ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی + زمان و نحوه ثبت نام | ایران تحصیل

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۱۱
ثبت نام آزمون استخدامی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی برای تمام افراد متقاضی و داوطلب کار در این سازمان های دولتی آغاز شد. کلیه افراد متقاضی می توانند بعد از مطالعه دقیق و ریز به ریز دفترچه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سنجش اقدامات لازم را برای ثبت نام در زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲ انجام دهند. دقت داشته باشید که ثبت نام در تاریخ و مهلت مورد نظر در صورت داشتن شرایط لازم برای هر یک از افراد متقاضی انجام می شود.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲ و دیگر دوره های برگزاری این آزمون از قبل به اطلاع داوطلبان و افراد متقاضی می رسد. پس از اتمام زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه اجرایی نوبت به شرکت داوطلب در آزمون سازمان های مختلف اجرایی از جمله جهاد دانشگاهی و در ادامه اطلاع از نتایج آن در سامانه ثبت نام آزمون استخدامی فراگیر کشور hrtc.ir  می رسد.

با توجه به این که کسب اطلاعاتی درست و موثق در رابطه با مهلت و زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲ و همین طور شرایط و مدارک لازم برای انجام ثبت نام در تاریخ تعیین شده الزامی است از این رو کمک خواستن از فردی آگاه در این مهلت در نظر گرفته شده می تواند بسیار مؤثر باشد. مشاوران حاضر در مرکز مشاوره و ثبت نام امتحان استخدامی دستگاه های اجرایی می توانند برای سهولت انجام این کار در خدمت داوطلبان عزیز شرکت کننده در امتحان استخدامی دستگاه های اجرایی سنجش در مهلت تعیین شده باشند.

 

جهت اطلاع از زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲  از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲

در رابطه با زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲  کشور باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که این تاریخ با توجه به عدم فرا رسیدن زمان ثبت نام در این دوره هنوز مشخص نیست و زمان آن بستگی به تصمیم سازمان سنجش در این رابطه دارد.

اما در رابطه با تاریخ ثبت نام هشتمین دوره برگزاری این آزمون باید عرض کنیم که در سال جاری شاهد شروع ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از تاریخ بیستم شهریور ماه برای متقاضیان بودیم.

البته براساس تصمیم سازمان سنجش آموزش کشور تاریخ دیگری هم در مهر ماه برای انجام ثبت نام امتحان استخدامی دستگاه های اجرایی سنجش برای داوطلبان در نظر گرفته شد.

به عبارت دیگر، تمامی افراد متقاضی می توانستند از تاریخ یکم الی چهارم مهر ماه نیز برای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اقدامات لازم را انجام دهند تا بدین ترتیب پس از انجام ثبت نام برای شرکت در آزمون و اعلام نتایج در سامانه هایی همچون سامانه ثبت نام آزمون استخدامی فراگیر کشور hrtc.ir اقدامات لازم را انجام دهند.  

البته این مهلت دوم در نظر گرفته شده به علت تداخل تاریخ ثبت نام امتحان استخدامی دستگاه های اجرایی با تاریخ اعلام نتایج کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها و عدم دسترسی بسیاری از افراد به سایت سازمان سنجش بود.

 

 

آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی

 

 

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

دفترچه ثبت نام امتحان استخدامی دستگاه های اجرایی هر ساله در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر شده و از همان زمان مهلت ثبت نام در امتحان استخدامی دستگاه های اجرایی آغاز می شود.

در رابطه با نحوه ثبت نام امتحان استخدامی دستگاه های اجرایی باید خدمت شما عرض کنیم که این امر به صورت آنلاین و اینترنتی برای تمامی افراد متقاضی انجام می گیرد و نیازی به مراجعه حضوری به مرکز و سازمان خاصی نیست.

از آن جایی که بهتر است قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در رابطه با ثبت نام امتحان استخدامی دستگاه های اجرایی اطلاعات لازم را بدست آورید در ادامه این بخش با ذکر روند ثبت نام در این ارگان های دولتی به صورت تصویری در خدمت شما هستیم.

از طریق این آموزش تصویری می توانید به طور کامل با روند ثبت نام در زمان ثبت نام نهمین آزمون دستگاه های اجرایی کشور به طور کامل آشنایی لازم را پیدا کنید.

. در مرحله اول برای ثبت نام امتحان استخدامی دستگاه های اجرایی الزاماً باید وارد سامانه سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org شوید.

 

برای مطالعه و دانلود دفترچه استخدامی وزارت بهداشت روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

شرایط استخدام دستگاه های اجرایی

 

 

. پس از ورود به سایت مذکور نوبت به کلیک بر روی گزینه ای به نام استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی می رسد.

. قدم بعدی برای ثبت نام انتخاب گزینه ای به نام هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور است.

. در مرحله بعدی نوبت به پرداخت هزینه در نظر گرفته شده برای ثبت نام نیاز به کلیک بر روی گزینه خرید کارت اعتباری جهت واریز وجه مورد نظر از طریق کارت های عضو شتاب می رسد.

 

 

استخدام دستگاه های اجرایی

 

 

. قدم بعدی در مهلت ثبت نام کلیک بر روی گزینه موجود در صفحه باز شده تحت عنوان سریال ثبت نام هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی است.

پس از کلیک و فعال کردن این گزینه ذکر شده در بالا الزاماً باید بر روی گزینه تأیید و ادامه کلیک بفرمایید.

 

 

زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲

 

 

 

. مرحله بعدی درج تمامی اطلاعات فردی خواسته شده در صفحه باز شده است. اطلاعاتی از جمله شماره تلفن ثابت و همراه، نام و نام خانوادگی فرد متقاضی ثبت نام، پست الکترونیک و غیره که باید در فیلدهای مربوطه آن ها را وارد کنید.

. در قدم بعدی می توانید اطلاعات درج شده در مرحله قبل یعنی شماره تلفن ثابت و همراه و موارد دیگر را مشاهده کنید و سپس بر روی عبارتی تحت عنوان ضمن مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط شماره پیگیری پرداخت را نیز یادداشت نموده ام و در ادامه بر روی گزینه ادامه روند پرداخت کلیک بفرمایید.

. در مرحله بعدی نوبت به درج اطلاعات کارت بانکی در فیلدهای مربوطه و کلیک بر روی گزینه ای تحت عنوان پرداخت می رسد.

 

 

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 

 

 

. پس از طی کلیه مراحل مذکور در مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت نام الزاماً باید به قدم سوم ذکر شده در این نوشته بازگردید و گزینه صورتی رنگی تحت عنوان تأیید و ادامه-گام بعدی را بزنید تا به مرحله بعدی وارد شوید.

. در قدم بعدی نوبت به درج دو مورد مهم یعنی اطلاعات هویتی و همین طور عبارت امنیتی در فیلدهای به نمایش درآمده در صفحه باز شده می رسد.

پس از درج این دو مورد باید بر روی گزینه ای به نام ورود به سیستم کلیک بفرمایید.

. آخرین مرحله از مراحل ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی درج اطلاعات مهم هویتی از جمله شماره شناسنامه، تاریخ و محل تولد، کد ملی، سهمیه، محل تولد و نام پدر است.

البته به جز این اطلاعات باید برای درج اطلاعاتی مهم از جمله اشتغال در حرفه و شغل مورد نظر و همین طور اطلاعات مربوط به سهمیه خود نیز در مهلت ثبت نام اقدام بفرمایید.

در پایان روند ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از یادداشت کد رهگیری ارائه شده به وسیله سیستم غافل نشوید.

البته برای اطمینان خاطر بیشتر بهتر است پرینتی از مراحل انجام شده ثبت نام تهیه کرده و آن را در نزد خود نگاه دارید.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه استخدام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

همان  گونه که بالاتر نیز خدمت شما عرض کردیم ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سنجش تحت شرایطی برای هر یک از افراد متقاضی صورت می گیرد.

 • شرایطی بسیار مهم که در صورت عدم وجود فرد متقاضی نمی تواند کوچکترین اقدامی برای ثبت نام امتحان استخدامی دستگاه های اجرایی انجام دهد.
 • از میان مهم ترین شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام در زمان ثبت نام نهمین آزمون دستگاه های اجرایی کشور می توان به داشتن حداقل و حداکثر سن برای ثبت نام اشاره کرد.
 • در واقع، اگر قصد ثبت نام در این آزمون با مدرک دکترا را دارید سنتان نباید از 45 بیشتر باشد. البته این رده سنی برای داوطلبان دارای مدرک فوق لیسانس، لیسانس، فوق دیپلم و دیپلم به ترتیب 40،‌35، 30 و حداکثر بیست و پنج سال است.
 • از دیگر شرایط مهم برای ثبت نام امتحان استخدامی دستگاه های اجرایی می توان به موارد مهمی همچون در سلامت کامل به سر بردن داوطلب، ایرانی بودن وی، عدم اعتیاد وی به مواد مخدر و همین طور شرکت آقایان در خدمت نظام وظیفه اشاره کرد.

 

 

برای دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

شرایط عمومی ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

در این قسمت همراه ما باشید تا شرایط عمومی برای استخدام شدن در سازمان های دولتی مختلف را بررسی کنیم. توجه داشته باشید که شرایط عمومی برای همه سازمان ها یکسان است و برای هر سازمان شرایط مختلفی تعیین نشده است. آنچه متفاوت است، مربوط به شرایط اختصاصی می شود.

 • داشتن تابعیت ایرانی یکی از شرایط برای تمامی سازمان ها است.
 • مورد بعدی مربوط به داشتن دین اسلام و قبول داشتن سایر ادیان معتبر می باشد.
 • همچنین فرد باید پایبند به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران باشد.
 • گذراندن دوره خدمت و یا ارائه کارت پایان خدمت نیز ضروری است.
 • به علاوه داشتن توانایی جسمی و روانی متناسب با شغل نیز ضروری می باشد.
 • تمامی افراد باید عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدرداشته و این مورد از طریق آزمایش بررسی خواهد شد.
 • نداشتن سوء سابقه نیز از جمله شرایط مهمی است که باید افراد دارا باشند.
 • مورد بعدی نداشتن منع قانونی برای ثبت نام است.
 • تمامی متقاضیان نباید جزء نیروهای بازخرید شده باشند زیرا استخدام بازنشسته ها ممنوع است.
 • اگر فردی به صورت رسمی و پیمانی استخدام سازمان های دیگر باشد، باید در زمان قبولی استعفا داده باشد.
 • افرادی که از شرایط سنی معاف باشند، شامل، همسر و فرزند جانبازان 25 درصد به بالا، فرزند و همسر آزاده با حداقل یک سال سابقه اسارت و بیشتر و رزمنده ای که 6 ماه به صورت داوطلبانه جبهه حضور داشته اند می باشد.
 • شرایط سنی برای خانواده شهدا با 5 سال بیشتر در نظر گرفته می شود.
 • افرادی که 6 ماه کمتر در جبهه بوده اند، به اندازه حضورشان بر شرایط سنی آن ها اضافه می شود.
 • شرط سنی برای آقایان بدون در نظر گرفتن مدت زمان دوره خدمت ضرورت آن ها خواهد بود.

 

شرایط اختصاصی برخی از دستگاه های اجرایی کشور

همانطور که در موارد فوق اشاره کرده بودیم، شرایط اختصاصی برای سازمان ها با یکدیگر متفاوت است. به علاوه ممکن است دریک سازمان برای هر شغل متفاوت، شرایط اختصاصی متفاوتی تعیین شده باشد. در ادامه ما برخی از شرایط اختصاصی برای سازمان ها را بررسی خواهیم کرد.

 

شرایط اختصاصی استخدام وزارت آموزش و پرورش

افرادی که در آزمون آموزش و پرورش پذیرفته می شوند، باید یک دوره یک ساله مهارت آموزی نیز گذرانده باشند. در این دوره،دروس تربیتی، تخصصی و کارورزی کار شده و حقوقی نیز به افراد داده نخواهد شد.

شرایط این دوره ها به شرح زیر است:

 • این دوره ها نه تنها رایگان نیست؛ حتی ممکن است از داوطلبان هزینه هایی نیز گرفته شود.
 • افرادی که پذیرفته شده اند لازم است به سایت دانشگاه شهید رجایی مراجعه کرده و شرایط ثبت نام را بخوانند.
 • افرادی که در حوزه های آموزگار، دبیر، مراقب سلامت، مشاور و مربی امور تربیتی پذیرفته شده اند باید به دانشگاه فرهنگیان مراجعه نمایند.
 • حضور در تمامی کلاس ها الزامی است در غیر این صورت به معنای انصراف است.
 • گواهی مهارت آموزی ارزشی جهت ادامه تحصیل نخواهد داشت.
 • دوره یک ساله مهارت آموزی جزو سنوات خدمتی محسوب نخواهد شد.
 • محلی که افراد باید برای مهارت آموزی مراجعه کنند در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.
 • دانشگاه های برگزار کننده تعهدی برای ارائه محل سکونت و خورد و خوراک ندارد.
 • باید دارای مدارک ICDL و روخوانی قرآن کریم باشند.
 • امکان تغییر محل مهارت آموزی (در صورت وجود شغل) وجود دارد.

 

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 

شرایط اختصاصی استخدام در وزارت جهاد کشاورزی

در وزارت جهاد کشاورزی افراد به دو صورت پیمانی یا قراردادی استخدام خواهند شد.

شرایط استخدام پیمانی این است که افراد حافظ قرآن در سطح 3 حوزه یا بالاتر باشند.

شرایط استخدام قراردادی نیز بدین شرح است که افراد قرارداد برای هر دوره کاری می بندند. برای این نوع استخدام ممکن است شرکت های فرودگاهی و ناوبری هوایی استخدام داشته باشند. به همین دلیل تسلط به زبان انگلیسی مورد نیاز است.

افرادی که در رده شغلی کارشناس الکترونیک هواپیمایی پذیرفته می شوند، لازم است حدوداً 52خ ساعت دوره تخصصی فنی الکترونیک هواپیمایی گذرانده باشند. برای رده شغلی کارشناس ارتباطات هواپیمایی، لازم است افراد

340 ساعت دوره تخصصی مخابرات هواپیمایی و آموزش های عملی بگذرانند. برای رده شغلی کارشناس ایمنی زمینی هواپیما داشتن حداقل قد 175 سانتی مترو گذراندن course 111 بعد از قبولی در آزمون ضروری است.

 

 

برای ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

شرایط اختصاصی استخدام در سازمان هواشناسی کشور

افرادی که در این سازمان پذیرفته می شوند، نیاز است دوره های تخصصی هواشناسی در مرکز آموزش هواشناسی و علوم جو به مدت 6 ماه بگذرانند. به علاوه در مشاغل این سازمان نیاز است افراد به ارائه تعهد خدمت به صورت شیفتی (نوبتکاری) در مشاغل پیش بین هواشناسی، کارشناس زیرساخت ارتباطات هواشناسی و کارشناس هواشناسی همدیدی بپردازند.

 

شرایط اختصاصی استخدام در سازمان پزشکی قانونی کشور

برای استخدام در این سازمان نیاز است افراد توانایی انجام کار به تشخیص کمیسیون پزشکی این دستگاه را داشته باشند. برای این شغل تنها دارندگان مدرک تحصیلی ژنتیک انسانی که مدرک تحصیلی کارشناسی علوم آزمایشگاهی دارند، می توانند شرکت کنند.

 

 

مدارک لازم ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سنجش کشور

برای ثبت نام در آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی کشور نیاز به ثبت برخی از مدارک شناسایی و تحصیلی می باشد که باید آن ها را به صورت اینترنتی در سامانه مربوطه قرار داد، در ادامه به بررسی مدارکی که برای ثبت نام در این آزمون های استخدامی لازم است خواهیم پرداخت:

 • مدرک تحصیلی فرد داوطلب
 •  عکس 4×3 وی به صورت سیاه و سفید و همین طور تمام رخ البته با حجم تعیین شده یعنی پانزده تا هفتاد کیلوبایت و فرمت jpg
 • کارت ملی و اسکن آن در سامانه مورد نظر
 • مدارکی مبتنی بر داشتن سهمیه های مختلف نیز برای ثبت نام نیز مهم و الزامی به نظر می رسد و باید به آن توجه شود.

 

 

نحوه ویرایش فرم ثبت نام آزمون استخدام دستگاه های اجرایی کشور ۱۴۰۲

در بسیاری از مواقع ممکن است تا افراد در زمان انجام ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور موردی را به غلط و یا اشتباه وارد نمایند یا به کل به هر دلیلی مورد به خصوصی را در زمان ثبت نام وارد نکرده اند، از همین جهت برای این افراد امکان ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت در نظر گرفته شده است تا پس از طی کردن فرایند ثبت نام به صورت کامل برای رفع ایراد رخ داده اقدام به ویرایش نمایند.

شما در زمانی که برای آزمون استخدامی هر کدام از دستگاه های اجرایی اقدام می کنید از یک نام کاربری و رمز عبور بهره مند می شوید، با استفاده مجدد از این نام کاربری و رمز عبور می توانید به اطلاعاتی که وارد کرده اید دسترسی داشته باشید و برای تغییر آن ها اقدام نمایید.

توجه داشته باشید که مهلت ویرایش صرفا در همان مدت زمانی می باشد که برای ثبت نام در نظر گرفته شده است و صرفا ممکن است یکبار دیگر با اعلام سازمان مربوطه امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان فراهم گردد.

 

 

ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی

 

اطلاع از مکان برگذاری آزمون استخدام دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲

در رابطه با نحوه کسب اطلاع از مکان برگزاری آزمون دستگاه های اجرایی باید خدمت شما عرض کنیم که مکان برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی شما قابل مشاهده بوده و در زمان دریافت این کارت از این موضوع مطلع می شوید.

 

 

اهمیت دریافت مشاوره قبولی در آزمون های استخدامی سنجش

قبولی در امتحان های استخدامی دستگاه های اجرایی سنجش و دریافت بهترین نتیجه از این آزمون در سامانه های مختلف از جمله سامانه ثبت نام آزمون استخدامی فراگیر کشور hrtc.ir در گرو توجه به شماری از مهم ترین نکات و اصول لازم است.

از میان این مهم ترین نکات می توان از در اختیار داشتن و مطالعه بهترین منابع مورد نیاز و همین طور اطلاع از بهترین روش های مطالعه آن هاست.

البته در این میان آشنایی با سؤالات آزمون های برگزار شده در سال های قبل برای قبولی در ارگان ها و دستگاه های اجرایی نیز الزامی و مهم به نظر می رسد.

اما این که چگونه از این موارد مهم مطلع شویم چیزی است که می توانید از طریق مشاوری خبره و کاردان از آن ها اطلاع پیدا کنید.

مشاوری که بتواند موثق ترین و جدیدترین اطلاعات را در این رابطه در اختیار شما قرار دهد و راهنمایی های لازم را حتی در مهلت ثبت نام و طی مراحل لازم برای این امر نیز برایتان به عمل آورد.

 

آخرین اخبار پیرامون ثبت نام آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی

همواره برای برگذاری آزمون استخدامی برای ورود به یک سازمان اطلاعیه ها و اعلامیه های متعددی از سوی دستگاه های مربوطه منتشر می شود که اطلاع دقیق از آن ها می تواند تاثیر به سزایی در عملکرد فرد برای قبولی در سازمان مورد نظر داشته باشد.

 

۱ اسفند ۱۴۰۰

مهلت ثبت نام افراد در آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی به مدت حدود یک هفته یعنی تا روز ۶ اسفند ماه تمدید شد. 

 

۲۷ بهمن ماه ۱۴۰۰

طبق اعلامیه و اطلاعیه سازمان سنجش مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از همین روز الی ۲ اسفند ماه آغاز شد.

 

۵ بهمن ۱۴۰۰

طبق اعلام سازمان سنجش در این تاریخ متقاضیان به ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی دفترچه ثبت نامی در این آزمون از همین تاریخ امکان پذیر شده و افراد بعد از مطالعه دفترچه با انتشار اطلاعیه مبتنی بر آغاز مهلت ثبت نام می توانند اقدام به تکمیل فرایند ثبت نام خود نمایند.

 

۱۴ دی ماه ۱۴۰۰

به گفته معاون پارلمانی و حقوقی وزارت آموزش و پرورش فراخوان استخدامی نیرو برای این وزارتخانه در دی ماه ۱۴۰۰ منتشر می گردد.

 

۱۳ دی ماه ۱۴۰۰

به گفته معاون حقوقی وزارت آموزش و پرورش دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی این وزارتخانه به سازمان سنجش تحویل داده شده و این آزمون نهایتا تا ۲ ماه آینده برگذار خواهد شد.

 

خلاصه مطلب

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲ از جمله مواردی می باشد که افراد بسیار زیادی در مورد چگونگی آن با سوالات بسیار زیادی مواجه هستند، افراد برای استخدام شدن در هر کدام از دستگاه های اجرایی باید علاوه بر قبولی در آزمون استخدامی تمامی موارد ذکر شده در دفترچه منتشر شده از سوی سازمان مربوطه (به خصوص شرایط عمومی و اختصاصی) را دارا باشند.

علاوه بر این موارد شرایط و ضوابط مربوط به هر کدام از دستگاه های اجرایی با یکدیگر متفاوت هستند و توصیه می شود فرد بسته به تصمیم خود اقدام به مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی همان سازمان نماید.

 

 

برای دانلود PDF مقاله کلیک کنید.

 

 

پادکست صوتی مقاله

 

 

برای آشنایی با زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲ از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در چه زمانی انجام می گیرد؟

زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سنجش در سال جاری در شهریور ماه بود و تا مهر ماه نیز ادامه داشت.

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی در زمان ثبت نام نهمین آزمون دستگاه های اجرایی کشور چیست؟

از میان شرایط ثبت نام آزمون استخدامی در تاریخ ثبت نام در این آزمون می توان از شرایط سنی یاد کرد.

چگونه می توانم از مهلت ثبت نام در سامانه ثبت نام آزمون استخدامی فراگیر کشور hrtc.ir در سال آینده مطلع شوم؟

برای اطلاع از زمان ثبت نام در این سامانه می توانید با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  رمضانی
  ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۶

  سلام لطفا تاریخ دقیق ثبتنام آزمون دستگاه های اجرایی را اطلاع رسانی کنید. ممنون

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

   سلام وقت بخیر
   نیازه سایت مرجع را بررسی بفرمایید

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

   سلام
   هنوز خبری در این ارتباط منتشر نشده است

 2. Avatar photo
  خدا
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲

  سلام تاریخ ثبت نام دهمین ازمون استخدامی دستگاهای اجرایی چه تاریخی است؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۱

   سلام وقتتون بخیر تایم دقیق اطلاع رسانی نشده است و اخرین اطلاعیه را از طریق سایت ما چک بفرمایید

 3. Avatar photo
  kiana
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۸

  زمان و نحوه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی چگونه است؟

  • Avatar photo
   irani
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام، مقاله رو به طور کامل مطالعه کنید.

 4. Avatar photo
  Abbas
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۶

  ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی كي شروع ميشه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام وقت بخیر
   ثبت نام ازمون استخدامی شروع شده

 5. Avatar photo
  ناصر
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۳

  سلام، برای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی به چه وبسایتی باید مراجعه کرد؟

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)