تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
نتایج ارشد بدون کنکور آزاد

نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور 1401 + لینک مشاهده | ایران تحصیل

نتایج ارشد بدون کنکور آزاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نتایج ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد منتشر و در دسترس داوطلبان شرکت کننده در این دوره بدون آزمون قرار گرفت. کلیه داوطلبانی که در ردیف استعدادهای درخشان آزاد بوده اند و با توجه به این امتیاز مهم در پذیرش ارشد بدون آزمون شرکت داشته اند می توانند نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور آزاد استعدادهای درخشان خود را از سامانه اعلام شده به شکل اینترنتی ملاحظه کنند.

در این نوشته، قصد داریم در رابطه با مسائلی از جمله زمان و نحوه اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور آزاد با شما صحبت کنیم پس ما را همراهی کنید تا کلیه اطلاعات ضروری در رابطه با نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد را بدست آورید.

نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد به صورت کامل در این مطلب بررسی خواهد شد و همچنین نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور آزاد با سوابق تحصیلی نیز بررسی خواهد شد. آخرین اخبار را نیز بررسی خواهیم کرد.

 

برای اطلاع از نحوه اعلام نتایج ارشد آزاد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

زمان اعلام نتایج ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد

با توجه آغاز سال تحصیلی از مهر ماه هر ساله کلیه افراد پذیرفته شده در ارشد بدون کنکور آزاد باید تا پیش از فرا رسیدن این ماه نتایج کارشناسی ارشد بدون آزمون استعدادهای درخشان را ملاحظه کرده باشند.

 در نتیجه، هر کدام از داوطلبان باید نتایج ارشد دانشگاه آزاد را تا شهریور ماه دریافت کنند.

نکته بسیار مهم و قابل ذکر این که بعد از اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد به داوطلبان قبول شده در این مرحله و انجام ثبت نام قطعی حضوری و اینترنتی دانشجویان در دانشگاه نوبت به مرحله تکمیل ظرفیت می رسد.

دوره ای که سازمان سنجش و پذیرش آزاد جهت تکمیل ظرفیت رشته های تحصیلی خود و به حد نصاب رساندن تعداد دانشجویان افراد واجد شرایط را جهت پذیرش در ماه بهمن پذیرش می کند.

اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور آزاد در دوره بهمن ماه نیز در زمان مشخصی انجام می گیرد. برای اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد در دو دوره مهر و بهمن با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

زمان اعلام نتایج ارشد برای سهمیه استعداد های درخشان

متقاضیان به ثبت نام در مقطع ارشد بر اساس سهمیه استعداد های درخشان می توانند بعد از طی کردن مراحل ثبت نام و انتخاب رشته برای بررسی نتایج با مراجعه به وبسایت سایت سنجش اقدام نمایند، موعد اعلام نتایج ارشد استعداد های درخشان هرساله از سوی سازمان سنجش مشخص می شود اما معمولا در بازه ۱۰ روزه اول آبان دانشجویان با مراجعه به وبسایت SANJESH.ORG و ورود به بخش پذیرش و امور فارغ التحصیلی برای کسب اطلاع از پذیرش خود اقدام نمایند.

 

 

جهت مشاهده نتایج آزمون ارشد سراسری و اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

نحوه مشاهده نتایج ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد استعداد درخشان

در رابطه با نحوه اعلام نتیجه ارشد بدون آزمون ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد باید خدمت شما دوستان عزیز داوطلب عرض کنیم که هر داوطلب باید بعد از اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور آزاد وارد سایت مرکز سنجش و پذیرش آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org شوید.

 

 

 

 

جهت مشاهده نتایج لینکی تحت عنوان اعلام نتایج بدون آزمون کارشناسی ارشد را انتخاب کنید.

 

 

 

در صفحه باز شده هر داوطلب باید با درج اطلاعات شخصی یعنی شماره ملی، سال تولد و شماره شناسنامه می تواند از نتیجه ارشد بدون کنکور آزاد خود مطلع شوند.

 

 

 

زمان ثبت نام قطعی بعد از اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور آزاد

آیا می دانید در صورت قبولی قطعی تان بعد از اعلام نتایج ارشد بدون کنکور آزاد چه زمانی باید برای ثبت نام در دانشگاه مورد پذیرش اقدام کنید؟

آیا این زمان از طرف سایت دانشگاه آزاد اسلامی اعلام می شود و یا خود دانشگاه زمان مورد نظر را در سامانه خود منتشر می کند؟

برای اطلاع از زمان قطعی ثبت نام پس از اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور آزاد می توانید با مشاوران ایران تحصیل در تماس باشید.

 

 

اعلام نتایج ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد

اعلام نتایج ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

 

 

 

جهت اطلاع از نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و  انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد  بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

نحوه پذیرش داوطلبان کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد

با بررسی مدارک تحصیلی درج شده در زمان ثبت نام و سوابق تحصیلی و معدل کارشناسی پذیرش صورت می گیرد. و یا با استفاده از سهمیه استعداد درخشان نسبت به ثبت نام اقدام می کنند. که معمولا نتایج قبولی داوطلبان پیش از شروع ترم جدید اعلام می گردد. تا داوطلبان بتوانند در رشته محل و دانشگاه انتخابی خود نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

این ثبت نام برای داوطلبان با استفاده از سهمیه استعداد های درخشان و افراد دیگر بر اساس سوابق تحصیلی در دو بازه زمانی مختلف صورت میگیرد. دانشگاه های آزاد بعد از اعلام نتایج ارشد بدون آزمون مهلتی را برای ثبت نام دانشجویان در نظر میگیرند. تا داوطلبان با در دست داشتن مدارک مربوطه در بازه تعیین شده اقدام به ثبت نام کنند. برای مشاهده نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور از طریق معتبرترین مرکز اعلام نتایج ارشد بدون آزمون این متن را تا انتها مطالعه نمایید.

 

نحوه مشاهده نتایج ارشد بر اساس سوابق تحصیلی

برای مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد با سوابق تحصیلی در این قسمت همراه ما باشید.

در ابتدا لازم است به ادرس  سایت سنجش sanjesh.org مراجعه نمایید و سپس از منوی موجود در سمت راست صفحه، گزینه “کارشناسی ارشد” را انتخاب کنید.

 

 

حال می توانید لینک فعال “اعلام نتیجه پذیرش با سوابق تحصیلی (معدل) مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته – سال 1401” را مشاهده کنید. با کلیک روی این لینک به سامانه مورد نظر منتقل خواهید شد.

 

 

در مرحله دوم مشاهده نتایج ارشد بدون کنکور آزاد می توانید از جستجو با نتیجه اطلاعات فردی و یا با شماره پرونده استفاده نمایید. حال با درج اطلاعات فردی می توانید کلید مشاهده نتیجه را بزنید.

روش اول: نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد و عبارت امنیتی

روش دوم: شماره پرونده، شماره شناسنامه و عبارت امنیتی

 

 

در مرحله سوم مشاهده نتایج کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی ممکن است با خطاهایی مواجه شوید. البته احتمال خطا بسیار کم است، اما ممکن است پیش بیاید. در این حالت افراد می توانند به نشانی ticket.azmoon.iau.ac.ir مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.

 

 

جهت اطلاع از رتبه قبولی تکمیل ظرفیت ارشد و انتخاب رشته کنکور ارشد آزاد بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

مشاوره اعلام نتایج ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد

ممکن است پس از اعلام نتایج ارشد بدون کنکور آزاد، برخی داوطلبان از نتیجه خود راضی نباشند. در این حالت کافی است با کارشناسان ما در تماس باشید و یا از راهکارهایی که در ادامه بررسی خواهیم کرد، استفاده کنید. در این حالت هم شرایط تکمیل ظرفیت وجود دارد که می توانید از آن استفاده نمایید. اگر در این مورد نیز موفق به کسب نتیجه دلخواه خود نشدید، می توانید از پردیس های خودگردان استفاده کنید.

 

آخرین اخبار ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد 

 • در آبان ۱۴۰۰، نتایج نهایی کارشناسی ارشد استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شده است.
 • در آبان ۱۴۰۰،نتایج نهایی کارشناسی ارشد استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد 1400 تا اواسط آبان ماه اعلام شده است.
 • 16 بهمن ماه 1400 نتایج کارشناسی ارشد برای استعداد های درخشانی که دارای نقص مدرک هستند منتشر گردید.

 

نکات مهم و مورد توجه برای داوطلبان شرکت کننده در ثبت نام بدون کنکور ارشد

کلیه داوطلبان و متقاضیانی که در زمان اعلام نتیجه کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد وضعیت قبولی و پذیرششان مشخص شده است باید به نکات مهم اشاره شده در زیر توجه کنند.

تمامی دانشجویانی که به وسیله سهمیه استعداد درخشان اقدام به ثبت نام در رشته محل قبولی خود و در دانشگاه مورد نظر را می کنند به هیچ وجه نمی توانند به دانشگاهی دیگر انتقالی بگیرند.

بر طبق ضوابط و شرایط درج شده در  دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد هر فرد پذیرفته شده فقط می تواند در دانشگاه مورد قبولی به تحصیل بپردازد و در صورتی که اقدام به ثبت نام نکند قبولی وی کان لم یکن تلقی می گردد.

 

 

مشاوره بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد

داوطلبان باید دقت داشته باشند که بعد از اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اگر ظرفیت رشته های محل تکمیل نشده باشد، ظرفیت های خالی در بهمن ماه اعلام می گردد و متقاضیان می توانند در این بازه زمانی دوباره شانس خود را امتحان کنند.

در صورتی که داوطلبان در هنگام اعلام نتایج جزو پذیرفته شدگان باشند مجاز به ثبت نام و تحصیل در کد رشته انتخابی می باشند.  همان طور که در بالا گفته شد اگر در بازه تعیین شده در دانشگاه حضور پیدا نکنند به عنوان انصراف می باشد. چنانچه داوطلبان در این راستا احتیاج به مشاوره داشتند می توانند از کارشناسان ایران تحصیل در خواست مشاوره کنند.

 

 

کاربران گرامی، برای دانلود مطالب این صفحه به صورت پی دی اف کلیک کنید.

 

 

 

 

 

جهت شناخت کلیه رشته های ارائه شده در ارشد بدون آزمون آزا و اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

خلاصه مطالب

نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور تا پایان شهریور ماه دریافت می گردد. مهم ترین نکته در رابطه با ثبت نام پذیرفته شدگان این است که بعد از اعلام نتایج ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد باید به صورت اینترنتی و حضوری ثبت نامشان را قطعی کنند. بعد از ان نوبت به تکمیل ظرفیت می رسد. در این مقاله تمامی این موارد را توضیح داده ایم و در صورت وجود هر گونه سوال میتوانید با شماره تماس درج شده مختص مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید. برای مشاهده نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور از طریق معتبرترین مرکز اعلام نتایج ارشد بدون آزمون این متن را تا انتها مطالعه نمایید.

 

3/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نتایج ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 چه زمانی اعلام می شود؟ 

هنوز زمان دقیق اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون ازمون استعدادهای درخشان آزاد هنوز مشخص نشده و نمی توان نظری در این مورد داد.

نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور آزاد از چه سایتی اعلام می شود؟ 

نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور آزاد از طریق سایت سنجش و آموزش دانشگاه آزاد اعلام می شود.

آیا پس از اعلام نتایج ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد دوره تکمیل ظرفیت نیز برگزار می شود؟ 

بله. احتمال برگزاری این دوره معمولاً و در صورت خالی بودن ظرفیت دانشگاه های کشور وجود دارد.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. عباس
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۶

  سلام، زمان اعلام نتایج ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد چه زمانی می باشد؟

  • irani
   ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

   سلام، زمان اعلام نتایج ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد به طور معمول پیش از مهر ماه می باشد اما هر ساله از سوی سایت سازمان سنجش تاریخ دقیق هم اعلام می شود.

 2. کبری
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۲

  سلام، زمان ثبت نام ارشد بدون کنکور چه وقتی می باشد.

  • irani
   ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۴

   سلام، هر ساله زمان ثبت نام ارشد بدون کنکور از سوی سازمان سنجش اعلام می شود اما بر حسب تجربه این بازه زمانی معمولا از اواسط مرداد تا آخر شهریور می باشد.

 3. امیر
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۴

  سلام، برای مشاهده نتایج ارشد بدون کنکور به کجا باید مراجعه کرد؟

  • irani
   ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام، برای مشاهده نتایج ارشد بدون کنکور باید به وبسایت سازمان سنجش مراجعه کنید و بعد از وارد کردن مشخصات نتیج اعلامی رو مشاهده کنید.

ایران تحصیل
تماس با مشاور