ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

زمان و سایت استخدام بانک صادرات سال 1402

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۲
زمان و سایت استخدام بانک صادرات
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام برای استخدام بانک صادرات در سال 1402 برای تمامی متقاضیان در سامانه استخدام این بانک آغاز شد. تمامی افراد متقاضی و داوطلب می‌توانند در زمان شروع روند استخدام، اقدامات لازم را برای ثبت نام انجام دهند. البته دقت داشته باشید که ثبت نام در استخدامی با توجه به شرایط لازم اعلام شده در سایت بانک صادرات برای داوطلبان و متقاضیان صورت می‌گیرد. کسب اطلاع از کلیه شرایط شرکت در آزمون و شرایط پذیرش، قبل از هرگونه اقدامی برای ثبت نام ضروری است

با توجه به این که تمامی داوطلبان باید قبل از اقدام برای ثبت نام جهت جذب در بانک صادرات از موارد مهمی مانند زمان، نحوه و همین طور شرایط لازم برای ثبت نام اطلاعات دقیق و موثقی را بدست بیاورند، از این رو کمک گرفتن از مشاوری آگاه و خبره در این رابطه می‌تواند بسیار مهم و کمک کننده باشد. با تماس با کارشناسان استخدامی ما در مرکز مشاوره ایران تحصیل از طریق شماره 9099075307 می‌توانید کلیه اطلاعات مربوط به جذب نیرو در بانک صادرات را کسب کرده و برای کسب موفقیت در آزمون کتبی و مصاحبه حضوری آماده باشید.

زمان ثبت نام استخدامی بانک صادرات

کلیه داوطلبان باید قبل از هرگونه اقدامی برای ثبت نام، از زمان ثبت نام آزمون استخدامی در بانک صادرات چه استخدام پیمانی و چه استخدام قراردادی اطلاعات لازم را بدست آورند. در مورد تاریخ استخدام در صادرات باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل عرض کنیم که نمی‍توان تاریخ دقیق و مشخصی را برای ثبت نام جهت استخدام پیمانی و یا قراردادی صادرات در سامانه استخدام در بانک صادرات اعلام کرد.

در واقع، هر زمانی که این مرکز تمایل به جذب و پذیرش نیرو برای انواع پست‍های ارائه شده در این مرکز داشته باشد آگهی جذب نیرو برای استخدام قراردادی و یا استخدام پیمانی بانک صادرات را منتشر می‍کند. به محض انتشار اطلاعیه‌ای جدید مبنی بر شروع ثبت نام متقاضیان آزمون استخدامی، این صفحه به روز خواهد شد.

 

خرجش یک زنگه؟

 

🔷 برای مطلع شدن از شرایط و زمان استخدام بانک سامان در سال 1402 روی لینک آبی رنگ کلیک کنید. 🔷

 

شرایط استخدام بانک صادرات 

شرایط استخدام بانک صادرات 

استخدام در صادرات حال چه استخدام قراردادی و چه پیمانی الزاماً‌ تحت شرایطی خاص برای افراد متقاضی صورت می‌گیرد. در نتیجه، تمامی افراد متقاضی باید در زمان استخدام در صادرات به این موضوع توجه لازم را مبذول دارند. زیرا این شرایط به اندازه‌ای مهم هستند که در صورت نداشتن حتی یکی از آن‌ها به هیچ وجه امکان ثبت نام برای جذب نیرو وجود ندارد. در ادامه این نوشته با ذکر شرایط در نظر گرفته برای استخدام در صادرات در خدمت شما همراهان عزیز هستیم.

📎 در صورت داشتن مدرک ارشد در رشته مورد تقاضا الزاماً نباید سنتان از بیست و نه سال کمتر باشد. اما برای دارندگان مدرک کارشناسی این سن حداقل بیست و هفت سال تمام است.

📎 حداقل معدل لازم برای ثبت نام و استخدام در صادرات برابر با شانزده است.

📎 مدرک تحصیلی افراد متقاضی نباید از لیسانس پایین‌تر باشد. (داشتن مدرک کارشناسی و یا ارشد برای افراد متقاضی الزامی است.)

📎 آقایان برای ثبت نام جهت استخدام در صادرات الزاماً باید کارت معافیت و یا پایان خدمت نظام وظیفه را داشته باشند.

📎 فرد متقاضی ثبت نام الزاماً باید بومی منطقه باشد. بومی بودن به این معناست که یا باید مدرک دیپلم خود را از مدرسه‌ای در آن شهر دریافت کرده باشد و یا این که در آن شهر متولد شده باشد.

📎 متقاضی ثبت نام به هیچ وجه نباید سابقه کیفری داشته باشد.

📎 در صورتی که فرد از مواد روان گردان و انواع دخانیات استفاده می‌کند به هیچ وجه امکان ثبت نام را ندارد.

📎 سلامت فرد متقاضی ثبت نام باید به وسیله پزشک پیشنهادی بانک صادرات تأیید شود.

📎 فرد متقاضی ثبت نام الزاماً باید به دین اسلام و یا یکی از دین‌های اعلام شده در قانون اساسی باور داشته باشد.

📎 متقاضی الزاماً باید قوانین جمهوری اسلامی ایران را قبول داشته باشد و از طرفی غیر ایرانی نباشد.

 

🔶 برای کسب اطلاع از نحوه استخدام بانک ایران زمین روی لینک آبی رتگ کلیک نمایید. 🔶

 

نحوه ثبت نام برای استخدام بانک صادرات چگونه است؟

در رابطه با نحوه ثبت نام برای استخدام بانک صادرات باید خدمت شما عرض کنیم که این ثبت نام برای داوطلبان و متقاضیان به صورت اینترنتی و در سایت بانک صادرات برای داوطلبان و متقاضیان انجام می‌شود. سایتی به نشانی bsi.ir که هر یک از داوطلبان باید برای ثبت نام جهت استخدام پیمانی و همین طور استخدام قراردادی به آن مراجعه کنند.

کلیه اقدامات مربوط به انتشار اطلاعیه‌های ثبت نام، ویرایش اطلاعات، اعلام نتایج و پرداخت هزینه ثبت نام از طریق همین سایت صورت می‌گیرد. در حال حاضر بخش مربوط به ثبت نام آزمون استخدامی باز نشده است و به محض انتشار فراخوان ثبت نام آزمن استخدامی و بازگشایی سامانه ثبت نام، این صفحه با راهنمای تصویری و اطلاعات جدید به روز خواهد شد.

 

📌 بانک صادرات و بانک توسعه صادرات با یکدیگر تفاوت دارند. برای ثبت نام در بانک صادرات از طریق لینک اقدام کنید. 📌

 

مدارک ثبت نام در سامانه استخدام بانک صادرات

مدارک ثبت نام در سامانه استخدام بانک صادرات

 ثبت نام برای جذب و استخدام در بانک صادرات به تهیه مدارکی هم نیاز دارد. مدارکی که قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام الزاماً باید برای تهیه آن‌ها اقدام کنید. البته دقت داشته باشید که کلیه این مدارک باید به صورت اسکن شده در سایت بانک صادرات آپلود شوند و نیازی به تحویل حضوری آن‌ها نیست. در ادامه با ذکر لیست مدارک لازم برای ثبت نام در زمان جذب نیرو در بانک صادرات در خدمت شما هستیم.

🔹 آپلود کارت ملی فرد متقاضی در سامانه استخدام بانک صادرات

🔹 تحویل کارت معافیت دائم از خدمت سربازی برای آقایان و یا کارت پایان خدمت آن‌ها

🔹 اسکن صفحه توضیحات شناسنامه و همین طور صفحه اول آن

🔹 تصویر یا اسکن عکس 4×3 فرد متقاضی استخدام

 

🔗 برای اطلاع از زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی روی لینک کلیک کنید. 🔗

 

نکات مهم قبل از ثبت نام استخدام بانک صادرات

در این بخش قصد ذکر نکاتی بسیار مهم که قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام باید به آن توجه لازم را داشته باشید را برای شما داریم.

تنها کسانی می‌توانند برای ثبت نام جهت جذب و پذیرش نیرو در صادرات اقدام کنند که الزاماً شروط لازم در نظر گرفته شده را داشته باشند. از این رو در صورتی که بانک تشخیص دهید شما کلیه شرایط لازم را ندارید از ادامه روند جلوگیری می‌شود.

در زمان درج و بارگذاری مدارک لازم در سامانه استخدام از صحت و سقم آن‌ها اطمینان حاصل کنید. در صورتی که اطلاعات وارد شده هنگام ثبت نام با اطلاعات حقیقی مغایرتی داشته باشد، از ادامه روند ثبت نام متقاضی جلوگیری به عمل خواهد آمد.

فقط از طریق سایت اصلی بانک صادرات به نشانی bsi.ir اطلاعات مربوط به ثبت نام و یا خود ثبت نام را پیگیری کنید. بانک صادرات هیچ مسئولیتی در قبال ثبت اطلاعات و پرداخت هزینه در سایت‌های دیگر قبول نمی‌کند.

مراحل استخدام در بانک صادرات

مراحل استخدام در بانک صادرات

پس از دریافت اطلاعات لازم درباره شرایط و نحوه ثبت نام در آزمون استخدامی، می‌توانید از طریق سایت اصلی بانک در فراخوان ثبت نام کنید و وارد مرحله اصلی رقابت و گزینش بر سر استخدامی در یکی از شعب بانک صادرات ایران شوید. برای استخدام در بانک صادرات باید 2 مرحله را پشت سر بگذارید. ما قصد داریم در این قسمت از مقاله استخدام این دو مرحله را مورد بررسی قرار دهیم. در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم دو پاراگراف بعد را با دقت بالا مطالعه کنید.

📌 همیشه اولین مرحله مربوط به آزمون کتبی می‌باشد. لازم به ذکر است بدانید برای شرکت در آزمون کتبی می‌توانید از سوالات استخدامی سال‌های گذشته استفاده کنید. برای قبولی در مرحله اول از آزمون استخدام حتما باید نمره مورد نظر بانک را اخذ کنید. در غیر این صورت به مرحله دوم نخواهید رسید.

📌 بعد از قبولی در مرحله اول آزمون استخدام وارد مرحله دوم می‌شوید. همانطور که میدانید بخش دوم آزمون مربوط به مصاحبه حضوری می‌باشد. در مصاحبه حضوری شما باید به سوالاتی که کارشناسان بانک مطرح می‌کنند پاسخ دهید و در ادامه باید در معاینات پزشکی شرکت کنید.

داوطلبان عزیز دقت داشته باشند که پذیرش و جذب نهایی در یکی از شعب بانک صادرات ایران، مستلزم واجد شرایط بودن، قبولی در آزمون کتبی، قبولی در مصاحبه حضوری و تایید در معاینات پزشکی است. اگر در هر یک از این مراحل نیاز به راهنمایی دارید، می‌توانید از همکاران ما در مورد آزمون کتبی و یا مصاحبه و هر مورد دیگری راهنمایی بگیرید.

اخبار پیرامون استخدام بانک صادرات

💎 تاریخ و سایت ثبت نام آزمون استخدامی بانک صادرات

ثبت نام آزمون استخدامی بانک صادرات در سال ۱۴۰۲ از تاریخ 7 خرداد شروع شد و تا تاریخ 20 خرداد ادامه داشت. پیش‌بینی می‌شود که در صورت اعلام نیاز از سوی بانک صادرات، ثبت نام از متقاضیان سال جاری هم در همین تاریخ صورت بگیرد.

برای ثبت نام در آزمون استدامی بانک صادرات باید مبلغی را به عنوان هزینه ثبت نام در آزمون پرداخت کنید که از طریق خود سامانه ثبت نام و رمز دوم امکان‌پذیر است. مبلغ مورد نظر برای فیش ثبت نام با انتشار فراخوان آزمون منتشر می‌شود.

در آزمون سال ۱۴۰۲، بانک صادرات فارغ التحصیلان رشته IT در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را مورد آزمون قرار داد. رشته‌های استخدامی سال جاری هنوز منتشر نشده‌اند.

کلیه مراحل ثبت نام و انتشار اطلاعیه‌های استخدامی برای بانک صادرات، از طریق سایت اصلی این بانک به نشانی bsi.ir صورت می‌گیرد. تنها فراخوان‌های استخدامی که از طریق سایت اصلی بانک صادرات منتشر می‌شوند مورد تایید بانک هستند.

راهنمای تلفنی 24 ساعته

📌 برای مطلع شدن از سایت و زمان استخدام بانک شهر در سال 1402 روی لینک کلیک کنید. 📌

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تمام مواردی که باید در مورد استخدام بانک صادرات ایران می‌دانستید را مطرح کردیم. در این مقاله نسبت به مواردی همچون زمان استخدام، شرایط استخدام، مدارک مورد نیاز، مراحل ثبت نام و غیره اطلاعات مهم را در اختیار همراهان گذاشته‌ایم. گفتنی است داوطلبان عزیز قبل از هر اقدامی نسبت به واجد شرایط بودن خود اطمینان حاصل کنند. بعلاوه، کسب اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام در آزمون استخدامی از الزامات مرحله اولی پذیرش در بانک صادرات است. بعد از کسب اطلاعات دقیق و مطمئن شدن از واجد شرایط بودن خود و ثبت نام در آزمون باید برای آزمون کتبی رشته مربوط به خود آمادگی کسب کنید.

کسب موفقیت در آزمون کتبی و پس از آن مصاحبه حضوری، دو مرحله اصلیِ جذب و پذیرش در بانک صادرات ایران است. جهت کسب آمادگی در آزمون کتبی رشته تخصصی خود و کسب نتیجه مثبت در مصاحبه حضوری، می‌توانید با تماس با کارشناسان استخدامی ما از طریق شماره 9099075307 از منابع برگزاری آزمون و روش‌های موفقیت در مصاحبه حضوری مطلع شده و قبولی خود را در آزمون استخدامی بانک صادرات تضمین کنید.

 

برای دانلود PDF این مقاله کلیک کنید.

 

5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چه زمانی می‌توان برای استخدام بانک صادرات اقدام کرد؟ 

در حال حاضر و در سال جاری هنوز زمانی برای استخدام بانک صادرات در سایت استخدام بانک صادرات اعلام نشده است. اما به محض انتشار فراخوان از طریق همین صفحه اطلاع رسانی می‌شود.

شرایط استخدام پیمانی بانک صادرات و استخدام قراردادی بانک صادرات تفاوت دارد؟ 

بله، برای هر یک از روش‌های جذب همراه با انتشار فراخوان، شرایط مربوط به جذب در هر موقعیت و هر شعبه نیز جداگانه منتشر می‌شود.

سامانه استخدام بانک صادرات چیست؟ 

سایت استخدام بانک صادرات سامانه ای به نام bsi.ir است.

نظرات

 1. ارسلان
  ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

  سلام، من حسابداری خوندم و مدرکم هم از یکی از دانشگاه های دولتی بسیار معتبر تهران هست (علامه طباطبایی) میخواستم بدون این مورد میتونه ضامن استخدام بانک صادرات برای بنده باشه؟

  • aria
   ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام، وقت شما بخیر، داشتن مدرک مرتبط به بانکداری از دانشگاه های معتبر گرچه برای استخدام بانک صادرات تاثیر مثبت دارد اما ه هیچ وجه نمی توان آن را ضامن استخدام برای شخصی دانست.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)