ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

امریه وزارت نفت 1403 + شرایط، رشته ها و حقوق | فرم ثبت نام

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۸۵
 • تاریخ بروزرسانی: ۶ خرداد ۱۴۰۳
امریه وزارت نفت
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تماس برای آشنایی با امریه وزارت نفت

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام امریه وزارت نفت به صورت آنلاین، براساس رشته تحصیلی و معدل داوطلبان انجام می‌شود. در حال حاضر مشمولان زیادی در پی دریافت این امریه و گذراندن دوران خدمت نظام وظیفه خود در این ارگان دولتی شناخته شده هستند. هر یک از افراد در صورت برخورداری از شرایط امریه سربازی وزارت نفت، امکان ثبت نام در این ارگان دولتی را دارند.

فراخوان امریه وزارت نفت هر سال در سایت eservice.mop.ir منتشر می‌شود تا مشمولین خدمت سربازی براساس رشته تحصیلی خود در رشته‌های امریه وزارت نفت درخواست دهند. داوطلبین باید حدود 6 ماه قبل از اعزان درخواست خود را در سامانه ثبت کنند تا پس از بررسی‌های لازم در صورت قبولی، بعد از گذراندن دو ماه خدمت آموزشی به این ارگان ملحق شوند.

زمان ثبت نام امریه وزارت نفت 1403

برای درخواست امریه وزارت نفت باید در بازه زمانی مشخص درخواست خود را در سامانه eservice.mop.ir به ثبت برسانید. در ادامه زمانبندی ثبت نام امریه و تاریخ اعزام ارائه شده است.

تاریخ اعزام تاریخ ثبت نام تاریخ اعلام نتیجه طرح
1 اردیبهشت 1 الی 10 آبان 15 الی 20 آبان
1 تیر 1 الی 10 دی 15 الی 20 دی
1 شهریور 1 الی 10 اسفند 15 الی 20 اسفند
1 آبان 1 الی 10 اردیبهشت 15 الی 20 اردیبهشت
1 دی 1 الی 10 تیر 15 الی 20 تیر
1 اسفند 1 الی 10 شهریور 15 الی 20 شهریور

در جدول زیر  زمان مراحل پس از اعلام نتایج امریه این سازمان، به ترتیب تاریخ اعزام قرار گرفته شده است.

جدول زمانی مربوط به پس از اعلام نتایج امریه وزارت نفت
زمان مراجعه جهت تشکیل پرونده گزینش و تعیین شدن محل خدمت ارائه مدارک از شرکت‌های اصلی به ستاد ارسال کردن نامه از ستاد به فرماندهی کل قوا
15 الی 25 آبان  25 آبان تا 25 بهمن  1 اسفند 10 اسفند
15 الی 25 دی  25 دی تا 25 فروردین  1 اردیبهشت 10 اردیبهشت
15 الی 25 اسفند  25 اسفند تا 25 خرداد  1 تیر 10 تیر
15 الی 25 اردیبهشت 25 اردیبهشت تا 25 مرداد  1 شهریور 10 شهریور
15 الی 25 تیر 25 تیر تا 25 مهر  1 آبان 10 آبان
 15 الی 25 شهریور  25 شهریور تا 25 آذر 1 دی 10 دی

نحوه ورود به سایت امریه وزارت نفت 1403

متقاضیان امریه وزارت نفت برای ورود به سایت eservice.mop.ir، می‌بایست مراحل زیر را به ترتیب طی کنند تا پس از ایجاد حساب کاربری، درخواست خود را مبنی بر دریافت امریه وزارت نفت به صبت برسانند. این مراحل به شرح زیر است:

☑️ ابتدا آدرس سایت امریه وزارت نفت را به نشانی الکترونیکی eservice.mop.ir در مرورگر گوگل جستجو کنید.

جستجو سامانه امریه وزارت نفت

☑️ سپس وارد صفحه اصلی سامانه شوید و بعد برای ثبت درخواست امریه اقدام نمایید.

صفحه اصلی سایت امریه وزارت نفت

نحوه ثبت نام امریه وزارت نفت 1403

ثبت نام امریه وزارت نفت برای متقاضیانی است که قصد گذراندن خدمت سربازی در پادگان‌های نظامی را ندارند و می‌خواهند دوران خدمت دو ساله خود را در نهادهای دولتی سپری کنند. این طرح دارای یک سری شرایط است که داوطلبان قبل از دریافت امریه باید آن‌ها را مد نظر قرار دهند تا بتوانند پس از پایان خدمت، با اطلاع از شرایط استخدام شرکت نفت در این سازمان مشغول به کار شوید.

 • در صورت اخذ این امریه، خدمت سربازی 24 ماهه خواهد بود.
 • پذیرش در امریه این سازمان صرفا برای گذراندن طرح خدمت نظام است و سازمان هیچگونه تعهدی در رابطه با استخدام افراد نمی‌دهد.
 • در هنگام ثبت نام امریه وزارت نفت، افراد صرفا در مناطق عملیاتی محروم و بد آب و هوای کشور خدمت می‌کنند.

اگر به دنبال ثبت نام امریه وزارت نفت هستید، باید بلافاصله بعد از فراغت از تحصیل و 6 ماه پیش از زمان اعلام شده برای اعزام، اقدام به ثبت نام کنید. در ادامه به نحوه ثبت نام امریه وزارت نفت، خواهیم پرداخت:

☑️ نحوه ثبت نام امریه سربازی وزارت نفت به این صورت است که هر مشمول ابتدا باید وارد سامانه معاونت منابع انسانی وزارت نفت یا سامانه eservice.mop.ir شود و سپس بر روی گزینه طرح نظام در صنعت نفت کلیک کند.

صفحه اصلی سامانه امریه سربازی وزارت نفت

☑️ پس از ورود به طرح نظام صنعت، امکان پیگیری نتایج با کدملی و ثبت نام وجود دارد.

وورد به بخش طرح نظام در صنعت نفت

☑️ بعد از ورود به سایت و انجام عملیات ثبت نام، باید رزومه علمی و همین طور مدارک درخواستی را ارسال نمایید. مسئولین بعد از تحلیل و بررسی و تأیید صلاحیت، از شما برای انجام امور اداری دعوت به عمل می‌آورند.

مطالعه و تایید قوانین و شروع ثبت نام

☑️ بعد از آن فرد باید اطلاعات فردی خود را وارد کند و تک تک مراحل را انجام دهد. پس از آن در صورت قبولی مشمول می‌تواند دفترچه اعزام را دریافت کند و با دریافت برگه اعزام آن را به معاونت منابع انسانی تحویل دهد.

تکمیل مشخصات فردی در سامانه امریه وزارت نفت

سایت امریه وزارت نفت

سایت امریه وزارت نفت به آدرس اینترنتی eservice.mop.ir، درگاه اصلی ثبت نام، پیگیری و کسب اطلاعات مربوط به امریه سربازی در وزارت نفت و شرکت‌های تابعه آن است. این سامانه برای انجام فرآیند ثبت نام و ارائه اطلاعات شفاف و دقیق از زمان ثبت نام، شرایط، ارسال مدارک، حقوق سرباز امریه و پیگیری نتایج به مشمولین خدمت سربازی، طراحی شده است.

به این ترتیب سایت امریه امریه وزارت نفت از بخش‌های مختلفی تشکیل شده که اطلاع از آن می‌تواند شما را از ثبت نام تا پیگیری، راهنمایی کند. بخش‌های مهم سایت امریه سربازی وزارت نفت، شامل موارد زیر است:

صفحه اصلی سامانه، جز مهم‌ترین بخش‌های سایت امریه سربازی وزارت نفت محسوب می‌شود. از این رو در این صفحه می‌توانید اطلاعات کلی مربوط به امریه وزارت نفت، شرایط ثبت نام، مدارک لازم، مراحل ثبت نام، تاریخ‌ نام نویسی و اعلام نتایج را مشاهده کنید.

ثبت نام امریه، بخش مهم دیگر این سایت به شمار می‌آید. متقاضیان در این بخش می‌توانند نسبت به ثبت نام اولیه و تکمیل فرم ثبت نام امریه اقدام نمایند. بعد از ثبت نام نوبت به بخش بخش پیگیری است. مشمولین در این بخش می‌تواند وضعیت درخواست خود را پیگیری کرده و از آخرین اخبار مربوط به امریه مطلع شوند.

بخش دانلود اطلاعیه‌ها و فرم ثبت نام، از بخش‌های اصلی سایت امریه سربازی وزارت نفت محسوب می‌شود. در این بخش داوطلبان می‌توانند دفترچه راهنمای ثبت نام، لیست رشته‌های مورد نیاز، فرم‌ها و مدارک لازم را دانلود کنند.

بخش مربوط به سوالات متداول و تماس با ما است. در این بخش مشمولین به راحتی می‌توانند پاسخ سوالات متداول مربوط به امریه را بررسی و مشاهده کنند. سپس در صورت نیاز به راهنمایی و یا کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان وزارت نفت تماس بگیرند.

سایت امریه وزارت نفت، به منظور در دسترس قرار دادن اطلاعات جامع و کامل در مورد امریه در دسترس قرار داده شده است تا فرآیند ثبت نام از طریق سامانه به صورت آسان و بدون نیاز به مراجعه حضوری انجام شود. به طوری که مشمولین می‌توانند پس از ثبت درخواست، از طریق سایت وضعیت خود را به صورت آنلاین پیگیری کنند.

جهت آشنای با ثبت نام امریه سازمان استاندارد کلیک کنید

سایت امریه وزارت نفت

شرایط امریه سربازی وزارت نفت 1403

ثبت نام و پذیرش در امریه وزارت نفت منوط به برخورداری از شرایط امریه سربازی وزارت نفت برای متقاضیان و مشمولان خدمت نظام وظیفه است. مشمولین خدمت سربازی در صورتی که یکی از شرایط ذکر شده را نداشته باشند، نمی‌توانند برای خدمت وارد این ارگان شوند. شرایط امریه سربازی وزارت نفت در دو گروه شرایط اختصاصی و عمومی دسته‌بندی می‌شوند که در ادامه به هر یک از شرایط عمومی و اختصاصی این ارگان، اشاره خواهیم کرد.

شرایط عمومی ثبت نام امریه وزارت نفت 1403

در رابطه با شرایط عمومی ثبت نام این امریه می‌توان از موارد زیر نام برد. توجه کنید که به جز عدم غیبت در طول دوران خدمت، در مابقی موارد فرد باید حداقل یکی از آن‌ها را دارا باشد.

 • داشتن حداقل شش ماه سابقه عضویت در بسیج آن هم به صورت فعال
 • در صورتی که فرد از خانواده جانبازان و یا ایثارگران باشد
 • افراد برتر در انواع مسابقات علمی و غیره و همین طور نخبگان
 • فرد معاف از رزم

شرایط اختصاصی ثبت نام امریه وزارت نفت 1403

علاوه بر شرایط عمومی ثبت نام امریه وزارت نفت، برخورداری فرد از شرایط اختصاصی ضروری است. به همین خاطر پیش از ثبت نام باید به شرایط زیر توجه داشته باشید:

 • برخورداری از مدرک تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری
 • تحصیل در رشته مرتبط و مورد نیاز وزارت نفت
 • برخورداری از حداقل معدل مورد نیاز سازمان
 • ارائه برگ آماده به خدمت بدون هیچگونه غیبت از سربازی
 • داشتن مدرک تحصیلی از دانشگاه های معتبر کشور

بنر کال تو اکشن

رشته‌‌‌های امریه وزارت نفت 1403

در فراخوان امریه وزارت نفت علاوه بر شرایط امریه، غالبا به رشته‌های مورد نیاز این سازمان نیز اشاره می‌شود. هر یک از مشمولان برای پذیرش امریه وزارت نفت باید در رشته‌ها و گرایش‌های خاصی تحصیل کرده و دارای معدل کافی و مدرک تحصیلی مورد نیاز برای امریه سربازی این ارگان باشند.

رشته‌ های امریه وزارت نفت
مهندسـی بالادستی نفت (کلیه گرایش‌ها) مهندسی شیمی (گرایش‌های مهندسی مخزن / فرآیند)
زمین شـناسی (گرایش زمین شـناسی نفت) ایمنی صنعتی
مهندسی شیمی (کلیه گرایش‌ها به استثنای گرایش‌های مهندسی مخزن و فرآیند، صنایع غذایی، داروسازی، مهندسی هسته ای و مهندسی مهمات و تسلیحات) مهندسی صنایع (کلیه گرایش‌ها)
مهندسی برق (کلیه گرایش‌ها به استثنای گرایش مهندسی پزشکی) مهندسی مکانیک (کلیه گرایش‌ها)
مهندسی عمران (کلیه گرایش‌ها به استثنای گرایش سازه‌های هیدرولیکی و مهندسی رودخانه) مهندسی عمران (کلیه گرایش‌ها به استثنای گرایش سازه‌های هیدرولیکی و مهندسی رودخانه)
مهندسی متالورژی و مواد (کلیـه گرایش‌ها به اسـتثنای گرایش سـرامیک و اسـتخراج فلزات) مهندسـی کامپیوتر (کلیه گرایش‌ها به استثنای گرایش هوش مصنوعی)
مهندسی معدن زمین شناسی (زمین شناسی اقتصادی و زمین شناسی مهندسی، زمین شناسی نفت، چینه شناسی، فسیل شناسی و رسوب شناسی)
کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی (MBA) و مدیریت صنعتی با گرایش‌های تولید و عملیات و تحقیق در عملیات اقتصاد (گرایش اقتصاد انرژی)
حسابداری شیمی (صرفاً دکتری در پژوهشگاه صنعت نفت)
دریانوردی مهندسی مواد (گرایش‌های خوردگی و حفاظت از مواد)
مهندسی فناوری اطلاعات (کلیه گرایش‌ها به جز تجارت الکترونیک) مهندسی فناوری اطلاعات (کلیه گرایش‌ها به جز تجارت الکترونیک)
مدیریت تکنولوژی (گرایش انتقال تکنولوژی) مهندسی سیستم‌های انرژی
ژئوفیزیک (گرایش‌های لرزه شناسی، ژئوفیزیک، مغناطیس) حقوق (کلیه گرایش‌ها)

 

رشته‌ های امریه وزارت نفت

معدل لازم برای اخذ امریه وزارت نفت 1403

برای دریافت امریه افراد باید شرط معدل خاصی در دانشگاه‌ها و مقاطع تحصیلی مختلف داشته باشند. در جدول زیر به شرط معدل امریه شرکت نفت اشاره کرده‌ایم.

نام دانشگاه مقطع تحصیلی معدل
دانشگاه صنعت نفت، صنعتی شریف تهران، تربیت مدرس، صنعتی امیرکبیر، صنعتی شیراز، صنعتی اصفهان، شهید بهشتی، علم و صنعت ایران، تبریز و فردوسی مشهد کارشناسی، کارشناسی ارشد و بالاتر 15
سایر دانشگاه‌های دولتی (روزانه و شبانه، غیرانتفاعی و پیام نور) و آزاد کارشناسی، کارشناسی ارشد و بالاتر 16

مدارک لازم جهت دریافت امریه وزارت نفت 1403

برای اینکه بتوانید برای پذیرش امریه وزارت نفت اقدام کنید، لازم است از مدارک لازم برای امریه سربازی وزارت نفت برخوردار باشید. هر ارگان برای پذیرش مشمولین، به مدارک هویتی، تحصیلی و اطلاعاتی مانند آدرس محل سکونت و شماره تماس احتیاج دارد. مدارک مورد نیاز جهت دریافت امریه سربازی وزارت نفت، شامل موارد زیر است:

 • داشتن تاییدیه گزینش
 • تعیین شدن محل خدمت
 • ارائه مدرک تحصیلی درخواست شده
 • تهیه تصاویر شناسنامه و کارت ملی
 • ارائه برگه اعزام به خدمت
 • ثبت نشانی پستی و اطلاعات تکمیلی

مدارک لازم جهت دریافت امریه وزارت نفت

نحوه پیگیری ثبت نام امریه سربازی وزارت نفت

بعد از ثبت نام در امریه وزارت نفت و انجام مراحل لازم برای نام نویسی، مشمولین باید منتظر اعلام نتایج نهایی باشند. مراحل بررسی نتایج اولیه به این صورت است که پس از اتمام مهلت ثبت نام و بررسی مدارک ارسالی، نتایج اولیه به صورت آنلاین در سامانه معاونت منابع انسانی وزارت نفت به آدرس eservice.mop.ir اعلام می‌شود.

تاریخ دقیق اعلام نتایج اولیه هر سال توسط وزارت نفت تعیین و از طریق سایت وزارت نفت و سامانه معاونت منابع انسانی اطلاع رسانی می‌گردد. در نتایج اولیه، لیست اسامی افرادی که واجد شرایط اولیه برای دریافت امریه هستند در سامانه قابل دانلود و بررسی است. پس از آن از قبول شدگان دعوت به مصاحبه می‌شود تا  افرادی که در نتایج اولیه پذیرفته شده‌اند، مورد ارزیابی مجدد به صورت حضوری قرار بگیرند.

البته در سال‌های اخیر دعوت به مصاحبه برداشته شده است و نتایج به صورت نهایی اعلام می‌شود. معمولا 5 الی 10 روز پس از ثبت نام، نتایج باید در سامانه قرار بگیرد. تاریخ دقیق اعلام نتایج نهایی باید هر سال توسط وزارت نفت تعیین شود و از طریق سایت وزارت نفت و سامانه معاونت منابع انسانی به اطلاع مشمولین برسد.

مزایای امریه سربازی وزارت نفت

شرکت در طرح امریه سربازی وزارت نفت مزیت‌هایی را نیز برای فرد مشمول نظام وظیفه به همراه دارد. از میان این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • در صورت پذیرش این امریه نیازی به پوشیدن لباس مخصوص سربازی ندارید.
 • با توجه به گذراندن دوران سربازی در این ارگان، مشمول حقوق امریه وزارت نفت شده و امکان استخدام شما پس از اتمام دوره وجود خواهد داشت.

حقوق امریه وزارت نفت

حقوق سرباز امریه هر سازمان هر سال اعلام می‌شود. تعیین حقوق امریه وزارت نفت با توجه به معیارهای مختلف مثل مجرد یا متاهل بودن سرباز، به هر ارگان اعلام می‌شود. برخی از این معیارها به شرح زیر است:

 • وضعیت تأهل مشمول
 • داشتن فرزند
 • نزدیک بودن یا دور بودن از محل خدمت سربازی
 • داشتن مدرک تحصیلی مورد نیاز
 • درجه نظامی

این موارد قطع به یقین بر میزان حقوق امریه وزارت نفت تأثیرگذار است؛ اما تأثیر هر کدام از عوامل بر میزان حقوق متفاوت خواهد بود؛ به طور مثال حقوق سربازی که متأهل است، با مشمولینی که دارای فرزند هستند، تفاوت دارد.

توجه داشته باشید، به طور کلی در هیچ سازمانی حقوق کارمند امریه و کارمند عادی با یکدیگر برابر نیست. در واقع مشمولان خدمت نمی‌توانند حقوق دوران سربازی خود را به عنوان یک درآمد قابل توجه در نظر بگیرند.

بنر معافیت تحصیلی

بنر معافیت تحصیلی


خلاصه مقاله امریه وزارت نفت

امریه وزارت نفت یکی از طرح‌هایی است که بسیاری از مشمولان خدمت سربازی قصد دریافت آن را دارند. این سازمان هر سال شرایط امریه سربازی وزارت نفت را اعلام می‌کند و واجدین شرایط می‌توانند با داشتن مدارک لازم، دوران خدمت خود را در این سازمان سپری کنند. زمان نام نویسی امریه سربازی وزارت نفت به صورت دقیق مشخص نیست؛ بنابراین مشمولین باید اطلاعیه‌های رسمی سایت eservice.mop.ir را هر ماه پیگیری کنند.

داوطلبین این امریه برای ثبت نام ابتدا باید شرایط عمومی و اختصاصی این ارگان را بررسی کرده و بعد برای ثبت و ارسال درخواست وارد سامانه امریه سربازی وزارت نفت شوند. در غیر این صورت امکان رد درخواست توسط این ارگان وجود دارد. پس از انتخاب رشته و قبولی برای گذراندن دوران خدمت سربازی در وزارت نفت، مشمولین باید دوره آموزشی خود را بدون غیبت بگذارنند تا خدمت در این ارگان را آغاز کنند.

برای دانلود PDF مقاله امریه وزارت نفت روی لینک کلیک کنید.

 

پادکست صوتی مقاله امریه وزارت نفت

 

4.8/5 - (5 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تماس برای آشنایی با امریه وزارت نفت

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

 ثبت نام امریه سربازی شرکت نفت به صورت اینترنتی است؟

بله. ثبت نام امریه ثبت نام شرکت نفت از طریق سامانه معاونت منابع انسانی وزارت نفت eservice.mop.ir انجام می‌شود.

شرایط امریه سربازی وزارت نفت چیست؟

شرایط ثبت نام امریه سربازی وزارت نفت در دو گروه عمومی و اختصاصی قرار می‌گیرد که توضیحات تکمیلی در متن مقاله داده شده است.

زمان ثبت نام امریه سربازی شرکت نفت چه تاریخی است؟

ثبت نام در این طرح معمولا زمان مشخص و دقیقی ندارد. مشمولین باید اطلاعیه‌های رسمی این سامانه را بررسی کنند و در صورت شروع ثبت نام مراحل نام نویسی را طی کنند.

نظرات

85 دیدگاه دربارهٔ «امریه وزارت نفت 1403 + شرایط، رشته ها و حقوق | فرم ثبت نام»

 1. Avatar photo حسین گفت:

  با سلام ،من دانشجوی ترم آخر کارشناسی برق هستم ،،و تا پایان تیرماه امتحانات آخر ترم تمام میشه و فارغ تحصیل میشم ،،والبته با معدل ۱۸به بالا،،درست متوجه نشدم ،باید اول دفترچه رو پست کنموقتی تاریخ اعزام مشخص شد وارد سامانه بشم واسه ثبت امریه؟؟؟

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. بله اول دفترچه پست کنید و بعد از طریق سامانه برای ثبت نام امریه اقدام کنید.

 2. Avatar photo علی گفت:

  متوجه نشدم اول باید دفترچه پست کنیم تاریخ اعزام و محل خدمت مشخص بشه بعد درخواست امریه بدیم یا اول درخواست بدیم قبول شد پست کنیم. چون توی شرایطش موارد نقض نوشته . ی نوشته شریطش نگذراندن دوره آموزشیه یجا نوشته که باید محل خدمت مشخص باشه . خب دفترچه بفرستی که ی هفته قبلش مشخص میشه کجا افتادی آموزشی کی وقت کنی درخواست امریه بدی کی اقدام کنی. ممنون میشم جواب بدین

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام
   برای گرفتن امریه سازمان مربوطه خودش نامه شما را میزند و شما بعد از گرفتن امریه اقدام به پست کردن دفترچه نمایید

 3. Avatar photo امیررضا زینی پور گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید بنده به تازگی از دانشگاه آزاد شیراز در رشته ایمنی صنعتی فارغ‌التحصیل شدم
  ولی معدلم 15/74 هست آیا امکان پذیرش بنده هست؟
  و آیا در صورت پذیرش باید دوره آموزشی سربازی را بگذرانم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای پذیرش امریه شرایط معدلی مهم است و باید بررسی شود

 4. Avatar photo پورحاجی گفت:

  سلام
  از غیرانتفاعی میتونیم امریه بشیم یا حتما باید دولتی باشه؟
  با مدرک کارشناسی هم میشه با باید بالاتر باشه؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام اگر رشته مورد نیاز باشد و معدل بالا شانس دارید

 5. Avatar photo علیرضا گفت:

  سلام ببخشید دانشجوی پرستاری هستم میخواستم ببینم میتونم امریه وزارت نفت برای بیمارستان یا در مانگاه بگیرم و اینکه نحوه کار چجوریه

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   منتظر اطلاعیه باشید . خیلی دشوار است

 6. Avatar photo محمد گفت:

  سلام با رشته های ایمنی بهداشت(HSE) شرایط امریه وجود نداره؟

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر بله وجود دارد

 7. Avatar photo محمد گفت:

  سلام پس از امریه شرکت نفت میشه استخدام شد یا استخدام نمیکنن معمولا چجوریه

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   امکان جذب از طریق امریه وجود دارد.

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • نحوه درخواست پروپوزال امریه دانش بنیان

  نمونه پروپوزال امریه دانش بنیان 1402 + راهنما جامع | ایران تحصیل

  درخواست پروپوزال امریه دانش بنیان فرآیندی است که از طریق آن سازمان‌ها و شرکت‌های دانش بنیان می‌توانند برای دریافت حمایت‌های مالی و فنی از دولت و سایر نهادهای حمایتی اقدام نمایند. نحوه درخواست پروپوزال امریه دانش بنیان به این صورت...
 • ثبت نام امریه دانش بنیان

  ثبت نام امریه دانش بنیان 1403 + شرایط، رشته ها و حقوق مزایا

  مشمولانی که قصد ثبت نام امریه دانش بنیان را دارند، باید مدارک خود را در زمان مقرر برای تحویل آماده کنند. متقاضیان با کار در شرکت دانش بنیان به جای سربازی می‌توانند از این تسهیلات ویژه استفاده کنند. البته شرایط...
 • حقوق سرباز امریه

  حقوق سرباز امریه ۱۴۰۳ + به تفکیک مدرک و ارگان

  عوامل متفاوتی در نحوه محاسبه حقوق سرباز امریه تاثیرگذار هستند که همین امر موحب شده تا به راحتی نتوان میزان مبلغ دریافتی توسط سربازارن امریه را محاسبه کرد. سربازان در حقیقت با توجه به درجه و تحصیلات خود دستمزد دریافت...
 • امریه سربازی وزارت نیرو

  ثبت نام امریه وزارت نیرو 1403 + زمان فراخوان، شرایط و رشته ها

  امریه سربازی وزارت نیرو 1403 دارای شرایط خاصی است و آن دسته از مشمولانی که واجد شرایط این سازمان باشند، می‌توانند درخواست خود را اعلام کنند. براساس اطلاعیه وزارت نیرو افراد مشمول می توانند در صورت ثبت درخواست و ارائه...
تماس با مشاور