ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

استخدام بانک صادرات 1403 + شرایط، زمان و مدرک تحصیلی | ایران تحصیل

استخدام-بانک-صادرات
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام برای استخدام بانک صادرات در سال 1403 در سامانه استخدام این بانک آغاز شد. تمامی افراد متقاضی و داوطلب می‌توانند در زمان شروع روند استخدام، اقدامات لازم را برای ثبت نام انجام دهند. البته دقت داشته باشید که ثبت نام در استخدامی با توجه به شرایط لازم اعلام شده در سایت بانک صادرات برای داوطلبان و متقاضیان صورت می‌گیرد. کسب اطلاع از کلیه شرایط شرکت در آزمون و شرایط پذیرش، قبل از هرگونه اقدامی برای ثبت نام ضروری است.

با توجه به این که تمامی داوطلبان باید قبل از اقدام برای ثبت نام جهت جذب در بانک صادرات از موارد مهمی مانند زمان، نحوه و همین طور شرایط لازم برای ثبت نام اطلاعات دقیق و موثقی را بدست بیاورند، از این رو کمک گرفتن از مشاوری آگاه و خبره در این رابطه می‌تواند بسیار مهم و کمک کننده باشد. با تماس با کارشناسان استخدامی ما در مرکز مشاوره ایران تحصیل از طریق شماره 9099075307 می‌توانید کلیه اطلاعات مربوط به جذب نیرو در بانک صادرات را کسب کرده و برای کسب موفقیت در آزمون کتبی و مصاحبه حضوری آماده باشید.

زمان ثبت نام استخدامی بانک صادرات

کلیه داوطلبان باید قبل از هرگونه اقدامی برای ثبت نام، از زمان ثبت نام آزمون استخدامی در بانک صادرات چه استخدام پیمانی و چه استخدام قراردادی اطلاعات لازم را بدست آورند. در مورد تاریخ استخدام در صادرات باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل عرض کنیم که نمی‍توان تاریخ دقیق و مشخصی را برای ثبت نام جهت استخدام پیمانی و یا قراردادی در سامانه استخدام در بانک صادرات اعلام کرد.

لازم به ذکر است که تمامی مراحل نام نویسی برای استخدام بانک صادرات از طریق سایت bsi.ir قابل انجام است. بنابراین باید از زمان، شرایط و مدارک ثبت نام اطلاعات لازم را به دست آورید و بعد اقدامات لازم را برای نام نویسی انجام دهید. بنابراین در گام اول بایستی از اطلاعیه‌های منتشر شده در بانک صادرات مبنی بر آغاز نام نویسی و استخدام، مطلع شوید.

در واقع، هر زمانی که این مرکز تمایل به جذب و پذیرش نیرو برای انواع پست‌های ارائه شده داشته باشد، آگهی جذب نیرو برای استخدام قراردادی و یا استخدام پیمانی، توسط بانک صادرات منتشر میشود. به محض انتشار اطلاعیه‌ای جدید مبنی بر شروع ثبت نام متقاضیان آزمون استخدامی، این صفحه به روز رسانی خواهد شد.

 

خرجش یک زنگه؟

برای مطلع شدن از شرایط و زمان استخدام بانک سامان در سال 1403 روی لینک آبی رنگ کلیک کنید.

شرایط استخدام بانک صادرات 

استخدام در بانک صادرات حال چه استخدام قراردادی و چه پیمانی، الزاما تحت شرایطی خاصی تحت عنوان شرایط استخدام بانک، برای افراد متقاضی صورت می‌گیرد. در نتیجه، تمامی افرادی که داوطلب شده‌اند، باید در زمان استخدام به این موضوع توجه لازم را مبذول دارند. زیرا این شرایط به اندازه‌ای مهم است که در صورت نداشتن حتی یکی از آن‌ها به هیچ وجه امکان ثبت نام برای جذب نیرو وجود ندارد.

قوانین و شرایط عمومی و اختصاصی بانک صادرات، ممکن است هر سال با تغییراتی روبه‌رو شود. بنابراین با توجه به سال جدید، اقدامات لازم را انجام دهید. در ادامه این نوشته با ذکر شرایط در نظر گرفته شده برای استخدام در بانک صادرات، در خدمت شما همراهان عزیز هستیم.

برای آشنایی با استخدام بانک ملی روی لینک کلیک کنید.

شرایط عمومی استخدام در بانک صادرات

شرایط عمومی استخدام در بانک صادرات:

متقاضی ثبت نام به هیچ وجه نباید سابقه کیفری داشته باشد.

در صورتی که فرد از مواد روان گردان و انواع دخانیات استفاده می‌کند به هیچ وجه امکان ثبت نام را ندارد.

سلامت فرد متقاضی ثبت نام باید به وسیله پزشک پیشنهادی بانک صادرات تأیید شود.

فرد متقاضی ثبت نام، الزاما باید به دین اسلام و یا یکی از دین‌های اعلام شده در قانون اساسی باور داشته باشد.

متقاضی الزاما باید قوانین جمهوری اسلامی ایران را قبول داشته باشد و از طرفی غیر ایرانی نباشد.

شرایط استخدام بانک صادرات 

شرایط اختصاصی استخدام در بانک صادرات:

در صورت داشتن مدرک ارشد در رشته مورد تقاضا، الزاما نباید سنتان از بیست و نه سال کمتر باشد. اما برای دارندگان مدرک کارشناسی این سن حداقل بیست و هفت سال تمام است.

حداقل معدل لازم برای ثبت نام و استخدام در صادرات برابر با شانزده است.

مدرک تحصیلی افراد متقاضی نباید از لیسانس پایین‌تر باشد. (داشتن مدرک کارشناسی و یا ارشد برای افراد متقاضی الزامی است.)

آقایان برای ثبت نام جهت استخدام در صادرات، الزاما باید کارت معافیت و یا پایان خدمت نظام وظیفه را داشته باشند.

فرد متقاضی ثبت نام الزاما باید بومی منطقه باشد. بومی بودن به این معناست که یا باید مدرک دیپلم خود را از مدرسه‌ای در آن شهر دریافت کرده باشد و یا این که در آن شهر متولد شده باشد.

برای کسب اطلاع از نحوه استخدام بانک ایران زمین روی لینک آبی رتگ کلیک نمایید.

دفترچه آزمون استخدام بانک صادرات

داوطلبانی که می‌خواهند در آزمون استخدامی بانک صادرات شرکت کنند، لازم است برای اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، زمان و نحوه برگزاری آزمون، دفترچه استخدام در بانک صادرات را از سایت bsi.ir دانلود کنند. لینک دانلود دفترچه آزمون با انتشار اطلاعیه ثبت نام فعال می‌شود. افراد باید برای نام نویسی، دفترچه را دانلود کنند و مطابق با موارد ذکر شده و شرایط اختصاصی و عمومی برای نام نویسی مابقی مراحل را انجام دهند. چنانچه دفترچه آزمون سال جاری منتشر شود، فایل زیر به‌روزرسانی می‌شود.

برای دانلود دفترچه آزمون استخدامی بانک صادرات 1401 کلیک کنید.

نحوه ثبت نام برای استخدام بانک صادرات

در رابطه با نحوه ثبت نام برای استخدام در بانک صادرات باید خدمت شما عرض کنیم که این نام نویسی برای داوطلبان و متقاضیان، به صورت اینترنتی و در سایت صادرات برای داوطلبان و متقاضیان انجام می‌شود. سایتی به نشانی bsi.ir که هر یک از داوطلبان باید برای ثبت نام جهت استخدام پیمانی و همین طور استخدام قراردادی به آن مراجعه کنند.

کلیه اقدامات مربوط به انتشار اطلاعیه‌های نام نویسی، ویرایش اطلاعات، اعلام نتایج و پرداخت هزینه ثبت نام از طریق همین سایت صورت می‌گیرد. در حال حاضر بخش مربوط به ثبت نام آزمون استخدامی باز نشده است اما به محض انتشار فراخوان ثبت نام آزمون استخدامی و بازگشایی سامانه ثبت نام، این صفحه با راهنمای تصویری و اطلاعات جدید به روز خواهد شد.

بانک صادرات و بانک توسعه صادرات با یکدیگر تفاوت دارند. برای ثبت نام در بانک صادرات از طریق لینک اقدام کنید.

مدارک ثبت نام در سامانه استخدام بانک صادرات

مدارک ثبت نام در سامانه استخدام بانک صادرات

 ثبت نام برای جذب و استخدام در بانک صادرات به تهیه مدارکی هم نیاز دارد. مدارکی که قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام الزاما باید برای تهیه آن‌ها اقدام کنید. البته دقت داشته باشید که کلیه این مدارک باید به صورت اسکن شده در سایت بانک صادرات آپلود شوند و نیازی به تحویل حضوری آن‌ها نیست. در ادامه با ذکر لیست مدارک لازم برای ثبت نام در زمان جذب نیرو در بانک صادرات در خدمت شما هستیم.

✅ آپلود کارت ملی فرد متقاضی در سامانه استخدام بانک صادرات

✅ تحویل کارت معافیت دائم از خدمت سربازی برای آقایان و یا کارت پایان خدمت آن‌ها

✅ اسکن صفحه توضیحات شناسنامه و همین طور صفحه اول آن

✅ تصویر یا اسکن عکس 4×3 فرد متقاضی استخدام

✅ اسکن هر دو صفحه کارت ملی و همین طور صفحه اول آن

برای اطلاع از زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی روی لینک کلیک کنید.

نکات مهم قبل از ثبت نام استخدام بانک صادرات

در این بخش قصد ذکر نکاتی بسیار مهم که قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام باید به آن توجه لازم را داشته باشید را برای شما داریم. تنها کسانی می‌توانند برای ثبت نام جهت جذب و پذیرش نیرو در صادرات اقدام کنند که الزاما شروط لازم در نظر گرفته شده را داشته باشند. از این رو در صورتی که بانک تشخیص دهد شما کلیه شرایط لازم را ندارید از ادامه روند جلوگیری می‌شود.

در زمان درج و بارگذاری مدارک لازم در سامانه استخدام از صحت و سقم آن‌ها اطمینان حاصل کنید. در صورتی که اطلاعات وارد شده هنگام ثبت نام با اطلاعات حقیقی مغایرتی داشته باشد، از ادامه روند ثبت نام متقاضی جلوگیری به عمل خواهد آمد. فقط از طریق سایت اصلی بانک صادرات به نشانی bsi.ir اطلاعات مربوط به ثبت نام و یا خود نام نویسی را پیگیری کنید. بانک صادرات هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات و پرداخت هزینه در سایت‌های دیگر قبول نمی‌کند.

آیا آزمون بانک سخت است؟ برای پاسخ روی لینک کلیک کنید.

مراحل استخدام در بانک صادرات

پس از دریافت اطلاعات لازم درباره شرایط و نحوه ثبت نام در آزمون استخدامی، می‌توانید از طریق سایت اصلی بانک در فراخوان ثبت نام کنید و وارد مرحله اصلی رقابت و گزینش بر سر استخدام در یکی از شعب بانک صادرات ایران شوید. برای استخدام در بانک صادرات باید 2 مرحله را پشت سر بگذارید. ما قصد داریم در این قسمت از مقاله استخدام این دو مرحله را مورد بررسی قرار دهیم. در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم دو پاراگراف بعد را با دقت بالا مطالعه کنید.

برای آشنایی با استخدام بانک ملت روی لینک کلیک کنید.

📌 همیشه اولین مرحله مربوط به آزمون کتبی می‌باشد. لازم به ذکر است بدانید برای شرکت در آزمون کتبی می‌توانید از سوالات استخدامی سال‌های گذشته استفاده کنید. برای قبولی در مرحله اول از آزمون استخدام حتما باید نمره مورد نظر بانک را اخذ کنید. در غیر این صورت به مرحله دوم نخواهید رسید.

مراحل-استخدام-در-بانک-صادرات

📌 بعد از قبولی در مرحله اول آزمون استخدام وارد مرحله دوم می‌شوید. همانطور که میدانید بخش دوم آزمون مربوط به مصاحبه حضوری می‌باشد. در مصاحبه حضوری شما باید به سوالاتی که کارشناسان بانک مطرح می‌کنند پاسخ دهید و در ادامه باید در معاینات پزشکی شرکت کنید.

داوطلبان عزیز دقت داشته باشید که پذیرش و جذب نهایی در یکی از شعب بانک صادرات ایران، مستلزم واجد شرایط بودن، قبولی در آزمون کتبی، قبولی در مصاحبه حضوری و تایید در معاینات پزشکی است. اگر در هر یک از این مراحل نیاز به راهنمایی داشتید، می‌توانید از همکاران ما در مورد آزمون کتبی و یا مصاحبه و هر مورد دیگری راهنمایی بگیرید.

 

 

راهنمای تلفنی 24 ساعته

 

برای مطلع شدن از سایت و زمان استخدام بانک شهر در سال 1403 روی لینک کلیک کنید.

خلاصه مطلب

در این مقاله تمام مواردی که باید در مورد استخدام بانک صادرات ایران می‌دانستید را مطرح کردیم. در این مقاله نسبت به مواردی همچون زمان استخدام، شرایط استخدام، مدارک مورد نیاز، مراحل ثبت نام و غیره اطلاعات مهم را در اختیار همراهان گذاشته‌ایم. گفتنی است داوطلبان عزیز قبل از هر اقدامی نسبت به واجد شرایط بودن خود اطمینان حاصل کنند. به علاوه، کسب اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام در آزمون استخدامی از الزامات مرحله اولی پذیرش در بانک صادرات است. بعد از کسب اطلاعات دقیق و مطمئن شدن از واجد شرایط بودن خود و ثبت نام در آزمون باید برای آزمون کتبی رشته مربوط به خود آمادگی کسب کنید.

کسب موفقیت در آزمون کتبی و پس از آن مصاحبه حضوری، دو مرحله اصلیِ جذب و پذیرش در بانک صادرات ایران است. جهت کسب آمادگی در آزمون کتبی رشته تخصصی خود و کسب نتیجه مثبت در مصاحبه حضوری، می‌توانید با تماس با کارشناسان استخدامی ما از طریق شماره 9099075307 از منابع برگزاری آزمون و روش‌های موفقیت در مصاحبه حضوری مطلع شده و قبولی خود را در آزمون استخدامی بانک صادرات تضمین کنید.

برای دانلود PDF این مقاله کلیک کنید.

 

5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چه زمانی می‌توان برای استخدامی بانک صادرات اقدام کرد؟ 

در حال حاضر و در سال جاری هنوز زمانی برای استخدام بانک صادرات در سایت استخدام بانک صادرات اعلام نشده است. اما به محض انتشار فراخوان از طریق همین صفحه اطلاع رسانی می‌شود.

شرایط استخدام پیمانی بانک صادرات و استخدامی قراردادی بانک صادرات تفاوت دارد؟ 

بله، برای هر یک از روش‌های جذب همراه با انتشار فراخوان، شرایط مربوط به جذب در هر موقعیت و هر شعبه نیز جداگانه منتشر می‌شود.

سامانه استخدام بانک صادرات چیست؟ 

سایت استخدام بانک صادرات سامانه ای به نام bsi.ir است.

نظرات

8 دیدگاه دربارهٔ «استخدام بانک صادرات 1403 + شرایط، زمان و مدرک تحصیلی | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo ... گفت:

  سلام وقت بخیر،آیا فرزند جانباز کمتر از۲۵ درصد بودن با معدل ۱۴ برای استخدامی بانک صادرات که معدل ۱۶ میخواد رو قبول می‌کنند بعنوان یک امتیاز ؟؟؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر

   بله قبول میکنند

 2. Avatar photo اعظم صابرنوغانی اول گفت:

  با سلام شرایط سنی برای فوق لیسانس تا حداکثر چند سال هست خیلی از بانک ها تاجوانمردانه از ۶۹ به بعد استخدام میکنند

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   شرط سنی بانک ها متفاوت می باشد اما شرط سنی در بانک صادرات حداکثر سن ۳۵ سال تمام دارا بودن مدرک تحصیلی فوق‌لیسانس و دکتری می باشد

 3. Avatar photo ... گفت:

  سلام وقت بخیر آیا در استخدام بانک ها معدل ۱۵.۳۰ احتمال قبولی داره یا باید حداقل معدل۱۶باشه ؟ اینکه در آزمون بیشتر معدل مورد توجه هست یا آزمون بانک ها؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   معدل شما بلامانع است.

 4. Avatar photo ارسلان گفت:

  سلام، من حسابداری خوندم و مدرکم هم از یکی از دانشگاه های دولتی بسیار معتبر تهران هست (علامه طباطبایی) میخواستم بدون این مورد میتونه ضامن استخدام بانک صادرات برای بنده باشه؟

  1. Avatar photo aria گفت:

   سلام، وقت شما بخیر، داشتن مدرک مرتبط به بانکداری از دانشگاه های معتبر گرچه برای استخدام بانک صادرات تاثیر مثبت دارد اما ه هیچ وجه نمی توان آن را ضامن استخدام برای شخصی دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • gozinesh.police.ir ورود به سامانه گزینش نیروی انتظامی

  gozinesh.police.ir + ورود به سامانه گزینش نیروی انتظامی

  متقاضیان استخدام در سمت‌های درجه داری نیروی انتظامی می‌توانند با مراجعه به سایت استخدام نیروی انتظامی به آدرس اینترنتی gozinesh.police.ir جهت ثبت نام اقدامات لازم را انجام دهند. تمامی مراحل استخدام و اطلاع رسانی‌های ثبت نام به صورت اینترنتی از...
 • توضیحات نمونه کارنامه اولیه کارشناسی ارشد

  توضیحات نمونه کارنامه اولیه کارشناسی ارشد 1403 + راهنما جامع

  داوطلبان آزمون ارشد پس از حدود سه هفته می‌بایست به سایت سنجش کشور برای مشاهده توضیحات نمونه کارنامه اولیه کارشناسی ارشد مراجعه کنند. کارنامه اولیه معمولا در خرداد ماه منتشر می‌شود تا شرکت‌کنندگان برای بررسی رتبه، تراز و درصد دروس...
 • سامانه ثبت‌نام دانش‌آموزان جدیدالورود

  سامانه ثبت‌نام دانش‌آموزان جدیدالورود ۱۴۰۳ + ورود سایت

  سامانه ثبت‌نام دانش‌آموزان جدیدالورود کدام است؟ دانش‌آموزان اول ابتدایی، پایه هفتم و دهم که مدرسه آن‌ها تغییر می‌کنند به کجا مراجعه کنند؟ دانش‌آموزانی که به دلایل مختلفی مجبور شدند محل سکونت خود را تغییر دهند چگونه در مدرسه جدیدی مشغول...
 • کارت ورود به جلسه امتحان نهایی

  کارت ورود به جلسه امتحان نهایی + لینک دریافت My medu ir

  کارت ورود به جلسه امتحان نهایی سال 1403 منتشر شد. دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم می‌توانند حداکثر تا 1 ساعت قبل از امتحانات نهایی به سایت my.medu.ir مراجعه و کارت خود را دریافت کنند. همچنین دانش‌آموزان و داوطلبان...
تماس با مشاور