تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۰
اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

امکان اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 برای افراد و داوطلبان فراهم شد. کلیه افراد شرکت کننده در این آزمون می توانند در صورت تمایل برای اعتراض به گزینش آموزش و پرورش اقدامات لازم را انجام داده و تقاضای بررسی مجدد نمره آزمون آموزش و پرورش را داشته باشند. اما قبل از هر اقدامی برای اعتراض به نتایج امتحان استخدامی آموزش و پرورش آشنایی با نحوه اعتراض به گزینش آموزش و پرورش و نحوه بررسی مجدد نمره آزمون آموزش و پرورش و همین طور مشاهده نمونه نامه اعتراض به نتایج مصاحبه آموزش و پرورش برای هر یک از افراد متقاضی الزامی و مهم است.

 

از آن جایی که کسب اطلاعاتی در رابطه با اعتراض به نتایج امتحان استخدامی آموزش و پرورش برای هر یک از داوطلبان و متقاضیان شرکت کننده در آزمون استخدامی الزامی و مهم است از این رو یاری خواستن از مشاوری آگاه و خبره در این رابطه می تواند کارساز و مؤثر باشد. برای سهولت ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش و اطلاع از نحوه اعتراض به گزینش آموزش و پرورش و مشاهده نمونه نامه ذاعتراض به نتایج مصاحبه آموزش و پرورش می توانید با تیم مشاوره ای کاردان و خبره در این رابطه تماس حاصل کرده و اطلاعات لازم را از آن ها دریافت نمایید.

 

 

جهت اطلاع از زمان ثبت اعتراض به نتیجه اولیه و نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

امکان اعتراض به نتایج اولیه و نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور برای داوطلبان فراهم است

 

 

چه زمانی می توان برای اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش اقدام کرد؟

حتماً این سؤال مهم در ذهن شما نیز ایجاد شده که چه زمانی می توان برای اعتراض به گزینش آموزش و پرورش و ثبت درخواست بررسی مجدد نمره آزمون آموزش و پرورش اقدام کرد؟

در پاسخ باید خدمت شما عرض کنیم که امکان اعتراض به نتایج امتحان استخدامی آموزش و پرورش بلافاصله پس از مشخص شدن جواب نهایی استخدامی آموزش و پرورش برای افراد داوطلب فراهم می شود و آن ها می توانند برای ثبت درخواست بررسی مجدد نمره آزمون آموزش و پرورش خود اقدامات لازم را انجام دهند.

دقت داشته باشید که خوشبختانه مهلت اختصاص یافته برای ثبت درخواست اعتراض به نتایج امتحان استخدامی آموزش و پرورش حدوداً ده روز است و افراد زمان زیادی برای انجام این کار دارند.

 

 

برای دانلود سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

موارد مجاز ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

با بررسی نمونه نامه اعتراض به نتایج مصاحبه آموزش و پرورش می توان به این موضوع پی برد که ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون تنها در دو صورت برای داوطلبان شرکت کننده امکان پذیر است.

یکی از این موارد مهم وجود مغایرت در اطلاعات شخصی شما از جمله رشته شغل، وضعیت معلولیت و یا سهمیه های اختصاص یافته به شماست.

مورد دیگر، رتبه و نمره ای است که در آزمون استخدامی آموزش و پرورش به دست آورده اید. در واقع، شاید شما و یا افراد دیگر از نتیجه بدست آمده در آزمون استخدامی دستگاه اجرایی آموزش و پرورش رضایت چندانی نداشته و مایل به ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش داشته باشند.

اینجاست که هر یک از شما عزیزان می توانید برای ثبت درخواست اعتراض به رتبه و یا نمره خود اقدامات لازم را در سامانه اعلام شده به راحتی انجام داده و مراحل لازم را طی بفرمایید.

 

 

برای اطلاع از لیست رشته های مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

چگونه می توان برای ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش اقدام کرد؟

به جز کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان اعتراض به نتایج امتحان استخدامی آموزش و پرورش آشنایی با نحوه ثبت اعتراض به گزینش آموزش و پرورش نیز برای هر یک از افراد متقاضی و داوطلب الزامی و مهم است.

در صورت عدم اطلاع از نحوه ثبت اعتراض به نتایج امتحان استخدامی آموزش و پرورش با ما در ادامه این نوشته جامع همراه باشید.

 

 

 

اعتراض به گزینش آموزش و پرورش

 

 

. در قدم اول برای ثبت درخواست اعتراض به گزینش آموزش و پرورش باید آدرس سایت سازمان سنجش یا همان sanjesh.org را در مرورگر گوگل خود درج بفرمایید.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

بررسی مجدد نمره آزمون آموزش و پرورش

 

 

. بعد از باز شدن اولین صفحه گزینه سازمان سنجش آموزش کشور (مورد اول) را بزنید و وارد سامانه شوید.

 

 

نمونه نامه اعتراض به نتایج مصاحبه آموزش و پرورش

 

 

. بعد از وارد شدن به سامانه ثبت نام نوبت به کلیک بر روی گزینه موجود در سمت چپ سایت به نام سیستم پاسخگویی می رسد.

 

 

سامانه ثبت اعتراض آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 

. در قدم بعدی در صورت عدم عضویت در سایت سنجش الزاماً باید با کلیک بر روی گزینه سبز رنگی به نام عضویت در سایت اقدامات لازم را برای ثبت نام انجام دهید. در غیراینصورت که فقط کافیست دکمه ورود به سیستم را بزنید.

 

 

سایت آزمون استخدامی

 

. با کلیک بر روی گزینه ورود به سیستم صفحه ای برایتان باز می شود که باید در فیلدهای مشخصی برای درج رمز عبور (ارسال شده از طرف سامانه سنجش و آموزش کشور) و پست الکترونیکی خود اقدامات لازم را انجام دهید.

 

 

دستگاه های اجرایی آموزش و پرورش

 

. در قدم بعدی برای ثبت درخواست اعتراض به گزینش آموزش و پرورش و تقاضای بررسی مجدد نمره آزمون آموزش و پرورش باید گزینه ای به نام درخواست جدید و در ادامه انتخاب گزینه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و سال برگزاری آزمون از میان لیست های کشویی اقدام فرمایید.

 

 

متن اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

 

. در آخرین مرحله برای اعتراض به نتایج امتحان استخدامی آموزش و پرورش انتخاب گزینه درخواست بررسی مجدد نمره و درج تمامی موارد خواسته شده از جمله ذکر دلایل ثبت اعتراض به گزینش آموزش و پرورش برای هر یک از افراد و داوطلبان الزامی است.

 

 

برای اطلاع از زمان، نحوه و شرایط استخدام آموزش و پرورش بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

چگونه می توان برای پیگیری ثبت درخواست اعتراض به گزینش آموزش و پرورش اقدام کرد؟

بعد از ثبت درخواست اعتراض به نتایج امتحان استخدامی آموزش و پرورش بررسی مجدد نمره آزمون آموزش و پرورش به وسیله کارشناسان و متخصصان سازمان سنجش به خوبی و با دقت انجام می گیرد.

اما آیا می دانید چگونه باید برای مشاهده نتیجه ثبت درخواست اعتراض به نتایج امتحان استخدامی آموزش و پرورش اقدام کرده و آن را پیگیری نمایید؟

در صورت عدم اطلاع از این موضوع با ما در ادامه این نوشته جامع همراه باشید تا شما را با نحوه پیگیری ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش و مراحل انجام این کار به صورت تصویری آشنا کنیم.

. در قدم اول برای پیگیری ثبت درخواست در سایت سازمان سنجش الزاماً باید وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شوید.

 

 

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 

. در مرحله بعدی در صورت عدم نمایش لیست درخواست ها بر روی صفحه اصلی سایت الزاماً‌ باید گزینه درخواست ها و پاسخ ها را از میان گزینه های موجود در سمت راست سامانه انتخاب بفرمایید. در صورت انتخاب این گزینه می توانید لیست کامل درخواست ها را مشاهد بفرمایید.

 

 

پیگیری درست اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

 

دقت فرمایید که سبز بودن رنگ جمله تقاضای بررسی مجدد نمره آزمون به معنای اتمام بررسی کارشناسان در مورد درخواست شما و مشخص شدن نتیجه است.

اما در صورت زرد بودن رنگ جمله تقاضای بررسی مجدد نمره آزمون باید پیام در حال بررسی بودن را از آن برداشت کنید.

در نهایت در صورت آبی بودن رنگ این جمله می توان به این موضوع پی برد که هنوز درخواست شما بررسی نشده و همچنان در نوبت هستید.

 

 

برای اطلاع از نحوه مشاهده نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

آیا امکان برگزاری طرح تکمیل ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش وجود دارد؟

افراد بسیاری هستند که در آزمون استخدامی آموزش و پرورش نتیجه خوبی را بدست نیاورده اند و حتی در صورت درخواست اعتراض هم به جایی نرسیده اند.

اینجاست که ممکن است این سؤال در ذهن ایجاد شود که آیا دوره تکمیل ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش برای افراد متقاضی برگزار می شود یا این که خبری از این طرح نیست؟

در پاسخ باید عرض کنیم که بله خوشبختانه طرح تکمیل ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش برای داوطلبان شرکت کننده در طرح استخدامی آموزش و پرورش برگزار می شود و افراد در صورت تمایل می توانند در آن شرکت داشته باشند.

اما دقت داشته باشید که کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان و مراحل ثبت نام در این دوره و همین طور مدارک مورد نیاز قبل از هر گونه اقدامی برای شرکت در طرح تکمیل ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش الزامی و مهم است.

اما جای هیچ نگرانی نیست و می توانید از طریق مشاورانی کاردان و خبره به تمامی این اطلاعات مهم و ضروری در رابطه با مراحل، زمان و مدارک مورد نیاز و جزئیات دیگر ثبت نام در این طرح دست پیدا کنید.

 

 

برای آشنایی با زمان اعتراض به گزینش نهایی استخدامی آموزش و پرورش از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

شرایط استخدام آموزش و پرورش

ثبت نام استخدام آموزش و پرورش

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

5/5 - (2 امتیاز)

برای ارائه درخواست بررسی مجدد نمره آزمون آموزش و پرورش و اعتراض به نتیجه باید به کدام سایت مراجعه کرد؟

برای اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کرد.

چه زمانی می توان برای اعتراض به گزینش آموزش و پرورش اقدام کرد؟

زمان اعتراض به گزینش آموزش و پرورش به طور معمول بلافاصله بعد از اعلام نتایج و به مدت ده روز است.

موارد مجاز ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش چیست؟

در رابطه با نمره و رتبه و همین طور اطلاعات فردی مهم می توان دست به اعتراض زد.

آیا امکان شرکت در طرح تکمیل ظرفیت در صورت پذیرفته نشدن اعتراض وجود دارد؟

بله. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور