ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش 1401

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۰
اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش 1401 انجام شد. کلیه افراد و داوطلبان می توانند برای مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدام آموزش و پرورش و همین طور اطلاع از اسامی پذیرفته شدگان گزینش آموزش و پرورش اقدامات لازم را انجام دهند. اما دقت داشته باشید که هر یک از داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی آموزش و پرورش الزاماً‌ باید از زمان اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش در سامانه اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش اطلاعات کافی را داشته باشند.

 

از آن جایی که کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان و نحوه اعلام نتایج امتحان استخدام آموزش و پرورش برای هر یک از افراد و داوطلبان شرکت کننده در طرح استخدامی آموزش و پرورش الزامی است از این رو کمک گرفتن از مشاوری آگاه و خبره در این رابطه می تواند کارساز و مؤثر باشد. برای سهولت کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش در سامانه اعلام نتایج امتحان استخدام آموزش و پرورش و همین طور نحوه اعلام نتیجه در سامانه اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش می توانید با تیم مشاوره حرفه ای در این رابطه تماس بگیرید.

 

 

جهت اطلاع از زمان اعلام نتایج اولیه و نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش در چه زمانی انجام می شود؟

 یکی از مهم ترین مواردی که هر یک از افراد شرکت کننده در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید به آن توجه لازم را مبذول دارند در رابطه با نحوه اعلام نتایج امتحان استخدام آموزش و پرورش است.

در رابطه با زمان اعلام نتایج امتحان استخدام آموزش و پرورش باید بگوییم که نتایج امتحان استخدام آموزش و پرورش طی دو مرحله خدمت داوطلبان اعلام می شود.

در ادامه با ذکر زمان اعلام نتایج امتحان استخدام آموزش و پرورش در سامانه اعلام نتایج امتحان استخدام آموزش و پرورش در خدمتتان هستیم.

 

 

 

برای اطلاع از نحوه مشاهده نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

زمان مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدام آموزش و پرورش

زمان اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش در مرحله اولیه به طور معمول بعد از حدود سی تا چهل و پنج روز بعد از اجرای آزمون صورت می گیرد.

در این زمان کلیه افراد و داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش برای مشاهده نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش اقدامات لازم را انجام دهند.

در رابطه با زمان مشاهده نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش در سال جاری باید خدمت شما عرض کنیم که احتمال فراهم شدن امکان مشاهده نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش در دی ماه برای داوطلبان وجود دارد.

 

برای اطلاع از شرایط استخدام آموزش و پرورش روی لینک کلیک کنید.

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش

بعد از برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش و اعلام و مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدام آموزش و پرورش نوبت به شرکت در مصاحبه و به دنبال آن اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش پرورش و مشخص شدن اسامی پذیرفته شدگان گزینش آموزش و پرورش می رسد.

در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش در قالب نتایج نهایی باید بگوییم که احتمالاً‌ این نتایج در روزهای اول اسفند ماه خدمت افراد متقاضی اعلام می شود.

 

 

برای اطلاع از زمان، نحوه و شرایط استخدام آموزش و پرورش بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

در رابطه با نحوه اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش چه می دانید؟

به جز کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان اعلام نتایج امتحان استخدام آموزش و پرورش آشنایی با نحوه اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش نیز برای هر یک از افراد مایل به ورود و استخدام در این ارگان دولتی الزامی است.

در رابطه با نحوه اعلام نتایج آزمون استخدامی آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید بگوییم که این امر طی دو مرحله (اولیه و نهایی) و به صورت اینترنتی و با مراجعه به سامانه اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش یعنی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور و سایتی به نام همگام به آدرس medu.ir/azmoon-estekhdami/login.php برای هر یک از افراد متقاضی انجام می گیرد.

در ادامه این نوشته جامع با ذکر نحوه اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش در دو مرحله اولیه و نهایی در خدمت شما هستیم.

 

 

برای اطلاع از لیست رشته های مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

نحوه اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org  برای کلیه افراد متقاضی انجام می شود.

در ادامه با ذکر نحوه و مراحل اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش به صورت تصویری در خدمتتان هستیم.

 

 

 

اسامی پذیرفته شدگان گزینش آموزش و پرورش

 

 

. در قدم اول برای مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش الزاماً باید از طریق مرورگر گوگل خود وارد سامانه سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شوید.

 

 

مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدام آموزش و پرورش

 

 

. در مرحله بعدی از میان لینک های به نمایش درآمده در صفحه اول برای انتخاب اولین گزینه یعنی سازمان سنجش آموزش کشور اقدام فرمایید.

 

 

 

زمان اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش

 

 

. با ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نوبت به کلیک بر روی گزینه موجود در پایین صفحه یعنی استخدامی دستگاه های متمرکز اجرایی می رسد.

 

 

 

سامانه اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش

 

 

. با کلیک بر روی گزینه استخدامی دستگاه های متمرکز اجرایی نوبت به کلیک بر روی گزینه ای تحت عنوان اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و ورود به سامانه اعلام نتایج می رسد.

. دوستان عزیز در مرحله اعلام نتایج دو روش متفاوت برای اعلام و مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدام آموزش و پرورش خدمتتان پیشنهاد شده که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

. در اولین روش شما با درج سه مورد مهم شماره شناسنامه، شماره پرونده و در انتها عبارت امنیتی ارائه شده توسط سیستم می توانید برای مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدام آموزش و پرورش اقدام فرمایید.

. در قدم دوم و برای مشاهده نتایج اولیه آموزش استخدام آموزش و پرورش باید چند مورد مهم یعنی سال تولد، شماره شناسنامه، نام، نام خانوادگی و شماره داوطلبی را در فیلدهای مربوطه در سامانه درج بفرمایید و در ادامه برای مشاهده نتایج بر روی گزینه ورود به سیستم کلیک بفرمایید.

 

 

مراحل اعلام نتایج و استخدام بعد از اعلام نتایج اولیه

بعد از اعلام نتایج اولیه و اعلام نمرات داوطلبان نوبت به اعلام اسامی افراد مجاز به شرکت در مصاحبه می رسد. مصاحبه ای که معمولاً ظرفیت افراد شرکت کننده در آن به میزان دو تا سه برابر افراد مورد نیاز برای استخدام است.

دقت داشته باشید که نمره در نظر گرفته شده برای آزمون استخدامی و در مرحله اولیه هفتاد از صد بوده و تمامی داوطلبان برای قبولی باید سی نمره را بدست آورند.

 

 

نحوه اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش

در رابطه با نحوه اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش و اعلام اسامی پذیرفته شدگان گزینش آموزش و پرورش باید خدمتتان بگوییم که برای این امر باید آدرس سامانه همگام به نشانی medu.ir/azmoon-estekhdami/login.php را در مرورگر خود درج بفرمایید و برای ورود به آن اقدام فرمایید.

در ادامه راهنمای تصویری اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش را ذکر می کنیم.

. در قدم اول و برای اطلاع از نتایج نهایی باید آدرس سامانه همگام یعنی medu.ir/azmoon-estekhdami/login.php را در مرورگر گوگل خود درج بفرمایید و وارد سامانه شوید.

 

 

مشاهده نتایح نهایی آموزش و پرورش

 

 

. در مرحله دوم و بعد از ورود به سامانه باید برای درج اطلاعات درخواستی در فیلدهای مشخصی در سامانه اعلام نتایح آزمون استخدام آموزش و پرورش اقدام بفرمایید.

در واقع، با درج دو مورد مهم شماره داوطلبی یا پرونده و همین طور کد ملی می توانید نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش خود را مشاهده بفرمایید.

 

 

آیا امکان اعتراض به نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش وجود دارد؟

شاید این پرسش مهم برای شما دوست عزیز نیز مطرح شود که آیا امکان اعتراض به نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش برای داوطلبان وجود دارد یا خیر؟

در پاسخ باید عرض کنیم که از آن جایی که در هر صورت شماری از داوطلبان شرکت کننده در طرح استخدامی آموزش و پرورش از نتیجه کار رضایت چندانی ندارند و برای رفاه حال آن ها امکان ثبت درخواست اعتراض برای آن ها فراهم شده است.

اما قبل از هر چیز هر داوطلب باید از زمان، نحوه و مراحل اعتراض به نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش اطلاعات کافی را بدست آورد و در ادامه اقدامات لازم را برای این امر انجام دهد.

در صورتی که نیاز به کسب اطلاعاتی درست و موثق در رابطه با زمان و نحوه اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش دارید بهترین راه کمک گرفتن از مشاوری آگاه و خبره در این رابطه است.

 

 

بعد از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش چه کاری باید انجام داد؟

به طور معمول و بعد از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش نوبت به شرکت در دوره های آموزشی تحت عنوان دوره های مهارت ورزی می رسد که حضور در آن ها برای وارد شدن به بازار کار الزامی و مهم است.

دوره هایی یکساله که در آن می توانید تجربیات زیادی را برای کار در مدارس و حوزه های دیگری از آموزش و پرورش بدست آورید.

 

 

برای آشنایی با نحوه اعلام نتایج اولیه و نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش و اطلاع از سامانه اعلام نتایج از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

شرایط استخدام آموزش و پرورش

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

ثبت نام استخدام آموزش و پرورش

اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش

5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

زمان اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش چه زمانی است؟

مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدام آموزش و پرورش و نتایج نهایی در دو زمان متفاوت یعنی دی و اسفند اعلام می شود.

چگونه می توان برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان گزینش آموزش و پرورش اقدام کرد؟

برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان گزینش آموزش و پرورش باید به سامانه همگام مراجعه کرد.

چگونه می توان برای مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدام آموزش و پرورش اقدام کرد؟

برای مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدام آموزش و پرورش باید به سامانه sanjesh.org مراجعه بفرمایید.

سامانه اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش چیست؟

سامانه اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش سایت سنجش و همگام است.

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور