ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

service.csis.ir | ورود به سامانه سخا حوزه علمیه

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۰
service.csis.ir
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

طلاب عزیز م توانند جهت انجام کلیه امور خود با استفاده از سامانه service.csis.ir اقدام نمایند. برای ورود به سامانه سخا حوزه علمیه لازم است کد مرکز و همچنین رمز عبور خود را وارد نمایید. همچنین در صورتی که نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش نموده اید، می توانید بر روی گزینه فراموشی رمز عبور کلیک نموده و یا اینکه با مشاوران ما جهت بازیابی این رمز عبور، تماس حاصل نمایید.

برای ورود به سایت service.csis.ir می توانید با استفاده از سیستم کامپیوتر و با لپ تاپ و همچینن با استفاده از نرم افزار اندروید خود، اقدام نمایید. دانلود این نرم افزار، پس از ورود به این سامانه وجود خواهد داشت و همچنین تمامی کارهایی که در سامانه باید انجام دهید را می توانید با استفاده از سایت انجام دهید. به هنگام باز شدن سایت نیز هر یک از دو گزینه قرار داده شده را که هر کدام از آن ها را که تمایل باشید، می توانید انتخاب نمایید.

 

جهت ورود به سامانه service.csis.ir انجام ثبت نام طلاب جدیدالورود، تشکیل پرونده و همچنین اطلاع از انجام کلیه خدمات از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

در صورتی که برای ورود به سامانه service.csis.ir دچار مشکل می باشید، از مرورگرهای مختلفی جهت ورود به سامانه استفاده نمایید.

 

خدمات service.csis.ir

سامانه‌ سخا برای کلیه طلابی که مایل به استفاده از خدمات همچنین تسهیل امور خود می‌باشند، طراحی شده است. در واقع هدف از انجام و راه اندازی این سامانه، امکان درخواست الکترونیکی در موارد مختلفی همانند وام، ثبت نام پذیرفته شدگان و همچنین انجام امور بیمه طلاب خواهد بود که با استفاده از این سامانه قابل انجام می باشد.

با توجه به شیوع بیماری کرونا و غیرحضوری شدن بسیاری از امور در کشور ما، حوزه علمیه نیز بر همین مبنا جهت انجام کلیه امور مربوط به طلاب را به صورت الکترونیکی امکان‌پذیر نموده است که با استفاده از آن می توانند نسبت به انجام اقدامات لازم در این سامانه امور مربوطه را انجام دهند.

خوشبختانه این سامانه به آدرس service.csis.ir برای کاربران اندروید نیز امکاناتی نظر گرفته است که با استفاده از آن می‌توانند همان اموری که در این سامانه به صورت سیستمی و با استفاده از لپ تاپ و کامپیوتر قابل انجام می باشد برای نسخه اندروید نیز همین کاربرد وجود خواهد داشت. بنابراین در ادامه به توضیح کاملی در رابطه با نحوه ورود به این سامانه خواهیم پرداخت.

 

برای ورود به سامانه سخا حوزه علمیه بر روی لینک کلیک کنید.

 

نحوه ورود به سامانه service.csis.ir

 

برای ورود به این سامانه، شما می توانید در قسمت مربوط به آدرس، آن وارد نموده و نسبت به وارد شدن سامانه خود اقدام نمایید و یا اینکه جهت وارد شدن کلمه سامانه سخا و یا ورود به سامانه را در موتور جستجوی خود وارد کنید. در هر دو این شرایط شما به سامانه مورد نظر هدایت خواهید شد و پس از آن می توانید صفحه مربوط به مرکز خدمات حوزه علمیه را مشاهده نمایید.

دقت داشته باشید پس از ورود به سامانه service.csis.ir شما با دو گزینه ای که در اختیار شما برای ورود به سامانه پیش‌بینی شده است قرار خواهید گرفت. در گزینه سمت راست می توانید ورود به سامانه سخا بر اساس نسخه جدید را انتخاب نمایید و در غیر این صورت نسخه های قدیمی را برای ورود کلیک کنید.

در صورتی که بر روی گزینه نسخه جدید کلیک کنید با تصویری همانند تصویر زیر روبرو می شوید که برای وارد شدن لازم است کد مرکز خدمات و رمز عبور را وارد کنید و سپس بر روی گزینه ورود به سامانه کلیک کنید. در صورتی که کلمه عبور خود را فراموش نموده اید لازم است بر روی قسمت «کلمه عبور را فراموش کرده‌ام » کلیک کنید. همچنین امکان ورود به سامانه با استفاده از دریافت رمز یکبار مصرف وجود خواهد داشت.

 

نحوه ورود به سامانه service.csis.ir

 

نکته مهم : آن دسته از طلاب عزیزی که به تازگی پذیرفته شده اند و در واقع طلاب جدید الورود شناخته می شوند، لازم است برای وارد شدن به سامانه در قسمت آخر همین صفحه، نسبت به تشکیل پرونده طلاب جدید کلیک نموده و برای ثبت پرونده اقدام نمایند.

در صورتی که گزینه دوم در واقع  ورود به نسخه قدیمی را انتخاب کنید، با تصویری همانند صفحه زیر مواجه خواهید شد که نام کاربری که همان کد مرکزخدمات می باشد و کلمه عبور را لازم است وارد کنید. همچنین یک کد امنیتی برای شما قرار داده شده است که متناسب با آن لازم است در فیلم مربوطه کد امنیتی را به طور دقیق وارد نمایید و سپس بر روی گزینه تایید کلیک کنید.

 

ورود به سامانه سخا حوزه علمیه

 

همچنین در سامانه سخا طلاب و نسخه قدیمی آن امکان استفاده از رمز یکبار مصرف قرار داده شده است که می توانید جهت ورود به سامانه بر روی آن کلیک کنید. در همین صفحه برای کاربران تلفن هوشمند امکان دانلود نرم افزار اندروید همراه خدمات قرار داده شده است که می توانید نسبت به دانلود و نصب آن اقدام کنید. همچنین در صورتی که سوالی در رابطه با نحوه پشتیبانی دارید با مرکز ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

جهت انجام ثبت نام حوزه علمیه برادران 1401 بر روی لینک کلیک کنید.

 

نکات مهم برای ورود به سامانه سخا حوزه علمیه

ممکن است پس از وارد نمودن آدرس service.csis.ir و یا جستجوی عبارت مورد نظر، امکان ورود به سامانه را نداشته باشید علت های متفاوت می تواند برای این موضوع وجود داشته باشد یکی از این علت ها به روشن بودن فیلترشکن شما مربوط می شود چنانچه فیلتر شکن خود را روشن بگذارید امکان ورود شما به سیستم مختل خواهد شد.

برای وارد شدن به سامانه مورد نظر بهتر از مرورگر های متعددی را امتحان کنید. در صورتی که یکی از مرورگرهای شما دچار مشکل باشد، با مرورگر دیگری امکان ورود را می توان فراهم نمود. همچنین در صورتی که از تلفن همراه استفاده می‌کنید، می‌توانید به صورت تحت وب یعنی در واقع با استفاده از مرورگرها و یا با استفاده از نرم افزار اندروید آن ورود خود را مجدداً امتحان کنید.

یکی دیگر از دلایلی که ممکن است برای ورود شما ایجاد مشکل نماید، فراهم نبودن سامانه جهت وارد شدن طلاب عزیز می باشد. گاهاً  به دلیل آپدیت کردن سیستم نرم افزاری و  سایت مورد نظر، امکان بارگذاری و یا وارد نمودن طلاب و مراجعین نسبت به سایت از بین برود و پس از رفع ایراد مجدداً ورود به سامانه امکان پذیر شود.

 

جهت انجام ثبت نام حوزه علمیه خواهران بر روی لینک کلیک کنید.

 

سامانه سخا طلاب چه امکاناتی را در اختیار قرار می دهد؟

 

سامانه سخا طلاب چه امکاناتی را در اختیار قرار می دهد؟

 

تمامی نسخه های جدید و قدیمی و همچنین نرم افزار اندروید این سامانه برای تسهیل فرآیند و اموری است که کلیه طلاب مایل به انجام آن می باشند و در واقع جهت ارائه توسط مرکز مدیریت حوزه علمی کشور راه اندازی شده است. این مرکز، خدمات مختلفی را برای طلبه‌های خواهر و برادر فراهم نموده است که پس از ورود به سامانه سخا طلاب می توانند از آن بهره مند شود.

پذیرش و به روز رسانی خدمات حوزه علمیه برای خواهران و برادرانی که به تازگی در حوزه علمیه پذیرفته شده اند و یا اینکه تمایل به تحصیل در مدرسه محل قبولی را دارند، پس از ورود به سامانه service.csis.ir و تشکیل پرونده تحصیلی و فردی، امکان ورود به این سامانه فراهم شده است در واقع این سامانه برای خواهران و برادران یکسان خواهد بود.

درخواست وام حوزه علمیه برای افرادی که تمایل دارند تا از وام های ویژه طلاب استفاده نمایند و یا این که مایل هستند اقساط وام دریافتی را تسویه نمایند، ضروری خواهد بود. بهترین می توانند وارد سامانه سخا حوزه علمیه شوند و نسبت به پرداخت اقساط خود اقدام نمایند همچنین برای آن دسته از طلابی که تمایل به دریافت وام جدید دارند می توانند با استفاده از همین سامانه اقدام کند.

آن دسته از دانش آموزان و طلبه هایی که در منازل و خوابگاه های ویژه و مخصوص طلاب حوزوی ساکن هستند، می‌توانند از طریق خدمات مسکن سامانه سخا حوزه علمیه جهت درخواست محل جدید اسکان و همچنین پرداخت هزینه‌های دیگر نسبت به محل سکونت فعلی خود اقدام نمایند.

 

برای اطلاع از بهترین منابع آزمون سردفتری 1401 بر روی لینک کلیک کنید.

 

کاربردهای دیگر سامانه سخا

درباره این سامانه تلاش نموده است که تمامی امور مربوط به طلاب برای انجام دادن آنها نیازمند به مراجعه حضوری می باشد به صورت الکترونیکی و با استفاده از در اختیار دادن سایت مورد نظر به انجام برساند که از دیگر کاربرد های آن می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • امکان مشاهده فروشگاه، برای طلاب عزیز در همین سامانه وجود دارد و همچنین می توانید در همین سامانه در صورتی که کارت خرید دریافت نموده اید، سامانه فروشگاه های طرف قرارداد را ملاحظه نمایید.
  •  تسهیلات بیمه و انجام امور و همچنین مشاهده قراردادها و میزان ارائه این تسهیلات با استفاده از این سامانه وجود خواهد داشت.
  •  در صورتیکه تمایل به سفر دارید، می توانید برای رزرو هتل با استفاده از همین سامانه service.csis.ir جهت رزور هتل‌های مورد نظر اقدام نمایید.
  •  معیشت و کار آفرینی از دیگر مواردی است که امکان انجام امور مربوط به آن را می توانید در همین سامانه ملاحظه نمایید.
  • کلیه خدمات اینترنتی طلاب برای انجام امور خود در همین سامانه قابل انجام خواهد بود.
  •  تمامی لیست درخواست های طلاب چنانچه تا به اکنون در این سامانه به ثبت رسیده است، در واقع در لیست درخواست ها قابل مشاهده می باشد.
  •  تسهیلات مستمری و انجام کلیه امور مربوط به این موارد، در همین سامانه قابل انجام می باشد.
  •  برای مواردی همچون کاردکس عمومی و شهریه نیازی به مراجعه حضوری به هیچ یک از ارگان ها وجود نخواهد داشت و می توانید به راحتی با استفاده از از این سامانه امور مختلف را به انجام برسانید.

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با نحوه ورود به سامانه سخا حوزه علمیه به نشانی service.csis.ir ارائه نماییم. در صورتی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سامانه سخا طلاب هستید و یا اینکه مایل به رفع مشکلات ورود به سامانه و همچنین انجام سایر موارد دیگر می باشید، ما برای شما کلیه امور لازم را به انجام خواهیم رساند. برای برقراری ارتباط با مشاوران ما می توانید با شماره های موجود در جدول زیر تماس حاصل نمایید.

 

برای رفع ایراد ورود به سامانه service.csis.ir و همچنین درخواست وام، انجام ثبت نام برای بیمه و سایر تسهیلات دیگر، از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط

شرایط ثبت نام آزمون ادواری فنی حرفه ای

چگونگی شرایط آزمون قضاوت

کد وضعیت نظام وظیفه علمی کاربردی چیست؟

service.csis.ir

 

 

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چگونه می توان به سامانه service.csis.ir وارد شویم؟

برای ورود به سامانه علمیه سامانه سخا می توانید این کلمه را در مرورگر خود جست و جو کنید و یا اینکه آدرس خود را در فیلد مربوط به آدرس مرورگر وارد نمایید.

در صورتی که برای ورود به سامانه سخا حوزه علمیه دچار مشکل باشیم چگونه می توانیم وارد سامانه شویم؟

در صورتی که فیلتر شکن شما روشن باشد و یا اینکه نسخه مرورگر خود را به روز ننمایید، امکان ورود به سامانه را نخواهید داشت.

سامانه سخا طلاب به چه منظور ایجاد شده است؟

کلیه امور مربوط به طلاب عزیز که برای آن به مراکز خاصی باید مراجعه نمایند، با استفاده از همین سامانه قابل انجام می باشد.

آیا ورود به سامانه service.csis.ir تنها با استفاده از لپ تاپ و سیستم کامپیوتری امکان پذیر است؟

خیر. با استفاده از نرم افزار اندرورید تعیین شده برای این سامانه امکان ورود به این سامانه نیز وجود خواهد داشت که می توانید این نرم افزار را در همین سامانه دانلود نمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور