تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
اعلام نتایج آزمون مشاوران حقوقی

اعلام نتایج آزمون مشاوران حقوقی 1400 | اسامی پذیرفته شدگان

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۰
اعلام نتایج آزمون مشاوران حقوقی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

زمان اعلام نتایج آزمون مشاوران حقوقی 1400 مشخص شد. داوطلبانی که نمره آزمون کتبی خود را دریافت کرده و در مصاحبه حضور داشته اند، می توانند در تاریخ های اعلام شده برای مشاهده جواب آزمون مشاوران حقوقی اقدام کنند. این متقاضیان بایستی برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان و قبول شدگان آزمون مشاوران حقوقی به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند. در ادامه با زمان دقیق و نحوه اعلام نتایج نهایی مرکز مشاوران قوه قضاییه آشنا خواهیم شد.

همچنین، چنانچه در مورد قوانین جدید گزینش، مردودشدگان، اعتراض به نتایج و ظرفیت پذیرش در ازمون مشاوران می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس گرفته و سوالات خود را مطرح فرمایید

 

 

برای آگاهی از تاریخ اعلام نتایج اولیه و نهایی آزمون مشاوران حقوقی قوه قضاییه و مدارک لازم برای دریافت کارنامه از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل  فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون مشاوران حقوقی قوه قضاییه

 

اسامی پذیرفته شدگان آزمون مشاوران حقوقی

 

 

داوطلبانی که در آزمون مشاوران حقوقی شرکت کرده بودند، بی صبرانه منتظر دریافت نتایج خود هستند. همانطور که می دانید این آزمون در دو مرحله کتبی و شفاهی ( مصاحبه) برگزار می گردد. بنابراین، اسامی قبول شدگان آزمون مشاوران حقوقی نیز در دو مرحله به اطلاع شرکت کنندگان می رسد. نتایج اولیه آزمون مذکور به طور معمول یک الی دو ماه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

آخرین آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه در سال گذشته یعنی 4 مهرماه برگزار گردید و نتایج آزمون نیز در 28 آبان منتشر شد. در این آزمون حدود 7 هزار نفر ظرفیت پذیرش در نظر گرفته شد و متقاضیان توانستند جواب آزمون مشاوران حقوقی را به صورت کارنامه مشاهده نمایند.

با توجه به آنکه ثبت نام و برگزاری آزمون سال جاری نیز در پیش است، همه شرکت کنندگان گرامی می توانند برای اطلاع از زمان دقیق اسامی قبول شدگان آزمون تستی مشاوران حقوقی سایت وو کانال ایران تحصیل را پیگیری کنند.

 

 

به منظور آشنایی با مراحل جذب مشاوران حقوقی بر روی لینک کلیک فرمایید

 

 

اعلام نتایج مصاحبه آزمون مشاوران حقوقی

پس از آنکه اسامی پذیرفته شدگان آزمون تستی مشاوران حقوقی اعلام شد، از افراد قبول شده برای شرکت در مصاحبه حضوری دعوت به عمل می آید. این دعوت به صورت چند برابر ظرفیت بوده و تنها افرادی که بتوانند نمره بالاتری کسب کنند، مجاز به گذراندن دوره کارآموزی خواهند بود.

دعوت شدگان آزمون سال گذشته مطابق با جدول زمانبندی که واحد سنجش و ارزیابی مرکز وکلای قوه قضاییه منتشر کرده بودند، در محل مصاحبه حضور یافتند.

البته به دلیل شرایط کرونایی و پیشگیری از همه گیری، تغییراتی در زمانبندی اعلام نتایج مرکز مشاوران قوه قضاییه ایجاد شد و نهایتا در 23 خرداد ماه 1400 پیامکی مبنی بر زمان انتشار نتایج مصاحبه برای متقاضیان ارسال گردید.

بر این اساس، مقرر شده است تا جواب مصاحبه آزمون مشاوران حقوقی در 1 شهریور ماه به اطلاع داوطلبان رسید.

 

 

چنانچه مایل به اطلاع از رشته های مورد تایید آزمون مشاوران حقوقی هستید، وارد لینک قرمز شوید

 

 

نحوه مشاهده اسامی قبول شدگان آزمون مشاوران حقوقی

مشاهده جواب آزمون مشاوران حقوقی به صورت اینترنتی بوده و داوطلبان نیازی به حضور مراجعه نخواهند داشت. سازمان سنجش متولی این امر است و برای این امر لازم است که مراحل زیر طی شود.

 

 • وارد کردن آدرس سایت سنجش به نشانی org. در صفحه اصلی بر روی منوی ” سایر آزمون های استخدامی ” که در سمت راست قرار گرفته است، کلیک می کنید.

 

جواب آزمون مشاوران حقوقی

 

 • لینک فعال ” اعلام نتایج آزمون ورودی وکالت قوه قضائیه ” را انتخاب نمایید.

 

جواب آزمون مشاوران حقوقی

جواب آزمون مشاوران حقوقی

 • در صفحه بعد می توانید به دو روش اسامی پذیرفته شدگان آزمون مشاوران حقوقی مشاهده نمایید. در روش اول نیاز است که ” شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و عبارت امنیتی” و در روش دوم، ” شماره پرونده،شماره شناسنامه و عبارت امنیتی” را وارد کنید.

 

اعلام نتایج مرکز مشاوران قوه قضاییه

 

 

 • کارنامه شما قابل مشاهده می باشد.

 

 

برای دریافت مشاوره آزمون وکالت بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

جواب نهایی آزمون مشاوران حقوقی

گرچه کسب نمره حد نصاب در آزمون تستی و مصاحبه برای قبولی ضروری است، اما پذیرش در اعلام نتایج نهایی آزمون مشاوران حقوقی تنها در صورتی است که پاسخ تعیین صلاحیت و گزینش نیز مثبت باشد.

در واقع مراجع قانونی ابتدا در مورد صلاحیت های عمومی داوطلب تحقیق و بررسی کرده و سپس گزینش صورت می گیرد.

هیئت تعیین صلاحیت مسئول تحقیق و احراز صلاحیت های رفتاری و حرفه ایی متقاضی بوده و اگر متقاضی رو تائید نماید، نام وی در لیست اسامی پذیرفته شدگان آزمون مشاوران حقوقی اعلام خواهد شد. اعتراض به این مرحله ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

جهت دریافت منابع آزمون مشاوران حقوقی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

نکات دریافت اعلام نتایج مرکز مشاوران قوه قضاییه

 • داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج اولیه آزمون مشاوران حقوقی پذیرفته شده اند، می توانند از قوانین مربوط به انتخاب حوزه قضایی را در سایت سازمان سنجش مطلع شوند.

 

 • قبولی در مرحله اول به منزله پذیرش نهایی نبوده و تنها متقاضیانی که در مصاحبه علمی و شخصیتی موفق به کسب نمره حد نصاب شوند، در لیست اسامی قبول شدگان نهایی آزمون مشاوران حقوقی قرار خواهند گرفت.

 

 • اعتراض به نتایج مصاحبه امکانپذیر نیست. اگر داوطلبی نمره آزمون تستی را کسب کرده اما در حیطه بررسی شرایط روانشناسی و روانپزشکی یا مصاحبه پذیرفته نشوند، به هیچ وجه حق اعتراض نخواهند داشت.

 

 

اگر می خواهید از زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت  مطلع شوید، وارد لینک قرمز شوید

 

 

اعتراض به نتایج آزمون مشاوران حقوقی

اگر داوطلبی پس از اعلام نتایج مرکز مشاوران قوه قضاییه نسبت به کارنامه خود معترض باشد، آیا امکان اعتراض وجود خواهد داشت؟ این سوالی است که ممکن برای برخی از داوطلبان مطرح شود. در پاسخ باید بگوییم بله. افرادی که قصد اعتراض به نتایج جواب آزمون مشاوران حقوقی را دارند، می توانند به سایت سازمان سنجش مراجعه و در خواست بازبینی دهند.

در آزمون گذشته، 5 روز مهلت اعتراض به نتایج در نظر گرفته شد و سازمان سنجش اعلام کرد که به دلیل شیوع بیماری کرونا، اعتراض های حضوری به هیچ وجه پذیرفته نمی شود و تنها به شکل اینترنتی می توان برای این امر اقدام نمود. نحوه اعتراض نیز به صورت زیر می باشد.

 • آدرس سایت پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش را به نشانی darkhast.sanjesh.org جستجو کرده تا وارد صفحه اصلی شوید.
 • سپس بایستی جهت عضویت در این سامانه اطلاعاتی همچون نام، نام خانوادگی، نام پدر، تاریخ تولد، تابعیت، کد ملی، شماره تلفن همراه و ایمیل خود را درج نمایید. بعد از وارد کردن کد امنیتی، بر روی دکمه تایید کلیک نمایید.
 • پس از ثبت اعتراض، شماره نامه و کد رهگیری برای فرد ارسال می شود. این اطلاعات جهت پیگیری درخواست هستند و داطلب می تواند با مراجعه به rahgiri.sanjesh.org وضعیت اعتراض خود را پیگیری کند.
 • جواب این درخواست چند روز بعد به اطلاع شخص خواهد رسد و در صورت پذیرش، تصمیمات اتخاذ خواهد شد.

 

 

برای آشنایی با نحوه تاثیر سهمیه آزمون مشاوران حقوقی لینک قرمز را انتخاب نمایید

 

 

بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی

همانطور که می دانید از جمله الزامات اخذ جواب آزمون مشاوران حقوقی وارد کردن شماره پرونده و شماره داوطلبی در سامانه مربوطه است. بدین مفهوم که یا شماره پرونده و شماره شناسنامه خود را وارد کنند و یا شماره داوطلبی و شماره شناسنامه.

حال ممکن است برخی از این دو مورد را فراموش کرده و نتوانند کارنامه خود را اخذ نمایند. برای رفع این مشکل لازم است که از طریق سایت پاسخگویی سازمان سنجش به نشانی request.sanjesh.org عمل کرد. متقاضیان پس از اینکه مراحل عضویت در این سامانه را پشت سر گذاشتند، بایستی گزینه ” آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه” را انتخاب کنند. سپس با کلیک بر روی ” دریافت شماره پرونده یا شماره داوطلبی” فرم بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی که برایشان نمایش داده می شود را تکمیل نمایند.

اگر اطلاعات وارد شده با اطلاعات موجود در پایگاه مطابقت داشته باشد، به سرعت شماره پرونده و شماره داوطلبی برای فرد ارسال می گردد.

 

 

برای اطلاع از شرایط شرکت در آزمون وکالت بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

متداول ترین سوالات در مورد اعلام نتایج مرکز مشاوران قوه قضاییه

با توجه به آنکه قبولی در آزمون وکالت قوه قضاییه دارای قوانین خاص خود است، امکان دارد سوالات زیادی در زمینه اعلام نتایج آزمون مشاوران حقوقی برای داوطلبان مطرح شود که به دنبال پاسخ آن ها باشند. در ادامه چند مورد آن ها را پاسخ می دهیم. اما برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

 • چنانچه ظرفیت خالی در رشته محل انتخابی وجود داشته باشد، آیا احتمال پذیرش وجود دارد؟ حتی اگر ظرفیت خالی وجود داشته باشد، تنها صورتی امکان قبولی هست که نمره حد نصاب را کسب کرده و نسبت به سایرین رتبه بالاتری داشته باشید.

 

 • آیا حد نصاب قبولی شهرها با یکدیگ متفاوت است؟ به طور معمول نمره حد نصاب، پس از برگزاری آزمون و بر اساس نمرات کسب شده شرکت کنندگان در حوزه و رشته امتحانی مورد تقاضی می باشد.

 

 • اگر نمره حد نصاب را به به دست آوریم، به معنای قبولی حتمی است؟ پذیرش داوطلب علاوه بر نمره حد نصاب، به میزان ظرفیت نیز بستگی دارد.

 

 • آیا قبولی در مرحله آزمون تستی به معنای پذیرش نهایی است؟ خیر. قرار گرفتن در لیست اسامی قبول شدگان آزمون مشاوران حقوقی منوط به پذیرش در تمامی مراحل آزمون کتبی، شفاهی، گزینش و … است.

 

 

برای دریافت نمونه سوالات آزمون وکالت بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

مشاوره قبولی در نتایج آزمون مشاوران حقوقی

همانطور که بیان شد، اسامی پذیرفته شدگان آزمون مشاوران حقوقی دوره قبلی اعلام شد و نفرات برگزیده شده در آزمون مصاحبه نیز شخص شدند. اما خبرها حاکی از آن است که به زودی شاهد ثبت نام آزمون بعدی خواهیم بود و متقاضیان بایستی خود را برای این آزمون آماده کنند.

مسلما بسیاری از داوطلبان استرس بسیاری را تا اعلام نتایج آزمون مشاوران حقوقی تجربه می کنند و دوست دارند تا زحماتشان هدر نرود.

یکی از مهم ترین فاکتورهای برای قبولی در این آزمون، قطعا شناخت و تهیه بهترین منابع می باشد. اگر قصد دارید تا در هنگام دریافت جواب آزمون مشاوران حقوقی شاهد قبولی خود باشید، از هم اکنون مطالعه را آغاز کید. شناخت کافی و درست شما از قوانین یکی از مهم ترین شروط پذیرش است.

چینش یک برنامه ریزی مدون و منسج نیز از جوانب پر اهمیت دیگر برای قبولی است. مشاوران ایران تحصیل در کنار تا پذیرش نهایی در کنار شما خواهند بود تا نام خود را در میان اسامی پذیرفته شدگان آزمون مشاوران حقوقی ببینید.

 

 

اگر می خواهید بدانید برای قبولی در آزمون وکالت باید چند درصد بزنیم بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله تلاش کردیم تا در مورد زمان و شیوه مشاهده اعلام نتایج مرکز مشاوران قوه قضاییه توضیحاتی را ارائه دهیم و نحوه اعتراض را را شرح دهیم.

چنانچه نام شما در اسامی قبول شدگان آزمون مشاوران حقوقی سال جاری قرار داشته یا نداشته است، می توانید برای دریافت راهنمایی مراحل بعدی با کارشناسان ایران تحصیل در ارتباط باشید. برای این منظور شماره های درج شده در جدول زیر در همه روزهای هفته از ساعت 8 صبح الی 12 شب پاسخگوی همه دوستان گرفته خواهد بود. 

 

 

به منظور اطلاع از نحوه اعتراض به اعلام نتایج آزمون مشاوران حقوقی و ظرفیت های پذیرش از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل  فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

ضرایب دروس آزمون وکالت

زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون وکالت

بودجه بندی آزمون وکالت

اعلام نتایج آزمون مشاوران حقوقی

جزوه آزمون مشاوران حقوقی 

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

اسامی پذیرفته شدگان آزمون مشاوران حقوقی سال جاری چه زمانی اعلام می شود؟

جواب نهایی آزمون مشاوران حقوقی در 1 شهریور سال جاری منتشر گردید.

برای دریافت نتایج آزمون مشاوران حقوقی به کجا مراجعه کنیم؟

داوطلبان برای دریافت نتیجه و اعلام نتایج مرکز مشاوران قوه قضاییه خود به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند.

جهت دریافت نتیجه آزمون مشاوران حقوقی به چه اطلاعاتی نیاز است؟

برای این منظور می توان به دو طریق وارد کردن شماره شناسنامه و شماره پرونده، یا شماره شناسنامه و شماره داوطلبی اقدام کرد.

چگونه در آزمون مشاوران حقوقی قبول شویم؟

برای دریافت مشاوره قبولی در این آزمون می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور