تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۰
ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 برای تمام افراد متقاضی و داوطلب کار در این سازمان های دولتی آغاز شد. کلیه افراد متقاضی می توانند بعد از مطالعه دقیق و ریز به ریز دفترچه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سنجش اقدامات لازم را برای ثبت نام در زمان ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی کشور انجام دهند. دقت داشته باشید که ثبت نام در تاریخ و مهلت مورد نظر در صورت داشتن شرایط لازم برای هر یک از افراد متقاضی انجام می شود. زمان ثبت نام نهمین آزمون دستگاه های اجرایی کشور و دیگر دوره های برگزاری این آزمون از قبل به اطلاع داوطلبان و افراد متقاضی می رسد. پس از اتمام زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه اجرایی نوبت به شرکت داوطلب در آزمون سازمان های مختلف اجرایی از جمله جهاد دانشگاهی و در ادامه اطلاع از نتایج آن در سامانه ثبت نام آزمون استخدامی فراگیر کشور hrtc.ir  می رسد.

 

با توجه به این که کسب اطلاعاتی درست و موثق در رابطه با مهلت ثبت نام نهمین آزمون دستگاه های اجرایی کشور و همین طور شرایط و مدارک لازم برای انجام ثبت نام در تاریخ تعیین شده الزامی است از این رو کمک خواستن از فردی آگاه در این مهلت در نظر گرفته شده می تواند بسیار مؤثر باشد. مشاوران حاضر در مرکز مشاوره و ثبت نام امتحان استخدامی دستگاه های اجرایی می توانند برای سهولت انجام این کار در خدمت داوطلبان عزیز شرکت کننده در امتحان استخدامی دستگاه های اجرایی سنجش در مهلت تعیین شده باشند.

 

 

جهت اطلاع از زمان انجام ثبت نام برای استخدام در انواع دستگاه های اجرایی از جمله سازمان آموزش و پرورش از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

قبل از هر گوه اقدامی برای انجام ثبت نام در نهمین آزمون دستگاه های اجرایی از زمان، نحوه و شرایط ثبت نام در این آزمون اطلاع حاصل کنید

 

 

چه زمانی می توان برای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اقدام گرد؟

در رابطه با زمان ثبت نام نهمین آزمون دستگاه های اجرایی کشور باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که این تاریخ با توجه به عدم فرا رسیدن زمان ثبت نام در این دوره هنوز مشخص نیست و زمان آن بستگی به تصمیم سازمان سنجش در این رابطه دارد.

اما در رابطه با تاریخ ثبت نام هشتمین دوره برگزاری این آزمون باید عرض کنیم که در سال جاری شاهد شروع ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از تاریخ بیستم شهریور ماه برای متقاضیان بودیم.

البته براساس تصمیم سازمان سنجش آموزش کشور تاریخ دیگری هم در مهر ماه برای انجام ثبت نام امتحان استخدامی دستگاه های اجرایی سنجش برای داوطلبان در نظر گرفته شد.

به عبارت دیگر، تمامی افراد متقاضی می توانستند از تاریخ یکم الی چهارم مهر ماه نیز برای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اقدامات لازم را انجام دهند تا بدین ترتیب پس از انجام ثبت نام برای شرکت در آزمون و اعلام نتایج در سامانه هایی همچون سامانه ثبت نام آزمون استخدامی فراگیر کشور hrtc.ir اقدامات لازم را انجام دهند.  

البته این مهلت دوم در نظر گرفته شده به علت تداخل تاریخ ثبت نام امتحان استخدامی دستگاه های اجرایی با تاریخ اعلام نتایج کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها و عدم دسترسی بسیاری از افراد به سایت سازمان سنجش بود.

 

 

برای دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

در مورد نحوه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی چه می دانید؟

دفترچه ثبت نام امتحان استخدامی دستگاه های اجرایی هر ساله در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر شده و از همان زمان مهلت ثبت نام در امتحان استخدامی دستگاه های اجرایی آغاز می شود.

در رابطه با نحوه ثبت نام امتحان استخدامی دستگاه های اجرایی باید خدمت شما عرض کنیم که این امر به صورت آنلاین و اینترنتی برای تمامی افراد متقاضی انجام می گیرد و نیازی به مراجعه حضوری به مرکز و سازمان خاصی نیست.

از آن جایی که بهتر است قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در رابطه با ثبت نام امتحان استخدامی دستگاه های اجرایی اطلاعات لازم را بدست آورید در ادامه این بخش با ذکر روند ثبت نام در این ارگان های دولتی به صورت تصویری در خدمت شما هستیم.

از طریق این آموزش تصویری می توانید به طور کامل با روند ثبت نام در زمان ثبت نام نهمین آزمون دستگاه های اجرایی کشور به طور کامل آشنایی لازم را پیدا کنید.

 

 

 

سامانه ثبت نام آزمون استخدامی فراگیر کشور hrt.ir

 

 

زمان ثبت نام نهمین آزمون دستگاه های اجرایی کشور

 

 

. در مرحله اول برای ثبت نام امتحان استخدامی دستگاه های اجرایی الزاماً باید وارد سامانه سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org شوید.

 

 

 

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سنجش

 

 

پس از ورود به سایت مذکور نوبت به کلیک بر روی گزینه ای به نام استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی می رسد.

 

 

 

تاریخ

 

 

. قدم بعدی برای ثبت نام انتخاب گزینه ای به نام هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور است.

 

 

 

مهلت

 

 

. در مرحله بعدی نوبت به پرداخت هزینه در نظر گرفته شده برای ثبت نام نیاز به کلیک بر روی گزینه خرید کارت اعتباری جهت واریز وجه مورد نظر از طریق کارت های عضو شتاب می رسد.

 

 

سنجش

 

 

 

. قدم بعدی در مهلت ثبت نام کلیک بر روی گزینه موجود در صفحه باز شده تحت عنوان سریال ثبت نام هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی است.

پس از کلیک و فعال کردن این گزینه ذکر شده در بالا الزاماً باید بر روی گزینه تأیید و ادامه کلیک بفرمایید.

 

 

 

ثبت نام

 

 

. مرحله بعدی درج تمامی اطلاعات فردی خواسته شده در صفحه باز شده است. اطلاعاتی از جمله شماره تلفن ثابت و همراه، نام و نام خانوادگی فرد متقاضی ثبت نام، پست الکترونیک و غیره که باید در فیلدهای مربوطه آن ها را وارد کنید.

 

 

سایت سازمان سنجش

 

 

. در قدم بعدی می توانید اطلاعات درج شده در مرحله قبل یعنی شماره تلفن ثابت و همراه و موارد دیگر را مشاهده کنید و سپس بر روی عبارتی تحت عنوان ضمن مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط شماره پیگیری پرداخت را نیز یادداشت نموده ام و در ادامه بر روی گزینه ادامه روند پرداخت کلیک بفرمایید.

 

 

سامانه سنجش

 

. در مرحله بعدی نوبت به درج اطلاعات کارت بانکی در فیلدهای مربوطه و کلیک بر روی گزینه ای تحت عنوان پرداخت می رسد.

 

 

مهلت

 

 

 

. پس از طی کلیه مراحل مذکور در مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت نام الزاماً باید به قدم سوم ذکر شده در این نوشته بازگردید و گزینه صورتی رنگی تحت عنوان تأیید و ادامه-گام بعدی را بزنید تا به مرحله بعدی وارد شوید.

. در قدم بعدی نوبت به درج دو مورد مهم یعنی اطلاعات هویتی و همین طور عبارت امنیتی در فیلدهای به نمایش درآمده در صفحه باز شده می رسد.

پس از درج این دو مورد باید بر روی گزینه ای به نام ورود به سیستم کلیک بفرمایید.

 

 

استخدامی

 

 

. آخرین مرحله از مراحل ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی درج اطلاعات مهم هویتی از جمله شماره شناسنامه، تاریخ و محل تولد، کد ملی، سهمیه، محل تولد و نام پدر است.

البته به جز این اطلاعات باید برای درج اطلاعاتی مهم از جمله اشتغال در حرفه و شغل مورد نظر و همین طور اطلاعات مربوط به سهمیه خود نیز در مهلت ثبت نام اقدام بفرمایید.

در پایان روند ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از یادداشت کد رهگیری ارائه شده به وسیله سیستم غافل نشوید.

البته برای اطمینان خاطر بیشتر بهتر است پرینتی از مراحل انجام شده ثبت نام تهیه کرده و آن را در نزد خود نگاه دارید.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه استخدام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

در رابطه با شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی چه می دانید؟

همان  گونه که بالاتر نیز خدمت شما عرض کردیم ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سنجش تحت شرایطی برای هر یک از افراد متقاضی صورت می گیرد.

شرایطی بسیار مهم که در صورت عدم وجود فرد متقاضی نمی تواند کوچکترین اقدامی برای ثبت نام امتحان استخدامی دستگاه های اجرایی انجام دهد.

از میان مهم ترین شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام در زمان ثبت نام نهمین آزمون دستگاه های اجرایی کشور می توان به داشتن حداقل و حداکثر سن برای ثبت نام اشاره کرد.

در واقع، اگر قصد ثبت نام در این آزمون با مدرک دکترا را دارید سنتان نباید از 45 بیشتر باشد. البته این رده سنی برای داوطلبان دارای مدرک فوق لیسانس، لیسانس، فوق دیپلم و دیپلم به ترتیب 40،‌35، 30 و حداکثر بیست و پنج سال است.

از دیگر شرایط مهم برای ثبت نام امتحان استخدامی دستگاه های اجرایی می توان به موارد مهمی همچون در سلامت کامل به سر بردن داوطلب، ایرانی بودن وی، عدم اعتیاد وی به مواد مخدر و همین طور شرکت آقایان در خدمت نظام وظیفه اشاره کرد.

 

 

ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سنجش کشور به چه مدارکی نیاز دارد؟

ثبت نام در امتحان استخدامی دستگاه های اجرایی کشور نیاز به تهیه شماری از مدارک مهم نیز دارد.

البته دقت داشته باشید که تمامی این مدارک باید در زمان ثبت نام نهمین آزمون دستگاه های اجرایی کشور در سامانه سنجش و آموزش کشور آپلود شود.

در نتیجه ملاحظه می فرمایید که نیازی به ارائه حضوری مدارک درخواستی به سازمان مورد نظر برای ثبت نام امتحان استخدامی دستگاه های اجرایی نیست.

از میان مهم ترین مدارک لازم برای ثبت نام در این دوره می توان به مدرک تحصیلی فرد داوطلب، عکس 4×3 وی به صورت سیاه و سفید و همین طور تمام رخ البته با حجم تعیین شده یعنی پانزده تا هفتاد کیلوبایت و فرمت jpg اشاره کرد.

البته ارائه کارت ملی و اسکن آن در سامانه مورد نظر و همین طور تحویل مدارکی مبتنی بر داشتن سهمیه های مختلف نیز برای ثبت نام نیز مهم و الزامی به نظر می رسد و باید به آن توجه شود.

 

 

آیا بعد از انجام ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی امکان ویرایش وجود دارد؟

مورد بسیار مهمی که شاید برای بسیاری از داوطلبان و متقاضیان نیز سؤال شود این است که آیا در صورت بروز اشتباه در زمان ثبت نام امتحان استخدامی دستگاه های اجرایی سنجش می توانم برای ویرایش اطلاعات درج شده اقدام کنم؟

در پاسخ باید عرض کنیم که بله در صورت نیاز امکان ویرایش اطلاعات درج شده برای شما وجود دارد و می توانید به راحتی برای این امر اقدام کنید.

 

 

برای ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

بعد از انجام ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی چگونه از مکان برگزاری آزمون مطلع شوم؟

در رابطه با نحوه کسب اطلاع از مکان برگزاری آزمون دستگاه های اجرایی باید خدمت شما عرض کنیم که مکان برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه شما قابل مشاهده بوده و در زمان دریافت این کارت از این موضوع مطلع می شوید.

 

 

اهمیت دریافت مشاوره قبولی در آزمون های استخدامی سنجش

قبولی در امتحان های استخدامی دستگاه های اجرایی سنجش و دریافت بهترین نتیجه از این آزمون در سامانه های مختلف از جمله سامانه ثبت نام آزمون استخدامی فراگیر کشور hrtc.ir در گرو توجه به شماری از مهم ترین نکات و اصول لازم است.

از میان این مهم ترین نکات می توان از در اختیار داشتن و مطالعه بهترین منابع مورد نیاز و همین طور اطلاع از بهترین روش های مطالعه آن هاست.

البته در این میان آشنایی با سؤالات آزمون های برگزار شده در سال های قبل برای قبولی در ارگان ها و دستگاه های اجرایی نیز الزامی و مهم به نظر می رسد.

اما این که چگونه از این موارد مهم مطلع شویم چیزی است که می توانید از طریق مشاوری خبره و کاردان از آن ها اطلاع پیدا کنید.

مشاوری که بتواند موثق ترین و جدیدترین اطلاعات را در این رابطه در اختیار شما قرار دهد و راهنمایی های لازم را حتی در مهلت ثبت نام و طی مراحل لازم برای این امر نیز برایتان به عمل آورد.

 

 

برای آشنایی با نحوه و شرایط ثبت نام در آزمون های پذیرش و استخدام در انواع دستگاه های اجرایی سنجش از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

دفترچه آزمون استخدامی

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

شرایط آزمون استخدامی ایران خودرو

نمونه سوالات آزمون استخدامی ایران خودرو

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در چه زمانی انجام می گیرد؟

زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سنجش در سال جاری در شهریور ماه بود و تا مهر ماه نیز ادامه داشت.

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی در زمان ثبت نام نهمین آزمون دستگاه های اجرایی کشور چیست؟

از میان شرایط ثبت نام آزمون استخدامی در تاریخ ثبت نام در این آزمون می توان از شرایط سنی یاد کرد.

چگونه می توانم از مهلت ثبت نام در سامانه ثبت نام آزمون استخدامی فراگیر کشور hrtc.ir در سال آینده مطلع شوم؟

برای اطلاع از زمان ثبت نام در این سامانه می توانید با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور