ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

دفترچه استخدامی محیط زیست 1403 + دانلود pdf | ایران تحصیل

دفترچه استخدامی محیط زیست
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آن دسته از متقاضیانی که مایل به ثبت‌نام در آزمون استخدامی سازمان حفاظت محیط زیست در سال ۱۴۰۳ هستند، باید قبل از هر چیز دفترچه استخدامی محیط زیست را دانلود کنند. در این دفترچه اطلاعات مهمی از جمله اطلاعات مربوط به شرایط ثبت‌نام آزمون استخدامی سازمان حفظت محیط زیست، زمان اسم‌نویسی برای آزمون محیط زیست، رشته‌های ارائه شده در این آزمون و همچنین مدارکی که افراد باید برای بارگذاری در سامانه و مرحل مصاحبه آماده کنند، ارائه شده است. از آنجا که ممکن است بسیاری در ارتباط با نحوه دریافت دفترچه آزمون سازمان حفاظت محیط زیست و همچنین مفاد آن آگاهی نداشته باشند، در ادامه توضیحاتی در خصوص ارائه خواهیم کرد.

اهمیت دریافت دفترچه استخدامی محیط زیست 1403

افرادی که مایل به شرکت در آزمون استخدامی سازمان حفاظت محیط زیست در سال 1403 هستند، باید در زمان مقرر به سامانه سنجش مراجعه کنند و مراحل ثبت‌نام آزمون استخدامی محیط زیست انجام دهند.اما ثبل از هر چیز داوطلبان باید دفترچه آزمون سازمان حفاظت محیط زیست را دریافت کنند. با دانلود دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون، داوطلبان می‌توانند از مهمترین مفاد آن آگاه شوند.

یکی از مهمترین دلایل اهمیت دریافت دفترچه استخدامی محیط زیست این است که افراد ابتدا باید با شرایط عمومی و اختصاصی پذیرش این سازمان مطلع شوند. از آنجا که هر شخصی نمی‌تواند برای آزمون ثبت‌نام کند، تنها افرادی می‌توانند برای حضور در این آزمون آماده شوند که برخوردار از شرایط عمومی و اختصاصی باشند. برای اطلاع از شرایط اعلام شده تنها باید به دفترچه راهنمای این آزمون مراجعه کنید.

علاوه بر این برای اطلاع از سهمیه‌های ارائه شده از جمله سهمیه جانبازان، ایثارگران و معلولین افراد باید ابتدا دفترچه آزمون سازمان حفاظت محیط زیست را دریافت کنند و از میزان سهمیه‌های آزمون آگاهی یابند.

از سوی دیگر اطلاع از مواد امتحانی که در آزمون استخدامی سازمان محیط زیست ارائه شده‌اند، بسیار اهمیت دارد و افراد می‌توانند برای اطلاع از دروس و مواد امتحانی، برای مطالعه خود و انتخاب مهم‌ترین منابع برنامه‌ریزی داشته باشند. بنابراین دانلود دفترچه راهنمای ثبت‌نام از طریق سامانه سنجش بسیار ضروری می‌باشد و افراد باید در زمان مقرر دفترچه خود را دریافت کنند.

برای استخدام سازمان محیط زیست وارد لینک شوید.

اهمیت دریافت دفترچه استخدامی محیط زیست

مفاد دفترچه استخدامی محیط زیست 1403

همانگونه که اشاره شد داوطلبان برای نام‌نویسی در آزمون استخدامی سازمان حفاظت محیط زیست، در زمان مقرر باید دفترچه آزمون سازمان حفاظت محیط زیست را دانلود کرده و پس از مطالعه و بررسی موارد درج شده در این دفترچه، برای نام‌نویسی خود اقدام نمایند. این دفترچه دارای اطلاعات کامل و مهمی در مورد آزمون استخدامی از جمله مدارک ثبت‌نام، زمان ثبت‌نام، شرایط عمومی و اختصاصی، رشته‌های ارائه شده، زمان برگزاری آزمون، زمان اعلام نتایج می‌باشد. بنابراین دانلود این دفترچه الزامی است. دفترچه آزمون سازمان حفاظت محیط زیست مجزا نیست و به عنوان بخشی از دفترچه راهنمای آزمون استخدامی دستگاه اجرایی در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌گیرد. اما مهمترین مفاد این دفترچه شامل موارد زیر است:

 • نشانی سایت ثبت‌نام آزمون استخدامی محیط زیست
 • تاریخ آغاز و پایان ثبت‌نام آزمون
 • ارائه شرایط عمومی و اختصاصی ثبت‌نام آزمون محیط زیست
 • مهم‌ترین مدارک جهت ثبت‌نام در آزمون
 • سهمیه‌های اعمال شده در آزمون محیط زیست
 • منابع و موارد امتحانی جهت ثبت‌نام آزمون
 • ارائه کد رشته‌های لازم برای شرکت در آزمون
 • ارائه توضیحات لازم در ارتباط با نحوه اجرای فرآیند ثبت‌نام آزمون
 • اطلاعات مربوط به نحوه دریافت کارت آزمون
 • اطلاعات مربوط به چگونگی برگزاری  و تاریخ اعلام نتایج اولیه آزمون
 • اطلاعات مربوط به جزییات مصاحبه حضوری و اعلام نتایج نهایی آزمون محیط زیست

برای اطلاع از ثبت نام همیار محیط زیست کلیک کنید.

مفاد دفترچه استخدامی محیط زیست

نحوه دریافت دفترچه استخدامی محیط زیست 1403

همانطور که در بخش قبل اشاره شد دفترچه آزمون استخدامی سازمان حفاظت محیط زیست به شکل مجزا ارائه نمی‌شود و به عنوان بخشی از دفترچه راهنمای آزمون فراگیر دستگاه اجرایی در اختیار افراد داوطلب قرار می‌گیرد و شرکت کنندگان باید در زمان مقرر با مراجعه به سامانه سنجش به آدرس sanjesh.org دفترچه استخدامی محیط زیست را دانلود کنند. برای دریافت دفترچه باید به سامانه سنجش مراجعه کنید.

در مرحله بعد بر روی دفترچه راهنمای امتحان مشترک فراگیر دستگاه اجرایی کلیک نمایید. با کلیک بر روی لینک فایل pdf دفترچه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

جهت اطلاع از زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی وارد لینک شوید. 

زمان انتشار دفترچه استخدامی محیط زیست 1403

متقاضیان آزمون استخدامی سازمان حفاظت محیط زیست ۱۴۰۳ باید در تاریخ اعلام شده از سوی سازمان سنجش به عنوان مجری برگزار کننده آزمون، مراحل اسم‌نویسی خود را انجام دهند. بسیاری در ارتباط با زمان انتشار دفترچه استخدامی محیط زیست سؤال دارند. باید بگوییم که معمولاً دفترچه  آزمون استخدامی سازمان محیط زیست به عنوان بخشی از دفترچه راهنمای دستگاه اجرایی؛ همزمان با فرایند ثبت‌نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در دسترس داوطلبان قرار می‌گیرد. در سال گذشته دفترچه راهنمای نهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی در بهمن ۱۴۰۰ منتشر شد. در سال جدید هنوز زمان انتشار دفترچه آزمون سازمان حفاظت محیط زیست اعلام نشده است. به محض انتشار دفترچه رانمای این آزمون، مطالب این مقاله به روزرسانی خواهد شد.

زمان انتشار دفترچه استخدامی محیط زیست

اطلاعیه

 دفترچه استخدامی محیط زیست 1403 هنوز منتشر نشده است، در صورت انتشار، مطالب این مقاله به روزرسانی خواهد شد.

 

دانلود دفترچه استخدامی محیط زیست 1403

همانگونه که اشاره شد اطلاع از مفاد دفترچه آزمون سازمان حفاظت محیط زیست 1403 بسیار اهمیت دارد، چرا که افراد می‌توانند علاوه بر مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی که باید حتماً آنها را مورد بررسی قرار دهند، می‌توانند از مواد امتحانی و منابع آزمون مطلع شوند. از سوی دیگر با بررسی دفترچه آزمون سازمان حفاظت محیط زیست، شما می‌توانید مدارک لازم برای ارائه در سامانه سنجش را آماده کنید. از آنجا که دفترچه راهنمای آزمون سازمان حفاظت محیط زیست 1403 هنوز منتشر نشده است و این آزمون به عنوان بخشی از امتحان مشترک فراگیر دستگاه اجرایی برگزار می‌شود، در ادامه دفترچه نهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه اجرایی در اختیار شما قرار داده شده است.

برای دانلود دفترچه نهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی سال ۱۴۰۰ بر روی لینک کلیک نمایید.

 

جدیدترین اخبار پیرامون استخدام سازمان محیط زیست 1403

استخدام ۵۷۰ نیرو در سازمان حفاظت محیط زیست در سال 1403

به گزارش امور اداری سازمان حفاظت محیط زیست، با توجه به دریافت مجوزهای لازم از سازمان استخدامی کشور، در سال جاری در صورت تأمین اعتبار، ۳۸۰ محیط بان، 170 کارشناس و 20 نگهبان در استان‌ها و ستادها استخدام می‌شوند و افراد برگزیده پس از مصاحبه و گزینش به استخدام سازمان حفاظت محیط زیست درمی آیند.

صدور مجوز برای استخدام 19 محیطبان در سازمان حفاظت محیط زیست اصفهان

 به نقل از خبرگزاری مهر فرمانده یگان حفاظت محیط زیست اصفهان اعلام کرده است در سال ۱۴۰۳ مجوز برای استخدام 19 محیط بان در این استان صادر شده است. این در حالی است که امسال  ۱۵ نفر از محیطبانان بازنشسته خواهند شد و نبود تعادل بین نیروهای بازنشسته و نیروهایی که تازه استخدام می‌شوند، یکی از مشکلات اساسی می‌باشد.

جدیدترین اخبار پیرامون استخدام سازمان محیط زیست

جهت دریافت دریافت شماره پرونده آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی بر روی لینک کلیک نمایید. 

خلاصه مطالب

داوطلبانی که مایل به ثبت‌نام در آزمون سازمان حفاظت محیط زیست در سال 1403 هستند، قبل از هر چیز باید در جریان شرایط عمومی و اختصاصی و همچنین مدارکی که باید در سامانه سنجش بارگذاری کنند، قرار بگیرند و تنها راه اطلاع از این شرایط و مدارک، دانلود دفترچه استخدامی محیط زیست ۱۴۰۳ است.

 علاوه بر افراد می‌توانند از منابع امتحانی و رشته‌های شغلی که برای استخدام در سازمان محیط زیست ارائه شده‌اند، آگاهی یابند. از این رو داوطلبان باید در زمان مقرر دفترچه راهنمایی ثبت‌نام را از سامانه سنجش دانلود کنند. در این مقاله سعی کردیم در ارتباط با مفاد دفترچه استخدامی محیط زیست و نحوه دریافت آن توضیحاتی را ارائه کنیم. چنانچه نیازمند کسب اطلاعات تکمیلی هستید، کافی است با کارشناسان مجرب مجموعه ایران تحصیل تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان متقاضی قرار دهند.

برای دانلود pdf مقاله کلیک کنید.

 

3/5 - (6 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

زمان انتشار دفترچه استخدامی محیط زیست 1403 چه تاریخی است؟

این دفترچه همراه با انتشار دفترچه استخدامی دستگاه اجرایی منتشر خواهد شد و هنوز زمان انتشار آن اعلام نشده است.

نحوه دریافت دفترچه استخدامی محیط زیست 1403 چگونه است؟

با توجه به متن مقاله می‌توانید دفترچه استخدامی محیط زیست را دریافت نمایید.

مفاد دفترچه استخدام محیط زیست 1403 چیست؟

در این مطلب به مهمترین مفاد این دفترچه اشاره کردیم.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • سامانه ثبت نام برگه حمایت تحصیلی اتباع 1403 - نوبت دهی تمدید

  سامانه ثبت نام برگه حمایت تحصیلی اتباع 1403 – نوبت دهی تمدید

  از جمله مدارکی که برای ثبت نام دانش آموزان اتباع و مهاجران در مدارس نیاز است، مدارک شناسایی و مدارک مرتبط با اقامت دانش آموزان است. دانش آموزانی که دارای اقامت هستند، با مراجعه به مدارس، می‌توانند روند ثبت نام...
 • نقش کلاس آمادگی تیزهوشان در افزایش شانس قبولی آزمون

    یکی از وظایف مهم کادر آموزشی مدارس، ارزیابی دانش‌آموزان ازنظر علمی و گزینش آن تعدادی است که جزو دانش‌آموز تیزهوش و مستعد شناخته می‌شوند. این دانش‌آموزان به دلیل توانایی ذهنی بالا و قدرت یادگیری قوی که دارند، می‌توانند با...
 • بهترین آموزشگاه کنکور در کشور

  کنکور یکی از مهم‌ترین مراحل زندگی هر دانش آموزی است؛ بنابراین باتوجه‌به رقابت زیاد بین داوطلبان و اهمیت این آزمون در آینده شغلی آن‌ها، پیشنهاد ما شرکت در دوره‌های آموزشی بهترین آموزشگاه کنکور کشور (آکادمی مسگرینو) است که توسط مهندس...
 • قوانین اعتراض به نمره دانشگاه

  نحوه اعتراض به نمره دانشگاه ۱۴۰۳ + تغییر بعد ثبت نهایی

  توجه به قوانین اعتراض به نمره دانشگاه می تواند تاثیر مثبتی در دیدگاه و نظر اساتید به درخواست دانشجویان داشته باشد. در گذشته از نوشتن نامه های رسمی و اداری کاغذی در این خصوص استفاده می شد اما امروزه با...
تماس با مشاور