ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

پیگیری کارت پایان خدمت

پیگیری کارت پایان خدمت سربازی + راهنمای استعلام صدور کارت

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۵۰
پیگیری کارت پایان خدمت
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نحوه پیگیری کارت پایان خدمت سربازی مشخص شده است. در صورتی که برای دریافت کارت اقدام کرده اید اما هنوز کارتی برای شما ارسال نشده است می توانید جواب تمام سوالات خود را از سامانه ایران تحصیل دریافت کنید.

بیشتر سوالاتی که از کارشناسان ما پرسیده می شود در رابطه با این است که چگونه پیگیری کارت پایان خدمت خود را انجام دهیم؟ چگونه بفهمیم کارت پایان خدمت صادر شده است؟ یا نحوه پیگیری کارت پایان خدمت با کد سخا چگونه است؟ نحوه استعلام صدور کارت پایان خدمت المثنی چگونه انجام می شود؟ که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

حال اگر شما سوالات دیگری در مورد پیگیری کارت پایان خدمت خود دارید می توانید با ما تماس بگیرید.

 

جهت کسب اطلاعات در مورد کارت پایان خدمت معاف از رزم روی لینک کلیک کنید.

 

جهت کسب اطلاعات دقیق از پیگیری کارت پایان خدمت، خدمات نحوه دریافت پیگیری کارت پایان خدمت نظام وظیفه سربازی، استعلام کارت پایان خدمت، علت تاخیر در صدور کارت پایان خدمت، مراحل صدور کارت پایان خدمت، مدارک لازم جهت دریافت کارت پایان خدمت، سامانه استعلام کارت پایان خدمت، کد سخا، نحوه صدور کارت پایان خدمت المثنی، صدور کارت پایان خدمت و مشکلات صدور کارت پایان خدمت از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور

9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

نظام وظیفه

نظام وظیفه

نحوه پیگیری کارت پایان خدمت سربازی چگونه است؟

یکی از عمده مواردی که مشمولین خدمت در رابطه با آن می پرسند، این است که چگونه بفهمیم کارت پایان خدمت صادر شده است؟ در رابطه با این موضوع، باید به شما بگوییم در صورتی که کارت نظام وظیفه شما آماده باشد، که حدود 3 یا 4 ماه پس از پایان خدمت شما پیامکی مبنی بر این موضوع برای شما ارسال میشود. پس در مرحله اول باید منتظر پیامک ارسال شده از سمت سازمان نظام وظیفه باشید. حالا ممکن است پس از ارسال پیامک، حداکثر تا 15 روز آینده کارتی برای تان ارسال نشود. در این مرحله اولین کاری که باید انجام دهید، مراجعه به اداره پست محل سکونت خودتان است. زیرا ممکن است کارت به اداره پست ارسال شده باشد. اگر کارت در اداره پست نبود، می توانید به دفاتر خدمات پلیس به علاوه 10 مراجعه کنید.

 

 در صورت عدم دریافت پیامک صدور کارت چه اقداماتی باید انجام شود؟

در قسمت بالا نحوه پیگیری کارت پایان خدمت سربازی را پس از دریافت پیامک بررسی کردیم. حالا ممکن است برخی افراد اصلاً پیامکی را مبنی بر آماده بودن کارت پایان خدمت خود دریافت نکنند، در این حالت می توانید با تلفن گویا 096480 تماس بگیرید. روش دیگر ارسال علامت سوال به شماره 110206010 می باشد که این شماره مربوط به سازمان نظام وظیفه است. گاهی نیز برای پیگیری کارت پایان خدمت سربازی ، لازم است به دفاتر پلیس به علاوه 10 مراجعه نمایید تا آدرس، شماره تماس و دیگر اطلاعات شما بروزرسانی شود.

 

برای آگاهی از شرایط  بیمه افراد بدون کارت پایان خدمت لینک را فشار دهید.

 

استعلام صدور کارت پایان خدمت المثنی

افرادی که کارت پایان خدمت نظام وظیفه خود را گم می کنند و یا کارت شان به سرقت می رود، می توانند برای دریافت کارت المثنی اقدام کنند. مراحل اداری آن را در پاراگراف بعدی بررسی خواهیم کرد. اما پس از طی کردن مراحل اداری جهت استعلام صدور کارت پایان خدمت المثنی ، باید به دفاتر پلیس به علاوه 10 مراجعه نمایید.

 

چگونه بفهمیم کارت پایان خدمت صادر شده است؟

چگونه بفهمیم کارت پایان خدمت صادر شده است؟

 

روند رسيدگی بر کارت پایان خدمت المثنی برای مشمولین داخل کشور

به صورت کلی مشمولین نظام وظیفه ای که درخواست کارت المثنی دارند، به دو دسته تقسیم می شوند. دسته اول کارت معافیت خود را گم کرده اند و دسته دوم کارت پایان خدمت خود را گم نکرده اند. در هر حالت نیاز است مراحل اداری متفاوتی طی شود که در ادامه بررسی خواهیم کرد. برای دریافت کارت پایان خدمت المثنی، اولین کاری که باید انجام دهید چاپ آگهی است. پس از چاپ آگهی اگر کارت به دست شما نرسید، لازم است با آگهی چاپ شده جهت صدور کارت اقدام کنید.

 

برای ورود به سامانه محاسبه آنلاین خرید بیمه سربازی و دریافت مشاوره آنلاین نظام وظیفه کلیک کنید.

 

در ابتدا به دفاتر پلیس به علاوه 10 با مدارک زیر مراجعه نمایید:

 • برگه ارائه درخواست صدور کارت
 • تصویر کارت ملی و صفحات شناسنامه
 • عکس پرسنلی
 • برگه تعهد
 • اگر کارت قبلی را دارید و آسیب دیده، آنگاه لاشه کارت را ارائه دهید.
 • گواهی درج آگهی در روزنامه برای دو نوبت

سپس لازم است فیش های زیر را در بانک های ملی، شعبه های حساب های دولتی، وزارت امور اقتصاد و دارایی و علامه واریز نمایید. مبالغ هر یک از فیش ها 12 هزار تومان، 10 هزارتومان و 8 هزار تومان می باشد. این فیش ها ممکن است در حال حاضر تغییر کرده باشد که شما جهت دریافت اطلاعات بروز در مورد آن می توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

استعلام صدور کارت پایان خدمت المثنی

استعلام صدور کارت پایان خدمت المثنی

 

صدور کارت المثنی پایان خدمت مشمولین خارج کشور

از آنجایی که ممکن است مشمولین خارج از کشور نیز در رابطه با نحوه دریافت و استعلام صدور کارت پایان خدمت المثنی، سوال داشته باشند. در این قسمت نکات مربوط به مشمولین خارج از کشور را بررسی خواهیم کرد.

در ابتدا این مشمولین برای درخواست و استعلام صدور کارت پایان خدمت المثنی، لازم است به سفارت و یا نمایندگی جمهوری اسلامی در خارج از کشور مراجعه نمایند و یک سری فرم را تکمیل کنند.

 

جهت اطلاع از آخرین تغییرات خدمت سربازی بر روی لینک کلیک کنید.

 

مدارك لازم جهت صدور كارت المثنی برای افراد خارج از کشور شامل موارد زیر می شود :

 • برگه درخواست صدور کارت
 • کپی کارت معافیت و یا پایان خدمت قبلی
 • عکس پرسنلی سیاه و سفید
 • برگه احراز هویت
 • برگه تعهد
 • لاشه کارت اگر وجود دارد.
 • پرداخت مبالغ 10 هزار تومان، هزار تومان و 8 هزار تومان

 

پیگیری کارت پایان خدمت با کد سخا

ما در این مطلب انواع روش های پیگیری کارت پایان خدمت سربازی را بررسی می کنیم. علاوه بر این توضیح دادیم که چگونه بفهمیم کارت پایان خدمت صادر شده است؟ و همچنین نحوه استعلام صدور کارت پایان خدمت المثنی را بررسی کردیم. حالا در این قسمت می خواهیم به شما بگوییم که کد سخا چیست و پیگیری کارت پایان خدمت با کد سخا چگونه انجام می شود. قبل از بررسی پیگیری کارت پایان خدمت با کد سخا قصد داریم به شما توضیح دهیم که کد سخا چیست و با آن از چه خدماتی در نظام وظیفه می توان استفاده کرد.

در ابتدا باید به شما بگوییم که کد سخا، کدی منحصر به فرد است که برای هر مشمول به صورت جداگانه صادر می شود. این کد کاربردهای بسیاری دارد که پیگیری کارت پایان خدمت با کد سخا ، تنها یکی از آن ها است. شما با استفاده از این کد می توانید از خدماتی همچون، درخواست مجوز برای خارج شدن از کشور، درخواست بررسی امریه، کارت المثنی، اطلاع از محل خدمت و غیره نیز استفاده کنید. جهت پیگیری کارت پایان خدمت با کد سخا، کافی است به سامانه https://services.epolice.ir مراجعه نمایید و با وارد کردن کد سخا به پیگیری بپردازید.

 

اگر از ارتباط آیا درجه سربازی  بر اساس مدرک تحصیلی تعیین می شود ندارید، کلیک کنید.

 

پیگیری کارت پایان خدمت با کد سخا

پیگیری کارت پایان خدمت با کد سخا

 

مدارک لازم برای دریافت کارت پایان خدمت

ما امیدواریم که تا به این مرحله پاسخ تمامی سوالات شما در رابطه با نحوه پیگیری کارت پایان خدمت سربازی را ارائه داده باشیم. پس از پیگیری کارت پایان خدمت با کد سخا و یا استعلام صدور کارت پایان خدمت المثنی در صورتی که کارت نظام وظیفه شما آماده بود، لازم است مدارک زیرا را جهت دریافت کارت ارائه دهید.

 • کپی از کارت ملی
 • کپی از شناسنامه
 • عکس
 • کارت خون

 

مراحل صدور کارت پایان خدمت سربازی چگونه است؟

شاید یکی از سوالاتی که به ذهن شما می رسد این باشد که مراحل دقیق  ارسال کارت پایان خدمت چیست و چگونه می توان به کمک آن کارت پایان خدمت را پیگیری کرد؟

شما برای دریافت کارت پایان خدمت خود در مرحله اول باید به یگان خدمتی خود مراجعه کرده و بگویید که مدت زمان خدمت شما به پایان رسیده است. 

در آنجا به شما فرم هایی را خواهند داد که باید آن را تکمیل کرده و  تحویل دهید.

سپس در مرحله بعد یکسری مدارکی را به یگان خدمتی خود ارائه دهید که برای صدور کارت پایان خدمت الزامی هستند. این مدارک به صورت زیر می باشند:

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خروج از کشور سربازان در حین خدمت روی لینک آبی کلیک کنید.

 

لیست مدارک و اطلاعات ضروری جهت صدور کارت پایان خدمت سربازی
آدرس محل سکونت تاريخ شروع و خاتمه خدمت سربازی آخرین مدرک تحصیلی فرد
تخصص درجه سربازی محل آموزش
شماره پرسنلی رسته خدمتی محل خدمت
مدت خدمت انجام شده مدت قانونی خدمت نام محل خدمت
يگان ترخيص كننده يگان اعزام گروه خونی و مدارک تاييد كننده گروه خونی
عکس قد رنگ چشم
 

 

پس از تحویل مدارک باید تمام اطلاعات شما توسط یگان خدمتی در سیستم نظام وظیفه ثبت گردد تا کارت پایان خدمت شما ارسال شود. البته شما پس از ارائه مدارک خود در یگان خدمتی برای بررسی وضعیت صدور کارت پایان خود می توانید با مراجعه به سایت نظام وظیفه آن را استعلام کنید. 

 

جهت اطلاع از پیگیری پستی کارت پایان خدمت روی لینک کلیک کنید.

 

مراحل صدور کارت پایان خدمت

مراحل صدور کارت پایان خدمت

چگونه کارت پایان خدمت سربازی خود را استعلام بگیریم؟

سربازانی که خدمت خود را به پایان رساندند و منتظر صدور کارت هستند در صورت تاخیر در آن می توانند آخرین وضعیت صدور کارت پایان خدمت خود را در سامانه نظام وظیفه استعلام بگیرند که مراحل آن به صورت زیر می باشد.

 • در اینترنت عبارت «سایت نظام وظیفه» را جستجو نمایند.
 • روی سایت نظام وظیفه کلیک کرده و وارد آن شوند.
 • حالا از روی گزینه های موجود بر روی گزینه خدمات الکترونیکی کلیک کنید.
 • با باز شدن پنجره جدید در کادر اول، کد ملی  و در کادر دوم، کد سخا را به عنوان رمز عبور وارد کنند. در انتها نیز کد امنیتی را درج کنند.
 • حالا برای استعلام کارت پایان خدمت خود روی گزینه وظیفه عمومی در قسمت راست کلیک کرده و روی گزینه استعلام ضربه بزنند تا تمام اطلاعات لازم از آخرین وضعیت صدور کارت پایان خدمت خود را دریافت کنند.

حال اگر شما هر گونه سوالی در این مورد داشته باشید می توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید تا آنها شما را راهنمایی کنند.

 

جهت دریافت استعلام اصالت کارت پایان خدمت روی لینک کلیک کنید.

 

پادکست صوتی مقاله

 

جهت کسب اطلاعات دقیق از پیگیری کارت پایان خدمت، خدمات نحوه دریافت پیگیری کارت پایان خدمت نظام وظیفه سربازی، استعلام کارت پایان خدمت، علت تاخیر در صدور کارت پایان خدمت، مراحل صدور کارت پایان خدمت، مدارک لازم جهت دریافت کارت پایان خدمت، سامانه استعلام کارت پایان خدمت، کد سخا، نحوه صدور کارت پایان خدمت المثنی، صدور کارت پایان خدمت و مشکلات صدور کارت پایان خدمت از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور

9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

نحوه استعلام کارت پایان خدمت

نحوه استعلام کارت پایان خدمت

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب سعی کردیم به تمامی سوالات مشمولین در رابطه با اینکه چگونه بفهمیم کارت پایان خدمت صادر شده است؟ و یا استعلام صدور کارت پایان خدمت المثنی چگونه است، پاسخ دهیم. در صورتی که پس از مطالعه این مطلب، نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص پیگیری کارت پایان خدمت با کد سخا داشتید و یا با هر گونه مشکلی در پیگیری کارت پایان خدمت سربازی، مواجه شدید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. ما به تمامی سوالات شما در رابطه با کارت نظام وظیفه پاسخ خواهیم داد.

 

جهت دریافت این مقاله روی لینک کلیک کنید.

 

4.4/5 - (7 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا برای پیگیری کارت پایان خدمت سربازی، می توان از کد ملی استفاده کرد؟

بله امکان پیگیری کارت پایان خدمت سربازی با کد ملی نیز وجود دارد.

برای اینکه بفهمیم چگونه کارت پایان خدمت صادر شده است، چه راهی وجود دارد؟

برای اطلاع از این مورد می توانید منتظر پیامک اعلام آماده بودن کارت بمانید.

آیا امکان استعلام صدور کارت المثنی برای پایان خدمت وجود دارد؟

بله می توانید برای استعلام کارت پایان خدمت المثنی نیز اقدام کنید.

آیا امکان پیگیری کارت پایان خدمت با کد سخا وجود دارد؟

بله برای پیگیری کارت پایان خدمت با کد سخا می توانید وارد سامانه شوید و از کد برای پیگیری استفاده نمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  farid
  ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۴

  با درود بیکران خدمت مشاوران و سایت بسیار مفیدتون
  قصد دارم تجربیات خودم را از معافیت پزشکی با شما دوستان ب اشتراک بزارم
  ۱.بنده در تاریخ ۱۴۰۱.۴.۲۲ مراجعه ب پلیس ب ۱۰
  ۲.در تاریخ ۱۴۰۱.۵.۱۸ معرفی ب بیمارستان
  ۳.در تاریخ ۱۴۰۱.۷.۶ تشکیل کمیسیون پزشکی و اعلام رای ب معافیت با بخش ۱۳ از بند ۲ همان بیماری های چشم (نزدیک بینی با نمره ۸.۷۵ در چشم راست ) ناگفته نماند ک بنده بخاطر بیماری قوز قرنیه نمره نزدیک بینی چشم ام رفته بالا
  و ریختن فیش های مربوط ب معافیت مبلغ ۲۴۴ هزار تومان

  ۴٫در تاریخ ۱۴۰۱.۸.۳ معاینه مجدد خوردم اعصابم ام خورد بود ک چرا البته کسی ک نمره چشم اش بالا باشه نبایستی نگران باشه این حق طبیعیه نظام وظیفه است ک ب معافیت شما اعتراض کنه همچنین حق طبیعی شما از بابت اعتراض ب نظام ب وظیفه البته با گفته سرهنگ نیازی ب تشکیل دوباره کمسیون پزشکی مجدد نبود فقط محض اطمینان بنده رو فرستادند

  ۵.در تاریخ ۱۴۰۱.۹.۲ معرفی ب صدور کارت شدم
  6.در تاریخ 1401.10.3 کارت صادر ب پست تحویل داده شد

  بنده ب بیماری قوز قرنیه مبتلا بودم
  نمره نزدیک بینی بنده ۸.۷۵ چشم راست
  و آستیگماتمم ۹ بود
  با این بند معاف اعلام شدم

  دوستانی ک اطلاعی از روند معافیت پزشکی ندارند
  حتما بایستی با مشاوران عزیز و کار بلد تماس بگیرند
  حقیقتا ب بنده کمک شایانی در این مسیر سخت و پر تلاطم شد و همراه بنده بودند
  ناگفته نماند پروسه معافیت پزشکی پروسه زمانبری هستش … متقاضیان عزیز نیاز ب صبر و حوصله بایستی داشته باشند

  هر سوالی هست من در خدمت عزیزان هستم

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۲

   سلام وقت بخیر
   با تشکر از همراهی شما.

 2. Avatar photo
  امین
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۰

  شش ماه هست که خدمت سربازی را تموم کردم هنوز کارت پایان خدمت دریافت نکرده‌ام چگونه میتوان پیگیری کرد

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۲

   سلام میتونید برای پیگیری کارت پایان خدمت به سازمان وظیفه عمومی شهرتون مراجعه کنید

 3. Avatar photo
  اعظم اجدادی
  ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۳

  با عرض ادب
  این شماره ای که گذاشتین راهنمایی کنه متاسفانه هیچ راهنمایی نمی تونه انجام بده پسر بنده سه ما ه از خدمت آمده ولی متاسفانه کارت پا یان خدمتش هنوز نیامده هیچ کسم جوابگو نیست ،😪

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۸

   سلام وقت به خیر
   از طریق پادگان ترخیصی و یا سامانه پست پیگیری نمایید.

 4. Avatar photo
  علی رضایی
  ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۰

  سلام وقتتون بخیر
  برای کارت المثنی پایان خدمت اقدام کردم این پیامک برام ارسال شد
  با سلام متقاضی محترم کارت المثنی پایان خدمت به شماره ملی 006 لطفا جهت پیگیری به واحد خدمتی خود مراجعه فرمایید سازمان وظیفه عمومی ناجا
  دقیقا کجا باید مراجعه کنم ممنون ؟
  واحد خدمتی وزارت دفاع بوده بعد از پل سیخندان الان جابجا شدن ظاهرا؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

   نظام وظیفه

 5. Avatar photo
  سیدمحسن
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۹

  سلام خسته نباشید
  من سال 94 خدمتم تمام شده اما چون غیبت داشتم 4 سال طول کشید تمام شد
  راهی هست بفهمم چند ماه خدمت کردم

  • Avatar photo
   isaei
   ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۵

   سلام وقتتون بخیر
   از طریق سازمان نظام وظیفه محل خدمت

 6. Avatar photo
  اصغر
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۹

  سلام.دو‌ماه پیش کارت پایان خدمتم رو گم کردم
  و اکنون میخوام دانشگاه کارشناسی ارشد ثبت نام کنم که داشتن پایان خدمت یکی از بندهای ثبت نام هست
  حال برای ارائه کارت پایان خدمت موقت باید
  چیکارر کنم تا ثبت نام انجام بشه و بعدا اقدام کنم برای المثنی.
  کارت هوشمندمعافیت هم داشتم
  اکنون راهی وجود داره که بتونم چیزی ارائه بدم به دانشگاه؟؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 7. Avatar photo
  Ramin
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۳

  سلام وقت بخیر
  کذرت معافیت معمولا چقد طول میکشه تاصادرشه؟؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۴

   سلام وقت به خیر
   بستگی به روند پرونده و درخواست شما دارد.

 8. Avatar photo
  مرتضی
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۲

  سلام من سال ۷۶ چابهار سرباز بودم ،چند سالیه کارت پایان خدمتم گم شده استعلام که میرم میگن تو خدمت نکردی ،مینویسه در حال خدمت ،میگن باید بری چابهار پیگیری کنی .لطفا جواب بدین .

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۵

   سلام روزبخیر
   به پلیس+10 محله خودتون مراجعه کنبد.

 9. Avatar photo
  علی
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸

  سلام
  وقتی مامور پست برای تحویل کارت معافیت یا پایان خدمت به درب منزل مراجعه کرد حتما خود فرد باید کارت رو تحویل بگیره یا سایر اعضای خانواده هم میتونن کارت رو تحویل بگیرن
  با تشکر

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۱

   سلام روزبخیر
   باید خودتون حضور داشته باشین
   یا کارت ملی خونه باشه.

 10. Avatar photo
  میلاد
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۴

  با گذشت 4 ماه از ترخیص هنوز کارتم نیومده ترخیص 07/12/1400 هیچکی هم جوابگو نیست به همین راحتی

 11. Avatar photo
  Iman
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۰

  سلام و خسته نباشید ، الان ۴ ماهه خدمتمو تموم کردم هنوز هیچ خبری از کارتم نشده نظام وظیفه هم میگه چیزی ازت رو سیستم ثبت نشده ولی محل خدمت که رفتم گفتن که کارتت صادر شده،میشه راهنمایی بکنید که باید کجا پیگیری کنم؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۰

   با سلام پیگیری کارت پایان خدمت سربازی باید به سازمان وطیفه عمومی مراجعه کنید

 12. Avatar photo
  محمود
  ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۲

  سلام من حدود 5 ماهه ک خدمت تموم کردم هنوز کارتم نیومده بعد دیروز رفتم یگان میگه کارت صادر شده رفتم نظام وظیفه میگه تو سیستم ما چیزی ثبت نشده . میشه بگین چیکار کنم؟

  • Avatar photo
   ekhlasi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۷

   با سلام وقت بخیر ، به حوزه نظام وظیفه مراجعه بفرمایید

 13. Avatar photo
  Ali
  ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۹

  سلام و خسته نباشید ، یگانه میگه که کارت شما صادر شده ولی نظام وظیفه میگه که چیزی برا شما صادر نشده تو سیستم، مشکل چیه؟

  • Avatar photo
   aghazade
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۹

   سلام
   پلیس بعلاوه 10 مراجعه کنید یا باشماره 120 تماس بگیرید

 14. Avatar photo
  حسن صفری
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۶

  سلام من سه ماه قبل خدمتم تمام شده ولی هنوز کارت پایان خدمتم نیومده چیکار کنم راهنمایی کنید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام
   برای پیگیری از طریق سایت najatracking.post.ir اقدام کنید

 15. Avatar photo
  عبدالصمدسابکزئی
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۵

  سلام، من تقریبا هشت ماه هست سربازی ام تموم شده هنوز کارتم صادر نشده لطفا راهنمای ام کنید؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام وقت بخیر برای پیگیری کارت تان با مرکز تماس بگیرید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام وقت بخیر
   مراجعه حضوری داشته باشید به پلیس بعلاوه 10

 16. Avatar photo
  دانیال
  ۱۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۵

  کارت پایان خدمتم چرا نیومده

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام وقت بخیر برای پیگیری کارتپایان خدمت سربازی باید از پلیس +10 ویا سایت ناجا پیگیری کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 17. Avatar photo
  عبدالجواد محتشمي نیا
  ۱۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۸

  سال 87بازخرید شدم وکارت پایان خدمت نیامده هنوز چه کاری انجام بدم آیا می‌شود غیر حضوری کارت رو گرفت

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰

   سلام وقت بخیر به نظام وظیفه مراجعه کنین

 18. Avatar photo
  پیگیری کارت هوشمند پایان خدمت
  ۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸

  سلام من در سال 92کارت پایان خدمت خود را دادم برای تعویض تا حالا که حدود هشت سال میگذرد هنوز نیامده به دفتر پیخوان که کارت قبلی را دادم مراجعه میکنم هیچ جوابی نمیدن به نظام وظیفه ای همان منطقه مراجعه کردم میگن پیگیر هستیم بنده الان که میخوام برم زیارت عراق میگن چون کارت اصلی شما در دست ندارید حق خروج ندارید الان بنده چکار کنم که حتی یک موقعیت کار بسیار مهم در حرم امام حسین ع برام پیش اومده بخاطر پایان خدمت که اونم انجامش دادم باید اینجوری حیران وسرگردان باشم هیچ کس پاسخگو نیست بنده چکار کنم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۵

   سلام وقت به خیر
   تنها راه پیگیری کارت پایان خدمت سربازی سازمان نظام وظیفه است.

 19. Avatar photo
  یزدان
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۵

  سلام .من اول مرداد ماه خدمتم تموم شده الان سه ماه گذشته هنوز کارتم نیومده الان دانشگاه قبول شدم اون برگه رهایی هم تاریخش تموم شده تکلیفم چیه

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام روز بخیر باید تشریف ببرید پلیس +10برای پیگیری کارت پایان خدمت

  • Avatar photo
   نرگس
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۳

   ببخشید کارتون انجام شد کارتتون اومد تروخدا جواب بدید

   • Avatar photo
    محمد
    ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۶

    اره اومده

 20. Avatar photo
  وحید ایرانی
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۱

  در ضمن در پدافند هوایی ارتش خدمتم رو تموم گذروندم

 21. Avatar photo
  وحید ایرانی
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۹

  سلام وقت بخیر. من در تاریخ اول مهر ۱۴۰۰ از خدمت ترخیص شدم. چه زمانی منتظر کارت پایان خدمت باشم و آیا در زمانی که کارت پایان خدمت بدستم نرسیده و یا شاید هنوز صادر نشده باشه، میتونم از کشور خارج بشم؟

  • Avatar photo
   وحید ایرانی
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۰

   در ضمن در پدافند هوایی ارتش خدمتم رو تموم گذروندم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۹

   سلام وقت بخیر کارت پابان خدمت حدودا 20 -30 روز بعد صادر میشود اما در زمان پایان خدمت یه نامه داده میشود که میتونید با اون نامه بله خارج ایران هم تشریف ببرید

 22. Avatar photo
  محمد حسین نظری
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۱

  من سه هفته‌ای هست که تسویه کردم بعد برای کار به مشکل خوردم میگن که باید یه گواهی پایان خدمت بگیری منم برای اینکه راهش دوره نمی تونم باید چیکار کنم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۴

   سلام حضورا به پلیس +10 مراجعه کنید

  • Avatar photo
   وحید ایرانی
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۰

   در ضمن در پدافند هوایی ارتش خدمتم رو تموم گذروندم

  • Avatar photo
   رضا
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۷

   بنده ۳ماه خدمتم تموم شده امروزرفتم پلیس به علاو۱۰میگه توسیستم زده هنوزسربازی خواستم ببینم چجوری باید پیگیرکارم بشم.

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۲

    سلام وقت بخیر برای پیگیری کارت پایان خدمت باید به نظام وظیفه مراجه کنید
    برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

   • Avatar photo
    نرگس
    ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰

    ببخشید کارتون انجام شد کارتتون اومد تروخدا جواب بدید

تماس با مشاور