ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش ۱۴۰۲

نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش ۱۴۰۲ خدمت افراد شرکت کننده در آزمون ورودی این دانشگاه اعلام شد. کلیه داوطلبان می توانند برای اطلاع از این نتایج در زمان اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش به سامانه مورد نظر مراجعه کنند. لازم به ذکر است که در این سامانه لیست قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش بعد از اعلام جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش درج شده است. بعد از مشاهده اسامی قبول شدگان دانشگاه افسری و یافتن نام خود در بین اسامی افراد قبول شده می توانید اقدامات لازم را برای ثبت نام در تاریخ مشخص شده انجام دهید. دقت داشته باشید که نتایج گزینش دانشگاه افسری ارتش بعد از طی معاینات پزشکی ضروری و همین طور بعد از سپری شدن مرحله مصاحبه اعلام می شود.

 

در این نوشته، با ارائه توضیحات لازم و ضروری در رابطه با نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش از جمله نحوه، زمان، مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دانشگاه افسری ارتش بعد از اعلام نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش در خدمت شما عزیزان داوطلب ورود به این دانشگاه هستیم. البته بد نیست اگر پاره ای توضیحات هم در رابطه با ثبت نام در دانشگاه های افسری ارتش خدمت شما دوستان عزیز ارائه شود.

 

 

اسامی قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش

 

 

 نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش چه زمانی اعلام می شود؟

کلیه داوطلبانی که در مرحله اولیه پذیرش در دانشگاه های افسری ارتش پذیرفته شده اند امکان شرکت و گذراندن مرحله مصاحبه دانشگاه ارتش و همین طور معاینات پزشکی را دارند.

در سال گذشته شاهد انتشار جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش در اواخر بهمن ماه بودیم.

 بعد از اعلام جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش در مرحله اولیه نوبت به اعلام نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش می رسد.

در سال قبل، نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش در اولین روزهای تیر ماه خدمت داوطلبان اعلام شد.

اما برای سال جاری هنوز نمی توان نظر قطعی در رابطه با زمان اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش صادر کرد.

ولی امسال هم به احتمال زیاد در همین زمان شاهد انتشار نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش باشیم.

موضوع مهم و قابل ذکر این که، براساس اعلام پورتال گزینش و استخدام ارتش هر گونه فعالیتی برای گزینش داوطلبان در دانشگاه های افسری ارتش به علت حفظ سلامتی داوطلبان و متقاضیان و عدم ابتلای آن ها به ویروس مهلک کرونا تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمده است.

پس فعلاً باید منتظر اعلام سامانه مذکور برای برگزاری آزمون ورودی دانشگاه ارتش، زمان اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش در مرحله اولیه و  اعلام نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش باشیم.

 

 

اطلاعیه :

پیش بینی می شود که نتایج نهایی آزمون دانشگاه افسری ارتش ۱۴۰۲ – 1402 در اواخر تیرماه و از طریق سایت آجا منتشر گردد.

 

 

نحوه اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش چگونه است؟

در این بخش قصد ارائه توضیحاتی در رابطه با نحوه اعلام نتایج گزینش دانشگاه افسری بعد از اعلام جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش در زمان اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش را برای شما داریم.

 باید خدمت شما عرض کنیم که شما دوستان عزیز داوطلب برای اطلاع از نتایج گزینش دانشگاه افسری ارتش باید به سایت ارتش جمهوری اسلامی ایران مراجعه کنید.

سایتی به آدرس aja.ir که با ورود به آن امکان مشاهده نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش و اطلاع از اسامی قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش را پیدا می کنید.

برای مشاهده نتایج در ابتدا می بایست وارد سایت ارتش جمهوری اسلامی ایران به آدرس aja.ir شده و از قسمت بالای منو اصلی بر روی گزینش و استخدام کلیک کنید.

سپس لینک فعال شده نتیجه آزمون را مشاهده خواهید کرد که نیاز است روی آن نیز کلیک نمایید.

در مرحله بعدی صفحه ای به شما نشان داده می شود که لازم است در آن شماره داوطلبی، کد ملی را وارد کرده و کلید تایید را بزنید.

در نهایت نتیجه شما مشخص شده و می توانید از قبولی و یا عدم قبولی خود مطلع شوید.

افرادی که پذیرفته می شوند در مراحل بعدی نیاز است تا روند ثبت نام حضوری خود را تکمیل نمایند. این روند به صورت حضوری و در دانشگاه انجام خواهد شد. برای اینکه به صورت حضوری فعالیت های خود را انجام دهید نیاز است ابتدا یک سری مدارک را آماده کرده و در بازه های زمانی تعیین شده به دانشگاه ها مراجعه کنید.

 

 

زمان اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش

 

 

نحوه ثبت نام در دانشگاه افسری ارتش بعد از قبولی چگونه است؟

آیا می دانید برای ثبت نام در دانشگاه افسری ارتش بعد از اعلام لیست قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش باید چه کاری انجام دهید؟

آیا ثبت نام شما در دانشگاه بعد از اعلام لیست قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش منحصر به یکی از روش های حضوری و یا اینترنتی است؟

یا ثبت نام بعد از اعلام اسامی قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش ترکیبی از ثبت نام حضوری و اینترنتی است و باید از هر دو طریق اقدام به ثبت نام در زمان اعلام نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش کرد؟

برای اطلاع دقیق از نحوه ثبت نام در دانشگاه بعد از اعلام نتایج گزینش دانشگاه افسری ارتش و انتشار لیست قبول شدگان دانشگاه افسری با مشاورانی خبره در این حوزه مشورت بفرمایید تا پاسخگوی سؤالات متعدد شما در این رابطه باشند.

 

 

برای ثبت نام در دانشگاه های ارتش به چه مدارکی نیاز دارید؟

پس از اعلام جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش و اطلاع از اسامی قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش نوبت به چه چیزی می رسد؟

بله درست حدس زدید. حال که از نتایج گزینش دانشگاه افسری ارتش مطلع شدید و از این که نام شما هم در لیست قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش موجود است اطمینان حاصل کردید نوبت به ثبت نام در دانشگاه محل قبولی می رسد.

آیا حال که مؤفق به یافتن اسم خود در میان اسامی قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش شده اید از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در تاریخ اعلام شده اطلاعی دارید؟

در این بخش، با ذکر شماری از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دانشگاه های افسری ارتش بعد از اطلاع از نتایج گزینش دانشگاه افسری ارتش و مشاهده جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش در خدمت شما دوستان عزیز داوطلب هستیم.

جهت اطلاع دقیق از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دانشگاه های افسری ارتش بعد از اطلاع از اسامی قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

. تعداد دوازده قطعه عکس پرسنلی با داشتن پشت زمینه سفید رنگ

. ارائه کپی و اصل از فرم ضامن

. تحویل کپی و اصل کاربرگ مشخصات اقوام و بستگان

. ارائه کپی و اصل کاربرگ عدم سوء پیشینه کیفری متقاضی

. تحویل گواهی موقت و یا اصل گواهی نامه دیپلم

. تحویل اصل کارت ملی و همین طور پنج سری از پشت و روی آن

. ارائه اصل شناسنامه و همین طور 5 سری کامل از کلیه صفحه های آن

. تحویل معرفی نامه یگانی و یا رضایت همراه با امضاء فرمانده ی یگان

 

 

اطلاعیه:

به محض اینکه نتایج نهایی آزمون افسری ارتش ۱۴۰۲ اعلام شود در این مقاله اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 

 

 جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش چه زمانی اعلام می شود؟

مسئولیت و وظیفه برگزاری آزمون دانشگاه افسری ارتش بر عهده ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

 بعد از اعلام جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش نوبت به اعلام نتایج گزینش دانشگاه افسری ارتش و انتشار لیست قبول شدگان دانشگاه افسری می رسد.

کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون دانشگاه افسری می توانند برای اطلاع از جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش به سامانه اعلام شده در این زمینه مراجعه کرده و از جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش اطلاع حاصل کنند.

در سال قبل، زمان اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش براساس نظر مسئولین مربوطه در آخرین روزهای بهمن ماه بود.

کلیه داوطلبان می توانستند در این زمان اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش برای مشاهده جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش به سایت مورد نظر وارد شوند و اقدام به مشاهده جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش کنند.

پس ار اعلام جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش در تاریخ از قبل تعیین شده فرد داوطلب ورود به دانشگاه ارتش باید خود را برای شرکت در مصاحبه ورودی آماده کند. 

 

 

ورود به دانشگاه افسری و ادامه تحصیل در این دانشگاه عالی با مزیت های زیادی برای دانشجویان همراه است

 

 

در مورد مرحله مصاحبه ورود به دانشگاه افسری ارتش چه می دانید؟

همان طور که بالاتر خدمت شما دوستان عزیز داوطلب عرض کردیم بعد از اعلام نتایج اولیه آزمون ورودی دانشگاه های افسری ارتش و قبولی فرد در این مرحله وی باید در مصاحبه ورودی این دانشگاه های نظامی نیز شرکت کند. 

آیا از روال برگزاری این مصاحبه مطلع هستید؟ آیا از چم و خم قبولی و پذیرش در آن اطلاعی دارید؟

آیا می دانید به چه مدارکی برای شرکت و حضور در مصاحبه ورودی دانشگاه افسری ارتش نیاز دارید؟ 

در رابطه با سؤالات مصاحبه چطور؟ آیا می دانید چه سؤالاتی قرار است از شما پرسیده شود؟

آیا می دانید این سؤالات در چه زمینه هایی هستند و نحوه پاسخگویی به آن ها باید چگونه باشد؟

باید عرض کنیم که مرحله مصاحبه از اهمیت زیادی برخوردار است و برای این که بتوانید نام خود را در لیست قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش در زمان اعلام نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش ببینید به قبولی در آن نیاز دارید.  

پس از کسب اطلاعاتی دقیق و موثق در رابطه با جزئیات این مصاحبه مهم غافل نشوید.

اگر سؤال های مطرح شده در بالا ذهن شما به عنوان یکی از داوطلبان شرکت کننده در آزمون ورودی دانشگاه های افسری ارتش را به خود مشغول کرده است و به دنبال یافتن پاسخ هایی دقیق و درست برای آن ها هستید با مشاوران مجموعه ما تماس حاصل فرمایید. 

 

 

لیست قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش

 

 

آدرس های تعیین شده برای مراجعه حضوری و استخدام در ارتش

1 – تهران – اقدسیه- میدان ارتش – دفتر جذب و عضویابی ف آماد و پش مرکز نزاجا- دفتر استخدام نيروي زميني ارتش ج . ا .ا – تلفن : 26127369 – 021

تهران : اتوبان فتح، کیلومتر 12 جاده قدیم ،سه راهی شهریار جنب پادگان پشتیبانی منطقه3 ذوالفقار، دفتر جذب و عضویابی غرب استان تهران واستان البرز

تهران : میدان امام حسین، خیابان دماوند ،خیابان حجت ، فرماندهی آموزش های هوایی شهید خضرایی دایره گزینش و استخدام 35743275 – 021

تهران : میدان رسالت، انتهای خیابان نیروی دریایی(کوهک)، مدیریت گزینش و استخدام نداجا 73955351- 77226007 – 021

2- اروميه –  خيابان ارتش – جنب تالارمهدا- دفتر جذب وعضويابي – تلفن : 33438810-044

3- اراک- کیلومتر 4جاده خمین –  جنب پادگان مالک اشتر ناجا  –  فرماندهی آموزشهای پدافندهوایی آجا .-تلفن 34132760-086 

4- اصفهان – سه راه حكيم نظامي – جنب كلينيك فجر – دفترجذب وعضويابي مركزآموزش توپخانه  – تلفن : 36202019-031

5- اهواز – خيابان لشگر-نرسيده به بيمارستان شهيد منفرد نياكي-ميدان توپ- جنب قرارگاه عملياتي ل92-دفتر جذب وعضويابي- تلفن: 33330574-061

6- ايلام- ميدان معلم- خيابان پیام – انتهاي كوچه پیام4-دفترجذب وعضويابي- تلفن: 32224244-084

7- اردبيل- بزرگراه شهدا –ایستگاه سرعین- جنب پادگان شهيد چمران-دفترجذب وعضويابي  – تلفن : 33710122-045

8- بجنورد- انتهای خیابان فردوسی-میدان شهید شیرودی- دفترجذب وعضويابي  نیروی زمینی دراستان خراسان شمالی- تلفن : 32318281-058

9- بندرعباس- جاده اسكله شهيدباهنر – جنب درمانگاه تخصصي نيروي دريايي(سورو) – دفتر استخدام.  تلفن: 33423009-076

10- بيرجند- خيابان ارتش- روبروي اداره اطلاعات استان (سه راهي عدل)- دفتر جذب وعضويابي استان خراسان جنوبي- تلفن: 32218195-056

11- بوشهر- پايگاه دریایی بوشهر-  درب اول نیروی دریایی-  درب دژبان-  دفتر استخدام.- تلفن: 19- 33444212- 077(داخلی 3046)   

12- تبريز- انتهاي خيابان ارتش جنوبي – دفتر جذب وعضويابي استان آذربايجان شرقي – تلفن : 35420630-041

13- خرم آباد – روبروي ميدان اسد آبادي-به طرف مصلي- دفترجذب وعضويابي تیپ184 – تلفن : 33309003-066

14- رشت- خيابان رسالت – بالاتر از منازل سازماني نيروي دریایی – جنب  مجتمع رفاهی باران- تلفن: 33339975- 013 

15- زاهدان – خيابان آزادي- روبروی سازمان قضایی ن.م –دفترجذب وعضويابي قرارگاه ل 88 – تلفن : 33239082-054

16- زنجان-میدان ارتش- جنب تالار 22بهمن-دفتر جذب وعضويابي – تيپ 216- تلفن:33538060-024

17- سنندج- میدان ارتش، دژبانی تیپ 128، پادگان شهید سرلشگر ایرج نصرت زاده، دفتر جذب و عضویابی تیپ 128. تلفن: 33111606-087

18- شاهرود- بلوار شهيد مطهري-درب اول پادگان-جنب فروشگاه اتكا-دفترجذب وعضويابي استان سمنان- تلفن :32349097-023 

19-شيراز-ميدان امام حسين(ع)- دفتر جذب وعضویابی فرماندهی و ارشد نظامی آجا دراستان فارس و کهکیلویه و بویراحمد تلفن: 32350048-071 

20- قزوين – چهار راه وليعصر(عج)-ميدان ارتش- جنب پادگان تیپ116 –  دفترجذب وعضويابي استان قزوين- تلفن : 33322469-028

21- كرمان –خیابن شریعتی- خیابان معلم- روبروی سازمان قضایی نیروهای مسلح –دفتر جذب وعضويابي استان كرمان- تلفن : 32267757-034

22- كرمانشاه-ميدان لشگر-معاونت نيروي انساني-دفترجذب وعضويابي قرارگاه منطقه اي غرب – تلفن :37231818-083

23- گرگان- فلکه فخرالدین اسعد گرگانی – دفتر جذب وعضويابي استان گلستان- تلفن: 32229499-017

24- مشهد- چهارراه استانداري–ميدان ديدگاه لشگرجنب دادسراي نظامي قضايي ن. م-دفترجذب وعضويابي خراسان رضوي تلفن: 38594269-051

25- نوشهر- خيابان شهيدعمادالدين كريمي- جنب مصلي- دانشگاه علوم درياي امام خميني (ره) -دفتراستخدام- تلفن : 52353083-011

26- همدان- میدان امامزاده عبداله-بلوار زینبیه-روبروی تالار پذیرایی پیام-دفترجذب وعضويابي استان همدان-تلفن: 34222525-081 

 

 

برای قبولی در آزمون ورودی دانشگاه افسری ارتش چه منابعی را باید بخوانم؟ 

برای هر آزمونی باید منابعی را مورد مطالعه قرار داد تا بتوان در آن مؤفق شد. البته در کنار این منابع شاید به وجود کتب کمک آموزشی هم نیاز باشد.

کتبی جامع که بتوانند نیازهای آموزشی شما را تا حد زیادی برآورده کنند. 

آزمون ورودی دانشگاه های افسری ارتش نیز نیاز به مطالعه تعداد زیادی منبع دارد.

منابعی کامل که با مطالعه دقیق آن ها بتوان به مؤفقیت و قبولی در آزمون ورودی دانشگاه افسری دست یافت. 

آیا از لیست منابع مورد نیاز برای قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های افسری مطلع هستید؟

آیا می دانید جدیدترین منابع قبولی در این آزمون چه مواردی هستند؟ آیا کتب کمک آموزشی هم برای استفاده در کنار این منابع معرفی شده اند؟ 

برای اطلاع دقیق از منابع مورد نیاز برای پذیرش در آزمون ورودی دانشگاه های افسری ارتش با مشاورانی خبره و کاردان مشورت بفرمایید. 

 

 

در کدام رشته ها می توان در دانشگاه افسری ارتش تحصیل کرد؟ 

دانشگاه های افسری ارتش هر ساله در رشته های مشخصی اقدام به جذب دانشجو می کنند.

رشته هایی که داوطلبان در صورت داشتن شرایط لازم می توانند اقدام به انتخاب رشته در تاریخ تعیین شده و ادامه تحصیل در آن ها نمایند.

آیا رشته های ارائه شده در دانشگاه افسری ارتش را می شناسید؟ این رشته ها در کدام گروه یا گروه های آزمایشی هستند؟

برای شناخت کلیه رشته های ارائه شده در دانشگاه افسری ارتش جهت انتخاب رشته در تاریخ تعیین شده و اطلاع دقیق از دروس مورد مطالعه در هر کدام از آن ها با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

مشاوران مجموعه ما می توانند شما را به شناخت کاملی از رشته های ارائه شده در دانشگاه افسری ارتش برسانند.

به این ترتیب می توانید رشته مورد علاقه خود را از میان لیست رشته های موجود  در تاریخ انتخاب رشته انتخاب کرده و برای ورود به آن مراحل لازم را بگذرانید. 

 

 

بهترین رشته های ارائه شده در دانشگاه افسری ارتش کدام ها هستند؟

معمولاً‌ داوطلبان بیشتر تمایل به ادامه تحصیل در بهترین رشته های ارائه شده در دانشگاه ها دارند.

آیا می دانید بهترین رشته ارائه شده در دانشگاه افسری ارتش کدام رشته است؟ 

در صورت نیاز به اطلاع از بهترین رشته های ارائه شده در دانشگاه افسری ارتش با مشاورانی خبره در این حوزه مشورت بفرمایید. 

 

 

دانشگاه های افسری ارتش کدام دانشگاه ها هستند؟

شماری از دانشگاه های ایران تحت عنوان دانشگاه های افسری ارتش شناخته می شوند.‌

آیا از لیست دانشگاه های افسری ارتش ایران مطلع هستید؟‌ آیا می دانید کدام یک از دانشگاه های ایران تحت عنوان دانشگاه های افسری شناخته می شوند؟

برای اطلاع از اسامی دانشگاه های افسری ارتش و همین طور شناخت کامل این دانشگاه ها با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

 

 

آخرین اخبار از نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش

چهارشنبه 25 خرداد ۱۴۰۲

شرایط ورود به دانشگاه افسری ارتش در این تاریخ اعلام شده است.

چهارشنبه 11 خرداد ۱۴۰۲

پس از تعیین شدن شرایط افرادی که واجد موارد گفته شده هستند می توانند برای ثبت نام اقدام کنند.

چهارشنبه 21 اردیبهشت ۱۴۰۲

استخدام نیروی هوایی ارتش در این تاریخ اعلام شده بوده است.

28 خرداد ۱۴۰۲

نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از بین جوانان (پسر) در طیف درجه داری جهت انجام خدمت در تمامی پایگاه های واقع در جغرافیای کشور نیرو می پذیرد.

مهلت ثبت نام از 1 تیر الی 15 مرداد ۱۴۰۲ می باشد.

7 خرداد ۱۴۰۲

ارتش کارمند پیمانی استخدام می کند.

 

برای دانلود pdf مطلب کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب سعی کردیم به بررسی شرایط و نحوه اعلام نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش بپردازیم. دانشگاه افسری ارتش ابتدا پذیرفته شدگان خود را آموزش داده و سپس استخدام می کند. افرادی که قصد پذیرفته شدن در این مرکز را دارند نیاز است ابتدا از زمان اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش اطلاعات لازم را بدست آورده و بعد از آن با انتشار لیست قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش وضعیت خود را تشخیص دهند. اسامی قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش در سایت ارتش و نتایج گزینش دانشگاه افسری ارتش نیز در همین وبسایت منتشر خواهد شد.

3.4/5 - (5 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش در چه زمانی اعلام می شود؟ 

زمان اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش در سال جدید احتمالاً‌ همچون سال گذشته در تیر ماه است.

لیست قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش در کدام سایت قابل مشاهده است؟ 

اسامی قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش در سایتی تحت عنوان آجا قابل مشاهده است.

جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش در چه زمانی اعلام می شود؟ 

جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش احتمالاً در بهمن ماه خدمت داوطلبان اعلام می شود.

نحوه اطلاع از نتایج گزینش دانشگاه افسری ارتش در سایت آجا چگونه است؟ 

برای اطلاع دقیق از نحوه اطلاع از نتایج گزینش دانشگاه افسری ارتش در تاریخ اعلام ننایج ورودی این دانشگاه با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  محمد ا
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۷

  سلام و عرض ادب ببخشید چی ت قبول نهایی درجه داری تاثیر داره؟!

  • Avatar photo
   isaei
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از شرایط با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 2. Avatar photo
  علی
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۰

  سلام ایا نتایج نهایی دانشگاه افسری ذخیره هم داره یعنی امکان داره کسی که قبول نشده دوباره شانسی داشته باشه

  • Avatar photo
   aghazade
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام
   معمولا اولویت با کسانی میباشد که از ازمون نمره قبولی گرفتند و اگر ظرفیت داشته باشند با شما تماس میگیرند

   • Avatar photo
    سعید
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۶

    اگر بخوان به ذخیره ها زنگ بزنن معمولا چند روز بعد تماس میگیرن؟؟؟

    • Avatar photo
     heydari
     ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۴

     معمولا یک هفته بعد از اعلام نتایج

    • Avatar photo
     hedayati
     ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۶

     سلام وقت بخیر با توجه به ظرفیت و اولویت ها نتایج نهایی و ذخیره ها دعوت می شوند.

 3. Avatar photo
  علیرضا09359074001
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۰

  آیا تحقیقات محل به منزله اینه که طبق استعلامات تهران قبول شدم مشکلی نداشتم چون سربازم یکسال خدمت هم ازبکان خدمتیم هم ازمحل سکونتم تحقیق نمودن آیاممکنه قبول شوم

  • Avatar photo
   sina nikdel
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

   دوست عزیز سلام لطفا برای نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

   • Avatar photo
    میثم
    ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۳

    سلام جواب نمیده

 4. Avatar photo
  ایمان
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۳

  تاریخ شروع رزم مقدماتی دانشگاه افسری

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۵

   سلام اگر از سایت ثبت نام کردید باید منتظر اطلاعیه های بعدی باشید

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)