ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

olympiad.sanjesh.org + ورود به سایت المپیاد علمی دانشجویی

olympiad.sanjesh.org
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سایت المپیاد دانشجویی به نشانی اینترنتی olympiad.sanjesh.org با هدف ارائه خدمات به شرکت کنندگان المپیاد توسط شورای برنامه ریزی المپیاد راه اندازی شده است. در این سامانه می توانید تمامی اطلاعات مربوط به المپیاد های علمی دانشجویی را مشاهده کنید. همچنین اگر برای شرکت در المپیاد، باید جهت ورود به سایت المپیاد دانشجویی از  طریق آدرس اینترنتی olympiad.sanjesh.org اقدام کنید. این سامانه که زیر شاخه سامانه سنجش می‌باشد، امکاناتی نظیر زمان برگزاری المپیاد های علمی، مشاهده نتایج و دریافت گواهی شرکت در آزمون را در اختیار داوطلبین قرار می دهد.

جهت آشنایی با دیگر خدمات این سامانه در ادامه همراه ما باشید. همچنین اگر در بخش های مختلف سایت المپیاد دانشجویی پرسشی داشتید می توانید با تماس با شماره 9099075307 با کارشناسان ایران تحصیل در میان بگذارید.

 

برای ورود به سایت المپیاد دانشجویی وارد لینک olympiad.sanjesh.org شوید.

آشنایی با ثبت نام المپیاد دانشجویی

ثبت نام المپیاد دانشجویی به دو صورت متمرکز و غیر متمرکز انجام می‌شود که در روش متمرکز همزمان با آزمون کارشناسی ارشد بوده و در زمان ثبت نام کارشناسی ارشد متقاضیان المپیاد باید ثبت نام کنند.
در المپیاد غیر متمرکز در دی ماه هر سال، دانشگاه‌های دولتی در رشته های خود اقدام به برگزاری المپیاد در مراکز ده گانه می‌کنند. بنابرایم برای انتخاب دانشجو توسط دانشگاه باید 3 ملاک را در نظر گرفت:

🔘 5 نفر از دارندگان بالاترین معدل در دوره تحصیل
🔘 برگزاری آزمون داخلی دانشکده
🔘 تایید ممتاز بودن دانشجویان با توجه به نوآوری، خلاقیت، دارا بودن مدال مسابقات جهانی با توجه به شرایط معدل در رشته های المپیاد

📣 اطلاعیه 📣

توجه کنید که المپیاد دانشجویی تنها برای دانشجویان سال سوم کارشناسی بوده و اگر تحصیلات کارشناسی دانشجو به اتمام رسیده باشد، مجاز به ثبت نام در المپیاد نخواهد بود.

معرفی سایت olympiad.sanjesh.org

در حال حاضر سایت المپیاد دانشجویی به نشانی olympiad.sanjesh.org مربوط به اطلاعات المپیاد علمی دانشجویی می‌باشد. همان طور که در مقدمه بیان شد، شورای برنامه ریزی المپیاد دانشجویی موسس این سامانه بوده و با برنامه ریزی و زمان بندی های دقیق خود مجری برگزاری المپیاد دانشجویی می باشد.

برای اطلاع از زمان برگزاری المپیاد دانشجویی و مشاهده اطلاعیه های جدید و شرایط باید به سامانه olympiad.sanjesh.org مراجعه کنید. جهت ورود به سایت المپیاد دانشجویی به نشانی olympiad.sanjesh.org نیاز به ثبت نام اولیه و یا ایجاد حساب کاربری ندارید و برای ورود به سایت المپیاد دانشجویی باید وارد سامانه شوید تا بتوانید از مزایای شرکت در المپیاد دانشجویی بهره‌‌مند گردید.

ورود به سایت المپیاد دانشجویی

داوطلبان پس ا ورود به سایت ثبت نام المپیاد دانشجویی، در صورتی که می‌خواهند در این آزمون جز نفرات برتر قرار گیرند، بایستی از منابع المپیاد دانشجویی مطلع شده و آن را بادقت مطالعه کنند تا در زمان انتخاب رشته های آزمون المپیاد دانشجویی با مشکل مواجه نشوند.

مشاهده نتایج در سایت olympiad.sanjesh.org

یکی دیگر از امکانات سایت المپیاد دانشجویی اعلام و مشاهده نتایج المپیاد می‌باشد. داوطلبین باید در زمان اعلام شده جهت ورود به سایت المپیاد دانشجویی اقدام کنند تا بتوانند نتایج خود را مشاهده کرده و از تأثیر المپیاد دانشجویی در اپلای دانشگاه های جهانی بهره‌مند شوند.

جهت مشاهده نتایج باید مراحل زیر را طی کنید:

🔵 ابتدا برای ورود به سایت المپیاد دانشجویی، نشانی اینترنتی olympiad.sanjesh.org را در مرورگر خود وارد کنید.

🔵 پس از ورود به سایت المپیاد دانشجویی، بر روی گزینه اعلام نتیجه در منوی سایت کلیک کنید.

🔵 در صفحه جدید تمامی نتایج هر مرحله از المپیاد به صورت لیست قابل مشاهده می باشد. برای مشاهده  اسامی پذیرفته شدگان باید بر روی لینک مربوط به آزمون خود کلیک کنید.

مشاهده نتایج در سایت olympiad.sanjesh.org

درخواست گواهی شرکت در المپیاد olympiad.sanjesh.org

از دیگر امکانات سایت olympiad.sanjesh.org میتوان به دریافت گواهی شرکت در المپیاد دانشجویی اشاره کرد. افرادی که نیاز به گواهی شرکت در المپیاد را دارند بدون نیاز به مراجعه حضوری و به صورت اینترنتی می‌توانند گواهی خود را دریافت کنند.

🔵 برای دریافت گواهی ابتدا باید جهت ورود به سایت المپیاد دانشجویی به نشانی اینترنتی  olympiad.sanjesh.org اقدام کنید.

🔵 پس از ورود به سایت المپیاد دانشجویی، بر روی منوی آیین نامه و گواهی کلیک کنید و از منوی باز شده گزینه درخواست گواهی شرکت در المپیاد را را انتخاب و کلیک کنید.

🔵 در محله بعد باید تمامی اطلاعات خواسته شده را با دقت وارد کنید. اطلاعات در خواستی سامانه olympiad.sanjesh.org به شرح زیر است:

نام و نام خانوادگی متقاضی کد ملی فرد داوطلب  نام پدر
رشته المپیاد دانشجویی رتبه دوره
شماره تلفن و همراه متقاضی  آدرس دقیق داوطلب  کد پستی

نکات مهم سایت المپیاد دانشجویی

برای ثبت نام در سایت المپیاد دانشجویی به نشانی olympiad.sanjesh.org بهتر است نکات زیر را مطالعه کنید تا در زمان اعلام نتایج المپیاد دانشجویی با مشکل ورود مواجه نشوید:

 تمامی زمان بندی های مهم آزمون المپیاد دانشجویی با ورود به سایت المپیاد دانشجویی Olympiad.sanjesh.org قابل مشاهده می باشد.
افرادی که در رشته های شیمی و زیر شاخه های آن تحصیل کرده باشند برای المپیاد می توانند به جای شرکت در رشته خود در رشته سلول های بنيادی و مهندسی بافت شرکت کنند.
افرادی که در مرحله اولیه آزمون پذیرفته شده اند و به مرحله نهایی راه پیدا کرده اند باید برا انتخاب شهر و رشته المپیاد خود (با توجه به تغیرر رشته شیمی به سلول های بنيادی و مهندسی بافت) بر اساس پیامک ارسال شده اقدام کنند.
افرادی که برای انتخاب شهر محل آزمون خود اقدام نکنند کارت ورود به جلسه برای آن ها صادر نخواهد شد.
برای شرکت در آزمون امکان استفاده از ماشین حساب های برنامه ریزی وجود ندارد و تنها می توانید از ماشین حساب های ساده استفاده نماید.
در رشته روانشناسی امکان استفاده از ماشین حساب وجود ندارد.
در آزمون الهیات و معارف اسلامی همراه بردن قرآن و کتاب قانون ممنوع می باشد.
برای ورود به جلسه داشتن کارت ملی و کارت ورود به جلسه الزامی است.

زمان اعلام نتایج المپیاد دانشجویی

اخبار پیرامون المپیاد دانشجویی

🔊 اطلاعيه ارسال درخواست نفرات اول تا پانزدهم مرحله نهايي بيست و هفتمين المپياد علمي دانشجويي كشور:

به منظور استفاده از آئین نامه های استعداد های درخشان مبنی بر معرفی به دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد در اولین ترم تحصیلی ممکن، لازم است درخواست خود را با مشخصات ذیل از طریق آدرس پست الکترونیکی olympiad@Sanjesh.org از تاریخ 14 الی 30 آبان ماه 1403 ارسال نمایند. یادآوری می گردد جهت صدور معرفی نامه، ارسال گواهی موقت فراغت از تحصیل در مقطع کارشناسی الزامی می باشد.

🔊 نحوه ثبت نام متقاضيان شركت در المپيادهاي دانشجويي:

منتخبین المپیاد متمرکز و غیر متمرکز با یکدیگر به رقابت می پردازند. نتیجه آزمون های مرحله نهایی 23 رشته المپیاد  از طریق سایت مرکز المپیاد اعلام می شوند. 15 نفر اول برگزیدگان مرحله نهایی می توانند بدون آزمون متقاضی معرفی به دانشگاه ها در مقطع کارشناسی ارشد باشند.


 

خلاصه مقاله olympiad.sanjesh.org

سایت المپیاد دانشجویی به نشانی اینترنتی olympiad.sanjesh.org با هدف ارائه خدمات به رتبه های برتر دانشجویی طراحی و ایجاد شده است. برای رفاه حال داوطلبان این آزمون، امکانات مختلفی در این سامانه در نظر گرفته شده است که متقاضیان می توانند با ورود به سایت المپیاد دانشجویی (به آدرس مذکور)، از این امکانات بهره مند شوند. از جمله این امکانات می توان به امکان مشاهده نتایج المپیاد دانشجویی و دریافت گواهی شرکت در آزمون اشاره کرد. در مقاله بالا به صورت کامل تمامی موارد مورد نیاز، شرح داده شده است.

پس از مطالعه دقیق مقاله فوق چنانچه درباره سامانه olympiad.sanjesh.org سوالی داشتید می توانید با کارشناسان خبره ما در مرکز مشاوره ایران تحصیل به شماره 9099075307 (از طریق شماره ثابت و بدون گرفتن کد) تماس حاصل کنید. علاوه بر تماس، می توانند سوالات خود را در قسمت دیدگاه برای ما بنویسید. سوالات شما در کوتاه ترین زمان ممکن از سوی مشاوران ما پاسخ داده خواهند شد.

برای دانلود پی دی اف کامل مقاله olympiad.sanjesh.org بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

5/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

 اعلام نتایج اولیه آزمون المپیاد دانشجویی از طریق چه سایتی اعلام می شود؟

نتایج اولیه و نهایی آزمون المپیاد دانشجویان، از طریق سامانه اینترنتی olympiad.sanjesh.org قابل مشاهده می باشد.

نتایج نهایی آزمون المپیاد دانشجویی 1403 در چه زمانی اعلام می شود؟

هنوز زمان دقیقی برای اعلام نتایج نهایی المپیاد دانشجویان مشخص نشده است اما به طور تقریبی می توان گفت، یک الی دو ماه پس از زمان برگزاری آزمون تشریحی می باشد.

 از چه طریقی می توان شهر محل آزمون المپیاد را مشخص کنم؟

شما می توانید با مراجعه به سامانه olympiad.sanjesh.org و کلیک روی لینک انتخاب شهر آزمون فرآیند مربوطه را انجام دهید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • قوانین اعتراض به نمره دانشگاه

  نحوه اعتراض به نمره دانشگاه ۱۴۰۳ + تغییر بعد ثبت نهایی

  توجه به قوانین اعتراض به نمره دانشگاه می تواند تاثیر مثبتی در دیدگاه و نظر اساتید به درخواست دانشجویان داشته باشد. در گذشته از نوشتن نامه های رسمی و اداری کاغذی در این خصوص استفاده می شد اما امروزه با...
 • انتخاب واحد سامانه گلستان

  انتخاب واحد سامانه گلستان 1403 + زمان – راهنما kut.ac.ir

  دانشجویان دانشگاه سراسری، پیام نور و فرهنگیان برای انتخاب واحد سامانه گلستان می‌بایست وارد آدرس اینترنتی دانشگاه golestan.kut.ac.ir شوند. این سامانه در حال حاضر در اختیار کلیه دانشجویان نام برده شده قرار گرفته تا از این طریق بتوانند برای انتخاب...
 • راهنما اولویت بندی انتخاب رشته نهم 1403 + الف و ب چیست؟

  اولویت بندی انتخاب رشته از مراحل فرآبند هدایت تحصیلی می باشد. آموزش و پرورش چند سالی است که اقدام به راه اندازی سیستم هدایت تحصیلی برای دانش آموزان سال نهم نموده است تا دانش آموزان با توجه به علاقه مندی...
 • سامانه مای مدیو my.medu.ir

  سامانه مای مدیو my.medu.ir + ورود خدمات آموزش و پرورش

  my medu.ir سامانه اصلی خدمات الکترونیک آموزش و پرورش یا همان سایت مای مدیو است که برای استفاده ساده‌تر و یکپارچه سازی کلیه خدمات مجازی متمرکز وزارت آموزش و پرورش راه‌اندازی گردیده و در دسترس عموم قرار گرفته است. در...
تماس با مشاور