ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

سامانه انتخاب واحد دانشجویان مهمان

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

انتخاب واحد دانشچویان مهمان دانشگاه آزاد

 

جهت اطلاع از زمان و نحوه انتخاب واحد دانشجویان مهمان دانشگاه آزاد و دیگر درخواست های دانشجویی از سراسر کشور با شماره های مرکز مشاوره دانشگاه آزاد ایران تحصیل تماس بگیرید

9099075307 تماس از سراسر کشور

تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و صفر پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب

 

 

شرایط انتخاب واحد دانشجویان مهمان 

انتخاب واحد دانشجویان مهمان از دغدغه‌های دانشجویان دانشگاه آزاد است که با درخواست مهمانی آن‌ها موافقت شده است. ما در شرایط انتقالی دانشگاه آزاد برای شما شرایط عمومی و اختصاصی نقل و انتقال و همچنین مدارک موردنیاز برای درخواست نقل و انتقال را شرح دادیم. و اگر مقاله‌های قبلی ما در مورد  آیین‌نامه نقل و انتقالات و نقل و انتقالات دانشگاه آزاد را مطالعه نموده باشید، ما بارها بر اطلاع کامل در مورد نقل و انتقال و همچنین شرایط و… تأکید نموده‌ایم. اکثر دانشجویان متقاضی پس از اینکه نسبت به درخواست اقدام می‌نمایند ممکن است به دلیل عدم آگاهی از این شرایط دچار مشکل شوند. انتخاب واحد دانشجویان مهمان نیز همانند شرایط و قوانین نقل و انتقال دارای اهمیت ویژه‌ای می‌باشد. بنابراین حتماً در مورد نحوه انتخاب واحد دانشجویان مهمان دانشگاه آزاداطلاعات لازم را کسب نمایید و با شرایط انتخاب واحد دانشجویان مهمان کاملاً آشنا شوید. در این مقاله قصد داریم در رابطه با انتخاب واحد دانشجویان مهمان و همچنین نحوه انتخاب واحد دانشجویان مهمان دانشگاه آزاد مطالبی را ارائه دهیم.

برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

نحوه انتخاب واحد دانشجویان مهمان 

برای برخی از دانشجویان این سؤال مطرح می‌شود که  انتخاب واحد دانشجویان مهمان در دانشگاه مبدأ صورت می‌پذیرد و یا دانشگاه مقصد؟ همچنین یکی از سؤالات دیگر در این موارد نمراتی است که دانشجویان در دانشگاه مقصد داشته‌اند و همچنین نمرات جدید آن‌ها پس از پذیرش درخواست در واحد جدید می‌باشد. در این مقاله قصد داریم انتخاب واحد دانشجویان مهمان را به صورت کامل برای شما شرح دهیم تا اطلاعات کاملی در این رابطه کسب نمایید و پاسخ سؤالات خود را در این زمینه به صورت کامل بیایید.

