تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

اعتبار مدرک علمی کاربردی در خارج از کشور – آلمان و کانادا

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952
اعتبار مدرک علمی کاربردی در خارج از کشور

اعتبار مدرک علمی کاربردی در خارج از کشور

اعتبار مدرک علمی کاربردی در خارج از کشور | آیا مدرک علمی کاربردی ترجمه می شود؟ | اعتبار مدرک علمی کاربردی در کانادا | اعتبار مدرک علمی کاربردی در آلمان | کشور هایی که مدرک علمی کاربردی قبول می کنند؟ | استرالیا – ترکیه

فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند، اطلاع از اعتبار مدرک علمی کاربردی در خارج از کشور برای آنان اهمیت ویژه ای می یابد. بهرحال این موضوع که آیا مدرک علمی کاربردی ترجمه می شود؟ یکی از موضاعات بسیار با اهمیت است. با توجه به سطح علمی بسیار بالای دانشگاه های کانادا، شاید موضوع بعدی اعتبار مدرک علمی کاربردی در کانادا  باشد. در ادامه در رابطه با اعتبار مدرک علمی کاربردی در آلمان ، استرالیا و ترکیه مطالبی را به شما عزیزان ارائه خواهیم داد. همچنین به صورت کلی به این موضوع خواهیم پرداخت که چه کشور هایی که مدرک علمی کاربردی قبول می کنند؟

 

برای اطلاع دقیق از اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام ، اطلاع از نحوه پذیرش رشته های علمی کاربردی، شهریه رشته های پزشکی علمی کاربردی با مشاوران ما از سراسر کشور :

9099072952 (تماس از سراسر کشور)

9099072952 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

اعتبار مدرک علمی کاربردی در خارج از کشور

 به دلیل فراوان بودن و تعدد رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی  و همچنین شهریه نسبتا کمتری که نسبت به سایر دانشگاه ها از دانشجویان اخذ می نماید، در سال های اخیر توانسته محبوبیت و جای خود را در بین داوطلبان و دانشجویان پیدا کند. یکی از محاسن بزرگ این دانشگاه، ثبت نام در دو نوبت مهر و بهمن در سال است بنابراین داوطلبان این فرصت را خواهند داشت چنانچه در نیمسال اول پذیرفته نشدند، در نیمسال دوم پذیرفته شوند.

در صورتی که به هر دلیلی نتوانسته اید برای رشته های بدون کنکور دانشگاه ترم مهر ثبت نام نمایند، می توانید در ترم بهمن مشغول به تحصیل شوید. افراد شاغلی که قصد ادامه تحصیل دارند، یکی از دغدغه های آنها برای ادامه تحصیل، حضور در کلاس هاست. که شاید به همین دلیل از ادامه تحصیل منصرف گردند. دانشگاه علمی کاربردی با منعطف بودن ساعات کلاس ها، پاسخگوی این نیاز و حلال این مشکل است.

اما همه خواسته های داوطلبان و متقاضیان دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی، به این موارد ختم نمی شود. اعتبار مدرک علمی کاربردی در خارج از کشور نیز برای افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند، مسئله بسیار مهمی می باشد که به دنبال آن این سوال مطرح می شود که آیا مدرک علمی کاربردی ترجمه می شود؟ و اعتبار مدرک علمی کاربردی در کانادا ، آلمان ، استرالیا و ترکیه چگونه است؟

 

 

 

 

 

 

با توجه به اعتبار مدرک علمی کاربردی در خارج از کشور داوطلبان می توانند پس از فارغ التحصیلی درخواست خود را به این دانشگاه تقدیم نمایند.

 

 

 

 

آیا مدرک علمی کاربردی ترجمه می شود؟

بله. متقاضیان می توانند پس از گردآوری مدارکی که در ذیل مطرح می شود، تمامی مدارک مورد نیاز را جمع آوری نموده و به دانشگاه محل تحصیل ارائه نمایند. جهت ثبت نام ابتدا به سامانه mad.msrt.gov.ir مراجعه نموده و پس از وارد شدن به سامانه مذکور مدارک زیر را برای ثبت درخواست ترجمه در وب سایت آپلود نمایید.

  • اسکن پشت و روی گواهینامه موقت پایان دوره تحصیلی
  • اسکن کارنامه کل داوطلب به تفکیک هر ترم سال تحصیلی
  • ارائه فهرست قبول شدگان سازمان سنجش آموزش کشور فرد متقاضی
  • اسکن مدرک نظام وظیفه (ویژه آقایان)

مدارک مورد نیاز برای داوطلبان دانشجو و فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی متفاوت می باشد. به همین دلیل در صورتی که دانشجوی می باشید، می توانید برای اطلاع از مدارم مورد نیاز برای کشور هایی که مدرک علمی کاربردی قبول می کنند با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

 

 

اعتبار مدرک علمی کاربردی در آلمان و کانادا

همان‌طور که می‌دانید کشورهای آلمان و کانادا دانشجویان فراوانی را در کل جهان به خود جذب نموده است. فارغ التحصیلان و علاقه‌مندان به ادامه تحصیل در خارج از کشور در دانشگاه‌های سراسری و سایر دانشگاه‌ها نیز، برای ادامه تحصیل شاید اولویت اول خود را این دانشگاه‌ها را انتخاب نمایند.

