایند.

با توجه به برتر بدون این دانشگاه تعداد متقاضیان جهت ثبت نام ارشد بدون آزمون علم و صنعت بسیار زیاد است.

لذا کلیه داوطلبان عزیز می توانند برای شرکت در این رشته ها به صورت کامل از جزئیات پذیرش آگاه شوند تا شانس پذیرش خود را بالا ببرنند.

 

 

جهت کسب اطلاعاتی در مورد رشته های بدون کنکور دانشگاه علم و صنعت از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

کانال اطلاع رسانی ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه علم و صنعت 98

 

مطالب مرتبط 

ثبت نام استعداد درخشان کارشناسی ارشد

ثبت نام و لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور

شرایط ارشد بدون کنکور علم و صنعت

ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه علم و صنعت

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه علم و صنعت در چه زمانی انجام می شود؟ 

این ثبت نام زمان مشخصی ندارد و بستگی به نیاز دانشگاه برای دادن فراخوان دارد.

شرایط پذیرش بدون کنکور ارشد دانشگاه علم و صنعت چیست؟ 

برای ثبت نام در این دوره شرایط خاصی در نظر گرفته شده است. برای اطلاع از این شرایط می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

رشته های بدون کنکور دانشگاه علم و صنعت شامل چه رشته هایی است؟ 

جهت اطلاع از رشته های بدون کنکور ارشد دانشگاه علم و صنعت با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نظرات

2 دیدگاه دربارهٔ «ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه علم و صنعت ۱۴۰۲»

 1. Avatar photo فاطمه گفت:

  باسلام.بنده که دانشگاهم دوره نتونستم گواهی معدل بگیرم وقادر به ثبت نام نیستم لطفا برای ماها چاره ای بیندیشید واینکه مهلت تمدید کنین لطفا
  باتشکر

  1. Avatar photo کارشناس ارشد گفت:

   سلام وقت بخیر معدل کل الان را بزنید و بعدا ویرایش کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • مامایی بدون کنکور

  مامایی بدون کنکور 1402 + شرایط، شهریه و دانشگاه ها

  یکی از زیر مجموعه‌های گروه علوم پزشکی، رشته مامایی است. این رشته نقش بسیار مهمی در ارتباط بین کودک و مادر ایفا می‌کند. تحصیل در رشته مامایی به صورت بدون کنکور در سال‌های جدید امکان پذیر بوده است. اما این...
 • رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور

  رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور 1402 {شرایط و دانشگاه} | sanjesh

  فهرست رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور 1402 از طریق فراخوان دانشگاه‌هایی که بر اساس سوابق تحصیلی و استعداد درخشان دانشجو می‌پذیرند در وبسایت رسمی این دانشگاه‌ها اعلام می‌شود. متقاضیان تحصیل در هرکدام از رشته‌های کارشناسی ارشد بدون آزمون می‌توانند...
 • کارشناسی ارشد با سوابق تحصیلی

  ثبت نام کارشناسی ارشد با سوابق تحصیلی 1402 + رشته ها | irantahsil

   کارشناسی ارشد با سوابق تحصیلی یکی از انتخاب هایی است که پس از پایان تحصیلات در مقطع کارشناسی، افراد علاقمند به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد پیش رو دارند. در چنین شرایطی می توان از امکان ثبت نام بهره...
 • ارشد بدون کنکور پیام نور

  ارشد بدون کنکور پیام نور ۱۴۰۲ + زمان، شرایط و رشته ها

  ارشد بدون کنکور پیام نور یکی از اصلی ترین گزینه ها برای افرادی است که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دارند، می باشد. متقاضیان در صورت دارا بودن شرایط می توانند اقدام به ورود به این دانشگاه ها و...
تماس با مشاور