بانک سوالات کنکور ریاضی

سوالات رشته ریاضی همگی فرمولی هستتند و به همین دلیل پاسخ دهی به آن ها زمان بر می باشد. در صورتی که تمرین کافی در رابطه با بانک سوالات کنکور ریاضی داشته باشید، می توانید در جلسه کنکور در کمترین زمان به سوالات پاسخ دهید. ما امکان دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه ۲۰ سال کنکور ریاضی را برای شما داوطلبان عزیز فراهم نموده ایم. دانش آموزان و فارغ التحصیلان پایه دوازدهم لازم است بانک سوالات نظام جدید کنکور ریاضی را دانلود نمایند و فارغ التحصیلان پیش دانشگاهی نیز باید بانک سوالات کنکور نظام قدیم ریاضی را دریافت نمایند.

 

 

برای دریافت بانک سوالات کنکور ریاضی – تحلیل هر یک از سوالات کنکور، مشاوره و برنامه ریزی و همچنین تحلیل آزمون ها با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

بانک سوالات کنکور ریاضی ایران تحصیل چه ویژگی هایی دارد؟

 

بانک سوالات کنکور ریاضی ایران تحصیل چه ویژگی هایی دارد؟
بانک سوالات کنکور ریاضی ایران تحصیل چه ویژگی هایی دارد؟

 

هر یک از داوطلبانی که مایل به قبولی در کنکور ریاضی هستند، حتما باید با استانداردهای طراحی سوالات آشنا باشند. در غیر این صورت نمی توانند در زمان آزمون نتیجه دلخواه خود را کسب نمایند پاسخ سوالات به صورت کلید می باشد و این یکی از مشکلاتی است که داوطلبان در رابطه با دفترچه های کنکور دارند، زیرا داوطلبان نمی توانند از فرمول های استفاده شده برای سوال اطلاع یابند. ما این مشکل را برطرف نموده ایم و پاسخ هر یک از سوالات را به صورت تشریحی برای داوطلبان ارائه نموده ایم.

گاهی با وجود پاسخ تشریحی ، داوطلبان ممکن است با مطالعه و بررسی بانک سوالات کنکور ریاضی باز هم مشکلاتی در این زمینه داشته باشند و متوجه پاسخ ارائه شده نباشند. در این موارد نیز ما راه حلی را بری کلیه دانش آموزان و همچنین فارغ التحصیلان نظام قدیم و جدید قرار داده ایم. در صورتی که سوال و یا ابهامی دارید، می توانید با مشاوران کنکور ریاضی ایران تحصیل تماس حاصل نمایید تا از راهنمایی های لازم بهره مند گردید. در واقع این نوع مشاوره به صورت اختصاصی و رایگان برای هر یک از داوطلبان امکان پذیر است.

از دیگر ویژگی های فایل ما این است که علاوه بر سوالات داخل کشور، سوالات خارج از کشور سراسری را نیز ارائه نموده ایم. همچنین با توجه به اینکه کتاب های کنکور سال جاری نسبت به سال های گذشته تغییر نموده است، به همین دلیل سوالاتی که ممکن است کمی متفاوت با محتوای کتب در حال حاضر باشد را برای با تغییراتی که موجب بر هم خوردن استاندارد سوالات نشود، قرار داده ایم. بنابراین هر یک از داوطلبان می توانند با خیال آسوده این سوالات را مطالعه نمایند.

 

چگونه باید بانک سوالات نظام جدید کنکور ریاضی را مطالعه نماییم؟

افرادی که بانک سوالات نظام جدید کنکور ریاضی را خریداری می نمایند را می توانیم به دو دسته تقسیم نماییم. برخی از آن ها را دانش آموزانی تشکیل می دهند که در پایه های مختلف تحصیلی می باشند و برخی دیگر، فارغ التحصیلانی هستند که در سال گذشته موفق به پذیرش در دانشگاه نشده اند. حال برای این دسته از داوطلبان ما توصیه ها ی متفاوتی داریم. اگر دانش آموز پایه دهم و یازدهم می باشید، توصیه می نماییم که به طور خلاصه ابتدا یک بار تمامی مطالب را مطالعه نمایید تا با روند طراحی سوالات آشنا شوید و پس از آن شروع به مطالعه نمایید. حداقل کنکور های دو سال آخر را مطالعه نمایید.

نوع دوم شامل دانش آموزان پایه دوازدهم می باشند. این دسته از دانش آموزان در زمان نزدیک به کنکور قرار دارند و به همین دلیل فرصتی زیادی نخواهند داشت. اگر در زمان نزدیک به کنکور قرار دارید، حتما و حتما هر سه روز یک بار یکی از آزمون های موجود در فایل مورد نظر را از خود امتحان بگیرید و به صورت دقیق به تحلیل بانک سوالات کنکور ریاضی بپردازید. همانطور که متوجه خواهید شد، سوالات بر اساس بودجه بندی کنکور ریاضی خواهد بود. لذا تلاش نمایید تا بر سوالات تسلط لازم را داشته باشید.

توصیه ما به فارغ التحصیلانی که بانک سوالات را دریافت نموده اند و تاکید بسیار زیادی که بر این موضوع داریم که حتما و حتما سوالات را تحلیل و بررسی نمایید. سوالات کنکور در صورتی که به درستی تحلیل نشوند، به هیچ عنوان به شما نخواهد کمک کرد. نکته مهمی را که باید در نظر داشته باشید همین است. چرا به سوالات نتوانسته اید پاسخ دهید؟ چرا در برخی از سوالات دو به شک بوده اید؟ برای شما داوطلب پشت کنکوری ، پاسخ به سوالات باید برای سنجش و اطلاع از درصد باید حائز اهمیت باشد.

 

دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه ۲۰ سال کنکور ریاضی

 

دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه ۲۰ سال کنکور ریاضی
دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه ۲۰ سال کنکور ریاضی

 

برای دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه ۲۰ سال کنکور ریاضی می توانید با شماره های 9099072952 (از سراسر کشور) و 9099072952 (از استان تهران) از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب  تماس حاصل نمایید.

 

بانک سوالات کنکور نظام قدیم ریاضی

ما برای مخاطبان بانک سوالات کنکور نظام قدیم ریاضی تقسیم بندی خاصی نداریم. مخاطبان این دسته سوالات را فارغ التحصیلانی تشکیل می دهند که شاید فرصت چندانی دیگر برای شرکت در کنکور نخواهند داشت. این موضوع را در نظر داشته باشید که بسیاری از رقبای شما در سال های گذشته موفق به پذیرش شده اند و بسیاری از داوطلبان دیگر نیز هنوز رقبای قوی برای شما محسوب می شوند. بنابراین تحلیل شما برای عملکرد خود تنها نباید محدود به این موضوع باشد که چگونه به سوالات پاسخ دهم. علاوه بر موارد ذکر شده در رابطه با داوطلبان نظام جدید، شما بابد تحلیل همه جانبه ای داشته باشید.

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی ار در رابطبه با ضرورت بانک سوالات کنکور ریاضی ارائه نماییم. همچنین در رابطه با نحوه دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه ۲۰ سال کنکور ریاضی نیز توصیحاتی را ارائه نمودیم. در صورتی که محصولات ما را بانک سوالات نظام جدید کنکور ریاضی و یا بانک سوالات کنکور نظام قدیم ریاضی خریداری نموده اید و مایل به تحلیل سوالات توسط مشاورن ما باشید و یا اینکه به دنبال راهنمایی بیشتر می باشید، با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط

لیست رشته های ریاضی با رتبه مورد نیاز

مشاوره انتخاب رشته ریاضی

بودجه بندی کنکور ریاضی 1400

ضرایب دروس کنکور ریاضی 1400

همه چیز درباره کنکور ریاضی

دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه ۲۰ سال کنکور ریاضی

 

آیا با مطالعه بانک سوالات کنکور ریاضی می توانیم برای آزمون آماده نماییم؟

داشتن خود سوالات به هیچ داوطلبی کمک نخواهد کرد که شما در آزمون پذیرفته شوید. مگر اینکه تحلیل درست و دقیقی داشته باشید.

 

چگونه می توانیم برای دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه ۲۰ سال کنکور ریاضی اقدام نماییم؟

جهت دانلود فایل های مربوطه با شماره های 9099072952 (از سراسر کشور) و 9099072952 (از استان تهران) از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب  تماس حاصل نمایید.

 

آیا بانک سوالات کنکور ریاضی تنها برای داوطلبان نظام جدیدمی باشد؟

خیر. فایل مربوطه به دو قسمت بانک سوالات نظام جدید کنکور ریاضی و بانک سوالات کنکور نظام قدیم ریاضی به صورت مجزا می باشید.