تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی 98

ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی 1400

ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی 98
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی 1400 آغاز شد. داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون دستیاری دندانپزشکی می‌توانند با استفاده از سامانه ثبت نام آزمون دستیاری در زمان مقرر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. ثبت نام مطابق با سنوات گذشته به صورت اینترنتی صورت خواهد پذیرفت. ارائه مدارک به صورت هم‌زمان و به صورت فایل اسکن شده در زمان ثبت نام امکان‌پذیر می‌باشد.

کلیه داوطلبان گرامی می‌توانند جهت ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی از دهه اول اسفندماه به مدت ده روز ، نسبت به ارسال مدرک و همچنین ثبت نام خود اقدام نمایند. داوطلبانی می‌توانند در این آزمون ثبت نام و پذیرفته شوند، که واجد شرایط ثبت نام باشند. در ادامه به ذکر شرایط شرکت در آزمون دستیاری دندانپزشکی خواهیم پرداخت. توصیه همیشگی ما به داوطلبان عزیز این است که ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکل نکنید.

در ادامه مطلب به ذکر موارد مورد نیاز جهت اطلاع دقیق در رابطه با ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی و اعلام نتایج آزمون دستیاری  خواهیم پرداخت. برای استفاده از سامانه ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی ایران تحصیل می‌توانید با به راحتی تنها با استفاده از شماره تلفن‌های 9099075307 (تماس از سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی و ورود به سامانه ثبت نام آزمون دستیاری ، استفاده از سامانه ثبت نام ایران تحصیل از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099075307 سراسر کشور 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

 

شرایط ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی 

 

برای ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی کلیه متقاضیان عزیز باید از شرایط عمومی و اختصاصی برخوردار باشند. شرایط اختصاصی که در ادامه برای شما ارائه خواهیم نمود برای کلیه داوطلبان لازم می باشد.

  • داشتن مدرک دکترای عمومی دندانپزشکی ، یا فارغ التحصیل شدن افراد حداکثر تا تاریخ 97/6/31 برای شرکت کنندگاه در ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی الزامی می باشد.
  • آن دسته از فارغ التحصیلان رشته دندانپزشکی عمومی که مشمول طرح نیروی انسانی می باشند لازم است به هنگام ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی گواهی وضعیت طرح نیروی انسانی را ارائه نمایند.
  • ارائه گواهی معافیت یا پایان خدمات موضوع قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان (طرح نیروی انسانی) به هنگام ثبت نام الزامی می باشد.
  • مشمولان قانون خدمات پزشکان و گیراپزشکان در صورتی که خدمات مشمول موضوع قانون مذکور را حداکثر 3 ماه بعد از تاریخ فراغت از تحصیل و در مناطقی با ضریب محرومیت چهار پنجم و محروم تر شروع کرده و در صورت قبولی در آزمون، خدمت مشمول تا زمان شروع دوره دستیاری تداوم یابد.
  • ارائه ی گواهی نشان دهنده ی پایان خدمات موضوع خدمت پزشکان و پیراپزشکان (طرح نیروی انسانی) حداکثر تا تاریخ 1397/6/31 که به تائید معاونت های توسعه ، بهداشتی، درمان یا آموزش دانشگاه علوم پزشکی مربوط رسیده باشد. این افراد در صورت قبولی ،موظف به ارائه ی گواهی پایان طرح هستند و در غیر این صورت ، قبولی آنان کان لم یکن تلقی خواهد شد.
  • داوطلبان توجه داشته باشند که گواهی مربوط به وضعیت طرح نیروی انسانی که توسط شبکه ی بهداشت و درمان یا سازمان نظام پزشکی صادر شده باشد، پذیرفته نمی شود.

 

 

 

 

ثبت نام آزمون دستیاری در اسفند ماه به صورت الکترونیک صورت خواهد پذیرفت.

 

سهمیه های ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی 

 

سهمیه های ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی 98

سهمیه های ثبت نام آزمون

 

به هنگام ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی  کلیه داوطلبان عزیز می توانند هر یک از سه سهمیه در نظر گرفته شده را انتخاب نمایند. انواع سهمیه هایی که در دفترچه است ممکن می باشد را می توان شامل : سهمیه ی آزاد ، سهمیه ی رزمندگان ، سهمیه ی بومی تقسیم نمود که واجدین شرایط به هنگام ثبت نام باید سهمیه مورد نظر را انتخاب نمایند.

سهمیه های مازاد : سهمیه مازاد بر اساس آئین نامه ی اجزائی «تسهیل ادامه ی تحصیل دانشجویان ممتاز و استعداد درخشان به مقاطع بالاتر » (10% مازاد بر ظرفیت کل). سهمیه ی کادر نیروهای مسلح (2/5 درصد مازاد بر ظرفیت کل) .

سهمیه ی آزاد : اگر داوطلبی مشمول سهمیه های رزمندگان، بومی، مازاد نیروهای مسلح و مازاد استعداد درخشان نباشد، مشمول سهمیه ی آزاد محسوب خواهد شد.

نکات مهم : داوطلبانی که از سهمیه های رزمندگان ، بومی و استعداد درخشان استفاده می کنند، ابتدا به صورت آزاد پذیرش می شوند (به استناد تبصره 2 بند ج شیوه اجرائی آزمون این راهنما) . در صورت عدم احراز حد نصاب نمره توسط داوطلبان سهمیه های بومی و رزمندگان ، ظرفیت مربوط به سهمیه ی آزاد تعلق خواهد گرفت.

 

 

جهت اطلاع از منابع آزمون دستیاری دندانپزشکی روی عبارت کلیک کنید .

 

 

 

راهنمای سامانه ثبت نام آزمون دستیاری 

 

سامانه ثبت نام آزمون دستیاری 98

سامانه ثبت نام آزمون دستیاری

 

جهت ثبت نام آزمون دستیاری پزشکی ، کلیه داوطلبان عزیز می توانند در زمان مقرر ، با ورود به سامانه ثبت نام نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. دفترچه ثبت نام در اسفند ماه در زمان مقرر برای کلیه داوطلبان در سایت قرار داده خواهد شد. با توجه به جابه جایی که در روز برگزاری آزمون در سال های اخیر شاهد بوده ایم، لازم است از زمان دقیق این آزمون اطلاع یابید.

میران تاثیر سهمیه ها در تمامی زیر گروه های مختلف در نظر گرفته شده است ، بنابراین به هنگام ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی و  آزمون لیسانس به دندانپزشکی از این میزان تاثیر سهمیه ها آگاه شوید. با توجه به شلوغی خطوط توصیه می نماییم که ثبت نام را به روزهای پایانی موکول ننمایید. خرید کارت اعتباری برای تمامی داوطلبان به هنگام ثبت نام لازم و ضروری می باشد.

داوطلبان گرامی لازم است کلیه مدارک خود را در سامانه ثبت نام آزمون دستیاری ارائه نمایند. در صورت عدم ارسال یا نقص مدارک مربوط به سهمیه در بازه ی ثبت نام ، سهمیه مورد درخواست برای داوطلبان لحاظ نخواهد گردید. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که پس از اتمام زمان ثبت نام سامانه مورد نظر در دسترس نخواهد بود.

 

زمان ثبت نام آزمون دستیاری 1400

 

در سال های مختلف با توجه به جابه جایی که در زمان ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی شاهد بوده ایم، باید داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که امکان ثبت نام در اسفند ماه برای آن دسته از داوطلبانی که واجد شرایط عمومی و اختصاصی می باشند، امکان پذیر می باشند. ایران تحصیل سامانه ثبت نام آزمون دستیاری را جهت سهولت کار تمامی داوطلبان عزیز راه اندازی نموده است.

آن دسته از داوطلبان عزیزی که مایل به ثبت نام می باشند، لازم است ابتدا به صورت دقیق دفترچه ثبت نام را مطالعه نمایند و پس از آن ، نسبت مدارک خود را در سامانه ثبت نام آزمون دستیاری به صورت فایل اسکن شده ضمیمه نمایند. هر گونه مغایرت اطلاعات وارد شده با مدارک حقیقی داوطلبان برابر با قوانین نخواهد بود و داوطلب به عنوان متخلف شناخته خواهد شد.

داوطلبان گرامی می توانند برای اطلاع دقیق از رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد و  رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین الملل با متخصصین و مشاورین ما تماس حاصل نمایند. متخصصین ما می توانند با توجه به تخصص خود ،تمامی موارد مورد نیاز برای داوطلبان عزیز خدمات لازم را ارائه نمایند. مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

جهت اطلاع از نحوه ثبت نام آزمون  و هر سوالی در رابطه با ورود به سامانه ثبت نام آزمون دستیاری ، استفاده از سامانه ثبت نام ایران تحصیل از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

 

کانال اطلاع رسانی ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی 98

کانال اطلاع رسانی

مطالب مرتبط : 

بانک سوالات آزمون دستیاری 

دفترچه آزمون دستیاری 1400

منابع آزمون لیسانس به دندانپزشکی

دکتری دانشگاه آزاد

رشته های تجربی پر درآمد

 رشته دستیاری دندانپزشکی چیست؟

ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی 

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دفترچه ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی در چه تاریخی منتشر میشود؟

دفترچه ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی در اسفند ماه منتشر میشود.

برگزاری آزمون دستیاری دندانپزشکی 1400 در چه تاریخی است؟

برگزاری آزمون دستیاری دندانپزشکی 1400 احتمالا اواخر مرداد ماه برگزار گردد.

شرایط شرکت در آزمون دستیاری دندانپزشکی 1400 چیست؟

برای شرکت در آزمون باید از شرایطی دارا باشید که داخل مقاله شرح داده شده است.

تاثیر سهمیه در آزمون دستیاری دندانپزشکی به چه صورت است؟

تاثیر سهمیه در مقاله توضیح داده شده است.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور