ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

سامانه منادا دانشگاه آزاد اسلامی + ورود سایت monada.iau.ir

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۱۴۸
 • تاریخ بروزرسانی: ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
منادا دانشگاه آزاد
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تماس با کارشناس مرتبط برای انتقالی و مهمانی دانشگاه آزاد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سایت منادا دانشگاه آزاد به آدرس monada.iau.ir یکی از سامانه‌‌های پرکاربرد دانشگاه آزاد است که دانشجویان می‌توانند برای ثبت نام جهت انتقالی و میهمانی دائم و موقت استفاده کنند؛ بنابراین باید در طول سال درخواست خود را در این سامانه ثبت کرده و منتظر نتیجه باشند. قابل ذکر است که سامانه نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد منادا، تنها در زمان مقرر شده در دسترس دانشجویان خواهد بود.

برای نقل و انتقال دانشگاه آزاد هر ساله تقاضای زیادی از سوی دانشجویان وجود دارد، اما صرفا بخشی از درخواست‌هایی که دانشجویان در سامانه منادا ثبت می‌کنند مورد تایید واقع می‌گردند. از این رو موضوع حائز اهمیت این است که در زمان ثبت این درخواست به جزئیات زیادی باید توجه شود که عدم توجه به هر کدام از این موارد می‌تواند منجر به عدم موافقت با درخواست انتقالی فرد گردد.

سایت منادا دانشگاه آزاد monada.iau.ir

👈🏻 دانشگاه آزاد به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاه‌های کشور، دانشجویان زیادی را در رشته‌های مختلف تحصیلی پذیرش می‌کند. در این میان ممکن است برخی از دانشجویان به هر دلیلی به دنبال اخذ مهمانی یا انتقالی به سایر دانشگاه‌ها باشند. البته در گذشته، این کار و مراحل اداری آن به صورت حضوری انجام می‌‍شد و مشکلات خاص خود را به همراه داشت.

👈🏻 اما چندی پیش این دانشگاه، سامانه‌ای را تحت عنوان سایت منادا که مخفف عبارت ” سامانه مدیریت نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی” است را به آدرس اینترنتی monada.iau.ir راه اندازی کرد تا دانشجویان روند ثبت نام و اخذ مهمانی یا انتقال را با مراجعه به آن انجام دهند.

👈🏻 البته ذکر این نکته مهم است که متقاضیان باید قبل از هر چیز از شرایط لازم برای تکمیل فرآیند اسم نویسی برخوردار باشند. همچنین، از آنجا که اطلاعیه‌های نقل و انتقالات در تاریخ‌های مشخصی بر روی سامانه منادا دانشگاه آزاد اسلامی قرار می‌گیرد، دانشجویان باید حتما در بازه زمانی در نظر گرفته شده برای ثبت نام و تکمیل مدارک اقدام نمایند.

سایت منادا دانشگاه آزاد monada.iau.ir

راهنمای تصویری ثبت نام و ورود به سایت منادا

به منظور ثبت درخواست نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد، لازم است داوطلب واجد شرایط، طبق راهنمای موجود در ادامه مقاله، فرم تقاضانامه خود را به صورت اینترنتی از طریق سامانه مدیریت نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد تکمیل نماید.

برای ورود به سایت منادا، لطفا از سایت منادا دانشگاه آزاد به نشانی الکترونیکی monada.iau.ir باز نمایید و نکات و ضوابط مربوط به فرآیند نقل و انتقالات دانشجویی را مطالعه نمایید.

ورود به سایت منادا 1

سپس با کلیک بر روی آیکون “شیوه نامه نقل و انتقالات دانشجویی”، از تمامی شرایط و تبصره‌ها آگاه شوید. در مرحله بعد، کد ملی و شماره دانشجویی خود را تکمیل و پس از وارد نمودن عبارت موجود در تصویر امنیتی، روی عبارت “ورود” کلیک نمایید.

ورود به سایت منادا 2

☑️  پس از ورود به سایت منادا، تمامی اطلاعات شخصی و دانشجویی شما قابل نمایش است. ابتدا آن‌ها را چک کرده و سپس اطلاعات مربوط به تماس با دانشجو را تکمیل نمایید و در انتها گزینه مرحله بعدی را انتخاب نمایید.

ثبت نام  منادا  3

☑️ در این قسمت فرم آیین نامه قابل مشاهده است که باید یکی از بندهای ارائه شده که مطابق با شرایط شما است را انتخاب نمایید.

ثبت نام  منادا  4

☑️ در مرحله بعد باید درخواست خود را که انتقالی یا مهمانی است را انتخاب نمایید و سپس تبصره مربوط به آن را انتخاب و وارد مرحله بعد شوید.

☑️ در این قسمت باید واحد مقصد را انتخاب نمایید و سپس تمامی مدارک خواسته شده را در سایت بارگزاری کنید. سپس وارد مرحله پرداخت شوید و فرآیند پرداخت را تکمیل نمایید.ثبت نام  منادا 

☑️ پس از پرداخت وارد مرحله نهایی شده و تمامی اطلاعات خود را چک نمایید که به درستی وارد کرده باشید. سپس تایید نهایی را زده و شماره پرونده خود را دریافت نمایید.

ثبت نام  منادا  8

زمان درخواست انتقالی در سامانه منادا دانشگاه آزاد

افرادی که می‌‎خواهند در سایت monada.iau.ir ثبت نام کنند، این سوال برایشان مطرح می‌شود که سامانه نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد منادا کی باز میشه؟ باید بگوییم که هر چند سامانه مذکور در تمام طول سال در دسترس است، اما انجام نقل و انتقالات در سال در دو نوبت، یعنی یک بار در نیمسال اول و یک بار هم در نیمسال دوم امکانپذیر است. چنانچه در مهلت‌های مقرر شده دانشجویان درخواست خود را ارسال نکنند، ظرفیت تکمیل شده و با درخواست آن‌ها موافقت نمی‌شود.

برای ثبت درخواست انتقالی در دانشگاه آزاد برای نیمسال دوم که هر سال در دی ماه برگزار می‌شود، باید به سامانه منادا به آدرس اینترنتی monada.iau.ir مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت نمایید. سپس نتیجه درخواست خود را از طریق همان سامانه منادا مشاهده نمایید. از این رو دانشجویان متقاضی درخواست انتقالی دانشگاه آزاد باید پیگیر اطلاعیه‌های سایت منادا دانشگاه آزاد باشند تا بتوانند در زمان‌های اعلام شده درخواست خود را ثبت نمایند.

در پاسخ به سوال سایت منادا کی باز میشه؟ باید بگویم که سامانه منادا برای ثبت درخواست در نیمسال دوم، در تاریخ 30 آذر فعال شده است. پس متقاضیان باید درخواست انتقالی خود را در این بازه زمانی ثبت می‌کردند، اما چنانچه موفق به ارسال درخواست نشده‌اند می‌توانند در نیمسال بعدی اقدامات لازم را انجام دهند. همچنین به محض اطلاع از زمان جدید در سال جاری این مقاله به روز رسانی می‌شود.

زمان درخواست انتقالی سال گذشته به صورت زیر است:

نیمسال تحصیلی 1403 زمان درخواست انتقالی
نیمسال اول   مرداد 1403
نیمسال دوم 20 آذر تا 10 دی ماه 1403

تماس با مشاوران

نحوه ثبت درخواست انتقالی در سامانه منادا دانشگاه آزاد

سامانه منادا دانشگاه آزاد یک پلتفرم اینترنتی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی طراحی و پیاده‌ سازی‌ شده‌ است. این سامانه به منظور تسهیل در فرآیندهای آموزشی و اداری برای دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد ایجاد‌ شده‌ است. از طریق این سامانه، کاربران می‌توانند به خدمات مختلفی مانند ثبت‌نام دروس، مشاهده نمرات، دریافت کارنامه، پرداخت شهریه و دسترسی به منابع آموزشی دسترسی داشته باشند. سامانه منادا با هدف افزایش کارایی و سرعت در ارائه خدمات دانشگاهی و کاهش نیاز به حضور فیزیکی در دانشگاه‌ها طراحی‌ شده‌ است.

دانشجویان دانشگاه آزاد برای ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد در سایت monada.iau.ir تنها باید وارد سایت شوند و تمام مراحل آن را به ترتیب انجام دهند. نحوه ورود و ثبت درخواست انتقالی یا مهمان در دانشگاه آزاد به صورت زیر است:

 •  وارد سامانه منادا به نشانی monada.iau.ir شوید
 •  شیوه نامه نقل و انتقالات و میهمانی را به دقت مطالعه و تایید کنید
 •  با استفاده از کد ملی و شماره دانشجویی / شناسه انتخاب رشته وارد سامانه شوید
 •  اطلاعات دانشجویی مندرج در سامانه را تکمیل کنید
 •  بند مورد نظر را از میان تبصره‌ها انتخاب کنید
 •  نوع درخواست (میهمانی دائم یا موقت و انتقالی) را انتخاب کنید
 •  در صفحه باز شده واحد مقصد را انتخاب کرده و مدارک خواسته شده را بارگذاری کنید
 •  هزینه تعیین شده برای بررسی مدارک را با توجه به مقطع و نوع درخواست پرداخت کنید
 •  حالا تمام اطلاعات خود را تایید کرده و شماره پرونده را دریافت کنید

نحوه درخواست انتقالی و مهمانی در سایت منادا

شرایط عمومی لازم برای نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

برای اینکه بتوان درخواست خود را در سامانه منادا دانشگاه آزاد اسلامی به ثبت رساند، یک سری شرایط عمومی و اختصاصی در نظر گرفته شده است. شرایط عمومی در بین همه دانشجویان مشترک است و شرایط عمومی بسته به وضعیت و موقعیت هر شخص متغیر خواهد بود. در ادامه به توضیح  شرایط انتقالی دانشگاه آزاد سایت منادا monada.iau.ir به صورت عمومی می‌پردازیم:

 • متقاضی نباید از لحاظ شرایط آموزشی، انضباطی و ظام وظیفه مشکلی برای ادامه تحصیل داشته باشد
 • دانشجو باید دست کم یک نیمسال را در دانشگاه مبدا نام نویسی نموده باشد
 • تنها پذیرفته شدگان با آزمون می‌توانند بر اساس شرایط در نظر گرفته شده در سامانه منادا دانشگاه آزاد اسلامی درخواست دهند
 • دانشجویان دوره‌های خودگردان متقاضی نقل و انتقال تنها می‌توانند از طریق واحدهای مجری دوره‌های خودگردان اقدام کنند
 • تنها در صورتی نقل و انتقال در monada.iau.ir امکانپذیر است که مقطع، رشته گرایش و سال قبولی در دانشگاه مقصد وجود داشته باشد
 • در نیمسال آخر به هیچ وجه نمی‌توان انتقالی گرفت
 • مجوز اخذ مهمانی پایان نامه در صورتی داده می‌شود که واحدهای مبدا و مقصد موافقت نمایند
 • انتقال مجدد به جز در موارد خاص ممکن نیست
 • شاغلان به تحصیل دوره‌های الکترونیک مجاز به اخذ انتقالی به سایر دانشگاه‌ها نیست
 • دانشجویان واحدهای بین الملل تنها می‌توانند به واحدهای بین الملل انتقالی یا مهمانی بگیرند
 • کارکنان و اعضای هیات علمی واحدهای دانشگاهی نمی‌توانند به محل خدمت انتقال یا مهمانی بگیرند

دانشجویان اتباع غیر ایرانی باید از طریق واحد دانشگاهی محل خدمت و اداره کل امور بین الملل و کمیسیون نقل و انتقال دانشجویی درخواست دهند. در ضمن به منظور اطلاع از هزینه انصراف از دانشگاه آزاد می‌توانید با مشاوران ما در ایران تحصیل تماس بگیرید.

شرایط اختصاصی نقل و انتقال بر اساس ازدواج و متارکه در سایت منادا

دانشگاه آزاد برای رفاه حال متاهلین شرایطی فراهم آورده است که اگر دانشجو پس از اینکه در دانشگاه پذیرفته شد، ازدواج دائم کرد، در صورت نیاز به دانشگاه محل سکونت خود مهمانی یا انتقالی بگیرند. همچنین اگر دانشجویان خانم بعد از پذیرش در انتخاب رشته، متارکه کنند، با ارائه مدارک لازم می‌توانند به هر کدام از دانشگاه ها انتقالی بگیرند. علاوه بر این برای، زمان شیردهی خانم های دانشجو دارای فرزند نیز تسهیلاتی در نظر گرفته شده است. مدارک لازم برای ثبت نام نقل و انتقال بر اساس ازدواج و متارکه در سایت منادا monada.iau.ir به شرح زیر است:

 •  ارائه شناسنامه زوجین به منظور بررسی صفحات ازدواج یا متارکه
 •  مدارک مربوط به محل سکونت اعم از سند منزل، اجاره نامه یا گواهی اشتغال همسر
 •  عقدنامه
 •  صفحات دوم تا پنجم طلاق نامه
 •  صفحه اول شناسنامه کودک

شرایط اختصاصی لازم برای نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

شرایط و مدارک انتقالی شهدا و ایثارگران در سایت منادا

از جمله استثناعاتی که در سایت منادا برای خانواده‌‌های شهدا، آزادگان، اسرا، جانبازان  25% به بالاتر و خانواده درجه یک آن‌ها قائل شده است، این است که این افراد می‌توانند در بدون پذیرش به هر کدام از دانشگاه‌های کشور که می‌خواهند انتقالی بگیرند. این مسئله همچنین در مورد افراد دارای شرایط مذکور در حال تحصیل رشته‌های علوم پزشکی نیز صدق می‌کند. مدارک لازم جهت ثبت نام انتقالی شهدا و ایثارگران در سایت منادا به شرح زیر است:

 •  اگر دانشجو همسر یا فرزند شهید محسوب می‌شوند، می‌بایست کارت یا معرفی نامه از بنیاد شهید یا جانبازان را به monada.iau.ir ارائه دهد.
 •  کپی صفحه اول و دوم شناسنامه دانشجو و شهید
 •  دانشجویی که خود آزاده است یا همسر یا فرزند آزاده به‌شمار می‌رود، کارت یا معرفی نامه از اداره ایثارگری و جانباز را به همراه کپی صفحات شناسنامه ارائه دهند.
 •  ارائه کارت یا معرفی نامه اداره ایثارگری و جانباز از سوی جانبازان 5%
 •  ارائه کارت یا معرفی نامه یگان از سوی رزمندگانی که شش ماه سابقه حضور در جبهه داشته‌اند

شرایط و مدارک دانشجویان باردار، بیمار و معلول برای ثبت نام در سایت منادا

دانشجویانی که دارای معلولیت های جسمی یا نابینایی و ناشنوایی شدید باشند، در صورت ارائه مدارک لازم می‌توانند از طریق سایت منادا نقل و انتقالات به محض پذیرش به هر کدام از دانشگاه های کشور انتقالی بگیرند. این قانون همچنین در مورد دانشجویان دارای بیماری‌های صعب العلاج نیز صدق می‌کند. بعلاوه دانشجویان زن باردار در طی دوره بارداری خود مجاز به مهمانی در سایر دانشگاه ها هستند. مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه آزاد دانشجویان باردار، بیمار و معلول در سایت منادا monada.iau.ir به شرح زیر است:

 •  ارائه کپی صفحه اول و دوم شناسنامه
 •  ارائه مدارک پزشکی دال بر بیماری

شرایط و مدارک بر اساس چند دانشجویی در سایت منادا

منظور از چند دانشجویی این است که اگر بیش از یک نفر از اعضای تحت تکفل خانواده در دانشگاه آزاد در حال تحصیل باشند، در صورت موافقت دانشگاه‌های مبدا و مقصد، مجاز به جابجایی خواهند بود. مدارک لازم برای ثبت نام بر اساس چند دانشجویی در سایت منادا به شرح زیر است:

 • ارائه گواهی اشتغال به تحصیل معتبر دانشجو یا دانشجویانی که در دیگر واحدهای دانشگاهی مشغول به تحصیل است
 • ارائه کپی صفحه اول و دوم دانشجویان، همسر و والدین در سایت monada.iau.ir

شرایط اختصاصی براساس چند دانشجویی در سایت منادا

شرایط و مدارک انتقالی بر اساس مرگ والدین، همسر یا فرزند

اگر دانشجوی مجرد بعد از ورود به دانشگاه یکی والدین خود را در اثر مرگ از دست داد و یا دانشجوی متاهل همسرش یا فرزندش فوت کرد، با ثبت درخواست در سایت منادا نقل و انتقالات قادر به میهمانی به دیگر واحدها خواهند بود. مدارک لازم برای ثبت نام بر اساس مرگ والدین، همسر یا فرزند در سایت منادا monada.iau.ir :

 •  ارائه گواهی فوت صادر شده از سوی اداره ثبت احوال
 •  ارائه کپی صفحات اول و دوم شناسنامه دانشجو، والدین  یا همسر یا فرزند فوتی وی

شرایط و مدارک انتقالی همسر و فرزندان کارکنان و هیات علمی دانشگاه

کارکنانی که به صورت رسمی و تمام وقت در دانشگاه خدمت می‌کنند و اعضای هیات علمی، همسر یا فرزندانشان در صورت کسب 90% نمره قبولی آخرین فرد پذیرفته شده و وجود شرایط لازم، مجاز به انتقالی به نزدیکترین محل خدمت وی خواهند بود. مدارک لازم برای انتقالی همسر و فرزندان کارکنان و هیات علمی دانشگاه در سایت منادا:

 •  معرفی نامه از سوی محل خدمت کارمند و عضو هیات علمی
 •  ارائه اخرین حکم کارگزینی هیات علمی یا کارمند
 • ارائه کپی صفحات اول و دوم شناسنامه دانشجو و والدین
 •  ارائه کپی صفحات سند ازدواج در صورتی که دانشجو همسر کارمند یا هیات علمی باشد.

شرایط و مدارک دانشجویان مشمول ماده 71 قانون خدمات کشوری

چنانچه دانشجو جزء وزرا، نمایندگان مجلس، معاونین رئیس جمهور، استاندار، سفرا  یا همسر و فرزندان آن ها باشند، با ثبت درخواست خود درسایت منادا  monada.iau.ir می‌توانند به نزدیکترین شهر یا محل اشتغال انتقالی یا مهمانی بگیرند. البته این به شرطی است که افراد مذکور در طول تحصیل به انجام وظیفه مشغول باشند. مدارک لازم برای مشمولین مشمول ماده 71 قانون خدمات کشوری در سامانه منادا monada.iau.ir:

 •  ارائه کپی صفحات اول و دوم شناسنامه دانشجو و یا فرد دارای مسئولیت
 •  ارائه معرفی نامه ای که به تایید بالاترین مقام سازمان رسیده باشد

شرایط و مدارک انتقال ورزشکاران و قهرمانان ملی

اگر دانشجو عضو یکی از تیم‌های ملی ورزشی بوده و اسناد معتبر را ارائه دهد، از طریق تکمیل مدارک درسایت منادا monada.iau.ir قادر به اخذ مهمانی به سایر دانشگاه‌ها خواهد بود. علاوه بر این، قانون مذکور در مورد دانشجویان حاضر در تیم‌‍های ورزشی باشگاه فرهنگی ورزشی دانشگاه آزاد نیز  صدق می‌کند. مدارک لازم برای انتقال ورزشکاران و قهرمانان ملی monada.iau.ir:

 •  ارائه حکم قهرمانی یا بین المللی
 •  ارائه معرفی نامه از سوی فدراسیون مربوطه

شرایط اختصاصی انتقال ورزشکاران و قهرمانان ملی

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می‌توانید با مشاوران و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا در این مورد شما را راهنمایی کنند.

شرایط و مدارک فارغ التحصیلان مدارس سما

دانشجویانی که از دبیرستان‌های سما فارغ التحصیل شده‌اند و 4 سال آخر را در آن ها به سر برده‌اند، در صورت تایید معاونت سازمان و کسب 90% نمره قبولی آخرین فرد پذیرفته شده، در بدون پذیرش قادر به ثبت نام در سایت منادا می‌باشند. مدارک لازم فارغ التحصیلان مدارس سما در سایت منادا:

 • ارائه کارنامه قبولی داوطلب در آزمون ورودی دانشگاه
 •  ارائه کارنامه چهار سال آخر دبیرستان به همراه تاییدیه محل تحصیل

کال تو اکشن تماس

کال تو اکشن تماس

مشکل سامانه منادا دانشگاه آزاد

یکی از مشکلات سامانه منادا که برخی از کاربران با آن موجه می‌شوند، عدم امکان ورود به سایت منادا است یا پس از ورود به سامانه امکان رفتن به مرحله بعدی را ندارند. این مشکل دو دلیل دارد، یکی از دلایل می‌تواند این باشد که اگر متقاضی در بازه زمانی خارج از زمان‌های اعلام شده وارد سامانه monada.iau.ir شود و دلیل دیگر این است که این امکان وجود دارد سایت دچار مشکل فنی شده و امکان ارائه خدمات ندارد؛ بنابراین دانشجویان بهتر است ابتدا از شرایط میهمانی دانشگاه آزاد اسلامی مطلع شوند و بعد برای ثبت درخواست در این سامانه اقدام کنند تا با مشکل جدی مواجه نشوند.

 

 

پادکست صوتی مقاله منادا دانشگاه آزاد

 

برای دریافت pdf مقاله منادا دانشگاه آزاد کلیک نمایید.

4.3/5 - (7 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تماس با کارشناس مرتبط برای انتقالی و مهمانی دانشگاه آزاد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای درخواست نقل و انتقال دانشگاه آزاد به کجا مراجعه کنیم؟

متقاضیان لازم است که به سامانه منادا دانشگاه آزاد به آدرس monada.iau.ir مراجعه نمایند.

برای اخذ انتقالی یا مهمانی دانشگاه آزاد چه شرایطی لازم است؟

در این مقاله می‌توانید شرایط لازم جهت موافقت با درخواست انتقالی دانشگاه آزاد را مطالعه کنید.

برای ورود به سامانه منادا چه اطلاعاتی مورد نیاز است؟

همان‌طور که در مقاله ذکر‌ شده‌ است، داوطلبان برای ورود به این سامانه به کد ملی و شماره دانشجویی یا شناسه انتخاب رشته نیاز دارند.

نظرات

148 دیدگاه دربارهٔ «سامانه منادا دانشگاه آزاد اسلامی + ورود سایت monada.iau.ir»

 1. Avatar photo مسیح گفت:

  سلام در بخشی که مدارک درخواست شده ۱- دلیل کتبی مهمانی و ۲- سایر مدارک ( مستندات مرتبط با تقاضای ذکر شده ) خواسته شده! برای این (مستندات) چه چیزی رو باید بارگذاری کنم؟
  ممنون

  1. Avatar photo کارشناس 2 گفت:

   سلام وقت به خیر
   سامانه منادا از تاریخ ۱۲ تیر ماه برای ثبت درخواست مهمانی و انتقالی فعالی شده است.یکی از گزینه ها مدارکِ مربوط به علت انتقالی شماست.
   برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس مربوطه سرکار خانم همامی داخلی ۱۰۲ از ساعت ۱۲ الی ۲۰ روزهای شنبه تا پنجشنبه از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش کد و صفر با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ تماس بگیرید.

 2. Avatar photo Parsa گفت:

  برای وارد شدن به سامانه منادا بدون شماره دانشجویی باید چیکار کرد؟

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر
   در سایت منادا امکان ورود بدون شماره دانشجویی امکان پذیر نیست

 3. Avatar photo مهسا گفت:

  سلام وقت بخیر من 29 دی انتقالیم رو ثبت کردم ولی جوابش نیومده تو سایت نوشته که درخواست شما در حال بررسی در واحد مبدا میباشد 7بهمن هم انتخاب واحدم شروع میشه هر چقدرم پیگیری میکنم از دانشگاه میگن میاد من چیکار میتونم بکنم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   شما باید منتظر باشید تا تاییدیه نهایی را بگیرید

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • مشاهده نمرات در آموزشیار

  مشاهده نمرات در آموزشیار + دریافت کارنامه و ثبت اعتراض

  مشاهده نمرات در آموزشیار برای کلیه دانشجویانی که امتحانات پایان ترم خود را طی کرده و پروژه‌های خود را به استادان ارائه دادند، در زمان مشخصی برقرار می‌باشد. این دانشجویان پس از مشاهده ترم نمرات آموزشیار در صورت لزوم می‌توانند...
 • شهریه دانشگاه آزاد

  شهریه دانشگاه آزاد 1403 + جدول ثابت و متغیر مقاطع مختلف

  شهریه دانشگاه آزاد به دو بخش ثابت و متغیر تقسیم می‌شود. شرایط دانشجویان ورودی با کنکور و بدون کنکور در پرداخت هزینه هر نیمسال تحصیلی یکسان است و در ابتدای هر ترم باید جدول شهریه دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف...
 • azmoon.org

  azmoon.org + ورود سیستم ثبت نام دانشگاه آزاد مهر ۱۴۰۳

  ثبت نام و پذیرش دانشگاه آزاد از طریق سایت azmoon.org امکان پذیر است. این سایت، به‌عنوان سامانه ثبت نام، انتخاب رشته و مشاهده نتایج دانشگاه آزاد راه اندازی شده است. متقاضیانی که مایل به تحصیل در این دانشگاه هستند می‌توانند...
 • دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

  دانلود دفترچه بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۱۴۰۳ – pdf سوابق تحصیلی

  دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد شامل اطلاعات کاملی درباره شرایط و ضوابط پذیرش دانشجویان بدون نیاز به شرکت در کنکور سراسری است. این دفترچه شامل بخش‌هایی درباره مدارک مورد نیاز، رشته‌های تحصیلی موجود، شرایط اختصاصی هر رشته، و...
تماس با مشاور