اما در رابطه با اعتبار مدرک علمی کاربردی در خارج از کشور که شاید مبحثی متفاوت باشد، نگرانی‌هایی است که دانشجویان دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی دارند. زیرا شایئه هایی که در ایران در ارتباط با اعتبار مدارک در دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد، ممکن است به این نگرانی دامن بزند. برخی از نگرانی‌ها همانند اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام، است که ما در یک مقاله جداگانه و به صورت کامل در مورد آن توضیح دادیم و سعی در رفع این نگرانی و پاسخ مناسب برای آن نمودیم.

 

 

کشور هایی که مدرک علمی کاربردی قبول می کنند؟

و همچنین لیست دانشگاه‌های علمی کاربردی و موارد مختلفی که به آن پرداخته‌ایم. همان‌طور که می‌دانید، سیستم و نظام آموزشی دانشگاه‌ها و مدارس ما، با سیستم آموزشی سایر کشورها، اندکی تفاوت دارد و گاها بسیار نیز ممکن است متفاوت باشد. و همین مسئله موجب نگرانی برای داوطلبان و دانش آموختگان بدون کنکور علمی کاربردی شده است.

و تا حدودی نگرانی از این بابت که آیا اعتبار مدرک علمی کاربردی در خارج از کشور مورد تائید است؟ و یا اینکه چنانچه دو کشور کانادا و آلمان مدنظر آن‌ها باشد، با مسئله اعتبار مدرک علمی کاربردی در آلمان و کانادا مواجه هستند. در رابطه با تفاوت سیستم آموزشی ما با سایر کشورها، اینجا می‌توانیم رأی را به نفع دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی صادر نماییم.

همان‌گونه که می‌دانید، هدف از تشکیل دانشگاه علمی کاربردی، ترکیب علم و عمل با یکدیگر بوده است. و این ترکیب همان چیزی است که منطبق با خواسته کشورهای آلمان و کانادا می‌باشد. حتی چندین کشور دیگر نیز وجود دارند که دقیقا منطبق با دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور می‌باشند. و اگر بخواهیم به اعتبار مدرک علمی کاربردی در خارج از کشور در رابطه با دو کشور آلمان و کانادا پاسخی دهیم؛ باید بگوییم بلی. این دانشگاه مورد تائید کشورهای آلمان و کانادا می‌باشد.

 

 

آیا مدرک علمی کاربردی در خارج از کشور اعتبار دارد؟

در رابطه با اعتبار مدرک علمی کاربردی در خارج از کشور شاید تصور شما نیز کمی مخشوش باشد. و در مورد اینکه در کدام کشورها مورد تائید می‌باشد و در کدام کشورها مورد تائید نیست، سؤالات زیادی داشته باشید. و شاید سؤال اصلی شما این باشد کشورهایی که مدرک دانشگاه علمی کاربردی را قبول می‌کنند، شامل چه کشورهایی می‌باشند؟ مدرک علمی کاربردی چقدر اعتبار دارد؟

دغدغه ادامه تحصیل با مدرک علمی کاربردی نیز، از مسائلی است که ذهن شما را ممکن است درگیر خود کرده باشد. همچنین حتی اگر ما پاسخ بله یا خیر به این سؤالات دهیم، باز هم شما سؤال خواهید کرد که این اعتبار مدرک ربطی به رشته خاصی دارد؟ آیا بین مدارک کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در رابطه با اعتبار مدرک علمی کاربردی در خارج از کشور تفاوتی وجود دارد؟

آیا برای داوطلبانی که در دوره‌های پودمانی و ترمی و یا حتی در نیمسال اول و یا نیمسال دوم در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی پذیرفته شده‌اند، به لحاظ اعتبار مدرک علمی کاربردی در خارج از کشور تفاوتی وجود دارد؟ تمام این موارد از سؤالاتی است که ممکن است شما داشته باشید و یا برای شما پیش آمده باشد. و پاسخگویی به آن‌ها با توجه به متغیر بودن این سؤالات، به صورت یک نسخه ثابت، درست نیست. بنابراین تیم کارشناسان ما در این زمینه به شما کمک خواهند کرد تا در رابطه با اعتبار مدرک علمی کاربردی در خارج از کشور و تمام سؤالات بالا، اطمینان لازم را کسب نمایید. و همچنین اگر شک و شبه ای در ارتباط با اعتبار مدرک علمی کاربردی در آلمان و کانادا دارید، و یا جویای اطلاعات بیشتری در این زمینه می‌باشید، این اطلاعات را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

 

جهت اطلاع از اعتبار مدرک علمی کاربردی در خارج از کشور و اعتبار مدرک علمی کاربردی در آلمان و کانادا از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی اعتبار مدرک علمی کاربردی آلمان و کانادا

کانال اطلاع رسانی اعتبار مدرک علمی کاربردی آلمان و کانادا

 

مطالب مرتبط :

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

لیست رشته های علمی کاربردی مهر و بهمن 97-98

اعتبار مدرک علمی کاربردی در خارج از کشور

اعتبار مدرک علمی کاربردی در آلمان و کانادا

به این پست امتیاز دهید

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور