تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
انتخاب واحد دانشگاه آزاد

انتخاب واحد دانشگاه آزاد اسلامی 1401

انتخاب واحد دانشگاه آزاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دانشجویان در یک سال تحصیلی بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه باید برای انتخاب واحد اقدام کنند. مطمئناً افرادی که برای اولین بار قصد دارند انتخاب واحد را تجربه کنند باید از یک راهنمای انتخاب واحد که به صورت تصویری مراحل را آموزش داده است استفاده کنند. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم در این مقاله اطلاعات کاملی را نسبت به انتخاب واحد دانشگاه آزاد در اختیار شما قرار دهیم و تمام مراحل انتخاب واحد را با استفاده از متن و تصویر به شما اموزش دهیم. این نکته را در نظر داشته باشید هر دانشجو قبل از شروع شدن نیمسال‌های تحصیلی باید واحد های مورد نظر خود را انتخاب کند.

در واقع دانشگاه زمانی را برای انتخاب واحد مقرر می کند و دانشجویان باید در تاریخ مشخص شده به سامانه انتخاب واحد دانشگاه آزاد مراجعه کنند. بعد از مراجعه به سامانه انتخاب واحد دانشگاه آزاد باید نام واحد های درس عمومی و اختصاصی خود را مشخص کرده و دکمه ثبت نهایی را بزند تا انتخاب واحد به درستی انجام شود.

در ادامه بهتر است ذکر کنیم موارد بسیار مهمی همچون زمان انتخاب واحد، نحوه انتخاب واحد دانشجویان جدید الورود و غیره را مورد بررسی قرار خواهیم داد. در نتیجه پیشنهاد می کنیم برای دست یابی به موارد ذکر شده تا پایان این مقاله با ما در وب سایت ایران تحصیل همراه باشید.

 

اطلاعیه

برای انتخاب واحد دانشگاه ازاد باید وارد سامانه انتخاب واحد داشنگاه شوید که آدرس آن edu.iau.ac.ir می باشد. برای ورود به این سامانه بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید.

 

فهرست محتوا

انتخاب واحد در دانشگاه آزاد چه زمانی است؟

اولین مبحث که قصد داریم مورد بررسی قرار دهیم مربوط به زمان انتخاب واحد دانشگاه آزاد است. توجه داشته باشید دانشگاه آزاد هم مانند تمام دانشگاه های دیگر برای انتخاب واحد دانشجویان خود زمانی را مشخص می کند که در اکثر موارد، انتخاب واحد دانشگاه آزاد چند روز قبل از شروع کلاس های هر ترم آغاز می شود و به طور معمول طبق یک زمانبندی مشخص حدود به یک هفته به طول می انجامد. در این مدت دانشجویان باید ضمن پرداخت شهریه به سامانه انتخاب واحد دانشگاه آزاد مراجعه، و به صورت اینترنتی برای این امر اقدام نمایند.

در ادامه بهتر است ذکر کنیم که زمان دقیق انتخاب واحد این دانشگاه از طریق تقویم آموزشی اعلام می گردد. هر چند که در سال گذشته به دلیل شرایط کرونایی، شروع کلاس ها با تعویق همراه بود، اما روال مرسوم انتخاب واحد دانشگاه آزاد تقریبا یکسان است. برای اشنایی بیشتر در جدول زیر تقویم آموزشی سال جدید را ذکر کرده ایم، اما جهت اطلاع از زمان دقیق و نحوه انتخاب واحد دانشگاه آزاد سال جاری می توانید سایت ایران تحصیل را پیگیری نمایید.

تقویم آموزشی سال جدید
نیمسال نام ورودی زمان انتخاب واحد
نیمسال تحصیلی اول ورودی های قبل از 99 1 لغایت 28 شهریور
نیمسال تحصیلی اول ورودی های 99 8 لغایت 15 آبان
نیمسال تحصیلی دوم ورودی های قبل از 99 11 لغایت 23 بهمن
نیمسال تحصیلی دوم ورودی های 99 20 لغایت 30 بهمن

دانشجویان جدید چگونه میتوانند انتخاب واحد کنند

بسیاری از افراد با ورود به دانشگاه یک چالش بزرگ به نام انتخاب واحد برای خود ایجاد می کنند. شایان ذکر است بدانید هر کاری که اطلاعاتی نسبت به ان نداشته باشید مطمئنا برای شما سخت خواهد بود. نکته بسیار مهم این است که دانشجویان جدیدالورود انتخاب واحد بسیار ساده ای را تجربه می کنند زیرا دانشجویان جدیدالورود نیازی به ورود به سامانه و همچنین انتخاب واحدهای مختلف نخواهند داشت. به طور معمول دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی برای دانشجویان ترم اولی خودشان اقدام به انتخاب واحد می نمایند.

در ادامه بهتر است به این نکته اشاره کنیم که تعداد واحدهای در نظر گرفته شده برای رشته های مختلف در ترم اول متفاوت می باشد. اما به طور معمول برای مقطع کارشناسی 14 تا 17 واحد در نظر گرفته می شود. در مقاطع کارشناسی ارشد نیز در صورتی که ثبت نام اینترنتی شما در سایت به انجام رسیده باشد، شما در سامانه ثبت نام نموده اید و دانشگاه خود برای انتخاب واحد شما اقدام خواهد نمود.

لازم به ذکر است بدانید رمز عبور و نام کاربری به طور معمول شماره دانشجویی و شماره ملی شما در نظر گرفته می‌شود. در صورتی که هنوز برای انجام ثبت نام اینترنتی در دانشگاه اقدام نکرده اید، ما راهنمای تصویری را برای شما ارائه خواهیم کرد. در مقطع دکتری نیز، آن دسته از داوطلبانی که موفق به پذیرش در این دانشگاه شده اند و در سایت این دانشگاه برای انجام ثبت نام اینترنتی اقدام نموده اند، می توانند پس از ورود به سایت، از تعداد واحدهای انتخابی دانشگاه مطلع شوند و جدول زمانبدی دانشگاه را مشاهده نمایند.

دانشجویان جدید چگونه میتوانند انتخاب واحد کنند

دانشجویان جدید چگونه میتوانند انتخاب واحد کنند

روند انجام یک انتخاب رشته عالی در دانشگاه آزاد

همانطور که میدانید انجتام هر کاری نیاز به تجربه دارد در نتیجه دانشجویی که قصد دارد به بهترین نحو ممکن انتخاب رشته را انجام دهد باید از موارد مهمی مطلع باشد. برای مثال باید بداند هر کلاس دارای ظرفیت مشخصی می باشد در نتیجه اگر به موقع برای انتخاب واحد اقدام نکند مطمئنا ظرفیت دروس و کلاس ها پر می شود. در ادامه تصمیم داریم اطلاعات بیشتری نسبت به روند انتهاب رشته عالی در دانشگاه آزاد در اختیار شما قرار دهیم در نتیجه با ما همراه باشید. در گام اول باید وارد سامانه انتخاب واحد شوید، توجه داشته باشید پس از ورود به سامانه انتخاب واحد اینترنتی دانشگاه آزاد، انتخاب واحد شما آغاز می گردد. توجه داشته باشید که امکان انتخاب رشته تنها در زمان تعیین شده آن امکان پذیر است و در صورتی که در زمان دیگری جهت انتخاب رشته اقدام نمایید، سامانه بسته خواهد شد و ظرفیت تمامی کلاس ها پر می شود.

برای بسیاری از دانشجویان اهمیت کلاس های عمومی نسبت به سایر کلاس هاص تخصصی کمتر می باشد و صرف تکمیل واحدهای خود ممکن است در این کلاس ها حضور یابند.  اگر شما نیز جزو این دسته از دانشجویان می باشید، حتما در همان روزهای ابتدایی نسبت به انتخاب واحد دانشگاه آزاد اسلامی اقدام نمایید تا در کلاس های اساتیدی حضور یابید که سخت گیری کمتری دارند و امتحانات را به صورت راحت تری برگزار می کنند.

نکته بسیار مهم دیگری که باید برای انجام انتخاب رشته مد نظر قرار دهید، روز امتحان و تشکیل کلاس های آن می باشد. به عنوان مثال ممکن است در انتخاب واحد شما در یک روز سه امتحان عمومی و تخصصی داشته باشید که در این صورت نحوه مطالعه شما سخت خواهد شد و همچنین در صورت عدم مطالعه دقیق، در معدل شما تاثیر گذار خواهد بود. بنابراین قبل از انتخاب تائید نهایی، حتما نگاهی به زمان بندی امتحان دروس داشته باشید.

 

اطلاعیه

انتخاب واخد برای دانشجویان جدید الورود توسط دانشگاه انجام میشود

 

نحوه ثبت نام اینترنتی دانشجویان جدید الورود دکتری

قبل از انتخاب واحد دانشگاه آزاد اسلامی باید در سایت این دانشگاه ثبت نام نمایید. مراحل انجام ثبت نام را به طور کلی می توان به سه دسته ثبت نام اینترنتی، بررسی مدارک و مسائل مربوط به مشمولین برادر تقسیم نمود.  پس از انجام ثبت نام حضوری لازم است برای تشکیل پرونده خود به واحدهای مختلف این دانشگاه مراجعه نمایید. شماره دانشجویی به عنوان نام کاربری و همچنین شماره شناسنامه به عنوان رمز عبور شما در نظر گرفته شده است.

برای ورود به به سایت و انجام ثبت نام اینترنتی و پرداخت شهریه دانشگاه لازم است در این سایت اقدام به ثبت نام نمایید. در صورتی می توانید پرینت انتخاب واحد را در سایت داشته باشید که شهریه را پرداخت نموده باشید.  دانشجویان جدید الورود پس از در دست داشتن برگه انتخاب واحد به اداره امور دانشجویی مراجعه نموده و کارت دانشجویی خود را دریافت نمایید. دانشجویان مقطع دکتری باید تعهد نامه را به هنگام ثبت نام تکمیل نمایند. دانشجویانی که تغییر رشته داده اند، دروس جبرانی را باید بگذارنند.

 

به منظور آشنایی بانحوه ورود به سامانه وادانا – vadamp.iauec.ac.ir وارد لینک قرمز شوید.

 

راهنمای تصویری و نحوه انتخاب واحد دانشگاه آزاد

در این قسمت از مقاله قصد داریم نحوه انتخاب واحد در دانشگاه ازار اسلامی را با استفاده از متن و تصویر به شما آموزش دهیم. این نکته را در نظر داشته باشید تمام مراحل به صورت گام به گام به شما توضیح داده می شود در نتیجه پیشنهاد می کنیم ما را در ادامه مسیر همراهی کنید.

وارد سامانه انتخاب واحد شوید

برای انتخاب واحد در دانشگاه آزاد در گام اول باید وارد سامانه انتخاب واحد شوید. این نکته را در نظر داشته باشید که تنها کافی است عبارت سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد را در مرورگر خود تایپ کرده و آن را در گوگل جستجو کنید. بعد از انجام این کار لینک سامانه برای شما به نمایش در می آید. لازم به ذکر است بدانید در این قسمت از کار باید بر روی لینک که در تصویر زیر در کار و نارنجی رنگ قرار دارد کلیک کنید. بعد از کلیک بر روی لینک سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد اسلامی وارد وب سایت می شوید و می توانید برای انتخاب واحد اقدام کنید.

وارد سامانه انتخاب واحد شوید

وارد سامانه انتخاب واحد شوید

 

وارد پنل دانشجویی شوید

زمانی که وارد سامانه می شوید با سه گزینه به نام های دانشجو، پرسنل و استاد قرار دارد که شما باید بین گزینه های قید شده بر روی گزینه دانشجو کلیک کنید.

وارد پنل دانشجویی شوید

وارد پنل دانشجویی شوید

 

 

شماره داشجویی را وارد کنید

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید باید شماره دانشجویی خود را وارد کنید تا بتوانید به پنل خود دسترسی داشته باشید. شایان ذکر است بدانید بعد از وارد کردن شماره دانشجویی باید کد امنیتی موجود در وب سایت را به درستی وارد کنید. این نکته را در نظر داشته باشید در صورت وجود حروف در کد امنیتی باید حروف کوچک و بزرگ را به درستی وارد کنید زیرا وب سایت به حروف کوچک و بزرگ حساس است.

شماره داشجویی را وارد کنید

شماره داشجویی را وارد کنید

 

وارد صفحه اختصاصی خود شوید

در این قسمت از کار باید وارد صفحه اختصاصی خود شوید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید در صورت درست وارد کردن نام کاربری و رمز عبور می توانید به صفحه اختصاصی خود در دانشگاه آزاد دسترسی پیدا کنید.

وارد صفحه اختصاصی خود شوید

وارد صفحه اختصاصی خود شوید

 

لیست دروس را مشاهده کنید

برای اینکه بتوانند لیست دروس برای انتخاب واحد را مشاهده کنید باید بر روی گزینه برنامه ریزی درسی کلیک کنید. شایان ذکر است بدانید این گزینه در تصویر زیر با یک فلش قرمز رنگ نمایش داده شده است

لیست دروس را مشاهده کنید

لیست دروس را مشاهده کنید

 

انتخاب واحد دانشجو

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید امکان انتخاب واحد برای شما فعال می باشد و به راحتی می توانید با استفاده از گزینه انتخاب واحد و استفاده از گزینه انتخاب کلاس درس از دروس رشته دانشجو و انتخاب دروس عمومی برای انتخاب واحد اقدام کنید.

انتخاب واحد دانشجو

انتخاب واحد دانشجو

 

 

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد بر روی لینک کلیک کنید.

 

نکات مهم انتخاب واحد دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد برای انتخاب واحد دانشجویان خود، یک سری ضوابط و قوانین تنظیم کرده است که رعایت آن ها الزامی است. مهم ترین موارد به شرح زیر هستند:

 • دانشجویان باید در زمان مقرر به سامانه انتخاب واحد دانشگاه آزاد مراجعه نمایند. اگر مدت زمان تاخیر، از نسبت سه شانزدهم ساعت هر کدام از دروس تجاوز نکند، در صورت موافقت شورای آموزشی دانشگاه امکان انتخاب رشته وجود دارد.
 • حداقل و حداکثر تعداد واحدهای مجاز دانشجویان مقطع کارشناسی تمام در هر ترم به ترتیب 12 و 20 واحد می باشد.
 • برای ترم های تابستانی حداکثر 6 واحد است. ولی اگر فرد در تابستان فارغ التحصیل گردد، تا 7 واحد نیز می تواند اخذ نماید.
 • غیبت غیر موجه بیش از حد مجاز، منجر به حذف درس مربوطه خواهد شد.
 • اگر شخصی در هنگام امتحان غیبت داشته باشد، درس مورد نظر حذف می شود.
 • چنانچه دانشجو در آخرین ترم خود، 24 واحد باقی مانده داشته باشد، حتی در صورتی که در ترم پیش مشروط شده باشد هم می تواند همه واحدهای باقی مانده را اخذ کند.
 • دانشجویانی که معدل آن ها در امتحانات پایان ترم 17 یا بالاتر از آن باشد، مجاز به انتخاب تا سقف 24 واحد در ترم بعدی خواهند بود.

 

بررسی پیغام ها در سامانه انتخاب واحد دانشگاه آزاد

در این قسمت از مقاله تصمیم داریم اطلاعاتی را در مورد معنی پیغام هایی که در سامانه انتخاب واحد دانشگاه ازاد با آن مواجه می شوید در اختیار شما قرار دهیم. در نتیجه پیش نهاد می کنیم در ادامه مسیر ما را همراهی کنید.

پیغام عدم محاسبه شهریه

در صورتی که امور مالی دانشکده، مطابق با روال تعیین شده برای تعیین محاسبه انتخاب واحد، اقدام ننموده باشد، شما با این خطا مواجه خواهید شد.

پیغام لطفاً در زمان تعیین شده مراجعه نمایید

در صورتی که ورود به سامانه انتخاب واحد اینترنتی دانشگاه آزاد برای شما در زمان تعیین شده و مقرر در سایت نمی باشد، نمی توانید به سامانه ورود یابید.

پیغام وضعیت ترمی باید عادی باشد لطفاً به آموزش مراجعه شود

 آن دسته از دانشجویانی که در ترم های گذشته وضعیت تحصیلی آنان ترم عادی نبوده است، بدین معنا که به صورت مرخصی، ‌عدم مراجعه، حذف ترم، محروم… بوده اند، امکان ثبت نام برای انتخاب واحد را نخواهند داشت و باید به گروه مراجعه نمایید.

پیغام وضعیت مشخصات دانشجو باید عادی باشد

این خطا در زمان انتخاب واحد نیز، به عدم عادی بودن وضعیت دانشجو مربوط می شود.

انتخاب واحد اولیه ثبت نشده لطفاً به آموزش مراجعه نمایید

یکی از اصولی که در رابطه با نحوه انتخاب واحد باید رعایت نمایید، انتخاب واحد اولیه یادگیری می باشد، در صورتی که واحد اولیه نداشته باشید، اجازه حذف و اضافه به شما داده نمی شود.

مشمول دانشجویان با تاخیر ثبت نام نمی باشید

 اگر به هنگام ثبت نام، در صورتی که تاخیری برای دانشجویانی که انتخاب واحد اولیه داشته اند و تعداد واحدهای آنان بالای 10 واحد باشد، داده می شود.

 

برای اطلاع از نرخ جدید شهریه دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

راهنمای پرداخت شهریه برای انتخاب واحد دانشگاه آزاد اسلامی

با توجه به اینکه پرداخت شهریه برای انتخاب واحد الزامی می باشد، لذا برای پرداخت شهریه دانشگاه خود به سامانه مورد نظر مراجعه نموده و پس از آن از طریق مسیر لینک ثبت نام، امور مالی، پرداخت شهریه اقدام به پرداخت شهریه مطابق با میزان تعیین شده دانشگاه بپردازید.

امکان پرداخت شهریه با توجه به تمامی کارت های عضو شبکه شتاب امکان پذیر است اما درگاه های پرداخت تعیین شده از سوی دانشگاه، درگاه بانک ملی و بانک پارسیان می باشد و لزومی در رابطه با اینکه کارت پرداختی به نام دانشجو باشد، وجود نخواهد داشت.

آن دسته از دانشجویانی که پرداخت شهریه آنان به صورت الکترونیک و از طریق بانک ملی و ملت انجام می شود، حتما بر روی گزینه بازگشت به صفحه پذیرنده کلیک نمایند. در غیر این صورت مبلغ مورد نظر به حساب دانشجو واریز نمی شود و همچنان شما به عنوان بدهکار خواهید بود. برای رفع و همچنین جلوگیری از خطاهای احتمالی جهت انجام انتخاب رشته می توانید با مشاوران دانشگاه آزاد ما تماس خاصل نمایید.

 

اطلاعیه

دانشجویان دانشگاه آزاد میتوانند شهریه را به صورت اقساط پرداخت کنند

 

پادکست صوتی مقاله

اخبار پیرامون انتخاب واحد دانشگاه آزاد

بر اساس اعلام رئیس دانشگاه ازاد اسلامی دانشجویان در صورت نداشتن توان مالی، می‌ توانند شهریه دانشگاه را به‌ صورت قسطی پرداخت کنند.

دانشجویان برای انتخاب واحد باید از سامانه آموزشیار که در واقع سامانه آموزشی دانشگاه آزاد می باشد استفاده کنند.

تمامی مراحل انتخاب واحد در دانشگاه ازاد به صورت اینترنتی انجام می شود.

اتخاب واحد برای دانشجویان جدیدالورود توسط دانشگاه انجام می گردد. 

 

خلاصه مطالب

مطمئناً تا قبل از مطالعه این مقاله اطلاعات کامل در مورد انتخاب واحد دانشگاه آزاد در اختیار نداشته‌اید اما با استفاده از راهنمای تصویری انتخاب واحد دانشگاه آزاد به طور کامل با سامانه انتخاب واحد دانشگاه آزاد آشنا شده اید و در حال حاضر به راحتی میتوانید دروس مورد نظر خود را انتخاب کرده و در دانشگاه آزاد به تحصیل بپردازید. مواردی که در این مقاله مورد بررسی قرار داده شده است می‌تواند به شما کمک کند تا دوران دانشجویی را با اطلاعات کامل سپری کنید. برای مثال موارد مهمی همچون روند انجام انتخاب واحد، نحوه انتخاب واحد برای دانشجویان جدیدالورود، زمان انتخاب واحد و حتی پیغام هایی که در سامانه انتخاب واحد دانشگاه آزاد اکثر دانشجویان با آن مواجه می شود را هم مورد بررسی قرار داده ایم و امیدواریم محتویات موجود در این مقاله بتواند در هنگام انتخاب واحد به شما کمک شایانی کند.

 

برای دانلود فایل PDF این مقاله بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید

 

4.7/5 - (4 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

انتخاب واحد در دانشگاه آزاد به چه صورت است؟

انتخاب واحد به صورت آنلاین می باشد و تمام مراحل آن با استفاده از متن و عکس در مقاله توضیح داده شده است.

به دانشجویان جدید الورود چند واحد اختصاص می دهند؟

به این دسته از دانشجویان 14 الی 17 واحد اختصاص داده می شود و انتخاب واحد آن ها هم توسط دانشگام صورت میپزیرد

برای انتخاب واحد باید به چه ساتی مراجعه کرد؟

برای انتخاب واحد باید به سامانه آموزشیار مراجعه کنید

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. ارفعی
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۵

  با سلام و احترام
  من دانشجوی ترم یک ارشد هستم.دانشگاه هنوز برام انتخاب واحد انجام نداده.چکار باید انجام بدم؟

  • isaei
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶

   سلام وقتتون بخیر
   باید حضورا تشریف ببرید

 2. افروز
  ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۱

  باسلاواحترام
  دانشجوی دکترای 96 هستم ودر انتظار پذیرش مقاله در حال حاضر دومین ترمه که نمی تونم درآموزشیار انتخاب درس پایان نامه را انجام بدم اگر راه حل بفرایید ممنون میشم .سپاس

  • mohammadi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

   سلام وقت به خیر
   از طریق واحد آموزش دانشگاه پیگیری نمایید.

 3. مهدی
  ۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۳

  سلام وقت بخیر یک سوال داشتم من سال 1400 در کنکور دکتری دانشگاه آزاد تهران مرکز قبول شدم و ثبت نام کردم و برایم کددانشجویی صادر گردید لیکن به دلیل نقص مدرک موفق به حضور سر کلاس نشدم و تقریبا این موضوع 10 ماه طول کشید و در حال حاضر نقص مدرک رفع شد امکان حضور در کلاس دکتری آزاد در سال 1401 باتوجه به موارد مذکور می باشد؟ پاسخ بنده را بفرمایید ممنون می شوم

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

   میتونین برا اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 4. امیر
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۳

  تغییر شماره تلفن ثبت شده ، به چه صورتی امکان پذیره ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۸

   سلام وقت بخیر.
   از طریق خود دانشگاه امکان پذیر است.

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۹

   سلام بله تغییر شماره تلفن ثبت شده برای کجا مدنظرتون هست

 5. هادی
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۰

  برای ثبت نام کارشناسی ناپیوسته باید دانشگاه محل اخذ مدرک کاردانی رو وارد کرد که تو لیستش هیچ دانشکده ای از دانشگاه فنی و حرفه ای نیست، دلیلش چیه؟ ما نمیتونیم ثبت نام کنیم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام
   باید یک درخواست به دانشگاه ازاد ارسال فرمایید که برای شما بررسی های لازم انجام شود.از سایت azmoon.org قسمت ارتباط با ما درخواست خود را ثبت کنید

 6. مجید
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۱

  انتخاب واحد وپرداخت شهریه دانشگاه ازاد ورودی۱۴۰۰ تا چه زمانی وقت دارد(دکتری)

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۲

   سلام وقتتون بخیر.
   از طریق خود دانشگاه باید پیگیری کنید.

ایران تحصیل
تماس با مشاور