تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری 1401

ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری 1401 + تغییر اطلاعات

ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری 1401
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری، در ۳ دوره زمانی امکان تغییر و ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری توسط سازمان سنجش کشور وجود دارد که لینک های مربوطه در سامانه سنجش به نشانی sanjesh.org قرار داده می شود. بازه های ذکر شده عبارتند از:

۱) هنگام ثبت آزمون دکتری
۲) هنگام تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری
۳) هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری

 

جهت اطلاع از نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری 1401 + تغییر اطلاعات با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری

چنانچه متقاضی پس از گذشت بازه های مذکور در بالا، تصمیم به تغییر اطلاعات و رفع مشکلات احتمالی دارد، می بایست درخواست ویرایش خود را از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش به انجام برساند. همان گونه که پیش تر اشاره شد، داوطلبان می توانند در هنگام ثبت نام و یا تمدید مهلت در سایت سنجش توسط لینک قرار شده به منظور ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند اما در هنگام دریافت کارت ممکن است برای انجام برخی از تغییرات و اصلاحات بخش هایی از فرم ثبت نام از طریق باجه های رفع نقص اقدام نمایند.

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری

امکان ویرایش برخی اطلاعات از قبیل: نام و نام خانوادگی، سال تولد، شماره شناسنامه، كد ملی، معدل دوره كارشناسی، تاریخ فارغ التحصیلی مقطع كارشناسی، موسسه فارغ التحصیلی مقطع كارشناسی، معدل مقطع كارشناسی ارشد، تاریخ فارغ‌ التحصیلی كارشناسی‌ ارشد، موسسه فارغ‌ التحصیلی كارشناسی‌ ارشد، هیات علمی ( مربی، آموزشی، رسمی ) و نیز دانشگاه محل خدمت مربیان آموزشی رسمی در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری امکان پذیر می باشد.
 
اما اطلاعاتی از قبیل: جنسیت، نوع معلولیت، عکس و زبان خارجی غیر قابل ویرایش می باشند و چنانچه داوطلبان در هر یک از اطلاعات درج شده، تفاوت و تناقضی مشاهده کرد، می بایست جهت رفع آن ها به باجه های رفع نقص آزمون دکتری مراجعه کرده تا ایرادات مشاهده شده را رفع و تغییرات لازم را به انجام برسانند. به منظور انجام عمل مذکور می بایست متقاضی پس از ورود به سایت سازمان سنجش به واسطه لینک ” کارت ورود به جلسه آزمون دکتری سال 1401 ” کارت خود را مشاهده نموده و در صورت وجود تناقض در هر یک از اطلاعات به ویرایش آن بپردازد.
 
نکته مهم:

دانشجویان سال آخری که حداکثر تا تاریخ 30 بهمن 1401 در مقاطع کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای فارغ التحصیل شده و یا تا تاریخ 31 شهریور 1401 در مقاطع مذکور فارغ التحصیل می شوند، در این مرحله می بایست نسبت به ویرایش و یا درج معدل فارغ التحصیلی (برای فارغ التحصیلان 30 بهمن 1401) و یا میانگین نمرات واحدهای درسی گذرانده شده (برای فارغ التحصیلان تا تاریخ 31 شهریور 1401) خود تا تاریخ 30 بهمن 1401 از طریق لینک موجود در سایت سنجش اقدام نمایند. داوطلبان نام برده می بایست اصل گواهی تکمیل و یا تایید شده توسط دانشگاه محل تحصیل، مربوط به معدل واحدهای گذرانده تا تاریخ 30 بهمن 1401 را در زمان مصاحبه همراه داشته و ارائه نمایند.

راهنمای ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری 1401 در زمان ثبت نام و تمدید ثبت نام به شرح زیر می باشد:

۱) در زمان ثبت نام و یا تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و از منوی سمت راست لینک ” دکتری تخصصی ” را انتخاب کنند.
۲) سپس روی لینک ” ثبت نام آزمون دکتری 1401 ” کلیک کنند.
۳) داوطلبان می توانند روی گزینه “ویرایش اطلاعات ثبت نامی ” کلیک کنند که این لینک در منو سمت راست صفحه ثبت نام آزمون دکتری موجود است.
امکان تغییر حوزه امتحانی توسط سازمان سنجش وجود دارد که به منظور رفاه حال دانشجویانی که در شهری غیر از محل زندگی خود امتحان می دهند را فراهم کند. ویرایش حوزه ثبت نامی تحت شرایط خاص نظیر آزمون دکتری سال 99 که به دلیل شیوع بیماری کرونا، داوطلبان امکان سفر به نقاط دور دست را نداشتند فراهم شده بود.

راهنمای تصویری ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری

 
1) مراجعه به سایت سازمان سنجش، انتخاب گزینه ویرایش منحصرا حوزه امتحانی از منو دکتری تخصصی.
 

راهنمای ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری

راهنمای ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری

2) کلیک بر روی گزینه ویرایش اطلاعات در سمت راست.
3) وارد کردن شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام در محل تعیین شده.
 

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری

 
4) ورود به صفحه ویرایش اطلاعات و ایجاد تغییرات مورد نظر.

 

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۱

در زمان مقرر که توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می گردد، داوطلبان آزمون دکتری سراسری 1401 مهلت دارند تا ثبت نام خود را انجام داده اند و 4 مرتبه نیز فرصت دارند که فرم ثبت نام را دریافت و ویرایش نمایند.

 

 

نکته:هر یک از داوطلبان حداکثر 5 بار مجاز به ویرایش فرم ثبت نام خود در ثبت نام آزمون دکتری می باشند.

 

ویرایش ثبت نام دکتری ۱۴۰۱

جهت ثبت نام از نخستین روز درنظر گرفته شده تا ساعت 24 آخرین روز، داوطلبان می‌توانند فرم ثبت نام را دریافت و پس از رفع اشکالات، آن را دوباره در سامانه سنجش بارگذاری کنند. زمان ثبت نام آزمون دکتری در تاریخ 2 آذر شروع شده و تا تاریخ 9 آذر متقاضیان می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند

زمان تمدید مهلت ثبت نام دکتری

برخی از داوطلبان هستند که پس از اتمام مهلت ثبت نام، به دلیل بی اطلاعی از زمان ثبت نام، موفق به نام نویسی و تکمیل فرم ثبت نام نمی‌شوند. به همین دلیل سازمان سنجش مهلت ثبت نام را برای مدت محدود تمدید می‌کند تا علاوه بر متقاضیان جدید، داوطلبانی که قبلا فرم را تکمیل کرده اند نیز فرصت ویرایش ثبت نام دکتری ۱۴۰۱ را داشته باشند.

مهلت مجدد ثبت نام دکتری

سازمان سنجش چند ماه پس از زمان اولیه ثبت نام آزمون دکتری، برای آخرین بار فرصت مجددی را برای ثبت نام جاماندگان درنظر می‌گیرد و در این فرصت چند روزه، داوطلبانی که قبلا ثبت نام کرده اند، می‌توانند فرم ثبت نام را از سایت دریافت و اصلاح نمایند.

 زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون

هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون آخرین فرصت ویرایش ثبت نام دکتری ۱۴۰۱ است. داوطلبان پس از دریافت کارت ورود به جلسه، چنانچه تفاوت و یا تناقضی را مشاهده نمودند می‌بایست به سایت سنجش مراجعه و اصلاحات لازم را اعمال نمایند. لازم به ذکر است که  زمان دریافت کارت ورود به جلسه فقط امکان ویرایش بعضی از اطلاعات مثل معدل فارغ التحصیلی فراهم است. در صورتی که بر روی کارت ورود به جلسه آزمون دکتری در عکس، نوع سهمیه، جنسیت و … اطلاعات اشتباه درج شده باشد، داوطلب باید به باجه‌های رفع نقص مراجعه نماید. داوطلبان آزمون دکتری که به تازگی از مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده اند توجه داشته باشند که حین دریافت کارت ورود به جلسه حتما با دریافت فرم ثبت نام، معدل فارغ التحصیلی خود را اصلاح کنند.

در این مقاله سعی بر آن شده است تا ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری 1401 + تغییر اطلاعات را برای شما عزیزان به صورت کامل شرح دهیم. چنانچه پس از خواندن این مقاله، مجددا سوال یا ابهامی در خصوص ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری 1401 + تغییر اطلاعات برای شما عزیزان پیش آمد، می توانید پاسخ سوالات خود را از طریق مشاوره با کارشناسان مجرب ایران تحصیل دریافت نمایید.

 

جهت اطلاع از نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری 1401 + تغییر اطلاعات با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

  مطالب مرتبط:

دفترچه انتخاب رشته دکتری

ثبت نام مصاحبه دکتری

راهنمای قبولی در مصاحبه دکتری

هزینه ثبت نام آزمون دکتری

ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری 1401 + تغییر اطلاعات

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور