ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

12 مدرسه غیرانتفاعی برتر تهران 1403 + امکانات و نظرات

 • دسته بندی: ,
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳
بهترین مدارس غیرانتفاعی تهران
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

بهترین مدارس غیرانتفاعی تهران یکی از مواردی است که ‌والدین دانش‌آموزان برای پیدا کردن و ثبت‌نام فرزندشان در آن دغدغه‌مند هستند. مدارس غیردولتی دخترانه و پسرانه مزایای ویژه‌ای دارند که این موضوع والدین را برای سرمایه‌گزاری روی فرزندانشان ترغیب کرده است. همین مزایا یکی از معیارهای شناخت مجهزترین مدارس غیردولتی تهران می‌باشد. در سال‌های گذشته شرکت در کنکور سراسری برای دانش‌آموزان چالش‌های تازه‌ای داشت و رقابت بر سر تصاحب صندلی در دانشگاه‌های برتر روزبه‌روز افزایش پیدا کرد.

مدارس لاکچری غیرانتفاعی با در نظر داشتن برنامه‌های درسی مدون و استفاده از بهترین مدرسین در راستای آمادگی دانش‌آموزان عمل می‌کنند. از طرفی پایه‌های اول تا دهم بنیان‌های درسی و تحصیلی دانش‎‌آموزان را می‌سازند. در نتیجه پرورش و تربیت در این سنین نیز اهمیت بالایی دارد و دانش‌آموز را در بستری امن و حرفه‌ای رشد می‌دهد.

معیارهای سنجش بهترین مدارس غیرانتفاعی تهران

برای یافتن بهترین مدارس غیرانتفاعی تهران موارد بسیار زیادی دخیل است که شناخت آن‌ها خود می‌تواند راهنمای والدین در انتخاب مدرسه آینده فرزندشان شود. بسیاری از مدارس غیرانتفاعی امکاناتی فراتر از سایر مدارس ارائه می‌دهند، اما این امکانات چقدر با هدف، شخصیت و سلیقه دانش‌آموز مطابقت دارد؟ در نتیجه معیارهای مجهزترین مدارس غیرانتفاعی تهران عبارت است از:

✅ کیفیت آموزش

✅ قدمت

✅ میزان قبولی دانش‌آموزان در دانشگاه‌های برتر

✅ امکانات آموزشی (ابزارهای دیجیتالی به‌روز، آزمایشگاه‌های مجهز و…)

✅ تعداد دانش‌آموزان در کلاس درس

✅ شهریه

✅ میزان تبحر، شهرت و تجربه معلمین

✅ مدیریت و کادر معاونین حرفه‌ای و متخصص

✅ استفاده از مشاوران تحصیلی مجرب

✅ فرهنگ حاکم بر مدرسه

برخی از این معیارها قابل سنجش با اعداد هستند و برای برخی دیگر میتوان بطور نسبی امتیازاتی قائل شد. مدارس غیردولتی در تهران بسیار پرتعداد هستند، اما از این میان به 12 تا از بهترین‌ و مجهزترین مدارس غیرانتفاعی خواهیم پرداخت.

برای اطلاع از بهترین مدارس تهران روی لینک کلیک کنید.

لیست بهترین مدارس غیرانتفاعی و لاکچری تهران

مدرسه در تربیت و آموزش کودکان و نوجوانان تاثیر بسیار مهمی دارد. پس از والدین، مهم‌ترین نقش در یادگیری و آمادگی برای حضور در جامعه؛ با معلمان، کادر مدرسه، محیط مدرسه و به صورت کلی برنامه ریزی برای آموزش دانش آموزان است. بسیاری از پدر و مادرها به این موضوع توجه ویژه‌ای دارند و می‌خواهند فرزند خود در بهترین مدرسه تهران تحصیل کرده و مهارت‌ها و توانایی‌هایش را بالا ببرد. به همین خاطر در ادامه به مدارس لاکچری تهران و بهترین مدارس غیرانتفاعی تهران اشاره خواهیم کرد و بعد هرکدام را به صورت جداگانه، توضیح خواهیم داد:

✅ دبیرستان‌ های پسرانه انرژی اتمی

✅ مدارس دخترانه سلام

✅ مجتمع آموزشی پسرانه دکتر حسابی

✅ مجتمع آموزشی دخترانه علامه طباطبایی

✅ دبیرستان پسرانه ماندگار البرز

✅ مجتمع آموزشی دخترانه روشنگران

✅ دبیرستان پسرانه خاتم

✅ دبیرستان دخترانه ابوریحان

✅ مجتمع آموزشی پسرانه مفید

✅ دبیرستان پسرانه دکتر هشترودی

✅ مدرسه دخترانه شایستگان رازی

✅ مجتمع فرهنگی آموزشی دخترانه کوشش

برای اطلاع از 6 تا از بهترین مدارس غیرانتفاعی تجریش کلیک کنید.

لیست مدارس غیرانتفاعی و لاکچری تهران

1- دبیرستان‌ های ‌پسرانه انرژی اتمی

یکی از بهترین مدارس غیرانتفاعی تهران، انرژی اتمی می‌باشد که از میان دبیرستان‌های دیگر در مقطع متوسطه اول و دوم برای پسران و دختران، به رتبه اول دست پیدا کرده است. همواره دبیرستان انرژی اتمی سهم بسیار بالایی از برترین دانشگاه‌های ایران را به خود اختصاص میدهد و در المپیادهای جهانی، دانش‌آموزان این مدارس نام‌آور ایران هستند. همچنین در سال گذشته، بیش از 40 دانش‌آموز از این دبیرستان مدال‌های طلا، نقره و برنز در رشته‌های مختلف المپیادی به‌دست آورده‌ است. امکانات و مزایای دبیرستان های پسرانه انرژی اتمی به عنوان مجهزترین مدارس غیرانتفاعی تهران صورت زیر است:

☑️ اتاق با 10 عدد سیستم کامپیوتر ALLINONE

☑️ آزمایشگاه الکترونیک

☑️ سالن‌های ورزشی مثل شنا و پینگ پنگ

☑️ دسترسی به لابراتوار زبان

☑️ دسترسی به اینترنت در کل شبانه روز

☑️ کتابخانه و سالن کنفرانس

نام مدرسه تعداد رتبه زیر 1000 کنکور شهریه متوسطه دوم سال تاسیس سایت
انرژی اتمی 79 نفر 20 تا 30 میلیون تومان 1369 aehighschool.com

دبیرستان‌های انرژی اتمی در تهران، مشهد، کاشان، بناب، بوشهر و قزوین شعبه دارند و مجموع شعبات آن به 9 عدد در سطح کشور میرسد. سیستم یکپارچه آموزشی این مدارس باعث شده همه‌ی آن‌ها در یک سطح علمی قرار داشته باشند. انرژی اتمی یکی از مدارس خاص تهران محسوب می‌شود که برای ورود به مدرسه، آزمون برگزار می‌کند.

✅ ثبت‌نام در این مدارس ملزم به شرکت در امتحان ورودی است و معمولا پذیرش دانش‌آموز از اسفند ماه هرسال آغاز و تا خرداد ماه سال بعد ادامه میابد. برای اطلاع از بهترین دبیرستان های غیرانتفاعی تهران و زمان دقیق برگزاری آزمونه ورودی و آشنایی با سوالات سال‌های گذشته انرژی اتمی میتوانید با مشاوران ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

📞 تلفن: 88359307

📌 آدرس: خیابان کارگر شمالی، خیابان بیستم، پلاک 83

دبیرستان های پسرانه انرژی اتمی

2- مدارس دخترانه سلام

مدارس سلام جز برترین مدرسه‌های دخترانه و پسرانه تهران شناخته شده است. همچنین این مدرسه برای ثبت نام در مقطع متوسطه اول و متوسطه دوم، هر سال دانش آموزان زیادی را پذیرش می‌کند که باعث شده جز بهترین مدارس غیرانتفاعی دخترانه تهران قرار بگیرد. این مدرسه دارای افتخارات زیادی در المپیادهای جهانی است و دانش آموزان آن توانسته مدال طلا، نقره و برنز به دست آورند.

در ضمن نتایج تک رقمی، دو رقمی و سه رقمی کنکور دبیرستان سلام از افتخارات این مدرسه محسوب می‌شود. دانش آموزان این مدرسه می‌توانند با دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی از مای مدیو نتایج نهایی را بررسی کنند. امکانات و مزایای مدارس دخترانه سلام به صورت زیر است:

☑️ سالن غذاخوری

☑️ کتابخانه

☑️ سالن مطالعات

☑️ اتاق کامپیوتر

☑️ آزمایشگاه‌ مجهز برای درس زیست

☑️ آزمایشگاه مجهز برای درس فیزیک

☑️ آزمایشگاه مجهز برای درس شیمی

☑️ کارگاه مجهز تئاتر

☑️ سالن ورزشی

نام مدرسه تعداد رتبه زیر 1000 کنکور شهریه متوسطه دوم سال تاسیس سایت
مجموعه مدارس سلام 160 نفر 7 تا 40 میلیون تومان 1380 salamsch.com

مدرسه غیرانتفاعی سلام شعب زیادی در مقطع دبستان و پیش دبستان، متوسطه اول و متوسطه دوم دارد. شعبه دوره دبستان و پیش دبستان آن در شهرهای تهران، البرز، شاهرود، تبریز و مشهد است. البته شعب دوره متوسطه اول و متوسطه دوم دبیرستان سلام هم در همین شهرها می‌‌باشد. در ضمن پذیرش و تحصیل در این مدرسه مثل انرژی اتمی با آزمون است.

✅همانطور که گفتیم برای ورود به این مدرسه دانش اموزان باید آزمون دهند که زمان شرکت در آزمون حدود اواخر اسفند یا اوایل فروردین ماه است تا پذیرفته شدگان بتوانند از سال بعد وارد مدرسه سلام شوند. برای اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون ورودی و آشنایی با سوالات سال‌های گذشته مجموعه مدارس سلام میتوانید با مشاوران ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

📞 22128580-83

📌 بلوار فرحزادی، خیابان حافظی بلوار درختی شمالی، روبه‌روی ساختمان دیابت تابان، پلاک 33

 

مدارس دخترانه سلام از بهترین مدارس غیرانتفاعی تهران

3- مجتمع آموزشی پسرانه دکتر حسابی

مجموعه مدارس دکتر حسابی در سه مقطع دبستان، متوسطه اول و متوسطه دوم فعالیت دارد که باعث شده جز بهترین مدارس غیرانتفاعی تهران قرار بگیرد. این مدرسه محیطی امن و اساتیدی با تجربه دارد و در حال حاضر به عنوان یکی از برترین مدارس غیرانتفاعی تهران، افتخارات زیادی را کسب کرده است. همچنین مدرسه دکتر حسابی دکتر حسابی جز بهترین دبیرستان های غیرانتفاعی تهران محسوب می‌شود. بنابراین برای اطلاع از امکانات و مزایای مجتمع آموزشی پسرانه دکتر حسابی، به موارد زیر توجه کنید:

☑️ سالن غذاخوری

☑️ سالن ورزشی

☑️ سالن مطالعات

☑️ جلسات کتابخوانی

☑️ آمفی تئاتر

☑️ کارگاه کامپیوتر

☑️ کلاس‌های فوق برنامه زبان انگلیسی

☑️ کلاس‌های فوق برنامه زبان فرانسه

☑️ اردوهای تفریحی و ورزشی

نام مدرسه سایت شهریه متوسطه دوم سال تاسیس
مجتمع آموزشی دکتر حسابی hesabi.sch.ir از 10 میلیون تا 40 میلیون 1373

✅ برای ورود به این مدرسه سوابق تحصیلی دانش آموزان بررسی شده و بعد بهترین آن‌ها که استعداد بالایی دارند در این مدرسه ثبت نام می‌شوند. برای اطلاع از بهترین دبیرستان های غیرانتفاعی تهران و زمان دقیق بررسی سوابق تحصیلی و آشنایی با سوالات سال‌های گذشته مجتمع آموزشی دکتر حسابی میتوانید با مشاوران ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

📞 02122843074

📌 خیابان شریعتی، روبه‌روی بیمارستان مفید، کوچه بهشت آسا، پلاک 7

مجتمع آموزشی پسرانه دکتر حسابی

4- مجتمع آموزشی دخترانه علامه طباطبایی

یکی از مدارس غیرانتفاعی دخترانه تهران، مجتمع آموزشی دخترانه علامه طباطبایی است که در مقطع ابتدایی، پیش دبستانی، دوره متوسطه اول و دوره متوسطه دوم فعالیت دارد. مجموعه مدارس علامه طباطبایی دانش آموزان پسر و دانش آموزان دختر را پذیرش کرده و به همین خاطر افتخارات زیادی در کارنامه خود به ثبت رسانیده است. مجتمع آموزشی علامه طباطبایی هر سال در المپیادهای جهانی شرکت کرده و دانش آموزان آن مدال طلا، نقره و برنز را کسب می‌کنند. برای اطلاع از امکانات و مزایای یکی از لوکس ترین مدارس غیردولتی تهران، مجتمع آموزشی دخترانه علامه طباطبایی، به موارد زیر توجه کنید:

☑️ سالن آمفی تئاتر

☑️ سالن‌های ورزشی مجهز

☑️ سالن غذاخوری

☑️ سالن مطالعات

☑️ کارگاه کامپیوتر

☑️ کلاس‌های فوق‌العاده

☑️ اردوهای تفریحی و علمی

نام مدرسه تعداد رتبه زیر 1000 کنکور شهریه متوسطه دوم سال تاسیس سایت
مجتمع آموزشی علامه طباطبایی  124 نفر حدود 12 میلیون تومان 1372 mat.ir

مجتمع آموزشی علامه طباطبایی چندین شعبه در تهران دارد. شعبه‌های آن در نیاوران، پاسداران، تهرانپارس، میرداماد، فرمانیه، گلستان، شریعتی، پاسداران و آبشناسان است. این مجموعه از دوره دبستان تا متوسطه اول و متوسطه دوم شعبه دارد و دانش آموزان بااستعداد را با آزمون پذیرش می‌کند.

✅ مدرسه علامه طباطبایی یکی از بهترین مدارس غیرانتفاعی تهران است و آزمون ورودی برای دانش آموزان جدید الورود دارد. برای اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون ورودی و آشنایی با سوالات سال‌های گذشته مجتمع آموزشی علامه طباطبایی میتوانید با مشاوران ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

📞 02144848200

📌 انتهای اتوبان ستاری شمال، دوربرگردان به طرف ستاری جنوب، خیابان اخلاص، پلاک 11

مجتمع آموزشی دخترانه علامه طباطبایی

5- دبیرستان‌ پسرانه ماندگار البرز

بهترین دبیرستان های غیرانتفاعی تهران، دبیرستان ماندگار البرز است که هنوز جز برترین و بهترین مدارس غیرانتفاعی قرار دارد. این مدرسه از قدیمی‌ترین مدارس مهم و خوب تهران می‌باشد که از سال 1252 فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده است. از افتخارات این مدرسه شرکت در المپیادهای جهانی، جشنواره خوارزمی، مسابقات کشوری و انجام پژوهش‌های علمی می‌باشد. برای اطلاع از امکانات و مزایای یکی از لوکس ترین مدارس غیردولتی تهران، دبیرستان پسرانه ماندگار البرز، به موارد زیر توجه کنید:

☑️ سالن ورزشی

☑️ سالن غذاخوری

☑️ سالن کنفرانس

☑️ اتاق کامپیوتر

☑️ سالن مطالعات

☑️ برنامه‌های آموزشی و فرهنگی

☑️ اردوهای علمی و ورزشی

نام مدرسه تعداد رتبه زیر 1000 کنکور شهریه متوسطه دوم سال تاسیس سایت
دبیرستان ماندگار البرز 160 نفر 10 تا 15 میلیون تومان 1252 aehighschool.com

✅ آزمون ورودی دبیرستان پسرانه ماندگار البرز، هر سال پس از انتشار دفترچه نام نویسی در بازه زمانی مشخص انجام می‌شود. این دبیرستان یکی از مدارس لاکچری تهران است که همانند رقیبان خود برای ثبت نام ورودی‌های جدید، آزمون برگزار می‌کند. برای اطلاع از بهترین دبیرستان های غیرانتفاعی تهران و زمان دقیق برگزاری آزمون ورودی و آشنایی با سوالات سال‌های گذشته دبیرستان ماندگار البرز میتوانید با مشاوران ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

📞 02166490324

📌 خیابان انقلاب اسلامی، روبه‌روی پل کالج، خیابان البرز، پلاک 1

دبیرستان پسرانه ماندگار البرز از بهترین مدارس غیرانتفاعی تهران

6- مجتمع آموزشی دخترانه روشنگران

یکی از بهترین مدارس غیرانتفاعی دخترانه تهران، دبیرستان روشنگران است. این مدرسه دخترانه شعبه پسران ندارد و در دوره متوسطه اول و در دوره متوسطه دوم کار خود را شروع کرده و تا به امروز موفق بوده است. همچنین از افتخارات دبیرستان دخترانه روشنگران می‌توان به موفقیت در آزمون مبتکران، المپیادهای علمی، مسابقات جهانی، امتحانات نهایی، ربوکاپ، مسابقات فرهنگی و هنری، نتایج کنکور و مسابقات ورزشی اشاره کرد. برای اطلاع از امکانات و مزایای یکی از لوکس ترین مدارس غیردولتی تهران، مجتمع آموزشی دخترانه روشنگران، به موارد زیر توجه کنید:

☑️ فعالیت‌های فوق برنامه

☑️ سالن غذاخوری

☑️ سالن اجتماعات

☑️ نمازخانه و کتابخانه

☑️ سالن ورزشی

☑️ اردوهای تفریحی و علمی

☑️ برگزاری آزمون ماهانه

نام مدرسه تعداد رتبه زیر 1000 کنکور سایت سال تاسیس
مجتمع آموزشی روشنگران 47 نفر roshangaran.org 1378

دبیرستان دخترانه روشنگران چند شعبه در تهران دارد که مهم‌ترین آن‌ها روشنگران 4 است که در منطقه تهرانپارس قرار دارد. بعد از آن روشنگر 3 معروف است که در محله میرداماد قرار دارد. این مدرسه دخترانه یکی از بهترین دبیرستان های غیرانتفاعی تهران می‌باشد.

✅ آزمون ورود به مدرسه روشنگران برای هر مقطع جدا است و در بازه زمانی مشخص و تعیین شده از سایت roshangar.sch.ir اعلام می‌شود. برای اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون ورودی و آشنایی با سوالات سال‌های گذشته مجتمع آموزشی روشنگران که یکی از لوکس ترین مدارس غیردولتی تهران است، میتوانید با مشاوران ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

📞 02126414045

📌 میرداماد، میدان مادر، خیابان رودبار غربی، کوچه پیام پلاک 11

مجتمع آموزشی دخترانه روشنگران

7- دبیرستان پسرانه خاتم

دبیرستان خاتم یکی از مدارس پسرانه تهران در مقطع متوسطه اول و متوسطه دوم است. این مدرسه به تازگی توانسته خودش را به رقیبان قدرتمند خود برساند و جز بهترین مدارس غیرانتفاعی تهران قرار بگیرد. در حال حاضر دانش آموزان دبیرستان خاتم توانستند در کنکور نتایج خوبی را کسب کنند و خود دانش آموزان و والدین در این چند سال از عملکرد مدرسه رضایت داشتنند. از افتخارات دبیرستان پسرانه خاتم، قبولی در کنکور سراسری با رتبه دو رقمی و سه رقمی است. برای اطلاع از امکانات و مزایای یکی از لوکس ترین مدارس غیردولتی تهران، دبیرستان پسرانه خاتم، به موارد زیر توجه کنید:

☑️ سالن مطالعات

☑️ نمازخانه و کتابخانه

☑️ سالن اجتماعات

☑️ برنامه هفتگی درسی

☑️ برنامه آموزش مجازی

☑️ برنامه امتحانات میان ترم

☑️ ارزیابی هفتگی به صورت آنلاین

نام مدرسه سایت سال تاسیس
دبیرستان پسرانه خاتم khatamonline.com 1371

✅ این دبیرستان در محدوده ولنجک قرار دارد و برخلاف مدارس دیگر دانش آموزان باید ابتدا فرم ثبت نام را پر کرده و داخل سایت اطلاعات خود را وارد کنند. سپس به مصاحبه حضوری به مدرسه دعوت شده و بعد منتظر نتیجه نهایی باشند. برای اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون ورودی و آشنایی با سوالات سال‌های گذشته دبیرستان پسرانه خاتl میتوانید با مشاوران ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

📞 02122409000

📌 خیابان ولنجک، مابین نوزدهم و بیست و یکم، پلاک 47

دبیرستان پسرانه خاتم

8- دبیرستان دخترانه ابوریحان

دبیرستان ابوریحان یکی از مدارس غیرانتفاعی دخترانه تهران است که جز مدارس برتر انتخاب شده و دانش آموزان بااستعداد زیادی را ثبت نام می‌کند. این مدرسه هیچ سایت، اینستاگرام، فیسبوک و در کل فعالیتی به صورت مجازی ندارد، اما افتخارات زیادی را در المپیادهای جهانی و کنکور کسب کرده است. دبیرستان ابوریحان فقط مختص به دختران می‌باشد و برای پسران شعبه‌ای ندارد و همچنین سال تاسیس این مدرسه 1381 است. برای اطلاع از امکانات و مزایای یکی از لوکس ترین مدارس غیردولتی تهران، دبیرستان دخترانه ابوریحان، به موارد زیر توجه کنید:

☑️ سالن مطالعات

☑️ آزمایشگاه‌های علمی برای درس زیست

☑️ آزمایشگاه‌های علمی برای درس فیزیک

☑️ آزمایشگاه‌های علمی برای درس شیمی

☑️ سالن غذاخوری

☑️ اتاق کامپیوتر

☑️ اتاق کنفرانس

✅ دبیرستان دخترانه ابوریحان تعداد کمی دانش آموز ممتاز با معدل بالا را برای پیش ثبت نام انتخاب کرده و در صورت قبولی مدارکی مثل دو قطعه عکس، کپی کارنامه و کپی شناسنامه را می‌خواهد. برای اطلاع از زمان دقیق مصاحبه حضوری و آشنایی با سوالات سال‌های گذشته دبیرستان ابوریحان میتوانید با مشاوران ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

📞 02122201817

📌 خیابان شریعتی، روبه‌روی پل رومی، بلوار صبا، بن بست سوم، دبیرستان ابوریحان

دبیرستان دخترانه ابوریحان از بهترین مدارس غیرانتفاعی تهران

9- مجتمع آموزشی پسرانه مفید

دبیرستان غیرانتفاعی مفید هم برای پسران و هم برای دختران شعبه دارد و به دلیل فعالیت گسترده و افتخارات بالا به عنوان یکی از بهترین مدارس غیرانتفاعی پسرانه تهران شناخته شده است. فعالیت مجتمع آموزشی مفید در دبستان، متوسطه اول و متوسطه دوم می‌باشد که تا کنون افتخارات زیادی را در کنکور و مسابقات علمی به دست آورده است. برای اطلاع از امکانات و مزایای یکی از لوکس ترین مدارس غیردولتی تهران، مجتمع آموزشی پسرانه مفید، به موارد زیر توجه کنید:

☑️ سالن ورزشی

☑️ سالن مطالعات

☑️ آمفی تئاتر

☑️ کتابخانه

☑️ سالن غذاخوری

☑️ اردوهای علمی

☑️ کلاس‌های فوق برنامه

☑️ اتاق کامپیوتر

نام مدرسه تعداد رتبه زیر 1000 کنکور سایت سال تاسیس
مجتمع آموزشی مفید 42 نفر maktab-charity.org 1353

یکی از مجهزترین مدارس غیرانتفاعی تهران که دارای شعبه‌های زیادی است، مجتمع آموزشی مفید می‌باشد که حدود 14 شعبه دارد. مهم‌ترین شعبه آن در خیابان ولیعصر واقع شده است که بیشتر دانش آموزان می‌خواهند به این مدرسه ورود پیدا کنند. شعبه‌های مدرسه مفید در قیطریه، یادگار امام، قم و نیایش است.

✅ دانش آموزان برای ورود به مدرسه مفید باید در آزمون و مصاحبه حضوری آن قبول شوند تا بتوانند در این دبیرستان تحصیل کنند. برای اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون ورودی و آشنایی با سوالات سال‌های گذشته مجتمع آموزشی مفید میتوانید با مشاوران ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

📞 02122208530

📌 بزرگراه صدر، بلوار کاوه شمالی، روشنایی غربی، بن بست مفید، دبیرستان دوره دوم پسرانه مفید

مجتمع آموزشی پسرانه مفید

10- دبیرستان پسرانه دکتر هشترودی

دبیرستان دکتر هشترودی یکی از بهترین مدارس غیرانتفاعی تهران است که برای دبستان، متوسطه دوره اول و متوسطه دوره دوم شعبه دارد. این مدرسه شناخته شده است و توانسته جایگاه خود را در این چند سال به خوبی حفظ کند. از افتخارات این موسسه آموزشی شامل نتایج کنکور و کسب رتبه زیر 1000، ورود به دانشگاه‌های صنعتی شریف و امیرکبیر، المپیادهای علمی و مسابقات فرهنگی هنری می‌باشد. برای اطلاع از امکانات و مزایای یکی از مجهزترین مدارس غیرانتفاعی تهران، دبیرستان پسرانه دکتر هشترودی، به موارد زیر توجه کنید:

☑️ منوی غذای گرم

☑️ سالن غذاخوری

☑️ اردوی ورزشی

☑️ جلسات شورای دانش آموزی

☑️ آزمایشگاه‌های مجهز

☑️ ارائه برنامه هفتگی

برای اطلاع از مدارس رتبه های برتر کنکور تهران روی لینک کلیک کنید.

✅ اطلاعات دقیقی درباره شعبه مجتمع آموزشی دکتر هشترودی در دست نیست. بنابراین با شماره تماس‌های زیر تماس بگیرید و یا برای اطلاع از بهترین دبیرستان های غیرانتفاعی تهران و زمان دقیق برگزاری آزمون ورودی و آشنایی با سوالات سال‌های گذشته دکتر هشترودی، میتوانید با مشاوران ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

📞 02188097633

📌 شهرک غرب، خیابان گل افشان شمالی، اول خیابان چهاردهم، پلاک 12

دبیرستان پسرانه دکتر هشترودی

11- مدرسه دخترانه شایستگان رازی

از بهترین دبیرستان های غیرانتفاعی تهران، مدرسه شایستگان رازی است که در مقطع دبستان، متوسطه اول و متوسطه دوم فعالیت دارند. این موسسه عظیم با افتخاران زیاد دخترانه، جز برترین مدارس تهران شناخته شده است که هر سال تعداد زیادی دانش آموز ممتاز را ثبت نام می‌کند. مدرسه شایستگان رازی تا به امروز حدود 118 رتبه در مسابقات هنری و فرهنگی کسب کرده است.

همچنین دانش آموزان آن توانستند نتایج خوب و موفقیت آمیزی از کنکور سراسری و دیگر مسابقات علمی و ورزشی به دست آورند. برای اطلاع از امکانات و مزایای یکی از لوکس ترین مدارس غیردولتی تهران، مدرسه دخترانه شایستگاه رازی، به موارد زیر توجه کنید:

☑️ کتابخانه و سالن مطالعات

☑️ آزمایشگاه فیزیک

☑️ آزمایشگاه شیمی

☑️ آزمایشگاه زیست

☑️ کلاس جبرانی

☑️ رستوران و بوفه مدرسه

نام مدرسه سال تاسیس سایت
دبیرستان دخترانه شایستگان رازی 1372 razy.sch.ir

✅ دبیرستان دخترانه شایستگان رازی دارای چند شعبه است که متاسفانه اطلاعات دقیقی در اینباره در دست نیست. همچنین برای ورود به این دبیرستان باید دانش آموزان مثل سایر مدارس دیگر آزمون دهند و در صورت قبولی فرم ثبت نام خود را تکمیل کنند. اما چنانچه سوالی داشتید یا برای اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون ورودی و آشنایی با سوالات سال‌های گذشته شایستگان رازی میتوانید با مشاوران ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

📞 02122716942

📌 قیطریه، سلیمانی شرقی، میدان رز، ابتدای خیابان پارس

مدرسه دخترانه شایستگان رازی

12- مجتمع فرهنگی آموزشی دخترانه کوشش

مدرسه کوشش فقط مختص به دختران است و برای پسران شعبه ندارد. این مجتمع فرهنگی در سال 1374 به میریت خانم ناهید علمی تاسیس شده است. این مدرسه یکی از بهترین مدارس غیرانتفاعی تهران می‌باشد که افتخارات زیادی در المپیادهای علمی، فرهنگی و ورزشی کسب کرده است.

مدرسه دخترانه کوشش در دوره پیش دبستان و دبستان، دوره متوسطه اول و متوسطه دوم فعالیت دارد و به همین دلیل جز کامل‌ترین و بزرگترین مجتمع‌های آموزشی دخترانه تهران محسوب می‌شود. برای اطلاع از امکانات و مزایای یکی از مجهزترین مدارس غیرانتفاعی تهران، مجتمع فرهنگی آموزشی دخترانه کوشش، به موارد زیر توجه کنید:

☑️ سالن اجتماعات

☑️ سالن کنفرانس

☑️ سالن غذاخوری

☑️ سالن ورزشی

☑️ اتاق کامپیوتر

☑️ برنامه‌های تفریحی و علمی

نام مدرسه شهریه متوسطه دوم سال تاسیس سایت
مجتمع فرهنگی آموزشی دخترانه کوشش 10 تا 15 میلیون تومان 1374 koosheshpayandeh.ir

مدرسه دخترانه کوشش دارای سه شعبه است. پیش دبستان و دبستان در واحد ارمغان، دبیرستان دوره اول در واحد ظفر و جردن و دبیرستان دوره دوم در واحد گاندی می‌باشد. بنابراین برای اطلاع از آدرس و شماره تلفن هر شعبه می‌توانید به سایت این مجتمع آموزشی به نشانی اینترنتی koosheshpayandeh.ir مراجعه نمایید.

✅برای پیش ثبت نام دبیرستان دخترانه کوشش، لازم است فرم اطلاعاتی خود را در سایت وارد کنید. شرط معدل و داشتن نمرات خیلی خوب در هر رشته به صورت جداگانه برای این مدرسه مهم و ضروری است. اما چنانچه سوالی داشتید یا برای اطلاع از بهترین دبیرستان های غیرانتفاعی تهران و زمان دقیق برگزاری آزمون ورودی و آشنایی با سوالات سال‌های گذشته مجتمع فرهنگی آموزشی دخترانه کوشش، میتوانید با مشاوران ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

📞02122216343

📌ولیعصر، بالاتر از نیایش، خیابان استاد نجف دریابندی، شماره 62

مجتمع فرهنگی آموزشی دخترانه کوشش

 

برای اطلاع از بهترین مدارس غیرانتفاعی منطقه 1 تهران روی لینک کلیک کنید.

خلاصه مطلب

در این مقاله به موضوع بهترین مدارس غیرانتفاعی تهران پرداختیم. ابتدا معیارهای سنجش مدارس غیرانتفاعی برتر را گفتیم و بعد به 12 مورد از بهترین مدارس دخترانه و پسرانه غیرانتفاعی در تهران پرداختیم. توضیحی درباره دوره ابتدایی، متوسطه اول و دوم در هر مدرسه، افتخارات، شهریه و سال تاسیس، دارا بودن یا نبودن شعبه و در آخر ثبت نام در موسسه آموزشی غیردولتی ارائه دادیم. با این حال چنانچه سوالی درباره ثبت نام مدارس، شهریه و موارد دیگر داشتید؛ با مشاوران ما در ایران تحصیل به شماره 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

برای دانلود PDF مقاله روی لینک کلیک کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

معیارهای سنجش بهترین مدارس غیرانتفاعی تهران چیست؟

شهریه، قدمت، کیفیت آموزشی و دیگر موارد مهم از معبارهای سنجش بهترین مدارس غیرانتفاعی تهران است.

بهترین مدارس غیرانتفاعی تهران کدام مدارس است؟

در متن مقاله به صورت مفصل به برترین مدارس غیرانتفاعی تهران پرداختیم.

بهترین مدارس غیرانتفاعی تهران کدام مدارس است؟

دبیرستان دخترانه ابوریحان، مدرسه دخترانه شایستگان رازی، مجتمع فرهنگی آموزشی دخترانه کوشش و غیره می‌باشد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • Irtextbook.com + ورود به سامانه ثبت نام کتاب درسی دانش آموزان

  سامانه ثبت نام کتاب درسی دانش آموزان 1403 + ورود irtextbook

  در چندین سال اخیر، نحوه خرید کتاب کاملاً متفاوت شده است و دانش‌آموزان باید از طریق سامانه ثبت نام کتاب درسی به آدرس irtextbook نسبت به تهیه کتاب اقدام کنند. این سامانه، برای تسهیل فروش و توزیع مواد آموزشی و...
 • انتخاب رشته دبیرستان

  مشاوره انتخاب رشته دبیرستان ۱۴۰۳ + تست استعداد شما!

  انتخاب رشته دبیرستان از جمله مهم ترین و چالش برانگیزترین انتخاب هایی است که پیش روی دانش آموزان مقطع متوسطه قرار دارد. اینجاست که دریافت مشاوره  انتخاب رشته دبیرستان اهمیت زیادی پیدا می کند. با دریافت مشاوره انتخاب رشته دبیرستان...
 • شرایط ثبت نام مدارس دانش آموزان اتباع

  شرایط ثبت نام مدارس دانش آموزان اتباع + شیوه نامه 1403

  شرایط ثبت نام مدارس دانش آموزان اتباع با دانش ‌آموزان ایرانی متفاوت است. این دسته از دانش ‌آموزان می‌توانند با مراجعه به سامانه‌ای که سازمان آموزش و پرورش معرفی کرده است، در پایه‌های ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم ثبت...
 • ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ

  ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ ۱۴۰۳ + ورود mehrefarhang.ir

  ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ ۱۴۰۳ آغاز شد. آن دسته از داوطلبانی که مایل به ادامه تحصیل در مدارس فرهنگ می باشند، می توانند در زمان مقرر ، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. ثبت نام آزمون ورودی مدارس...
تماس با مشاور