تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
تخمین رتبه براساس درصد در کنکور ۹۹

تخمین رتبه بر اساس درصد در کنکور 1400

تخمین رتبه براساس درصد در کنکور ۹۹
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

تخمین رتبه بر اساس درصد با توجه به کارنامه داوطلبان کنکور سراسری سال های گذشته انجام می گیرد. درصد خطا این روش از تخمین رتبه بسیار پایین است و کاملا قابل استناد است. چون با توجه به داده های آماری و کارنامه های داوطلبان در چندین سال پیاپی صورت می پذیرد.

 

کلیه داوطلبان گرامی می توانند جهت تخمین رتبه بر اساس درصد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره مرکز مشاوره و برنامه ریزی کنکور ایران تحصیل ( 9099072952 ) تماس حاصل نمایند و ضمن تخمین رتبه از تجربیات رتبه های تک رقمی و برنامه ریزی آن ها بهره مند گردند.

 

 

جهت تخمین رتبه کنکور سراسری بر اساس درصد دروس – مشاوره و برنامه ریزی کنکور از طریق رتبه های برتر و مشاوره هدایت تحصیلی و استعدادیابی شغلی از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 – تماس از سراسر کشور 9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب

 

 

 

تخمین رتبه براساس درصد در کنکور

 

 

تخمین رتبه بر اساس درصد چگونه انجام می شود؟

در دفترچه سوالات آزمون سراسری، از هر درس تعداد مشخصی سوال وجود دارد که داوطلبان باید به آنان پاسخ دهند. هر درس ضریبی دارد و این ضرایب نقش و تاثیر مهمی در تعیین رتبه شما در کنکور دارد. زمانی که آزمون کنکور به پایان می رسد، داوطلبان فکر و ذهنشان درگیر رتبه کنکور و درصدهایی است که در هر درس کسب کرده اند.

 این نگرانی باعث می شود که کنجکاو باشند که چه رتبه ای قرار است در کنکور کسب کنند. در اینجا تخمین رتبه بر طبق درصد مفید واقع می شود.

 

امروزه، استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری فراگیر شده است. این نرم افزارهای تخمین رتبه براساس درصد، طراحی و برنامه نویسی شده اند تا داوطلبان بتوانند با استفاده از این نرم افزار تخمین رتبه بر اساس درصد، درصدهایی که در کنکور زده اند را در این نرم افزار وارد نمایند تا بصورت نسبی بفهمند که چه حدود رتبه ای در کنکور کسب می کنند.

 

 

با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه بهترین و دقیق ترین ارزیابی را از درصدهای خود در کنکور داشته باشید

 

نرم افزار سازمان سنجش را برای تخمین رتبه براساس درصد فراموش نکنید

نرم افزار سازمان سنجش می تواند کی از بهترین و کاربردی ترین نرم افزار ها جهت تخمین رتبه شما دوستان داوطلب کنکور باشد.

در نتیجه، استفاده از آن را فراموش نکنید. فقط توجه داشته که نحوه استفاده از این نرم افزار بسیار مهم است. بعلاوه، شما نمی توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای اقدام به استفاده از نرم افزار سایت سنجش برای انتخاب رشته کنید و باید مبلغی را پرداخت کنید. 

اگر می خواهید بدانید که چگونه می توانید به بهترین شکل از نرم افزار انتخاب رشته سنجش استفاده کنید می توانید با مشاوران زبده ایران تحصیل تماس حاصل کنید.

 

تخمین رتبه بر اساس درصد چه کمکی در انتخاب رشته می کند؟

آیا می دانید در انتخاب رشته دانشگاه چه چیزی اهمیت ویژه دارد؟ با نگاهی به کارنامه اولیه می توانید انواع رتبه هایی که کسب نموده اید همجون رتبه در سهمیه، رتبه کشوری، رتبه کل در سهمیه، آخرین رتبه مجاز و رتبه کل کشوری را ببنید. 

داوطلبان توجه داشته باشید که رتبه هایی که در انتخاب رشته مورد استفاده قرار می گیرند و اهمیت دارند تنها رتبه در سهمیه و رتبه کشوری (بدون سهمیه) در هر زیر گروه خواهد بود.

سوابق تحصیلی نیز در تعیین رتبه کنکور تاثیر خواهد گذاشت. سوابق تحصیلی همان نمرات امتحانات نهایی است که 25 درصد در نتیجه آزمون سراسری دارد.

 

 

تخمین رتبه براساس درصد در کنکور

 

 

مزیت تخمین رتبه از طریق نرم افزار

1- یکی از مزایای تخمین رتبه بر اساس درصد این هست که شما داوطلبان می توانید رشته مورد علاقه خود را هدف گذاری نمایید و برنامه ریزی کنکور خود را بر اساس این تخمین رتبه تنظیم نمایید که بدانید از چه درس هایی چه درصدهایی باید بزنید.

 

2- یکی دیگر از مزایای تخمین رتبه بر طبق درصد این است که شما داوطلبان با استفاده از تخمین رتبه بر اساس درصد، به یک احتمال نسبی می رسید که در کنکور حدودا به چه رتبه ای دست پیدا خواهید کرد.

 

3- شما می توانید نمونه سوالات آزمون سراسری سال قبل را تهیه و در شرایط کنکور قرار گرفته و آزمون را بطور کامل پاسخ دهید.

 سپس بر اساس درصدهایی که زده اید با استفاده از نرم افزار اقدام به تخمین رتبه بر طبق درصد اقدام نمایید تا بطور نسبی از رتبه ای که امکان دارد در کنکور بدست آورید مطلع شوید.

در نهایت، با استفاده از این رتبه و درصدهای دروسی که زده اید می توانید برای رشته مورد علاقه خود برنامه ریزی نمایید.

 

 

در صورتی که مایلید از رتبه احتمالی خود در کنکور مطلع شوید می توانید با مرکز مشاوره کنکور ایران تحصیل تماس بگیرید تا مشاوران مجرب ایران تحصیل شما را در این امر یاری رسانند و یا در جهت دانلود نرم افزار تخمین رتبه کنکور به شما کمک کنند.

شماره  9099072952 تماس از سراسر کشور – 9099072952 (تماس از استان تهران) 

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد یا پیش شماره پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب

 

 

کانال مشاوره کنکور ایران تحصیل

 

 

مطالب مرتبط 

انتخاب رشته کنکور سراسری

جمع بندی کنکور 

مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی 

تخمین رتبه بر اساس درصد در کنکور

بهترین روش برای تخمین رتبه براساس درصد چیست؟ 

بهترین روش برای تخمین رتبه براساس درصد استفاده از نرم افزار تخمین رتبه سازمان سنجش است.

چگونه می توانم تخمبن رتبه براساس درصد دقیقی داشته باشم؟ 

برای داشتن دقیق ترین تخمین رتبه براساس درصد با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

آیا برای تخمین رتبه براساس درصد می توان به سایت سازمان سنجش اعتماد کرد؟ 

بله. صددرصد. از آن جایی که این سایت اطلاعات داوطلبان قبول شده در سال های قبل را در اختیار دارد در نتیجه می تواند بهترین تخمین رتبه را برای شما انجام دهد.

 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور