انتخاب رشته مجازی کنکور

امکان انجام انتخاب رشته مجازی کنکور1400 برای تمامی داوطلبان و متقاضیان ورود به دانشگاه ها فراهم شد. تمامی افراد در صورت تمایل می توانند با ورود به سامانه انتخاب رشته کنکور اقدامات لازم را برای انتخاب رشته انجام دهند. دقت داشته باشید که انجام انتخاب رشته مجازی کنکور می تواند کمک بزرگی به فرد در داشتن انتخاب رشته ای موفق در سایت سازمان سنجش آموزش کشور داشته باشد.

 

از آن جایی که کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه و طریقه درست و صحیح انتخاب رشته مجازی کنکور برای هر یک از داوطلبان کنکور الزامی و مهم به نظر می رسد از این رو کمک گرفتن از مشاوری خبره و فردی که بتواند این انتخاب رشته مجازی را به بهترین شکل ممکن برای فرد انجام دهد می تواند مفید باشد. از این رو، برای سهولت داشتن بهترین و دقیق ترین انتخاب رشته مجازی کنکور می توانید با تیم مشاوره خبره در این رابطه تماس حاصل فرمایید تا شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.

 

 

جهت اطلاع از نحوه انتخاب رشته مجازی کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

سامانه انتخاب رشته کنکور

 

 

بهترین انتخاب رشته کنکوررا در کنار مشاورانی حرفه ای تجربه کنید

اهمیت انتخاب رشته مجازی کنکور برای داوطلبان کنکور چیست؟

حتماً‌ این سؤال از ذهن شما دوستان عزیز کنکوری نیز گذشته است که لزوم انجام انتخاب رشته مجازی کنکور چیست و به چه علت باید برای این امر اقدام کرد؟

در پاسخ باید خدمت شما دوستان عزیز این نکته مهم را متذکر شویم که با انجام انتخاب رشته مجازی کنکور می توانید از این موضوع که امکان قبولی و موفقیت در کدام رشته تحصیلی و دانشگاه را دارید به خوبی مطلع شوید.

دقت داشته باشید که انتخاب رشته مجازی کنکور با توجه به رتبه ها و قبولی های داوطلبان در طول سال های گذشته انجام می شود. البته با توجه به احتمال ایجاد تغییراتی در ظرفیت هر یک از رشته ها و همین طور دانشگاه های پذیرنده نمی توان به نتیجه بدست آمده از این انتخاب رشته مجازی کنکور اطمینان کرد و این امر تقریبی است.

به این معنا که شاید با رتبه 2000 کسب شده توسط شما در سال گذشته امکان پذیرش در یکی از بهترین رشته های فلان دانشگاه بود اما در حال حاضر با توجه به کم شدن ظرفیت پذیرش آن دانشگاه الزاماً باید برای ورود به آن رشته و دانشگاه باید رتبه پایین تری داشته باشید.

البته برعکس این موضوع هم می تواند صادق باشد و شما با رتبه بالاتر هم بتوانید به همان رشته و دانشگاهی که داوطلبان در سال قبل با رتبه پایین تری امکان ورود به آن را داشتند راه پیدا کنید.

 

 

برای اطلاع ازرشته های دانشگاه مجازی دانشگاه هابر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

چگونه می توان بهترین و دقیق ترین انتخاب رشته مجازی کنکور را تجربه کرد؟

انجام انتخاب رشته مجازی کنکور از اهمیت بالایی برای داوطلبان و متقاضیان کنکور برخوردار است. زیرا با انجام این کار می توانند تا حد زیادی از میزان استرس ها و نگرانی های خود کم کنند و به طور تقریبی به این موضوع که با رتبه و درصدهای کسب شده امکان راه یابی به کدام رشته و دانشگاه را دارند پی ببرند.

اما شاید بپرسید که بهترین راه و روش برای انجام انتخاب رشته مجازی کنکور چه می تواند باشد و چگونه می توان تجربه دقیق ترین انتخاب رشته مجازی کنکور را داشت؟

در پاسخ باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز عرض کنیم که بهترین راه انجام انتخاب رشته مجازی کنکور استفاده از مشاوری کاردان و خبره در این زمینه است.

زیرا مشاور کسی است که می داند هر داوطلب با داشتن فلان رتبه امکان قبولی در کدام رشته و دانشگاه را دارد و می تواند به کدام رشته و دانشگاه راه پیدا کند.

فردی که بتواند با انجام بهترین و دقیق ترین انتخاب رشته مجازی کنکور آن هم به وسیله نرم افزاری حرفه ای و کارآمد کار انتخاب رشته اصلی کنکور را برایتان آسان تر کند.

 

 

برای اطلاع ازشرایط استفاده مجدد از سهمیه روزانه کنکوربر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

بهترین نرم افزار برای انجام انتخاب رشته مجازی کنکور چیست؟

حتماً‌ تا به حال اسم نرم افزار انتخاب رشته کنکور به گوشتان خورده است و می دانید که این نرم افزار چیست.

اما آیا می دانید بهترین و کارآمدترین نرم افزار انتخاب رشته ای که می توانید برای انجام انتخاب رشته مجازی کنکور از آن استفاده کنید چیست؟

در پاسخ باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که یکی از بهترین نرم افزارهایی که می توانید برای انجام انتخاب رشته مجازی کنکور از آن استفاده کنید نرم افزار سازمان سنجش آموزش کشور است.

همه می دانید که سازمان سنجش به کلیه اطلاعات و درصدها و رتبه های داوطلبان کنکور در سال های قبل دسترسی مستقیم دارد و از این جهت می تواند دقیق ترین و بهترین انتخاب رشته را برای شما دوست عزیز داوطلب انجام دهد.

 

 

عوامل مؤثر در داشتن انتخاب رشته ای مؤفق در کنکور سراسری چیست؟

عوامل و اصول زیادی می توانند شما را در داشتن انتخاب رشته ای مؤفق در کنکور سراسری ورودی دانشگاه های یاری کنند.

در ادامه با ذکر مهم ترین اصول و عوامل مؤثر در داشتن انتخاب رشته ای اساسی و درست در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم.

 

 

برای اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سوره بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

. از توجه به وضعیت و شرایط اقتصادی خانواده غافل نشوید

دیگر همه می دانید که ادامه تحصیل در تمامی مراکز دانشگاهی ایران به جز دانشگاه های روزانه با پرداخت هزینه همراه است و شما موظف به پرداخت شهریه در هر ترم تحصیلی هستید.

از این جهت الزاماً باید قبل از انتخاب رشته کنکور به وضعیت و شرایط اقتصادی خانواده خود نیز توجه لازم را مبذول دارید و سپس برای انتخاب رشته اقدام فرمایید.

این موضوع با توجه به بهم ریختگی اوضاع اقتصادی این روزهای ایران و بیکار شدن بسیاری از افراد به دلیل شیوع ویروس کرونا اهمیت بیشتری پیدا می کند.

متأسفانه در حال حاضر فشار اقتصادی زیادی به خانواده ها وارد می شود و حتی بسیاری از خانواده ها در تأمین نیازهای اساسی خود نیز مشکل دارند.

از این جهت توجه به اوضاع اقتصادی خانواده در زمان انتخاب رشته های تحصیلی دانشگاهی از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

 

برای دریافتراهنمایی و مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربیبر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

. به فاصله شهر و دانشگاه از محل اقامت خود توجه کنید

یکی دیگر از مواردی که می تواند نقش مهمی در انتخاب رشته کنکور بعد از انجام انتخاب رشته مجازی کنکور داشته باشد فاصله شهر و دانشگاه محل تحصیل از جایی است که در آن اقامت دارید.

ببینید دوستان این که شما امکان ادامه تحصیل در شهری دور از محل اقامت خود را داشته باشید یا خیر بستگی به شرایط جسمی و روحی و همین طور اوضاع خانوادگی شما عزیزان دارد.

در نتیجه، قبل از هر گونه اقدامی برای انتخاب رشته دانشگاه ها به این موضوع که آیا می توانید در شهری دور به تحصیل مشغول شوید یا خیر توجه لازم را مبذول دارید و در صورتی که واقعاً‌ شرایطش را ندارید از انتخاب رشته محل های دور از خانه و خانواده اجتناب کنید.

 

 

انتخاب رشته مجازی

 

 

. در رابطه با ظرفیت رشته ها و دانشگاه ها اطلاعات دقیقی را بدست آورید

یکی از مهم ترین مواردی که باید در زمان انتخاب رشته ها و دانشگاه ها به آن توجه لازم را مبذول دارید در رابطه با ظرفیت رشته ها و دانشگاه های کشور است.

در صورتی که رشته ها و دانشگاه هایی را انتخاب کنید که ظرفیت پذیرش دانشجو در آن ها پایین است مسلماً نمی توانید مؤفق عمل کنید و قبولی را حتی علی رغم داشتن بهترین رتبه از آن خود کنید.

 

 

. در رابطه با اوضاع شغلی و بازار کار رشته مورد نظر خود تحقیق کنید

یکی دیگر از موضوعات مهم در زمان انجام انتخاب رشته در سایت سازمان سنجش کسب اطلاعاتی در رابطه با اوضاع شغلی و بازار کار رشته انتخابی است.

انتخاب رشته ای که بازار کار خوبی در ایران ندارد و نمی توانید درآمد خوبی را از کار در آن زمینه بدست آورید فقط هدر دادن عمر است.

شما چهار سال در دانشگاه درس می خوانید و بعد هم هیچ کاری برایتان نیست و در نهایت مجبور به انتخاب شغلی غیرمرتبط با رشته تحصیلی خود می شوید.

پس الزاماً قبل از هر انتخاب رشته ای حال در هر گروه آزمایشی از توجه به اوضاع شغلی و بازار کار رشته مورد نظر خود غافل نشوید تا خدایی ناکرده بعدها عواقب بعدی در انتظارتان نباشد.

 

 

. اطلاعات کاملی را در رابطه با رشته های تحصیلی دانشگاهی بدست آورید

شناخت رشته های دانشگاهی یکی از موارد مهمی است که الزاماً قبل از هر گونه اقدامی برای انتخاب رشته های تحصیلی باید به آن توجه داشته باشید.

در واقع، انجام انتخاب رشته بدون شناخت انواع رشته های دانشگاهی کار منطقی به نظر نمی رسد و می تواند شما را به ناکجا آباد برساند.

شناخت رشته ها می تواند به شما کمک کند تا رشته مورد علاقه خود را بشناسید و بدانید که در کدام یک از این رشته های دانشگاهی استعداد و توانایی دارید و می توانید مؤفق تر عمل کنید.

البته راه حل پیشنهادی ما برای رسیدن به شناختی دقیق و به روز در رابطه با انواع رشته های تحصیلی گروه آزمایشی شما (ریاضی، انسانی، تجربی، هنر و زبان) استفاده از کمک مشاوری خبره و آگاه است.

فردی که شناخت خوبی در رابطه با رشته های دانشگاهی داشته باشد و بتواند شما را از دروس مورد مطالعه در آن رشته و همین طور بازار کار و ظرفیت آن مطلع کند.

 

 

برای اطلاع اززمان انتخاب رشته دانشگاه آزادبر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

. توانایی و استعدادهای خود را بشناسید

شناخت استعدادها و توانایی های فردی یکی از مهم ترین مواردی است که قبل از هر گونه اقدامی برای انتخاب رشته کنکور باید به آن توجه داشته باشید.

اما شاید بپرسید که در صورت عدم اطلاع از این موضوع چگونه می توانم به شناخت درستی از استعدادها و توانایی های فردی برسم؟

در پاسخ باید عرض کنیم که بهترین راه شناخت توانمندی های فردی استفاده از کمک های مشاوری کاردان و خبره در این رابطه است.

یک مشاور حرفه ای با استفاده از آزمون های رغبت سنجی و تست های مختلف می تواند کمک بزرگی به شما کند و دل نگرانی ها را از شما دور کند.

 

 

. از دریافت مشاوره تحصیلی از مشاوران برتر غافل نشوید

یکی دیگر از مواردی که به جز انتخاب رشته مجازی کنکور می تواند به شما در داشتن انتخاب رشته ای مؤفق و دقیق کمک کند استفاده از مشاوره بهترین و برترین مشاوران تحصیلی است.

مشاورانی که می توانند به بهترین شکل ممکن راهنماگر شما برای شناخت رشته های تحصیلی و همین طور مراکز مختلف دانشگاهی باشند و فوت و فن قبولی در آن ها را به شما بگویند.

بعلاوه، شما نیاز به کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه درست انتخاب رشته و چیدمان رشته های تحصیلی در دفترچه انتخاب رشته کنکور دارید.

یک مشاور خبره می تواند شما را از این موارد مهم نیز به خوبی آگاه کند تا خدایی ناکرده با داشتن انتخاب رشته ای نامؤفق آینده خود را به نابودی نکشانید.

پس ملاحظه می کنید که نقش مشاور تحصیلی در رسیدن به موفقیت و قبولی در یکی از بهترین رشته ها و دانشگاه های کشور چیست و چرا باید از چنین فردی کمک گرفت.

 

 

. هدف خود را از ورود به دانشگاه ها تعیین کنید

یکی از مهم ترین مواردی که قبل از دست زدن به انتخاب رشته باید به آن توجه لازم را مبذول دارید در رابطه با تعیین هدف از ورود به دانشگاه هاست.

ادامه تحصیل بدون هدف تنها هدر دادن عمر است و نتیجه مطلوبی را در پی ندارد.

 

 

برای آشنایی با بهترین نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

چگونه رشته تحصیلی مورد علاقه خود را پیدا کنیم؟

سامانه تأییدیه مدرک تحصیلی

تست علاقمندی به رشته تحصیلی

انتخاب رشته مجازی کنکور

بهترین نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور چیست؟

بهترین نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور نرم افزار انتخاب رشته سازمان سنجش است.

مزیت انجام انتخاب رشته مجازی کنکور چیست؟

با انجام انتخاب رشته مجازی کنکور می توانید از رشته و دانشگاه مورد قبولی با توجه به رتبه خود مطلع شوید.

چگونه می توانم بهترین انتخاب رشته مجازی کنکور را داشته باشم؟

برای داشتن بهترین انتخاب رشته مجازی کنکور از کمک مشاوران تحصیلی ایران تحصیل استفاده کنید.

در زمان انتخاب رشته کنکور به چه موارد مهمی باید توجه کرد؟

از جمله موارد مهمی که در زمان انتخاب رشته کنکور باید به آن توجه کرد می توان از فاصله شهر محل اقامت تا دانشگاه و توجه به توانایی ها و استعدادها نام برد.