ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

نتایج پذیرش دانشگاه افسری امام صادق

  • دسته بندی:
  • دیدگاه ها: ۰
  • تاریخ بروزرسانی: ۲ تیر ۱۴۰۱
نتایج پذیرش دانشگاه افسری امام صادق (1)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نتایج پذیرش دانشگاه افسری امام صادق مشخص شده است. اگر دانشگاه امام صادق را در لیست اولویت های خود مشخص کرده و اعلام علاقه مندی کرده باشید، باید منتظر اعلام نتایج پذیرش دانشگاه افسری امام صادق بمانید. ما در این مطلب قصد داریم به بررسی، نحوه پیگیری وضعیت ثبت نام دانشگاه امام صادق و همچنین نحوه مشاهده نتایج دانشگاه امام صادق بپردازیم. در ادامه همراه ما باشید تا زمان اعلام نتایج پذیرش دانشگاه افسری امام صادق را بدانید و از نحوه پیگیری وضعیت ثبت نام دانشگاه امام صادق اطلاعات لازم را بدست آورید.

 

 

برای اطلاع از  نحوه مشاهده نتایج دانشگاه امام صادق با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رشته ‌های فنی در دانشگاه افسری وارد شوید.

 

 

نتایج پذیرش دانشگاه افسری امام صادق

در خصوص اعلام نتایج پذیرش دانشگاه افسری امام صادق، باید بمانید که در دو مرحله اعلام خواهد شد. در ابتدا اسامی افرادی که برای مصاحبه دعوت می شوند، منتشر شده و در مرحله بعدی، اسامی پذیرفته شدگان نهایی و ذخیره دانشگاه امام صادق از بین داوطلبایی که در مصاحبه این دانشگاه شرکت کردن مشخص می شود.

 

 

مشاهده نتایج دانشگاه امام صادق

 

 

نحوه پیگیری نتایج پذیرش دانشگاه افسری امام صادق

همانطور که می دانید دانشگاه امام صادق از جمله دانشگاه های خاص برای پذیرش دانشجو است و متقاضیان لازم است علاوه بر داشتمن شرایط علمی، در مصاحبه های این مرکز نیز پذیرفته شده باشید. بعد از برگزاری آزمون سراسری و اعلام نتایج اولیه، افرادی که برای مصاحبه پذیرفته شده باشند، لازم است منتظر دریافت پیامک و تماس تلفنی باشند. پس از اعلام به افراد، لازم است به وبسایت، www.gznisu.ir برای برادران و به وبسایت www.isuw.ac.ir برای خواهران مراجعه کنید. در این دو سایت، ادرس مکان های برگزاری مصاحبه اعلام خواهد شد.

 

 

اعلام نتایج نهایی دانشگاه امام صادق

نتایج پذیرش دانشگاه افسری امام صادق در مرحله نهایی، بدین صورت است که عموماً در اواخر شهریور ماه از طریق سایت دانشگاه منتشر می شود. برای این مرحله نیز لازم است خواهران به www.isuw.ac.ir و برادران به نشانی www.gznisu.ir مراجعه نمایند.

البته در نتایج اخیر تغییراتی مشاهده شده  که به دلیل کرونا و تاخیر در برگزاری آزمون، نتایج در سایت سنجش منتشر شده است.

 

 

مراحل ثبت نام دانشگاه امام صادق

ما در موارد فوق سعی کردیم نحوه مشاهده نتایج دانشگاه امام صادق را بررسی کنیم. حال در این قسمت، مراحل ثبت نام دانشگاه امام صادق را بیشتر بررسی خواهیم کرد. در خصوص مراحل ثبت نام لازم است بدانید که کلیه مراحل، به صورت مجازی انجام خواهد شد. بدین معنا که شما باید به وبسایت دانشگاه اگر آقا هستید به www.gznisu.ir و اگر خانم هستید به www.isuw.ac.ir مراجعه نمایید. پس از مراجعه به این آدرس ها، می توانید کلیه شرایط ثبت نام را به صورت کامل ملاحظه کنید.

 

 

برای اطلاعات بیشتر از شرایط گزینش دانشگاه امام صادق کلیک کنید.

 

 

نکات مهم در مورد دانشگاه امام صادق

در مورد دانشگاه امام صادق یک سری نکات وجود دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. در ابتدا لازم است بدانید که این دانشگاه غیر دولتی بوده و به صورت روزانه است. از جمله ویژگی های این دانشگاه می توان به این مورد اشاره کرد که آموزه های دینی در آن بسیار مهم است و بیشتر رشته ها با ترکیب دروس دینی ارائه می شود.

در یک سری دانشگاه ها مانند دانشگاه شاهد، شرایط پذیرش به صورتی است که اگر در آن پذیرفته شوید، رشته های دیگر شما بی اثر خواهد شد و نمی توانید همزمان در دو رشته پذیرفته شوید. اما در این دانشگاه این امکان وجود دارد و شما می توانید پس از پذیرفته شدن در هر دو رشته پس از مشاوره، یک مورد را انتخاب کنید.

هدف این دانشگاه ترکیب رشته های معارف به همره علوم انسانی است.

مدرک این دانشگاه مورد تایید وزارت علوم نیز بوده و در دانشگاه های داخلی و خارجی مورد تایید می باشد.

دختران و پسران در این دانشگاه به صورت جداگانه تحصیل خواهند کرد.

برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری، لازم است در آزمون زبان این مرکز نیز پذیرفته شده باشید.

 

 

آزمون شفاهی دانشگاه امام صادق

آزمون شفاهی یا همان مصاحبه این مرکز، از جمله مهم ترین مراحل پذیرش است. افرادی که برای مرحله مصاحبه دعوت می شوند دوباره از نظر علمی و همچنین از نظر شرایط عقیدتی بررسی خواهند شد.

اگر بخواهیم در مورد آزمون شفاهی دانشگاه امام صادق به شما توضیح دهیم، باید بگوییم که در ابتدا ممکن است سوالاتی از معدل شما پرسیده می شود.

اما مهم ترین بخش آزمون شفاهی مربوط به، سوالات عقیدتی و سیاسی است.

این سوالات شامل، احکام، نمازهای واجب و مستحب، نام ادعیه و بسیاری موارد دیگر می شود. به شما پیشنهاد می کنیم قبل از حضور در جلسه مصاحبه، ابتدا احکام را به درستی مطالعه کنید. زیرا ممکن است بر اثر استرس و یا عوامل دیگری در جلسه کمی گیج شوید.

مورد بعدی نام ادعیه های مهم و نام آن ها است. به طور مثال ممکن است قسمتی از زیارت عاشورا و یا دعای توسل برای شما خوانده شود و از شما بخواهند که تشخیص دهید نام دعا چیست. در این حالت شما باید به درستی نام دعا را بدانید و یا حتی ممکن است از شما خواسته شود قسمت کوتاهی از فراز بعدی را بخوانید.

مورد بعدی تاریخ های مهم قمری ویا نام ائمه و القاب آن ها است.

به صورت کلی در این خصوص سوال خیلی سختی از شما پرسیده نخواهد شد. کافی است آشنایی مختصری با این موارد داشته باشید.

در نهایت هم برای گرفتن نتیجه عالی در آزمون های شفاهی به شما پیشنهاد می کنیم، که در هر حالتی صادق باشید و صادقانه جواب ها را بدهید. در هر حالتی اصلاً دروغ نگویید.

 

 

رشته های ارائه شده در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه امام صادق

رشته هایی که برای خانم ها و آقایان در این دانشگاه ارائه می شود، متفاوت است. در ادامه رشته های دو گروه مختلف را بررسی خواهیم کرد.

 

 

رشته های ارائه شده در مقطع کارشناسی خانم ها
حقوق علوم تربیتی
فلسفه و کلام اسلامی معارف اسلامی
فقه و حقوق اسلامی

 

 

رشته هایی که در مقطع ارشد برای آقایان ارائه می شود نیز شامل موارد زیر است.

 

 

رشته های ارائه شده در مقطع ارشد آقایان
فقه و مبانی حقوق اسلامی اقتصاد
حقوق حقوق عمومی
حقوق سیاسی مطالعات حقوقی
مالی مدیریت دولتی
فلسفه و کلام اسلامی علوم قرآن و حدیث
حقوق جزا حقوق خصوصی
معارف اسلامی و فرهگ ارتباطات مدیریت
مدیریت بازرگانی

برای اطلاعات بیشتر از رشته های دانشگاه امام صادق کلیک کنید.

 

 

رتبه قبولی دانشگاه امام صادق

رتبه قبولی دانشگاه امام صادق جه برای مقطع کارشناسی و چه برای مقطع ارشد مهم است. با این تفاوت که ممکن است در مقطع کارشناسی، معدل دیپلم شما نیز مورد بررسی قرار بگیرد. در خصوص رتبه قبولی دانشگاه امام صادق باید به شما بگوییم که این رتبه، مقدار دقیقی ندارد. در واقع شما هر چه رتبه بهتر و وضعیت بالاتری از رقبای خود داشته باشید، قطعاً موفق تر خواهید بود. البته در برخی منابع ذکر شده که داشتن تراز6500 و بالاتر به شما کمک بسیاری خواهد کرد.

 

 

شرایط ثبت نام در دانشگاه امام صادق

در ابتدا باید فرم ثبت نام را در دانشگاه امام صادق پر کنید. البته قبل از پر کردن این فرم لازم است از شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام در این مرکز، اطلاعات کافی را بدست آورده باشید که در ادامه با این موارد اشاره خواهیم کرد.

شرایط عمومی

در دفترچه ثبت نامی، شرایط عمومی آورده شده است که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد:

  • اعتقاد به دین اسلام
  • نداشتن اعتیاد
  • عدم سوء سابقه
  • عدم دشمنی با نظام

شرایط اختصاصی

شرایط اختصاصی ثبت نام در این مرکز نیز شامل موارد زیر می شود.

در ابتدا لازم است افراد، متولد سال 79 به بعد باشند.

حتی اگر فردی دوره خدمت را گذرانده باشد نیز به این شرط سنی اضافه نخواهد شد.

مورد بعدی سلامتی کامل جسمی و روانی است.

همچنین افراد متقاضی باید مدارک پیش و دیپلم خود را در رشته های نظری گرفته باشند.

در این مرکز از دانشجویان هزینه ای گرفته نمی شود، تنها موردی که وجود دارد تعهد دانشجویان برای اشتغال است که باید انجام شود. در واقع این موضوع به منظور شهریه انجام خواهد شد.

 

 

اعلام نتایج دانشگاه امام صادق

 

 

مزایای تحصیل در دانشگاه امام صادق

دانشگاه امام صادق، زیر نظر سپاه پاسداران است. طبیعی است که تحصیل در این دانشگاه مزایای بسیاری دارد و ما در ادامه به این موارد اشاره خواهیم کرد. در ابتدا لازم است بدانید که تحصیل در این مرکز رایگان بوده و این بزرگ ترین مزیت آن محسوب می شود.

مزیت بعدی مربوط به، کمک هزینه تحصیلی و دریافت حقوق دانشجویی است. به این صورت که افراد پذیرفته شده در این مرکز از همان ابتدا حقوق و کمک هزینه تحصیلی دریافت خواهند کرد.

حتی بعد از تمام شدن درس نیز، افراد از یک سری مزیت ها برخوردار خواهند شد.

امکانات آموزشی دانشگاه بسیار گسترده بوده و افرادی که در این دانشگاه پذیرفته می شوند، می توانند در زبان های خارجی مانند انگلیسی، عربی و فرانسوی مهارت خوبی به دست آورند.

خوابگاه و اقامت در این دانشگاه نیز رایگاه بوده است. جالب است بدانید که استفاده از امکانات اقامتی این دانشگاه برای دانشجویان ساکن تهران نیز وجود دارد.

مزیت دیگر این دانشگاه که بسیار مهم نیز هست، شامل تحصیل پیوسته آقایان در مقطع ارشد می شود. بدین صورت که دانشجویان مرد در صورت داشتن شرایط لازم، می توانند در این دانشگاه به صورت پیوسته در مقطع ارشد، ادامه تحصیل دهند.

 

 

دانشکده‌های دانشگاه امام صادق

دانشکده های این مرکز شامل موارد زیر می شوند:

دانشکده الهیات ، معارف اسلامی و ارشاد

دانشکده معارف اسلامی و اقتصاد

دانشکده معارف اسلامی و مدیریت

دانشکده معارف اسلامی و حقوق

دانشکده معارف اسلامی و علوم سیاسی

دانشکده معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات

 

 

شرط معدل در دانشگاه امام صادق (ع)

یکی از سوالاتی که در مورد نتایج پذیرش دانشگاه افسری امام صادق پرسیده می شود، نحوه تاثیر شرط معدل بر روی آن است. بسیاری از داوطلبان در مورد این موضوع اطلاع ندارند که ما قصد داریم در این قسمت شرط معدل و تاثیر آن روی اعلام نتایج دانشگاه امام صادق را بررسی کنیم. به صورت کلی عدد خاصی به عنوان شرط معدل این دانشگاه ذکر نشده است. اما معدل برای این مرکز مهم بوده و اگر معدل بالایی داشته باشید، شرط پذیرش شما بالاتر خواهد رفت.

 

 

شهریه دانشگاه امام صادق

همانطور که در موارد فوق اشاره کردیم، این مرکز مبلغی را به عنوان شهریه از دانشجویان نمی گیرد. در عوض پس از تمام شدن تحصیل از دانشجویان می خواهد که در مراکزی خاص به خدمت بپردازند. که البته مدت این دوره مشخص است و پس تمام شدن، دانشجویان می توانند در مراکز دل خواه به کار مشغول شوند.

 

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب سعی کردیم به بررسی نحوه مشاهده نتایج پذیرش دانشگاه افسری امام صادق بپردازیم. اینکه اعلام نتایج دانشگاه امام صادق چه زمانی است و نحوه پیگیری وضعیت ثبت نام دانشگاه امام صادق چگونه است. در صورتی که برای مشاهده نتایج دانشگاه امام صادق، نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 

برای اطلاع از نحوه پیگیری وضعیت ثبت نام دانشگاه امام صادق با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

مطالب مرتبط

پشتیبانی سامانه گلستان

راهنمای کلاس های مجازی دانشگاه آزاد

شرط معدل دانشگاه الزهرا

رشته های دانشگاه امام رضا

 

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا دانشگاه امام صادق از خانم ها پذیرش دارد؟

بله این دانشگاه از خانم ها پذیرش دارد.

آیا دانشگاه امام صادق زیر نظر سپاه است؟

بله این مرکز زیر نظر سپاه است.

آیا امکان تحصیل در مقطع دکتری برای این مرکز وجود دارد؟

بله در رشته های محدودی وجود دارد.

آیا دانشگاه امام صادق خوابگاه دارد؟

بله این مرکز خوابگاه ارائه می دهد.

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور