نتایج قبولی ارشد فراگیر پیام نور 98

نتایج قبولی کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 اعلام شد ، پیرو آخرین اطلاعیه سازمان سنجش در مورد اعلام نتایج آزمون ارشد فراگیر پیام نور به اطلاع تمامی متقاضیان ثبت نام فراگیر پیام نور می رسانیم جهت مشاهده نتایج قبولی آزمون فراگیر ارشد از امروز به سامانه سنجش مراجعه نمایند شایان ذکر است در صورت وجود مشکل و ایراد در سایت متقاضیان محترم می توانند جهت اطلاع از نتایج قبولی ارشد فراگیر پیام نور 98 با مرکز ایران تحصیل تماس حاصل نمایند.

نتایج قبولی ارشد فراگیر پیام نور 98 مختص به آن دسته از داوطلبانی است که در ثبت نام فراگیر پیام نور شرکت و انتخاب رشته نموده‌اند. واجدین شرایط که ثبت نام آنان مورد پذیرش قرار گرفته است می‌توانند مطابق با انتشار اطلاعیه مبنی بر اعلام نتایج قبولی ارشد پیام نور ، و مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور ، نتیجه خود را دریافت نمایند.

لازم به ذکر است که نتایج قبولی ارشد فراگیر پیام نور 98 کاملا متفاوت با نتایج داوطلبان پذیرفته شده با کنکور دانشگاه پیام نور می‌باشد. داوطلبانی که در این مرحله پذیرفته شده اند ، زین پس دانشجو محسوب می‌گردند و می‌توانند در دانشگاه پذیرفته شده ، ادامه تحصیل دهند.

مطابق با سنوات گذشته ، نتایج قبولی ارشد فراگیر پیام نور 98 به صورت الکترونیک قابل دریافت و مشاهده خواهد بود. لذا نیازی به مراجعه حضوری به هیچ یک از واحدهای دانشگاه پیام نور به هنگام اعلام نتایج قبولی ارشد پیام نور نخواهد بود. داوطلبان پذیرفته شده لازم است با توجه به مدارک مورد نیاز ، نسبت به ثبت نام حضوری در دانشگاه اقدام نمایند.

 

جهت اطلاع از نتایج قبولی ارشد فراگیر پیام نور 98 و اعلام نتایج قبولی ارشد پیام نور ، منابع معتبر در تمامی رشته ها ، شرایط دانشجویان استعداد درخشان ، مشاوره قبولی در آزمون فراگیر از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

اعلام نتایج قبولی ارشد پیام نور

اطلاعیه اعلام نتایج قبولی ارشد پیام نور از طرف دانشگاه پیام نور به سازمان سنجش ابلاغ می‌گردد و پس از ، این اطلاعیه نتایج قبولی ارشد فراگیر پیام نور 98 در سایت سازمان سنجش قابل مشاهده خواهد بود. دانشگاه پیام نور با توجه به تأثیر سوابق تحصیلی کارشناسی بر پذیرفته شدن در مقطع تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد فراگیر و همچنین با توجه به نمره کسب شده در آزمون ، نسبت قبولی متقاضیان تصمیم گیری می‌نمایند.

چنانچه اسم شما در لیست نتایج قبولی ارشد فراگیر پیام نور 98 قرار گرفته است ، با در دست داشتن مدارک خود و مراجعه به واحد دانشگاهی مورد نظر ، نسبت به ثبت نام حضوری در این دانشگاه اقدام نمایید. خوشبختانه با توجه به عدم سخت‌گیری که در دانشگاه فراگیر نسبت به انتخاب رشته غیر مرتبط با مقطع کارشناسی وجود دارد ، فراگیر ارشد مورد استقبال متقاضیان در رشته‌های مختلف قرار گرفته است.

داوطلبان گرامی می‌توانند برای اطلاع بیشتر در رابطه با نتایج قبولی ارشد فراگیر پیام نور 98 کلیه سؤالات خود را از مشاورین ایران تحصیل داشته باشند. همچنین از زمان اعلام نتایج قبولی ارشد پیام نور نیز مطلع گردید. مشاورین ایران تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز ، آماده ارائه خدمت به داوطلبان عزیز می‌باشند. کافی است با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

نحوه مشاهده نتایج قبولی ارشد فراگیر پیام نور 98

مطابق با سنوات گذشته ، نتایج قبولی ارشد فراگیر پیام نور 98 در سامانه سازمان سنجش قابل مشاهده خواهد بود. لذا با توجه به اعلام نتایج قبولی ارشد پیام نور ، کلیه داوطلبان می تواننداستفاده از  مدارک هویتی و همچنین اطلاعات مربوط به ثبت نام و انتخاب رشته خود ، نسبت به دریافت نتیجه ، اقدام نمایند.

با توجه به زمان ثبت نام فراگیر پیام نور و همچنین فاصله ای که با اعلام نتایج وجود دارد، این فاصله ممکن است برای داوطلبان کمی سخت باشد و یا اینکه به اطلاعات انتخاب رشته خود دسترسی نداشته باشند. همین مسئله موجب نگرانی داوطلبان می شود . جای هیچ گونه نگرانی در این مورد وجود نخواهد داشت. راه های جایگزین برای این مسئله تعریف شده است .

سه روش برای دریافت نتایج قبولی ارشد فراگیر پیام نور 98 پیش بینی شده است. ابتدا لازم است به این مورد اشاره نماییم که در هیچ یک از روش ها ، امکان مشاهده نتایج ، صرفا براساس اطلاعات هویتی وجود ندارد و حتما باید دارای شماره داوطلبی و یا شماره کارت اصلی جهت اخذ نتیجه باشید. تفاوتی ندارد از کدام روش استفاده می نمایید. مهم این است که به اطلاعات مورد نظر دسترسی داشته باشید.

 

سامانه دریافت نتایج ارشد فراگیر پیام نور ایران تحصیل

ایران تحصیل با هدف ارائه بهترین خدامت در تمامی زمینه ها برای داوطلبان به وجود آمده است. با توجه به اینکه سوالات و ابهامات فراوانی پس از اعلام نتایج قبولی ارشد پیام نور برای پذیرفته شدگان مطرح می گردید ، لذا مشاورین ما برآن شدند که با استفاده از راه اندازی سامانه نتایج قبولی ارشد فراگیر پیام نور 98 به کلیه داوطلبان خدمات لازم را ارائه دهند.

برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج قبولی ارشد پیام نور ، می توانید با برقراری ارتباط با مشاورین ایران تحصیل ، نسبت به این زمان به صورت دقیق اطلاع یابید. نتایج قبولی ارشد فراگیر پیام نور 98 به صورت همزمان و در تمامی رشته ها اعلام می گردد. لذا پس از آن ، لازم است به صورت حضوری در دانشگاه های مورد پذیرش ، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

کلیه متقاضیان می توانند با استفاده از سامانه نتایج قبولی ارشد فراگیر پیام نور 98 به پاسخ مناسبی برای سوالات خود دست یابند و همچنین در جهت رفع ابهامات خود گام بردارند. مشاورین و متخصصین ایران تحصیل ، همه روزه ودر هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل ، اماده ارائه خدمات به شما داوطلبان عزیز می باشند.

 

جهت اطلاع از نتایج قبولی ارشد فراگیر پیام نور 98 و اعلام نتایج قبولی ارشد پیام نور ، منابع معتبر در تمامی رشته ها ، انجام ثبت نام ، مشاوره قبولی در آزمون فراگیر از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اعلام نتایج قبولی ارشد فراگیر پیام نور 98
کانال اعلام نتایج قبولی ارشد فراگیر پیام نور 98

مطالب مرتبط :

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر 98

دانلود دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 98

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 98

قبولی در آزمون فراگیر ارشد

شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور

شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

زمان ثبت نام آزمون فراگیر ارشد پیام نور

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 98

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

منابع مهم آزمون ارشد فراگیر پیام نور 98

منابع ارشد فراگیر پیام نور 98

رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور 97

کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج قبولی ارشد فراگیر پیام نور

نتایج قبولی ارشد فراگیر پیام نور 98