 • دانشجویانی که با درخواست انتقالی آن‌ها موافقت شده است، و در همان رشته و همان مقطع تحصیلی خود در واحد دیگر به صورت مهمان در حال تدریس می‌باشند، نمرات دانشجویان اعم از نمرات قبولی، مشروطی، ردی، و در کل می‌تواند گفت تمامی سوابق تحصیلی آن‌ها  از واحد دانشگاهی مبدأ در کارنامه دانشگاهی مقصد ثبت می‌شود. این گروه از دانشجویان همچنین مشمول پرداخت هزینه انتقال ، برابر با آخرین تعرفه انتخاب واحد دانشجویان مهمان می‌باشند.
 1. یکی از تبصره‌های مربوط به ماده بالا در رابطه با دانشجویان انتقالی می‌باشد که رشته و یا گرایش خود را در هنگام انتقال تغییر داده‌اند. این دسته از دانشجویان چنانچه در دانشگاه مقصد در  رشته موردنظر آن‌ها سه عضو هیئت‌علمی آن رشته موجود باشد، می‌توانند نمرات خود را معادل‌سازی نمایند و دروس پذیرفته‌شده در کارنامه جدید دانشجو در واحد مقصد ثبت می‌گردد. این دسته از دانشجویان موظف به پرداخت هزینه انتقال و همچنین هزینه معادل‌سازی برابر با آخرین تعرفه انتخاب واحد دانشجویان مهمان می‌باشند.
 2. تبصره دوم مربوط به دانشجویانی می‌باشد که از طریق شرکت در آزمون مجدد پذیرفته می‌شوند. دانشجویانی که مشکل نظام وظیفه نداشته باشند، دروس آن‌ها معادل سازی می‌گردد و ضمناً هزینه انصراف و تصفیه از دانشگاه مبدأ را نیز برابر با آخرین تعرفه دانشگاه موظف به پرداخت آن می‌باشند. 
 3. تبصره سوم این ماده مربوط به دانشجویان مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه‌های سراسری و همچنین دانشجویان موسسات غیردولتی که مورد تائید وزارت علوم و وزارت درمان و آموزش پزشکی که به واحدهای دانشگاه آزاد منتقل شده‌اند، دروس گذرانده آن‌ها معادل سازی می‌گردد و البته تنها نمرات 12 و بالاتر از آن مشمول این معادل سازی قرار می‌گیرند.
 • مدرک فارغ التحصیلی دانشجویان انتقالی توسط دانشگاه مقصد صادر می‌گردد.
 • واحدهایی که دانشجویان مهمان موظف به گذراندن آن‌ها می‌باشند چنانچه این واحدها را بخواهند در دانشگاه مقصد بگذرانند، این نظر باید با گروه آموزشی مربوط در واحد مبدأ تعیین گردد.
 1. تبصره مربوط به ماده بالا مربوط به شهریه دانشجویان میهمان می‌باشد. دانشجویان مهمان علاوه بر پرداخت هزینه شهریه ثابت و متغییر، موظف هستند که شهریه ثابت آن نیمسال را به واحد مبدأ و هزینه انتقال موقت را برابر با آخرین دستورالعمل مربوطه از طریق واحد مبدأ به سازمان مرکزی دانشگاه بپردازند.
 • یکی دیگر از ماده‌های مربوط به انتخاب واحد دانشجویان مهمان برای دانشجویانی می‌باشد که برخی از دروسی که موظف به گذراندن آن‌ها در نیم سال تحصیلی هستند، در واحد دانشگاهی مقصد ارائه نمی‌شوند. در این صورت دانشجویان می‌توانند با صلاحدید واحد مبدأ و مقصد برای تنها یک نیمسال در مقطع تحصیلی خود، از تعداد واحدهایی که موظف به گذراندن آن‌ها در یک‌ترم تحصیلی می‌باشند، تعداد واحد کمتری را اخذ نمایند. حداقل واحدهای درسي مجاز تعیین‌شده ( 11 واحد براي تمام وقت  و 9 واحد براي پاره وقت  و 7 واحد براي آموزش معلمان ) می‌باشد. چنانچه دانشجویان از این ماده برای انتخاب واحد خود استفاده نمایند، موظف به پرداخت شهریه ثابت به علاوه شهریه متغیر دروس انتخابی در واحد مبدأ  و شهریه شهریه دروسی که در واحد مقصد می‌گذراند را ، در واحد مقصد پرداخت نماید.
 1. اولین تبصره مربوط به این ماده برای دانشجویان ترم آخر هر مقطع می‌باشد. همان‌طور که خدمت شما عرض کردیم، هر دانشجو تنها یک‌بار می‌تواند از ماده بالا استفاده نماید. اما تنها استثنایی که در این مورد وجود خواهد داشت، برای دانشجویان ترم آخری که می‌توانند در همان ترم فارغ‌التحصیل گردند و همچنین هیچ درس تحت عنوان معرفی به استاد و … ندارند. البته این امر نیازمند موافقت و بر طبق صلاحدید واحد مبدأ و مقصد صورت خواهد پذیرفت.
 2. تبصره دوم در رابطه با واحدهای مشمول این ماده می‌باشد که این واحدها توسط دانشگاه مبدأ تعیین می‌گردد. گاهی اوقات ممکن است امتحانات دانشگاه مبدأ و مقصد هم‌زمان در یک روز انجام شود. به‌طوری‌که دانشجویان نتوانند هم‌زمان در هر دو آزمون شرکت نمایند، در این صورت می‌توانند یکی از آن‌ها را حذف کنند.
 • در هر صورتی مدرک فارغ التحصیلی دانشجویان مهمان توسط دانشگاه مبدا صادر خواهد گردید.

جهت اطلاع از انتخاب واحد دانشجویان مهمان به صورت کامل و همچنین نحوه انتخاب واحد دانشجویان مهمان دانشگاه آزاد، با مشاورین ما تماس حاصل نمایید. ضمنا علاوه بر اطلاع از نحوه انتخاب واحد، همچنین می توانید از تعرفه های انتخاب واحد دانشجویان مهمان دانشگاه آزاد اطلاع یابید. مشاورین ما همه روزه حتی ایام تعطیل در خدمت شما خواهند بود.

 

 

 

جهت اطلاع از زمان و شیوه انتخاب واحد دانشگاه آزاد ، ثبت نام ورودی های جدید و هر درخواست دانشجویی دیگر در تمامی سامانه های دانشگاه آزاد از سراسر کشور با مرکز مشاوره دانشگاه آزاد تماس حاصل فرمایید

9099075307 تماس از سراسر کشور 

تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و صفر پاسخگویی همه روزه 8 صبح تا 12 شب

کانال اطلاع رسانی دانشگاه آزاد

 

مطالب مرتبط : 

2/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نظرات

 1. Fateme
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۳

  سلام
  من کد واحد سازمانی رو که میزنم هیچ گزینه ای برام نمیاد
  چیکار باید بکنم؟؟؟
  بعد ارائه لیست دروس چطور میتونم انتخاب واحد کنم؟؟؟

  • مشاور صادقی
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱

   سلام
   با آموزش دانشگاه رای زنی کنید

 2. من
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۶

  سلام، خسته نباشید.
  سامانۀ منادا با درخواست من (میهمان یک ترم) موافقت کرده ولی واحد مبدا به زور رضایت میده و حتی ممکنه نده و با توجه به اینکه نمره های ترم قبل هنوز اعلام نشده من نمیتونم اقدامی بکنم.
  میتونم تا زمانی که نمره ها اعلام بشه توی واحد مبدا انتخاب واحد کنم و بعد از اعلام نمره ها اگه واحد مبدا موافقت کرد برم واحد مقصد یا انتخاب واحد باعث میشه من توی واحد مبدا موندگار بشم؟
  یعنی تغییر وضعیت پس از انتخاب واحد توی واحد مبدا ممکنه یا نه؟
  خیلی ممنون میشم اگه زودتر جواب بدید، چون فقط چند ساعت تا انتخاب واحد زمان دارم.

  • مشاور صادقی
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۵

   سلام
   برای بررسی دقیق تر شرایط تون لطفا با مرکز تماس بگیرید

 3. زهرا
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۶

  ببخشید تا موقعی دانشگاه مقصد به دانشگاه مبدا لیست دروس انتقالی ،انتقال نداده باشه نمیشه انتخاب واحد کرد

  • rahdar
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۵

   سلام وقت بخیر .
   بله امکان پذیر نمیباشد

 4. گندم
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۵

  سلام خسته نباشد من برای ترم اول مهمان بودم الان برای ترم دوم هم درخواست مهمانی دادم ولی هنوز نتیجه اش نیومده و تایم انتخاب واحد مبدا و مقصد هم تموم شده
  باید صبر کنم مهمانی ام بیاد و بعد لیست دروس بگیرم ؟
  ایا میتونم مثل دانشجویی عادی در مبدا انتخاب واحد بکنم و شهریه رو بدم ؟اگه این کارو بکنم و بعد مهمانی قبول بشه با این واحد های برداشته شده جیکار کنم ؟
  اخه میترسم مهمانیم قبول نشه کلا دست خالی بمونم

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام اگر زمان انتخاب واحد دانشجویان مهمان اعلام نشده باشد میتوانید بصورت حضوری از دانشگاه مقصد استعلام نتیجه درخواست تان را داشته باشید

 5. Fazi
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۳

  سلام
  من دانشجوی رشته شیمی هستم
  ترم قبل میهمانی دائم گرفتم
  شهریه ثابتم رو باید واحد مبدا پرداخت کنم اما هزینش برام زیاد تر خورده باید چیکارش کنم اون مابقی اضافی رو ؟

  • مشاور اقازاده
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۹

   سلام وقت بخیر
   نیازه شما با واحد آموزش دانشگاه ارتباط برقرار کنید

 6. لیلا
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۲

  ببخشید الان برای اخذ مجوز برای مهمان های باید نام سازمان و کدشو دانشگاه مبدا بزنیم بعد الان من که مبدا تهران جمله چی بزنم هر چی میزنم درست نمیشه

  • مشاور رضایی
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۷

   سلام وقت بخیر برای کد باید دانشگاه مقصد وارد گردد

 7. N
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۷

  من درخواست صدور فرم دانشجوی مهمان رو دادم و تائید شده اما باز میزنه مجاز به ثبت نام نیستی باید چیکار کنم برای انتخاب واحد؟

  • مشاور اقازاده
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۱

   سلام وقت بخیر
   دراین صورت نیازه شما با دانشگاه مقصد برای رفع اشکال یا پذیرش شما صحبت کنید

 8. عطیه
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷

  واحد سازمانی رو باید دانشگاه مقصد بزنیم؟برای مجوز

  • مشاور حمامی
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۴

   سلام وقتتون بخیر بله

 9. عطیه
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۴

  سلام من مهمان شدم الان مجوز نمیدونم چجوری بگیریمباید کدوم گزینه رو بزنم

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۶

   سلام وقت بخیر
   در سامانه ی آموزشیار قسمت مجوز و پیگیری درخواست جدید مهمانی را ثبت نمایید .

 10. مائده
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۲

  سلام من امروز از واحد مبدا لیست دروس انتخاب واحدم رو گرفتم
  و دانشجویان مهمان هم برای انتخاب واحد مقصد باید مجوز بگیرند تو آموزشیار؟
  و این که برای واحد مقصد خودم باید انتخاب واحد کنم یا خود دانشگاه انجام میده؟

  • مشاور ملکی
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام دوست عزیز
   شما باید به دانشگاه مبدا شهریه پرداخت کنید.

  • مشاور براتی
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز دررابطه با انتخاب واحد دانشگاه بستگی به واحد اموزشی دارد .یکسری دانشگاه ها به اختیار خود داوطلب میگذارند ویکسری دانشگاه ها خود مدیرگروه انتخاب واحد انجام میدهند .لطفا جهت بررسی دقیق تر وضعیت تحصیلیتان با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 11. نغمه
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۱

  سلام من مجوزم رو به واحد مقصد ارائه دادم امروز هم در آموزشیار مبلغی رو پرداخت کردم اما انتخاب واحد مبدا رو برام میاره من باید چیکار کنم؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۸

   سلام وقت بخیر
   مراجعه حضوری به دانشگاه مبدا و مقصد داشته باشید

 12. سارا
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۶

  سلام من این ترم مهمان بودم میخوام برگردم دانشگاه مبدا برای انتخاب واحد باید چی کار کنم؟

  • مشاور اقازاده
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

   سلام وقت بخیر
   باواحداموزش دانشگاه صحبت کنید

 13. F
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

  من این ترم میهمانی گرفتم،ولی هنوز ثبت نام نکردم دانشگاه مقصد اما مجوز انتخاب واحد گرفتم مشکلی پیش نمیاد؟

  • مشاور اقازاده
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام وقت بخیر
   خیر ولی زود اطلاع رسانی را به واحد مقصد انجام دهید

   • F
    ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۶

    یعنی الان مجوزمو قبل از ثبت نام توی واحد مقصد گرفتم، برای انتخاب واحد و ثبت نام در واحد مقصد مشکلی برام بوجود نمیاد دیگه؟

    • مشاور رضایی
     ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۲

     سلام وقت بخیر خیر فقط برای انتخاب واحد مجوز ذریافت بفرمایید

     • F
      ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۶

      مجوز انتخاب واحد گرفتم و شهریه ثابتم هم پرداخت کردم توی واحد مبدا
      فقط میترسیدم که چون مجوزمو باشماره دانشجویی واحد مبدا گرفتم مشکلی پیش نیاد و پولم سوخت بشه

     • مشاور رضایی
      ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۲

      خیر اتفاقی نمیوفته چون مبلغ به حساب دانشگاه مبدا واریز میشه

 14. مهمان
  ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۰

  با سلام . با مهمانی من موافقت شده . گفتند مرحله بعد ارسال لیست دروس توسط دانشگاه مبدا . آیا خود دانشگاه مبدا میفرسته یا من باید پیگیری کنم .و اگه لیست مربوطه در دانشگاه مقصد ارائه نشه چی میشه ؟ با تشکر

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۱

   سلام وقت بخیر
   در سامانه ی آموزشیار قسمت پیگیری درخواست ثبت مهمانی رو انجام بدهید و دانشگاه مربوطه را انتخاب نمایید . با شروع ترم جدید لیست دروس به دانشگاه مقصد ارسال میشود .

 15. Maryam
  ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۰

  سلام .من برای یک واحد درسی مهمان شدم دانشگاه تهران جنوب ولی موقع انتخاب واحد منصرف شدم و هیچ درسی را برنداشتم و ترم بعد همان درس را در دانشگاه خودم پاس کردم.برای فارغ التحصیلی ب من گفتن ک تو مهمان شدی باید چیکار کنم

 16. س
  ۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۶

  سلام ، وقت بخیر ، برای این ترم مهمان هستم و الان هم زمان انتخاب واحدم هست اما زمانی که وارد سیستم میشه کد فعالسازی میخواد و ارور میده شماره موبایل شما در سیستم ثبت نشده یا به درستی ثبت نشده ، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 17. ..
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۱

  سلام با درخواست مهمانی من موافقت شده، ولیست دروس هم از ولحد مبدا به مثصد ارسال شده،
  امروز نوبت انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه مقصد هست، و من هم برای انتخب واحد اقدام کردم ،منتها آموزشیار ارور داد که (شما در این زمان مجاز به کار با سیستم نمی باشید.)
  میخواستم ببینم‌من باید در زمان تعیین شده برای انتخاب واحد دانشجویان مبدا اقدام میکردم یا مقصد.؟

  • javadi
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی در حال حاضر تنها راه برای انتخاب واحد ظرفیت تکمیلی و یا حذف و اضافه هست.

 18. ..
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

  سلام با درخواست مهمانی من موافقت شده، و لیست دروس هم از واحد مبدا به مقصد ارسال شده ،و الان هم زمان انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه مقصد هست، من میخوام انتخاب واحد کنم ولی تو سامانه اموزشیار ارور (دانشجو در این زمان مجاز به استفاده از سیستم نمی باشد) میاد .
  الان میخواستم ببینم من باید در زمان تعیین شده برای انتخاب واحد دانشجویان مبدا، کارای انتخاب واحدم رو انجام بدم یا زمان تعیین شده برای انتخاب واحد دانشجویان مقصد ؟؟؟
  ممنون میشم جواب بدین

  • obeidavi obeidavi
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

   • نغمه
    ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۲

    سلام من مجوزم رو به واحد مقصد ارائه دادم امروز هم در آموزشیار مبلغی رو پرداخت کردم اما انتخاب واحد مبدا رو برام میاره من باید چیکار کنم؟

    • مشاور فتح اللهی
     ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۹

     سلام وقت بخیر
     باید نسبت به انتخاب واحد از طریق آموزشیار با دانشگاه مبدا و مقصد در ارتباط باشید

 19. رویا
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

  سلام وقتتون بخیر
  من رشتم ارتباط تصویری هست و با مهمانیم در دانشگاه تهران جنوب موافقت شده ولی نمیتونم کد درس های رشته خودمو در این دانشکده پیدا کنم، باید چیکار کنم؟

  • behrouzi
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲

   سلام باید با دانشگاه تماس بگیرید

 20. هستی
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

  من قبل از موافقت مهمانی انتحاب واحد کردم توی دانشگاه ‘نمیتونم درسامو حذف کنم میزنه مجاز نیستی چون مهمان گرفتی .موندم چیکار کنم راهنماییم کنید یعنی کلا قسمت حذف اضافه هم برا من باز نخاهد کرد

  • obeidavi obeidavi
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)