ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

اعتبار مدرک دانشگاه شاهد

اعتبار مدرک دانشگاه شاهد

اعتبار مدرک دانشگاه شاهد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

اعتبار مدرک دانشگاه شاهد چگونه است؟ یکی از شایعاتی که در سال‌های اخیر به وجود آمده است، در رابطه با مدرک تحصیلی دانشگاه شاهد و تغییر در اعتبار مدرک تحصیلی دانشگاه شاهد می‌باشد. دانشگاه شاهد به فرمان امام خمینی و برای جانبازان و فرزندان آنان، خانواده‌های محترم شهیدان ، آزادگان و همچنین خانواده‌های محترم مفقودان تأسیس گردید که به صورت اختصاصی می‌توانسنند در این دانشگاه ادامه تحصیل دهند.

دانشگاه شاهد در مقاطع مختلف تحصیلی از مقطع کارشناسی تا کارشناسی ارشد و دکتری ، داوطلبان واجد شرایط را پذیرش می‌نماید. اما در سال‌های اخیر شبه‌هایی نسبت به اعتبار مدرک دانشگاه شاهد به وجود آمده است که قصد داریم در ادامه به این شبه‌ها بپردازیم و در رابطه با هریک از این ابهامات به صورت کامل توضیحاتی را ارائه نماییم.

چنانچه سوالاتی در رابطه با اعتبار مدرک دانشگاه شاهد دارید که ممکن است در این مطلب گنجانده نشده باشد، می‌توانید با مشاورین و  متخصصین ایران تحصیل با  شماره تلفن‌های 9099075307 (تماس از سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید تا به اطلاعات جامعی در این زمینه دست‌یابید.

 

جهت اطلاع دقیق از اعتبار مدرک دانشگاه شاهد ، مدرک تحصیلی دانشگاه شاهد ، شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران ، مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام و رتبه آخرین نفر قبولی در دانشگاه شاهد با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099075307 در صورت شلوغی خطوط 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

اعتبار مدرک دانشگاه شاهد در مقاطع مختلف

با توجه به اینکه دانشگاه شاهد پس از دانشگاه تربیت مدرس ، از جمله دانشگاه‌های جامع کشور می‌باشد، لذا در تمامی رشته‌ها و مقاطع تحصیلی داوطلبان را پذیرش می‌نماید. یکی از مسائلی که در رابطه با اعتبار مدرک دانشگاه شاهد برخی از داوطلبان دارند به موضوع درج عنوان غیر انتفاعی در مدرک تحصیلی دانشگاه شاهد باز می‌گردد. خوشبختانه رئیس دانشگاه شاهد با صحبت در این مورد که این دانشگاه شناسنامه دار شده است، این خبر را تکذیب نمود.

خوشبختانه در سال‌های اخیر و همچنین در برنامه توسعه دانشگاه، شاهد رشد در تمامی رشته‌های این دانشگاه به صورت کمی و کیفی خواهیم بود. لذا داوطلبانی که در این دانشگاه فارغ‌التحصیل می‌شوند، با سطح علمی بالایی فارغ التحصیل خواهند شد. بنابراین هیچ گونه شبه ای در رابطه با اعتبارمدرک تحصیلی دانشگاه شاهد محلی از اعراب نخواهد بود.

یکی از دلایلی که اعتبار مدرک دانشگاه شاهد را افزایش می‌دهد، شرایط ویژه پذیرش داوطلبان می‌باشد. بدین معنا که با توجه به رتبه‌های هر داوطلب جهت پذیرش و انتخاب رشته می‌توانند اقدام نمایند. رشته‌های مرتبط با وزارت بهداشت ، کاملا با نظارت ورزات درمان و بهداشت صورت می‌پذیرد و داوطلبان با نظارت این وزارت می‌توانند در رشته های موردنظر ادامه تحصیل دهند.

 

 

اعتبار مدرک دانشگاه شاهد با توجه به جامع بودن این دانشگاه در تمامی رشته ها در بالاترین سطح قرار دارد.

 

 

مدرک تحصیلی دانشگاه شاهد از لحاظ اعتبار

 

مدرک تحصیلی دانشگاه شاهد

مدرک تحصیلی دانشگاه شاهد

 

مدرک تحصیلی دانشگاه شاهد مطابق با مصوباتی که ریئیس این دانشگاه اظهار نمود، مختص به دانشگاه شاهد می باشد. با توجه به اینکه دانشگاه شاهد با هدف تحصیل خانوده های محترم شهدا ، ایثارگران و … به وجود آمده است، اولویت اول پذیرش خود را بر فرزندان این خانواده ها قرار داده است. بنابراین آن دسته از داوطلبانی که در کنکور سراسری مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانند در صفحه جداگانه در دفترچه انتخاب رشته به انتخاب های مورد علاقه خود بپردازند.

مدرک تحصیلی دانشگاه شاهد برای مقطع دکتری به دو صورت دکترای تخصصی و دکتری حرفه ای می باشد به همین دلیل داوطلبان این مقطع در تمامی رشته ها می توانند اقدام به انتخاب رشته نمایند. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که مدرک این دانشگاه همانند سال های قبل کاملا معتبر می باشد و بسیاری از شایعاتی که در این رابطه به وجود آمده است، توسط رئیس این دانشگاه لغو گردیده است.

آن دسته از داوطلبان غیر شاهدی که مایل به اخذ مدرک تحصیلی دانشگاه شاهد می باشند، لازم است در زمان انتخاب رشته،  این دانشگاه را انتخاب نمایند و در صورت قبولی در این دانشگاه ، ملزم به شرکت در مصاحبه عملی این دانشگاه خواهند بود. مصاحبه در دو روز صورت خواهد پذیرفت و داوطلبان پس از آن در صورت پذیرفته شدن در کارنامه نهایی خود می توانند پذیرفته شدن در این دانشگاه را ملاحظه نمایند.

 

 

شرایط و ضوابط پذیرش در دانشگاه شاهد

 

شرایط و ضوابط پذیرش در دانشگاه شاهد

شرایط و ضوابط پذیرش در دانشگاه شاهد

 

با توجه به شرایط ویژه دانشگاه شاهد ، ثبت نام در این دانشگاه و همچنین پذیرش با استفاده از شرایط خاصی برای تمامی داوطلبان امکان پذیر می باشد. که در ادامه به ارائه این شرایط خواهیم پرداخت.

  1. داوطلبان حتما باید معتقد به دين مبين اسلام و التزام عملي به احكام داشته باشند.
  2. اعتقاد و التزام عملي به ولايت فقيه، نظام جمهوري اسلامي و قانون اساسي برای پذیرش متقاضیان این دانشگاه الزامی می باشد.
  3. نداشتن سابقه وابستگي تشكيلاتي، هواداري از احزاب و سازمان ها و گروه هاي غير قانوني
  4. عدم سواستفاده كيفري مؤثر
  5. پايبندي كامل به ضوابط و مقررات دانشگاه
    همچنین رعایت حدود حجاب برای خواهران و برادارن الزامی می باشد. گزینش برای تمامی داوطلبان با توجه به هسته گزینش دانشگاه برای هر یک از داوطلبان صورت می پذیرد و به همین دلیل پذیرش نهایی داوطلبان منوط به پذیرش در این گزینش خواهد بود. بنابراین در صورت قبولی داوطلبان با اعتبار مدرک دانشگاه شاهد می توانند در این دانشگاه ادامه تحصیل دهند.

 

مشاوره قبولی در دانشگاه شاهد

با توجه به مقاله ای که در رابطه با اعتبار مدرک دانشگاه شاهد به شما متقاضیان عزیز ارائه نمودیم، تا حدودی داوطلبان و متقاضیان محترم را با دانشگاه شاهد، نحوه پذیرش این دانشگاه و همچنین شرایط قبولی در این دانشگاه اطلاعتی ارائه نمودیم. اما باز هم ممکن است شبهات مختلفی در رابطه با مدرک تحصیلی دانشگاه شاهد برای داوطلبان محترم وجود داشته باشد که نیازمند اطلاع از پاسخ آنان باشند.

پس از اطمینان از اعتبار مدرک دانشگاه شاهد برخی از داوطلبان این سوال را متخصصین ایران تحصیل دارند که برای قبولی در این دانشگاه چه رتبه ای لازم است؟ آیا ظرفیت پذیرش برای داوطلبان غیر شاهد به اندازه داوطلبان و خانواده های محترم شاهد نیز بالا می باشد؟ آیا در مدرک تحصیلی دانشگاه شاهد تفاوتی بین این دو دسته از داوطلبان وجود خواهد داشت؟

همچنین سوالات مختلفی در رابطه با معتبر بودن مدرک دانشگاه شاهد برای داولبان ممکن است وجود داشته باشد که مشاورین و متخصصین ایران تحصیل بدان پاسخ خواهند داد. کافی است با مشاورین ما که شماره های آنها در جدول زیر موجود می باشد تماس حاصل نمایید، متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

 

جهت اطلاع دقیق از اعتبار مدرک دانشگاه شاهد ، مدرک تحصیلی دانشگاه شاهد ، مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام و اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099075307 در صورت شلوغی خطوط 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی پذیرش دانشگاه شاهد

کانال اطلاع رسانی پذیرش دانشگاه شاهد

 

بیشتر بدانید

 ثبت نام دانشگاه شاهد 

ثبت نام کنکور سراسری 

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور رشته پرستاری

شهریه دانشجویان مهمان دانشگاه آزاد

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور

رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور

زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان

مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری 

اعتبار مدرک دانشگاه شاهد در استخدام

اعتبار مدرک تحصیلی دانشگاه شاهد

اعتبار مدرک دانشگاه شاهد

4/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور