ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

استخدام نهضت سوادآموزی 1401

استخدام نهضت سوادآموزی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

استخدام نهضت سوادآموزی از طریق برگزاری آزمون صورت می گیرد. افراد علاقه مند باید جهت استخدام در شغل آموزگاری، در آزمونی که از سوی وزارت آموزش ‌و پرورش کشور برگزار می شود، شرکت کنند. بسیاری به دنبال اطلاع از شرایط مربوط به سابقه کار نهضت سواد آموزی، شرایط سنی نهضت سواد آموزی و دریافت پاسخ این سوال که چگونه آموزشیار نهضت سواد آموزی شویم، می باشند. 

آن دسته از مربیان نهضت سواد آموزی که سابقه کار نهضت سواد آموزی داشته و ورودی سال 92 به قبل هستند، پس از قبولی در آزمون کتبی و کسب حد نصاب نمره مورد نیاز، با توجه به ظرفیت استخدام به دانشگاه فرهنگیان معرفی‌ شده و با گذراندن دوره آموزشی یک ‌ساله در شغل آموزگاری فرآیند استخدام خود را تکمیل می ‌کنند. در ادامه به بررسی فرایند استخدام نهضت سواد آموزی و پاسخ به این سوال که چگونه آموزشیار نهضت سواد آموزی شویم خواهیم پرداخت.

زمان آزمون استخدام نهضت سوادآموزی 1401

از آنجایی ‌که استخدام نهضت سواد آموزی از طریق برگزاری آزمون ورودی می باشد، بر همین اساس آن دسته از مربیان نهضت سواد آموزی که قبل از سال 92 شروع به کار کرده اند و در حال حاضر حداقل به دو شخص آموزش می ‌دهند، می توانند در این آزمون شرکت کنند و این افراد باید در بازه زمانی تعیین ‌شده از سوی وزارت آموزش ‌و پرورش برای ثبت نام خود اقدام نمایند. با توجه به دوره‌ های گذشته اسم نویسی اینترنتی، زمان ثبت نام برای آزمون استخدام نهضت سواد آموزی خرداد ماه هر سال می باشد.

مهلت مجدد ثبت نام

همان گونه که اشاره شد خرداد ماه هر سال زمان ثبت نام در آزمون استخدامی نهضت سواد آموزی است. مهلت مجدد برای ثبت نام 24 خرداد ماه هر سال می باشد و افراد برای تکمیل فرآیند ثبت نام خود می توانند این فرصت را دارند که ثبت نام خود را کامل کنند.

شرایط سنی نهضت سواد آموزی

 

برای آشنایی با سامانه نقل و انتقالات دانشگاه فرهنگیان بر روی لینک کلیک کنید. 

 

نحوه ثبت نام آزمون استخدام نهضت سواد آموزی 1401

باید اشاره کرد که سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی مسئول ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی نهضت سواد آموزی است. بنابراین افراد داوطلب می توانند با مراجعه به سایت این مرکز به آدرس hrtc.ir برای ثبت نام خود اقدام نمایند. مراحل ثبت نام آزمون استخدام نهضت سواد آموزی به شرح زیر است.

 • ابتدا باید وارد سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir شده و در میان گزینه‌ های موجود گزینه ” آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر (دو نفر و بالاتر) قبل از سال 92 نهضت سواد آموزی” را انتخاب نمایید.
 • قبل از ورود به سامانه جهت ثبت نام باید مبلغی به ‌عنوان هزینه ثبت نام که از قبل مشخص ‌شده را پرداخت نمایید. به ‌همین ‌جهت باید ابتدا بر روی عبارت “پرداخت هزینه” کلیک کنید.
 • بعد از ورود به صفحه پرداخت و درج اطلاعات مورد نیاز باید هزینه اسم نویسی آزمون را از طریق کارت ‌های بانکی عضو شبکه شتاب واریز کرده و فیش پرداخت را دریافت کنید. توجه کنید که این کد منحصر به ‌فرد و مخصوص هر یک از داوطلبان بوده و به شماره‌ تلفن همراه وی که قبلاً در سامانه درج شده ‌است ارسال می شود. این کد باید تا پایان مراحل ثبت نام نزد داوطلب نگهداری شود.
 • پس از واریز وجه، مجددا به صفحه اول سامانه بازگشته و این بار روی گزینه “ورود به پروفایل” کلیک کنید. (گفتنی است که امکان واریز مبلغ مورد نظر از طریق گزینه “پرداخت هزینه” موجود در همین بخش نیز فراهم می باشد.)
 • پس از ورود به پروفایل خود، روی عبارت “ثبت نام در آزمون” کلیک نمایید.
 • اولین بخش از فرآیند نام نویسی مربوط به ارسال مدارک است. بنابراین باید فایل اسکن شده مدارک خود را در سامانه بارگذاری کنید.
 • در مرحله بعد باید مشخصات فردی خود را ثبت کنید.
 • مرحله بعد مربوط به بخش سهمیه ها می باشد. لذا چنانچه مشمول هر کدام از سهمیه های در نظر گرفته شده برای این آزمون هستید، باید نوع سهمیه خود را در این قسمت مشخص کنید.
 • در مرحله بعد اطلاعات تحصیلی متقاضی باید در سامانه ثبت شود.
 • در بخش بعد لازم است اطلاعات تکمیلی خود از جمله اطلاعات تماس و آدرس محل سکونت را در سامانه وارد کنید.
 • نکته: در نظر داشته باشید که می توانید استان یا شهرستان محل برگزاری آزمون خود را اعلام کنید تا در صورت امکان، سامانه نزدیک ترین حوزه آزمون را برای شما در نظر بگیرد.

بعد از انجام تمام فرایند ثبت نام، سامانه کدی را با عنوان “کد رهگیری” صادر می کند که می بایست آن را تا پایان فرآیند آزمون نزد خود نگه دارید. اگر “کد رهگیری” یا “توکن پرداخت” خود را فراموش کرده و یا گم کرده اید، می توانید این کدها را با استفاده از گزینه ” بازیابی کد رهگیری / توکن” موجود در صفحه ” ورود به پروفایل ” بازیابی نمایید.

 شرایط ثبت نام آزمون استخدام نهضت سواد آموزی 1401

همه ارگان ‌هایی که قصد برگزاری آزمون استخدامی دارند، قبل از هر چیز شرایط عمومی و اختصاصی خود را در دفترچه راهنمای آزمون اعلام می‌ کنند و افرادی که دارای شرایط باشند، مجاز به ثبت نام و شرکت در این آزمون خواهند بود. افرادی که قصد اطلاع از شرایط مربوط به سابقه کار نهضت سواد آموزی، شرایط سنی نهضت سواد آموزی و دریافت پاسخ این سوال که چگونه آموزشیار نهضت سواد آموزی شویم را دارند، باید قبل از هر چیز شرایط آزمون را بدانند. 

استخدام نهضت سواد آموزی که طریق مرکز جهاد دانشگاهی برگزار می شود، شرایط عمومی و اختصاصی خاصی را دارد. افرادی که در آزمون استخدام نهضت سواد آموزی شرکت کرده و حد نصاب لازم را کسب نمایند، اما شرایط لازم برای معرفی به دانشگاه فرهنگیان برای گذراندن دوره آموزشی که در دفترچه راهنمای ثبت نام درج شده است را ندارند، از ادامه فرآیند شرکت در کلاس‌ های استخدامی حذف می شود.

بنابراین لازم است برای دریافت پاسخ این سوال که چگونه آموزشیار نهضت سواد آموزی شویم، شرایط عمومی و اختصاصی آزمون استخدامی نهضت سواد آموزی که در ادامه بررسی خواهیم کرد را مطالعه نمایید و همچنین از شرایط مربوط به سابقه کار نهضت سواد آموزی اطلاع یابید. 

 شرایط عمومی

 • اعتقاد به دین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی کشور
 • داشتن تابعیت ایرانی
 • التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • دارا بودن کارت پایان خدمت دوره ضرورت یا معافیت دائم برای آقایان
 • داشتن سلامت جسمانی و روانی و همچنین توانایی لازم در انجام کار مورد تقاضا
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات
 • نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
 • دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی
 • نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی توسط رای مراجع قضایی و ذی صلاح
 • داوطلبان استخدام نباید جزو نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی و یا بازنشسته باشند.

شرایط اختصاصی

 • آموزشیاران نهضت سواد آموزی

فردی که با رعایت ضوابط و مقررات آموزشی و اداری و با داشتن مجوز گزینش، گواهی آموزش تدریس بدو خدمت و شناسه تدریس در نهضت سوادآموزی از سال 79 تا قبل از سال 92 با نهضت سواد آموزی همکاری داشته و دستمزد خود را نیز از محل اعتبارات دولتی دریافت نموده است و همکاری آن ها همچنان ادامه دارد.

 • آموزش دهنده مستمر (دو نفر و بالاتر) نهضت سواد آموزی

آموزش دهندگانی که از سال 79 تا قبل از سال 92 به شکل مستقیم با نهضت سواد آموزی همکاری مستمر داشته و در هر دوره حداقل دو نفر سواد آموز را تحت تعلیم خود قرار داده اند. این داوطلبان نیز حق الزحمه خود را از محل اعتبارات دولتی دریافت کرده و همکاری آن ها تا همین لحظه ادامه دارد. در واقع داشتن سابقه کار نهضت سواد آموزی یکی از مهم ترین فاکتورهای شرکت در آزمون می باشد. 

زمان استخدام نهضت سوادآموزی

 

جهت اطلاع از نمره قبولی آزمون ضمن خدمت فرهنگیان بر روی لینک کلیک کنید.

 

شرایط سنی استخدام در نهضت سواد آموزی

داوطلبان استخدام از نهضت سواد آموزی باید علاوه بر داشتن شرایط عمومی و اختصاصی که توضیح داده شد، شرایط سنی استخدام در نهضت سواد آموزی را نیز دارا باشند. شرط سنی استخدام در نهضت سواد آموزی به این صورت است که شخص متقاضی از 20 الی 40 سال سن داشته باشد.

افراد بالای 40 سال و یا زیر 20 سال واجد شرایط استخدام در نهضت سواد آموزی نیستند. آقایانی که مشمول خدمت نظام وظیفه هستند، در صورتی که شرایط قانونی برای استخدام رسمی یا پیمانی را داشته باشد ، طول دوران خدمت سربازی به حداکثر سن آن ها افزوده خواهد شد.

در واقع باید گفت فقط افرادی مجاز به شرکت در آزمون استخدامی نهضت سواد آموزی و قبولی در آن می باشند که سنشان بین 20 الی 40 سال باشد.

مدارک مورد نیاز ثبت نام آزمون استخدام نهضت سواد آموزی 1401

افراد داوطلب پس ‌از مطالعه دفترچه و داشتن شرایط لازم، باید مدارک مورد نیاز خود را اسکن کرده و در زمان ثبت نام بارگذاری کنند. توجه کنید که فایل ‌های اسکن شده باید اطلاعاتی که در ادامه آن ‌ها را بررسی خواهیم کرد به ‌همراه داشته باشد.

عکس پرسنلی

 • عکس 4*3 (تمام رخ) مربوط به سال جاری داوطلب
 • حذف حاشیه های زائد عکس اسکن شده
 • دارای فرمت JPG
 • حداقل ابعاد 300*200 پیکسل و حداکثر ابعاد 400*300 پیکسل
 • حداقل حجم 15 کیلوبایت و حداکثر حجم 70 کیلوبایت
 • حتی الامکان رنگی و دارای زمینه سفید
 • واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر ، منگنه و هر گونه لکه

کارت ملی

 • دارای فرمت JPG
 • حداقل حجم 30 کیلوبایت و حداکثر حجم 200 کیلوبایت
 • ترجیحا رنگی و بدون حاشیه زائد
 • دارای وضوح و کیفیت لازم

سایت ثبت نام آزمون استخدام نهضت سواد آموزی 1401

با توجه به موارد ذکر شده برگزاری و ثبت نام آزمون استخدام نهضت سواد آموزی که همان ” آزمون استخدامی آموزشیاران و آموزش‌ دهندگان مستمر دو نفر و بالاتر نهضت سواد آموزی” نام دارد، از سال 92 بر عهده سازمان جهاد دانشگاهی می باشد که بر روی فرآیند ثبت نام و برگزاری آن نظارت کامل دارد. همه افراد واجد شرایط برای پیگیری و تکمیل فرآیند ثبت نام آزمون استخدام نهضت سواد آموزی 1401، باید به سامانه مربوط این آزمون به آدرس hrtc.ir  مراجعه نموده و مراحل اسم نویسی خود را در سایت جهاد دانشگاهی به پایان برسانند. علاوه ‌بر این قبل از برگزاری آزمون داوطلبان باید به آدرس hrtc.ir  مراجعه کرده و کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

 

اطلاعیه

 صدور کارت ورود به جلسه، به منزله تایید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نیست و ارسال مدارک افراد بعد از برگزاری آزمون از سوی وزارت آموزش ‌و پرورش مورد بررسی و تایید قرار خواهد گرفت.

 

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدام نهضت سوادآموزی 1401

افرادی که علاقه‌ مند به شرکت در آزمون استخدام نهضت سوادآموزی هستند، قبل از هر چیز باید ابتدا شرایط و نحوه ثبت نام را مطالعه کرده و دفترچه راهنمای ثبت نام را از سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس فلان دریافت کنند.

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی شامل تمام جزئیات برگزاری آزمون از جمله مراحل ثبت نام، نحوه برگزاری و شرایط آزمون است. بنابراین قبل از هر اقدامی باید این موارد را مطالعه کنید که با مشکل مواجه نشوید. برای سهولت دسترسی داوطلبان گرامی در ادامه لینک دانلود دفترچه آزمون سال گذشته برای شما قرار داده‌ شده است که می‌توانید با دریافت آن به اطلاعات دفترچه دسترسی داشته باشید. 

 

برای دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدام نهضت سواد آموزی بر روی لینک کلیک کنید. 

 

نکات پیرامون استخدام نهضت سوادآموزی 1401

یکی از مواردی که باید به آن توجه کرد، بخش سهمیه های تعین شده است. باید اشاره کرد که سهمیه ایثارگران (5 درصد و 25 درصد)  و سهمیه معلولین (3 درصد ) است و داوطلبان در صورت داشتن شرایط لازم باید نوع سهمیه و اطلاعات خود را در سامانه وارد کنند.

 استفاده از عکس‌های روی کارت شناسایی از جمله شناسنامه کارت ملی و اسکن آن ‌ها قابل ‌قبول نمی باشد. در صورت آپلود کردن عکس اشتباه، ثبت نام افراد متقاضی باطل‌ شده و حق شرکت در آزمون را نخواهند داشت.

بر همین اساس چنانچه ثبت نام شما توسط شخص دیگر انجام می شود، باید اطلاعات ثبت نام خود را به ‌درستی کنترل نمایید و در ارسال عکس نیز دقت لازم را بکار ببرید.

افرادی که به دنبال کسب آگاهی از شرایط مربوط به سابقه کار نهضت سواد آموزی، شرایط سنی نهضت سواد آموزی و دریافت جواب این سوال که چگونه آموزشیار نهضت سواد آموزی شویم، هستند، باید اطلاعات مندرج در دفترچه را بررسی نمایند.

همچنین باید اشاره کرد که ثبت نام‌ های ناقص ترتیب ‌اثر داده نخواهند شد و هزینه ثبت نام بعد از پرداخت هزینه قابل بازگشت نخواهد بود.

در صورتی ‌که داوطلبان قصد ویرایش اطلاعات خود را دارند، باید همه مراحل ثبت نام را مجدداً طی نموده و کد رهگیری را دریافت کنند. چنانچه اطلاعات ویرایش شده و تمام مراحل از ابتدا انجام نشود، تغییرات مورد نظر اعمال نخواهد شد و اطلاعاتی که از قبل ثبت ‌شده بود مورد استناد واقع خواهد شد.

کار نهضت سواد آموزی

 

برای کسب اطلاع از فرایند معاینات پزشکی استخدامی آموزش و پرورش بر روی لینک کلیک نمایید. 

 

منابع آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی 1401

هر شخصی که قصد شرکت در آزمون را دارد، باید در ارتباط با منابع عمومی و اختصاصی آزمون اطلاعات کافی را کسب کرده و با برنامه‌ ریزی دقیق موارد لازم را مطالعه نمایند. مربیان و آموزشیاران برای آگاهی از منابع آزمون استخدامی نهضت سواد آموزی می توانند شانس خود را ارتقا داده تا بتوانند نمره حد نصاب را کسب کنند. بر همین اساس در ادامه منابع آزمون عمومی و اختصاصی آزمون و آزمون نهضت سواد آموزی را ارائه خواهیم کرد.

منابع عمومی آزمون استخدامی نهضت سواد آموزی 1401

برای موفقیت در آزمون استخدامی باید منابع استاندارد مورد بررسی قرار بگیرد و با برنامه ‌ریزی و مطالعه صحیح بتوانید سر نمره قبولی را کسب کنید.

سوالات عمومی آزمون استخدامی نهضت سواد آموزی که به مواد آزمون نیز معروف است شامل مهارت‌ های هفت ‌گانه ICDL، ریاضی و آمار مقدماتی، زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی عمومی، دانش اجتماعی، حقوق اساسی، اطلاعات عمومی، هوش و توانمندی‌ های عمومی است.

افراد داوطلب برای تسلط در مهارت‌ های هفت ‌گانه ICDL، باید مناسب ‌ترین منابع آزمون را مطالعه کنند. علاوه ‌بر این باید جزوه استاندارد برای درس دانش کامپیوتر مد نظر قرار دهند.

برای مطالعه بخش هوش و توانمندی‌های عمومی نیز منابع ویژه ‌ای در دسترس نیست. بنابراین بهتر است که سوالات هوش و توانمندی‌های آزمون سال قبل را بررسی کنید تا با سبک سوالات آزمون آشنا شوید و برای باقی دروس عمومی نیز کتاب ‌های عمومی دوران دبیرستان بهترین منابع برای مطالعه شما می ‌باشند.

بسیاری از شرکت‌کنندگان از اهمیت سوالات عمومی غافل هستند و زمان زیادی برای مطالعه منابع عمومی در نظر نمی‌گیرند. اما باید در نظر داشته باشید که حداقل 50 درصد سؤالات عمومی در آزمون باید به‌ درستی پاسخ داده شوند تا شانس قبولی در آزمون استخدام نهضت سوادآموزی را داشته باشید.

منابع اختصاصی آزمون استخدام نهضت سوادآموزی 1401

مطالعه منابع اختصاصی بسیار اهمیت دارد و این منابع شامل اصول و فلسفه تعلیم و تربیت، روانشناسی پژوهشی، روانشناسی رشد، روان روش ها و فنون تدریس و اندازه گیری سنجش و ارزشیابی آموزشی  می شود. هر اندازه که تسلط افراد در زمینه منابع اختصاصی بیشتر باشد، درصد قبولی در آزمون نیز بیشتر خواهد شد. سوالات بخش عمومی و اختصاصی به شکل تستی و چهار گزینه ‌ای خواهد بود و ضریب هر کدام برابر با یک است.

از آنجا که تعداد شرکت‌ کنندگان آزمون استخدام نهضت سوادآموزی بالا بوده، بنابراین منابع اختصاصی و عمومی نباید به ‌صورت سطحی مطالعه شود. بلکه باید منابع به ‌صورت صحیح مورد بررسی قرار بگیرند.

شرایط استخدام نهضت سوادآموزی

 

اطلاعیه

برای آمادگی در آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی سعی کنید منابع استاندارد را جهت مطالعه انتخاب کنید تا درصد قبولی شما در آزمون بالاتر رود.

 

مشاوره ثبت نام آزمون استخدام نهضت سوادآموزی 1401

اگر می خواهید پاسخ این سوال که چگونه آموزشیار نهضت سوادآموزی شویم را دریافت کنید و از شرایط مربوط به سابقه کار نهضت سواد آموزی، شرایط سنی نهضت سواد آموزی اطلاعات کافی کسب کنید، ابتدا دفترچه راهنمای آزمون استخدامی نهضت سواد اموزی را مطالعه کنید. 

توصیه می‌ کنیم که قبل از هر اقدامی از زمان ثبت نام آزمون مطلع باشید و در زمان تعیین ‌شده مراحل ثبت نام خود را انجام دهید. اما چنانچه به هر دلیل نتوانسته ثبت نام خود را تکمیل کنید، مهلت مجددی برای تکمیل فرایند ثبت نام از سوی مرکز جهاد دانشگاهی اعلام خواهد شد.

همچنین هنگام وارد کردن اطلاعات دقت لازم را داشته باشید و قبل از هر چیز راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی نهضت آموزشیاران را مطالعه کنید تا در هنگام ثبت نام با مشکل مواجه نشوید. افرادی که اطلاعات خود را به ‌اشتباه وارد کرده ‌اند، زمانی را برای ویرایش اطلاعات در اختیار خواهند داشت و باید از طریق ورود به سایت ثبت نام آزمون، از طریق پنل کاربری اطلاعات خود را وارد کنند.

جدیدترین اخبار پیرامون استخدام نهضت سوادآموزی

درخواست اجرای قانون بودجه درباره تبدیل وضعیت معلمان نهضت سوادآموزی

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در تذکری به یوسف نوری، وزیر آموزش و پرورش خواستار اجرای قانون بودجه سال 1401 درباره تبدیل وضعیت معلمان نهضت سوادآموزی شد.

تبدیل وضعیت نیروهای خرید خدماتی و نهضت سوادآموزی از مهر ماه

به گزارش حوزه پارلمانی ایرنا، یوسف نوری در گفت و گویی با اشاره به نشست امروز خود با اعضای کمیسیون آموزش در خصوص بررسی طرح ساماندهی نیروی انسانی در آموزش و پرورش، عنوان کرد: با توجه به تعداد متغیر دانش آموزان ورودی که هر ساله روندی افزایشی دارد و تا سال ۱۴۰۵ این روند ادامه خواهد داشت، همچنین از سوی دیگر تعداد خروجی های نیروی انسانی از آموزش و پرورش به واسطه بازنشسته شدن نیروی انسانی، مدارس ما هر ساله نیاز جدی به جذب معلم خواهند داشت.

این عضو کابینه دولت سیزدهم ادامه داد: با توجه به وجود این نیاز و همچنین کمبود نیروی ورودی نسبت به نیاز آموزش و پرورش، باید برای جبران نیرو در آموزش و پرورش اقدام کرد.

 

برای اطلاع از جذب هیات علمی دانشگاه فرهنگیان بر روی لینک کلیک کنید. 

 

خلاصه مطالب

 استخدام نهضت سوادآموزی از طریق برگزاری آزمون توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی انجام می شود. افرادی که قصد ثبت نام در آزمون را دارند و قصد کسب آگاهی از شرایط مربوط به سابقه کار نهضت سواد آموزی، شرایط سنی نهضت سواد آموزی و دریافت پاسخ این سوال که چگونه آموزشیار نهضت سوادآموزی شویم را دارند، قبل از هر چیز باید شرایط و نحوه ثبت نام را از طریق دانلود دفترچه آزمون استخدام نهضت سوادآموز بررسی کنند. 

توجه داشته باشید که اگر آموزشیاری هستید که سابقه کار نداشته و حداقل به دو شخص آموزش نمی ‌دهید، نمی‌ توانید در آزمون شرکت کنید.

تمامی موارد مربوط به نحوه ثبت نام، زمان و شرایط ثبت نام در این مقاله ذکر شد. چنانچه شما به‌ عنوان متقاضی آزمون استخدام نهضت سوادآموزی سوال و ابهامی داشته باشید و پاسخ این سوال که چگونه آموزشیار نهضت سوادآموزی شویم را دریافت کنید و از شرایط سابقه کار نهضت سواد آموزی مطلع شوید، می ‌توانید با کارشناسان مجرب ما در آکادمی ایران تحصیل تماس حاصل نمایید تا پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

 

 برای دانلود پی‌ دی‌ اف مقاله کلیک کنید.

 

3.7/5 - (3 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام آزمون استخدامی نهضت سواد آموزی 1401  چه زمانی است؟

زمان ثبت نام این آزمون هر ساله در خرداد ماه انجام می شود. 

برای ثبت نام آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی باید دارای چه شرایطی بود؟

داوطلبان به منظور نام نویسی در آزمون نهضت سوادآموزی، باید دارای دو دسته شرایط عمومی و اختصاصی ذکر شده در متن مقاله باشند.

نحوه ثبت نام در آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی آموزشیاران به چه صورت است؟

متقاضیان باید در ابتدا وارد سایت مرکز جهاد دانشگاهی شده و بر طبق مراحل ذکر شده در متن مقاله مراحل ثبت نام آزمون نهضت سوادآموزی را تکمیل کنند.

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور