تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
ویرایش اطلاعات سامانه بیمه تامین اجتماعی

ویرایش اطلاعات سامانه بیمه تامین اجتماعی

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۸
ویرایش اطلاعات سامانه بیمه تامین اجتماعی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

برخی از افراد پس از وارد نمودن اطلاعات خود ممکن است متوجه اشتباه بودن اطلاعات خود شوند و به همین دلیل برای ویرایش اطلاعات سامانه بیمه تامین اجتماعی اقدام نمایند.

پس از ورود به سیستم تغییر شماره تلفن موبایل در سوابق بیمه می توانید برای تغییر شماره خود اقدام نمایید. برای تغییر شماره موبایل در تامین اجتماعی ابتدا باید وارد سازمانه مذکور شوید.

توجه داشته باشید که مطابق با قوانین تعیین شده سازمان بیمه، شماره ثبت شده باید به نام شما باشد. بنابراین تغییر شماره تلفن در سوابق بیمه برای شناسایی بیمه گذاران موثر خواهد بود.

 

ویرایش اطلاعات سامانه بیمه تامین اجتماعی

 

برای ویرایش اطلاعات سامانه بیمه تامین اجتماعی، انجام تنظیمات گذرواژه و همچنین مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952تماس از سراسر کشور

9099072952تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 1 شب

 

 

نحوه ویرایش اطلاعات سامانه بیمه تامین اجتماعی

 

نحوه ویرایش اطلاعات سامانه بیمه تامین اجتماعی

 

گاهی ممکن است که کاربران بنا به هر دلایلی اطلاعات خود را در سامانه اشتباه وارد کرده باشند که در این صورت می توانند آنها را دوباره ویرایش کرده و اطلاعات اصلی را جایگزین نمایند.

توجه داشته باشید که پس از اعمال تغییرات در صورت رفرش کردن، اطلاعات دوباره به همان حالت اولیه بازخواهند گذشت.

برای جلوگیری از این مورد، لازم است اقداماتی را انجام دهید تا به نتیجه مغایر این مورد برسید و بتوانید اطلاعات خود را به درستی تغییر دهید.

مراحل لازم برای تغییر اطلاعات به صورت اینترنتی خواهد بود و نیازی به طی کردن مراحل حضوری نخواهد بود.

  1. پس از ورود به سامانه تامین اجتماعی لازم است مراحل زیر را پشت سر بگذارید.
  2. ابتدا به منوی گزارش ها بروید و از منوی “گزارش های مرتبط با دیگر سازمان ها” وارد فرم مربوط به “لیست بیمه تامین اجتماعی” شوید.
  3. پس از ورود به قسمت مورد نظر، می توانید گزارش های مربوط به بیمه تامین اجتماعی را مشاهده نمایید. در این قسمت بر روی فیلتر مربوط به لیست تامین اجتماعی برای تغییر اطلاعات کلیک کنید.
  4. تاریخ و همچنین گزارش مربوط به بیمه تامین اجتماعی را تنظیم و تهیه نمایید.
  5. در کنار کلید مربوط به “تهیه فایل و خلاصه وضعیت بیمه تامین” بر روی شکل قلم کلیک کنید تا بتوانید وارد تغییرات مربوط به سیستم شوید.
  6. لیستی برای شما ارائه خواهد شد که بر اساس آن می توانید برای تغییرات اطلاعاتی که بدان نیاز دارید، اقدام نمایید.
  7. پس از ویرایش اطلاعات سامانه بیمه تامین اجتماعی، حتما نسخه چاپی را تنظیم نمایید.

 

جهت استعلام سوابق بیمه تامین اجتماعی آنلاین با کدملی و شماره بیمه روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

آیا تغییر شماره موبایل در تامین اجتماعی برای تمامی افراد ضروری است؟

 

آیا تغییر شماره موبایل در تامین اجتماعی برای تمامی افراد ضروری است؟

 

تغییر شماره موبایل در تامین اجتماعی تنها برای آن دسته از بیمه گذارانی بسیار ضروری است که پیام هایی را از سازمان بیمه تامین اجتماعی دریافت نموده باشند و پیام مورد نظر حاکی از دلیل ضرورت در رابطه با تغییر شماره تلفن باشد.

همچنین بیمه گذارانی که شماره ثبت شده در سیستم متعلق به آنان نمی باشد، لازم است به سامانه وارد شوند و پس از آن نسبت به تغییر شماره خود اقدام نمایند. تائید سازمان تامین اجتماعی پس از این تغییرات بسیار ضروری می باشد.

با توجه به اینکه ایمیل و همچنین شماره تلفن ثبت شده به هنگام ثبت نام، راه ارتباطی شما و بیمه تامین اجتماعی خواهد بود.

لذا نهایت دقت را در صحت و درستی آن داشته باشید زیرا در صورت مغایرت موارد مربوطه، مشکلاتی پیش خواهد آمد و ممکن است ارتباط شما قطع شده و از پیام های دریافتی محروم شوید.

در صورتی که سیم کارتی به نام خود ندارید نیز، می توانید به دفاتر مربوط به تامین اجتماعی مراجعه نموده و برای انجام سایر مراحل اقدام نمایید تا مشکلات مربوطه را برطرف نمایید.

لازم به ذکر است که امکان ویرایش اطلاعات شما در همان مراحل مربوط به ثبت نام نیز امکان پذیر است. قبل از تائید نهایی، از شما سوال خواهد شد که آیا اطلاعات شما مورد تائید است یا خیر؟ می توانید در این قسمت خیر را کلیک کنید و پس از آن برای رفع مشکل ایجاد شده اقدام نمایید.

در صورت تائید نهایی اطلاعات شما به همان صورت ثبت خواهند شد و برای ویرایش مجدد آن لازم است به سیستم مجددا وارد شوید.(در صورتی که مغایرتی در رابطه با مدارک موجود وجود داشته باشد، لازم است مدارک هویتی خود را به نزدیک ترین شعبه ارائه نمایید).

 

برای دریافت اطلاعات کاربردی در رابطه با اصلاح مشخصات در سامانه امین آموزش و پرورش، کلیک کنید.

 

نحوه بازیابی گذرواژه تامین اجتماعی

شاید شما مراحل ثبت نام را در مراکز کافی نت به انجام رسانده باشید و یا اینکه به هر دلیلی مایل به تغییر اطلاعات و رمز عبور خود باشید، در چنین شرایطی، می توانید با مراجعه به سایت تامین اجتماعی و طی نمودن مراحل زیر، برای تغییر رمز عبور اقدام نمایید.

برای بازیابی گذرواژه تامین اجتماعی، ابتدا باید وارد سامانه تامین اجتماعی شوید. همانطور که مشاهده می نمایید، در زیر قسمت ورود به سایت، گزینه ای با عنوان بازیابی گذرواژه تعیین شده است که می توانید بر روی آن کلیک کنید.

 

نحوه بازیابی گذرواژه تامین اجتماعی

 

پس از کلیک بر روی گزینه مربوط به “بازیابی گذرواژه” وارد صفحه ای همانند تصویر زیر خواهید شد.

the-first-step-is-password-recovery

در اینجا لازم است شماره کاربری یا همان کد ملی شخص بیمه گذار را وارد نمایید.

تغییر شماره تلفن در سوابق بیمه

همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید، برای بازیابی گذرواژه دو مورد برای شما تعیین شده است. در مورد اول می توانید بر روی گزینه مربوط به بازیابی گذرواژه با استفاده از شناسه توسط پیامک کلیک کنید.

در صورت انتخاب این گزینه، بازیابی با استفاده از شماره موبایل امکان پذیر است. در صورتی که سوال های امنیتی وارد شده به هنگام ثبت نام  را به خاطر دارید، می توانید گزینه دوم را انتخاب نمایید.

 

پادکست صوتی مقاله

 

خلاصه مطالب

در این مقاله تلاش نمودیم تا نحوه ویرایش اطلاعات سامانه بیمه تامین اجتماعی و ورود به سیستم تغییر شماره تلفن موبایل در سوابق بیمه را برای شما توضیح دهیم.

در صورتی که مشکلی در رابطه تغییر شماره موبایل در تامین اجتماعی دارید، می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

برای تغییر شماره تلفن در سوابق بیمه می توانید همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز، با ما در ارتباط باشید. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از نحوه تغییر شماره موبایل در سامانه تامین اجتماعی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952تماس از سراسر کشور

9099072952تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 1 شب

 

مطالب مرتبط

4.5/5 - (8 امتیاز)

چگونه می توانیم برای ویرایش اطلاعات سامانه بیمه تامین اجتماعی اقدام نماییم؟

ابتدا لازم است برای ورود به سیستم تغییر شماره تلفن موبایل در سوابق بیمه کلیک کنید و پس از آن اطلاعات خود را درج نمایید تا به قسمت ویرایش دسترسی پیدا کنید.

برای تغییر شماره موبایل در تامین اجتماعی چه اطلاعاتی لازم است؟

برای تغییر شماره می توانید از دو روش استفاده نمایید. در روش اول بر روی بازیابی از طریق پیامک اقدام نمایید و در روش دوم از طریق سوالات امنیتی می توانید اقدامات لازم را به انجام برسانید.

برای تغییر شماره تلفن در سوابق بیمه آیا باید عضو سیستم باشیم یا اینکه انجام ثبت نام در مراکز بیمه تامین اجتماعی کافی است؟

ابتدا باید برای انجام ثبت نام در سیستم اقدام نمایید و پس از آن جهت ویرایش اطلاعات سامانه بیمه تامین اجتماعی کلیک کنید.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور