تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش

نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش 1400

نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش 1400 خدمت افراد شرکت کننده در آزمون ورودی این دانشگاه اعلام شد. کلیه داوطلبان می توانند برای اطلاع از این نتایج در زمان اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش به سامانه مورد نظر مراجعه کنند. لازم به ذکر است که در این سامانه لیست قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش بعد از اعلام جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش درج شده است. بعد از مشاهده اسامی قبول شدگان دانشگاه افسری و یافتن نام خود در بین اسامی افراد قبول شده می توانید اقدامات لازم را برای ثبت نام در تاریخ مشخص شده انجام دهید. دقت داشته باشید که نتایج گزینش دانشگاه افسری ارتش بعد از طی معاینات پزشکی ضروری و همین طور بعد از سپری شدن مرحله مصاحبه اعلام می شود.

 

در این نوشته، با ارائه توضیحات لازم و ضروری در رابطه با نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش از جمله نحوه، زمان، مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دانشگاه افسری ارتش بعد از اعلام نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش در خدمت شما عزیزان داوطلب ورود به این دانشگاه هستیم. البته بد نیست اگر پاره ای توضیحات هم در رابطه با ثبت نام در دانشگاه های افسری ارتش خدمت شما دوستان عزیز ارائه شود.

 

 

جهت اطلاع از رشته های ارائه شده در دانشگاه افسری ارتش از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

زمان اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش

 

 

 نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش چه زمانی اعلام می شود؟

کلیه داوطلبانی که در مرحله اولیه پذیرش در دانشگاه های افسری ارتش پذیرفته شده اند امکان شرکت و گذراندن مرحله مصاحبه دانشگاه ارتش و همین طور معاینات پزشکی را دارند.

در سال گذشته شاهد انتشار جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش در اواخر بهمن ماه بودیم.

 بعد از اعلام جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش در مرحله اولیه نوبت به اعلام نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش می رسد.

در سال قبل، نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش در اولین روزهای تیر ماه خدمت داوطلبان اعلام شد.

اما برای سال جاری هنوز نمی توان نظر قطعی در رابطه با زمان اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش صادر کرد.

ولی امسال هم به احتمال زیاد در همین زمان شاهد انتشار نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش باشیم.

موضوع مهم و قابل ذکر این که، براساس اعلام پورتال گزینش و استخدام ارتش هر گونه فعالیتی برای گزینش داوطلبان در دانشگاه های افسری ارتش به علت حفظ سلامتی داوطلبان و متقاضیان و عدم ابتلای آن ها به ویروس مهلک کرونا تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمده است.

پس فعلاً باید منتظر اعلام سامانه مذکور برای برگزاری آزمون ورودی دانشگاه ارتش، زمان اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش در مرحله اولیه و  اعلام نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش باشیم.

 

 

نحوه اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش چگونه است؟

در این بخش قصد ارائه توضیحاتی در رابطه با نحوه اعلام نتایج گزینش دانشگاه افسری بعد از اعلام جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش در زمان اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش را برای شما داریم.

 باید خدمت شما عرض کنیم که شما دوستان عزیز داوطلب برای اطلاع از نتایج گزینش دانشگاه افسری ارتش باید به سایت ارتش جمهوری اسلامی ایران مراجعه کنید.

سایتی به آدرس aja.ir که با ورود به آن امکان مشاهده نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش و اطلاع از اسامی قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش را پیدا می کنید.

 

 

لیست قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش

 

 

پس از وارد شدن به سایت aja.ir برای مشاهده جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش و اطلاع از لیست قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش نوبت به انتخاب گزینه گزینش و استخدام افسری و به دنبال آن گزینه نتایج نهایی آزمون می رسد.

بعد از کلیک بر روی این گزینه می توانید از طریق درج کد ملی و شماره داوطلبی خود جهت اعلام نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش و اطلاع از لیست قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش اقدام کنید.

پس متوجه شدید که به همین آسانی می توانید از اسامی قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش مطلع شوید و از نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش در سامانه آجا در زمان اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش مطلع شوید.

 

 

نحوه ثبت نام در دانشگاه افسری ارتش بعد از قبولی چگونه است؟

آیا می دانید برای ثبت نام در دانشگاه افسری ارتش بعد از اعلام لیست قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش باید چه کاری انجام دهید؟

آیا ثبت نام شما در دانشگاه بعد از اعلام لیست قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش منحصر به یکی از روش های حضوری و یا اینترنتی است؟

یا ثبت نام بعد از اعلام اسامی قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش ترکیبی از ثبت نام حضوری و اینترنتی است و باید از هر دو طریق اقدام به ثبت نام در زمان اعلام نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش کرد؟

برای اطلاع دقیق از نحوه ثبت نام در دانشگاه بعد از اعلام نتایج گزینش دانشگاه افسری ارتش و انتشار لیست قبول شدگان دانشگاه افسری با مشاورانی خبره در این حوزه مشورت بفرمایید تا پاسخگوی سؤالات متعدد شما در این رابطه باشند.

 

 

برای ثبت نام در دانشگاه های ارتش به چه مدارکی نیاز دارید؟

پس از اعلام جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش و اطلاع از اسامی قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش نوبت به چه چیزی می رسد؟

بله درست حدس زدید. حال که از نتایج گزینش دانشگاه افسری ارتش مطلع شدید و از این که نام شما هم در لیست قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش موجود است اطمینان حاصل کردید نوبت به ثبت نام در دانشگاه محل قبولی می رسد.

آیا حال که مؤفق به یافتن اسم خود در میان اسامی قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش شده اید از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در تاریخ اعلام شده اطلاعی دارید؟

در این بخش، با ذکر شماری از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دانشگاه های افسری ارتش بعد از اطلاع از نتایج گزینش دانشگاه افسری ارتش و مشاهده جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش در خدمت شما دوستان عزیز داوطلب هستیم.

جهت اطلاع دقیق از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دانشگاه های افسری ارتش بعد از اطلاع از اسامی قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

. تعداد دوازده قطعه عکس پرسنلی با داشتن پشت زمینه سفید رنگ

. ارائه کپی و اصل از فرم ضامن

. تحویل کپی و اصل کاربرگ مشخصات اقوام و بستگان

. ارائه کپی و اصل کاربرگ عدم سوء پیشینه کیفری متقاضی

. تحویل گواهی موقت و یا اصل گواهی نامه دیپلم

. تحویل اصل کارت ملی و همین طور پنج سری از پشت و روی آن

. ارائه اصل شناسنامه و همین طور 5 سری کامل از کلیه صفحه های آن

. تحویل معرفی نامه یگانی و یا رضایت همراه با امضاء فرمانده ی یگان

 

 

 جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش چه زمانی اعلام می شود؟

مسئولیت و وظیفه برگزاری آزمون دانشگاه افسری ارتش بر عهده ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

 بعد از اعلام جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش نوبت به اعلام نتایج گزینش دانشگاه افسری ارتش و انتشار لیست قبول شدگان دانشگاه افسری می رسد.

کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون دانشگاه افسری می توانند برای اطلاع از جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش به سامانه اعلام شده در این زمینه مراجعه کرده و از جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش اطلاع حاصل کنند.

در سال قبل، زمان اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش براساس نظر مسئولین مربوطه در آخرین روزهای بهمن ماه بود.

کلیه داوطلبان می توانستند در این زمان اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش برای مشاهده جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش به سایت مورد نظر وارد شوند و اقدام به مشاهده جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش کنند.

پس ار اعلام جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش در تاریخ از قبل تعیین شده فرد داوطلب ورود به دانشگاه ارتش باید خود را برای شرکت در مصاحبه ورودی آماده کند. 

 

 

ورود به دانشگاه افسری و ادامه تحصیل در این دانشگاه عالی با مزیت های زیادی برای دانشجویان همراه است

 

 

نحوه اعلام جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش چگونه انجام می شود؟ 

آیا از نحوه اعلام جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش در تاریخ تعیین شده مطلع هستید؟

آیا می دانید برای اطلاع از جواب آزمون دانشگاه افسری باید به کدام سامانه مراجعه کنید؟

برای اطلاع دقیق از نحوه اعلام نتایج اولیه آزمون دانشگاه افسری با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات مفید و موثقی را در اختیار شما داوطلبان و متقاضیان گرامی قرار دهند.

 

 

در مورد مرحله مصاحبه ورود به دانشگاه افسری ارتش چه می دانید؟

همان طور که بالاتر خدمت شما دوستان عزیز داوطلب عرض کردیم بعد از اعلام نتایج اولیه آزمون ورودی دانشگاه های افسری ارتش و قبولی فرد در این مرحله وی باید در مصاحبه ورودی این دانشگاه های نظامی نیز شرکت کند. 

آیا از روال برگزاری این مصاحبه مطلع هستید؟ آیا از چم و خم قبولی و پذیرش در آن اطلاعی دارید؟

آیا می دانید به چه مدارکی برای شرکت و حضور در مصاحبه ورودی دانشگاه افسری ارتش نیاز دارید؟ 

در رابطه با سؤالات مصاحبه چطور؟ آیا می دانید چه سؤالاتی قرار است از شما پرسیده شود؟

آیا می دانید این سؤالات در چه زمینه هایی هستند و نحوه پاسخگویی به آن ها باید چگونه باشد؟

باید عرض کنیم که مرحله مصاحبه از اهمیت زیادی برخوردار است و برای این که بتوانید نام خود را در لیست قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش در زمان اعلام نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش ببینید به قبولی در آن نیاز دارید.  

پس از کسب اطلاعاتی دقیق و موثق در رابطه با جزئیات این مصاحبه مهم غافل نشوید.

اگر سؤال های مطرح شده در بالا ذهن شما به عنوان یکی از داوطلبان شرکت کننده در آزمون ورودی دانشگاه های افسری ارتش را به خود مشغول کرده است و به دنبال یافتن پاسخ هایی دقیق و درست برای آن ها هستید با مشاوران مجموعه ما تماس حاصل فرمایید. 

 

 

برای قبولی در آزمون ورودی دانشگاه افسری ارتش چه منابعی را باید بخوانم؟ 

برای هر آزمونی باید منابعی را مورد مطالعه قرار داد تا بتوان در آن مؤفق شد. البته در کنار این منابع شاید به وجود کتب کمک آموزشی هم نیاز باشد.

کتبی جامع که بتوانند نیازهای آموزشی شما را تا حد زیادی برآورده کنند. 

آزمون ورودی دانشگاه های افسری ارتش نیز نیاز به مطالعه تعداد زیادی منبع دارد.

منابعی کامل که با مطالعه دقیق آن ها بتوان به مؤفقیت و قبولی در آزمون ورودی دانشگاه افسری دست یافت. 

آیا از لیست منابع مورد نیاز برای قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های افسری مطلع هستید؟

آیا می دانید جدیدترین منابع قبولی در این آزمون چه مواردی هستند؟ آیا کتب کمک آموزشی هم برای استفاده در کنار این منابع معرفی شده اند؟ 

برای اطلاع دقیق از منابع مورد نیاز برای پذیرش در آزمون ورودی دانشگاه های افسری ارتش با مشاورانی خبره و کاردان مشورت بفرمایید. 

 

 

در کدام رشته ها می توان در دانشگاه افسری ارتش تحصیل کرد؟ 

دانشگاه های افسری ارتش هر ساله در رشته های مشخصی اقدام به جذب دانشجو می کنند.

رشته هایی که داوطلبان در صورت داشتن شرایط لازم می توانند اقدام به انتخاب رشته در تاریخ تعیین شده و ادامه تحصیل در آن ها نمایند.

آیا رشته های ارائه شده در دانشگاه افسری ارتش را می شناسید؟ این رشته ها در کدام گروه یا گروه های آزمایشی هستند؟

برای شناخت کلیه رشته های ارائه شده در دانشگاه افسری ارتش جهت انتخاب رشته در تاریخ تعیین شده و اطلاع دقیق از دروس مورد مطالعه در هر کدام از آن ها با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

مشاوران مجموعه ما می توانند شما را به شناخت کاملی از رشته های ارائه شده در دانشگاه افسری ارتش برسانند.

به این ترتیب می توانید رشته مورد علاقه خود را از میان لیست رشته های موجود  در تاریخ انتخاب رشته انتخاب کرده و برای ورود به آن مراحل لازم را بگذرانید. 

 

 

بهترین رشته های ارائه شده در دانشگاه افسری ارتش کدام ها هستند؟

معمولاً‌ داوطلبان بیشتر تمایل به ادامه تحصیل در بهترین رشته های ارائه شده در دانشگاه ها دارند.

آیا می دانید بهترین رشته ارائه شده در دانشگاه افسری ارتش کدام رشته است؟ 

در صورت نیاز به اطلاع از بهترین رشته های ارائه شده در دانشگاه افسری ارتش با مشاورانی خبره در این حوزه مشورت بفرمایید. 

 

 

دانشگاه های افسری ارتش کدام دانشگاه ها هستند؟

شماری از دانشگاه های ایران تحت عنوان دانشگاه های افسری ارتش شناخته می شوند.‌

آیا از لیست دانشگاه های افسری ارتش ایران مطلع هستید؟‌ آیا می دانید کدام یک از دانشگاه های ایران تحت عنوان دانشگاه های افسری شناخته می شوند؟

برای اطلاع از اسامی دانشگاه های افسری ارتش و همین طور شناخت کامل این دانشگاه ها با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

 

 

برای آشنایی با زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

شرایط استخدام ارتش 

استخدام بانوان در ارتش 

نمونه سوالات دانشگاه افسری ارتش 

رتبه قبولی در دانشگاه افسری ارتش 

شرایط ثبت نام آزمون دکتری 1400

تکمیل ظرفیت دکتری 

نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش 

3.7/5 - (3 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نتایج نهایی دانشگاه افسری ارتش در چه زمانی اعلام می شود؟ 

زمان اعلام نتایج دانشگاه افسری ارتش در سال جدید احتمالاً‌ همچون سال گذشته در تیر ماه است.

لیست قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش در کدام سایت قابل مشاهده است؟ 

اسامی قبول شدگان دانشگاه افسری ارتش در سایتی تحت عنوان آجا قابل مشاهده است.

جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش در چه زمانی اعلام می شود؟ 

جواب آزمون دانشگاه افسری ارتش احتمالاً در بهمن ماه خدمت داوطلبان اعلام می شود.

نحوه اطلاع از نتایج گزینش دانشگاه افسری ارتش در سایت آجا چگونه است؟ 

برای اطلاع دقیق از نحوه اطلاع از نتایج گزینش دانشگاه افسری ارتش در تاریخ اعلام ننایج ورودی این دانشگاه با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. ایمان
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۳

  تاریخ شروع رزم مقدماتی دانشگاه افسری

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۵

   سلام اگر از سایت ثبت نام کردید باید منتظر اطلاعیه های بعدی باشید

ایران تحصیل
تماس با مشاور