تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
نتایج نقل و انتقالات دانشگاه سراسری 98

اعلام نتایج نقل و انتقالات دانشگاه سراسری 1401 + دریافت نتایج

نتایج نقل و انتقالات دانشگاه سراسری 98
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نتایج نقل و انتقالات دانشگاه سراسری اعلام شد. طبق جدول زمان‌بندی‌ شده از سوی سامانه سجاد سازمان امور دانشجویی نتایج نقل و انتقالات دانشگاه سراسری برای آن دسته از دانشجویانی که هم‌زمان با ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری درخواست انتقالی داده‌اند ، در موعد مقرر امکان پذیر می باشد.

دانشجویان زیادی هر ساله به دلایل متعدد برای انتقالی به دانشگاه دیگر درخواست می‌دهند. حال باید در نظر داشت که شرایط نقل و انتقالات دانشگاه آزاد با شرایط انتقالی دانشگاه سراسری متفاوت می‌باشد. این تفاوت‌ها به دلیل رویکردهای متفاوت هر دانشگاه است . متقاضیان گرامی می‌توانند در سامانه انتقال و مهمانی دانشگاه‌های سراسری علاوه بر ثبت درخواست ، از نتایج نقل و انتقالات دانشگاه سراسری نیز ، مطلع گردند.

 

نتایج نقل و انتقالات دانشگاه سراسری 1401

نتایج نقل و انتقالات دانشگاه سراسری همچون سال‌های گذشته به صورت اینترنتی می‌باشد. شایان ذکر است قبول یا رد درخواست متقاضیان محترم تنها منوط به مطابقت شرایط دانشجو با آیین‌نامه نقل‌و انتقال وزارت علوم و فناوری می‌باشد و افرادی که صرفا در تاریخ‌ های تعیین‌شده اقدام به ثبت درخواست کرده باشند قادر به دریافت این نتیجه خواهند بود.

به طور کلی، نقل و انتقال دانشجویی به دو صورت مهمانی و انتقالی می‌باشد. بنابراین توصیه می‌شود دانشجویان دانشگاه سراسری قبل از اقدام به درخواست مهمانی شرایط اخذ مهمان در دانشگاه سراسری مطلع شوند.این شرایط با آئین‌نامه‌های مهمانی و شرایط مهمان شدن در دانشگاه آزاد متفاوت است.  نتایج نقل و انتقالات دانشگاه سراسری 98 با توجه به زمان ثبت نام در هر یک از دو نیمسال اعلام می‌شود.

 

جهت اطلاع دقیق از نتایج نقل و انتقالات دانشگاه سراسری ،راهنمای سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان، سامانه نقل و انتقال با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099075307 تماس از سراسر کشور و شماره 9099075307 ( تماس از طریق استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پیش شماره پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان

 

سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان

سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان

دانشجویانی که متقاضی نقل و انتقال در دانشگاه‌ها بوده و درخواست خود را ثبت کرده‌اند ، می‌توانند  نتایج نقل و انتقالات دانشگاه سراسری 98 را از طریق سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان به نشانی  portal.saorg.ir دریافت نمایند. این سامانه که در سال 1390 راه‌اندازی شد ، تمامی امور مربوط به نقل و انتقال دانشجویان را به‌صورت اینترنتی بر عهده دارد و دیگر نیازی به مراجعه حضوری این عزیزان نیست.

 

سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان به‌ واسطه اطلاعات دقیقی که از تعداد دانشجویان ، رشته‌های موجود ، میزان و ظرفیت نقل و انتقالات هر دانشگاه دارد ، پس از بررسی درخواست دانشجویان متقاضی کار نقل انتقالات را به‌درستی انجام می‌دهد. ثبت نام این سامانه برای دو نیم سال تحصیلی و در اردیبهشت ماه برای نیم سال اول ، و آبان ماه برای نیم سال دوم می‌باشد.

 

نتایج نقل و انتقالات دانشگاه سراسری برای دانشجویانی که در اردیبهشت درخواست داده‌اند ، در اوایل شهریورماه و ثبت نام کنندگان آبان ماه در بهمن ماه اعلام می‌گردد. دانشجویان عزیز می‌توانند با وارد نمودن صحیح و به‌موقع اطلاعات خود در این سامانه ، در زمان‌های اعلام شده از سوی وزارت علوم و فناوری نتایج نقل و انتقالات دانشگاه سراسری را نیز همچون سال‌های پیش از طریق این سامانه دریافت کنند.

 

 

نتایج نقل و انتقالات دانشگاه سراسری با استفاده از درخواست دانشجویان در ترم مهر و ترم بهمن متفاوت می باشد.

 

 

دریافت نتایج نقل و انتقالات دانشگاه سراسری

 

دریافت نتایج نقل و انتقالات دانشگاه سراسری 8

دریافت نتایج نقل و انتقالات دانشگاه سراسری

همانطور که اشاره  شد، دانشجویانی که به دلایل مختلف مایل به جابجایی و انتقال از یک دانشگاه به دانشگاه دیگر هستند ، بایستی درخواست خود را در سامانه سجاد سازمان امور دانشجویی به ثبت برسانند. این سامانه تمامی سوابق دانشگاه‌ها و میزان ظرفیت مورد نیاز برای نقل و انتقال را در دست دارد و ثبت مدارک در این سامانه قابل انجام می باشد.

 

دانشجویان برای ورود به این سامانه بایستی نام کاربری و رمز عبور خود را که محرمانه می‌باشد و در زمان ثبت نام به آن‌ها ارائه شده است را نزد خود نگهداری کنند. دریافت نتایج نقل و انتقالات دانشگاه سراسری به صورت الکترونیکی صورت می پذیرد. اما پمراحل بعدی که د رادامه ذکر خواهیم نمود، به صورت حضوری قابل انجام می باشد.

 

چنانچه با درخواست انتقالی دانشجویی موافقت شود ، متقاضی گرامی موظف است مدارک لازم را به دانشگاه مقصد تحویل دهد. لازم به ذکر است گرچه تمامی امور نقل و انتقال به صورتی اینترنتی و توسط سامانه سجاد سازمان امور دانشجویی می‌باشد ، اما پس از پذیرش درخواست دانشجو باید برخی مدارک را به صورت حضوری تحویل دهد.

 

سامانه دریافت نتایج نقل و انتقالات دانشگاه سراسری 

دانشجویان عزیز همچنین می‌توانند برای دریافت نتایج نقل و انتقالات دانشگاه سراسری با استفاده از سامانه ایران تحصیل می توانند اقدام به مشاهده این نتیجه نمایند. این سامانه  هر ساله همزمان با اعلام نتایج نقل و انتقالات دانشگاه‌ها لینکی مبنی بر دریافت نتایج در اختیار دانشجویان گرامی قرار داده و این دانشجویان را تا زمان اتمام نقل و انتقالی همراهی می‌کند.

 

علیرغم توضیحاتی که به‌ منظور راهنمایی در اختیار دانشجویان عزیز قرار داده شده است ، گاها دیده می‌شود که متقاضیان گرامی برای درخواست و دریافت نتیجه دچار مشکلاتی می‌شوند. سامانه ایران تحصیل به دلیل دارا بودن مشاورین و متخصصان خود و تجربه بالایی که در این زمینه دارد ، راهنمای خوبی برای این داوطلبان می باشند و همچنین بدون خطا و اشتباه کار خود را به انجام می رسانند.

 

چنانچه دانشجویان گرامی در تمامی زمینه‌های درخواست ، پیگیری و دریافت نتیجه با سؤالات و مسائلی مواجه شدند ، می‌توانند در تمامی ساعات شبانه‌روز از طریق شماره‌های مندرج در جداول با کارشناسان ما در ارتباط باشند. همکاران ما در مورد بروز هرگونه مشکل در زمینه نقل و انتقال آماده کمک به متقاضیان عزیز می‌باشد.

 

 

جهت اطلاع دقیق از نتایج نقل و انتقالات دانشگاه سراسری ، سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان ، سامانه نقل و انتقال با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099075307 تماس از سراسر کشور و شماره 9099075307 ( تماس از طریق استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پیش شماره پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی سامانه نقل و انتقالات دانشگاه سراسری

کانال اطلاع رسانی سامانه نقل و انتقالات دانشگاه سراسری

 

بیشتر بدانید

ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری

نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد

ثبت نام ارشد بدون كنكور دانشگاه آزاد 

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

شهریه ارشد دانشگاه آزاد

مشاوره تحصیلی تلفنی

سامانه اعلام نتایج نقل و انتقالات سراسری

سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نتایج نقل و انتقالات دانشگاه سراسری به چه صورت است؟

نتایج نقل و انتقالات دانشگاه سراسری همچون سال‌های گذشته به صورت اینترنتی می‌باشد.

درخواست نقل و انتقالات دانشگاه سراسری در چه سامانه امکان پذیر است؟

درخواست نقل و انتقالات دانشگاه سراسری از سوی سامانه سجاد صورت میگیرد.

شرایط درخواست نقل و انتقالات دانشگاه سراسری چیست؟

برای درخواست نقل و انتقالات دانشگاه سراسری باید واجد شرایطی باشید که به مطالعه مقاله بپردازید.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. محمد علی ولیزاده
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۷

  با سلام من نام کاربری و رمز عبور را برای ثبت نام انتقالی دانشجوی مهمان گم کردم و الان هم ثبت نام تمام شده اما در سامانه سجاد در 5 اردیبهشت 1401 ثبت نام کردم . میخواستم از شما بپرسم هنگام اعلام نتایج به مشکل بر نخورم

  • mohammadi
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲

   سلام وقت به خیر
   برای اعلام نتایج نقل و انتقالات بازیابی رمز را انجام دهید.

 2. فاطمه
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۰

  نتایج نقل و انتقال دانشگاه سراسری کدوم بخش سامانه سجاد باید ببینم ؟؟؟؟

  • heydari
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام وقت بخیر
   قسمت پاسخ درخواست انتقالیتون رو چک کنید اگر پاسخ بدن فیلد مربوطه پر میشود

 3. yobsali
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

  اعلام نتایج نقل و انتقالات دانشگاه سراسری از طریق چه سامانه ای انجام میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام تمامی موارد مربوط به نقل و انتقالی دانشگاه های سراسری از طریق سامانه سجاد به نشانی saorg.ir انجام میشود .

 4. سجاد
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۹

  سلام، من قبلا اقدام به ثبت نام درخواست نقل و انتقال در دانشگاه سراسری کرده ام، میخواستم بدونم که اعلام نتایج نقل و انتقالات دانشگاه سراسری از طریق چه سامانه ای خواهد بود؟

 5. ساحل
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۷

  سلام زمان اعلام نتایج انتقالی سراسری ۹۹ چه روزیست

  • moshaverarshad
   ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۵

   سلام ساحل
   زمان دقیق اعلام نکردن مرتب سایتو چک کنید

ایران تحصیل
تماس با مشاور