ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۱۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰
اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

امکان اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ برای افراد و داوطلبان فراهم شد. کلیه افراد شرکت کننده در این آزمون می توانند در صورت تمایل برای اعتراض به گزینش آموزش و پرورش اقدامات لازم را انجام داده و تقاضای بررسی مجدد نمره آزمون آموزش و پرورش را داشته باشند. اما قبل از هر اقدامی برای اعتراض به نتایج امتحان استخدامی آموزش و پرورش آشنایی با نحوه اعتراض به گزینش آموزش و پرورش و نحوه بررسی مجدد نمره آزمون آموزش و پرورش و همین طور مشاهده نمونه نامه اعتراض به نتایج مصاحبه آموزش و پرورش برای هر یک از افراد متقاضی الزامی و مهم است.

 

از آن جایی که کسب اطلاعاتی در رابطه با اعتراض به نتایج امتحان استخدامی آموزش و پرورش برای هر یک از داوطلبان و متقاضیان شرکت کننده در آزمون استخدامی الزامی و مهم است از این رو یاری خواستن از مشاوری آگاه و خبره در این رابطه می تواند کارساز و مؤثر باشد. برای سهولت ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش و اطلاع از نحوه اعتراض به گزینش آموزش و پرورش و مشاهده نمونه نامه ذاعتراض به نتایج مصاحبه آموزش و پرورش می توانید با تیم مشاوره ای کاردان و خبره در این رابطه تماس حاصل کرده و اطلاعات لازم را از آن ها دریافت نمایید.

 

 

جهت اطلاع از زمان ثبت اعتراض به نتیجه اولیه و نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

امکان اعتراض به نتایج اولیه و نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور برای داوطلبان فراهم است

 

 

چه زمانی می توان برای اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش اقدام کرد؟

حتماً این سؤال مهم در ذهن شما نیز ایجاد شده که چه زمانی می توان برای اعتراض به گزینش آموزش و پرورش و ثبت درخواست بررسی مجدد نمره آزمون آموزش و پرورش اقدام کرد؟

در پاسخ باید خدمت شما عرض کنیم که امکان اعتراض به نتایج امتحان استخدامی آموزش و پرورش بلافاصله پس از مشخص شدن جواب نهایی استخدامی آموزش و پرورش برای افراد داوطلب فراهم می شود و آن ها می توانند برای ثبت درخواست بررسی مجدد نمره آزمون آموزش و پرورش خود اقدامات لازم را انجام دهند.

دقت داشته باشید که خوشبختانه مهلت اختصاص یافته برای ثبت درخواست اعتراض به نتایج امتحان استخدامی آموزش و پرورش حدوداً ده روز است و افراد زمان زیادی برای انجام این کار دارند.

 

 

برای دانلود سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

موارد مجاز ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

با بررسی نمونه نامه اعتراض به نتایج مصاحبه آموزش و پرورش می توان به این موضوع پی برد که ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون تنها در دو صورت برای داوطلبان شرکت کننده امکان پذیر است.

یکی از این موارد مهم وجود مغایرت در اطلاعات شخصی شما از جمله رشته شغل، وضعیت معلولیت و یا سهمیه های اختصاص یافته به شماست.

مورد دیگر، رتبه و نمره ای است که در آزمون استخدامی آموزش و پرورش به دست آورده اید. در واقع، شاید شما و یا افراد دیگر از نتیجه بدست آمده در آزمون استخدامی دستگاه اجرایی آموزش و پرورش رضایت چندانی نداشته و مایل به ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش داشته باشند.

اینجاست که هر یک از شما عزیزان می توانید برای ثبت درخواست اعتراض به رتبه و یا نمره خود اقدامات لازم را در سامانه اعلام شده به راحتی انجام داده و مراحل لازم را طی بفرمایید.

 

 

برای اطلاع از لیست رشته های مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

چگونه می توان برای ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش اقدام کرد؟

به جز کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان اعتراض به نتایج امتحان استخدامی آموزش و پرورش آشنایی با نحوه ثبت اعتراض به گزینش آموزش و پرورش نیز برای هر یک از افراد متقاضی و داوطلب الزامی و مهم است.

در صورت عدم اطلاع از نحوه ثبت اعتراض به نتایج امتحان استخدامی آموزش و پرورش با ما در ادامه این نوشته جامع همراه باشید.

 

 

 

اعتراض به گزینش آموزش و پرورش

 

 

. در قدم اول برای ثبت درخواست اعتراض به گزینش آموزش و پرورش باید آدرس سایت سازمان سنجش یا همان sanjesh.org را در مرورگر گوگل خود درج بفرمایید.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

بررسی مجدد نمره آزمون آموزش و پرورش

 

 

. بعد از باز شدن اولین صفحه گزینه سازمان سنجش آموزش کشور (مورد اول) را بزنید و وارد سامانه شوید.

 

 

نمونه نامه اعتراض به نتایج مصاحبه آموزش و پرورش

 

 

. بعد از وارد شدن به سامانه ثبت نام نوبت به کلیک بر روی گزینه موجود در سمت چپ سایت به نام سیستم پاسخگویی می رسد.

 

 

سامانه ثبت اعتراض آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 

. در قدم بعدی در صورت عدم عضویت در سایت سنجش الزاماً باید با کلیک بر روی گزینه سبز رنگی به نام عضویت در سایت اقدامات لازم را برای ثبت نام انجام دهید. در غیراینصورت که فقط کافیست دکمه ورود به سیستم را بزنید.

 

 

سایت آزمون استخدامی

 

. با کلیک بر روی گزینه ورود به سیستم صفحه ای برایتان باز می شود که باید در فیلدهای مشخصی برای درج رمز عبور (ارسال شده از طرف سامانه سنجش و آموزش کشور) و پست الکترونیکی خود اقدامات لازم را انجام دهید.

 

 

دستگاه های اجرایی آموزش و پرورش

 

. در قدم بعدی برای ثبت درخواست اعتراض به گزینش آموزش و پرورش و تقاضای بررسی مجدد نمره آزمون آموزش و پرورش باید گزینه ای به نام درخواست جدید و در ادامه انتخاب گزینه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و سال برگزاری آزمون از میان لیست های کشویی اقدام فرمایید.

 

 

متن اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

 

. در آخرین مرحله برای اعتراض به نتایج امتحان استخدامی آموزش و پرورش انتخاب گزینه درخواست بررسی مجدد نمره و درج تمامی موارد خواسته شده از جمله ذکر دلایل ثبت اعتراض به گزینش آموزش و پرورش برای هر یک از افراد و داوطلبان الزامی است.

 

 

برای اطلاع از زمان، نحوه و شرایط استخدام آموزش و پرورش بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

چگونه می توان برای پیگیری ثبت درخواست اعتراض به گزینش آموزش و پرورش اقدام کرد؟

بعد از ثبت درخواست اعتراض به نتایج امتحان استخدامی آموزش و پرورش بررسی مجدد نمره آزمون آموزش و پرورش به وسیله کارشناسان و متخصصان سازمان سنجش به خوبی و با دقت انجام می گیرد.

اما آیا می دانید چگونه باید برای مشاهده نتیجه ثبت درخواست اعتراض به نتایج امتحان استخدامی آموزش و پرورش اقدام کرده و آن را پیگیری نمایید؟

در صورت عدم اطلاع از این موضوع با ما در ادامه این نوشته جامع همراه باشید تا شما را با نحوه پیگیری ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش و مراحل انجام این کار به صورت تصویری آشنا کنیم.

. در قدم اول برای پیگیری ثبت درخواست در سایت سازمان سنجش الزاماً باید وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شوید.

 

 

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 

. در مرحله بعدی در صورت عدم نمایش لیست درخواست ها بر روی صفحه اصلی سایت الزاماً‌ باید گزینه درخواست ها و پاسخ ها را از میان گزینه های موجود در سمت راست سامانه انتخاب بفرمایید. در صورت انتخاب این گزینه می توانید لیست کامل درخواست ها را مشاهد بفرمایید.

 

 

پیگیری درست اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

 

دقت فرمایید که سبز بودن رنگ جمله تقاضای بررسی مجدد نمره آزمون به معنای اتمام بررسی کارشناسان در مورد درخواست شما و مشخص شدن نتیجه است.

اما در صورت زرد بودن رنگ جمله تقاضای بررسی مجدد نمره آزمون باید پیام در حال بررسی بودن را از آن برداشت کنید.

در نهایت در صورت آبی بودن رنگ این جمله می توان به این موضوع پی برد که هنوز درخواست شما بررسی نشده و همچنان در نوبت هستید.

 

 

برای اطلاع از نحوه مشاهده نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

آیا امکان برگزاری طرح تکمیل ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش وجود دارد؟

افراد بسیاری هستند که در آزمون استخدامی آموزش و پرورش نتیجه خوبی را بدست نیاورده اند و حتی در صورت درخواست اعتراض هم به جایی نرسیده اند.

اینجاست که ممکن است این سؤال در ذهن ایجاد شود که آیا دوره تکمیل ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش برای افراد متقاضی برگزار می شود یا این که خبری از این طرح نیست؟

در پاسخ باید عرض کنیم که بله خوشبختانه طرح تکمیل ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش برای داوطلبان شرکت کننده در طرح استخدامی آموزش و پرورش برگزار می شود و افراد در صورت تمایل می توانند در آن شرکت داشته باشند.

اما دقت داشته باشید که کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان و مراحل ثبت نام در این دوره و همین طور مدارک مورد نیاز قبل از هر گونه اقدامی برای شرکت در طرح تکمیل ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش الزامی و مهم است.

اما جای هیچ نگرانی نیست و می توانید از طریق مشاورانی کاردان و خبره به تمامی این اطلاعات مهم و ضروری در رابطه با مراحل، زمان و مدارک مورد نیاز و جزئیات دیگر ثبت نام در این طرح دست پیدا کنید.

 

 

برای آشنایی با زمان اعتراض به گزینش نهایی استخدامی آموزش و پرورش از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

شرایط استخدام آموزش و پرورش

ثبت نام استخدام آموزش و پرورش

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

5/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای ارائه درخواست بررسی مجدد نمره آزمون آموزش و پرورش و اعتراض به نتیجه باید به کدام سایت مراجعه کرد؟

برای اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کرد.

چه زمانی می توان برای اعتراض به گزینش آموزش و پرورش اقدام کرد؟

زمان اعتراض به گزینش آموزش و پرورش به طور معمول بلافاصله بعد از اعلام نتایج و به مدت ده روز است.

موارد مجاز ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش چیست؟

در رابطه با نمره و رتبه و همین طور اطلاعات فردی مهم می توان دست به اعتراض زد.

آیا امکان شرکت در طرح تکمیل ظرفیت در صورت پذیرفته نشدن اعتراض وجود دارد؟

بله. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نظرات

 1. کاربر F
  ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۵۴

  سلام .من رتبه مصاحبه ام عالی بود اما در نتیجه نهایی مردود شدم.اعتراض هم زدم .نتایج اعتراض کی می آید .از چه طریق نتایج اعلام می‌شوند.؟
  آیا تکمیل ظرفیت اعلام میشه .امیدی به تغییر نتیجه هست ؟

  • hedayati
   ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

   سلام وقت بخیر
   امکان تغییر نتیجه ضعیف است

 2. کاربر
  ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

  باید به اداره کل آموزش و پرورش مراجعه کنید،نمره تون رو میگن

 3. مهدی
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۸

  من شهرستانی هستم تهران قبول شدم بعد مصاحبه رد شدم…چطور بفهمم اصلا مصاحبه چند شدم.. اعتراض اینترنتی است یا حظوری؟!

  • behrouzi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۵

   مراجعه به اموزش و پرورش ولی معمولا پذیرفته نمیشود

 4. یا زهرا
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۱

  با سلام
  به نظر من اصلا در آزمون سنجش آموزش و پرورش شایسته سالاری نیست و هر کسی که نمره علمی بیشتر بگیره با نیروی نهضتی که فقط ثبت نام کرد رو میگیرن ، و مایی که این همه درس خوندیم و تالیفات و مقاله و سابقه تدریس و کار داشتیم و جزء کارنامه سبز ها هستیم و با اختلاف خیلی کم رد می کنند
  و مایی که یک سال زحمت و استرس کشیدیم تا اینکه قبول بشیم
  و نمره مصاحبه ما هم عالی بود ، و اگه کسایی که واقعا شایستگی این رو دارن بگیرن ، و کارنامه سبز هستن ….

 5. علیرضا
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۹

  باسلام
  باتوجه به اینکه نمره کتبی بنده خوب بود مصاحبه اصلاچیزخواستی سوال نکردند ومصاحبمون را۷روزعقب انداختند متأسفانه نمرات پایینترازبنده قبول شدند لذا درخواست دارم نمره بنده رابررسی مجددبفرمایید….

  • hedayati
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۰

   سلام وقت بخیر
   از سازمان سنجش اقدام بفرمایید و یا با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 6. امین
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۱

  سلام وقتتون بخیر
  من همه مراحل رو رفتم
  بعد از انتخاب بررسی مجدد نمره آزمون جست و جو رو که می زنم می که خطایی رخ داده است
  ممنون می شوم راهنمایی بفرمائید

  • heydari
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام وقتتون بخیر.. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور