تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
پیگیری کارت پایان خدمت سربازی

پیگیری کارت پایان خدمت سربازی

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۱۱
پیگیری کارت پایان خدمت سربازی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
سراسر کشور : 909 9072952

نحوه پیگیری کارت پایان خدمت سربازی مشخص شده است. در صورتی که برای دریافت کارت اقدام کرده اید اما هنوز کارتی برای شما ارسال نشده، ما به تمام سوالات شما پاسخ خواهیم داد. بیشتر سوالاتی که از کارشناسان ما پرسیده می شود در رابطه با این است که چگونه بفهمیم کارت پایان خدمت صادر شده؟ یا نحوه پیگیری کارت پایان خدمت با کد سخا چگونه است. نحوه استعلام صدور کارت پایان خدمت المثنی چگونه انجام می شود. در صورتی که سوالات دیگری در رابطه با نحوه دریافت کارت نظام وظیفه داشتید، می توانید با ما تماس بگیرید.

 

 

جهت کسب اطلاعات دقیق از خدمات نحوه دریافت پیگیری کارت پایان خدمت نظام وظیفه سربازی  از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

برای اطلاع از نحوه پیگیری کارت پایان خدمت سربازی ، بهتر است حتماً از مشاوران کمک بگیرید.

 

 

نحوه پیگیری کارت پایان خدمت سربازی چگونه است؟

یکی از عمده مواردی که مشمولین خدمت در رابطه با آن می پرسند، این است که چگونه بفهمیم کارت پایان خدمت صادر شده؟ در رابطه با این موضوع، باید به شما بگوییم در صورتی که کارت نظام وظیفه شما آماده باشد، پیامکی مبنی بر این موضوع برای تان ارسال خواهد شد. پس در مرحله اول باید منتظر پیامک ارسال شده از سمت سازمان نظام وظیفه باشید. حالا ممکن است پس از ارسال پیامک، کارتی برای تان ارسال نشود. در این مرحله اولین کاری که باید انجام دهید، مراجعه به اداره پست محل سکونت خودتان است. زیرا ممکن است کارت به اداره پست ارسال شده باشد. اگر کارت در اداره پست نبود، می توانید به دفاتر خدمات پلیس به علاوه 10 مراجعه کنید.

 

 

نظام وظیفه

 

 

 در صورت عدم دریافت پیامک صدورکارت چه اقداماتی باید انجام شود؟

در قسمت بالا نحوه پیگیری کارت پایان خدمت سربازی را پس از دریافت پیامک بررسی کردیم. حالا ممکن است برخی افراد اصلاً پیامکی را مبنی بر آماده بودن کارت پایان خدمت خود دریافت نکنند، در این حالت می توانید با تلفن گویا 096480 تماس بگیرید. روش دیگر ارسال علامت سوال به شماره 110206010 می باشد که این شماره مربوط به سازمان نظام وظیفه است. گاهی نیز برای پیگیری کارت پایان خدمت سربازی ، لازم است به دفاتر پلیس به علاوه 10 مراجعه نمایید تا آدرس، شماره تماس و دیگر اطلاعات شما بروزرسانی شود.

 

 

برای آگاهی از شرایط  بیمه افراد بدون کارت پایان خدمت لینک را فشار دهید.

 

 

استعلام صدور کارت پایان خدمت المثنی

افرادی که کارت پایان خدمت نظام وظیفه خود را گم می کنند و یا کارت شان به سرقت می رود، می توانند برای دریافت کارت المثنی اقدام کنند. مراحل اداری آن را در پاراگراف بعدی بررسی خواهیم کرد. اما پس از طی کردن مراحل اداری جهت استعلام صدور کارت پایان خدمت المثنی ، باید به دفاتر پلیس به علاوه 10 مراجعه نمایید.

 

 

چگونه بفهمیم کارت پایان خدمت صادر شده؟

 

 

روند رسيدگي بر کارت پایان خدمت المثنی برای مشمولین داخل کشور

به صورت کلی مشمولین نظام وظیفه ای که در خواست کارت المثنی دارند، به دو دسته تقسیم بندی می شوند. دسته اول کارت معافیت خود را گم کرده اند و دسته دوم کارت پایان خدمت خود را گم نکرده اند. در هر حالت نیاز است مراحل اداری متفاوتی طی شود که در ادامه بررسی خواهیم کرد. برای دریافت کارت پایان خدمت المثنی، اولین کاری که باید انجام دهید چاپ آگهی است. پس از چاپ آگهی اگر کارت به دست شما نرسید، لازم است با آگهی چاپ شده جهت صدرو کارت اقدام کنید.

 

 

برای ورود به سامانه محاسبه آنلاین خرید بیمه سربازی و دریافت مشاوره آنلاین نظام وظیفه کلیک کنید.

 

 

در ابتدا به دفاتر پلیس به علاوه 10 با مدارک زیر مراجعه نمایید:

 • برگه ارائه درخواست صدور کارت
 • تصویر کارت ملی و صفحات شناسانامه
 • عکس پرسنلی
 • برگه تعهد
 • اگر کارت قبلی را دارید و آسیب دیده، لاشه کارت
 • گواهی درج آگهی در روزنامه برای دو نوبت

سپس لازم است فیش های زیر را در بانک های ملی، شعبه های حساب های دولتی، وزارت امور اقتصاد و دارایی و علامه واریز نمایید. مبالغ هر یک از فیش ها 12 هزار تومان، 10 هزارتومان و 8 هزار تومان می باشد.

 

 

استعلام صدور کارت پایان خدمت المثنی

 

 

صدور کارت المثنی پایان خدمت مشمولین خارج کشور

از آنجایی که ممکن است مشمولین خارج از کشور نیز در رابطه با نحوه دریافت و استعلام صدور کارت پایان خدمت المثنی ، سوال داشته باشند. در این قسمت نکات مربوط به مشمولین خارج از کشور را بررسی خواهیم کرد.

در ابتدا این مشمولین برای درخواست و استعلام صدور کارت پایان خدمت المثنی ، لازم است به سفارت و یا نمایندگی جمهوری اسلامی در خارج از کشور مراجعه نمایند و یک سری فرم را تکمیل کنند.

 

 

جهت اطلاع از آخرین تغییرات خدمت سربازی بر روی لینک کلیک کنید.

 

 

مدارك لازم جهت صدور كارت المثني برای افراد خارج از کشور شامل موارد زیر می شود :

برگه درخواست صدور کارت

کپی کارت معافیت و یا پایان خدمت قبلی

عکس پرسنلی سیاه و سفید

برگه احراز هویت

برگه تعهد

لاشه کارت اگر وجود دارد.

این افراد نیز لازم است مبالغ 10 هزار تومان، هزار تومان و 8 هزار تومان را پرداخت نمایند.

 

 

پیگیری کارت پایان خدمت با کد سخا

ما در این مطلب انواع روش های پیگیری کارت پایان خدمت سربازی را بررسی می کنیم. علاوه بر این توضیح دادیم که چگونه بفهمیم کارت پایان خدمت صادر شده؟ و همچنین نحوه استعلام صدور کارت پایان خدمت المثنی را بررسی کردیم. حالا در این قسمت می خواهیم به شما بگوییم که کد سخا چیست و پیگیری کارت پایان خدمت با کد سخا چگونه انجام می شود. قبل از بررسی پیگیری کارت پایان خدمت با کد سخا قصد داریم به شما توضیح دهیم که کد سخا چیست و با آن از چه خدماتی در نظام وظیفه می توان استفاده کرد. در ابتدا باید به شما بگوییم که کد سخا، کدی منحصر به فرد است که برای هر مشمول به صورت جداگانه صادر می شود. این کد کاربردهای بسیاری دارد که پیگیری کارت پایان خدمت با کد سخا ، تنها یکی از آن ها است. شما با استفاده از این کد می توایند از خدماتی همچون، درخواست مجوز برای خارج شدن از کشور، درخواست بررسی امریه، کارت المثنی ، اطلاع از محل خدمت و غیره نیز استفاده کنید. جهت پیگیری کارت پایان خدمت با کد سخا ، کافی است به سامانه https://services.epolice.ir/ مراجعه نمایید و با وارد کردن کد سخا به پیگیری بپردازید.

 

 

اگر از ارتباط درجه سربازی و مدرک تحصیلی اطلاعاتی ندارید ، کلیک کنید.

 

 

مدارک لازم برای دریافت کارت پایان خدمت

ما امیدواریم که تا به این مرحله پاسخ تمامی سوالات شما در رابطه با نحوه پیگیری کارت پایان خدمت سربازی را ارائه داده باشیم. پس از پیگیری کارت پایان خدمت با کد سخا و یا استعلام صدور کارت پایان خدمت المثنی در صورتی که کارت نظام وظیفه شما آماده بود، لازم است مدارک زیرا را جهت دریافت کارت ارائه دهید.

 • کپی از کارت ملی
 • کپی از شناسنامه
 • عکس
 • کارت خون

 

پیگیری کارت پایان خدمت با کد سخا

 

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب سعی کردیم به تمامی سوالات مشمولین در رابطه با اینکه چگونه بفهمیم کارت پایان خدمت صادر شده؟ و یا استعلام صدور کارت پایان خدمت المثنی چگونه است ، پاسخ دهیم. در صورتی که پس از مطالعه این مطلب، نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص پیگیری کارت پایان خدمت با کد سخا داشتید و یا  با هر گونه مشکلی در پیگیری کارت پایان خدمت سربازی ، مواجه شدید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. ما به تمامی سوالات شما در رابطه با کارت نظام وظیفه پاسخ خواهیم داد.

 

 

جهت کسب اطلاعات دقیق از خدمات نحوه دریافت پیگیری کارت پایان خدمت نظام وظیفه برای  سربازی  از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

پیگیری پرونده قضایی با کد ملی
پیگیری پستی کارت پایان خدمت
پیگیری پرونده قضایی با رمز شخصی
پیگیری مرسوله پستی از طریق پیامک

پیگیری کارت پایان خدمت سربازی

آیا برای پیگیری کارت پایان خدمت سربازی، می توان از کد ملی استفاده کرد؟

بله امکان پیگیری کارت پایان خدمت سربازی با کد ملی نیز وجود دارد.

برای اینکه بفهمیم چگونه کارت پایان خدمت صادر شده است، چه راهی وجود دارد؟

برای اطلاع از این مورد می توانید منتظر پیامک اعلام آماده بودن کارت بمانید.

آیا امکان استعلام صدور کارت المثنی برای پایان خدمت وجود دارد؟

بله می توانید برای استعلام کارت پایان خدمت المثنی نیز اقدام کنید.

آیا امکان پیگیری کارت پایان خدمت با کد سخا وجود دارد؟

بله برای پیگیری کارت پایان خدمت با کد سخا می توانید وارد سامانه شوید و از کد برای پیگیری استفاده نمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. پیگیری کارت هوشمند پایان خدمت
  7 آبان 1400 ساعت 15:18

  سلام من در سال 92کارت پایان خدمت خود را دادم برای تعویض تا حالا که حدود هشت سال میگذرد هنوز نیامده به دفتر پیخوان که کارت قبلی را دادم مراجعه میکنم هیچ جوابی نمیدن به نظام وظیفه ای همان منطقه مراجعه کردم میگن پیگیر هستیم بنده الان که میخوام برم زیارت عراق میگن چون کارت اصلی شما در دست ندارید حق خروج ندارید الان بنده چکار کنم که حتی یک موقعیت کار بسیار مهم در حرم امام حسین ع برام پیش اومده بخاطر پایان خدمت که اونم انجامش دادم باید اینجوری حیران وسرگردان باشم هیچ کس پاسخگو نیست بنده چکار کنم

  • کارشناس ارشد
   8 آبان 1400 ساعت 12:35

   سلام وقت به خیر
   تنها راه پیگیری کارت پایان خدمت سربازی سازمان نظام وظیفه است.

 2. یزدان
  27 مهر 1400 ساعت 20:55

  سلام .من اول مرداد ماه خدمتم تموم شده الان سه ماه گذشته هنوز کارتم نیومده الان دانشگاه قبول شدم اون برگه رهایی هم تاریخش تموم شده تکلیفم چیه

  • کارشناس ارشد
   28 مهر 1400 ساعت 16:28

   سلام روز بخیر باید تشریف ببرید پلیس +10برای پیگیری کارت پایان خدمت

 3. وحید ایرانی
  24 مهر 1400 ساعت 16:31

  در ضمن در پدافند هوایی ارتش خدمتم رو تموم گذروندم

 4. وحید ایرانی
  24 مهر 1400 ساعت 16:29

  سلام وقت بخیر. من در تاریخ اول مهر ۱۴۰۰ از خدمت ترخیص شدم. چه زمانی منتظر کارت پایان خدمت باشم و آیا در زمانی که کارت پایان خدمت بدستم نرسیده و یا شاید هنوز صادر نشده باشه، میتونم از کشور خارج بشم؟

  • وحید ایرانی
   24 مهر 1400 ساعت 16:30

   در ضمن در پدافند هوایی ارتش خدمتم رو تموم گذروندم

  • کارشناس ارشد
   25 مهر 1400 ساعت 09:59

   سلام وقت بخیر کارت پابان خدمت حدودا 20 -30 روز بعد صادر میشود اما در زمان پایان خدمت یه نامه داده میشود که میتونید با اون نامه بله خارج ایران هم تشریف ببرید

 5. محمد حسین نظری
  8 شهریور 1400 ساعت 09:11

  من سه هفته‌ای هست که تسویه کردم بعد برای کار به مشکل خوردم میگن که باید یه گواهی پایان خدمت بگیری منم برای اینکه راهش دوره نمی تونم باید چیکار کنم

  • کارشناس ارشد
   11 شهریور 1400 ساعت 20:04

   سلام حضورا به پلیس +10 مراجعه کنید

  • وحید ایرانی
   24 مهر 1400 ساعت 16:30

   در ضمن در پدافند هوایی ارتش خدمتم رو تموم گذروندم

ایران تحصیل
تماس با مشاور