ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

olympiad.sanjesh.org + ورود به سایت المپیاد دانشجویی

olympiad.sanjesh.org
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سایت المپیاد دانشجویی به نشانی اینترنتی  olympiad.sanjesh.org با هدف ارائه خدمات به شرکت کنندگان المپیاد توسط شورای برنامه ریزی المپیاد راه اندازی شده است. در این سامانه می توانید تمامی اطلاعات مربوط به المپیاد های علمی دانشجویی را مشاهده نمایید. همچنین اگر تصمیم برای شرکت در المپیاد دارید برای ورود به سایت المپیاد دانشجویی باید از  طریق olympiad.sanjesh.org اقدام نمایید. این سامانه که زیر شاخه سامانه سنجش می باشد، امکاناتی نظیر زمان برگزاری المپیاد های علمی، مشاهده نتایج و دریافت گواهی شرکت در آزمون را در اختیار داوطلبین قرار می دهد. جهت آشنایی با دیگر خدمات این سامانه در ادامه همراه ما باشید. همچنین اگر در بخش های مختلف سایت المپیاد دانشجویی پرسشی داشتید می توانید با تماس با شماره  9099075307 (تنها از طریق تلفن ثابت و بدون کد) با کارشناسان ایران تحصیل در میان بگذارید.

 

ثبت نام در سایت المپیاد دانشجویی

ثبت نام برای المپیاد دانشجویی به دو صورت متمرکز و غیر متمرکز انجام می شود که در روش متمرکز همزمان با آزمون کارشناسی ارشد بوده و در زمان ثبت نام کارشناسی ارشد متقاضیان المپیاد باید ثبت نام نمایند.
در المپیاد غیر متمرکز  در دی ماه هر سال، دانشگاه های دولتی در رشته های خود اقدام به برگزاری المپیاد در مراکز ده گانه می نماید. برای انتخاب دانشجو توسط دانشگاه باید 3 ملاک را در نظر گرفت: 

🔘 5 نفر از دارندگان بالاترین معدل در دوره تحصیل
🔘 برگزاری آزمون داخلی دانشکده
🔘 تایید ممتاز بودن دانشجویان با توجه به نوآوری، خلاقیت، دارا بودن مدال مسابقات جهانی با توجه به شرایط معدل در رشته های المپیاد

📣 اطلاعیه 📣

توجه بفرمایید المپیاد دانشجویی تنها برای دانشجویان سال سوم کارشناسی بوده و اگر تحصیلات کارشناسی دانشجو به اتمام رسیده باشد، مجاز به ثبت نام در المپیاد نخواهد بود.

 

آشنایی با سامانه olympiad.sanjesh

سایت المپیاد دانشجویی به نشانی olympiad.sanjesh.org مربوط به اطلاعات المپیاد علمی دانشجویی می باشد . همان طور که در مقدمه بیان شد، شورای برنامه ریزی المپیاد دانشجویی موسس این سامانه بوده و با برنامه ریزی و زمان بندی های دقیق خود مجری برگزاری المپیاد دانشجویی می باشد. برای اطلاع از زمان برگزاری المپیاد دانشجویی و مشاهده اطلاعیه های جدید و شرایط باید به سامانه olympiad.sanjesh.org مراجعه نمایید.

سامانه olympiad.sanjesh.org از زیر شاخه های سامانه سنجش می باشد که هر ساله همزمان با برگزاری آزمون کارشناسی ارشد، ثبت نام المپیاد دانشجویی در سامانه سنجش برگزار می گردد.

جهت ورود به سایت المپیاد دانشجویی به نشانی olympiad.sanjesh.org نیاز به ثبت نام اولیه و یا ایجاد حساب کاربری ندارید و برای ورود به سایت المپیاد دانشجویی باید وارد به سامانه  olympiad.sanjesh.org شوید.

📎 ورود به سایت المپیاد دانشجویی به نشانی olympiad.sanjesh.org   کلیک نمایید

ورود به سایت المپیاد دانشجویی

 

مشاهده نتایج در سایت  olympiad.sanjesh.org

یکی دیگر از امکانات سایت المپیاد دانشجویی به نشانی اینترنتی  olympiad.sanjesh.org اعلام و مشاهده نتایج المپیاد می باشد. داوطلبین باید در زمان اعلام شده وارد سامانه شده و نتایج خود را مشاهده نمایند.

جهت مشاهده نتایج باید مراحل زیر را طی نمایید.

🔵 ابتدا برای ورود به سایت المپیاد دانشجویی، نشانی اینترنتی olympiad.sanjesh.org را در مرورگر خود وارد نمایید.

🔵 پس از ورود به سایت المپیاد دانشجویی، بر روی گزینه اعلام نتیجه در منوی سایت کلیک نمایید.

اعلام نتایج نهایی المپیاد دانشجویی در olympiad

🔵 در صفحه جدید تمامی نتایج هر مرحله از المپیاد به صورت لیست قابل مشاهده می باشد. برای مشاهده  اسامی پذیرفته شدگان باید بر روی لینک مربوط به آزمون خود کلیک نمایید.

 

دریافت اسامی برگزیدگان المپیاد علمی دانشجویی کشور

📌 برای اطلاع از ثبت نام المپیاد دانشجویی  بر روی لینک کلیک نمایید.

 

درخواست گواهی شرکت در المپیاد  olympiad.sanjesh.org

از دیگر امکانات سایت  olympiad.sanjesh.org می توان به دریافت گواهی شرکت در المپیاد دانشجویی اشاره نمود. افرادی که نیاز به گواهی شرکت در المپیاد را دارند بدون نیاز به مراجعه حضوری و به صورت اینترنتی می توانند گواهی خود را دریافت نمایند.

🔵 برای دریافت گواهی ابتدا باید به وارد سایت المپیاد دانشجویی به نشانی اینترنتی  olympiad.sanjesh.org شوید.

🔵 پس از ورود به سایت المپیاد دانشجویی، بر روی منوی آیین نامه و گواهی کلیک نمایید و از منوی باز شده گزینه درخواست گواهی شرکت در المپیاد را را انتخاب و کلیک نمایید.

 

ثبت غیر حضوری درخواست گواهی شرکت در المپیاد

🔵 در محله بعد باید تمامی اطلاعات خواسته شده را با دقت وارد نمایید. اطلاعات در خواستی سامانه olympiad.sanjesh.org به شرح زیر است:

نام و نام خانوادگی متقاضی کد ملی فرد داوطلب  نام پدر 
رشته المپیاد دانشجویی رتبه دوره
شماره تلفن و همراه متقاضی   آدرس دقیق داوطلب  کد پستی 

 

تکمیل اطلاعات Olympiad

زمان اعلام نتایج المپیاد دانشجویی 1402

همان طور که بیشتر توضیح داده شد، آزمون المپیاد دانشجویی به دو صورت متمرکز و غیر متمرکز برگزار می گردد. هر یک از این دو آزمون به صورت مجزا و متفاوت برگزار می گردد و در نهایت نتایج هر دو آزمون به صورت مشترک و در  سایت المپیاد دانشجویی نمایش داده می شود.

نتایج المپیاد دانشجویی برای تمام رشته های به صورت همزمان منتشر می شود و در صورت پذیرفته شدن فرد داوطلب، دعوت به مرحله دوم آزمون به صورت تشریحی می گردد .

به طور معمول  زمان اعلام نتایج، یک ماه پس از برگزاری آزمون خواهد بود و پس از یک ماه نتایج اولیه بر روی سایت  Olympiad.sanjesh.org قابل مشاهده می باشد. با توجه به اینکه آزمون کارشناسی ارشد امسال در اسفند ماه برگزار می گردد، آزمون متمرکز المپیاد دانشجویی همزمان با آزمون ارشد بوده و نتایج آن در حدود یک الی دو ماه بعد همراه با نتایج آزمون غیر متمرکز المپیاد دانشجویی می باشد و بر اساس پیش بینی ها و مطابق با سال های گذشته در بهار 1402 نتایج قابل مشاهده خواهد بود.

نکته: داوطلبین شرکت کننده در آزمون المپیاد دانشجویی که اسامی آن ها در سایت olympiad.sanjesh.org اعلام شده باشد باید در زمان ثبت نام حتما دانشجو باشند . سپس باید درخواست خود را برای معرفی به دانشگاه های مقطع ارشد به سامانه olympiad.sanjesh.org ارسال نمایند. اگر در این مراحل دچار مشکل و پرسش هایی هستید می توانید از مشاورین ایران تحصیل کمک بگیرد و. با تماس با شماره 9099075307 راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

 

نکات مهم سایت المپیاد دانشجویی

برای ثبت نام در سایت المپیاد دانشجویی به نشانی olympiad.sanjesh.org بهتر است نکات زیر را مطالعه نمایید:

 تمامی زمان بندی های مهم آزمون المپیاد دانشجویی با ورود به سایت المپیاد دانشجویی  Olympiad.sanjesh.org قابل مشاهده می باشد.
افرادی که در رشته های شیمی و زیر شاخه های آن تحصیل کرده باشند برای المپیا می توانند به جای شرکت در رشته خود در رشته سلول هاي بنيادي و مهندسي بافت شرکت نمایند.
افرادی که در مرحله اولیه آزمون پذیرفته شده اند و به مرحله نهایی راه پیدا کرده اند باید برا انتخاب شهر و رشته المپیاد خود( با توحه به تغیرر رشته شیمی به سلولهاي بنيادي و مهندسي بافت ) بر اساس پیامک ارسال شده اقدام نمایند.
افرادی که برای انتخاب شهر محل آزمون خود اقدام نکنند کارت ورود به جلسه برای آن ها صادر نخواهد شد.
برای شرکت در آزمون امکان استفاده از ماشین حساب های برنامه ریزی وجود ندارد و تنها م یتوانید از ماشین حساب های ساده استفاده نمایدد
در رشته روانشناسی امکان استفاده از ماشین حساب وجود ندارد
در آزمون الهیات و معارف اسلامی همراه بردن قرآن و کتاب قانون ممنوع می باشد.
برای ورود به جلسه داشتن کارت ملی و کارت ورود به جلسه الزامی است

زمان اعلام نتایج المپیاد دانشجویی

📌 برای اطلاع از رشته های آزمون المپیاد دانشجویی بر روی لینک کلیک نمایید.

اخبار المپیاد دانشجویی

🔊 اطلاعيه ارسال درخواست نفرات اول تا پانزدهم مرحله نهايي بيست و هفتمين المپياد علمي دانشجويي كشور

به منظور استفاده از آئین نامه های استعداد های درخشان مبنی بر معرفی به دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد در اولین ترم تحصیلی ممکن، لازم است درخواست خود را با مشخصات ذیل از طریق آدرس پست الکترونیکی olympiad@Sanjesh.org از تاریخ 14 الی 30 آبان ماه ۱۴۰۲ ارسال نمایند. یادآوری می گردد جهت صدور معرفی نامه، ارسال گواهی موقت فراغت از تحصیل در مقطع کارشناسی الزامی می باشد.

🔊 نحوه ثبت نام متقاضيان شركت در المپيادهاي دانشجويي

منتخبین المپیاد متمرکز و غیر متمرکز  با یکدیگر به رقابت می پردازند. نتیجه آزمون های مرحله نهایی 23 رشته المپیاد  از طریق سایت مرکز المپیاد اعلام می شوند.  15 نفر اول برگزیدگان مرحله نهایی می توانند بدون آزمون متقاضی معرفی به دانشگاه ها در مقطع کارشناسی ارشد باشند.

خلاصه مطلب

سایت المپیاد دانشجویی به نشانی اینترنتی olympiad.sanjesh.org با هدف ارائه  خدمات به  رتبه های برتر  دانشجویی طراحی و ایجاد شده است. در این سامانه امکان مشاهده نتایج المپیاد دانشجویی و همچنین دریافت گواهی شرکت در آزمون وجود دارد که ما در این مقاله تمامی آن ها را به صورت کامل و تصویری شرح دادیم. اگر در باره سامانه olympiad.sanjesh.org پرسش داشتید می توانید با کارشناسان خبره ما در مرکز مشاوره ایران تحصیل به شماره 9099075307 (از طریق شماره ثابت و بدون کد) تماس حاصل فرمایند. علاوه بر تماس، می توانند برای ما کامنت بگذارند. سوالات شما در کوتاه ترین زمان ممکن از سوی مشاوران ما پاسخ داده خواهند شد.

برای دانلود پی دی اف مقاله بر روی لینک کلیک نمایید.

 

 

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

 اعلام نتایج اولیه آزمون المپیاد دانشجویی از طریق چه سایتی اعلام می شود؟

نتایج اولیه و نهایی آزمون المپیاد دانشجویان، از طریق سامانه اینترنتی olympiad.sanjesh.org قابل مشاهده می باشد.

نتایج نهایی آزمون المپیاد دانشجویی 1402 در چه زمانی اعلام می شود؟

هنوز زمان دقیقی برای اعلام نتایج نهایی المپیاد دانشجویان مشخص نشده است اما به طور تقریبی می توان گفت، یک الی دو ماه پس از زمان برگزاری آزمون تشریحی می باشد.

 از چه طریقی می توان شهر محل آزمون المپیاد را مشخص کنم؟

شما می توانید با مراجعه به سامانه olympiad.sanjesh.org و کلیک روی لینک انتخاب شهر آزمون فرآیند مربوطه را انجام دهید.

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور