ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

std.shahed.ac.ir + ورود به سامانه ناد دانشگاه شاهد

std.shahed.ac.ir ورود به سامانه
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

در سال‌های اخیر با پیشرفت تکنولوژی و کمتر شدن لزوم حضور  فیزیکی برای انجام کارها، اپلیکیشن‌ها و سایت‌های زیادی جهت رفع نیازهای روزمره و انجام سریع امور از جمله کارهای بانکی، حمل و نقل و … راه‌اندازی شده است. به طور کلی دانشگاه‌های مختلف از سایت‌های مختص به خود برای انجام این امور استفاده می‌کنند. دانشگاه شاهد نیز با راه‌اندازی سامانه نظام اطلاعات دانشجویی یا به اختصار ناد سعی بر ارائه بهتر خدمات دانشجویی دارد. در این مقاله راهنمای ورود به سایت ناد شاهد به آدرس std.shahed.ac.ir به صورت کامل در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

از جمله سوالاتی که دانشجویان جدید دانشگاه شاهد می‌پرسند، این است که سامانه std.shahed.ac.ir چه امکاناتی دارد. از جمله امکاناتی که این سایت دارد انتخاب واحد و حذف و اضافه دروس است. در ادامه این مقاله قرار است به طور کامل به این موارد بپردازیم. چنانچه درباره این موضوع نیاز به مشاوره بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره 9099075307 تماس گرفته و با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. 

بنر کال تو اکشن

سامانه ناد دانشگاه شاهد std.shahed.ac.ir

✅ همانطور که اشاره شد هر یک از مراکز آموزش عالی کشور دارای سامانه آموزشی مختص به خود هستند تا از این طریق بستری را برای دانشجویان فراهم کنند تا امور مختلف مربوط به دانشگاه را بدون نیاز به حضور فیزیکی و به صورت الکترونیکی انجام دهند. دانشگاه شاهد نیز از این قاعده مستثنی نیست و سیستمی یکپارچه تحت عنوان سامانه ناد را در اختیار دانشجویان قرار داده است.

✅ سامانه ناد به نشانی اینترنتی std.shahed.ac.ir با هدف ارائه برخی خدمات از جمله انتخاب واحد، حذف اضافه، دریافت کارت ورود به جلسه، اطلاع از زمان انتخاب واحد، دیدن کارنامه و نمرات انتخابی، اعتراض به نمرات، ویرایش مشخصات دانشجویی و پرداخت شهریه راه‌اندازی شده است.

✅ آن دسته از دانشجویانی که تحصیل خود را در دانشگاه شاهد ادامه می‌دهند، ممکن است لازم باشد که یک سری فرایندهای مختلفی را انجام دهند. به عنوان مثال می‌توان به فرایند انتخاب واحد و حذف و اضافه دانشجویان در این سامانه اشاره کرد. همچنین اساتیدی که در دانشگاه شاهد تدریس می‌کنند، باید در پایان ترم نمرات درسی دانشجویان را اعلام کنند. 

✅ در سال‌های گذشته خیلی از دانشگاه‌ها که دانشگاه شاهد هم جزو آن‌ها است، سیستم جامعی را برای ارائه این خدمات نداشتند. در نتیجه دانشجویان مجبور بودند همه این کارها را به صورت دستی و با مراجعه حضوری انجام دهند. اما با راه‌اندازی سامانه‌های مختلف دانشگاه‌ها از جمله سامانه ناد دانشگاه شاهد، بیشتر این فرایندها از طریق این سایت‌ دانشگاه‌ها امکان‌پذیر است.

✅ در حال حاضر دانشجویان دانشگاه شاهد می‌توانند به راحتی از طریق سامانه ناد، می‌توانند برای اینکه خطای کمتری اتفاق بیفتد، از امکانات درون سایت استفاده کنند. از مهم‌ترین مواردی که می‌توان به آن اشاره کرد پرداخت شهریه است. پرداخت شهریه در سامانه دانشگاه به صورت آنلاین انجام شده و دیگر مانند گذشته نیاز به مراجعه حضوری به بانک نیست. 

 

برای اطلاع از نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد روی لینک کلیک کنید.

 

سامانه ناد دانشگاه شاهد

راهنمای ورود به سایت ناد شاهد std.shahed.ac.ir

نحوه ورود به سایت سامانه ناد دانشگاه شاهد (std.shahed.ac.ir) بسیار ساده است. دانشجویان با در دست داشتن نام کاربری و کلمه عبور به راحتی می‌توانند وارد سایت شده و از خدمات آن استفاده کنند. در ادامه مراحل ورود به سایت به صورت گام به گام و تصویری آورده شده است:

گام اول ورود به std.shahed.ac_.ir

نام کاربری و کلمه عبور: دانشجویان به صورت پیشفرض یک نام کاربری شخصی دارند که همان شماره دانشجویی آن‌هاست. برای رمز عبور نیز کافی است شماره دانشجویی و در ادامه 5 رقم آخر شماره شناسنامه خود را وارد کنید. در آخر نیز باید کد امنیتی در کادر را وارد و بر روی عبارت ورود به سیستم کلیک کنید.

توجه: چنانچه شماره شناسنامه شما کمتر از 5 رقم است به ازای ارقام کمتر از 5 عدد صفر را وارد و سپس شماره شناسنامه خود را بنویسید. به عنوان مثال اگر شماره دانشجویی شما 12345678 و شماره شناسنامه شما 922 باشد رمز عبور شما 1234567800922 خواهد بود.

این اطلاعات به صورت پیش فرض تعریف شده‌اند و شما می‌توانید در اولین فرصت از طریق امکانات سایت این اطلاعات را ویرایش کنید. در صورت وارد کردن صحیح اطلاعات فوق، موفق به ورود به صفحه زیر می‌شوید:

گام دوم ورود به std.shahed.ac_.ir

در صفحه اصلی سامانه ناد اطلاعات شخصی و اطلاعات ترم و منوهای کاربردی وجود دارد. در بالاي صفحه نام و نام خانوادگی دانشجو به همراه شماره دانشجویی نمایش داده شده و در زیر این اطلاعات، اطلاعات ترم دانشجو نمایش داده می‌شود.

 

اطلاعیه:

کلاس‌های آموزش مجازی در دانشگاه شاهد توسط سامانه ویانا شاهد برگزار می‌شود و سامانه ناد مختص به آموزش مجازی نیست.

 

امکانات سامانه ناد دانشگاه شاهد

🔷 در ستون سمت راست سامانه ناد دانشگاه شاهد 3 منو و چندین زیر منو وجود دارد. همانطور که پیش از این گفته شد، انتخاب واحد یکی از خدماتی است که این سامانه ارائه می‌دهد. دانشجویان برای انجام روند انتخاب واحد می‌توانند از منوی ثبت‌نام دروس دانشجو، زیر منوی انتخاب واحد را انتخاب کرده و ادامه ی روند را طی کنند.

🔷یکی دیگر از امکانات سامانه ناد پرداخت شهریه و اقساط آن و اطلاع از آخرین وضعیت پرداختی در طول ترم است که دانشجویان را از لزوم حضور فیزیکی برای انجام این امور بی‌نیاز ساخته است.

🔷 یکی دیگر از پرکاربردترین امکانات این سامانه، اطلاع از وضعیت تحصیلی و دریافت کارنامه و همچینین کارت ورود به جلسه است. همچنین دانشجویان در صورت وجود اعتراض میتوانند از همین طریق اقدام کنند تا در زمان مناسب مورد بررسی قرار گیرد.

🔷 از امکانات مهم دیگری که سامانه ناد دانشگاه شاهد دارد، قسمت تغییر کلمه عبور و اعمال رمز دلخواه جدید است. شما می‌توانید در این قسمت رمز مدنظر خود را جایگزین رمز پیش فرض کنید. همچنین بهتر است که دانشجویان زمانی که کار خود را در سایت انجام دادند، دکمه خروج را زده و از صفحه شخصی خود خارج شوند. شما قادر هستید از قسمت راهنمای استفاده که در سامانه موجود است، برای یادگیری بهتر بخش‌های سایت استفاده کنید.

🔷 یکی دیگر از بخش‌های سایت ناد دانشگاه شاهد مربوط به اطلاعات اشخاص می‌شود. در این قسمت مشخصاتی که دانشجو در هنگام ثبت نام دانشگاه شاهد ارائه کرده آمده است. لازم به ذکر است که شما امکان ویرایش برخی از این مشخصات را در سایت خواهید داشت.

🔷 علاوه بر مواردی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم، امکانات دیگری نیز در سامانه ناد به نشانی std.shahed.ac.ir وجود دارد. یکی از این امکانات پر کردن فرم ارزشیابی اساتید و دریافت کارت ورود به جلسه امتحان در چند روز قبل از برگزاری امتحانات پایان ترم است. فرم ارزشیابی اساتید این امکان را می‌دهد که دانشگاه متوجه کیفیت اساتید خود شده و در نهایت سعی بر برطرف کردن نقاط ضعف خود خواهد کرد.

امکانات سامانه ناد دانشگاه شاهد

 

📞 چنانچه پس از خواندن این مقاله، سوال یا ابهامی درباره نحوه ورود به سامانه ناد به نشانی std.shahed.ac.ir داشتید، می‌توانید از طریق شماره تماس 9099075307 با کارشناسان ما در ایران تحصیل ارتباط بگیرید.

 

برای مطالعه فهرست رشته های دانشگاه شاهد کلیک کنید.

کال تو اکشن تماس

اخبار پیرامون سامانه دانشگاه شاهد std.shahed.ac.ir 

ماده واحده تایید انتخاب رئیس دانشگاه شاهد ابلاغ شد

آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی، رییس شورای عالی انقلاب ماده واحده «تأیید انتخاب رییس دانشگاه شاهد» را که در جلسه ۸۵۸ مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده است، برای اجرا ابلاغ کرد.

به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، در این ابلاغیه خطاب به بنیاد شهید و امور ایثارگران، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه شاهد آمده است: ماده واحده «تأیید انتخاب رئیس دانشگاه شاهد» که در جلسه ۸۵۸ مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ و بنا به پیشنهاد مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ بنیاد شهید و امور ایثارگران به تصویب رسیده است، برای اجرا ابلاغ می‌شود این ابلاغیه می افزاید: «ماده واحده – به استناد بند ۲ ماده ۱۱ اساسنامه دانشگاه شاهد (مصوب ۱۳۶۹/۰۸/۲۹ شورای عالی انقلاب فرهنگی) و به موجب تأیید شورای عالی انقلاب فرهنگی، آقای احمد چلداوی به مدت ۴ سال به عنوان رئیس دانشگاه شاهد، انتخاب می‌گردد»

 

خلاصه مطلب

در این مقاله از ایران تحصیل به طور کامل به سامانه ثبت نام دانشگاه شاهد به نشانی std.shahed.ac.ir پرداختیم. شما با خواندن این مقاله دریافتید که دانشجویان مراکز مختلف آموزشی با ثبت‌نام در سامانه تعبیه شده از سوی دانشگاه خود از خدمات آن استفاده می‌کنند. دانشجویان دانشگاه شاهد نیز با ثبت‌نام در سامانه ناد به آدرس std.shahed.ac.ir می‌توانند از خدمات ارائه شده به صورت غیرحضوری نظیر انتخاب واحد، حذف و اضافه، ارزشیابی توسط اساتید و غیره بهره ببرند که این موارد و همچنین راهنمای ورود به سایت ناد شاهد به طور کامل در مطلب بالا توضیح داده شد. در صورت وجود هر گونه ابهام و یا سوال، شما می‌توانید با کارشناسان حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. همکاران ما همه روزه آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.

 

برای دریافت PDF مقاله سامانه ناد دانشگاه شاهد std.shahed.ac.ir روی لینک کلیک کنید.

 

5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه ناد دانشگاه شاهد چه امکاناتی دارد؟

شما با ورود به سامانه ناد دانشگاه شاهد میتوانید شهریه خود را پرداخت کنید، کارنامه درسی خود را مشاهده کنید، و امکانات دیگری که در مطلب بالا به آن پرداخته شد.

برای ورود به سامانه ناد چه اطلاعاتی لازم است؟

شما برای ورود به این سامانه بصورت پیشفرض به شماره دانشجویی و شماره شناسنامه خود احتیاج دارید که نحوه تغییر این اطلاعات در بالا توضیح داده شده است.

کاربرد سامانه ناد دانشگاه شاهدstd.shahed.ac.ir چیست؟

این نرم افزار تحت وب جهت تسهیل امور دانشجویی و بی نیاز شدن دانشجو از حضور فیزیکی برای انجام اغلب کارهایی که در گذشته به صورت دستی انجام میشد، راه اندازی شده است.

 

نظرات

4 دیدگاه دربارهٔ «std.shahed.ac.ir + ورود به سامانه ناد دانشگاه شاهد»

 1. Avatar photo حمزه گفت:

  سلام موقع ورود به سایت هرچی رمز میزنم نمیره تو
  آدرس همین st-shaahed.ac.ir درسته دیگه؟

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام بله باید بررسی بشه

 2. Avatar photo قره خانی گفت:

  سلام توی این سامانه ناد میشه درخواست وام دانشجویی داد؟

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   سلام خیر باید از طریق سایت رسمی وارد بشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • سوالات آزمون جانمایی سمپاد

  سوالات آزمون جانمایی سمپاد ۱۴۰۲-۱۴۰۳ + پاسخنامه تشریحی | ایران تحصیل

  دانش آموزانی که قصد دارند تا در آزمون سمپاد شرکت کنند، باید از منابع این آزمون اطلاع کافی داشته باشند. همچنین، باید سوالات آزمون جانمایی سمپاد در سال‌ های گذشته را نیز مطالعه کنند تا با نقاط قوت و ضعف...
 • شرایط تغییر رشته دبیرستان

  شرایط تغییر رشته دبیرستان

  اطلاع از شرایط تغییر رشته دبیرستان به دانش آموزان متوسطه مقطع دوم فرصت دوباره ای می دهد تا در رشته مورد علاقه خود تحصیل کنند. گاهی پیش می آید برخی از دانش آموزان تصور خاصی از یک رشته تحصیلی داشته...
 • دریافت رمز عبور سنجش

  دریافت رمز عبور سنجش 1403 + بازیابی فراموشی | sanjesh.org

  دریافت رمز عبور سنجش برای تکمیل فرایند نام نویسی آزمون سراسری 1403 ضرورت دارد. گاهی داوطلبان این سؤال را دارند که رمز عبور کنکور چند رقمی است؟ یا رمز عبور سنجش چی بزنم؟ رمز عبور سازمان سنجش در واقع یه...
 • نحوه مشاهده سوابق تحصیلی در سایت سنجش

  مشاهده سوابق تحصیلی سنجش + استعلام آنلاین | sanjesh.org

  سوابق تحصیلی متقاضیان کنکور از سوی سازمان آموزش و پرورش برای سامانه سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org ارسال می گردد و داوطلبین آزمون باید این سوابق را مشاهده و سپس تایید نمایند. اگر این اطلاعات با اطلاعات داوطلب مغایرت داشته...
تماس با مشاور