ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

reg.tvu.ac.ir – ورود به سیستم ناد دانشگاه فنی حرفه ای

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
ورود به سیستم ناد دانشگاه فنی حرفه ای
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه ناد یا همان سایت ناد دانشگاه فنی حرفه ای با نشانی : reg.tvu.ac.ir برای تمامی دانش آموزان و داوطلبانی است که مایل به ثبت نام – انتخاب واحد – واریز شهریه و دیگر امور دانشجویی دانشگاه می باشد ، لذا دانشجویان عزیز می توانند با ورود به سیستم ناد دانشگاه فنی حرفه ای کلیه امور مربوط به ثبت نام و همچنین دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام رشته های فنی حرفه ای امکان پذیر می باشد.

جهت ورود به سیستم ناد فنی حرفه ای – reg.tvu.ac.ir – پرداخت شهریه – انتخاب واحد – ویرایش اطلاعات دانشجویان و یا در صورت وجود هرگونه سوال و مشکلی در ورود به سیستم ناد دانشگاه فنی حرفه ای با شماره های مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

آموزش ورود به سایت سیستم ناد دانشگاه فنی حرفه ای – reg.tvu.ac.ir

برخی کاربران در ورود به سیستم ناد دانشگاه فنی حرفه ای با مشکل مواجه می شوند که در این مقاله سعی بر این داریم که این مشکل را بر طرف کنیم لذا با آموزش نحوه ورود به سیستم ناد دانشگاه فنی حرفه ای با شما همراه هستیم.

تمامی اطلاعات در رابطه با شهریه و همچنین دروس و رشته های ارائه شده این دانشگاه در سامانه ناد reg.tvu.ac.ir قابل دستیابی است. بر اساس آنچه در سامانه دانشگاه فنی حرفه ای وجود دارد داوطلبان می توانند در رشته های بدون آزمون برای انتخاب رشته اقدام نمایند. لازم به ذکر است که تمامی امور ثبت نامی، انتخاب رشته و… تنها در زمان مقرر قابل انجام می باشد؟

شرط ورود به دانشگاه های فنی و حرفه ای چیست؟

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام حضوری چیست؟

شهریه دانشگاه فنی و حرفه ای به چه میزان است؟

رشته های بدون آزمون دانشگاه فنی و حرفه ای شامل چه رشته هایی می باشد؟

مقاطع تحصیلی مورد پذیرش در رشته های فنی و حرفه ای چه مقاطعی است؟

reg.tvu.ac.ir

 

کاربرد های سامانه ناد فنی حرفه ای reg.tvu.ac.ir

برای انجام انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی، هر یک از داوطلبان لازم است پس از مراجعه به سامانه سنجش بر روی دفترچه کنکور فنی و حرفه ای کلیک کنند. لیست تمام رشته های بدون آزمون در این دفترچه قابل مشاهده می باشد. دانش آموزان و داوطلبان می توانند بر اساس علایق خود دست به انتخاب بزنند.

در مرحله اولیه ثبت نام کلیه داوطلبان به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه  reg.tvu.ac.ir امکان پذیر می باشد. پس از ارائه مدارک به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه مورد نظر، مطابق با اطلاعیه ای که در سامانه دانشگاه فنی حرفه ای وجود دارد می توانند از زمان ارائه مدارک به صورت حضوری اطلاع یابند.

در ادامه در رابطه با نحوه ورود به سیستم ناد reg.tvu.ac.ir و همچنین شرایط پذیرش و ثبت نام و مدارک مورد نیاز برای شما عزیزان مطالبی را ارائه خواهیم نمود. در صورتی که مطالب ارائه شده در ادامه برای شما کافی نبود و یا اینکه سوالی در این رابطه داشتید می توانید با مشاوران ما به شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام ، تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

reg.tvu.ac.ir

 

انجام ثبت نام ، انتخاب رشته ، انتقالی و مهمانی و همچنین اطلاع از تمامی اخبار دانشگاه فنی و حرفه ای با استفاده از سامانه reg.tvu.ac.ir امکان پذیر می باشد.

 

 

 

نحوه ورود به سیستم ناد فنی حرفه ای – reg.tvu.ac.ir

 

همانطور که مشاهده می نمایید، برای ورود به سامانه دانشگاه فنی حرفه ای از چند طریق می توانید وارد سامانه مذکور شوید.یکی از راه های ورود برای دانشجویان می باشد که در واقع با استفاده از سامانه http://karamouz.irost.org امکان پذیر می باشد.

در واقع شما برای ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید لازم است بر روی ثبت نام دانشجو کلیک کنید که پس از وارد نمودن اطلاعات شخصی که شامل اطلاعات هویتی همچون کد ملی و ایمیل دانشجو می باشد وارد سامانه reg.tvu.ac.ir شوید.در وارد نمودن ایمیل خود نهایت دقت را داشته باشید زیرا از این کد برای کد کاربری شما استفاده می شود.

تذکر : دانشجویانی که رمز عبور خود را فراموش نموده اند، با استفاده از ایمیل وراد نموده در سامانه reg.tvu.ac.ir می توانند مجددا رمز عبور خود را دریافت نمایند. چنانچه در صندوق ورودی ایمیل بازشناسی رمز عبور را ملاحظه نمی نمایید، در هرزنامه یا همان اسپم به دنبال ایمیا دریافتی باشید.

 

reg.tvu.ac.ir

برای آشنایی با کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور کلیک کنید.

رمز عبور جهت ورود به سامانه ناد فنی حرفه ای – reg.tvu.ac.ir

همانطور که ذکر گردید، آن دسته از دانشحویانی که در سامانه مورد نظر قادر با یادآوری رمز عبور خود نمی باشند، امکان بازیابی با توجه به از طریق لینک ارسالی تنها تا 24 ساعت امکان پذیر می باشد و پس از آن امکان دریافت مجدد این لینک در اختیار شما قرار داده شده است.

 

پس از ورود به سامانه reg.tvu.ac.ir در صورتی که مایل به مشاهده شهریه و یا گزینه مالی می باشید، می توانید بر روی گزینه کارتابل دانشجو کلیک نمایید. پس از آن در قسمت گزارش مالی می توانید از وضعیت مالی ذکر شده مطلع شوید.

چنانجه بر روی کارآموزی کلیک نمایید، کلیدی تحت عنوان کارآموزی برای شما باز خواهد شد. بر روی “درخواست کارآموزی جدید کلیک کنید” سپس کارتابل مورد نظر برای شما باز خواهد شد. در صورت موفقیت آمیز بودن فرم ارسالی ، پیام موفقیت آمیز بودن فرم مورد نظر برای شما ایمیل خواهد شد.

 

reg.tvu.ac.ir

4مراحلي كه درخواست كارآموزي شما طي مي كند1.ثبت درخواست كارآموزي توسط دانشجو2.تيد يا عدم تاييد درخواست توسط مسئول كارآموزي دانشگاهاي•در صورت عدم تاييد درخواست، امكان ويرايش درخواست براي شما فعال و اشكالات گرفته شگاه در فرم درخواست شما ظاهر ميشود كه بايد بر اساس شده توسط مسئول كارآموزي دان اطلاعات درخواست خود را تصحيح و به روز رساني نماييد.آن3.فعال شدن امكان جايابي در كارتابل دانشجوپس مسئول كارآموزي دانشگاه، وضعيت درخواست شما تغيير و از تأئيد درخواست كارآموزي توسطامكان جايابي براي شما فعال ميشود.

چنانچه مایل به ارائه درخواست جایابی می باشید، توجه داشته باشید که انتخاب گزینه جایابی نباید هیچ مرکز دیگری آنچه شما آن را انتخاب نموده اید را ارائه نماید. همچنین با توه به اینکه شرکت های مختلف هر ساله و در زمان های مختلفی نسبت به ارائه درخواست جدید اقدام می نمایند، لذا توصیه می نماییم که کارتابل خود را در سامانه ناد reg.tvu.ac.ir زود به زود چک نمایید.

نحوه کارکرد سیستم جایابی بدین صورت است که ابتدا با توجه به گرایش شما برای رشته مورد نز

• است كه ابتدا رشته و گرايش شما را در استانهاي محل مكانيزم جايابي سامانه به اين صوراقامت و تحصيل جستجو ميكند.در مرحله دوم و در صورت يافت نشدن ظرفيت، رشته شما و ساير گرايشهاي آن را در استانهاي محل اقامت و تحصيل جستجو ميكند و در صورت نتيجه بخش نبودن آن، اين بار در كل كشور به جستجو ميپردازد.

 

زمان بندی ثبت نام و ورود به سیستم ناد

دانشجویان محترم دقت فرمایند جهت پذیرش دانشجویان جدید در محل قبولی به تفکیک مقاطع ورودی زمان بندی هایی انجام گرفته که دانشجویان محترم می بایست طبق این زمان بندی ها به محل قبولی پس از ورود به سیستم ناد reg.tvu.ac.ir مراجعه نمایند :

دانشجویان کاردانی به کارشناسی از تاریخ بیست و پنجم شهریور نود و هشت روز دوشنبه تا پایان روز سه شنبه بیست و ششم شهریور ماه مهلت مراجعه خواهند داشت.

دانشجویان کاردانی هم می توانند از سی ام شهریور ماه الی پایان وقت اداری یکشنبه سی و یکم مراجعه نمایند.

دانشجویانی که جدیدا قبول شده اند توجه داشته باشند علاوه بر ثبت نام در سامانه ناد reg.tvu.ac.ir باید با در دست داشتن مدارک به مرکز قبولی مراجعه کنند

شروع کلاس دانشجویانی که جدیدا قبول شده اند در مقطع کاردانی به کارشناسی از روز شنبه سی ام شهریور ماه نود و هشت و دانشجویانی که در دوره ی کاردانی قبول شده اند ، روز دوشنبه اول مهر ماه نود و هشت می باشد.

 

لیست دروس ارائه شده در سیستم ناد فنی حرفه ای –  reg.tvu.ac.ir

مقطع/رشته

درس

مقطع/رشته

درس

کلیه رشته­ها

کارآموزی

اصلی و تخصصی

کاردانی/کلیه رشته­ها

اندیشه اسلامی (1)

عمومی

کلیه رشته­ها

پروژه

کلیه رشته­ها

دانش خانواده و جمعیت

کاردانی/کلیه رشته ها

اصول سرپرستی

کلیه رشته­ها

کارآفرینی

کاردانی/ساخت و تولید و نقشه­کشی و ساختمان

استاتیک

کاردانی/ساختمان، ساخت و تولید و نقشه کشی

مقاومت مصالح

کاردانی/کلیه رشته­ها

تربیت بدنی

کاردانی/کامپیوتر

سخت افزار کامپیوتر

کارشناسی/کلیه رشته ها

 ورزش 1

کارشناسی/مهندسی برق

الکترومغناطیس

کاردانی/کلیه رشته­ها

بجز حسابداری و اموراداری

ریاضی عمومی (1) و عمومی

پایه

کارشناسی/ مهندسی اجرایی عمران

مکانیک ساختمان

کاردانی/کلیه رشته­ها

بجز حسابداری و امور اداری

ریاضی عمومی (2) و کاربردی

کاردانی/کامپیوتر

مبانی الکترونیک

کارشناسی/کلیه رشته­ها

ریاضی عمومی (2)

کارشناسی/کلیه رشته­ها

معادلات دیفرانسیل

کاردانی/برق و تاسیسات و الکترونیک

تحلیل مدارهای الکتریکی

کارشناسی/کلیه رشته­ها

آمار و احتمالات مهندسی

کاردانی/برق و تاسیسات و الکترونیک

الکترونیک صنعتی

کارشناسی/ مهندسی کامپیوتر و برق

ریاضی مهندسی

کاردانی/برق و تاسیسات و الکترونیک

آزمایشگاه الکترونیک صنعتی

کاردانی/برق و تاسیسات و الکترونیک

الکترونیک عمومی و تحلیل الکترونیکی

اصلی و تخصصی

کارشناسی/مهندسی برق و الکترونیک

مدارهای الکتریکی (2)

 

 

رشته های بدون آزمون سیستم ناد فنی حرفه ای – reg.tvu.ac.ir

 

کد

نام رشته امتحانی

ردیف

کد

نام رشته امتحانی

1

11

الکترونیک

16

35

تربیت کودک

2

15

ساخت و تولید

17

36

مدیریت خانواده

3

18

صنایع فلزی

18

37

طراحی و دوخت

4

20

صنایع چوب و مبلمان

19

40

هنرهای تجسمی نقاشی

5

21

چاپ

20

43

امور دامی

6

22

ساختمان

21

48

امور زراعی و باغی

7

25

صنایع شیمیایی

22

50

ماشینهای کشاورزی

8

26

صنایع نساجی

23

52

موسیقی

9

27

متالورژی

24

53

هتلداری و گردشگری

10

28

سرامیک

25

54

حمل و نقل

11

29

معدن

26

55

مکاترونیک

12

30

ناوبری

27

56

پویانمایی

13

31

الکترونیک و مخابرات دریایی

28

57

فتوگرافیک

14

32

مکانیک موتورهای دریایی

29

58

معماری داخلی

15

34

امور اداری

30

59

صنایع دستی

 

 

نکاتی برای دانشجویان میهمان در سیستم ناد فنی حرفه ای

 

1) امکانات رفاهی (خوابگاه و غذا) در دوره تابستان ارائه نمی گردد.

2) کلیه دانشجویانی که قصد اخذ مهمانی در واحد های دیگر سامانه ناد را دارند می توانند جهت ثبت درخواست خود به صورت الکترونیکی از طریق سامانه ناد samad.tvu.ac.ir اقدام به ارسال درخواست نمایند.

3) پذیرش نهایی دانشجویانی که قصد اخذ مهمانی در دانشکده های دیگر را دارند از ابتدای تیرماه الی یازدهم تیر با تاییدیه واحد های آموزشی مبدا و مقصد سامانه ناد دانشگاه فنی حرفه ای انجام می پذیرد.

4) پرداخت علی الحساب مبلغ یک میلیون ریال معادل صد هزار تومان از طریق شماره شبا دانشگاه فنی و حرفه ای که در سامانه ناد reg.tvu.ac.ir ذکر گردیده است.

IR220100004001020103006713 با شناسه واریز 317100061127760000000000013213 نزد بانک ملی ایران و یا توسط دستگاه کارتخوان (POS) دانشکده برای دانشجویان متقاضی الزامی می باشد. ثبت شناسه واریز الزامی است و پرداختهای بدون شناسه واریز فاقد اعتبار می باشد.

مدارک پذیرش دانشجویان مهمان در سیستم ناد فنی حرفه ای

کپی شناسنامه و کارت ملی

ارائه فیش مبلغ واریزی علی الحساب

برگه پرینت قبولی در سایت سازمان سنجش کشور

12 قطعه عکس 4*3 که عکس می بایست جدید و تمام رخ باشد

نامه عدم بدهی به صندوق رفاه دانشجویان و دانشگاه از دانشگاه محل تحصیل قبلی و آپلود در سامانه ناد .

کلیه متقاضیانی که هنگام ورود به سیستم ناد فنی حرفه ای reg.tvu.ac.ir و ثبت نام درخواست استفاده از سهمیه های ویژه را داشته اند هنگام مراجعه حضوری ملزم به ارائه مدارک خواهند بود

 

 

1/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • اعتراض به نمرات در سایت هم آوا

  راهنما جامع اعتراض به نمرات در سایت هم آوا – ایران تحصیل

  یکی از بحث‌انگیزترین سوال های دانشجویان علمی کاربردی نحوه اعتراض به نمرات در سایت هم آوا می‌باشد. به طوری که آن‌ها قصد دارند بدانند چگونه به نمرات دریافتی خود در آزمون‌های پایان ترم اعتراض کنند تا استادان در نمرات آن‌ها...
 • عواقب مشروط شدن در دانشگاه

  عواقب مشروط شدن در دانشگاه 1403 {دولتی، آزاد و پیام نور}

  از عواقب مشروط شدن در دانشگاه در سال 1403 شامل محدودیت در انتخاب واحد نیمسال تحصیلی بعد است. به این ترتیب طبق قانون در همه دانشگاه‌های سراسری، آزاد، پیام نور و علمی کاربردی کشور اگر معدل کل پایان‌ ترم یک...
 • اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی

  اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی ۱۴۰۳ + زمان و نحوه مشاهده

  نتایج آزمون لیسانس به پزشکی دو هفته بعد از برگزاری آزمون اعلام می‌شود. رشته پزشکی پر متقاضی‌ترین رشته گروه آزمایشی علوم تجربی است؛ سالانه دانشجویان زیادی برای قبولی در دانشگاه‌های سراسری پذیرای ورود به این رشته هستند؛ اما تنها تعداد...
 • سایت گلستان دانشگاه پیام نور

  سایت گلستان دانشگاه پیام نور + ورود به سامانه

  سایت گلستان دانشگاه پیام نور به نشانی reg.pnu.ac.ir با هدف مکانیزه کردن فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی دانشجویان، خدمات غیرحضوری و اینترنتی متعددی را فراهم آورده است. به این ترتیب دانشجویان می‌توانند با ورود به سامانه آموزشی پیام نور از خدماتی...
تماس با مشاور