ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

سامانه گزینش آموزش و پرورش | Gozinesh.medu.ir + راهنمای جامع

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۲
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۰ تیر ۱۴۰۲
nemooneh.goledu.ir
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سایت هسته گزینش آموزش و پرورش Gozinesh.medu.ir برای متقاضیان گزینش در آموزش و پرورش فعال شد. کلیه افراد متقاضی می توانند برای بارگذاری مدارک مورد نیاز برای جذب در آموزش و پرورش از طریق سایت گزینش آموزش و پرورش اقدامات لازم را انجام دهند. البته دقت داشته باشید که کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ورود و استفاده از سامانه Gozinesh.medu.ir نیز برای هر یک از داوطلبان و افراد متقاضی استخدام در سازمان آموزش و پرورش الزامی و مهم است.

 

از آن جایی که کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ورود و استفاده از سایت معتبر Gozinesh.medu.ir برای هر یک از افراد متقاضی و داوطلب استخدام و جذب در آموزش و پرورش مهم است از این رو کمک خواستن از مشاوری آگاه و خبره در این رابطه می تواند بسیار مؤثر و کارساز باشد. برای کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه بارگذاری مطالب در سایت گزینش آموزش و پرورش و آشنایی با بخش های مختلف سامانه Gozinesh.medu.ir می توانید با تیم مشاوره حرفه ای و کاردان در این رابطه تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم را در این رابطه برایتان به عمل آورند.

 • متقاضیان گرامی دقت فرمایید کلیه امور مربوط به سامانه گزینش آموزش و پرورش اعم از ثبت نام، ویرایش اطلاعات و ثبت درخواست ها به صورت اینترنتی از طریق نشانی اینترنتی Gozinesh.medu.ir انجام می گیرد.
 • در صورت وجود هرگونه سوال و ابهامی در روند انجام امور در این سامانه می توانید از مشاوران ایران تحصیل کمک بگیرید شایان ذکر است ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تحصیلی خصوصی است که هیچ ارتباط سازمانی با گزینش آموزش و پرورش ندارد.

 

جهت اطلاع از نحوه ورود به سامانه گزینش آموزش و پرورش و استفاده از آن از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

قبل از شرکت در مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش دریافت و تکمیل فرم ثبت نام از سایت گزینش آموزش و پرورش الزامی است

 

 

سایت گزینش آموزش و پرورش

 

برای کسب اطلاع از نحوه گزینش آموزش و پرورش روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

سایت Gozinesh.medu.ir چیست؟

حتماً‌ این پرسش مهم در ذهن شما نیز مطرح شده که سایت Gozinesh.medu.ir چیست و کاربرد آن چیست؟ در پاسخ باید عرض کنیم که سایت Gozinesh.medu.ir همان سایت گزینش آموزش و پرورش است که تمامی افراد و متقاضیان گزینش و ورود به آموزش و پرورش به عنوان یک معلم باید در زمان خاصی به آن مراجعه کنند.

در واقع، بعد از شرکت داوطلبان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش و قبولی در اولین مرحله زمانی نیز برای مصاحبه در نظر گرفته می شود.

اما قبل از حضور فرد در سر جلسه مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش مراجعه هر فرد به سامانه Gozinesh.medu.ir و پر کردن کامل و دقیق فرم ثبت نام در سایت گزینش آموزش و پرورش برای هر یک از افراد متقاضی الزامی و مهم است.

توجه داشته باشید که بعد از تکمیل کامل و جزء به جزء موارد مندرج در فرم ثبت نام در سایت Gozinesh.medu.ir یا همان سایت گزینش آموزش و پرورش همراه داشتن این فرم در روز برگزاری مصاحبه برای هر یک از افراد متقاضی الزامی و مهم است.

البته باید دقت داشته باشید که الصاق عکس پرسنلی نیز بر روی فرم ثبت نام دریافت شده از سایت گزینش آموزش و پرورش برای هر یک از داوطلبان الزامی است.

 

 

برای دانلود سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

چگونه می توان برای ورود به سامانه Gozinesh.medu.ir اقدام کرد؟

قبل از هر کاری برای استفاده از سایت گزینش آموزش و پرورش به نشانی Gozinesh.medu.ir کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ورود به این سامانه برای هر یک از داوطلبان و افراد متقاضی الزامی و مهم است.

در رابطه با نحوه ورود به سایت Gozinesh.medu.ir باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل عرض کنیم که ورود به این سامانه جهت تکمیل فرم ثبت نام نیاز به داشتن نام کاربری و همین طور رمز عبور در سامانه دارد.

اگر به دنبال کسب اطلاعات دقیق تری در رابطه با نحوه ورود به سامانه Gozinesh.medu.ir و نحوه دریافت و تکمیل فرم ثبت نام برای شرکت در مرحله نهایی گزینش و استخدام در آموزش و پرورش هستید می توانید با تیم مشاوره کاردان و حرفه ای در این زمینه مشورت بفرمایید.

 

 

در مورد بخش های مختلف سامانه Gozinesh.medu.ir چه می دانید؟

با ورود به سایت گزینش آموزش و پرورش به نشانی Gozinesh.medu.ir می توانید بخش های مختلفی را در آن مشاهده بفرمایید. بخش هایی که برای استفاده هر چه آسان تر و بهتر شما دوستان و داوطلب عزیز از سایت گزینش آموزش و پرورش در آن گنجانده شده اند.

از میان بخش های مختلف گنجانده شده در سایت گزینش آموزش و پرورش می توان از بخش هسته های گزینش یاد کرد که از قضا بخش مهمی هم به شمار می رود.

در این قسمت از سامانه Gozinesh.medu.ir می توانید آدرس هسته های گزینش در شهرهای مختلف ایران (آدرس مکان هایی که باید برای شرکت در مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش به آن ها مراجعه بفرمایید) را پیدا کنید.

بعلاوه به جز آدرس هسته های گزینش، شماره تماس، آدرس پست الکترونیکی و همین طور شماره نمابر و مدیر هر یک از هسته ها نیز در بخش هسته های گزینش سامانه Gozinesh.medu.ir برای استفاده داوطلبان راه یافته به مرحله نهایی گزینش آموزش و پرورش درج شده است.

 از دیگر بخش های مندرج در سایت گزینش آموزش و پرورش می توان از بخش آخرین اخبار یاد کرد که در سمت راست سامانه به چشم می خورد. علاوه بر این ها، با مراجعه به سایت Goxinesh.medu.ir می توانید به کتابچه گزینش دستگاه های اجرایی نیز دسترسی داشته باشید. کتابچه ای که در آن می توانید اطلاعات خوبی را در رابطه با مباحث مورد سؤال در زمان مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش بدست بیاورید.

 

 

برای اطلاع از لیست رشته های مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

در مورد مصاحبه آزمون استخدام و گزینش در آموزش و پرورش چه می دانید؟

تا این بخش از مقاله اطلاعات لازم را در رابطه با اقدامات قبل از شرکت در مرحله نهایی جذب و گزینش در آموزش و پرورش یعنی مرحله مصاحبه یعنی دریافت فرم ثبت نام از سامانه را در اختیار شما دوستان و همراهان عزیز قرار دادیم.

اما آیا اطلاعاتی در مورد مرحله نهایی ورود و پذیرش در آموزش و پرورش به عنوان یک معلم دارید؟ آیا می دانید محتوی سؤالاتی که هسته های گزینش در روز مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش از شما می پرسند در چه رابطه ای است؟

در ادامه این نوشته جامع برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش نکاتی مهم و کلیدی را در این رابطه خدمتتان عرض می کنیم.

 

 

برای اطلاع از زمان، نحوه و شرایط استخدام آموزش و پرورش بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

چه زمانی باید برای شرکت در مصاحبه آزمون استخدام در آموزش و پرورش اقدام کرد؟

یکی از مهم ترین مواردی که هر یک از افراد متقاضی گزینش و استخدام در آموزش و پرورش باید به آن توجه لازم را مبذول دارند در رابطه با زمان شرکت و حضور در مصاحبه استخدامی بعد از مراجعه به Gozinesh.medu.ir و دریافت فرم ثبت نام و تکمیل جزء به جزء آن است.

دقت داشته باشید که مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش در هر یک از شهرها و مناطق کشور به صورت جداگانه برای افراد متقاضی برگزار می شود و هر یک زمان مخصوص خود را دارند.

در حال حاضر اطلاع رسانی از طرف مسئولین مربوطه در رابطه با زمان برگزاری مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال جاری انجام نشده و همچنان باید منتظر ماند. اما در رابطه با مکان برگزاری مصاحبه باید عرض کنیم که با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور این امر به صورت مجازی برای افراد متقاضی انجام می شود.

 

 

در زمان شرکت در مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش به چه مدارکی نیاز است؟

یکی از موارد بسیار مهم دیگری که هر یک از افراد متقاضی پذیرش در آزمون استخدامی آموزش و پرورش و مایل به شرکت در مصاحبه ورودی این سازمان باید به آن توجه لازم را مبذول دارند در رابطه با مدارک مورد نیاز برای شرکت در این مرحله است.

در ادامه با ذکر این مدارک مهم مورد نیاز برای شرکت در مرحله مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل هستیم.

. ارائه دو قطعه عکس در اندازه 4×3

. تحویل اصل کارت ملی فرد داوطلب شرکت کننده در مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

. ارائه اصل و همین طور کپی از شناسنامه فرد متقاضی ورود و استخدام در آموزش و پرورش

. تحویل فرم ثبت نام مندرج در سامانه Gozinesh.medu.ir و تکمیل تمامی موارد مندرج در آن

 

 

 

سامانه اینترنتی گزینش آموزش و پرورش

 

 

در مورد مراحل مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش چه می دانید؟

دوستان عزیز دقت داشته باشید که پس از دریافت فرم ثبت نام از سامانه Gozinesh.medu.ir یا همان سایت گزینش آموزش و پرورش برای شرکت در مصاحبه دو مرحله را باید پشت سر بگذارید.

اولین مرحله مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش معاینات پزشکی و دیگری مصاحبه حضوری است. در ادامه توضیحات بیشتری را در رابطه با این دو مرحله از مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش در اختیار شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل قرار می دهیم.

در مورد مصاحبه حضوری استخدامی آموزش و پرورش باید عرض کنیم که در این مصاحبه در رابطه با موارد مختلفی از شما سؤالاتی پرسیده می شود که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

. سؤالاتی در مورد حرفه انتخابی چهت استخدام در آموزش و پرورش و همین طور رشته دانشگاهی فرد داوطلب

. سؤالاتی در رابطه با مسائل موضوعات سیاسی روز دنیا و ایران

. پرسیدن سؤال هایی در مورد روزه، نماز و در کل احکام دینی

. پرسیدن پرسش های مذهبی و اعتقادی از داوطلبان و متقاضیان ورود به آموزش و پرورش

. پرسیدن سؤالاتی در رابطه با محل اقامت فرد متقاضی، شرایط تأهل، سن و در کل مشخصات فردی متقاضی

 

 

برای اطلاع از نحوه مشاهده نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

پس از قبولی در مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش چه مراحلی را باید طی کرد؟

پس از قبولی در مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش و اعلام نتایج نهایی پذیرش در جذب و استخدام نوبت به طی مراحل بعد از پذیرش در مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش می رسد.

در ادامه با ذکر این مراحل مهم بعد از قبولی در مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل هستیم.

پس از قبولی در مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش هر فرد الزاماً باید در دوره ای تحت عنوان مهارت آموزی شرکت کند تا بدین ترتیب با حضور در این دوره های یکساله توانایی های لازم را در رابطه با حرفه مورد علاقه خود جهت پذیرش بدست آورد.

. در صورت عدم حضور در دوره مهارت آموزی بعد از شرکت در مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش دیگر امکان ورود به آموزش و پرورش را ندارید و معنی به جز انصراف ندارد.

. در صورت پذیرش قطعی در آموزش و پرورش الزاماً باید تعهدی طولانی مدت و ده ساله را ارائه کنید. در این تعهدنامه شما مجبور به خدمت در مکانی اعلام شده توسط وزارت آموزش و پرورش هستید.

. کلیه افراد قبول شده برای استخدام در حرفه آموزگاری برای اطلاع از ضوابط و شرایط تعیین شده برای شرکت در دوره کارآموزی الزاماً باید به سامانه دانشگاه فرهنگیان مراجعه بفرمایند.

. توجه داشته باشید که دوره های مهارت آموزی از درس های کارورزی، تربیتی و همین طور دروس تحصصی تشکیل شده است.

. مرکز دانشگاهی که در دوره های کارآموزی آن شرکت می کنید مسئول تأمین خوراک و یا خوابگاهی برای اقامت شما ندارند.

. در صورت تمایل به شرکت در دوره کارآموزی الزاماً باید قسمتی از هزینه خدمات رفاهی و همین طور آموزشی را پرداخت بفرمایید.

 

 

مشاوره پذیرش و قبولی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

قبولی و پذیرش در آزمون استخدامی آموزش و پرورش کار هر کسی نیست و نیاز به اطلاعات مختلفی در این رابطه دارد. اما این که چگونه بتوان به جدیدترین اطلاعات در این رابطه دست پیدا کرد و با مراحل پذیرش آشنا شد بسیار مهم است.

از میان این مراحل می توان به نحوه مراجعه به سامانه Gozinesh.medu.ir جهت دریافت فرم ثبت نام و تکمیل موارد مندرج در آن برای همراه بردن در روز مصاحبه اشاره کرد که از اهمیت بالایی برخوردار است.

اما این که چگونه به این اطلاعات مهم و کلیدی دست پیدا کنید باید عرض کنیم که بهترین راه کمک گرفتن از مشاوری آگاه و کاردان است. فردی که جدیدترین و به روزترین اطلاعات را در اختیارتان قرار دهند و راهنماگرتان باشند.

 

 

برای آشنایی با بخش های مختلف سامانه گزینش آموزش و پرورش و دریافت راهنمای ورود به آن از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سایت Gozinesh.medu.ir چیست؟

سایت Gozinesh.medu.ir سایت گزینش استخدام آموزش و پرورش است که برای شرکت در مصاحبه استخدامی باید برای دریافت فرم ثبت نام و تکمیل آن اقدام بفرمایید.

نحوه ورود به سایت گزینش آموزش و پرورش چگونه است؟

برای اطلاع از نحوه ورود به سایت گزینش آموزش و پرورش با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

بخش های مختلف سایت Gozinesh.medu.ir چیست؟

از میان بخش های مختلف سایت Gozinesh.medu.ir می توان از بخش هسته های گزینش یاد کرد.

برای ورود به سایت گزینش آموزش و پرورش باید در آن عضو شد؟

بله. برای ورود به این سامانه عضویت در آن الزامی است.

نظرات

2 دیدگاه دربارهٔ «سامانه گزینش آموزش و پرورش | Gozinesh.medu.ir + راهنمای جامع»

 1. Avatar photo حمید گفت:

  خوب عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • استخدام بانک ملی

  استخدام بانک ملی 1403 + ثبت نام آزمون، زمان، رشته ها و شرایط

  ثبت نام برای استخدام بانک ملی در سال 1403 برای تمامی افراد متقاضی ورود به این بانک معتبر در سایت استخدام بانک ملی آغاز شد. کلیه داوطلبان می‌توانند بعد از کسب اطلاعات در رابطه با شرایط و زمان استخدام پیمانی...
 • شرایط استخدام آموزش و پرورش

  شرایط استخدام آموزش و پرورش + بخشنامه جدید 1403

  امروزه بسیاری از فارغ التحصیلان در رشته های مختلف به دنبال اطلاع از شرایط استخدام آموزش و پرورش هستند، چرا که فرهنگیان آموزش و پرورش و معلمان ساعات کمتری نسبت به کارمندان مشغول کار هستند و همچنین از حقوق بازنشستگی...
 • رشته های استخدامی آموزش و پرورش

  رشته های استخدامی آموزش و پرورش + بخشنامه جدید 1403

  رشته های استخدامی آموزش و پرورش سال 1403 مشخص شد، افرادی که قصد دارند به استخدام آموزش و پرورش در آیند می توانند پس از اطلاع از رشته های مورد نیاز این وزارتخانه برای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و...
 • استخدام بانک ملت

  استخدام بانک ملت 1403 + ثبت نام آزمون، زمان، شرایط و رشته ها

  شرایط استخدام بانک ملت اعلام شد. مشاغل بانکی برای اکثر افراد از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و علت این محبوبیت مربوط به مزایا، درآمد، جایگاه شغلی و… است. بانک ها در بازه های زمانی مشخص به استخدام افراد می پردازند...
تماس با مشاور