تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 98

کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 98
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 منشر شد به اطلاع کلیه داوطلبانی که جهت ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی اقدام نموده اند می رسانیم پیرو اطلاعیه مندرج در دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی کارت ورود به جلسه آزمون از امروز بر روی سامانه سنجش آموزش کشور قرار گرفت لذا تمامی متقاضیان می توانند از امروز با مراجعه به سامانه و ورود اطلاعات هویتی – شناسه و رمز ثبت نام خود جهت مشاهده و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمایند.

 

قابل توجه تمامی داوطلبان شرکت در آزمون سراسری کاردانی به کارشناسی ، تنها مجوز ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی کارت ورود به جلسه آزمون خواهد بود لذا در اسرع وقت نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایید.

 

لازم به ذکر است متقاضیان گرامی می توانند جهت دریافت کارت آزمون کاردانی به کارشناسی از سراسر کشور با مرکز مشاوره تلفنی سازمان سنجش آموزش کشور با شماره تلفن های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایند ضمنا متقاضیان محترم می توانند با تماس با مرکز از خدمات مشاوره قبولی در آزمون – دریافت منابع و دیگر جزئیات آزمون مطلع گردند.

 

نحوه کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

 

کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی منتشر شد. مطابق با اطلاعیه سامانه سنجش  آموزش کشور ، کلیه داوطلبانی که نسبت به ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی اقدام نموده‌اند ، می‌توانند در زمان انتشار کارت نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند. آن دسته از داوطلبانی که در رشته های بدون کنکور کاردانی اقدام به انتخاب رشته می‌نمایند، نیازی به دریافت کارت و ورد به جلسه نخواهند داشت.

 

با توجه شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ، بسیاری از داوطلبان می‌توانند در رشته های کارشناسی علمی کاربردی انتخاب رشته نمایند. داوطلبانی که اقدام به شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری می‌نمایند لازم است نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی اقدام نمایند.

 

متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی به صورت  الکترونیک قابل دریافت خواهد بود. لذا داوطلبان عزیز می‌توانند با استفاده از سامانه دریافت مارت ورود به جلسه آزمون ، نسبت به دریافت کارت اقدام نمایند. همراه داشتن کارت ورود به جلسه برای کلیه داوطلبانی که در آزمون شرکت می‌نمایند الزامی است.

 

کارت آزمون کارشناسی ناپیوسته 98

کارت آزمون کارشناسی ناپیوسته

 

جهت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی ، راهنمای سامانه دریافت

کارت ورود به جلسه آزمون ، استفاده از سامانه ثبت نام ایران تحصیل با مرکز مشاوره ایران تحصیل

تماس بگیرید 9099072952 تماس از طریق تلفن ثابت 9099072952 ( استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پیش شماره و پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

ورود سامانه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون

 

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ، سامانه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تعریف شده است. با استفاده از این سامانه نیازی به مراجعه حضوری به مراکز کافی نت ها و همچنین واحدهای دانشگاهی وجود نخواهد داشت. داوطلبان عزیز با استفاده از شبکه های اینترنتی قادر خواهند بود تا با استفاده از سامانه مورد نظر کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

 

کلیه داوطلبان محترم می توانند جهت ورود به سامانه ابتدا به آدرس اینترنتی sanjesh.org مراجعه نمایند و پس از ورود به صفحه اصلی از قسمت دوم لینک های کمکی سمت راست صفحه نمایش خود وارد قسمت کاردانی به کارشناسی شوند سپس وارد اطلاعیه صدور کارت شده و با ورود اطلاعات داوطلبی خود نسبت به دریافت کارت اقدام نمایند.

 

سامانه دریافت کارت آزمون کاردانی به کارشناسی همزمان با انتشار اطلاعیه مبنی بر صدور کارت و ورد به جلسه قبل از آزمون که در واقع حدودا یک هفته قبل از برگزاری آزمون باز می‌باشد، امکان پذیر خواهد بود. لذا داوطلبان عزیز در این مزان لازم است نسبت به دریافت کارت اقدام نمایند. زمان امتحان و همچنین حوزه انتخابی در این کارت قابل مشاهده خواهد بود.

 

داوطلبان عزیز با توجه به کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی ، اطلاعاتی همچون کاره پرونده و شماره داوطلبی را دریافت خواهند نمود. این اطلاعات با ورود به سامانه ، قابل دریافت خواهد بود. همچنین برای دریافت کارت نیز، می‌توانید با استفاده از سامانه ایران تحصیل کارت خود را دریافت نمایند.

 

 

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی با استفاده از سامانه سنجش امکان پذیر خواهد بود.

 

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی

با توجه به اینکه کنکور کاردانی به کارشناسی در مرداد ماه برگزار خواهد شد، بنابراین انتشار کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی نیز در همین زمان خواهد بود. معمولاً همانند سال‌های گذشته حدودا چند روز قبل از برگزاری آزمون، کارت ورود به جلسه قابل دریافت خواهد بود. در رشته‌های مختلف این کارت در یک زمان منتشر خواهد شد.

 

با استفاده از سامانه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ، کلیه داوطلبان عزیز می‌توانند نسبت به دریافت این کارت اقدام نمایند. روش‌های مختلفی برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی وجود دارد که هر یک از متقاضیان با استفاده از راه‌های مختلفی که پیش رو خواهند داشتف می‌توانند نسبت به دریافت این کارت اقدام نمایند.

 

با توجه به الزام در همراه داشتن کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی توصیه می‌نماییم که حتماً در زمان‌های ابتدایی این انتشار نسبت به دریافت کارت خود اقدام نمایید. چرا که چنانچه مشکلی در این رابطه داشته باشید، نخواهید توانست به رفع این ایرادات بپردازید. همچنین با استفاده از باجه‌های رفع نقص کارت ورود به جلسه ، می‌توانید به رفع این ایرادات بپردازید.

 

 

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 همانطور که ذکر گردید با استفاده از سامانه سنجش امکان پذیر خواهد بود. برای دریافت این کارت کلیه داوطلبان عزیز می توانند با استفاده از این سامانه به راحتی کارت مورد نظر خود را دریافت مایند. پس از وارد شدن به سامانه دریافت کارت می توانید بر اساس اطلاعات ثبت نام و همچنین اطلاعات هویتی وارد شوید.

 

کارشناسان سامانه ایران تحصیل توصیه همیشگی که به داوطلبان عزیز داشته اند در رابطه با نگهداری اطلاعات ثبت نامی خود تا زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی و همچنین کارت ورود به جلسه می باشد. سامانه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون با توجه به همین مدارک اطلاعات را در اخیتار داوطلبان قرار خواهد داد. اما در صورت مواجه با مشکل ، راه های پیش بینی شده ای وجود خواهد داشت.

 

 

سامانه دریافت کارت ورود به جلسه ایران تحصیل

 

با استفاده از سامانه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی کلیه داوطلبان عزیز می توانند با استفاده از همین سامانه به راحتی و با استفاده از تنها یک تماس کارت ورود به جلسه خود را دریافت نماید. با توجه به مراجعه به کافی نت ها و مشکلاتی که داوطلبان عزیز در این رابطه داشته اندف ما برآن شدیم که سامانه مذکور را برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی راه اندازی نماییم.

 

لازم به ذکر است به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی کلیه اطلاعات خود را بررسی نموده و چنانچه این اطلاعات اشتباهی دارند، حتما به رفع آن اقدام نمایید. زیرا در صورت هر گونه مغایرت با مدارک شماف در آنیده دچار مشکل خواید شد و همچنین در برخی موارد حتی در صورت پذیرفته شدن نیز، امکان ادامه تحصیل از شما سلب خواهد گردید.

 

برای استفاده از سامانه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ناپیوسته ، کلیه داوطلبان عزیز می توانند با متخصصین کنکور کاردانی به کارشناسی ایران تحصیل تماس حاصل نمایند. همچنین با استفاده از همین سامانه علاوه بر دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی و نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی اقدام نمایند.متخصصین ما همه روزه و درهر ساعت از شبانه روز در خدمت شما خواهند بود.

 

کانال دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی 98

کانال اطلاع رسانی آزمون های کشور

 

مطالب مرتبط :

 ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

مدارک پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 

ثبت نام پرستاری بدون آزمون 

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ناپیوسته

سامانه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون

کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی

دانلود مستقیم دفترچه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 به چه صورت است؟

کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی بصورت الکترونیکی است.

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی در چه سایتی امکانپذیر است؟

دریافت کارت ورود به جلسه در سامانه سنجش امکانپذیر است.

اخذ کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 چه زمانی است؟

کنکور کاردانی به کارشناسی در مرداد ماه است، بنابراین انتشار کارت ورود به جلسه نیز در همین زمان خواهد بود.

اطلاعات ثبت نام کنکور را فراموش کرده ام چگونه میتوانم کارت ورود به جلسه را دریافت کنم؟

برای بازیابی اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی با کارشناسان ایران تحصیل د رارتباط باشید.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور