نتایج آزمون نظام مهندسی 98

نتایج آزمون نظام مهندسی 98 از مواردی است که متقاضیان اخذ پروانه مهندسی از سازمان نظام مهندسی کشور پس از ثبت نام آزمون نظام مهندسی 98 و شرکت در آزمون منتظر مشاهده و دریافت این مورد می باشند. اخذ پروانه نظام مهندسی برای تمامی مهندسان عزیز، منوط به همین نتیجه می‌باشد ، مطالعه منابع آزمون در هر رشته ، تمرین و تست زنی ، برنامه‌ریزی، تلاش سخت و… همگی از مواردی است که داوطلبان برای پذیرش در این آزمون بزرگ و دریافت نتیجه مطلوب می بایست در نظر داشته باشند.

نتایج آزمون نظام مهندسی 98 معمولاً دو یا سه ماه پس از برگزاری آزمون نظام مهندسی اعلام می‌گردد. دریافت و مشاهده نتایج به صورت الکترونیک امکان‌پذیر می‌باشد و داوطلبان در هیچ یک از مراحل ثبت نام و … نیازی به مراجعه حضوری نخواهند داشت. متقاضیان لازم است در زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی 98 ، به سامانه ایران تحصیل برای مشاهده نتایج خود، مراجعه نمایند.

خوشبختانه راه‌های پیش بینی شده برای دریافت نتایج بر اساس مدارک هویتی نیز امکان‌پذیر می‌باشد و چنانچه شماره داوطلبی خود را فراموش کرده باشید، باز هم می‌توانید از سایر روش‌ها برای دریافت نتایج، اقدام نمایید. نتایج آزمون نظام مهندسی 98 توسط دفتر مقررات ملی ساختمان اعلام می‌گردد و بنابراین برای مشاهده نتایج با استفاده از سامانه ایران تحصیل ،می‌توانید با شماره‌های 9099072952 و 9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از نتایج آزمون نظام مهندسی 98 و زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی 98 ، منابع معتبر در تمامی رشته ها، انجام ثبت نام ، اطلاع از بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی و دریافت کلید سوالات نظام مهندسی 98 از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی 98

 

زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی 98
زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی 98

زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی گاها ممکن است تا چهار ماه پس از برگزاری آزمون نیز، منتشر نگردد. با توجه به اینکه این آزمون با سایر آزمون‌هایی همانند کنکور متفاوت می‌باشد،  در نتیجه به دلیل تخصصی بودن آن، نمی‌توان در این مورد اظهار نظر نمود. یا بهتر بگوییم اظهار نظر در رابطه با نتایج آزمون نظام مهندسی 98 کار تخصصی می‌باشد.

با توجه به اینکه اعلام نتایج، بسیار زمان بر می‌باشد. همین مسئله موجب بالا رفتن استرس افراد می‌گردد، در نتیجه ممکن است برخی از داوطلبان نگرانی‌هایی در رابطه با ادامه شغل خود داشته باشند و به همین دلیل، انتظار کشیدن برای زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی 98 کمی برای آنان سخت می باشد.

ما راهی را برای کوتاه نمودن این انتظار در نظر داریم. با توجه به اینکه رتبه‌هایی که داوطلبان پذیرفته‌شده هر ساله کسب می‌نمایند و درصدهای زده شده در هر درس را می‌توان به صورت میانگین همه ساله به صورت یکسان در نظر گرفت ، لذا داوطلبان می‌توانند با توجه به این درصدها، قبل از انتشار نتایج آزمون نظام مهندسی 98 در رابطه با پذیرش و یا عدم پذیرش خود، اظهار نظر نمایند.

 

 

نتایج آزمون نظام مهندسی 98 معمولا سه و یا چهار ماه پس از برگزاری آزمون نظام مهندسی اعلام می گردد.

 

 

نحوه دریافت نتایج آزمون نظام مهندسی 98

همان‌گونه که ذکر گردید، نتایج آزمون نظام مهندسی  به سه صورت قابل دریافت می‌باشد. کلیه متقاضیانی که در آزمون نظام مهندسی شرکت نموده‌اند ؛ در زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی 98 می‌توانند نتیجه خود را دریافت نمایند. دو روش بر حسب اطلاعات هویتی می باشد و روش دیگر نیز، بر حسب اطلاعات داوطلبی به علاوه مدارک هویتی قابل جستجو می باشد.

  • اولین روش دریافت نتایج آزمون نظام مهندسی 98 بر حسب نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولد امکان پذیر می‌باشد. در واقع با استفاده از این روش ، شما نیازی به همراه داشتن اطلاعات ثبت نامی و یا داوطلبی خود نخواهید داشت و به‌ راحتی در هر کجا که مایل باشید، می‌توانید این اطلاعات را دریافت نمایید.
  • دومین روش نیز، باز هم با استفاده از مشخصات شما همانند ، شماره ملی ، شماره شناسنامه و سال تولد قابل انجام خواهد بود. و همواره در این روش، نیازی به اطلاعات داوطلبی نخواهد بود.
  • سومین روش برای دریافت نتایج آزمون نظام مهندسی نیازمند داشتن شماره داوطلبی می‌باشد. با وارد نمودن شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و سال تولد، امکان‌ جستجو وجود خواهد داشت. بسته به انتخاب داوطلبان ، هر کدام از این روش‌ها را می‌توانند جهت مشاهده نتایج آزمون نظام مهندسی 98 انتخاب نمایند.

 

اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی 98

 

اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی
اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی

با توجه به ماشینی شدن مراحل تصحیح در آزمون های تستی، امکان خطا برای تصحیح و مشکلات احتمالی به حداقل کاهش می یابد. اما همواره داوطلبان ممکن است در رابطه با نمره کسب شده معترض باشند و بخواهند اعتراضات خود را به ثبت برسانند. در زمان اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی 98 امکان ثبت این اعتراض وجود خواهد داشت.

داوطلبان لازم است درخواست کتبی خود را به همراه پاسخ نامه، به تهران صندوق پستی، به شماره ۳۵۵- ۱۷۷۷۵ ( سازمان سنجش ) ارسال نمایند. قبل از ارسال درخواست خود، ابتدا در رابطه با شرایطی که موجب رسیدگی به اعتراض تان می گردد اطمینان لازم را به دست آورید و پس از آن، درخواست خود را ارسال نمایید.

 

سامانه مشاهده و دریافت نتایج آزمون نظام مهندسی 98

سردرگمی ها در رابطه با آزمون نظام مهندسی در هر مرحله بسیار زیاد است. همانند برخی مراحل ثبت نام، منابع آزمون و … سوالات زیادی برای کلیه داوطلبان وجود دارد. به همین دلیل از مشاورین ایران تحصیل در این رابطه سوالات فراوانی پرسیده می شود. ما به شما کمک می نمایم که با استفاده از این سامانه بتوانید به راحتی پاسخ کلیه سوالات خود را بیابید.

در زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی برای برخی از داوطلبان، سردرگمی هایی مبنی بر نحوه دریافت نتایج به وجود می آید. و یا اینکه ممکن است به نتایج اخذ شده، اعتراضاتی داشته باشند. ما این مسئله را به خوبی در سامانه ایران تحصیل پیگیری می نماییم. کلیه متقاضیان بدون اینکه نیازی به دردسرهای احتمالی داشته باشند، می توانند در این سامانه به انجام کار مورد نظر خود بپردازند.

زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی 98 از طریق همین سامانه اعلام می گردد و داوطلبان با توجه به این سامانه می توانند در زمان مقرر جهت دریافت نتایج خود، به سایت مذکور مراجعه نمایند. مشاورین ایران تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز اماده ارائه خدمات به کلیه مهندسین عزیز در تمامی زمینه ها می باشند. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از نتایج آزمون نظام مهندسی 98 و زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی 98 ، منابع معتبر در تمامی رشته ها، انجام ثبت نام ، دریافت نمونه سوالات، از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال نتایج آزمون نظام مهندسی 98
کانال نتایج آزمون نظام مهندسی 98

مطالب مرتبط

شرایط شرکت در آزمون نظام مهندسی 98

شهریه دکتری دانشگاه آزاد

دکتری دانشگاه آزاد

قبولی در آزمون نظام مهندسی

شرایط ثبت نام آزمون دکتری

لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

پذیرش پردیس های بین المللی

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور

پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن

شهریه ارشد دانشگاه آزاد

مشاوره تحصیلی تلفنی

نتایج آزمون نظام مهندسی 98

زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی 98

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *