ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

پکیج تندخوانی ویرا بهترین و کامل ترین پکیج تندخوانی در جهان

پکیج تندخوانی ویرا
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

پکیج تندخوانی ویرا با استفاده از تمام متدهای به روز و قوی دنیا در زمینه تندخوانی و همین طور تقویت حافظه با کمترین قیمت ممکن آماده استفاده است. با استفاده از امکانات فوق العاده و محتوای ارزنده پکیج تندخوانی ویرا می توانید به تمام رؤیاها و خواسته های خود در حوزه تحصیلی و یا کاری برسید.  

 

اگر چیزهایی از گوشه و کنار در مورد پکیج تندخوانی ویرا شنیده اید و می خواهید آن را برای جهشی فوق العاده در زندگی تهیه بکنید ابتدا باید شناخت کامل و دقیقی در رابطه با این پکیج عالی و منحصربه فرد به دست آورید. کسب آگاهی و اطلاع از این پکیج آموزشی کاربردی و مهم می تواند به بهترین شکل ممکن و به وسیله مشاوری خبره و کاردان مانند مشاوران شرکت ایران تحصیل برای شما حاصل شود.

 

 

جهت تهیه بسته آموزش تندخوانی ویرا به عنوان بهترین پکیج آموزش تندخوانی در دنیا از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

استفاده از بسته آموزشی تندخوانی ویرا به عنوان یکی از جامع ترین پکیج های تندخوانی در دنیا می تواند مزیت های زیادی را برای شما به همراه داشته باشد

 

 

 

پکیج ویرا

 

 

پکیج تندخوانی ویرا به عنوان بسته آموزش تکنیک های مطالعه از آن دست بسته هایی است که می توانید نیازهای شما را در چند زمینه متفاوت به بهترین شکل ممکن برآورده کند.

به این صورت که کارشناسان و متخصصان گردآوردنده این پکیج آموزشی با قرار دادن 10 عدد سی دی آموزشی که هر یک چهار قسمت کاربردی و مهم را شامل می شوند گامی اساسی در جهت برآوردن نیازهای شما در یادگیری برداشته اند.

در ادامه هر یک از این بخش ها را خدمت شما عزیزان توضیح می دهیم.

البته به جز سی دی های آموزشی متنوع و جامع این پکیج که با آموزش کامل اصول همراه هستند می توانید همراه جزوه ای حاوی نکاتی بسیار مهم و کلیدی را نیز دریافت کنید.

جزوه ای که می تواند مکملی بسیار عالی در کنار پکیج تندخوانی ویرا برای شما دوست عزیز و محترم متقاضی استفاده از این دوره های آموزشی باشد.

 

 

برای یادگیری روش مطالعه PQR5 و اطلاع از جزئیات آن می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

 

معرفی تمام بخش های گنجانده شده در پکیج تندخوانی ویرا

همان طور که بالاتر خدمت شما عرض کردیم پکیج تندخوانی ویرا چهار بخش متفاوت و متمایز را در خود جای می دهد که در ادامه با ارائه توضیحاتی در رابطه با آن ها در خدمت شما هستیم.

اولین بخش در رابطه با آموزش تمام اصول و فنون مهمی است که شما برای در زمان مطالعه کتب درسی و غیر درسی به آن ها نیاز دارید.

 دومین بخش سعی در ارائه تکنیک هایی جذاب و مهم در رابطه با تقویت هر چه بیشتر حافظه حال چه بلندمدت و چه کوتاه مدت را برای شما دارد.

در سومین بخش می توانید اصول مهم و کلیدی در رابطه با داشتن تمرکز لازم در حین مطالعه از جمله تمرین آدم برفی و شعله شمع را پیدا کنید.

در آخر در چهارمین بخش از این پکیج پرفروش و پرطرفدار می توان اطلاعاتی جامع و کامل در رابطه با فوت و فن تندخوانی را بدست آورد.

 

 

برای شرکت در دوره های غیرحضوری و آنلاین تندخوانی کنکور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

چه تفاوتی بین پکیج ویرا با سایر پکیج های ارائه شده در بازار وجود دارد؟

مسلماً بین پکیج ویرا با سایر پکیج هایی که شما در بازار می بینید و حتی تبلیغات آن را هم در سایت های مختلف اینترنتی مشاهده کرده اید وجود دارد.

زیرا در غیراینصورت تا حد نمی شد از کیفیت محصول ارائه شده و کارآیی عالی آن مطمئن بود.

در رابطه با تفاوت فاحش پکیج تندخوانی ویرا در قیاس با سایر پکیج ها باید عرض کنیم که اکثر قریب به اتفاق پکیج های تندخوانی کلاس ضبط شده مدرسانی هستند که با حضور افراد مختلفی برگزار شده اند.

اما در رابطه با پکیج ویرا به هیچ وجه شاهد این اتفاق ناخوشایند نیستیم و تمامی آموزش ها در استودیو و با بالاترین کیفیت ممکن و بدون وجود حضار فیلمبرداری و در دسترس شما قرار گرفته است.

زیرا در غیراینصورت زمان شما با پرسش های مطرح شده توسط حضار حاضر در کلاس که حتی ممکن است بی ربط به موضوع جلسه هم باشد گرفته نمی شود.

 

 

برای اطلاع از جدیدترین روش های تندخوانی دروس برای کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

آیا استفاده از پکیج تندخوانی ویرا می تواند انتظارات من را برآورده کند؟

مسلماً شما دوست عزیزی که به دنبال خرید پکیج تندخوانی ویرا هستید انتظار دارید که با تهیه و استفاده از آن تمامی نیازهای شما برآورده شود و در غیر اینصورت از خرید آن صرفنظر می کنید.

اما باید عرض کنیم که پکیج آموزشی ویرا به گونه ای طراحی شده که می تواند تمامی نیازهای شما را در زمینه بهترین اصول یادگیری و مطالعه و حتی تقویت حافظه به بهترین شکل ممکن برآورده کند.

به طوری که شما دوست عزیز دیگر هیچ احتیاجی به خرید بسته های دیگر تندخوانی ارائه شده در بازار نداشته باشید.

اگر شک دارید می توانید در این رابطه از افرادی که در گذشته از پکیج تندخوانی ویرا استفاده کرده اند سؤال کنید.

این افراد می توانند به شما بگویند که بعد از استفاده از پکیج آموزشی ویرا چه تغییراتی در زندگی فردی شان ایجاد شده و تا چه حد توانسته اند بهترین عملکرد را در آزمون های ورودی دانشگاه ها و یا در زمینه شغلی داشته باشند.

 

 

تندخوانی ویرا

 

 

آیا پکیج تندخوانی ویرا برای افراد خاصی تدوین شده است؟

حتماً‌ این موضوع از ذهن شما دوست عزیز و محترم هم گذشته است که آیا افراد خاصی می توانند از پکیج تندخوانی ویرا استفاده کنند؟

در جواب باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که هر فردی که به دنبال پیشرفت و مؤفقیت در زمینه تحصیلی و یا شغلی است می تواند این پکیج را خریداری و از آن حداکثر استفاده را بکند.

به عبارت دیگر، در هر مقطع تحصیلی حال چه مدرسه و چه دانشگاه که تحصیل می کنید می توانید این پکیج را تهیه و برای یادگیری هر چه بهتر و اصولی خود از آن استفاده کنید.

یا اگر مادر یا پدر یک خانواده هستید و می خواهید در فرزندانتان علاقه به مطالعه را ایجاد کنید این پکیج عالی و جامع می تواند برایتان بهترین باشد.

حتی در صورتی که به دنبال کسب درآمد بیشتر و پیشرفت در حوزه کاری خود هستید بسته ویرا می تواند بهترین گزینه برای رسیدن به این اهداف شغلی مهم باشد.

 

 

 

اگر می خواهید به افزایش ساعات مطالعه خود برای آزمون سراسری کمک کنید بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

آیا برای خرید پکیج ویرا باید پول زیادی بپردازم؟

معمولاً یکی از نگرانی های افراد در زمان خرید بسته های تندخوانی قیمت آن هاست.

موضوعی که شاید خیلی از اشخاص با اطلاع از آن دست از خرید می کشند و به قول معروف بی خیال می شوند.

اما در رابطه با پکیج تندخوانی ویرا باید عرض کنیم که این بسته آموزشی با مناسب ترین قیمت آماده فروش به شماست.

این واقعاً عالی است که با پرداخت کمترین مبلغ بهترین و کاربردی ترین آموزش ها را دریافت و زندگی و آینده خود را به بهترین شکل ممکن رقم بزنید.

البته خبر خوش این که، اگر از شرکت ایران تحصیل برای تهیه این پکیج اقدام بفرمایید به مراتب هزینه کمتری را بابت خرید بسته و جزوه آموزشی می پردازید.

 

 

جهت اطلاع از بهترین شیوه مطالعه درس زیست شناسی برای کنکور می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

دوست کنکوری بدون برنامه ریزی برای مطالعه و شناخت منابع مؤفقیتی در کار نیست

ما هرگز منکر تأثیر استفاده از بسته آموزشی ویرا برای مطالعه نمی شویم.

اما باز هم شما دوست عزیز کنکوری هرگز نباید نقش برنامه ریزی درسی و یا حتی داشتن اطلاعاتی دقیق در مورد کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها را نادیده بگیرید.

شما باید از بودجه بندی دروس عمومی و اختصاصی اطلاع داشته باشید و بعلاوه بدانید که کدام یک از کتب کمک آموزشی از بقیه بهتر و کاربردی تر برای مطالعه هستند.

تازه باید از این موضوع نیز مطلع باشید که کدام یک از آزمون های آزمایشی می توانند برای شما دوست عزیز کنکوری بهترین باشند و کدام یک از جهت هزینه و کیفیت عالی ترین هستند.

کسب اطلاعاتی در رابطه با تمامی این موارد به اضافه بهترین روش استفاده و بهره گیری از پکیج تندخوانی ویرا را از تیم مشاوره خبره و کاردان ایران تحصیل بخواهید.

 

 

 

برای آشنایی با کاربردهای پکیج آموزشی ویرا یکی از برترین پکیج های تندخوانی در کنکور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

پکیج تندخوانی نصرت با جدیدترین استراتژی مطالعه

پکیج تندخوانی فانتوم جدیدترین پکیج تندخوانی دنیا

پکبج تندخوانی عباس منش شیوه نوین مطالعه کنکور

پکیج تندخوانی ویرا بهترین و کامل ترین پکیج تندخوانی در جهان

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مزیت عالی خرید پکیج تندخوانی ویرا چیست؟ 

مزیت عالی خرید پکیج تندخوانی ویرا این است که به وسیله این پکیج تندخوانی می توانید تمامی فوت و فن تقویت حافظه و یا تندخوانی عالی و اصولی را فرا بگیرید.

چگونه می توانم برای دانلود پکیج تندخوانی ویرا اقدام کنم؟ 

برای دانلود پکیج تندخوانی ویرا می توانید با تیم مشاوره ما تماس حاصل فرمایید.

پکیج تندخوانی ویرا برای چه کسانی تدوین و طراحی شده است؟ 

پکیج تندخوانی ویرا مختص دانشجویان، دانش آموزان و همین مدیرانی مؤفق است.

 

نظرات

2 دیدگاه دربارهٔ «پکیج تندخوانی ویرا بهترین و کامل ترین پکیج تندخوانی در جهان»

 1. Avatar photo نهال گفت:

  سلام ببخشید این پکیج روی ویندوز 10 هم قابل اجراعه؟

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • روش تورق سریع

  روش تورق سریع | جمع بندی کنکور در چند دقیقه

  روش تورق سریع یکی از روش‌های کارآمد برای مطالعه در کمترین زمان است. بسیاری از افراد که پشت کنکوری هستند، با اطلاع از تورق سریع می‌توانند مطالب کنکور را در چند دقیقه جمع‌بندی کنند. این روش برای افراد مناسب است...
 • تکنیک زمان های نقصانی

  تکنیک زمان های نقصانی | مزایا و معایب + نکات طلایی

  تکنیک زمان های نقصانی، برای افراد در کنکور و دیگر آزمون‌ها برای ورود به دانشگاه یا کار بسیار مورد توجه است. این تکنیک می‌تواند یک روش موثر و کاربردی برای آزمون مهمی مانند کنکور باشد. می‌دانیم یکی که از اصلی‌ترین...
 • تکنیک های تندخوانی کنکور

  تکنیک های تندخوانی کنکور + مزایای تندخوانی در مطالعه

  از بهترین روش ها جهت جلوگیری از هدر رفتن زمان و صرفه جویی در آن بهره گرفتن از تکنیک های تندخوانی کنکور در هنگام مطالعه و آماده شدن برای آزمون سراسری است. هرچند تأثیر تندخوانی در کنکور انکارناپذیر است، اما باز هم...
 • راز موفقیت در امتحانات نهایی

  راز موفقیت در امتحانات نهایی + 11 روش طلایی | ایران تحصیل

  راز موفقیت در امتحانات نهایی این است که تمامی جوانب را بسنجید و تا جایی که می‌توانید فعالیت قابل پیش بینی خود را تمرین کنید، در این صورت می‌توانید از عهده امتحانات خود برآیید و آن‌ها را پشت سر بگذارید....
تماس با مشاور