تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی 98

دانلود دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی 98
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 منتشر شد. کلیه داوطلبان متقاضی می‌توانند جهت دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه نمایند. لیست تمامی رشته‌هایی که داوطلبان می‌توانند در آن نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند و همچنین نحوه ثبت نام و … را در این دفترچه قابل مشاهده می باشد.

 

در دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 شرایط و ضوابطی که داوطلب بر اساس آن مجاز به ثبت نام و همچنین انتخاب رشته می‌باشند، درج گردیده است. لذا داوطلبان عزیز می‌توانند بر اساس همین شرایط در زمان مقرر مدارک خود را تهیه و آماده نموده و فایل اسکن شده را در ثبت نام ضمیمه نمایند. بدیهی است که این شرایط شامل شرایط عمومی و اختصاصی می‌باشد.

 

آن دسته از داوطلبانی که مایل و علاقه‌مند به شرکت در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد می‌باشند نیز، با توجه به دفترچه کنکور کارشناسی ناپیوسته می‌توانند رشته‌های بدون کنکور را ملاحظه نمایند. لذا در همین دفترچه خوشبختانه علاوه بر ثبت نام ، لیست تمامی رشته‌ها نیز ، قابل مشاهده خواهد بود.

 

 

جهت دریافت دفترچه کنکور کارشناسی ناپیوسته 1400 ، راهنمای انتخاب رشته و شرایط و ضوابط ثبت نام در کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور 9099072952 ( تماس از استان تهران)

پاسخگویی همه روزه از ساعات 8 صبح الی 1 شب

 

 

دفترچه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی

 

 

دفترچه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی شامل رشته‌های بدون کنکور دانشگاه نیز می‌شوند و میتوان در این رشته‌ها ثبت نام نمایند. چنانچه قصد شرکت در این رشته‌ها را دارید، حتماً لازم است در رابطه با شهریه رشته‌های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد اطلاع یابید. بنابراین ابتدا به صورت دقیق دفترچه را مطالعه نموده و پس از آن ، نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایید.

 

همچنین چنانچه مایل به شرکت در رشته‌های دانشگاه علمی کاربردی باشید نیز، می‌توانید در رشته‌های کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی شرکت نمایید. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی و دفترچه علمی کاربردی به صورت جداگانه منتشر خواهد گردید.

 

در ادامه به برخی از رشته‌های موجود در دفترچه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی اشاره خواهیم نمود. برای اطلاع دقیق از کلیه رشته‌ها می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت ایران تحصیل تماس حاصل نمایید تا به کارشناسان مربوطه متصل گردید. همچنین در رابطه با شرایط دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی نیز با همین ارتباط خواهید توانست اطلاعات مفیدی را کسب نمایید.

 

شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی 

شرایطی که در دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی برای ثبت نام کلیه داوطلبان گرامی مشخص شده است، شامل شرایط عمومی و شرایط اختصاصی می‌باشد. آن دسته از داوطلبانی که مایل به شرکت در این آزمون می‌باشند، لازم است واجد این شرایط باشند. در غیر این صورت نخواهند توانست در این آزمون شرکت نمایند.

 

در رابطه با دانشجویان کاردانی نیز همانطور که در دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی آمده است که آن دسته از داوطلبانی که تا پایان شهریور ماه فارغ التحصیل می‌شوند خواهند توانست در این رشته‌های کاردانی به کارشناسی شرکت نمایند. داوطلبانی که در بهمن ماه فارغ التحصیل می‌شوند نیز، در رشته‌های نیمسال دوم یا همان بهمن ماه می توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

 

داوطلبان آقا که خدمت سربازی را پشت سر نگذراننده اند و یا اینکه معاف از خدمت نمی‌باشند، حتماً باید نسبت به اخذ معافیت تحصیلی برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی اقدام نمایند.

 

با توجه به ضوابط موجود در دفترچه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی ، در رشته‌های پزشکی و فنی و مهندسی ، پذیرش صرفاً بر اساس آزمون صورت می‌پذیرد. لذا آن دسته از داوطلبانی که در این آزمون پذیرفته شوند، خواهند توانست به رشته های مورد نظر راه یابند.

 

 

رشته های مندرج در دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی 

در ادامه به برخی از رشته های موجود در دفترچه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی اشاره خواهیم نمود. با توجه به گرایش و ضوابط و همچنین منابع هر یک از دروسی که در دفترچه آزمون کارشناسی ناپیوسته قابل مشاهده می باشد، داوطلبان می توانند خود را برای شرکت در آزمون آماده نمایند. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که لیست ارائه شده شامل تمامی رشته های مورد نظر نمی باشد.

 

دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی

 

 • آموزش زبان انگليسي
 • مترجمي زبان انگليسي
 • آموزش زبان انگليسي
 • آموزش علوم تجربي
 • روان شناسي وآموزش
  كودكان استثنائي
 • تربيت معلم قرآن كريم
 • علوم انتظامي
 • علمي – كاربردي مديريت امور
  فرهنگي – روابط عمومي
 • فرش
 • احياء مرمت و
  بناهاي تاريخي
 • علوم آزمايشگاهي دامپزشكي
 • بهداشت مواد غذايي

 

سامانه دانلود دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی

کلیه داوطلبان عزیز می توانند با استفاده از سامانه ایران تحصیل ، نسبت به کلیه اطلاعات و قوانین موجود در دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی اطلاعات لازم را کسب نمایند. اطلاع از ضوابط موجود به دلیل لزوم تبعیت از آن بسیار ضروری می باشد. زیرا چنانچه مغایرتی با مواد موجود در دفترچه با ثبت نام داوطلب مشاهده شود، امکان ادامه تحصیل از داوطلب سلب خواهد گردید.

 

برای کسب اطلاع دقیق از لیست تمامی رشته های موجود در دفترچه انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی ، می توانید با مشاورین و متخصصین ما تماس حاصل نمایید. همچنین انجام انتخاب رشته اصولی و یا راهنمای در رابطه با انتخاب رشته برای تمامی داوطلبان در هر گروه آزمایشی با استفاده از این سامانه قابل انجام خواهد بود.

 

ایران تحصیل وب سایت جامعی است که با هدف ارائه خدمات لازم به کلیه داوطلبان گرامی راه اندازی گردید. لذا تمامی داوطلبین عزیز می توانند برای کسب اطلاع دقیق در رابطه با تمامی موارد موجود در دفترچه کنکور کارشناسی ناپیوسته و همچنین اطلاع دقیق از شرایط و ضوایط موجود با متخصصین ما تماس حاصل نمایند . همه روزه ودر هر ساعت از شبانه روز متخصصین ما آماده ارائه خدمات به شما داوطلبان عزیز خواهند بود.

 

بیشتر بدانید

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

لیست رشته های کاردانی علمی کاربردی

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی 

منابع کنکور کاردانی به کارشناسی

لیست رشته های کنکور کاردانی به کارشناسی

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

ثبت نام  کنکور کاردانی به کارشناسی در چه زمانی است؟

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی در اواخر خرداد ماه صورت میگیرد.

دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی در چه تاریخی منتشر میشود؟

دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی اواخر اردیبهشت ماه منتشر میشود.

دانلود دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی از چه سایتی امکانپذیر است؟

همانطور که در مقاله اشاره کرده ایم، دانلود دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی از طریق سایت سازمان سنجش امکانپذیر است.

در دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی چه اطلاعاتی وجود دارد؟

در دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی تمام شرایط و ضوابطی که داوطلب بر اساس آن مجاز به ثبت نام و همچنین انتخاب رشته می‌باشند، درج گردیده است، لذا برای هر داوطلب الزامیست که به مطالعه کامل آن اقدام کند.

 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور