ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

نتایج دانشگاه غیرانتفاعی

نتایج دانشگاه غیرانتفاعی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

 نتایج غیرانتفاعی برای دو دوره بدون آزمون و با آزمون اعلام شد. کلیه داوطلبان و متقاضیان می توانند در زمان اعلام شده جهت مشاهده نتایج غیرانتفاعی اقدامات لازم را انجام دهند. باید عرض کنیم که نتایج غیرانتفاعی در قالب نتایج اولیه و نهایی انتشار پیدا می کند.

 

در مورد نتایج غیرانتفاعی بدون آزمون نیز باید عرض کنیم که نتایج بدون کنکور طی یک مرحله و تا قبل از مهر ماه خدمت داوطلبان و متقاضیان شرکت کننده در این طرح اعلام می شود. کلیه افراد باید در زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه غیرانتفاعی و در تاریخ اعلام شده اقدام به مشاهده نتایج دانشگاه غیرانتفاعی بدون کنکور کنند.

 

 

برای آشنایی با انواع مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

مشاهده نتایج دانشگاه غیرانتفاعی

 

 

زمان اعلام نتایج دانشگاه غیرانتفاعی (مرحله اول)

باید عرض کنیم که، هر ساله و پس از اجرای کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها سازمان سنجش آموزش کشور کلیه پاسخنامه های داوطلبان کنکور را مورد بررسی قرار می دهد و سپس به اعلام نتایج اولیه در سایت خود می پردازد.

در سال گذشته، نتایج غیرانتفاعی البته برای مرحله اول در مرداد ماه اعلام شد. اما در رابطه با زمان اعلام نتایج غیرانتفاعی برای سال جاری با توجه به شیوع بیماری کرونا و مشخص نبودن تاریخ برگزاری آزمون سراسری فعلاً نمی توان نظری در رابطه با زمان اعلام نتایج غیرانتفاعی صادر کرد.

 

 

تحصیل در دانشگاه های غیرانتفاعی چه به صورت بدون آزمون و چه با آزمون می تواند گزینه خوبی برای ادامه تحصیل شما دوستان باشد

 

 

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه غیرانتفاعی (مرحله دوم)

پس از پایان یافتن زمان انتخاب رشته آزمون سراسری ورودی دانشگاه ها سازمان سنجش آموزش کشور الویت بندی انتخاب رشته های هر داوطلب و همین طور فرم انتخاب رشته اینترنتی آن ها را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهد و در انتها اقدام به انتشار نتایج انتخاب رشته دانشگاه غیرانتفاعی در سایت خود می کند.

کلیه داوطلبان با توجه به وضعیت خود در کارنامه کنکور سراسری رشته محل های غیرانتفاعی را در زمان انتخاب رشته در فرم اینترنتی سنجش وارد کرده اند اکنون می توانند نتایج انتخاب رشته غیرانتفاعی را در سایت سنجش ملاحظه بفرمایند.

 

 

نتایج دانشگاه غیرانتفاعی بدون آزمون

 

 

 

نحوه اعلام نتایج دانشگاه غیرانتفاعی چگونه است؟

در رابطه با نحوه مشاهده نتایج غیرانتفاعی باید عرض کنیم که چه در مرحله اول اعلام نتایج این دانشگاه و چه در مرحله دوم هر فرد می تواند نتایج انتخاب رشته دانشگاه غیرانتفاعی خود را بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور مورد مشاهده قار دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مشاهده نتایج دانشگاه غیرانتفاعی می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

زمان اعلام نتایج دانشگاه غیرانتفاعی بدون کنکور

در رابطه با زمان اعلام نتایج غیرانتفاعی بدون آزمون برای ورودی های مهر ماه باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که این نتایج معمولاً تا اواخر شهریور و یا نهایتاً اوایل مهر ماه به عرض داوطلبان می رسد.

اما در رابطه با تاریخ دقیق اعلام نتایج غیرانتفاعی بدون آزمون در سال جاری باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که با به تعویق افتادن زمان ثبت نام دوره بدون کنکور غیرانتفاعی نمی توان تاریخ دقیقی را جهت مشاهده نتایج دانشگاه غیرانتفاعی بدون کنکور اعلام کرد.

در نتیجه، هنوز هم باید منتظر انتشار اطلاعیه ای در این رابطه از طرف سازمان سنجش بود.

 

 

نحوه مشاهده نتایج دانشگاه غیرانتفاعی در دوره بدون آزمون

در رابطه با نحوه اعلام نتایج غیرانتفاعی در دوره بدون آزمون برای ورودی های مهر ماه باید عرض کنیم که با توجه به اینترنتی بودن فرآیند ثبت نام نتایج غیرانتفاعی در دوره بدون آزمون هم به شیوه اینترنتی و به وسیله سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می گردد.

مورد بسیار مهم دیگر این که، پس از ورود به سایت دو روش جهت اعلام نتایج غیرانتفاعی به داوطلبان پیشنهاد می شود.

اولین روش امکان مشاهده نتایج غیرانتفاعی بدون کنکور را به وسیله شماره شناسنامه، نام و نام خانوادگی و در واقع همان مشخصات فردی داوطلب را برای وی فراهم می کند.

در روش دوم هر داوطلب به وسیله شماره شناسنامه و شماره پرونده خود می تواند از نتیجه انتخاب رشته خود مطلع شود.

اما در رابطه با تاریخ اعلام نتایج غیرانتفاعی بدون آزمون برای ورودی های بهمت ماه باید عرض کنیم که این نتایج به وسیله ارسال پیامک و یا تماس تلفنی با داوطلبین به اطلاع آن ها می رسد.

این موضوع از این روست که ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون در این دوره به صورت حضوری انجام می گیرد.

 

 

جهت اطلاع در مورد بهترین رشته های ارائه شده در دانشگاه غیرانتفاعی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

معدل لازم برای رشته های بدون کنکور سراسری

دفترچه ثبت نام بدون کنکور سراسری

نحوه ثبت نام بدون کنکور سراسری 99

شرایط ثیت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری

ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 

دانشگاه های غیرانتفاعی بدون آزمون

 

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مشاهده نتایج دانشگاه غیرانتفاعی بدون کنکور در چه زمانی صورت می گیرد؟ 

مشاهده  و اعلام نتایج دانشگاه غیرانتفاعی بدون آزمون معمولاً در شهریور ماه و یا اوایل مهر ماه انجام می شود.

زمان انتخاب رشته دانشگاه غیرانتفاعی در دوره با آزمون چه زمانی است؟

تاریخ انتخاب رشته دانشگاه غیرانتفاعی در دوره با آزمون به علت مشکلات به وجود آمده از انتشاز ویروس کرونا هنوز به طور دقیق مشخص نیست و باید صیر کرد.

نحوه اعلام نتایج دانشگاه غیرانتفاعی با کنکور چگونه است؟ 

نحوه اعلام نتایج دانشگاه غیرانتفاعی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور است.

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)