ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

رتبه قبولی دانشگاه امام صادق سال 1403 + رشته های مختلف

رتبه قبولی دانشگاه امام صادق
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

دانشگاه امام صادق در سال های اخیر محبوبیت بسیاری پیدا کرده است؛ چرا که دانشجویان فارغ التحصیل شده از این دانشگاه موفق به رسیدن به جایگاه ها و مقام های شغلی بالایی در صدر کشور شدند و همین عامل نیز سبب تمایل دانشجویان به اخذ رتبه قبولی و گرفتن پذیرش در این دانشگاه شده است. اگر داوطلب کنکور هستید، کسب رتبه قبولی دانشگاه امام صادق سال 1403 یکی از مهم ترین مراحلی است که باید طی کنید. در این مقاله به بررسی رتبه قبولی حقوق امام صادق و سایر رشته های این دانشگاه برای داوطلبان دختر و پسر خواهیم پرداخت. تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

متقاضیان گرامی توجه داشته باشید که دانشگاه امام صادق، دانشگاهی ویژه می باشد و تنها کسب رتبه قبولی دانشگاه امام صادق کافی نبوده و داوطلبان می بایست دارای برخی شرایط خاص نیز باشند. اگر برای قبولی در این دانشگاه نیازمند مشاوره تخصصی هستید و یا می خواهید برنامه درسی ویژه ای برای بدست آوردن رتبه قبولی حقوق امام صادق دریافت کنید، با شماره 9099075307 (تنها از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد) تماس گرفته و با کارشناسان مجرب ایران تحصیل ارتباط برقرار کنید.

رتبه قبولی دانشگاه امام صادق سال 1403

دانشگاه امام صادق یکی از دانشگاه های غیر دولتی ایرانی است که شرایط قبولی و پذیرش در آن، متفاوت از سایر دانشگاه های کشور است. در این دانشگاه آموزه های دینی سرلوحه فعالیت های دانشگاه قرار دارد و تسلط به مباحث دینی امتیاز مثبتی برای پذیرش در این دانشگاه محسوب می شود.

برای اینکه بتوانید در این دانشگاه پذیرفته شوید، باید هم در کنکور سراسری ثبت نام و شرکت کنید و هم با انتخاب گزینه علاقمندی به دانشگاه امام صادق، به سامانه ثبت نام گزینش دانشگاه امام صادق به نشانی اینترنتی gzn1.isu.ac.ir وارد شده و اطلاعات مورد نیاز را ثبت نهایی کنید.

توجه داشته باشید که برای پذیرش در این دانشگاه تا کنون رتبه قبولی خاصی اعلام نشده است؛ چرا که در روند پذیرش دانشگاه امام صادق مصاحبه شفاهی، معدل، نمرات دانش آموز، رتبه کنکور و … همگی تاثیر مستقیمی دارند. برای اینکه بهتر متوجه منظورمان شوید مراحل قبولی در این دانشگاه را به این صورت در نظر بگیرید:

بعد از اینکه در آزمون سراسری و سایت گزینش امام صادق ثبت نام کردید، براساس فهرست داوطلبان، چند برابر ظرفیت اعلام شده توسط سازمان سنجش از داوطلبان آزمون یا مصاحبه شفاهی گرفته می شود. در این مصاحبه صلاحیت قبولی داوطلب در دانشگاه مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت نمره ای به داوطلب داده می شود. براساس این نمره و سایر ملاک های گفته شده مانند رتبه کنکور، افراد پذیرفته شده اعلام می شوند.

به همین دلیل هم نمی توانیم یک رتبه قبولی دقیق برای دانشگاه امام صادق اعلام کنیم، چرا که این دانشگاه آماری از رتبه قبولی داوطلبان خود یا کارنامه قبولی آن ها منتشر نمی کند و تنها اخذ رتبه ای که داوطلب را مجاز به انتخاب رشته در دوره های روزانه بکند، کافیست.

برای اطلاع از دانشگاه امام صادق بورسیه است؟ کلیک کنید.

رتبه کنکور سراسری مورد نیاز برای پذیرش در دانشگاه امام صادق

‼ تذکر مهم: اینکه می گوییم تنها اخذ رتبه ای که دانش آموز با آن مجاز به انتخاب رشته باشد کافیست، نباید سبب کاهش تلاش شما برای اخذ یک رتبه خوب در کنکور شود؛ چرا که داشتن رتبه بالا سبب افزایش شانس پذیرش داوطلبان در این دانشگاه خواهد شد.

برای اینکه از اخذ رتبه قبولی حقوق امام صادق به عنوان یکی از پر متقاضی ترین رشته های این دانشگاه مطمئن شوید، باید تلاش کنید تا تراز قبولی شما بالای 6500 باشد. با کسب چنین ترازی و با موفقیت پشت سر گذاشتن جلسه مصاحبه، قبولی تان در این دانشگاه تضمینی خواهد بود.

 

برای اطلاع از نحوه مشاهده اعلام نتایج دانشگاه افسری امام صادق و اسامی پذیرفته شدگان سال جاری بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

مشاوره اخذ رتبه قبولی حقوق امام صادق

همانطور که گفتیم برای قبولی در دانشگاه امام صادق، تنها نباید به رتبه کنکور سراسری اکتفا کرد بلکه مهمترین عامل قبولی شما نمره مصاحبه شفاهی و پس از آن معدل دیپلم و ریزنمرات تحصیلی (سوابق تحصیلی داوطلب) و در نهایت رتبه کنکور خواهد بود. همچنین ضریب دروس عمومی داوطلبانی که تمایل به ثبت نام در دانشگاه امام صادق دارند نیز متفاوت از ضرایب دروس عمومی در نظر گرفته شده در کنکور سراسری است:

👈 ضریب درس زبان و ادبیات فارسی (4)

👈 ضریب درس معارف اسلامی (4)

👈 ضریب درس زبان عربی (4)

👈 ضریب درس زبان خارجی (2)

با توجه به ضریب دروس مختلف عمومی که مشاهده می کنید، برای کسب رتبه قبولی حقوق امام صادق یا سایر رشته ها، درصد بالای دروس عربی، معارف و ادبیات فارسی تاثیرگذار تر از درس زبان انگلیسی خواهد بود. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم اگر اولویتتان قبولی در دانشگاه امام صادق است، به سه درس ذکر شده توجه بیشتری به نسبت زبان انگلیسی بکنید؛ چرا که درصد بالای این دروس شانس شما را برای دعوت شدن به مصاحبه این دانشگاه افزایش خواهد داد.

مشاوره اخذ رتبه قبولی رشته حقوق در دانشگاه امام صادق

‼ نکته مهم: قبولی یا عدم قبولی در دانشگاه امام صادق ربطی هیچ دخل و تصرفی در نتیجه آزمون سراسری شما نخواهد داشت و چنانچه در دانشگاه امام صادق قبول شوید، قبولی تان در رشته های سایر دانشگاه ها نیز در جای خود باقی خواهد ماند.

داوطلبان گرامی توجه داشته باشید که در صورت نیاز به راهنمایی تخصصی برای قبولی در مصاحبه شفاهی دانشگاه امام صادق می توانید با شماره 9099075307 (تنها از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد) تماس حاصل کنید. کارشناسان مرکز ایران تحصیل همه روزه از ساعت 8 صبح الی 12 شب برای ارائه راهنمایی و مشاوره تخصصی قبولی در آزمون در خدمت شما هستند.

 

برای مشاهده نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه امام صادق در سال جاری بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

اخبار پیرامون دانشگاه امام صادق

✅ جزئیات جذب دانشجوی دکتری به شیوه استاد محور در دانشگاه امام صادق (ع) اعلام شد:

با توجه به ابلاغ آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعداد های درخشان در دوره تحصیلی دکتری به شیوه استاد محور مبتنی بر رفع نیاز های کشور، دانشگاه امام صادق (ع) از بین دانش آموختگان و دانشجویان کارشناسی ارشد پیوسته و ناپیوسته به شیوه استاد محور، در مقطع دکتری پذیرای دانشجویان علاقمند و واجد شرایط می باشد.

بنابر اعلام دانشگاه امام صادق (ع) ظرفیت پذیرش و جذب دانشجو از طریق استاد محور مازاد بر ظرفیت اعلامی دکترای دانشگاه می‌ باشد. همچنین ظرفیت استاد تمام و دانشیار برای جذب دانشجوی دکتری به شیوه استاد محور به ترتیب دو و یک دانشجو در یک سال تحصیلی می باشد.

دانشجوی متقاضی جهت جذب استاد محوری باید شرایط صلاحیت استعداد درخشان را طبق ماده 3 آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره های تحصیلی دکتری را دارا باشد. بر این اساس مدارک لازم برای ثبت نام متقاضیان همان مدارک پذیرش بر اساس استعداد درخشان است.

دانشجویان باید در زمان ثبت نام استاد میزبان به عنوان پژوهشی را مشخص نماید. فهرست اساتید میزبان و عنوان پژوهشی اعلامی از سوی دانشگاه اعلام خواهد شد. (بر این اساس پیشنهاد بیش از یک استاد و عنوان پژوهشی از سوی دانشگاه امام صادق (ع) بلامانع عنوان شده است.)

 

خلاصه مطلب

دانشگاه امام صادق یک دانشگاه غیردولتی با شرایط ویژه است که اکثرا تصور می کنند تنها پذیرای دانشجویان پسر بوده و رشته هایی برای تحصیل دانشجویان دختر ندارد؛ این تصوری غلط است چرا که دانشجویان دختر نیز می توانند برای تحصیل در بعضی از رشته های تحصیلی در مقطع کارشناسی دانشگاه امام صادق اقدام کنند. اگر شما هم تمایل به تحصیل در این دانشگاه دارید، باید از رتبه قبولی دانشگاه امام صادق در سال های گذشته و آینده کسب اطلاع کنید. در این مقاله ما به بررسی رتبه قبولی حقوق امام صادق (یکی از پر طرفدارترین رشته های این دانشگاه) و سایر رشته های ارائه شده پرداختیم.

در مقاله بالا می توانید از پس کسب اطلاعات کافی در مورد نحوه پذیرش در دانشگاه امام صادق، مشاوره و راهنمایی ای در خصوص اخذ رتبه قبولی در این دانشگاه را مشاهده کنید. اما اگر نیاز به راهنمایی و یا مشاوره تخصصی برای پذیرش در دانشگاه امام صادق داشتید، با مشاوران تحصیلی مرکز ایران تحصیل به شماره 9099075307 (تنها از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد) تماس بگیرید. مشاوران ما همه روزه (حتی در روزهای تعطیل) آماده راهنمایی و ارائه انواع برنامه های درسی تخصصی به شما متقاضیان گرامی هستند.

 

برای دانلود پی دی اف کامل مقاله رتبه قبولی دانشگاه امام صادق سال 1403 بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

4/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای پذیرش در دانشگاه امام صادق چه رتبه ای مورد نیاز است؟ 

رتبه کنکور سراسری تنها یکی از ملاک هایی است که در قبولی یا عدم قبولی داوطلب تاثیر می گذارد. معمولا اگر مجاز به انتخاب رشته در دوره های روزانه شوید، شانس قبولی در این دانشگاه را خواهید داشت. برای کسب اطلاعات دقیقی به مقاله بالا مراجعه کنید.

نحوه پذیرش در دانشگاه امام صادق به چه صورت است؟

برای پذیرش در دانشگاه امام صادق ملاک هایی چون نمره آزمون مصاحبه، معدل دیپلم، نمرات و ریزنمرات داوطلب و رتبه کنکور سراسری وی در نظر گرفته می شود. برای مطالعه راهنمای قبولی در رشته های این دانشگاه، به مقاله بالا مراجعه کنید.

رتبه قبولی رشته حقوق در دانشگاه امام صادق چند است؟

رشته حقوق یکی از پر متقاضی ترین رشته های این دانشگاه است؛ اما به دلیل اینکه در پذیرش نهایی داوطلب چندین عامل تاثیر می گذارند، نمی توان رتبه دقیقی را اعلام کرد. همچنین این دانشگاه نیز تاکنون رتبه یا کارنامه قبولی ای منتشر نکرده است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • مشاوره انتخاب رشته نهم

  مشاوره انتخاب رشته نهم 1403 – راهنما اولویت و نکات مهم

  دریافت مشاوره انتخاب رشته نهم می تواند در موفقیت تحصیلی شما تاثیر بسزایی داشته باشد. از آنجا که انتخاب رشته یکی از تصمیمات مهمی است که دانش آموزان در طی فرایند تحصیل اخذ می کنند. در مشاوره انتخاب رشته نهم...
 • تکمیل فرم هدایت تحصیلی

  تکمیل فرم هدایت تحصیلی 1403 + نحوه دریافت و نمونه پر شده!

   نحوه و زمان تکمیل فرم هدایت تحصیلی مشخص شد. کلیه دانش آموزان و متقاضیان ورود به رشته های مختلف تحصیلی از جمله رشته های نظری، کارودانش و فنی حرفه ای الزاماً باید در زمان تعیین شده نسبت به تکمیل فرم...
 • معرفی رشته های تحصیلی

  معرفی رشته های تحصیلی و شغل های پردرآمد + اپدیت 1403

  معرفی رشته های تحصیلی از جمله اقدامات مهمی است که هر فرد مشاور تحصیلی در جلسات مشاوره با دانش آموز و داوطلب کنکور باید به آن توجه ویژه ای داشته باشد. معرفی رشته ها و شغل ها توسط مشاور می...
 • دستیاری دندانپزشکی

  رشته های دستیاری دندانپزشکی + لیست جدید 1403

  دستیاری دندانپزشکی، به صورت کلی باید گفت هر دندانپزشکی برای اینکه به کار خود سرعت ببخشد به افرادی فعال در این حوزه نیاز دارد که مهارت لازم را برای کمک کردن در امور دندان پزشکی داشته باشند.  باید افزود که Dentist...
تماس با مشاور