ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

hrtc.ir + ورود به پروفایل جهاد دانشگاهی

hrtc.ir + ورود به سامانه جهاد دانشگاهی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
افرادی که قصد ثبت نام در سایت جهاد دانشگاهی را دارند، باید به آدرس hrtc.ir  که یکی از سامانه‌ های جدید این سازمان جهت فرایند اسم نویسی در آزمون های استخدامی است، وارد شوند. در حال‌ حاضر برای تکمیل فرایند ثبت نام در آزمون هایی که از سمت جهاد دانشگاهی برگزار می شود، متقاضیان باید به سامانه جهاد دانشگاهی مراجعه کنند.

بسیاری از شرکت ‌های دولتی و غیر دولتی آزمون های استخدامی خود را در همکاری با جهاد دانشگاهی برگزار می کنند. افرادی که متقاضی ثبت نام در سامانه جهاد دانشگاهی هستند، با ورود به پروفایل www.hrtc.ir می توانند اقدام به ثبت نام، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و مشاهده نتایج نمایند. از آنجا ‌که اطلاع از نحوه ورود به سایت hrtc.ir و نحوه ثبت نام برای آزمون استخدامی برای داوطلبان بسیار اهمیت دارد، در ادامه مقاله توضیحاتی را در این خصوص ارائه خواهیم کرد. پس تا انتهای مقاله با ما باشید.

معرفی سایت جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir

جهاد دانشگاهی یکی از مراکزی است که معمولاً برگزاری دوره‌ های مختلف آموزشی و آزمون های مختلف در همکاری با ارگان ‌ها و شرکت های سراسر کشور را بر عهده دارد. سابقا افراد برای ثبت نام در آزمون می بایست به‌ صورت حضوری به مراکز جهاد دانشگاهی مراجعه می ‌کردند، اما هم ‌اکنون ثبت نام در سامانه جهاد دانشگاهی به ‌صورت غیر حضوری صورت می گیرد.

از زمانی ‌که سایت جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir  راه اندازی شده است، کاربران و متقاضیان آزمون ها می توانند از طریق این سامانه از خدمات جهاد دانشگاهی استفاده نمایند. سامانه جهاد دانشگاهی جهت ثبت نام آزمون های مختلف به خصوص ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی مورد استفاده داوطلبان قرار می گیرد و در حال حاضر به ‌عنوان یک مرجع اطلاع ‌رسانی جهت برگزاری آزمون های استخدامی تبدیل شده است.

به‌ غیر از ثبت نام برای آزمون های مختلف، افراد می توانند دفترچه راهنمای آزمون، کارت ورود به جلسه و آزمون ها و نتایج آزمون ها را نیز از طریق این سامانه دریافت نمایند. گفتنی است که ورود به پروفایل www.hrtc.ir  برای عموم متقاضیان آزمون ها و در سرتاسر کشور قابل‌ دسترسی است و هیچ‌ گونه محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

ورود به پروفایل جهاد دانشگاهی

📢 اطلاعیه 📢

سایت رویش جهاد دانشگاهی، سایت ثبت نام جهاد دانشگاهی می باشد که متفاوت از سایت www.hrtc.ir بوده و افراد می توانند با ورود به این سایت مراحل ثبت نام خود را انجام دهند.

راهنمای ورود به پروفایل www.hrtc.ir

همانطور که اشاره شد جهاد دانشگاهی در هماهنگی با سایر ارگان ‌های دولتی و غیردولتی آزمون های مختلفی را برگزار می ‌کند. از این رو داوطلبان جهت نام ‌نویسی در این آزمون ها باید به سایت hrtc.ir  مراجعه نمایند و از طریق این سایت فرآیند ثبت نام خود را تکمیل کنند.

پس از ثبت نام در سامانه پروفایلی برای اشخاص ساخته می‌شوند که می توانند جهت پیگیری مراحل ثبت نام و ویرایش اطلاعات خود به این پروفایل وارد شوند. پروفایل ورود به سایت جهاد دانشگاهی برای هرکدام از آزمون های استخدامی که برگزار می شود متفاوت خواهد بود.

بدیهی است فقط افرادی می توانند وارد پروفایل شخصی خود از طریق این سامانه شوند که قبلاً در آزمون ثبت نام کرده باشند. بسیاری از افراد اطلاع کاملی از نحوه ثبت نام و ورود به پروفایل شخصی خود در سایت سایت جهاد دانشگاهی ندارند، به همین دلیل در ادامه راهنمای گام به گام ورود به پروفایل www.hrtc.ir را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

1️⃣ برای ثبت نام باید به سایت آزمون های جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir وارد شوید.

2️⃣سپس بر گزینه ” آزمون ها”  را از طریق منوی بالای سایت انختاب کنید.

گام دوم ثبت نام در آزمون جهاد دانشگاهی

3️⃣ در این مرحله فهرست همه آزمون های فعال و یا غیر فعالی که در جهاد دانشگاهی برگزار شده اند، برای شما قابل مشاهده خواهند بود. اگر قصد شرکت در آزمونی را دارید، باید مواردی را انتخاب کنید که دارای مهلت ثبت نام هستند.

گام سوم ثبت نام در آزمون جهاد دانشگاهی

4️⃣جهت ثبت نام در آزمون، باید گزینه ” دفترچه راهنمای آزمون ” را انتخاب نمایید و دفترچه راهنمای آزمون را دریافت کنید.

گام چهارم ثبت نام در آزمون جهاد دانشگاهی

5️⃣بعد از بررسی و مطالعه شرایط اعلام شده در دفترچه، بر روی گزینه ” پرداخت هزینه ” کلیک نمایید.

گام پنجم ثبت نام در آزمون جهاد دانشگاهی

6️⃣در این مرحله اطلاعاتی چون نام، نام خانوادگی، شماره تلفن همراه را وارد کنید و در پایان گزینه ” پرداخت هزینه ثبت نام و آغاز ثبت نام ” را انتخاب کنید و از طریق یکی از بانک های عضو شتاب ثبت نام خود را تکمیل کنید.

گام ششم ثبت نام آزمون جهاد دانشگاهی

7️⃣ در مرحله بعد توکن پرداخت خود را یادداشت کنید و از طریق صفحه اصلی سامانه بر روی گزینه ” ثبت نام ” کلیک نمایید.

گام هفتم ثبت نام آزمون جهاد دانشگاهی8️⃣ در این بخش توکن پرداخت و کد ملی را درج کنید و بعد از آن بر روی گزینه ” ثبت نام ” کلیک نمایید و بعد از باز شدن فرم ثبت نام، اطلاعات درخواستی را ثبت کنید. بعد از وارد کردن اطلاعات کد رهگیری که به شما داده می شود را یادداشت کنید.

گام هشتم ثبت نام آزمون جهاد دانشگاهی

🔗 برای مشاهده دوره های جهاد دانشگاهی بر روی لینک کلیک کنید.

 

نکات مهم هنگام ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی

👈🏻 سامانه جهاد دانشگاهی خدمات مختلفی را ارائه می دهد که یکی از آن‌ ها برگزاری آزمون های مختلف است. بر همین اساس لازم است همه افرادی که قصد ثبت نام در آزمون های جهاد دانشگاهی را دارند، به سایت hrtc.ir  مراجعه نمایند و از طریق آن مراحل ثبت نام خود را انجام دهند.

👈🏻 چنانچه قصد ثبت نام در آزمون استخدام قوه قضاییه سایت جهاد دانشگاهی را دارید، قبل ‌از هر چیز باید هزینه مربوط به ثبت نام را از طریق سایت hrtc.ir  پرداخت نموده و پس از دریافت کد رهگیری برای ورود به سامانه ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی اقدام کنید.

👈🏻 از آنجایی ‌که بعد از پرداخت هزینه ثبت نام و دریافت توکن پرداخت، به‌ هیچ ‌عنوان مبلغ پرداخت ‌شده به شما استرداد نخواهد شد، لازم است که متقاضیان ثبت نام در آزمون ها تنها در صورت برخورداری از شرایط اعلام شده، وارد پروسه اسم نویسی شوند.

👈🏻 جهت اطلاع از شرایط و قوانین تعیین‌ شده برای آزمون های مد نظر جهاد دانشگاهی می ‌توانید دفترچه راهنمای ثبت نام را از سایت اصلی آموزش مجازی جهت دانشگاه دریافت کنید و پس از اطلاع از شرایط و قوانین موجود در صورت داشتن شرایط تعیین شده، فرآیند ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

سامانه جهاد دانشگاهی

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی

افرادی که شرایط اعلام شده در دفترچه آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی را داشته باشند، باید قبل ‌از شروع آزمون به سایت hrtc.ir  وارد شوند و از طریق سامانه جهاد دانشگاهی کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی خود را دریافت نمایند، زیرا برای شرکت در آزمون ‌های استخدامی، افراد حتما باید کارت ورود به جلسه را به ‌همراه داشته باشند.

مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون جهاد دانشگاهی

👈🏻برای دریافت کارت ورود به جلسه، به سایت جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir و قسمت مربوط به آزمون ها وارد شوید.

👈🏻بعد از از ورود به قسمت آزمون ها، لینک مربوط به آزمون خود را انتخاب کنید و بر روی گزینه ورود به پروفایل کلیک نمایید.

👈🏻در بخش بعد کد ملی و رمز عبور خود را وارد نموده و گزینه ” ورود ” را انتخاب کنید.

🔔 نکته: چنانچه کد رهگیری ثبت نام خود را فراموش نموده اید، بر روی گزینه بازیابی توکن / کد رهگیری کلیک کنید تا کد رهگیری شما بازیابی شود.

ثبت نام سایت جهاد دانشگاهی

 اعلام نتایج آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی

پس از برگزاری هر کدام از آزمون های استخدامی، مرکز جهاد دانشگاهی نتایج را از طریق سایت hrtc.ir  ارائه می دهد. از آنجا که تمامی مراحل مربوط به آزمون استخدامی به‌ صورت اینترنتی انجام می شود، اعلام نتایج نیز از طریق سایت مذکور صورت می گیرد.

جهت مشاهده نتایج آزمون استخدامی از طریق سایت جهاد دانشگاهی ابتدا داوطلبان باید با ورود به پروفایل www.hrtc.ir  کد ملی و کد رهگیری ثبت نام خود را وارد نموده و نتایج آزمون خود را مشاهده کنند. در ادامه با راهنمای مشاهده نتایج آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی آشنا خواهید شد.

1️⃣ در آغاز به سایت آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی و قسمت آزمون ها مراجعه کنید.

2️⃣ در بخش بعد لینک آزمون خود را پیدا نموده و بر روی آن کلیک کنید.

3️⃣ جهت مشاهده اعلام نتایج آزمون خود، در این مرحله باید گزینه ” ورود به پروفایل” را انتخاب کنید تا بتوانید نتیجه آزمون استخدامی خود را ببینید.

اعلام نتایج آزمون جهاد دانشگاهی

4️⃣ در این مرحله کد ملی و کد رهگیری ثبت نامی خود را در کادر تعیین شده وارد کنید و بر روی گزینه ” ورود به پروفایل کاربری ” کلیک نمایید تا نتیجه آزمون شما در بخش کارنامه نمایان شود.

نحوه مشاهده نتایج آزمون جهاد دانشگاهی

 

 تماس با مرکز آزمون جهاد دانشگاهی

یکی از بخش ‌هایی که جهاد دانشگاهی در سایت خود ارائه کرده ‌است، بخش ” تماس با ما ” است که افراد می توانند از طریق ورود به پروفایل www.hrtc.ir  وارد این بخش شوند. در صورتی که کاربران در ارتباط با استفاده از امکانات سامانه سوالی داشته باشند یا پیشنهاد و انتقادی داشته باشند، می توانند به این سایت مراجعه کرده و از طریق راه‌ های ارتباطی اعلام شده برای ثبت نظرات خود اقدام کنند.

برای ورود به این بخش کافی است از طریق گزینه ” تماس با ما ” وارد راه‌ های ارتباطی نمایش داده شوید. همان گونه که در تصویر زیر می‌ بینید راه‌ های ارتباطی با سایت hrtc.ir  شامل تماس تلفنی، پست الکترونیک و پشتیبانی در پیام ‌رسان بله است. البته لازم به ذکر است که در صورت احتیاج به ارتباط از طریق تماس تلفنی، باید در روزها باید حتما در روزها و ساعات اعلام شده در سامانه و با کارشناسان این سایت ارتباط برقرار نمایید.

بخش سوالات متداول سایت آزمون جهاد دانشگاهی

همانگونه که در بخش های قبل ذکر شد بسیاری از سازمان ‌ها و شرکت‌ ها از طریق سایت hrtc.ir  که سامانه اینترنتی جهاد دانشگاهی است، آزمون های مختلف و دوره ‌های مختلفی را برگزار می ‌کنند. بنابراین این سامانه مراجعان زیادی دارد.

افرادی که در صدد استفاده از امکانات این سامانه هستند، با سوالاتی مواجه می‌شوند که برای برای اکثر کاربران یکسان است. به همین ‌جهت کارشناسان سامانه قسمتی را تحت عنوان ” سوالات متداول ” تعریف کرده اند که افراد می توانند سوالات خود را در این سایت ثبت کنند. در واقع افراد با مراجعه به این بخش می توانند ابهامات خود را برطرف کنند، با رایج ‌ترین سوالاتی که کاربران در این سامانه قرار داده ‌اند آشنا شده و پاسخ آن را دریافت نمایند.

سایت جهاد دانشگاهی

 برای اطلاع از لیست رشته های علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تبریز بر روی لینک کلیک نمایید.

جدیدترین اخبار پیرامون جهاد دانشگاهی

📌 کمیته امداد و جهاد دانشگاهی مرکز نوآوری مشترک راه‌ اندازی می‌ کنند

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی اردبیل؛ در این جلسه، رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل با اشاره به این که کمیته امداد امام خمینی (ره) و جهاد دانشگاهی هر دو مولود انقلاب بوده و سابقه فعالیت‌ های مشترک مختلفی را داشته‌ اند، گفت: جهاد دانشگاهی اردبیل آماده همکاری و تعاملات بیشتر با کمیته امداد امام خمینی (ره) می‌ باشد.
دکتر اوچی اردبیلی، آموزش‌ های مهارتی را بارزترین اشتراکات این دو نهاد عنوان کرد و ادامه داد: طرح ملی توانمند سازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار و طرح ملی مشاغل خانگی تجربه‌ های مفید برای جهاد دانشگاهی بوده است که با ظرفیت دو هزار نفر در استان به اجرا درآمده که نتایج این طرح ملی می‌ تواند زمینه مناسب برای همکاری‌ های بعدی با کمیته امداد باشد.

📌 توجه ویژه به جهاد دانشگاهی در برنامه توسعه هفتم و بودجه ۱۴۰۳

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جهاد دانشگاهی، دکتر اقبال شاکری خود را از نیروهای اولیه جهاد دانشگاهی دانست و گفت: به توانمندی جهاد دانشگاهی در حوزه‌ های مورد نیاز کشور به‌ ویژه حوزه فناوری و فعالیت آن در راستای برطرف کردن این نیازها اعتقاد بسیار راسخی دارم.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: بنا داریم در مجلس شورای اسلامی با ارتباطات و جلسات با نهادهای مخاطب و مصرف کننده این تولیدات، تولیدات جهاد دانشگاهی را به مرحله استفاده برسانیم. وی بیان کرد: در مجلس در بودجه ۱۴۰۳ و برنامه توسعه هفتم جایی را برای جهاد دانشگاهی در نظر خواهیم گرفت و کمک می کنیم تا این نهاد در عرصه قانون‌ گذاری و به‌ ویژه بودجه‌ ای و توسعه‌ ای کشور دیده شود.

نحوه ورود به سایت جهاد دانشگاهی

📢 اطلاعیه 📢

برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی لازم است که داوطلبان کد ملی و کد رهگیری ثبت نام خود را در دسترس داشته باشند.

خلاصه مقاله ثبت نام سایت جهاد دانشگاهی

سایت hrtc.ir جهاد دانشگاهی با هدف اسم نویسی در آزمون های استخدامی مختلف راه اندازی شده است. ثبت نام اینترنتی در آزمون های استخدامی باعث صرفه‌ جویی در وقت و هزینه افراد و همچنین برقراری نظم در فرایند برگزاری آزمون از سوی شرکت ‌های برگزار کننده است.

به همین جهت سامانه ‌های مختلف از جمله سایت جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir  ایجاد شده ‌اند که داوطلبان می توانند برای شرکت در آزمون استخدامی مختلف در زمان تعیین ‌شده به سامانه فوق مراجعه کرده و پروسه ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

باید اشاره کرد که اطلاعیه ‌های مربوط به زمان ثبت نام آزمون ها در همین سایت منتشر می شود و علاقه ‌مندان می توانند در مهلت مقرر ثبت نام خود را انجام دهند. در این مقاله به بررسی نحوه ورود به پروفایل www.hrtc.ir و همچنین نحوه دریافت کارت ورود به جلسه مشاهده نتایج پرداختیم. چنانچه در خصوص مطالب ارائه ‌شده در مطالب مذکور سوال و ابهامی داشته باشید، می ‌توانید با کارشناسان مجرب ما در آکادمی ایران تحصیل تماس حاصل نمایید تا مشاوره ‌های لازم را در اختیار شما قرار دهند.

جهت دانلود پی ‌دی ‌اف کلیک نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه آزمون جهاد دانشگاهی hrtc.ir به چه منظور ایجاد شده است؟

 شرکت های دولتی و همجنین بعضی از شرکت های خصوصی برای برگزاری آزمون های استخدامی خود سامانه جهاد دانشگاهی همکاری می کنند.

نحوه ثبت نام آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی چگونه است؟

برای شرکت در آزمون های استخدامی باید وارد سامانه اینترنتی hrtc.ir شوید و به روش مطرح شده در مقاله ثبت نام خود را انجام دهید.

آیا ثبت نام در آزمون های استخدامی سایت جهاد دانشگاهی هزینه دارد؟

بله. با ورود به سامانه جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir می توانید آزمون هایی که مهلت ثبت نام آنها تمام نشده را انتخاب کنید و هزینه هر یک را پرداخت نمایید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • بهترین آموزشگاه کنکور در کشور

  کنکور یکی از مهم‌ترین مراحل زندگی هر دانش آموزی است؛ بنابراین باتوجه‌به رقابت زیاد بین داوطلبان و اهمیت این آزمون در آینده شغلی آن‌ها، پیشنهاد ما شرکت در دوره‌های آموزشی بهترین آموزشگاه کنکور کشور (آکادمی مسگرینو) است که توسط مهندس...
 • قوانین اعتراض به نمره دانشگاه

  نحوه اعتراض به نمره دانشگاه ۱۴۰۳ + تغییر بعد ثبت نهایی

  توجه به قوانین اعتراض به نمره دانشگاه می تواند تاثیر مثبتی در دیدگاه و نظر اساتید به درخواست دانشجویان داشته باشد. در گذشته از نوشتن نامه های رسمی و اداری کاغذی در این خصوص استفاده می شد اما امروزه با...
 • انتخاب واحد سامانه گلستان

  انتخاب واحد سامانه گلستان 1403 + زمان – راهنما kut.ac.ir

  دانشجویان دانشگاه سراسری، پیام نور و فرهنگیان برای انتخاب واحد سامانه گلستان می‌بایست وارد آدرس اینترنتی دانشگاه golestan.kut.ac.ir شوند. این سامانه در حال حاضر در اختیار کلیه دانشجویان نام برده شده قرار گرفته تا از این طریق بتوانند برای انتخاب...
 • راهنما اولویت بندی انتخاب رشته نهم 1403 + الف و ب چیست؟

  اولویت بندی انتخاب رشته از مراحل فرآبند هدایت تحصیلی می باشد. آموزش و پرورش چند سالی است که اقدام به راه اندازی سیستم هدایت تحصیلی برای دانش آموزان سال نهم نموده است تا دانش آموزان با توجه به علاقه مندی...
تماس با مشاور