ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور ۱۴۰۲

نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

هر ساله داوطلبان زیادی از سهمیه استعداد درخشان خود برای ادامه تحصیل به صورت دوره بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد استفاده می کنند، همچنین بعضی از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی نیز اقدام به پذیرش دانشجو به صورت بدون کنکور در مقاطع تحصیلات تکمیلی مانند کارشناسی ارشد می کنند. نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور اغلب پیش از شروع سال تحصیلی به متقاضیان اعلام می شود. در این مطلب نحوه دریافت و مشاهده نتایج و زمان اعلام نتایج ارشد بدون آزمون  فراگیر آزاد به صورت کامل توضیح داده خواهد شد. نتایج ارشد سوابق تحصیلی ۱۴۰۲ بر اساس اطلاعیه های صادر شده از سوی سازمان سنجش تا پایان سال ۱۴۰۲ می باشد.

در صورتی که قصد مشاهده نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور را دارید اما به سیستم درسترسی ندارید و یا با مشکلی در زمان ورود به سایت مواجه شده اید می توانید با برقراری تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ انجام این کار را به مشاورین ایران تحصیل بسپارید تا در کمترین زمان ممکن از نتایج اعلامی اطلاع کسب کنید.

زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور ۱۴۰۲

در صورت برگزاری ارشد بدون کنکور، ثبت نام آن پس از اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد آغاز میشود و نتایج آن نیز پس از بررسی سوابق تحصیلی داوطلبان، در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org قابل مشاهده خواهد بود. تا امروز اطلاعیه دقیقی مبنی بر زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور منتشر نشده است اما با توجه به سال های قبل، پیش بینی می شود که اسامی پذیرفته شدگان ارشد بدون کنکور 1402 تا پیش از ترم بهمن اعلام شود. 

💻 شایان ذکر است که سامانه اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد از دانشگاه های دولتی، پیام نور و غیر انتفاعی مجزا می باشد که در ادامه توضیح داده خواهد شد.

برای آشنایی با رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور روی لینک کلیک کنید.

نحوه مشاهده نتایج ارشد بدون کنکور ۱۴۰۲

داوطلبانی که ثبت نام خود را برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد در دانشگاه های دولتی، پیام نور و یا غیر انتفاعی در سایت سنجش انجام داده اند، قادر به مشاهده نتایج خود در همان سامانه خواهند بود. در ادامه مراحل و نحوه مشاهده نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور به صورت مختصر آورده شده است:

📝 جستجوی آدرس sanjesh.org در نوار جستجوی مرورگر و ورود به سایت سنجش آموزش کشور.

📝 انتخاب گزینه کارشناسی ارشد از منوی سمت راست صفحه.

📝 انتخاب لینک مربوط به اعلام نتایج کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی.

📝 درج اطلاعات و مشاهده نتایج

📝 پس از مشاهده نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور، پذیرفته شدگان می توانند با مراجعه حضوری و یا غیر حضوری و از طریق سایت دانشگاه پذیرفته شده، مراحل ثبت نام خود را تکمیل کنند.

 

نحوه مشاهده نتایج

 

📌 جهت مشاهده نتایج آزمون ارشد سراسری و اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد بر روی لینک کلیک نمایید.

 

زمان اعلام نتایج ارشد بدون کنکور استعداد درخشان ۱۴۰۲

دانشجویانی که شرایط تحصیل مستقیم از مقطع کارشناسی به کارشناسی ارشد را دارند، برای ثبت نام  لازم است به سایت دانشگاه مورد نظر خود مراجعه کرده و شرایط و قوانین آن را مطالعه و سپس اقدام به ثبت نام کنند. برای اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان نمی توان زمان دقیقی را مشخص کرد اما پیش بینی می شود که نتایج، پیش از شروع نیمسال اول تحصیلی منتشر شود.

 

برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور با سوابق تحصیلی با ما در ایران تحصیل همراه باشید.

 

شرایط ثبت نام استعداد درخشان ارشد ۱۴۰۲ 

 همانطور که ذکر شد، داوطلبانی که دارای معدل بالا هستند و خواستار ادامه تحصیل در مقطع ارشد هستند باید به سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه کرده و فراخوان منتشر شده را به دقت مطالعه کنند تا از شرایط و ضوابط جذب دانشجوهای استعداد درخشان مطلع شوند، در ادامه بخشی از این شرایط آورده شده است، طبیعی است که برای کسب اطلاعات کامل لازم است اطلاعیه های منتشر شده دانشگاه خود را به صورت کامل مطالعه کنید.

 

✔️ متقاضیان می بایست در پایان نیمسال ششم تحصیلی حداقل سه چهارم واحدهای درسی خود را گذرانده باشند و از نظر معدل کل جزء پانزده درصد برتر از میان دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود قرار بگیرند.

✔️ داوطلب می بایست حداکثر در هشت نیمسال تحصیلی فارغ التحصیل شود. (مگر این که دارای شرایط خاص باشد.)

✔️ دانشجوی استعداد درخشان صرفا می تواند برای سال تحصیلی بلافاصله پس از دانش آموختگی از سهمیه خود استفاده نماید.

✔️ داوطلبان توجه داشته باشند که استفاده از این سهمیه صرفا برای یک مرتبه امکان پذیر می باشد.

✔️ پذیرش بدون آزمون دانشجو صرفا در رشته های تحصیلی هم نام و مرتبط با رشته تحصیلی مقطع کارشناسی امکان پذیر می باشد.

 

 

شرایط ثبت نام استعداد درخشان ارشد

نحوه مشاهده نتایج ارشد بدون کنکور استعداد درخشان

نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان در سایت دانشگاه ها به صورت جداگانه و مجزا بارگذاری میشود تا متقضیان با مراجعه به درگاه دانشگاه ثبت نامی خود قادر به مشاهده نتایج باشند، هرچند در برخی مواقع دانشگاه با پذیرفته شدگان تماس گرفته و قبولی آنها را اعلام میکند و طبیعی است که در صورت دریافت پذیرش باید خود را آماده تکمیل مراحل ثبت نام و شروع تحصیل کنید.

مراحل مشاهده نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان به صورت خلاصه عبارت اند از:

📝 مراجعه به وب سایت دانشگاهی که روند ثبت نام اولیه را در آن طی کردید.

📝 ورود به لینکی تحت عنوان “مشاهده اعلام نتایج کارشناسی ارشد استعداد های درخشان” 

📝 درج اطلاعات خواسته شده و مشاهده نتایج

 

📌 جهت اطلاع از نحوه  انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد  بر روی لینک کلیک نمایید.

 

زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

داوطلبانی که ثبت نام خود را برای ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد در دوره بدون آزمون با شرایط استعداد درخشان انجام داده اند باید منتظر نتایج خود پیش از شروع نیمسال اول تحصیلی باشند. قابل ذکر است که در دو سال گذشته با توجه به شیوع ویروس کرونا تاخیری در این روند ایجاد شد و نتایح کارشناسی ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد در تاریخ 3 آبان منتشر شد، در نتیجه تاریخ دقیقی برای اعلام نتایج ارشد بدون آزمون سال ۱۴۰۲ مشخص نشده است، ولی پیش بینی میشود که در اواخر شهریور ماه و یا اوایل مهر ۱۴۰۲ نتایج در دسترس داوطلبان قرار بگیرد. داوطلبانی که در روند ثبت نام مدارکشان دارای نقص بوده است باید نتایج خود را به صورت مجزا  و در تاریخ دیگری دریافت کنند. برای داوطلبان سال 1400تاریخ اعلام نتایج داوطلبان دارای نقص در مدارک، 16 بهمن ماه بوده است.

 

برای مطالعه لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

زمان اعلام نتایج ارشد بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد اسلامی در سال های گذشته و با توجه به همه گیری ویروس کرونا اقدام به پذیرش دانشجویان در مقطع ارشد به صورت بدون آزمون نمود. شیوه پذیرش این دوره بر اساس معدل کسب شده توسط دانشجو در مقطع کارشناسی و سوابق تحصیلی است. قابل ذکر است که تا امروز تاریخ دقیقی مبنی بر زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی اعلام نشده است، اما بر اساس سال های گذشته قابل پیش بینی است که نتایج ۱۴۰۲ تا اواسط بهمن ماه بر روی سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس azmoon.org قرار بگیرد. شایان ذکر است که مراحل نهایی ثبت نام در سایت و یا محل دانشگاه های پذیرفته شده انجام می شود.

 

☑️ داوطلبانی که در آزمون سراسری موفق نبوده اند و از سوابق تحصیلی درخشانی نیز برخوردار نیستند، می توانند در آزمون فراگیر دانشگاه آزاد و یا پیام نور شرکت کنند. پیش از این فقط دانشگاه پیام نور اقدام به بارگذاری این آزمون می کرد اما طبق اطلاعیه منتشر شده دانشگاه آزاد اسلامی نیز از سال ۱۴۰۲ اقدام به جذب دانشجو از طریق آزمونی مجزا از آزمون سراسری می کند.  ثبت نام و اعلام نتایج ارشد فراگیر آزاد در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org انجام می گیرد.

 

📌 جهت اطلاع از رتبه قبولی تکمیل ظرفیت ارشد و انتخاب رشته کنکور ارشد آزاد  کلیک نمایید.

 

نتایج ارشد سوابق تحصیلی

نحوه اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

برای کسب اطلاع از نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد لازم است مراحل زیر را طی کنید:

🔘 قابل توجه است که این مراحل برای سال 1400 است و به محض اعلام نتایج تصاویر نیز بروز رسانی خواهد شد.

 • ورود به سایت azmoon.net 

 

نحوه مشاهده نتیجه ارشد

 

 • کلیک بر روی لینک اعلام نتایج دوره بدون آزمون کارشناسی ارشد ( ویژه استعداد های درخشان )

 

 • درج اطلاعات شخصی:  1)شماره شناسنامه  2)سال تولد  3)شماره ملی  و وارد کردن کد امنیتی تصویر و مشاهده نتایج

 

 

مراحل مشاهده نتیجه استعداد درخشان با سوابق تحصیلی

 

 

 

نکات مهم و مورد توجه برای داوطلبان شرکت کننده در ثبت نام بدون کنکور ارشد

کلیه داوطلبان و متقاضیانی که در زمان اعلام نتیجه کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد وضعیت قبولی و پذیرششان مشخص شده است باید به نکات مهم اشاره شده در زیر توجه کنند:

✔️ تمامی دانشجویانی که به وسیله سهمیه استعداد درخشان اقدام به ثبت نام در رشته محل قبولی خود و در دانشگاه مورد نظر را می کنند به هیچ وجه نمی توانند به دانشگاهی دیگر انتقالی بگیرند.

✔️ بر طبق ضوابط و شرایط درج شده در  دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد هر فرد پذیرفته شده فقط می تواند در دانشگاه مورد قبولی به تحصیل بپردازد و در صورتی که اقدام به ثبت نام نکند قبولی وی منتفی می گردد.

✔️ داوطلبان باید دقت داشته باشند که بعد از اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، اگر ظرفیت رشته محل ها تکمیل نشده باشد، ظرفیت های خالی در بهمن ماه اعلام می گردد و متقاضیان می توانند در این بازه زمانی دوباره شانس خود را امتحان کنند.

نکته:در صورتی که داوطلبان در هنگام اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور، جزو پذیرفته شدگان باشند مجاز به ثبت نام و تحصیل در کد رشته انتخابی می باشند.  همان طور که در بالا گفته شد اگر در بازه تعیین شده در دانشگاه حضور پیدا نکنند به عنوان انصراف می باشد شما عزیزان می توانید برای اطلاع بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل به شماره 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

 

اعتراض به نتایج ارشد سوابق تحصیلی ۱۴۰۲

فرد متقاضی اگر در زمان اعلام نتایج ارشد بدون آزمون، به نتایج به دست آمده اعتراض داشته باشد می تواند با توجه به نوع پذیرش خود اعتراض نماید.

به طور مثال افرادی که از سمیه استعداد درخشان برای قبولی خود در نتایج ارشد سوابق تحصیلی ۱۴۰۲ استفاده کرده باشند باید برای اعتراض به دانشگاه مورد نظر مراجعه کرده و اعتراض خود را اعلام نمایند. اما افرادی که در طریق سوابق تحصیلی و یا فراگیر پذیرش شده اند باید از طریق سازمان سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org  اقدام نمایند. ما برای شما مراحل انجام اعتراض به نتایج ارشد سوابق تحصیلی ۱۴۰۲  را شرح می دهیم:

📝 در ابتدا وارد سامانه سنجش شده و بر روی گزینه ارسال درخواست بر روی منو سمت چپ کلیک نمایید.

📝 سپس در صورتی که قبلا در سامانه عضو نشده اید، ثبت نام نمده و سپس گزینه ورود به سامانه را کلیک نمایید.

📝 در مرحله بعد باید گزینه درخواست جدید را انتخاب و کلیک کرده و سپس نام آزمون و سال برگزاری آزمون را جستجو نمایید.

📝 در نهایت باید اعتراض خود را نوشته و در انتها کلید تایید را انتخاب نمایید  و منتظر نتیجه درخواست خود در پروفایل شخصی خود باشید.

اعلام اعتراض و نتایج ارشد بدون آزمون

اخبار پیرامون پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون

🔊 دانشگاه تهران دانشجوی بدون کنکور در مقطع ارشد می پذیرد

به گزارش خبرنگار مهر، فراخوان پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته استعداد درخشان (بدون آزمون) سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ دانشگاه تهران منتشر شد. در اطلاعیه این فراخوان آمده است:

دانشگاه تهران در اجرای سیاست‌های هدایت و حمایت از دانشجویان برتر برای ورود به دوره کارشناسی ارشد با استناد به آئین‌نامه‌های شورای هدایت استعداد درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مصوبات شورای آموزشی دانشگاه، برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ از بین دانشجویان ورودی سال ۱۳۹۷ که جزو پانزده درصد برتر دانشگاه تهران و یا دانشگاه‌های مشمول این فراخوان باشند، در کلیه رشته‌هایی که از طریق آزمون سراسری پذیرش دانشجو دارد به صورت مازاد بر ظرفیت و با رعایت کامل مقررات مربوط دانشجو می‌پذیرد.

🔊 پذیرش دانشجو بدون کنکور در پردیس ارس دانشگاه تهران

خبرگزاری آریا-زهرا امام جمعه گفت: ثبت نام و پذیرش دانشجو بدون کنکور در پردیس ارس دانشگاه تهران شروع شد.به گزارش خبرگزاری آریا، رئیس پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران از شروع ثبت نام و پذیریش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی و مصاحبه تخصصی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری برای نیمسال اول سال تحصیلی02-۱۴۰۲در این مرکز دانشگاهی خبر داد. زهرا امام جمعه دراین باره گفت: این واحد دانشگاهی در رشته های علوم انسانی، محیط زیست، HSE، علوم اجتماعی، MBA، فنی و مهندسی و علوم پایه در 22 عنوان رشته دکتری تخصصی و 99 عنوان رشته کارشناسی ارشد بر اساس بررسی سوابق آموزشی، پژوهشی و مصاحبه علمی دانشجو می پذیرد.

 

 

خلاصه مطلب

هر ساله افراد زیادی متقاضی ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هستند. افراد زیادی با شرکت در آزمون های سراسری شانس خود را برای پذیرش و قبولی در دانشگاه ها امتحان می کنند. عده از دانشجویان نیز در صورت عدم قبولی و یا دلایل دیگر اقدام به ثبت نام به صورت دوره های بدون کنکور می کنند. این افراد، استعداد های درخشان را نیز شامل میشود که به دلیل داشتن امتیاز های تحصیلی نظیر معدل بالا، میتواند به صورت مستقیم و بدون ازمون در مقطع ارشد تحصیل کنند. در این مطلب به نحوه ثبت نام و زمان اعلام  نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه های آزاد، سراسری، پیام نور و غیر انتفاعی به صورت کامل پرداخته شده است.

چنانچه سوال و یا ابهامی درخصوص نحوه مشاهده و یا زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور برای شما به وجود آمده است، میتوانید از طریق شماره 9099075307 با همکاران ما در آکادمی ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. همکاران ما همه روزه آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.

 

 

 

📎 برای دانلود مطالب این صفحه به صورت پی دی اف کلیک کنید.

 

 

 

4/5 - (4 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نتایج ارشد بدون کنکور ۱۴۰۲ چه زمانی اعلام می شود؟ 

هنوز زمان دقیق اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون ازمون استعدادهای درخشان آزاد هنوز مشخص نشده و اواخر سال ۱۴۰۲ بر اساس اطلاعیه های صادر شده می باشد.

نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور آزاد از چه طریقی اعلام می شود؟ 

نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور آزاد از طریق سایت سنجش و آموزش دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org اعلام می شود.

شرایط پذیرش ارشد استعداد درخشان به چه صورت است؟

قرار گرفتن معدل کل داوطلب در بین 15 درصد برتر ورودی یکی از چند شرایطی است که در مقاله فوق به طور کامل به این شرط و شروط دیگر پرداخته شده است.

نظرات

 1. Avatar photo
  fati79
  ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۷

  با عرض سلام و وقت بخیر.
  ببخشید آیا ثبت نام ارشد استعداد های درخشان دانشگاه آزاد دهه دوم خرداد ماه شروع میشه؟؟
  و آیا اینکه میتونم برا ارشد زبان و ادبیات فارسی بخونم؟رشته کارشناسی ام علوم تربیتی هستش. معدلم هم ۱۷ ب بالا.
  ورودی بهمن ۹۷بودم و خرداد ۱۴۰۱فارغ التحصیل شدم.
  ممنون میشم ک راهنمایی کنید.
  با تشکر.

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۷

   سلام وقت بخیر
   متاسفانه خیر امکان پذیر نمیباشد شما شرایط لازم را ندارید.جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 2. Avatar photo
  ستاره
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۳

  سلام وقت بخیر
  چرا فقط باید باید اسامی دو نفر بیاد ارشد استعداد های درخشان دانشگاه آزاد؟؟؟؟
  چرا ما ک اینقدر منتظر هستیم میگن از بالا رد شدین؟؟؟
  اصلا مگه با دو نفر کلاس برگزار میکنند؟؟؟
  من همه شرایط و داشتم معدلم هم بالا بود آخه چرا فقط دو نفر باید پذیرش بشه ،،بعد میگن کسانی که معدلشون بالای قبول میشن..ما ک اینقدر منتظر بودیم،،،بعد میگن رد شدین😓
  نه دسترسی به تلفن ثابتم ک بتونم زنگ بزنم به مشاوران ایرانتحصیل
  تو رو خدا بگید چرا قبول نشدم

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۰

   سلام دوست عزیز، این مسئله مربوط قوانین دانشگاه میباشد و مرکز مشاوره ی ما نمیتواند دلیل قطعی ای برای این مسئله عنوان کند.

 3. Avatar photo
  ستاره
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

  سلام وقت بخیر.
  نتایج ارشد استعداد های درخشان دانشگاه آزاد ما اعلام شد ولی فقط اسم دو نفر اومده ولی اسم ما هنوز نیومده.
  در حالی که دانشگاه آزاد ما نیاز ب دانشجو در مقطع ارشد داره.
  ممنون میشم راهنمایی کنید ک چرا هنوز اسامی ما نیومده.
  با تشکر…

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۸

   سلام وقتتون بخیر از واحد اموزش دانشگاه پیگیری بفرمایید

 4. Avatar photo
  f
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۱

  با سلام و وقت بخیر خدمت شما.
  نتایج ارشد استعداد های درخشان دانشگاه آزاد ما اعلام شد، ولی فقط اسم دو نفر اومده،و هنوز اسامی ما نیومده در حالی که دانشگاه آزاد ما نیاز ب دانشجو در مقطع ارشد داره. و دانشگاه بهمون اعلام کردند که در حال پیگیری هستیم. میشه لطفا راهنمایی کنید.

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۲

   سلام وقت بخیر
   جهت پیگیری با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 5. Avatar photo
  علی
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

  سلام وقت بخیر بنده برای مسخص شدن وضعیت خدمت سربازیم نیاز دارم بدونم اعلام نتایج ارشد بدون آزمون کی هستش و نتایج ارسد بدون کنکور تا اخر سال مشخص میشه یا خیر؟!

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی احتمالا تا 31/06/1401 نتایج کارشناسی ارشد پذیرش بدون کنکور اعلام میشه.

 6. Avatar photo
  محیا
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰

  سلام من در کارشناسی ارشد بدون کنکور شرکت کردم میخوام بدونم نتایج ارشد سوابق تحصیلی دقیقا چه زمانی میاد؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۳

   سلام وقت بخیر
   در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی وجود ندارد . اطلاعیه ای مبنی بر پذیرش ارشد فراگیر پیام نور و آزاد در سایت سنجش منتشر نشده است .

  • Avatar photo
   فرشته
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۷

   سلام و روز بخیر
   منم ثبت نامم مشابه شماست ولی چجوری میگن در مقطع ارشد پذیرش وجود نداره تعجب کردم!!!!!!!!!!

   • Avatar photo
    مشاور رضایی
    ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۰

    باسلام و احترام در مقطع ارشد ثبت نام بدون آزمون فرد می بایست استعداد درخشان باشد

 7. Avatar photo
  هانا
  ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۱

  سلام وقتتون بخیر
  من وقتی به سایت مراجعه میکنم این پیامو میده:
  “داوطلب گرامي، به دليل نقص مدارک ، نتيجه دوره بدون آزمون شما اعلام نشده است.لطفا حداکثر تا پايان مهر ماه نسخه اي از ريز نمرات تائيد شده حاوي معدل خود را از طريق همين سامانه ارسال نمائيد”
  قبل 15 مهر ماه هم مجدد تصاویر رو بارگزاری کردم اما همچنان این پیام میاد میشه لطفا راهنمایی کنین

  • Avatar photo
   isaei
   ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۴

   سلام برای ثبت اعتراض به نتیجه ارشد که احتمالا استعداهای درخشان هست میتونید از طریق سامانه سنجش دانشگاه آزاد ثبت درخواست کرده و منتظر نتیجه بمانید

 8. Avatar photo
  امین
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶

  با سلام خسته نباشید بنده تیرماه فارغ التحصیل شدم و متاسفانه اهمال کاری شد و از ثبت نام در استعداد های درخشان نیم سال اول دانشگاه ازاد جا موندم رشته کارشناسی ام حقوق هست ، میخواستم بدونم آیا بهمن ماه برای نیم سال دوم ثبت نام استعداد های درخشان امکاانش هست یا نه

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۶

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 9. Avatar photo
  مهران
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۶

  سلام بنده الان بررسی کردم پذیرفته شدم امیدوارم مجددا رتبه اول بشم و از این سهمیه برای دکتری هم استفاده کنم
  با آرزوی موفقیت برای تمام عزیزان

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۸

   سلام وقت بخیر من و تیم موسسه مشاوره ایران تحصیل به شما دوست عزیز تبریک میگوییم.

 10. Avatar photo
  Hani
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۲

  سلام وقت بخیر.نتایج ارشد استعداد کی اعلام میشه.زودتر از همه شروع شد و دیر تر از همه اعلام شد

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۸

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 11. Avatar photo
  Han
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۳

  سلام وقت بخیر .من تاریخ فارغ‌التحصیلی رو برای استعداد زدم ۳۰ شهریور اما من تازه گواهی موقت رو گرفتم زده ۱۴ تیر .حالا به نظر شما امکان داره ویرایش رو انجام بدم بعد اعلام نتیجه؟ استرس دارم نکنه قبول نکنن

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام روزتان خیر بله اگر گزینه ویرایش فعال باشد میتوانید ویرایش کنید

 12. Avatar photo
  رویا
  ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

  سلام، آیا امکان تغییر رشته برای کسانی که ارشد بدون کنکور قبول شدن وجود داره؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۸

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر برسی شود جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 13. Avatar photo
  حشمت
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

  سلام وقتتون بخیر؛ نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور رو از چه سامانه ای می توانیم مشاهده کنیم؟

 14. Avatar photo
  عباس
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۶

  سلام، زمان اعلام نتایج ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد چه زمانی می باشد؟

  • Avatar photo
   irani
   ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

   سلام، زمان اعلام نتایج ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد به طور معمول پیش از مهر ماه می باشد اما هر ساله از سوی سایت سازمان سنجش تاریخ دقیق هم اعلام می شود.

 15. Avatar photo
  کبری
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۲

  سلام، زمان ثبت نام ارشد بدون کنکور چه وقتی می باشد.

  • Avatar photo
   irani
   ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۴

   سلام، هر ساله زمان ثبت نام ارشد بدون کنکور از سوی سازمان سنجش اعلام می شود اما بر حسب تجربه این بازه زمانی معمولا از اواسط مرداد تا آخر شهریور می باشد.

 16. Avatar photo
  امیر
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۴

  سلام، برای مشاهده نتایج ارشد بدون کنکور به کجا باید مراجعه کرد؟

  • Avatar photo
   irani
   ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام، برای مشاهده نتایج ارشد بدون کنکور باید به وبسایت سازمان سنجش مراجعه کنید و بعد از وارد کردن مشخصات نتیج اعلامی رو مشاهده کنید.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور