ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

نتایج آزمون کادر اداری قوه قضاییه ۱۴۰۳ {لینک مشاهده اسامی}

نتایج آزمون کادر اداری قوه قضاییه
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نتایج آزمون کادر اداری قوه قضاییه ۱۴۰۳ در دو مرحله اولیه و نهایی و مدتی پس از برگزاری آزمون اعلام می شود. افرادی که به صورت قراردادی و پیمانی در سازمان قوه قضاییه مشغول به کار هستند، پس از برگزاری آزمون استخدامی این سازمان و کسب نمره حد نصاب به صورت رسمی به استخدام این سازمان در می آیند. مشاهده نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه از طریق سایت جهاد دانشگاهی به آدرس Hrtc.ir قابل مشاهده است و متقاضیان طبق اعلامیه های منتشر شده می توانند در زمان اعلام شده برای اطلاع از قبولی خود به این سایت مراجعه کنند.

تاریخ اعلام نتایج آزمون کادر اداری قوه قضاییه معمولاً در اردیبهشت ماه هر سال می باشد و داوطلبان می توانند نتایج اولیه آزمون را در این تاریخ مشاهده کنند. آن دسته از داوطلبانی که در ارتباط با نحوه ثبت نام در این آزمون و همچنین منابع عمومی و تخصصی مورد مطالعه آشنایی ندارند، می توانند با دریافت دفترچه راهنمای آزمون استخدامی قوه قضاییه، از شرایط و زمان اسم نویسی و همچنین تاریخ اعلام نتایج اطلاعات کافی کسب نمایند. با توجه به اهمیت اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون کادر اداری قوه قضاییه، در ادامه در این خصوص توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

زمان اعلام نتایج آزمون کادر اداری قوه قضاییه ۱۴۰۳

آن دسته از متقاضیانی در آزمون استخدامی قوه قضاییه در دو مرحله کتبی و شفاهی شرکت کرده اند، می توانند با مراجعه به سامانه جهاد دانشگاهی به آدرس Hrtc.ir از نتایج این آزمون مطلع شوند. اعلام نتایج آزمون کادر اداری قوه قضاییه طبق روال هر سال اردیبهشت ماه می باشد و افراد داوطلب می توانند برای مشاهده نتایج خود از طریق سایت مذکور اقدام نمایند. افرادی می توانند در این آزمون پذیرفته شوند، که نمره حدنصاب را برای دو مرحله آزمون کتبی و شفاهی را کسب کرده باشند تا به عنوان پذیرفته شدگان نهایی قوه قضاییه ۱۴۰۳ مشغول به کار شوند.

از آنجا که فرایند برگزاری آزمون، در دو مرحله کتبی و شفاهی خواهد بود، بنابراین نتیجه هر یک از مراحل به صورت مجزا اعلام خواهد شد. پس از پایان فرایند برگزاری مصاحبه شفاهی و بررسی مدارک و اطلاعات افراد متقاضی، در ارتباط با زمان و چگونگی اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی قوه قضاییه سال ۱۴۰۳، اطلاعیه ای منتشر خواهد شد. طبق رویه هر سال غالباً تاریخ اعلام نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه مدتی بعد از برگزاری آزمون شفاهی خواهد بود.

اطلاع از نتایج آزمون کادر اداری قوه قضاییه

🔗 برای کسب اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون مشاوران حقوقی بر روی لینک کلیک نمایید.

همانگونه که اشاره شد، شرکت در آزمون کتبی، اولین قدم برای جهت استخدام افراد متقاضی است و این آزمون با همکاری جهاد دانشگاهی برگزار می شود. از میان افرادی که توانسته اند نمره حدنصاب 50% آزمون را به دست آورند، به میزان چند برابر ظرفیت، اسامی پذیرفته شدگان اعلام خواهد شد و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت Hrtc.ir امتیارهای خود را بررسی کنند.

مطابق با اعلامیه های منتشر شده از سوی مرکز آزمون های جهاد دانشگاهی، داوطلبانی که در مرحله کتبی نمره حد نصاب را کسب کرده اند، می توانند با مراجعه به پروفایل خود در سامانه جهاد دانشگاهی، تمام نمره های مربوط به وضعیت تاهل و تعداد فرزندان را در امتیاز نهایی آزمون کتبی خود لحاظ کنند.

📢 اطلاعیه 📢

نتایج آزمون کادر اداری قوه قضاییه در اردیبهشت ماه هر سال اعلام می شود.

نحوه اعلام نتایج آزمون کادر اداری قوه قضاییه ۱۴۰۳

همان گونه که در بخش قبل اشاره شد، مجری برگزار کننده آزمون استخدامی قوه قضاییه ۱۴۰۳  سازمان جهاد دانشگاهی می باشد که متقاضیان باید فرایند ثبت نام، دانلود دفترچه آزمون و بررسی و مشاهده نتایج آزمون را از طریق آدرس اینترنتی این سازمان به نشانی Hrtc.ir پیگیری نمایند. تاریخ اعلام نتایج آزمون کادر اداری قوه قضاییه نیز از طریق اعلامه های منتشر شده در سایت قوه قضاییه به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

نتایج اولیه و نهایی آزمون به صورت آنلاین برای همه افراد قابل مشاهده می باشد. داوطلبان باید دقت داشته باشند که جهت ورود به پروفایل شخصی خود در سامانه Hrtc.ir، به کد ملی و کد رهگیری که در هنگام ثبت نام به آن ها ارائه شده نیاز دارند و می توانند با ورود به پروفایل خود از امتیاز های اکتسابی خود در هر مرحله مطلع شوند.

اعلام نتایج قوه قضاییه

برای آشنایی با شرایط استخدام شرکت نفت کلیک کنید.

مراحل اعلام نتایج آزمون کادر اداری قوه قضاییه ۱۴۰۳

برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه با وارد نمودن کد ملی و کد رهگیری خود، باید طبق مراحل زیر اقدام نمایید:

👈 ورود به به سامانه مرکز آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir

👈 انتخاب نمودن گزینه ” آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه ”

👈 مراجعه به صفحه مورد نظر و انتخاب گزینه ” ورود به پروفایل ”

👈 وارد نمودن کد ملی ثبت شده و کد رهگیری در قسمت تعیین شده

👈 ورود به پروفایل شخصی و مشاهده نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه

🔗 برای اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون وکالت بر روی لینک کلیک نمایید.

راهنمای تصویری نحوه مشاهده نتایج آزمون کادر اداری قوه قضاییه ۱۴۰۳

👈ابتدا به سامانه مرکز آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir مراجعه کنید.

گام اول مشاهده نتایج آزمون کادر اداری قوه قضاییه

👈 در این مرحله گزینه ” آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه ” را از میان فهرست آزمون های در حال اجرا انتخاب کنید.

گام دوم مشاهده نتایج آزمون کادر اداری قوه قضاییه

👈 در این بخش بر گزینه ” ورود به پروفایل ” را از میان گزینه های موجود کلیک کنید.

گام سوم مشاهده نتایج آزمون کادر اداری قوه قضاییه

👈 کد رهگیری و کد ملی خود را وارد نموده و سپس گزینه ” ورود به پروفایل ” را اتنخاب کنید.

گام چهارم مشاهده نتایج آزمون کادر اداری قوه قضاییه

🔗 برای آشنایی با منابع آزمون کارشناس رسمی دادگستری بر روی لینک کلیک کنید.

جدیدترین اخبار پیرامون نتابج آزمون کادر اداری قوه قضاییه

📌 زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه در حاشیه برگزاری آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه با اشاره به این که در حدود ۱۴۰۳ هزار متقاضی جهت شرکت در این آزمون ثبت نام نموده اند، گفت: این آزمون در 59 شهر و مرکز استان و 274 حوزه برگزار شد و به طور میانگین در هر حوزه 400 نفر شرکت کردند.
وی همچنین ابراز امیدواری کرد که نتایج آزمون در مراحل بعدی فرایند جذب از جمله استعلام‌ ها و گزینش تا پایان سال ۱۴۰۳ صورت گیرد.

📌 نحوه انتخاب داوطلبان آزمون استخدامی قوه قضاییه دو برابر ظرفیت

انتخاب افراد دو برابر ظرفیت در هر شغل محل (در صورت وجود داوطلب واجد شرایط) برای انجام مصاحبه‌ های استخدامی، تنها از بین دارندگان حد نصاب آزمون کتبی که مدارک آن ها بررسی و مورد تأیید قرار گرفته است، بر اساس نمره کل پذیرفته شدگان با وزن چهل درصد (۴۰ درصد) برای دروس عمومی و شصت درصد (۶۰ درصد) برای دروس تخصصی و با در نظر گرفتن امتیاز ها و سهمیه‌ های قانونی در هر شغل محل صورت خواهد گرفت.

کسب حد نصاب در آزمون کتبی، هیچ‌ گونه حق استخدامی برای داوطلبان ایجاد نمی‌ کند و دعوت از افرادی که مدارک آن ها تأیید شده  است، برای مصاحبه تخصصی، به ترتیب نمره مکتسبه آن ها و تا دو برابر ظرفیت پذیرش انجام می‌ شود.

اعلام نتایج آزمون کادر اداری قوه قضاییه

📢 اطلاعیه 📢

افرادی که در مرحله کتبی نمره حد نصاب را به دست آورده اند، می توانند اطلاعات لازم در ارتباط با زمان و مکان مصاحبه از سوی کارگزینی دادگستری استان محل خدمت انتخاب‌ شده اعلام می شود را کسب کنند.

خلاصه مطالب

در این مقاله به بررسی نتایج آزمون کادر اداری قوه قضاییه و نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه پرداختیم. زمان اعلام نتایج قوه قضاییه، مطابق سال های گذشته، در اریبهشت ماه خواهد بود. همانگونه که در طول مقاله اشاره شد این آزمون در دو مرحله کتبی و شفاهی صورت می گیرد و پس از پایان مصاحبه شفاهی و بررسی مدارک، افرادی که نمره حد نصاب را کسب کرده باشند، می توانند به استخدام ایسن سازمان درایند.

از آنجا که مجری برگزار کننده این آزمون مرکز جهاد دانشگاهی است، لذا متقاضیان باید برای مشاهده نتایج اولیه و نهایی خود به سایت Hrtc.ir مراجعه کنند و پس از ورود به پروفایل خود، این امکان را دارند که از نتیجه هر مرحله از آزمون و امتیازهای اخذ شده مطلع شوند. چنانچه شما متقاضیان گرامی در ارتباط با تاریخ اعلام نتایج آزمون کادر اداری قوه قضاییه نیاز به کسب اطلاعت تکمیلی داشته باشید، می توانید با کارشناسان کارآزموده آکادمی ایران تحصیل تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشند.

📎 برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نتایج آزمون کادر اداری قوه قضاییه در چند مرحله اعلام می شود؟

نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه در دو مرحله اولیه و نهایی اعلام می شود.

نتایج آزمون کادر اداری قوه قضاییه چه زمانی اعلام می شود؟

 نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه معمولا مدتی پس از برگزاری این آزمون اعلام خواهد شد. 

نتایج آزمون کادر اداری قوه قضاییه از چه طریقی اعلام می شود؟

نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه از طریق مجری برگزار کننده آزمون یعنی مرکز جهاد دانشگاهی اعلام می شود.

نظرات

4 دیدگاه دربارهٔ «نتایج آزمون کادر اداری قوه قضاییه ۱۴۰۳ {لینک مشاهده اسامی}»

 1. Avatar photo زینب گفت:

  آزمون کادر اداری در سال آینده برگزار میشود

  1. Avatar photo مشاور عیسائی گفت:

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آزمون استخدامی با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 2. Avatar photo زینب گفت:

  سلام،امسال آزمون کادر اداری قوه قضاییه برگزار میشود؟دفترچه ثبت نام کی منتشر میشوذ؟

  1. Avatar photo مشاور فتح اللهی گفت:

   سلام وقت بخیر دفترچه استخدامی دستگاه های اجرایی از طریق سنجش اعلام میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • استخدام دانشگاه افسری ارتش

  استخدام دانشگاه افسری ارتش 1403 + زمان، مدارک و شرایط

  علاقه‌مندان به استخدام دانشگاه افسری ارتش باید ابتدا در دوره‌های آموزشی شرکت کنند تا بتوانند در نهایت استخدام دانشگاه افسری ارتش شوند. به این ترتیب تمامی فارغ‌التحصیلان واجد شرایط رشته‌های ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی می‌توانند در تاریخ...
 • استخدام نیروی هوایی ارتش

  استخدام نیروی هوایی ارتش 1403 + زمان، شرایط و مدارک aja.ir

  استخدام نیروی هوایی ارتش 1403 در سایت آجا آغاز شده است. ارتش همانند سایر ارگان‌ها هر سال برای تامین نیروی انسانی خود در بخش‌های مختلف فراخوانی را برای استخدام منتشر می‌کند. یکی از این بخش‌ها، نیروی هوایی ارتش است. داوطلبین...
 • استخدام ارتش

  استخدام ارتش 1403 + زمان، مدارک و شرایط گزینش aja.ir

  زمان ثبت نام استخدام ارتش 1403 اعلام شد. ارتش جمهوری اسلامی هر سال جهت تامین نیروهای مورد نیاز خود در تاریخی نامشخص، اقدام به جذب نیرو از بین جوانان علاقه‌مند و متعهد به جمهوری اسلامی می‌کند. در همین راستا کلیه...
 • رشته های استخدامی وزارت علوم

  رشته های استخدامی وزارت علوم 1403 + شرایط هر رشته

  لیست رشته های استخدامی وزارت علوم ۱۴۰۳ اعلام شد. آن دسته از داوطلبانی که مایل در شرکت در رشته‌های شغلی و تحصیلی وزارت علوم هستند، می‌توانند با دریافت دفترچه راهنما اولویت‌های خود را تعیین کنند. پس از بررسی لیست رشته‌ها...
تماس با مشاور