ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

Jdrouyesh.ir + ورود به سامانه رویش جهاد دانشگاهی

سامانه رویش جهاد دانشگاهی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه رویش جهاد دانشگاهی به نشانی اینترنتی Jdrouyesh.ir با هدف ارائه خدمات آنلاین به کلیه فراگیران، اساتید و کارکنان جهاد دانشگاهی ایجاد شده است. همه آن ها برای انجام امور مختلف خود باید به این سامانه مراجعه کنند. جهت ورود به سامانه رویش جهاد دانشگاهی باید نام کاربری و کلمه عبور داشته باشند که با ثبت نام در سایت رویش جهاد دانشگاهی می توانند آن ها را دریافت کنند.

اگر قصد ورود به سامانه رویش جهاد دانشگاهی و استفاده از خدمات و امکانات آن داشته باشید بهتر است مقاله زیر را دنبال کنید تا به جواب سوالات خود پیرامون سایت Jdrouyesh.ir برسید.

اهداف سامانه رویش جهاد دانشگاهی Jdrouyesh.ir

با توجه به این که در سال های اخیر همه امور به سمت اینترنتی شدن حرکت کرده است، سازمان جهاد دانشگاهی نیز برای راحت تر کردن امور مربوط به فراگیران، اساتید و کارکنان خود سایت رویش جهاد دانشگاهی به نشانی اینترنتی Jdrouyesh.ir را ایجاد کرده. متقاضیان شرکت در دوره های مختلف جهاد دانشگاهی می توانند با ثبت نام در سایت رویش جهاد دانشگاهی از امکانات آن استفاده کنند. این سایت زیر نظر سازمان جهاد دانشگاهی کشور قرار دارد. لذا شما به عنوان یکی از داوطلبان آن با ثبت نام در این سایت می‌توانید پرونده خود را تشکیل بدهید و نام کاربری و کلمه عبور دریافت کنید. سپس از بخش های مختلف آن استفاده کنید.

بعد از ورود به سامانه رویش جهاد دانشگاهی می‌توانید کارهای زیادی مانند ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی، مشاهده و پرداخت هزینه دوره ها، مشاهده تاریخ برگزاری کلاس های هر دوره، مشاهده لیست دوره های انتخابی، مشاهده نمرات مربوط به دوره و غیره را انجام دهید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی و شرایط و منابع آن کلیک کنید.

سایت رویش جهاد دانشگاهی

مراحل ورود به سامانه رویش جهاد دانشگاهی

همان گونه که بیان شد سایت Jdrouyesh.ir برای تسهیل امور متقاضیان جهت ثبت نام در کلاس های جهاد دانشگاهی ایجاد شده است. در این سایت امکانات زیادی برای آن ها وجود دارد. شما به عنوان یکی از کاربران سایت رویش جهاد دانشگاهی باید در آن ثبت نام کنید تا بتوانید نام کاربری و رمز عبور دریافت کنید. برای ورود به سامانه رویش جهاد دانشگاهی می‌توانید مراحل زیر را طی کنید:

در مرورگر سیستم خود آدرس اینترنتی سایت رویش جهاد دانشگاهی به نشانیJdrouyesh.ir را جستجو کنید.

در صفحه باز شده روی اولین سایت با همین آدرس کلیک کنید تا وارد سایت رویش جهاد دانشگاهی شوید.

حالا نوع کاربری خود را از میان سه گزینه فراگیران، اساتید و کارکنان انتخاب کنید.

نام کاربری و کلمه عبور خود را در جاهای مشخص شده قرار دهید. (با فرض این که شما قبلا در سایت Jdrouyesh.ir ثبت نام کرده اید.)

کد امنیتی مشخص شده را درج کنید و در پایین صفحه گزینه «ورود به سامانه» را بزنید.

برای اطلاع از جستجوی مقاله در سایت جهاد دانشگاهی روی لینک کلیک نمایید.

ورود به سامانه رویش جهاد دانشگاهی

شما با انجام چند حرکت بالا می توانید به راحتی وارد سایت رویش جهاد دانشگاهی شوید. حال اگر به هنگام ورود به سامانه رویش جهاد دانشگاهی به هر گونه مشکلی برخورد کردید می‌توانید برای راهنمایی بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

راهنمای تصویری ثبت نام در سایت رویش جهاد دانشگاهی

شما برای استفاده از خدمات و امکانات سایت رویش جهاد دانشگاهی باید در آن ثبت نام کنید. جهت ثبت نام در این سامانه باید در یکی از دوره های جهاد دانشگاهی نام‌ نویسی کنید تا یک رمز عبور و نام کاربری دریافت کنید. برای انجام این کار چند حرکت ساده زیر را طی کنید که به آن اشاره می کنیم:

 • در مرورگر سیستم خود آدرس اینترنتیJdrouyesh.ir رویش جهاد دانشگاهی را سرچ کنید و وارد صفحه اصلی آن شوید.
 • در این جا لازم است روی گزینه «سامانه ثبت نام» کلیک کنید.

برای ورود به پروفایل جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir و امکانات آن کلیک کنید.

ثبت نام در سایت رویش جهاد دانشگاهی

 • حالا سامانه ثبت نام در رویش جهاد دانشگاهی تمامی استان ها برای شما نمایان می شود.
 • استان مورد نظر خود را انتخاب و روی آن کنید.

مراحل ثبت نام در سایت رویش جهاد دانشگاهی

 • اگر قصد جستجوی تخصصی دارید می‌توانید فیلد های مربوط به آن را تکمیل کنید. در غیر این صورت می‌توانید گزینه جستجو را بدون وارد کردن هیچ فیلدی کلیک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیست دوره های جهاد دانشگاهی و هزینه ثبت نام آن ها کلیک کنید.

شیوه ثبت نام در سایت رویش جهاد دانشگاهی

 • تمامی دوره های قابل ثبت نام در سایت Jdrouyesh.ir را برای شما نمایش می دهند که برای ثبت نام کافی است روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید. البته در صورتی که می خواهید از جزییات هر دوره اطلاعاتی را به دست بیاورید، روی توضیحات بیشتر آن کلیک کنید.

ثبت نام در سایت Jdrouyesh.ir

 • صفحه جدیدی برای شما نمایان خواهد شد که جهت ادامه فرآیند ثبت نام در سایت، روی گزینه «بررسی و نهایی کردن فرایند ثبت نام» کلیک کنید.

ثبت نام در دوره های مختلف سایت Jdrouyesh.ir

 • با توجه به این که شما عضو سایت رویش جهاد دانشگاهی نیستید، در کادر باز شده روی گزینه مد نظر خود کلیک کنید تا فرم ثبت نام در سایت رویش جهاد دانشگاهی نمایان شود.
 • در صفحه جدید باز شده اطلاعات خواسته شده را ثبت کنید و در آن تمامی فیلد های قرمز را تکمیل کنید.

جهت ثبت نام و لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تبریز روی لینک آبی کلیک کنید.

فرم ثبت نام در سامانه رویش جهاد دانشگاهی

 • در این جا شما به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد که با توجه به نوع دوره ای که قصد ثبت نام در آن را دارید مبلغی را باید پرداخت کنید. معمولا روش پرداخت هزینه در سایت رویش جهاد دانشگاهی به دو صورت فیش بانکی یا آنلاین انجام می شود که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام از آن ها می‌توانید با مشاوران ایران تحصیل صحبت کنید.

هزینه ثبت نام در سایت Jdrouyesh.ir

 • بعد از انجام مراحل بالا ثبت نام در سایت رویش جهاد دانشگاهی شما تکمیل می شود که با دریافت نام کاربری و کلمه عبور می‌توانید در دفعات بعد وارد سایت Jdrouyesh.ir شوید.

برای اطلاع از نتایج آزمون جهاد دانشگاهی کلیک کنید.

امکانات سامانه Jdrouyesh.ir جهاد دانشگاهی

در سایت Jdrouyesh.ir امکانات زیادی برای کاربران در نظر گرفته شده است. به طوری که شما به عنوان یکی از فراگیران، اساتید و کارکنان می‌توانید از امکانات مختلفی بهره مند شوید. حال در زیر به چند مورد از امکانات سامانه رویش جهاد دانشگاهی Jdrouyesh.ir برای فراگیران اشاره می کنیم:

امکان مشاهده مقدار بدهی در سایت Jdrouyesh.ir وجود دارد. به طوری که می‌توانید آن را در این سایت نیز پرداخت کنید.

اطلاعات دوره ها، نمرات کسب شده در هر دوره و غیره در سایت رویش جهاد دانشگاهی وجود دارد.

در صورتی که فراگیران در چند دوره ثبت نام و شرکت کرده باشند می توانند اطلاعات مربوط به هر کدام از آن ها را در سایت Jdrouyesh.ir مشاهده کنند.

در صورتی که شما پس از ثبت نام در دوره ای قصد انصراف از آن را داشته باشید می‌توانید آن را در سایت Jdrouyesh.ir انجام دهید.

امکان آموزش مجازی برای فراگیران مختلف در سایت Jdrouyesh.ir وجود دارد.

شما به عنوان یکی از فراگیران جهاد دانشگاهی می‌توانید در صورت لزوم به صورت آنلاین آزمون بدهید.

یکی از امکانات سایت رویش جهاد دانشگاهی ثبت نام در چند دوره مختلف به صورت هم زمان است. به طوری که شما بدون هیچ گونه مشکلی می‌توانید در چند دوره جهاد دانشگاهی ثبت نام و در کلاس های آن شرکت کنید.

بعد از اتمام دوره ها در جهاد دانشگاهی باید کارت شناسایی خود را دریافت کنید.

برای اساتید و کارکنان نیز خدمات مختلفی در سایت رویش جهاد دانشگاهی وجود دارد. به طوری که شما جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد امکانات سایت رویش جهاد دانشگاهی برای اساتید و کارکنان می‌توانید با مشاوران ایران تحصیل در ارتباط باشید.

امکانات سامانه رویش جهاد دانشگاهی

 

اخبار مربوط به سازمان جهاد دانشگاهی

📌 همکاری‌های میان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف با گروه صنعتی ایران‌خودرو و سایپا افزایش خواهد یافت.

طبق گزارش های روابط عمومی جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، مدیرعاملان گروه های صنعتی ایران خودرو و سایپا، به افزایش همکاری میان شرکت ایران خودرو و سایپا با سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف در بازدید از نمایشگاه رویداد فناورانه خودروهای آینده تاکید کردند.

📌 در کلاله مرکز آموزش جهاد دانشگاهی ایجاد می شود.

فرهاد شیبک، فرماندار کلاله، طی گزارشی بیان کرد، با امضای تفاهم‌نامه همکاری سه‌جانبه میان فرمانداری و آموزش و پرورش شهرستان با جهاد دانشگاهی گلستان قرار است به زودی در این شهرستان مرکز آموزش و کارآفرینی بخش فرهنگی، رسانه‌ای و پژوهشی جهاد دانشگاهی تا چند ماه آینده ایجاد شود.

خلاصه مطلب

 در این مقاله از ایران تحصیل در مورد سامانه رویش جهاد دانشگاهی به نشانی اینترنتی Jdrouyesh.ir صحبت کردیم. همان گونه که در بالا بیان کردیم این سامانه با هدف ارائه خدمات بهتر و آسان تر برای کاربران ایجاد شده است. به طوری که شما با ثبت نام و ورود به این سامانه می‌توانید از خدمات و امکانات مختلف آن بهره مند شوید. این امکانات می توانند با توجه به نوع کاربران مانند فراگیران، اساتید و کارکنان متفاوت باشند.

در بالا برای راحتی شما کلیه مراحل ورود و ثبت نام در سایت رویش جهاد دانشگاهی را بیان کردیم. حال اگر شما با مطالعه مقاله بالا به جواب سوالات خود پیرامون سایت رویش جهاد دانشگاهی Jdrouyesh.ir نرسیدید می‌توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

برای دانلود پی دی اف این مقاله کلیک کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه رویش جهاد دانشگاهی برای چه افرادی ایجاد شده است؟

این سامانه به نشانی اینترنتی Jdrouyesh.ir تنها برای فراگیران، اساتید و کارکنان سازمان جهاد دانشگاهی ایجاد شده است. به طوری که آن ها با ثبت نام در این سامانه و دریافت نام کاربری و کلمه عبور می توانند از امکانات آن بهره مند شوند.

در سایت رویش جهاد دانشگاهی چه دوره هایی ارائه می شود؟

در این سازمان دوره های مختلفی با توجه به نیاز جامعه مانند آموزش زبان انگلیسی، فوریت های پزشکی، کمک های اولیه و غیره ارائه می شود. لذا شما با ورود به سایت رویش جهاد دانشگاهی می‌توانید از لیست کامل آن ها مطلع شوید.

هزینه ثبت نام در دوره های مختلف سایت رویش جهاد دانشگاهی چقدر است؟

هزینه ثبت نام در هر کدام از دوره ها می تواند با توجه به نوع دوره، مدت زمان آموزش و غیره آن متفاوت باشد که شما جهت کسب اطلاعات دقیق تر می‌توانید با مشاوران ایران تحصیل در تماس باشید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • توضیحات نمونه کارنامه اولیه کارشناسی ارشد

  توضیحات نمونه کارنامه اولیه کارشناسی ارشد 1403 + راهنما جامع

  داوطلبان آزمون ارشد پس از حدود سه هفته می‌بایست به سایت سنجش کشور برای مشاهده توضیحات نمونه کارنامه اولیه کارشناسی ارشد مراجعه کنند. کارنامه اولیه معمولا در خرداد ماه منتشر می‌شود تا شرکت‌کنندگان برای بررسی رتبه، تراز و درصد دروس...
 • مدارک لازم برای ثبت نام کنکور فنی حرفه ای

  مدارک لازم برای ثبت نام کنکور فنی حرفه ای 1403 {لیست کامل }

  داوطلبانی که تمایل به ثبت نام در کنکور فنی و حرفه‌ای دارند، باید در زمان مقرر مدارک لازم برای ثبت نام کنکور فنی حرفه ای را آماده کرده و  به سایت sanjesh. org مراجعه نمایند و فرم الکترونیکی مربوطه را...
 • سامانه ثبت‌نام دانش‌آموزان جدیدالورود

  سامانه ثبت‌نام دانش‌آموزان جدیدالورود ۱۴۰۳ + ورود سایت

  سامانه ثبت‌نام دانش‌آموزان جدیدالورود کدام است؟ دانش‌آموزان اول ابتدایی، پایه هفتم و دهم که مدرسه آن‌ها تغییر می‌کنند به کجا مراجعه کنند؟ دانش‌آموزانی که به دلایل مختلفی مجبور شدند محل سکونت خود را تغییر دهند چگونه در مدرسه جدیدی مشغول...
 • کارت ورود به جلسه امتحان نهایی

  کارت ورود به جلسه امتحان نهایی + لینک دریافت My medu ir

  کارت ورود به جلسه امتحان نهایی سال 1403 منتشر شد. دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم می‌توانند حداکثر تا 1 ساعت قبل از امتحانات نهایی به سایت my.medu.ir مراجعه و کارت خود را دریافت کنند. همچنین دانش‌آموزان و داوطلبان...
تماس با مشاور