ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

زمان و شرایط استخدام بانک رسالت در سال ۱۴۰۳

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۶ دی ۱۴۰۲
استخدام بانک رسالت
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

زمان استخدام بانک رسالت در سال ۱۴۰۳ برای کلیه افراد و داوطلبان اعلام شد. تمامی داوطلبان باید در زمان استخدام بانک رسالت با مراجعه به سایت استخدام بانک رسالت با در دست داشتن مدارک لازم اقدامات لازم را برای ثبت نام جهت استخدام قراردادی بانک رسالت و همین طور استخدام پیمانی بانک رسالت انجام دهید. البته هر فرد باید در زمان استخدام در این بانک باید به شرایط لازم درج شده در سامانه استخدام بانک رسالت نیز توجه لازم را داشته باشند و از آن ها غافل نشود. زیرا در صورت نداشتن شرایط لازم امکان جذب در این بانک برای افراد وجود ندارد.

از آن جایی که کسب اطلاعات لازم برای داوطلبان و متقاضیان جذب در بانک رسالت برای هر یک از داوطلبان مهم و الزامی است در نتیجه کمک گرفتن از مشاوری آگاه در رابطه با قوانین و ضوابط جذب نیرو در بانک رسالت و همین طور کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان و نحوه جذب نیرو در این مؤسسه الزامی می نماید. از این رو و برای دستیابی به اطلاعات بیشتر در این رابطه می توانید با تیم متخصص مشاوره تماس حاصل فرمایید.

اطلاع از شرایط، نحوه و زمان جذب و پذیرش نیرو در بانک رسالت قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام الزامی است

 

چه زمانی می توان برای استخدام بانک رسالت اقدام کرد؟

از جمله موارد بسیار مهمی که در زمان استخدام بانک رسالت در سایت استخدام باید به آن توجه کرد در رابطه با تاریخ جذب نیرو در بانک رسالت است.

باید عرض کنیم که آخرین باری که جذب نیرو از طرف بانک رسالت در سامانه استخدام این بانک در پست های مختلف صورت گرفت مربوطه به حدود پنج سال قبل یعنی سال 94 است.

در آن سال مهلت مشخصی برای ثبت نام جهت جذب نیرو در بانک رسالت در سامانه بانک رسالت در نظر گرفته شده بود و تمامی افراد و داوطلبان می توانستند از تاریخ هشتم تا پانزدهم مهر ماه برای ثبت نام جهت جذب و گزینش نیرو در این بانک جامع اقدام کنند.

البته دقت داشته باشید که جذب نیرو در بانک رسالت در آن سال از بین افراد دارنده مدرک تحصیلی حسابداری و برای پست خزانه داری بانک رسالت تهران صورت گرفته است.

اما پس از آن و تا همین حال حاضر اطلاعیه دیگری در رابطه با جذب نیرو در بانک رسالت برای هیچ شهری منتشر نشده است و این نشان می دهد که بانک رسالت نیازی به جذب نیروی جدید در طول این سال ها نداشته است.

برای اطلاع از زمان و نحوه استخدام بانک آینده بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 ثبت نام برای استخدام بانک رسالت چگونه انجام می شود؟

در رابطه با نحوه ثبت نام جهت جذب نیرو در سایت استخدام برای استخدام قراردادی بانک رسالت و یا استخدام پیمانی باید خدمت شما عرض کنیم که این امر به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سامانه استخدام بانک رسالت برای داوطلبان و متقاضیان پذیرش در این بانک صورت می گیرد.

در واقع، هر فرد باید در تاریخ تعیین شده به سامانه شرایط استخدام بانک رسالت به نشانی www.rqbank.ir وارد شده و  کلیه اقدامات لازم برای ثبت نام جهت استخدام قرارداد بانک رسالت و یا استخدام پیمانی بانک رسالت را در آن انجام دهد.

پس از مراجعه به سامانه استخدام نوبت به تکمیل فرم ثبت نام موجود در سایت استخدام می رسد که باید با دقت بالایی تمامی فیلدهای موجود در آن را به طور کامل تکمیل بفرمایید.

البته توجه داشته باشید که به جز تکمیل فرم ثبت نامی الزاماً باید عکس سه در چهار خود را نیز در سامانه استخدام این بانک اسکن و بارگذاری بفرمایید.

برای آشنایی با استخدام بانک ملت روی لینک کلیک کنید.

استخدام قراردادی بانک رسالت

در رابطه با شرایط استخدام بانک رسالت چه اطلاعاتی دارید؟

پذیرش نیرو و ثبت نام در سایت استخدام بانک رسالت تحت شرایط مشخص و از قبل اعلام شده ای برای تمامی افراد و داوطلبان صورت می گیرد. شرایطی بسیار مهم که قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام جهت جذب و پذیرش باید از آن ها مطلع شوید.

در ادامه این مبحث با ذکر کلیه شرایط مورد نیاز برای جذب نیرو در بانک رسالت در خدمت شما دوستان هستیم و توضیحات لازم را در این رابطه برایتان می دهیم.

البته دقت داشته باشید که این شرایط ذکر شده در ادامه این بخش مربوط به چند سال قبل برگزاری این طرح استخدامی هستند و امکان ایجاد تغییراتی در آن ها برای دوره جدید جذب و پذیرش نیرو در بانک رسالت وجود دارد.

. متقاضیان جذب در بانک رسالت الزاماً‌ باید کارت معافیت پزشکی و یا کارت پایان خدمت را داشته باشند.

. هر فرد متقاضی در زمان جذب و پذیرش نیرو در رسالت چه استخدام قراردادی بانک رسالت و چه استخدام پیمانی الزاماً باید از محل کار قبلی خود خارج شده باشد و در هیچ شرکت یا ارگان خصوصی و یا دولتی مشغول به کار نباشد.

. داشتن حداکثر بیست و هشت سال برای تمامی افراد مایل به استخدام قراردادی و یا پیمانی الزامی است.

. در صورتی که با داشتن مدرک کارشناسی اقدام به ثبت نام جهت جذب پذیرش در بانک رسالت می کنید الزاماً‌ نباید معدلتان از چهارده پایین تر باشد.

. در صورت غیربومی بودن فرد متقاضی امکان ثبت نام جهت استخدام قراردادی و یا پیمانی برای وی وجود ندارد.

. در صورت محکومیت فرد به فساد اخلاقی و داشتن پرونده قضایی امکان ثبت نام برای جذب نیرو در بانک رسالت برای وی وجود ندارد.

. فرد متقاضی ثبت نام برای جذب و پذیرش در بانک رسالت نباید هیچ گونه وابستگی به گروه ها و یا احزاب سیاسی داشته باشد.

برای اطلاع از سایت و زمان استخدام بانک شهر بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

نحوه جذب نیرو در بانک رسالت به چه صورت است؟

جذب نیرو در این بانک برای کلیه متقاضیان در قالب استخدام قراردادی بانک رسالت و استخدام پیمانی به صورت برگزاری آزمون ورودی و همچنین مصاحبه استخدامی انجام می گیرد.

در صورتی که فرد متقاضی از این دو مرحله با موفقیت بیرون بیاید و بتواند امتیاز خوبی را کسب کند می تواند کار خود را در بانک رسالت آغاز کند.

برای اطلاع از حداقل معدل و شرایط استخدام بانک شهر بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

چگونه خود را برای موفقیت در آزمون ورودی و مصاحبه بانک رسالت آماده کنم؟

همان طور که در بخش بالا نیز خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کردیم قبولی و پذیرش در بانک رسالت در صورت پذیرش در آزمون ورودی و همین طور گذراندن مرحله مصاحبه صورت می گیرد.

اما در اینجا این پرسش به ذهن شما می رسد که خب چگونه می توانم برای پشت سر گذاشتن موفقیت آمیز این دو مرحله خود را آماده کنم؟

در جواب باید بگوییم که این امر در صورتی امکان پذیر است که شما اطلاعات کافی را در رابطه با نحوه برگزاری مصاحبه و آزمون داشته باشید و بدانید که چه سؤالاتی در آن ها مطرح می شوند.

بهترین راه ممکن در این رابطه و کسب تمامی این اطلاعات یاری خواستن از مشاوری آگاه و کاردان است. فردی که بتواند با دانش خود شما را از این امر مهم به درستی آگاه کند.

برای آشنایی با استخدام بانک ملی روی لینک کلیک کنید

 

1/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

تاریخ استخدام بانک رسالت چه زمانی است؟ 

استخدام بانک رسالت در سال جاری هنوز اعلام نشده و آخرین دوره استخدام در این بانک در سال 94 بوده است.

سایت استخدام بانک رسالت برای استخدام قراردادی بانک رسالت و استخدام پیمانی بانک رسالت کدام است؟

سامانه استخدام بانک رسالت همان سایت خود این بانک است.

آیا برای ثبت نام در سایت استخدام بانک رسالت شرایطی تعیین شده است؟ 

بله. برای اطلاع از این شرایط مهم با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام حوزه علمیه خواهران

  ثبت نام پذیرش حوزه علمیه خواهران 1403 – زمان، شرایط whc.ir

  افراد علاقه‌مند در رشته‌های معارف و حوزوی می‌توانند برای ثبت نام حوزه علمیه خواهران در سال جاری اقدام نمایند. حوزه علمیه خواهران برای سه مقطع عمومی (کارشناسی)، عالی (کارشناسی ارشد) و تخصصی (دکتری) دانشجو می‌پذیرد. بنابراین داوطلبان می‌توانند بعد از...
 • اعلام نتایج آزمون عملی فنی حرفه ای

  اعلام نتایج آزمون عملی فنی حرفه ای 1403 + جواب portaltvto

  اعلام نتایج آزمون عملی فنی حرفه ای حدود 20 الی 30 روز بعد از تاریخ آزمون است. داوطلبانی که در آزمون ادواری هر کدام از مهارت‌های فنی حرفه ای شرکت نموده‌اند، در زمان اعلام نتایج آزمون عملی فنی با مراجعه...
 • کارت ورود به جلسه آزمون ادواری فنی حرفه ای

  کارت ورود به جلسه آزمون ادواری فنی حرفه ای ۱۴۰۳

  زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ادواری فنی حرفه ای برای متقاضیان این آزمون اعلام شد، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون آنلاین فنی حرفه ای از طریق سامانه Portaltvto امکان پذیر است. متقاضیان از طریق این سامانه می‌توانند...
 • شرایط استخدام آموزش و پرورش

  شرایط استخدام آموزش و پرورش + بخشنامه جدید 1403

  امروزه بسیاری از فارغ التحصیلان در رشته های مختلف به دنبال اطلاع از شرایط استخدام آموزش و پرورش هستند، چرا که فرهنگیان آموزش و پرورش و معلمان ساعات کمتری نسبت به کارمندان مشغول کار دارند و همچنین از حقوق بازنشستگی...
تماس با مشاور