تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
منابع درسی کنکور سراسری

منابع درسی کنکور سراسری 1401

منابع درسی کنکور سراسری
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

قبولی در کنکور 1401 نیازمند مطالعه دقیق منابع درسی کنکور سراسری 1401 می باشد. با توجه به اینکه در سال گذشته ما دو دسته از داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری را داشتیم، بنابراین یکی از مهم ترین سوالاتی که برای شرکت کنندگان در کنکور به وجود می آید، این است منابع درسی کنکور سراسری 1401 از نظر مشاوران تحصیلی و سازمان سنجش چیست؟ و برای قبولی در رشته مورد علاقه خود بهترین منابع کنکور نظام جدید شامل چه کتبی می باشد؟

منابع درسی کنکور سراسری 1401 را می توان به ترتیب اولویت و بر اساس کیفیت هر یک از منابع کمک آموزشی طبقه بندی نمود. همچنین یکی از موارد دیگر دسته بندی معمول این منابع به صورت عمومی و اختصاصی می باشد. بهترین منابع کنکور نظام جدید در هر یک از دروس به تناسب کیفیت انتشارات مختلفی که اقدام به تهیه کتب کمک آموزشی می نمایند، می تواند متفاوت باشد.

 

آیا منابع کمک آموزشی برای داوطلبان نظام قدیم که قصد شرکت در کنکور نظام جدید را دارند با دانش آموزان نظام جدید یکسان است؟

بهترین منابع عمومی کنکور سراسری شامل چه کتابی می باشد؟

منابع درسی کنکور تجربی شامل چه دروسی می باشد؟

آیا قبولی در دانشگاه های دولتی پس از مطالعه این منابع امکان پذیر خواهد بود؟

 

 

 

جهت اطلاع دقیق از کلیه منابع درسی کنکور سراسری 1401 – بهترین منابع کنکور نظام جدید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

منابع درسی کنکور سراسری چیست؟

همانطور که می دانید منابع مطالعه کنکور در هر رشته متفاوت می باشد. در واقع به طور کلی منابع مطالعه کنکور را می توان به دو دسته تقسیم نمود. یک دسته این منابع شامل دورسی است که به صورت مشترک بین تمامی رشته ها یکسان می باشد. بدین معنا که تفاوتی ندارد شما قصد شرکت در کدام گروه آزمایشی را دارید مطالعه این دروس بین تمامی رشته ها مشترک خواهد بود.

دسته بندی دیگری که می توان در رابطه با منابع درسی کنکور سراسری 1401 داشت، تقسیم دروس مختلف به دروس اصلی و کمک آموزشی می باشد. به عنوان مثال دروس اصلی همان دروسی است که شما در طول دوران تحصیل خود و در دبیرستان متوسطه اول داشته اید و دروس کمک آموزشی نیز، دروسی خواهند بود که شما برای فهم و مطالعه بیشتر مطالب درسی آن را مطالعه خواهید نمود.

بنابراین آنچه که با عنوان منابع درسی کنکور سراسری 1401 ذکر می شود، شامل دروس مختلف برای هر گروه آزمایشی به همراه کد هر یک از کتب می باشد.بنابراین  بهترین منابع مطالعه کنکور سراسری همان منابعی است که شما با مطالعه آن می توانید به تمامی سوالات مفهومی و همچنین سطوح مختلف آشنا شده و تسلط کافی یابید. در ادامه به معرفی برخی از این دروس خواهیم پرداخت.

 

 

 

 

 

ابتدا از نام منابع درسی کنکور سراسری 1401 اطلاع دقیق یابید و پس از آن به صورت دقیق به مطالعه این منابع و نکته برداری و تست زنی بپردازید.

 

 

 

 

 

 

جهت اطلاع دقیق از موارد ممنوعیت شرکت در کنکور کلیک کنید.

 

 

منابع عمومی درسی کنکور سراسری 

 

منابع عمومی درسی کنکور سراسری 99

منابع عمومی درسی کنکور سراسری

 

منابع عمومی برای تمامی رشته ها مشترک می باشد. اما این در برخی از دروس در گروه های آزمایشی مختلف می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال با توجه به اهمیت ویژه ای که درس ادبیات و همچنین عربی برای رشته انسانی خواهد داشت، طبیعی است که تفاوت هایی با رشته های دیگر داشته باشد. به همین دلیل برخی از کتب ادبیات و همچنین عربی برای رشته ادبیات و علوم معارف اسلامی با سایر رشته ها متفاوت خواهد بود.

توصیه ما به تمامی داوطلبان عزیز این است که به هیچ عنوان برای قبولی در هر گروه آزمایشی که هستید، دروس عمومی را دست کم نگیرید. زیرا حتی در صورتی که شما درصدهای بالایی را در دروس تخصصی خود داشته باشید اما موفق به کسب درصد بالا در دروس عمومی نشوید، امکان بالا بودن رتبه شما وجود نخواهد داشت و حتی ممکن است همین مسئله موجب شود که شما در رشته مورد علاقه خود پذیرفته نشوید.

از دیگر نکاتی که در رابطه با بهترین منابع کنکور نظام جدید لازم است مد نظر قرار دهید این است که هر انتشاراتی در برخی از دروس قوی و در برخی دروس دیگر ضعیف می باشد. به عنوان مثال انتشارات گاج در درسی همانند دین و زندگی بسیار کتاب مناسبی خواهد بود و به شما کمک خواهد نمود. اما همین انتشارات ممکن است در درس زبان شما را به سطح 80 درصد و یا بالاتر از آن نزدیک نکند.

 

 

برای اطلاع دقیق از مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری کلیک کنید.

 

منابع درسی کنکور سراسری رشته تجربی

 

یکی از اهداف بسیاری از داوطلبانی که در کنکور تجربی شرکت می نمایند، قبولی در رشته پزشکی می باشد. که برای این قبولی لازم است بودجه بندی کنکور تجربی را مد نظر قرار دهید. زیرا بر سوالات کنکور در هر کتاب بر اساس همین بودجه بندی تعیین می شوند  یکی از کمک های بسیار مناسبی که به شما خواهد کرد علاوه بر اطلاع از نکات مهم ، کمک به جمع بندی مطالب مهم کتاب خواهد بود.

آنچه در تصویر منابع درسی کنکور سراسری ملاحظه می نمایید، مربوط به داوطلبان نظام جدید می باشد. ضرایب دروس کنکور تجربی در دروس مختلف ، یکی از مهم ترین مواردی است که شما با توجه به آن باید به برنامه ریزی درستی دست بزنید. به عنوان مثال بیشترین انژری شما باید صرف دروسی شود که بیشترین ضریب را در کنکور سراسری خواهد داشت.

با توجه به رقابت بسیار سنگین و نفس گیر در سال های اخیر در این گروه آزمایشی ، بهتر است با استفاده از  مشاوره رایگان کنکور تجربی ایران تحصیل از  منابع درسی کنکور سراسری بلکه از بهترین منابع کنکور نظام جدید نیز اطلاع دقیق یابید تا بتوانید به رتبه دلخواه خود در کنکور سراسری دست یابید و موفقیت خود را برای قبولی در این رشته تضمین نمایید. همچنین سایر داوطلبان در گروه های آزمایشی مختلف نیز با برقراری ارتباط با متخصصین ایران تحصیل می توانند در رابطه با منابع درسی کنکور سراسری اطلاعات لازم را کسب نمایند.

 

 

برای اطلاع دقیق از منابع کنکور هنر سازمان سنجش کلیک کنید.

 

بهترین منابع کنکور نظام جدید

 

بهترین منابع کنکور نظام جدید

بهترین منابع کنکور نظام جدید

 

بهترین منابع کنکور نظام جدید همان منابع کمک آموزشی است که به شما برای موفقیت در کنکور بسیار کمک خواهد نمود. یکی از سوالات داوطلبان پس از مطالعه این مطلب ممکن است این باشد که چه تفاوتی بین انتشارت مختلف وجود دارد؟ قطعا همه این کتب با هدف بالا بردن مهارت دانش آموزان تالیف شده است اما برخی از آنان بسیار بهتر از دیگر انتشارات در این راه موفق شده اند. به همین دلیل مطالعه این منابع موفقیت بیشتری را به ارمغان خواهد آورد.

یکی دیگر از سوالات سایر داوطلبان در رابطه با بهترین منابع کنکور نظام جدید این است که آیا می توان بدون مطالعه این کتب و تنها با مطالعه بیشتر منابع درسی کنکور سراسری موفقیت لازم را به دست آورد؟ پاسخ ما متاسفانه و یا خوشبختانه منفی است. زیرا رویکردی که در سال های اخیر شاهد آن بوده ایم این است که متاسفانه مطالعه این کتب به تنهایی کفایت نخواهد کرد و مطالعه دقیق این منابع می تواند به هدف شما جامعه عمل بپوشاند.

برای اطلاع دقیق متقاضیان عزیز در تمامی رشته ها در رابطه با منابع درسی کنکور سراسری و همچنین اطلاع از بهترین منابع کنکور نظام جدید راه های ارتباطی مشاوران ایران تحصیل با کلیه داوطلبان کنکور سراسری باز می باشد. تا با استفاده از برقراری این ارتباط بتوانید به پاسخ کلیه سوالات خود دست یابید. مشاورین ایران تحصیل همه روزه ، حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

پاسخ به سوالاتی پیرامون بهترین منابع درسی کنکور سراسری

آیا از منابع کمک آموزشی کنکور و نکات موجود در آن سوال تهیه می شود؟

برای کنکور همیشه کتب اصلی بهترین منبع خواهد بود. در واقع ما می توانیم به دو صورت به سوال شما پاسخ دهیم. در نگاه اول این است که همیشه طراحان سوالات کنکور، نگاه و نظری به سوالات و همچنین درس نامه های منابع کمک آموزشی دارند. زیرا این کتاب ها کمک می نمایند تا داوطلبات سطح بالاتری را در کنکور تجربه نمایند و همین مسئله موجب می شود تا آنان رقابت و سطح سوالات را تغییر دهند. نگاه دوم این است که انتشارات و همچنین کارشناسانی که اقدام به طرح و تالیف این کتب ها می نمایند،  عموما از تجربیات سال های گذشته در رابطه با سوالات کنکور اقدام به تهیه درسنامه ها می نمایند. به همین دلیل در واقع شاید این نکات همان درس هایی است که شما با سال ها شرکت در کنکور به دست خواهید آورد.

اهمیت تهیه منابع کمک آموزشی برای دروس عمومی چقدر می باشد؟

باید پذیرفت که 40 درصد کسب رتبه و همچنین پذیرش شما در کنکور وابسته به همین دروس عمومی می باشد. و هرگز نباید اهمیت این دروس را نادیده گرفت و یا اینکه گمان کنید این دروس نقش پررنگی در قبولی و پذیرش شما نخواهند داشت. زیرا در صورتی که شما حتی دروس تخصصی را به خوبی پاسخ دهید ولی در دروس عمومی موفقیت لازم را کسب ننمایید، امکان موفقیت شما بسیار کاهش خواهد یافت. همچنین یک حقیقت تلخ وجود دارد که بدون مطالعه دقیق منابع کمک آموزشی نمی توانید درصدهای بالا در هیچ یکی از دروس داشته باشید.

بنده دیپلم ریاضی دام و کتب های کمک آموزشی ریاضی و فیزیک و شیمی را خریداری نموده ام اما حال می خواهم در کنکور تجربی ثبت نام نمایم آیا این منابع می تواند برای این گروه آزماشیی نیز مفید باشد؟

من لیسانس خود را سال 84 اخذ نموده ام آیا باید منابع کنکور نظام جدید را مطالعه نماییم؟

منظور شما از بهترین منابع کنکور نظام جدید همان کتاب هایی است که داوطلبان معرفی می نمایند یا اینکه این منابع نظر کارشناسان کنکور می باشد؟

برای کنکور از کجا شروع کنم؟

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر در رابطه با منابع درسی کنکور سراسری  و همچنیبن دریافت پاسخ سوالات خود، با مشاوران ایران تحصیل به شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط

شرایط شرکت در کنکور سراسری 

کنکور مجدد بعد از لیسانس

ثبت نام کنکور 

ترمیم معدل چیست؟

بودجه بندی کنکور 

منابع درسی کنکور سراسری

بهترین منابع کنکور نظام جدید

5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

بهترین منابع کنکور چه منابعی هستند؟

منابعی که شما با مطالعه آن می توانید به تمامی سوالات مفهومی و همچنین سطوح مختلف آشنا شده و تسلط کافی یابید.

آیا این کافی است که فقط به مطالعه کتب اصلی بسنده کنیم؟

خیر، برای کسب رتبه قابل قبول بهتر است از منابع کمک آموزشی هم استفاده کنید که در مقاله به آنها اشاره شده است.

لیست منابع کنکور سراسری از طریق چه سازمانی معرفی میشود؟

لیست منابع کنکور سراسری از طریق سازمان سنجش اطلاع رسانی میشود.

برای مطالعه تمام منابع معرفی شده باید چطور برنامه ریزی را انجام داد؟

برای مطالعه تمام منابع معرفی شده و برنامه ریزی دقیق بهتر است با مشاوران کنکور ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور