تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
زمان و سایت استخدام بانک صادرات در سال 1401

زمان و سایت استخدام بانک صادرات در سال 1401

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۲
زمان و سایت استخدام بانک صادرات در سال 1401
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام برای استخدام بانک صادرات در سال 1401 برای تمامی متقاضیان در سامانه استخدام این بانک آغاز شد. تمامی افراد متقاضی و داوطلب می توانند در زمان استخدام  اقدامات لازم را برای ثبت نام جهت استخدام پیمانی بانک صادرات و استخدام قراردادی بانک صادرات انجام دهند. البته دقت داشته باشید که ثبت نام در تاریخ استخدام با توجه به شرایط لازم اعلام شده در سایت بانک صادرات برای داوطلبان و متقاضیان صورت می گیرد.

با توجه به این که تمامی داوطلبان باید قبل از اقدام برای ثبت نام جهت جذب در بانک صادرات از موارد مهمی مانند زمان، نحوه و همین طور شرایط لازم برای ثبت نام اطلاعات دقیق و موثقی را بدست بیاورند از این رو کمک گرفتن از مشاوری آگاه و خبره در این رابطه می تواند بسیار مهم و کمک کننده باشد. از این رو، مشاوران حاضر در تیم مشاوره جذب و پذیرش نیرو در صادرات می توانند در این زمینه یاری گر شما دوستان و همراهان عزیز باشند.

 

اطلاعیه

برای ثبت نام جهت استخدام بانک صادرات مدارکی همچون (کارت ملی، کارت پایان خدمت مقدس سربازی یا معافیت، تمام صفحات شناسنامه و عکس 4*3 متقاضی) باید در سایت آپلود شود

 

چه زمانی می توان برای ثبت نام جهت استخدام در بانک صادرات اقدام کرد؟

کلیه داوطلبان باید قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام جهت استخدام در صادرات از زمان استخدام در صادرات یعنی استخدام پیمانی و همین طور استخدام قراردادی بانک صادرات اطلاعات لازم را بدست آورند. در مورد تاریخ استخدام در صادرات باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل عرض کنیم که نمی توان تاریخ دقیق و مشخصی را برای ثبت نام جهت استخدام پیمانی و یا قراردادی صادرات در سامانه استخدام در بانک صادرات اعلام کرد.

در واقع، هر زمانی که این مرکز تمایل به جذب و پذیرش نیرو برای انواع پست های ارائه شده در این مرکز داشته باشد آگهی جذب نیرو برای استخدام قراردادی و یا استخدام پیمانی بانک صادرات را منتشر می کند. مورد بسیار مهم دیگر در رابطه با زمان استخدام حال چه استخدام پیمانی و چه قراردادی باید خدمت شما عرض کنیم که از چند سال قبل تاکنون دیگر تاریخ جذب نیرو در این بانک برای افراد متقاضی اعلام نشده است.

 

چه زمانی می توان برای ثبت نام جهت استخدام بانک صادرات اقدام کرد؟

چه زمانی می توان برای ثبت نام جهت استخدام بانک صادرات اقدام کرد؟

 

 

برای مطلع شدن از شرایط و زمان استخدام بانک سامان در سال 1401 بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید

 

شرایط در نظر گرفته شده برای استخدام بانک صادرات چیست؟

استخدام در صادرات حال چه استخدام قراردادی و چه پیمانی الزاماً‌ تحت شرایطی خاص برای افراد متقاضی صورت می گیرد. در نتیجه، تمامی افراد متقاضی باید در زمان استخدام در صادرات به این موضوع توجه لازم را مبذول دارند. زیرا این شرایط به اندازه ای مهم هستند که در صورت نداشتن آن ها به هیچ وجه امکان ثبت نام برای جذب نیرو در تاریخ استخدام و در سایت بانک صادرات وجود ندارد. در ادامه این نوشته با ذکر شرایط در نظر گرفته برای استخدام در صادرات در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم.

 • در صورت داشتن مدرک ارشد در رشته مورد تقاضا الزاماً نباید سنتان از بیست و نه سال کمتر باشد. اما برای دارندگان مدرک کارشناسی این سن حداقل بیست و هفت سال تمام است.
 • حداقل معدل لازم برای ثبت نام و استخدام در صادرات برابر با شانزده است.
 • مدرک تحصیلی افراد متقاضی نباید از لیسانس پایین تر باشد. (داشتن مدرک کارشناسی و یا ارشد برای افراد متقاضی الزامی است)
 • آقایان برای ثبت نام جهت استخدام در صادرات الزاماً باید کارت معافیت و یا پایان خدمت نظام وظیفه را داشته باشند.
 • فرد متقاضی ثبت نام الزاماً باید بومی منطقه باشد. بومی بودن به این معناست که یا باید مدرک دیپلم خود را از مدرسه ای در آن شهر دریافت کرده باشد و یا این که در آن شهر متولد شده باشد.
 • فرد متقاضی ثبت نام به هیچ وجه نباید سابقه کیفری داشته باشد.
 • در صورتی که فرد از مواد روان گردان و انواع دخانیات استفاده می کند به هیچ وجه امکان ثبت نام را ندارد.
 • سلامت فرد متقاضی ثبت نام برای جذب نیرو در بانک صادرات باید به وسیله پزشک پیشنهادی بانک صادرات تأیید شود تا وی مشکلی در این رابطه نداشته باشد.
 • فرد متقاضی ثبت نام برای جذب و به کارگیری نیرو در بانک صادرات الزاماً باید به دین اسلام و یا یکی از دین های اعلام شده در قانون اساسی باور داشته باشد.
 • فرد متقاضی الزاماً باید قوانین جمهوری اسلامی ایران را قبول داشته باشد و از طرفی غیر ایرانی نباشد.

 

شرایط در نظر گرفته شده برای استخدام بانک صادرات چیست؟

شرایط در نظر گرفته شده برای استخدام بانک صادرات چیست؟

برای کسب اطلاع از نحوه استخدام بانک ایران زمین روی لینک آبی رتگ کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام برای استخدام بانک صادرات چگونه است؟

در رابطه با نحوه ثبت نام برای استخدام بانک صادرات در زمان استخدام باید خدمت شما عرض کنیم که این ثبت نام برای داوطلبان و متقاضیان به صورت اینترنتی و در سایت بانک صادرات برای داوطلبان و متقاضیان انجام می شود. سایتی به نشانی bsi.ir که هر یک از داوطلبان باید برای ثبت نام جهت استخدام پیمانی و همین طور استخدام قراردادی به آن مراجعه کنند.

 

اطلاعیه 

بانک صادرات و بانک توسعه صادرات با یکدیگر تفاوت دارند. برای ثبت نام در بانک صادرات از طریق لینک قرمز رنگ اقدام کنید

 

آیا برای ثبت نام در سایت استخدام بانک صادرات باید مبلغی را پرداخت کرد؟

شاید این پرسش در ذهن شما هم مطرح شود که آیا برای ثبت نام جهت جذب نیرو در بانک صادرات نیاز به پرداخت مبلغی است یا خیر؟ در پاسخ باید ذکر کنیم که بله، ثبت نام برای استخدام در این بانک به پرداخت مبلغی هم نیاز دارد و شما باید در زمان ثبت نام برای جذب نیرو در این بانک این مبلغ را به صورت اینترنتی پرداخت کنید.

 

آیا برای ثبت نام در سایت استخدام بانک صادرات باید مبلغی را پرداخت کرد؟

آیا برای ثبت نام در سایت استخدام بانک صادرات باید مبلغی را پرداخت کرد؟

 

آیا برای ثبت نام در سامانه استخدام بانک صادرات به تهیه مدارکی هم نیاز است؟

 ثبت نام برای جذب و استخدام در صادرات به تهیه مدارکی هم نیاز دارد. مدارکی که قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام الزاماً باید برای تهیه آن ها اقدام کنید. البته دقت داشته باشید که کلیه این مدارک باید به صورت اسکن شده در سایت بانک صادرات آپلود شوند و نیازی به تحویل حضوری آن ها نیست. در ادامه با ذکر لیست مدارک لازم برای ثبت نام در زمان جذب نیرو در بانک صادرات در خدمت شما هستیم.

 • آپلود کارت ملی فرد متقاضی در سامانه استخدام بانک صادرات
 • تحویل کارت معافیت دائم از خدمت سربازی برای آقایان و یا کارت پایان خدمت آن ها
 • اسکن صفحه توضیحات شناسنامه و همین طور صفحه اول آن در سامانه بانک صادرات
 • اسکن عکس 4×3 فرد متقاضی استخدام در صادرات

 

برای اطلاع از زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

قبل از انجام ثبت نام برای استخدام رسمی در بانک صادرات به این نکات مهم توجه کنید

در این بخش قصد ذکر نکاتی بسیار مهم که قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام باید به آن توجه لازم را داشته باشید را برای شما داریم.

 • تنها کسانی می توانند برای ثبت نام جهت جذب و پذیرش نیرو در صادرات اقدام کنند که الزاماً شروط لازم در نظر گرفته شده را داشته باشند. از این رو در صورتی که بانک تشخیص دهید شما کلیه شرایط لازم را ندارید از ادامه روند ثبت ناتمام، جلوگیری می‌شود.
 • در زمان درج و بارگذاری مدارک لازم در سامانه استخدام از صحت و سقم آن ها اطمینان حاصل کنید.

 

 

آیا برای استخدام بانک صادرات باید در مصاحبه هم شرکت کنم؟

در رابطه با این موضوع باید عرض کنیم که در صورت اعلام نیاز به جذب نیرو از طرف بانک صادرات مصاحبه ای هم برگزار می شود. فرد ملزم به شرکت در آن البته با داشتن اطلاعات قبلی است.

 

اطلاعیه

قبل از ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدام حتما باید شرایط استخدام را مطالعه کنید زیرا اگر یکی از شرایط را هم نداشته باشید امکان استخدام شما وجود نخواهد داشت

 

بررسی مراحل استخدام در بانک صادرات

برای استخدام در بانک صادرات باید 2 مرحله را پشت سر بگذارید. ما قصد داریم در این قسمت از مقاله استخدام این دو مرحله را مورد بررسی قرار دهیم. در نتیجه پیشنهاد می کنیم دو پاراگراف بعد را با دقت بالا مطالعه کنید.

مرحله اول استخدام bank صادرات ایران

همیشه اولین مرحله مربوط به آزمون کتبی می باشد. لازم به ذکر است بدانید برای شرکت در آزمون کتبی می توانید از شوالات استخدامی سال‌های گذشته استفاده کنید. برای قبولی در مرحله اول از آزمون استخدام  حتما باید نمره مورد نظر بانک را اخذ کنید. در غیر این صورت به مرحله دوم نخواهید رسید.

مرحله دوم استخدام در bank صادرات ایران

بعد از قبولی در مرحله اول آزمون استخدام وارد مرحله دوم می‌شوید. همانطور که میدانید بخش اول آزمون مربوط به مصاحبه حضوری می باشد. در مصاحبه حضوری شما باید به سوالاتی که کارشناسان بانک مطرح می کنند پاسخ دهید، در ادامه باید در جلسات پزشکی شرکت کنید.

 

مرحله دوم استخدام بانک صادرات ایران

مرحله دوم استخدام در بانک صادرات ایران

 

اخبار پیرامون استخدام در bank صادرات

 • ثبت نام آزمون استخدامی بانک صادرات در سال 1401 از تاریخ 7 خرداد شروع می‌شود و تا تاریخ 20 خرداد ادامه خواهد داشت.
 • در آزمون سال 1401، بانک صادرات به افرادی که فارغ التحصیل رشته IT در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد هستند نیازدارد.
 • افرادی که تابعیت ایران را ندارند نمیتوانند در آزمون استخدامی شرکت کنند.

 

برای مطلع شدن از سایت و زمان استخدام بانک شهر در سال 1401 بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تمام مواردی که باید در مورد استخدام بانک صادرات ایران میدانستید را مطرح کردیم. در واقع شما با مطالعه این مقاله نسبت به موارد همچون (زمان استخدام ، شرایط استخدام، مدارک مورد نیاز، مراحل ثبت نام و غیره آگاه شده‌اید. امیدواریم محتویات موجود در این مقاله بتواند در هنگام شرکت در آزمون استخدام به شما کمک کند.

 

برای دانلود فایل PDF استخدام بانک صادرات بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چه زمانی می توان برای استخدام بانک صادرات اقدام کرد؟ 

در حال حاضر و در سال جاری هنوز زمانی برای استخدام بانک صادرات در سایت استخدام بانک صادرات اعلام نشده است.

شرایط استخدام پیمانی بانک صادرات و استخدام قراردادی بانک صادرات چیست؟ 

برای اطلاع از شرایط استخدام قراردادی و پیمانی بانک صادرات در زمان استخدام بانک صادرات با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

سامانه استخدام بانک  صادرات چیست؟ 

سایت استخدام بانک صادرات سامانه ای به نام bsi.ir است.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  ارسلان
  ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

  سلام، من حسابداری خوندم و مدرکم هم از یکی از دانشگاه های دولتی بسیار معتبر تهران هست (علامه طباطبایی) میخواستم بدون این مورد میتونه ضامن استخدام بانک صادرات برای بنده باشه؟

  • Avatar photo
   aria
   ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام، وقت شما بخیر، داشتن مدرک مرتبط به بانکداری از دانشگاه های معتبر گرچه برای استخدام بانک صادرات تاثیر مثبت دارد اما ه هیچ وجه نمی توان آن را ضامن استخدام برای شخصی دانست.

ایران تحصیل
تماس با مشاور