ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

پرداخت شهریه دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ + راهنما تصویری + لینک پرداخت

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۴۷
 • تاریخ بروزرسانی: ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
پرداخت شهریه دانشگاه آزاد
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

دانشجویانی که قصد دارند برای پرداخت شهریه دانشگاه آزاد اقدام نمایند، می توانند این کار را به شیوه اینترنتی و بدون نیاز حضور در دانشگاه انجام دهند.

گفتنی است که به دلیل قوانین موجود، امکان پرداخت تلفنی شهریه دانشگاه آزاد وجود ندارد و دانشجویان موظفند تا از طریق ورود به سایت، وجه مشخص شده را واریز نمایند.

در ادامه با نحوه و آموزش پرداخت شهریه دانشگاه آزاد بیشتر آشنا خواهیم شد. همچنین، در صورت بروز هر گونه سوال یا ابهام می توانید با پشتیبانی تلفنی شهریه آزاد ایران تحصیل تماس گرفته و راهنمایی های لازم را کسب کنید.

 

به منظور دریافت آموزش نحوه ورود به سایت پرداخت شهریه دانشگاه آزاد و قوانین مربوطه از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شهریه دانشگاه آزاد وارد شوید.

 

 

نکات مربوط به پرداخت شهریه دانشگاه آزاد

 • دانشجویان تنها از طریق سایت پرداخت شهریه دانشگاه آزاد می توانند شهریه را پرداخت نمایند.
 • دانشجویانی که به تازگی در دانشگاه پذیرفته شده و جدیدالورود محسوب می شوند، بایستی ابتدا برای تشکیل پرونده اقدام کنند و سپس مبالغ علی الحساب تعیین شده را به صورت اینترنتی به حساب دانشگاه واریز نمایند.
 • هیچ روشی به جز روش اینترنتی برای پرداخت شهریه به کار نمی رود. بنابراین توصیه می شود که از واریز مبالغ مشخص شده از طریق فیش بانکی خودداری کنید، در غیر این صورت مسئولیت های بعدی متوجه خود شخص می باشد، اما برای طرح سوالات می توان از پشتیبانی تلفنی شهریه دانشگاه آزاد راهنمایی گرفت.
 • از جمله الزامات پرداخت اینترنتی شهریه داشتن کارت بانکی متصل به شبکه شتاب و دریافت رمز دوم از دستگاه خودپرداز می باشد.
 • بر اساس آموزش پرداخت شهریه دانشگاه آزاد، دانشجویان می توانند از طریق تمام کارت های بانکی عضو شبکه شتاب برای واریز عمل کنند و نیازی نیست که کارت به اسم خود دانشجو باشد.
 • چنانچه پس از پرداخت شهریه دانشگاه آزاد مبلغ مورد نظر از حساب شخص کسر شود، اما از میزان شهریه کاسته نشود به معنای آن است که پرداختی صورت نگرفته است. از این رو اگر بعد از 24 ساعت این مبلغ به حساب اولیه وی برگشت داده نشود، بایستی به امور مالی دانشگاه مراجعه گردد.

 

برای اطلاع از نرخ جدید شهریه دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

آموزش پرداخت شهریه دانشگاه آزاد

 

پرداخت آنلاین شهریه دانشگاه آزاد

 

برای اینکه با سایت پرداخت شهریه دانشگاه آزاد آشنا شویم، سعی می کنیم که در این پست برای دانشجویان جدیدالورود و دانشجویانی که چند ترم از آن ها گذشته است، آموزش های نحوه پرداخت را آموزش دهیم.

برای این منظور می توانید بر روی لینک موجود در سامانه دانشگاه خود که مخصوص ثبت نام جدید الورودها است کلیک کرده و با تکمیل مدارک خواسته شده، نام نویسی را انجام دهید. از این مرحله به بعد با داشتن کد دانشجویی قادر خواهید بود تا برای پرداخت شهریه دانشگاه آزاد اقدام نمایید.

پس از اینکه وارد سایت دانشگاه خود شدید، بایستی منوی خدمات آنلاین که در نوار بالای صفحه قرار دارد را انتخاب کنید و از میان گزینه های آن، سامانه آموزشیار را لمس نمایید، بعد از ورود صفحه این سایت، کادر سامانه دانشجو را کلیک می کنیم.

در مرحله بعد نام کاربری و رمز عبور خود را در محل های مربوطه ثبت نمایید. در گام بعدی اطلاعات شما برایتان به نمایش در می آید. در مستطیل سمت راست صفحه، با انتخاب گزینه ثبت نام دروس دانشجویی می توانید شهریه خود را به دو صورت انجام دهید.

 

برای اطلاع از زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد در دوره بدون کنکور و با کنکور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

روش و نحوه ی پرداخت آنلاین شهریه آزاد

در روش اول با کلیک بر روی منوی انتخاب واحد، میزان شهریه قابل پرداخت بر اساس تعداد واحدهای درسی برای شما نشان داده می شود. در پنجره باز شده برای دانشجویان جدیدالورود هزینه پیش پرداخت یا علی الحساب، و هزینه بیمه و خدمات آموزشی درج شده است.

البته مورد دوم در طول کل تحصیل فقط یکبار پرداخت می گردد. سپس می بایست برای پرداخت شهریه دانشگاه آزاد بر روی مستطیلی که بر روی آن پرداخت الکترونیک نوشته شده است را انتخاب کنید.

در روش دوم، دانشجو می تواند بر روی منوی مدیریت مالی واحدهای تحصیلی کلیک کرده و مجددا در صفحه جدید، پرداخت الکترونیکی شهریه را انتخاب نماید.

 

پرداخت تلفنی شهریه دانشگاه آزاد 

 

وقتی که به پنجره انتخاب درگاه وارد شدید، می توانید با انتخاب هر کدام از درگاه های موجود و کلیک بر روی گزینه “ادامه” به صفحه پرداخت بروید.

سایت پرداخت شهریه دانشگاه آزاد

در این قسمت اطلاعات لازم برای شما نمایش داده می شود و پس از بررسی آن ها با لمس منوی ” پرداخت الکترونیک” به مرحله بعد می روید. در این گام اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کرده و با انتخاب گزینه “پرداخت” واریز شهریه را انجام دهید.

آموزش پرداخت شهریه دانشگاه آزاد

 

توجه داشته باشید که حتما بایستی پیغام “پرداخت با موفقیت انجام شد” در بالای صفحه ظاهر شود، در غیر این صورت فرایند ناموفق بوده است. بنابراین، همانطور که دیدید بدون نیاز به پرداخت تلفنی شهریه دانشگاه آزاد می توان مبلغ خواسته شده را پرداخت کرد.

مراحل پرداخت شهریه دانشگاه آزاد

 

برای اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج انتقالی دانشگاه آزاد اسلامی وارد لینک مربوطه شوید.

 

اطلاعات لازم برای واریز شهریه آزاد اینترنتی

همانطور که در آموزش پرداخت شهریه دانشگاه آزاد ذکر کردیم، واریز مبلغ مورد نیاز از طریق کارت بانکی و به صورت اینترنتی می باشد.

اما به طور معمول در پشتیبانی تلفنی شهریه دانشگاه آزاد سوالاتی مطرح می شود که غالبا به اطلاعات مورد نیاز اختصاص دارد. برای این منظور در ادامه این اطلاعات را به طور مختصر توضیح می دهیم.

 

 • شماره 16 رقمی بر روی کارت: این شماره برای اکثر افراد جامعه آشنا است و می توان آن را در پشت کارت مشاهده کرد.
 • داشتن رمز دوم: گرچه در هنگام دریافت کارت عابر بانک یک رمز در اختیار کاربر قرار می گیرد، اما برای انجام اموری همچون پرداخت شهریه دانشگاه آزاد به رمز دوم نیاز است. این رمز را می توان با مراجعه به دستگاه خودپرداز دریافت کرد. در غیر این صورت، امکانات انجام پرداخت عملیات اینترنتی نیست.
 • وارد کردن CVV2: این رمز در اغلب بانک های 3 رقمی و در برخی 4 رقمی می باشد. ثبت این مورد نیز بایستی حتما صورت بگیرد.
 • تاریخ انقضا: ورود تاریخ انقضای ثبت شده بر روی کارت ضروری می باشد. اما اگر این تاریخ وجود ندارد می توان عدد 12 را به عنوان ماه و 99 را به جای سال وارد کنید.
 • آدرس ایمیل یا جیمیل: وارد کردن آدرس ایمیل یا جیمیل اختیاری است و در صورت عدم تمایل می توانید از آن صرف نظر کنید.
 • کد امنیتی: این کد به منظور عدم استفاده ربات از سیستم یا احتمال هک به کار می رود.

 

به منظور حصول اطمینان از صحت تکمیل فرایند واریز، می توانید بر روی گزینه “پیگیری پرداخت الکترونیکی” کلیک کنید.

 

برای اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

مشکلات مطرح شده پشتیبانی تلفنی شهریه دانشگاه آزاد

 

نحوه پرداخت شهریه دانشگاه آزاد

 

گرچه در سال های اخیر با ایجاد سایت پرداخت شهریه دانشگاه آزاد، دانشجویان با مشکلات بسیار کمتری روبرو بودند و دیگر از مسائل مرتبط با مراجعه حضوری خلاص شدند، اما در این بین مشکلات و مسائلی نیز به وجود آمد.

برای مثال، برخی اوقات به دلیل کندی سرعت اینترنت و یا اشتباه وارد نمودن اطلاعات، گاها دانشجویان با پیغام خطا روبرو می شدند.

همچنین، گزارش هایی در پرداخت تلفنی شهریه دانشگاه آزاد مطرح می شود مبنی بر اینکه پول از حساب شخص کم شده است، اما بدهکاری شهریه نمایش داده می شود. از سوی دیگر در حال حاضر پرداخت تلفنی شهریه دانشگاه آزاد امکانپذیر نمی باشد و راهی جز ورود به سامانه نیست.

این موضوع باعث آشفتگی در بین دانشجویان می شود و بسیاری نمی دانند این مشکل را چگونه مطرح نمایند. البته در چنین مواردی جای نگرانی نیست و معمولا در طی 24 تا 48 ساعت بعد، وجه به حساب فرد بازگردانده می شود.

این ها بخشی از مشکلات مطرح شده از سوی دانشجویان می باشد. به خصوص برای دانشجویان جدیدالورود که با روندهای معمول آشنایی چندانی ندارند و سوالات بسیاری مطرح می شود.

جهت دریافت پاسخ سوالات خود می توانید در هر ساعت از شبانه روز با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

برای اطلاع از لیست دانشگاه های آزاد همراه با شماره تلفن های آن ها می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

پرداخت قسطی شهریه دانشگاه آزاد

چندی پیش با شیوع بیماری فراگیر کرونا و تحولی که در وضع اقتصادی رخ داد، مقرر شد تا پرداخت شهریه دانشگاه آزاد تحت شرایطی به صورت اقساطی نیز ممکن باشد.

علیرغم گذشته که شهریه ثابت و متغیر همزمان دریافت می شد، دانشجویان می توانند برای انتخاب واحد تنها شهریه ثابت را واریز کنند.

علاوه بر این، به دانشجویان فرصت داده شد تا باقی مانده شهریه را ماهی یکبار بپردازند. بعلاوه، تسهیلاتی همچون دریافت وام با کارمزد پایین از صندوق رفاه دانشگاه برای دانشجویان این دانشگاه در نظر گرفته شد.

بدین ترتیب، دانشجویانی که با مشکل پرداخت شهریه دانشگاه آزاد به صورت تمام و کمال مواجه هستند، مجاز خواهند بود تا 50 درصد آن را به شکل وام کوتاه مدت واریز کنند.

البته توجه داشته باشید که اگر به دلیل مواردی همچون حذف و اضافه انتخاب واحد یا تخفیف در شهریه، تغییراتی صورت گیرد هیچ تغییری در میزان بدهی به صندوق رفاه ایجاد نخواهد شد.

از این رو لازم است که مابه التفاوت با امور مالی تسویه شود. علاوه بر این، توصیه می شود که فیش واریز نقدی را حتما در نزد خود نگه دارید، چرا که در غیر اینصورت هم ملزم به پرداخت جریمه خواهید بود و هم فایل بدهکاری برای ثبت نام ترم بعد بسته می شود.

 

برای ورود به سامانه مجازی دانشگاه آزاد بر روی لینک کلیک نمایید.

 

قوانین مربوط به شهریه آزاد

 

روش های پرداخت شهریه دانشگاه آزاد

 

برخی از دانشجویان در هنگام مراجعه به سایت پرداخت شهریه دانشگاه آزاد به دلیل عدم آگاهی از قوانین جدید، دچار سردرگمی هایی می شوند. به همین دلیل در ادامه برخی از جدیدترین قوانین مربوطه را ذکر می کنیم.

 

 • توصیه می شود که دانشجو خود ثبت نام و انتخاب واحد را انجام دهد تا از اشتباهات احتمالی جلوگیری به عمل آید.
 • سعی کنید که شهریه را حتما در زمان تعیین شده واریز کنید، چرا که پشتیبانی تلفنی شهریه دانشگاه آزاد و همچنین مسئولان مربوطه برای پاسخگویی به سوالات دانشجویان به طور مستمر حضور خواهند داشت.
 • شهریه ترم های معمول در صورتی برگشت داده می شوند که کلاس ها در دانشگاه تشکیل نشده باشند. البته چنانچه کلاس ها تا جلسه چهارم تشکیل شده باشد نیز 50% از شهریه ثابت و 75% از شهریه متغیر قابل استرداد می باشد و بعد از این مهلت این مورد امکانپذیر نخواهد بود.
 • وقتی که شهریه به حساب دانشگاه واریز شد، دانشگاه می بایست از فیش ها پرینت صادر کرده و به دانشجو تحویل دهد.
 • از آنجا که هزینه تامین خوابگاه، آزمایشگاه، کارگاه ها، کلاس ها و هزینه های واحدهای آزاد بر عهده خود دانشگاه است، هیچ ارگان دولتی این وظیفه را عهده دار نیست. بنابراین، دانشجو موظف می باشد که شهریه را در زمان مقرر واریز کند.

 

جهت آگاهی از میزان شهریه کارشناسی و ارشد دانشگاه مجازی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

خلاصه مطالب

در این مقاله با آموزش پرداخت شهریه دانشگاه آزاد در سایت این دانشگاه آزاد شدیم و دیدیم که چه قوانین و ضوابطی در این باره وجود دارد. 

اگر در هنگام واریز یا شیوه ورود به سامانه با مشکلی مواجه شدید، می توانید از طریق شماره های قید شده در جدول زیر با پشتیبانی تلفنی شهریه دانشگاه آزاد ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

برای آشنایی با میزان شهریه دانشگاه آزاد در محل قبولی خود و مهلت واریز از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط

دریافت راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد

ورود به سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد

راهنمای دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

پرداخت شهریه دانشگاه آزاد 

پیگیری ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

4.4/5 - (7 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

پرداخت شهریه دانشگاه آزاد به چه نحوی است؟

در این مقاله می توان آموزش پرداخت شهریه دانشگاه آزاد را مشاهده کرد.

آیا امکان پرداخت شهریه دانشگاه آزاد به صورت قسطی وجود دارد؟

بله. در حال حاضر این امکان برای دانشجویان این دانشگاه فراهم شده است.

برای پرداخت بدهی شهریه دانشگاه آزاد چه باید کرد؟

به منظور دریافت راهنمایی های لازم در این زمینه می توانید با کارشناسان ایران تحصیل تماس بکگیرید.

نظرات

 1. mnmm
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۴

  سلام وقت بخیر
  من ورودی جدید هستم وشهریه ی ثابت رو پرداختم اما در سایت اموزشیار شماره کلاس وتاریخ کلاس مشخص نشده علتش چی هست؟ ممنون میشم

  • مشاور عیسائی
   ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۵

   سلام وقت بخیر
   از قسمت کلاس های درس اقدام به جستجو نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 2. kn
  ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

  سلام ببخشید
  من ورودی جدیدم شهریه ثابت دانشگاه برام با وام حساب شد والان برنامه ای رو که در اموزشیار قرار دادند فقط نام چند تا درس بیشتر نوشته نشده علتش چی هست؟ ممنون
  وهمچنین جلوی ردیف کل بدهکاری نوشته شده سه ملیون وخردی، می خواستم ببینم منظور از کل بدهکاری شامل بدهی وام هم میشه؟ ممنون

  • مشاور حمامی
   ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۶

   سلام وقتتون بخیر پنل شما در اموزشیار باید تحت برسی قرار بگیرد برای دریافت بیشتر با ما تماس بفرمایید

 3. Adel
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۲۸

  سلام.ما تازه پول ترم پرداخت کردیم حالا نمیخوایماین ترم ادامه بدیم امکان برگشت پول به حساب هست؟

  • مشاور محمدی
   ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۴

   سلام وقت به خیر
   در صورت پرداخت عودت وجه شهریه داده نمی شود.

 4. شیوا
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۳

  سلام
  مهلت ثبت نام تو آموزشیار تا کی هستش؟

  • مشاور صادقی
   ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۶

   سلام
   هرچه سریع تر

 5. شیوا
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۰

  سلام
  برای پرداخت شهریه تا آخر هفته حداقل وقت هست؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۱

   سلام وقت بخیر
   بله امکان پذیر میباشد .

 6. سهراب
  ۲۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۷

  سلام من دانشجوی جدید الورود هستم وقتی میرم برای حداقل پیش پرداخت شهریه صفر زده مشاهده پرداخت میرم حداقل الزام پرداخت زده صفر و وضعیت تراز مالی زده بدهکار

  • abbasi
   ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۹

   سلام وقت بخیر . از طریق دانشگاه پیگیری فرمایید

 7. رها
  ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۰

  سلام
  ببخشید حداقل پیش پرداخت شهریه ینی چی؟ثابت یا متغییر
  من کل اینو پرداخت کردم ولی درخواست مرخصی دادم
  نصفشو بهم برمیگردونن یا نه همون شهریه ی ثابت هستش؟

  • abbasi
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۶

   سلام وقت بخیر باید از دانشگاهتان استعلام نمایید

 8. رحمانی
  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

  سلام من ورودی سال۱۴۰۱ هستم
  شهریه ثابت دانشگاه ازاد رو برای رشته زیست فناوری را پرداخت کردم ولی چارت انتخاب واحد برایم باز نشد الان باید چ کار کنم

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۷

   سلام معمولا بعد از 48 ساعت از پرداخت شهریه ثابت میتونید لست دروس ترم تون رو از آموزشیار ببینید

 9. Mina
  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۵

  سلام من ورودی سال ۱۴۰۱ هستم ثبت نام کردم ولی تو اموزشیار می خوام پیش پرداخت رو واریز کنم میگه شما در ترم جاری مجاز به عملیات پرداخت نیستید .

  • obeidavi obeidavi
   ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۶

   سلام وق بخیر با پشیبانی اموزشیار تماس حاصل فرمایید

  • JAVADI
   ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۷

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی باید با آموزش واحد مربوطه تماس بگیرین.

 10. Sam
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

  سلام وقتتون بخیر من دانشجوی ترم آخر دانشگاه آزاد هستم در پرداخت شهریه مشکلی پیش اومد و یکی دو ملیون بیشتر از حد مورد نیاز پرداخت شد آیا اگر به دانشگاه مراجعه کنم این مبلغ رو برمیگردونن؟

  • isaei
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام وقتتون بخیر
   بله

 11. امین
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۱

  سلام برای پرداخت شهریه ثابت حداقل الزام ب پرداخت دو برار خود شهریه است چرا

  • isaei
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۴

   سلام وقتتون بخیر
   کل شهریه ثابت و نیمی از شهریه متغییر

 12. مريم
  ۲۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۵

  سلام.جديد الورود هستم.امروز شهريه ثابت رو پرداخت كردم ولي پشيمان شدم.ميتونم پولم رو پس بگيرم؟

  • javadi
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۸

   سلام روزبخیر
   متاسفانه امکانش نیست.

   • رویا
    ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۲۶

    سلام خواستم بدونم شهریه ثابت ۱۴۰۱ چقدره
    و شهریه متغییر همون انتخاب واحده یا فرق میکنن؟

    • behrouzi
     ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۷

     سلام روزتون بخیر متغیر بستگی به تعداد واحد شما دارد اما برای اطلاع از شهریه سال جدید تماس حاصل فرمایید

  • سلام شماچه رشته ای هستید؟وشهریه متغیر چقدر شد؟؟
   ۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

   برای ثبت نام چنددرصدازشهریه باید پرداخت بشه؟

   • isaei
    ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۳

    سلام وقتتون بخیر
    کل شهریه ثابت به علاوه نصفه شهریه متغییر

 13. علوی
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۴

  سلام وقتتون بخیر. برای پرداخت شهریه ، تو سایت، بدهی صفر هست و گزینه پرداخت الکترونیکی وجود نداره، قبل از انتخاب واحد باید شهریه ثابت پرداخته بشه وگرنه نمی‌تونیم انتخاب واحد کنیم. چکار باید بکنیم؟

  • javadi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام روزبخیر
   عزیز شما باید از منوی دانشجو از طریق مدیریت پرداخت ها
   هم هزینه بیمه و هم شهریه ثابت رو پرداخت کند.

  • abbasian
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۸

   سلام وقت بخیر ، اگه ترم اول هستین باید از طریق دانشگاهتون اقدام کنید ، جهت اطلاعات بیشتر میتونین با مشاورین ما تماس بگیرین .

 14. سارا
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۱

  با سلام اگر امسال دانشگاه آزاد مجاز بشیم و انتخاب رشته کنیم و قبول بشیم ولی پشیمون شدیم و نرفتیم از کنکور سال بعد محروم میشیم؟؟؟

  • hedayati
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام وقت بخیر
   در دانشگاه ازاد طبق قوانین محرومیت شامل نمی شود.

  • gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام روزتون بخیر خیر میتوانید کنکور سال بعد هم شرکت کنید

 15. هادی همزه دری
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

  سلام سلام دانشگاه استرداد شهریه رو تا کی به حساب ما پرداخت میکنن ؟

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۱

   سلام مستقیما باید تماس بگیرید و بپرسید

 16. رامین
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

  سلام ببخشید برای شهریه دانشگاه آزاد موقع ثبت نام کسایی که جدیدالورود هستن همون اول باید شهریه رو بریزم یا کی ؟

  • fathollahi
   ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۲

   سلام شهریه ثابت رو موقع ثبت نام واریز میکنید و شهریه متغیر را در طول ترم فرصت دارید که واریز کنید

 17. فاطمه
  ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۳

  سلام شهریه رو ماهانه هست یا که هر چند ماه باید پرداخت کرد در سال چند بار باید شهریه بدیم ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقت به خیر
   شهریه دانشگاه باید هر نیمسال پرداخت میشه که در سال میشه 2بار

 18. سحر حسینی
  ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۲

  سلام
  هزینه رشته علوم و مهندسی صنایع غذایی گرایش شیمی مواد دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران چقدر میشه؟
  هزینه پایان نامه اش چقدر هست؟

  تو کنکور ۱۴۰۰ شبانه اردبیل و علوم تحقیقات تهران قبول شدم.
  بنظرتون کدوم بهتر هست؟
  از لحاظ هزینه و رتبه دانشگاه کدوم رو انتخاب کنم؟
  با توجه به اینکه شاغل هستم.و تو دوران کرونا مشخص نیست شیوه برگزاری کلاسها کلا چطور هست؟

  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۹

   سلام وقت بخیر.شهریه دانشگاه ازاد1400 با توجه به رشته های مختلف متفاوته.

 19. جواد
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۵

  رتبم خوب نشده چکارکنم

  • moshaverarshad
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

   سلام
   میتونین رشته های بدون ازمون دانشگاه ازاد انتخاب رشته کنید

  • آرشام
   ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۴

   اگر تهرانی یا کرج برو آزاد. اگر نه جای دور تری اگر میتونی کنکور 1401 رو بده اگر نه برو آزاد. آزاد به معنی نباود شدن زندگی نیست. چه تو مهاجرت چه تو کار پیدا کردن شانس تو با دیگر یکیه. برای کار کاربلد میخوان و برای مهاجرت زبانت باید خوب باشه و نمره کارشناسی چه آزاد چه دولتی

 20. moshaverarshad
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

  شهریه هاچقدره دانشگاه آزاد

مطالب مرتبط

تماس با مشاور