ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402 + دریافت مستقیم

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۵
 • تاریخ بروزرسانی: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲
کارت ورود به جلسه کنکور سراسری
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402 برای داوطلبان و افراد متقاضی شرکت در این آزمون منتشر شد. تمامی افراد متقاضی می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور اقدامات لازم را انجام دهند. البته دقت داشته باشید که آشنایی با نحوه و همین طور زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها برای هر یک از افراد متقاضی الزامی است. زمان دریافت کارت ورود به جلسه نوبت اول کنکور سراسری 1402 در روز شنبه مورخ 24 دی ماه می باشد.

هر یک از افراد مایل به شرکت در کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور باید با نحوه و زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور به طور دقیق آشنایی لازم را پیدا کنند. برای سهولت کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه و زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون سراسری می توانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید تا کارشناسان ما در مجموعه ایران تحصیل راهنمایی های لازم رابه شما عزیزان ارائه دهند.

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402

👈🏽 یکی از مهم ترین موضوعاتی که در رابطه با کارت ورود به جلسه آزمون سراسری باید به آن توجه کرد زمان انتشار و دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی است. کارت ورود به جلسه آزمون سراسری معمولا چند روز پیش از برگزاری کنکور، منتشر می شوذ و داوطلبان می توانند از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org کارت خود را دریافت نمایند.

👈🏽اما کارت ورود به جلسه نوبت اول کنکور سراسری 1402 در تاریخ 24 دی ماه ۱۴۰۲ منتشر شده است و داوطلبان هم اکنون می توانند برای دریافت آن اقدام نمایند. در جدول زیر اطلاعات لازم در خصوص زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارائه شده است. لازم به ذکر است داوطلبان هر کدام از گروه های امتحانی علوم انسانی، تجربی، ریاضی، زبان و هنر از نحوه ثبت نام کنکور سراسری مطلع باشند تا پس از ثبت نام امکان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون را داشته باشند. 

نوبت برگزاری آزمون
زمان برگزاری
تاریخ انتشار کارت
کنکور بهمن ماه ۱۴۰۲ 29 و 30 دی ۱۴۰۲ 25 دی ۱۴۰۲
کنکور تیر ماه 1402 14 و 15 تیر 1402 10 تیر 1402

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

 

برای اطلاع از این کهمنظور از زیر گروه در کنکور چیست؟ بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

چگونگی دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402

👈🏽در رابطه با نحوه و چگونگی انتشار کارت ورود به جلسه آزمون سراسری باید عرض کنیم که این کارت به صورت اینترنتی و با مراجعه به سامانه اعلام شده برای این امر در دسترس داوطلبان قرار می گیرد. آیا اطلاعی از نحوه انتشار و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری ورودی دانشگاه ها دارید؟مراحل دریافت کارت ورود به کنکور 1402 به شکل زیر می باشد:

✔️ابتدا به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کنید.

✔️در مرحله بعد گزینه “دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری سال 1402” را انتخاب کنید.

✔️یکی از چهار روش ارائه شده را انتخاب کنید.

✔️اطلاعات خواسته شده را در سیستم وارد نمایید.

✔️اطلاعات ثبت شده را مطالعه کنید و پس از آن برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور اقدام کنید.

 

چگونگی دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1402

👈🏽در صورت عدم اطلاع از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور می توانید راهنمای تصویری دسترسی به کارت ورود به جلسه آزمون سراسری را که در ادامه ارائه کردیم، بررسی کنید. 

✔️در قدم اول و برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری باید آدرس سایت سازمان سنجش و آموزش کشور یعنی sanjesh.org را در مرورگر گوگل خود درج بفرمایید و در ادامه وارد سایت شوید. با ورود به سامانه اعلام شده در بالا نوبت به کلیک بر روی گزینه ای واقع در سمت راست سامانه یعنی “سراسری” می رسد.

راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 

 

✔️در صفحه ای که برای شما باز می شود بر روی گزینه “دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری” کلیک بفرمایید.

 

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

 

✔️در ادامه صفحه ای برایتان باز می شود که در آن چهار روش مختلف برای دسترسی و دانلود کارت ورود به جلسه کنکور سراسری به شما پیشنهاد شده است. اولین راه برای مشاهده و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری، به راحتی و با درج دو مورد مهم یعنی کد رهگیری و شماره پرونده در فیلدهای مربوطه می توانید برای دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنید.

✔️در دومین راه تنها کافیست دو مورد مهم یعنی کد کلی و همین طور شماره پرونده کارت ورود به جلسه کنکور را دریافت کنید. سومین راه درج دو مورد مهم یعنی شماره داوطلبی و همین طور شماره پرونده در فیلدهای گنجانده شده در سایت است. آخرین راه پیشنهادی به شما درج شماره شناسنامه و همین طور شماره سریال شناسنامه در فیلدهای موجود در صفحه سایت است که باید با دقت انجام شود.

راهنمای گرفتن کارت ورود به جلسه کنکور

 

✔️در آخرین مرحله از سری مراحل دسترسی و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری درج موارد ذکر شده در بالا کلیک بر روی گزینه جستجو برای دریافت کارت می رسد.

 

انتشار کارت ورود به جلسه کنکور

 

📣 اطلاعیه 📣

چنانچه شما داوطلب گرامی در هریک از مراحل دریافت کارت ورود به جلسه کنور سراسری نیاز به راهنمایی و کسب اطلاعات تکمیلی داشته باشید، می توانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید تا کارشناسان ما اطلاعات لازم را در اختیاز شما قرار دهند.

 

ویرایش اطلاعات مندرج بر روی کارت ورود به جلسه کنکور 1402

👈🏽در صورت عدم اطلاع از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور می توانید راهنمای تصویری دسترسی به کارت ورود به جلسه آزمون سراسری را که در ادامه ارائه کردیم، بررسی کنید.در زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون سراسری همواره امکان وجود اشتباهی در تمامی موارد مهم مندرج در این کارت دیده می شود. از این رو سازمان سنجش آموزش کشور برای رفاه حال داوطلبان و متقاضیان شرکت کننده در کنکور سراسری امکان ویرایش اطلاعات مندرج بر روی کارت ورود به جلسه آزمون سراسری را برای افراد فراهم کرده است.

👈🏽در صورت عدم اطلاع از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور می توانید راهنمای تصویری دسترسی به کارت ورود به جلسه آزمون سراسری را که در ادامه ارائه کردیم، بررسی کنید.البته دقت داشته باشید که با توجه به این که مشکل کارت ورود به جلسه شما چیست نحوه ویرایش اطلاعات مندرج بر روی آن نیز متفاوت است. در ادامه این نوشته با ذکر تمامی موارد قابل ویرایش و همین طور نحوه انجام این کار در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل هستیم.

✔️در صورت داشتن مشکل و اشتباه در مواردی همچون سهمیه های اختصاص یافته، وضعیت و شرایط تحصیل و اشتغال، محل دریافت مدرک دیپلم و پیش از دیپلم، محل تولد و همین طور شماره سریال و سری شناسنامه باید به صورت حضوری به سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنید.

✔️در صورت جا ماندن از کنکور سراسری، ناخوانا بودن و تأیید نشدن معلولیت خود الزاماً باید با در دست داشتن مدارک لازم و ضروری به باجه های رفع نقص مراجعه کرده و مشکل خود را در این رابطه برطرف کنند.

✔️اگر شماره داوطلبی شما بر روی کارت ورود به جلسه آزمون سراسری خوانا نیست، باید به باجه های رفع نقص رفته و اقدامات لازم را برای برطرف کردن مشکل خود اقدام کنید.

✔️در صورتی که عکس مندرج بر روی کارت ورود به جلسه مربوط به شما نبوده یا این که عکس شفافیت و وضوح لازم را نداشته باشد و حتی عدم وجود عکس بر روی کارت و یا مهر نداشتن عکس باید به باجه های مربوطه برای رفع این نقص مراجعه بفرمایید.

✔️اگر زبان خارجه مورد آزمون، دین و جنسیت شما بر روی کارت ورود به جلسه درست نبود الزاماً باید برای رفع آن اقدام کنید.

✔️در صورت وجود اشتباه در شماره شناسنامه، سال تولد، نام و نام خانوادگی، کد دانش آموزی مقطع پیش دانشگاهی، عنوان مدرک پیش دانشگاهی، کد منطقه و دانش آموزی دیپلم و مواردی از این دست باید به اداره آموزش و پرورش منطقه محل زندگی خود مراجعه کرده و این مشکلات را برطرف نمایید.

ویرایش اطلاعات مندرج بر روی کارت ورود به جلسه کنکور

زمان ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور 1402

👈🏽در صورت عدم اطلاع از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور می توانید راهنمای تصویری دسترسی به کارت ورود به جلسه آزمون سراسری را که در ادامه ارائه کردیم، بررسی کنید. هنگام ثبت نام در سایت سنجش و بارگذاری مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری، ممکن است در وارد کردن اطلاعات اشتباهی رخ دهد. از آن جایی که همواره امکان بروز چنین اشتباهی برای هر یک از داوطلبان وجود دارد، در نتیجه بهتر است با زمان ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آشنا شوید. 

زمان ویرایش اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه نوبت دی ماه
نحوه اصلاحات اینترنتی اطلاعات
گروه های آزمایشی از تاریخ 22 لغایت 30 دی ۱۴۰۲
اصلاح اطلاعات در باجه رفع نقص
علوم تجربی چهارشنبه 28 دی ۱۴۰۲
زبان خارجی
علوم انسانی روزهای چهارشنبه 28 دی و پنجشنبه 29 دی ۱۴۰۲
علوم ریاضی و فنی
هنر روزهای چهارشنبه 28 دی، پنجشنبه 29 دی و صبح جمعه 30 دی ماه ۱۴۰۲

 

نکات مهم در رابطه با کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402

👈🏽در صورت عدم اطلاع از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور می توانید راهنمای تصویری دسترسی به کارت ورود به جلسه آزمون سراسری را که در ادامه ارائه کردیم، بررسی کنید. داوطلبان عزیز دقت داشته باشید که هم برای کنکور سراسری و هم برای کنکور آزاد جهت تمامی گروه های آزمایشی تنها یک کارت منتشر می شود. به جز شیوه اینترنتی و مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org راه دیگری برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری وجود ندارد.

👈🏽در صورت عدم اطلاع از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور می توانید راهنمای تصویری دسترسی به کارت ورود به جلسه آزمون سراسری را که در ادامه ارائه کردیم، بررسی کنید.از آن جایی که دسترسی به شماره پرونده برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری الزامی است در صورت گم کردن و عدم دسترسی به آن می توانید با ورود به سایت سازمان سنجش برای دریافت این شماره اقدام کنید. به این صورت که الزاماً باید وارد سایت شده و درخواست خود برای بازیابی شماره پرونده کنکور را ثبت بفرمایید.

نکات مهم در رابطه با کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

📣 اطلاعیه 📣

تمام متقاضیان باید در زمان مشخص به وب سایت سازمان سنجش که آدرس آن sanjesh.org می باشد، مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

 

جدیدترین اخبار پیرامون کارت ورود به جلسه کنکور 1402

📌 کارت ورود به جلسه کنکور 1402 منتشر شد

به گزارش مستقل آنلاین؛ کارت ورود به جلسه آزمون سراسری منتشر شد. کارت ورود به جلسه آزمون مرحله اول کنکور ۱۴۰۲، پیش از موعد اعلام شده بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت. داوطلبان تا پایان چهارشنبه ۲۸ دی فرصت دارند برای دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

📌 زمان برگزاری نوبت اول کنکور 1402 اعلام شد

سازمان سنجش زمان برگزاری، نحوه دریافت کارت و محل رفع نقص کارت را در نوبت اول آزمون سراسری ۱۴۰۲ در ۵ گروه آزمایشی اعلام کرد. همشهری آنلاین: بر همین اساس آزمون اختصاصی هر یک از گروه‌های آزمایشی به شرح ذیل در ۴۱۷ شهرستان و بخش مختلف کشور برگزار خواهد شد. آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی صبح پنجشنبه ۲۹ دی ماه ۱۴۰۲، آزمون گروه زبان‌های خارجی بعد از ظهر پنج شنبه ۲۹ دی ماه، گروه آزمایشی علوم انسانی و علوم ریاضی و فنی صبح جمعه ۳۰ دی ماه و گروه آزمایشی هنر بعد از ظهر جمعه ۳۰ دی ماه برگزار خواهد شد.

کارتهای شرکت در آزمون همه داوطلبان به همراه راهنمای شرکت در آزمون از روز یکشنبه ۲۵ دی ماه ۱۴۰۲ تا روز چهارشنبه ۲۸ دی ماه برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است.

برای اطلاع از زمان دریافت کارت ورود به آزمون سراسری بر روی لینک کلیک نمایید. 

خلاصه مطلب

در این مقاله اطلاعات کاملی نسبت به کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402 در اختیار شما قرار دادیم. داطلبانی که قصد شرکت در آزمون سراسری را داردن باید طبق زمان تعیین شده از سوی سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org برای دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند. دریافت کارت آزمون، در نوبت اول، در تاریخ 24 دی ماه است و داوطبان می توانند برای دریافت این کارت اقدامات لازم را انجام دهند.  

این نکته را در نظر داشته باشید با استفاده از راهنمای تصویری که در این مطلب ارائه شد، شما می توانید به راحتی برای دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنید. اما چنانچه در ارتباط با هر کدام از مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری نیاز به راهنمایی داشته باشید، می توانید با کارشناسان مجموعه ایران تحصیل از طریق شماره 90909075307 در تماس باشید تات اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما عزیزان قرار دهند. 

 

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید.

 

5/5 - (8 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری چه زمانی منتشر می شود؟

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری نوبت اول، امروز 24 دی ماه منتشر شد. 

سامانه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری چیست؟

سامانه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری سایت سازمان سنجش آموزش کشور است.

در صورت وجود اشتباهی در کارت ورود به جلسه آزمون سراسری امکان ویرایش آن وجود دارد؟

بله. داوطلبان می توانند در زمان های اعلام شده، اطلاعات کارت ورود به جلسه خود را ویرایش کنند. 

 

نظرات

 1. علیرضا
  ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

  سلام. خسته نباشید. برای رفع نواقض کارت ورود به جلسه کنکور سراسری، کی باید اقدام کنیم؟ و تا چه زمانی واسه ویرایش اطلاعات وقت داریم؟ اگه معدل دیپلم درست وارد نشده باشه، قابل یرایش هست یا نه؟ سپاس از شما

  • مشاور اقازاده
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۲

   سلام وقت بخیر
   نیاز بود ازطریق سایت سازمان سنجش ووباتوجه به مشکل به باجه های رفع نقص مراجعه کنید

 2. حسین
  ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۷

  سلام. وقت بخیر. سوال داشتم در مورد زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری؛ نوبت اول که امروز منتشر شده، همه گروه های آزمایشی می تونن این کارت رو دریافت کنن یا نه؟ من گروه آزمایشی زبان هستم و نمیدونم دقیقا کی میتونم برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • مشاور محمدی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۱

   سلام وقت به خیر
   کارت ورود به جلسه چند روز قبل از برگزاری آزمون داخل سایت سنجش بارگزاری می شود.

 3. aria
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

  سلام روزتون بخیر، میخواستم ازتون بپرسم که برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری چه زمانی باید اقدام کنم؟

مطالب مرتبط

تماس با مشاور