ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

دفترچه نهمین آزمون استخدامی

دفترچه نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۰
دفترچه نهمین آزمون استخدامی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دفترچه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی برای تمامی داوطلبان و متقاضیان منتشر شد. کلیه افراد متقاضی و داوطلب شرکت در آزمون های دستگاه های مختلف اجرایی از جمله وزارت بهداشت و آموزش و پرورش می توانند در زمان مقرر برای دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدام دستگاه های اجرایی اقدامات لازم را انجام دهند. دقت داشته باشید که با دانلود دفترچه آزمون استخدامی و مطالعه دقیق آن می توانید از موارد مهمی همچون شرایط استخدام دستگاه های اجرایی مطلع شوید.

 

با توجه به اهمیت کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان انتشار و یا محتویات درج شده در دفترچه راهنمای آزمون استخدام دستگاه های اجرایی کمک خواستن از فردی مجرب و آگاه در این رابطه می تواند بسیار مهم و مؤثر باشد. از این رو برای سهولت بدست آوردن اطلاعاتی مفید و دقیق در رابطه با محتویات و مندرجات دفترچه نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از جمله شرایط استخدام دستگاه های اجرایی می توانید با تیم مشاوره ای خبره در این رابطه ارتباط داشته باشید.

 

 

جهت اطلاع از زمان انتشار دفترچه آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

دفترچه راهنمای آزمون استخدام دستگاه های اجرایی

 

 

قبل از هر اقدامی برای ثبت نام الزاماً باید از محتویات و مندرجات دفترچه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مطلع شوید و سپس برای ثبت نام اقدام بفرمایید

 

 

زمان انتشار دفترچه آزمون استخدامی چه زمانی است؟

دفترچه راهنمای آزمون استخدام دستگاه های اجرایی معمولاً در زمان مشخصی برای استفاده داوطلبان شرکت کننده در انواع آزمون های استخدامی منتشر می شود.

در رابطه با زمان دقیق انتشار دفترچه آزمون استخدامی باید خدمت شما عرض کنیم که در سال جاری دفترچه آزمون در شهریور ماه منتشر و در دسترس داوطلبان قرار گرفت.

اما در رابطه با زمان انتشار دفترچه راهنمای آزمون استخدام دستگاه های اجرایی برای سال آینده باید خدمت شما عرض کنیم که هنوز این زمان مشخص نیست و نمی توان نظر قطعی در این رابطه داد.

اما احتمال انتشار دفترچه آزمون استخدامی و فراهم شدن امکان دانلود دفترچه آزمون استخدامی در همان ذکر شده در بالا برای آزمون سال آینده نیز وجود دارد.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه استخدام در آزمون استخدامی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

دفترچه آزمون استخدامی در کجا منتشر می شود؟

هر ساله شاهد انتشار دفترچه آزمون استخدامی در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org برای افراد شرکت کننده در انواع آزمون های استخدامی ارگان های دولتی هستیم.

در واقع، هر داوطلب می تواند با مراجعه به این سامانه برای دانلود دفترچه اقدامات لازم را انجام دهد.

 

 

برای اطلاع از منابع مورد نیاز برای استخدام در آموزش و پرورش بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

آیا دفترچه آزمون استخدامی برای انواع ارگان ها و سازمان های مختلف دولتی فرق دارد؟

شاید این پرسش برای شما هم مطرح شود که آیا برای شرکت در آزمون های انواع سازمان ها و ارگان های دولتی دفترچه های مختلفی در سایت سازمان سنجش منتشر می شود یا این که نه تنها یک دفترچه در این رابطه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد؟

در پاسخ باید عرض کنیم که تنها یک دفترچه برای تمامی سازمان ها و ارگان های اجرایی در دسترس افراد متقاضی قرار می گیرد و خبری از توزیع دفترچه های جداگانه برای هر یک از ارگان ها نیست.

 

 

مندرجات و محتویات دفترچه راهنمای آزمون استخدام دستگاه های اجرایی چیست؟

دفترچه راهنمای آزمون استخدام دستگاه های اجرایی از بخش های مختلفی تشکیل شده است. دقت داشته باشید که قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام باید با دانلود دفترچه استخدامی از مندرجات و محتویات آن مطلع شوید.

باید عرض کنیم که دفترچه آزمون استخدام در ارگان ها و سازمان های دولتی از هفت بخش مختلف تشکیل شده است که در هر یک می توانید مطالب و محتویات متفاوتی را مشاهده و مورد مطالعه قرار دهید.

در ادامه با معرفی هر یک از بخش ها و ذکر خلاصه ای از مندرجات آن ها در خدمت شما دوستان و همراهان سایت ایران تحصیل هستیم.

 

 

برای دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

بخش اول دفترچه راهنمای آزمون استخدامی

اولین بخش از دفترچه راهنمای آزمون استخدام دستگاه های اجرای به ذکر تعریف اصطلاحات درج شده در دفترچه می پردازد که قبل از اقدام به ثبت نام بهتر است با این اصطلاحات و همین طور تعاریف آن ها آشنایی لازم را پیدا کنید.

 

 

بخش دوم دفترچه راهنمای آزمون استخدامی

در دومین بخش از دفترچه راهنمای آزمون استخدامی می توانید از شرایط عمومی داوطلبان برای ثبت ام و شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های مختلف مطلع شوید.

از میان این شرایط مهم می توان به موارد مهمی همچون نداشتن اعتیاد به انواع مواد مخدر و همین طور ارائه کارت پایان خدمت برای داوطلبان ذکور اشاره کرد.

 

 

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

بخش سوم دفترچه راهنمای آزمون استخدامی

در سومین بخش از دفترچه راهنمای آزمون استخدام دستگاه های اجرایی می توانید از منابع مورد نیاز برای شرکت در آزمون و قبول در آن مطلع شوید.

دقت داشته باشید که این منابع در دو دسته مختلف اختصاصی و عمومی دسته بندی می شوند.

از میان دروس مورد نیاز برای مطالعه جهت پذیرش در آزمون استخدامی ارگان های دولتی می توان از معارف اسلامی، زبان و ادبیات فارسی، فناوری اطلاعات و هوش و توانمندی های عمومی یاد کرد.

 

 

شرایط استخدام دستگاه های اجرایی

 

 

بخش چهارم دفترچه راهنمای آزمون استخدامی

در چهارمین بخش از دفترچه راهنمای آزمون استخدام دستگاه های اجرایی می توانید در رابطه با سهمیه های اختصاص یافته به داوطلبان یعنی سهمیه ایثارگران و همین طور سهمیه معلولین اطلاعاتی را بدست آورید.

 

 

بخش پنجم دفترچه راهنمای آزمون استخدامی

در پنجمین بخش از دفترچه راهنمای آزمون استخدامی می توانید اطلاعاتی را در رابطه با مراحل و نحوه ثبت نام آزمون استخدامی در سایت سازمام سنجش پیدا کنید.

بعلاوه، در این بخش زمان برگزاری این آزمون مهم نیز برای شما توضیحاتی مفصل داده شده است.

 

 

بخش ششم دفترچه راهنمای آزمون استخدامی

در ششمین بخش از دفترچه آزمون استخدامی می توانید اطلاعاتی در رابطه با چگونگی اعلام نتایج اولیه و نهایی آزمون استخدامی و همین طور مراحل لازم برای ثبت نام را پیدا کنید.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه استخدام روانشناس در بیمارستان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

بخش هفتم دفترچه راهنمای آزمون استخدامی

بعد از دانلود دفترچه آزمون استخدامی می توانید بخشی را ملاحظه کنید که در آن نکات و جزئیات لازم برای ثبت نام در آزمون استخدامی خدمتتان توضیح داده شده است.

البته به جز این در بخش هفتم دفترچه می توانید جداولی را نیز مشاهده بفرمایید که در آن اطلاعات داده شده در زیر را می توانید مورد مطالعه قرار دهید:

 

 

بخش جدول دفترچه راهنمای آزمون

یکی از مهم ترین قسمت های گنجانده شده در بخش هفتم دفترچه آزمون استخدامی جدولی با محتوای معرفی و آشنایی با مشاغلی است که در صورت قبولی در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می توانید به اشتغال در آن ها مشغول شوید.

از دیگر موارد مندرج در بخش جداول دفترچه راهنمای آزمون استخدام دستگاه های فرم پیش نویس ثبت نام است که می توانید با دانلود دفترچه آزمون استخدامی آن را مشاهده کنید.

یکی دیگر از جداول موجود در دفترچه راهنمای آزمون استخدام دستگاه های اجرایی جدولی حاوی نام استان ها و شهرستان ها و همین طور کدهای مختص به هر کدام است.

 

 

برای اطلاع از شرایط و نحوه استخدام مدرس دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

فهرست شغل های مورد نیاز در ارگان های دولتی در دفترچه راهنمای استخدام

در بخشی از دفترچه آزمون استخدامی می توانید  فهرستی طول و دراز از مشاغل مورد نیاز در ارگان های دولتی در استان های مختلف کشور را ملاحظه بفرمایید.

از میان این مشاغل می توان به کارشناس تولید تکثیر و پرورش آبزیان اشاره کرد.

 

 

جدول انطباق رشته یا گرایش های تحصیلی

یکی دیگر از بخش های مندرج در دفترچه آزمون استخدامی می توان به جدول انطباق رشته یا گرایش های تحصیلی اشاره کرد.

رشته هایی که هر فرد در صورت تمایل به استخدام در ارگان های دولتی باید دارای مدرک تحصیلی در آن ها باشد.

رشته هایی که در مقاطع مختلف تحصیلی یعنی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و همین طور دکتری قرار می گیرند.

در ادامه با معرفی شماری از این رشته ها در انواع مقاطع تحصیلی در خدمت شما هستیم.

 

 

رشته های مقطع تحصیلی کاردانی
کاردانی فنی برق قدرت امور مالی
صنایع چوب و کاغذ مدیریت امور دفتری
تکنولوژی جنگلداری تکنولوژی آبیاری

 

 

رشته های مقطع تحصیلی کارشناسی
اقتصاد کشاورزی مهندسی کشاورزی صنایع غذایی
جنگلداری با گرایش جنگلداری عمومی شیلات
تکثیر و پرورش آبزیان مهندسی علوم و صنایع غذایی
مهندسی علوم دامی مهندسی صنایع مبلمان
مهندسی کشاورزی گرایش زراعت و اصلاح نباتات مهندسی کامپیوتر

 

 

رشته های مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد
امور فرهنگی تکثیر و پرورش آبزیان
برنامه ریزی علوم اجتماعی مدیریت و حفاظت تنوع زیستی
جغرافیای سیاسی بیوتکنولوژی کشاورزی
سازه های آبی ترویج و آموزش کشاورزی
علوم دامی گرایش تغذیه دام مهندسی شیمی

 

 

رشته های مقطع تحصیلی دوره دکتری
کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی) روانشناسی گرایش شناخت اجتماعی
علوم زمین شناسی حقوق اسلامی
فیزیک هسته ای مدیریت سیستم ها
جانوران دریا حقوق بین الملل
علوم گیاهی مدیریت رفتاری
مدیریت بازرگانی مدیریت آموزش عالی

حقوق بین الملل

صید و پرورش آبزیان

 

 

قبولی در آزمون استخدامی با یادگیری راهکارهای طلایی

 پذیرش در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از آن دست آرزوهایی است که ممکن است بسیاری از افراد به دنبال دست یابی به آن باشند. زیرا در این صورت می توانند فرصت استخدام در سازمان ها و ارگان های دولتی را پیدا کنند.

اما دقت داشته باشید که پذیرش در این آزمون در گرو یادگیری راهکارهایی طلایی برای استخدام است.

راهکارهایی که شما را روز به روز به پذیرش و قبولی در آزمون استخدامی نزدیک و نزدیک تر می کند و این گونه می توانید به رؤیای قبولی خود جامه عمل بپوشانید.

مثلاً این که باید بدانید فوت و فن مطالعه برای قبولی صددرصد این آزمون چیست و یا این که چگونه می توانید شانس خود را برای قبولی در آزمون استخدامی افزایش دهید و نتیجه ای عالی را در این آزمون بدست آورید. 

اما جواب این سؤال که چگونه می توانید از این راهکارهای طلایی مطلع شوید چیزی است که با مراجعه به مشاوری کاردان و حرفه ای می توانید از آن ها اطلاع حاصل کنید و با بکارگیری آن ها قبولی در آزمون استخدامی ارگان ها و سازمان های مختلف را از آن خود کنید.

 

 

برای آشنایی با نحوه انتشار دفترچه راهنمای آزمون استخدام دستگاه های اجرایی و همین طور شرایط لازم برای ثبت نام در رشته های معرفی شده در دفترچه از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دفترچه آزمون استخدامی در کدام سامانه منتشر می شود؟

دفترچه راهنمای آزمون استخدام دستگاه های اجرایی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

چگونه می توانم از شرایط استخدام دستگاه های اجرایی مطلع شوم؟

برای اطلاع از شرایط استخدام دستگاه های اجرایی می توانید دفترچه آزمون استخدامی را مطالعه کنید.

محتویات و مندرجات دفترجه آزمون استخدامی چیست؟

از میان محتویات و مندرجات دفترچه آزمون استخدامی می توان به مواردی همچون شرایط استخدام و نحوه و زمان ثبت نام اشاره کرد.

 

 

 

 

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور