ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

آیین‌نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا ۱۴۰۲ + موارد منع | ایران تحصیل

آیین‌نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیین‌نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا چگونه است؟ در صورت رد شدن در معاینات پزشکی ناجا ۱۴۰۲ چیکار باید کرد؟ موارد منع استخدام پزشکی ناجا چیست؟ آیا مراحل معاینات پزشکی استخدامی ناجا ۱۴۰۲ مشخص شده است؟ آیا موارد منع استخدام نیروی انتظامی بانوان مشخص شده است؟

این‌ها معمولاً سوالاتی هستند که داوطلبان استخدامی ناجا از خود می‌پرسند تا بتوانند بر اساس آن‌ها آمادگی خود را برای قبولی در آیین‌نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا انجام دهند. سازمان ناجا مانند سازمان‌های دولتی دیگر برای داوطلبان خود علاوه بر آزمون کتبی، معاینات پزشکی نیز انجام می‌دهد که همه باید در آن قبول شوند. زیرا داوطلبان باید برای حسن انجام وظایف خود حداقل توانایی جسمی و روحی داشته باشند.

بنابراین کسانی که برای اولین بار قصد دارند در این آیین‌نامه شرکت کنند، در این خصوص اطلاعاتی را کسب کنند تا بر اساس آن‌ها در نیروی انتظامی ناجا قبول شوند. به همین دلیل در زیر قصد داریم در مورد مراحل آیین‌نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا و موارد منع آن صحبت کنیم.

 

در مورد استخدام سرباز در ناجا روی لینک کلیک کنید.

 

کلیه علاقه‌مندان آیین‌نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا، موارد منع معاینات پزشکی ناجا، رد شدن در معاینات پزشکی ناجا، موارد منع استخدام پزشکی ناجا، موارد منع استخدام نیروی انتظامی بانوان، معاینات پزشکی استخدامی ناجا و معیارهای استخدامی در معاینات پزشکی ناجا ۱۴۰۲ با شماره‌های زیر سامانه ایران تحصیل بدون گرفتن کد تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور

9099075307 تماس از استان تهران

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

منظور از معاینات پزشکی استخدامی ناجا چیست؟

در حال حاضر تمام کسانی که قصد دارند در نیروی انتظامی ناجا استخدام شوند باید علاوه بر آزمون کتبی در معاینات پزشکی و گزینش نیز قبول شوند. به طوری که آن‌ها طی مصاحبات عقیدتی، سیاسی و تحقیقات محلی باید در مرحله پایانی معاینه پزشکی قرار بگیرند تا استخدام رسمی‌شوند. اصول این معاینات پزشکی ممکن است هر سال تغییر کند. این معاینات برای خود حداقل و حداکثرهایی دارد که شما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن‌ها و موارد منع استخدام نیروی انتظامی بانوان و آقایان می‌توانید این مقاله را دنبال کنید.

 

رد شدن در معاینات ناجا

رد شدن در معاینات ناجا

 

در حال حاضر کلیه داوطلبان به دو روش گزینش ناجا و دانشگاه علوم انتظامی می‌توانند وارد ناجا شوند که در آن خانم‌ها برای استخدام در ناجا باید به دانشگاه علوم انتظامی بروند و نمی‌توانند به صورت مستقیم در گزینش ناجا استخدام شوند. البته در شرایط محدودی می‌توانند آن‌ها در سایت گزینش ناجا به صورت مستقیم شرکت کنند که کارشناسان ایران تحصیل می‌توانند در این خصوص آن‌ها را بیشتر راهنمایی کنند.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراکز گزینش نیروی انتظامی ناجا روی لینک کلیک کنید.

 

 

شرایط استخدام در نیروی انتظامی چیست؟

تمام کسانی که قصد دارند در ناجا استخدام شوند باید حداقل مدرک دیپلم داشته باشند و معدل آن‌ها بالای 14 باشد. همچنین سن آن‌ها بین 18 تا 23 باشد تا برای استخدامی در نیروی انتظامی به گزینش ناجا استان محل زندگی خود مراجعه کنند. بعد از مراجعه لازم است مدرک دیپلم و کپی برخی مدارک خود را نیز به آن‌ها ارائه دهند.

داوطلبانی که مدرک فوق دیپلم و لیسانس دارند باید معدل آن‌ها بالای 13 باشد. حداکثر سن برای داوطلبان فوق دیپلم 25 و برای داوطلبان لیسانس 27 می‌باشد. البته آن‌ها باید در رشته‌های تحصیلی مصوب ناجا تحصیل کرده باشند.

در صورتی که این داوطلبان مدرک فوق لیسانس، دکترای عمومی یا دکترای تخصصی داشته باشند، آنگاه شرط معدل برای آن‌ها وجود نخواهد داشت. اما سن دارندگان فوق لیسانس باید حداکثر 28، دکترای عمومی و دکترای تخصصی 33 سال ‌باشد. رشته‌های تحصیلی آن‌ها نیز باید در رشته‌های تحصیلی مصوب ناجا باشد.

 

 

جهت دریافت اطلاعات در مورد شرایط استخدام نیروی انتظامی روی لینک کلیک کنید.

 

 

خوب است بدانید که هر ساله رشته‌های مورد گزینش ناجا متفاوت است. بنابراین ممکن است رشته شما در سال جاری گزینش نداشته باشد. ولی در سال آینده نیرو بگیرد. به همین دلیل شما برای استخدامی در ناجا باید هر ساله به رشته‌های مورد نیاز آن مراجعه کنید تا بر اساس آن‌ها بتوانید در استخدامی نیروی انتظامی شرکت کنید. کارشناسان ایران تحصیل می‌توانند در این مورد شما را بیشتر راهنمایی کنند.

داوطلبانی که در این مدت به خدمت سربازی رفته‌اند به حداکثر سن آن‌ها 2 سال اضافه می‌شود. هم‌چنین کسانی که جزو بسیج فعال، خانواده شهدا، ایثارگر، حافظ حداقل یک جز قرآن، قهرمان ورزشی استانی یا کشوری یا این که پدر مادر آن‌ها در کادر یا بازنشسته نیروهای مسلح باشند، امتیازهای ویژه‌ای را در نظر گرفته است. آن‌ها در صورت تمایل برای استخدامی در نیروی ناجا باید گواهی معتبر خود را ارائه دهند و حداقل معدل آن‌ها 12 و قد 165 سانتی‌متر داشته باشند.

 

 

برای مدارک لازم استخدام نیروی انتظامی روی لینک کلیک کنید.

 

 

موارد منع استخدام ناجا

 

آیین‌نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا ۱۴۰۲ چگونه است؟

همان‌گونه که می‌دانید آخرین مرحله برای استخدامی در ناجا انجام معاینات پزشکی است تا در آن بتوانید به صورت رسمی استخدام شوید. در حال حاضر این آیین‌نامه برای خود موارد منع استخدام نیز دارد که داوطلبان باید از آن عبور کنند. در حال حاضر این آیین‌نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا در کشور به صورت زیر می‌باشند:

 • از داوطلبان یک نوار قلب می‌گیرند.
 • دندان‌های آن‌ها را معاینه می‌کنند تا اگر نیازی به رسیدگی باشد آن را درست و ترمیم کنند.
 • پزشک عمومی از نظر پوست، جای زخم، پاها، عضلات و غیره را معاینه می‌کند. آلت و بیضه داوطلبان را نیز مورد معاینه قرار می‌دهند تا اگر دچار مشکل خاصی باشند آن را برطرف کنند. به عنوان مثال اگر داوطلبان بیماری واریکوسل داشته باشند در صورت امکان آن را درمان می‌کنند. ولی اگر نوع درجه 3 باید، آنگاه طبق قانون خدمت سربازی، معاف دائم می‌شوند. اما درجه یک و درجه دو آن معاف از رزم می‌باشد. در مرحله آخر نیز پزشک عمومی وزن و قد داوطلبان را اندازه‌گیری می‌کند تا بین معیارهای استاندارد این سازمان باشد. در غیر این صورت آن‌ها را رد می‌کنند تا داوطلب در صورت لزوم بعد از رسیدن به حد نرمال سازمان دوباره در معاینات پزشکی استخدامی ناجا شرکت کند. حال شما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وزن و قد مورد قبول آیین‌نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا ۱۴۰۲ و موارد منع استخدام پزشکی ناجا می‌توانید با کارشناسان این سامانه صحبت کنید.
 • برای قبولی در استخدامی نیروی ناجا باید تست ورزش نیز انجام دهید. این تست ممکن است 40 تا دراز نشست یا 60 تا شنا روی زمین در یک دقیقه باشد یا این که ممکن است از داوطلبان یک دو استقامتی حداقل 4 دور به اندازه دور زمین فوتبال بگیرند یا از آن‌ها بخواهند که مسافت مشخصی را در زیر 10 ثانیه بدوند.

 

 

برای استخدام نیروی انتظامی ناجا کلیک کنید.

 

 

 موارد منع استخدام ناجا

 

مراحل استخدام در نیروی انتظامی ۱۴۰۲

بعد از این که طبق آیین‌نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا قبول شدید، آنگاه مراحل بعدی برای استخدام رسمی در نیروی انتظامی چیست؟

خوب است بدانید که بعد از آن که برگه مهر شده پزشکی اولیه را دریافت کردید، آنگاه برای گزینش بعدی باید در یک زمان مقرر شده به سازمان ناجا مراجعه کنید تا برای شما یک پرونده تشکیل دهند. برای تشکیل پرونده باید اطلاعاتی مانند مشخصات فردی، خانوادگی، معرف و غیره ارائه دهید. همچنین باید کپی مدارکی را بدهید که توسط سازمان ناجا به شما اعلام می‌شود.

سپس از داوطلبان انگشت‌نگاری می‌گیرند که هزینه این کار باید به حساب ناجا واریز کنند. قیمت آن ممکن است برای هر سال متفاوت باشد که شما برای به دست آوردن آخرین هزینه انگشت نگاری سال ۱۴۰۲ می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

یکی دیگر از مراحل استخدامی نیروی انتظامی روخوانی قرآن می‌باشد که در آن باید تمام داوطلبان حداقل یک صفحه از قرآن را روخوانی کنند تا بتوانند برگه تاییدیه بگیرند. البته در صورتی که قبول نشدند می‌توانند باید در زمان دیگری مراجعه کنند.

 

 

برای استخدام درجه داری نیروی انتظامی روی لینک کلیک کنید.

 

 

موارد منع استخدام پزشکی ناجا

همان‌طور که میدانید نیروی انتظامی دستورالعمل‌های خاصی را برای استخدام نیروهای خود دارد تا شرایط جسمانی و سلامتی آن‌ها را تضمین کند. این شرایط برای رده‌های شغلی مختلف متفاوت خواهد بود که داوطلب باید تمام آن‌ها را تکمیل کند. اما در صورتی که اگر یک یا چند مورد از موارد منع استخدام نیروی انتظامی بانوان یا آقایان را داشته باشند، آنگاه مردود خواهند شد. مثلاً اگر وزن داوطلبان بر اساس قد آن‌ها استاندارد نباشد قبول نخواهند شد. ولی داوطلب می‌تواند پس از درمان مشکل خود، معاینات پزشکی را ادامه دهد. اما در صورتی که مشکل آن‌ها قابل درمان نباشد، آنگاه برای همیشه رد خواهند شد.

البته نیروی انتظامی برای داوطلبان علاقه‌مند به استخدام در این سازمان فرصت دیگری را نیز فراهم کرده است که در آن می‌توانند به معاینات پزشکی خود اعتراض کنند. سپس برای بررسی‌های دقیق‌تر به پزشک متخصص مراجعه کنند. بنابراین موارد منع استخدام پزشکی ناجا بر اساس شغل درخواستی آن‌ها متفاوت خواهد بود.

 

 

موارد منع استخدام نیروی انتظامی بانوان

 

 

 

برای رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین روی لینک کلیک کنید.

 

 

در معاینات پزشکی ناجا چه چیزهایی را بررسی می‌کنند؟

 1. ارتوپد: در این بخش وزن و قد داوطلبان را اندازه‌گیری می‌کنند تا متعادل باشد. هم‌چنین در آن فاصله بین دو زانو را در حالت ایستاده بررسی می‌کنند تا فاصله آن‌ها بیشتر از یک انگشت نباشد. البته قسمتی از بدن داوطلب نیز شکسته نباشد.
 2. روانپزشکی: در این بخش به جراحات ناشی از تیغ، چاقو یا هر خط خوردگی به هر شکلی دقت می‌کنند. به طوری که اگر از نظر پزشکی خود زنی یا شرور باشد، مردود خواهند شد.
 3. ارولوژی و جراحی عمومی: پزشکان در این بخش بیضه‌ها و آلات جنسی داوطلبان را معاینه می‌کنند، در صورتی که در آن سابقه بیماری MS یا چسبندگی وجود داشته باشد یا این که فرد عادت خود ارضایی داشته باشد، رد خواهد شد.
 4. پوست و مو
 5. چشم پزشک: در این بخش داوطلب از نظر چشم در سه مرحله میزان دید (10/10)، آستیگمات (تا 25 صدم اشکال ندارد) و کور رنگی معاینه می‌شوند که در صورت تایید باید سه مهر جداگانه داشته باشند.
 6. دندان‌پزشک: یکی از موارد رد شدن در معاینات پزشکی ناجا این است که داوطلب بیش از 4 دندان پر شده داشته باشد یا این که یکی از دندان‌های آن وجود نداشته باشد. هم‌چنین در صورتی که داوطلبان عفونت دندان و لثه داشته باشند نیز در این بخش طبق آیین‌نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا قبول نخواهند شد.
 7. قلب و عروق: یکی از موارد رد شدن در معاینات پزشکی ناجا این است که داوطلب مشکلات قلبی و عروقی داشته باشد. به همین دلیل پزشک ناجا قلب داوطلب را اکو می‌کند و فشار خون او را اندازه می‌گیرد تا در صورتی که مشکلی داشته باشد آن را رد کند.

 

 

در مورد استخدام نیروی انتظامی زن روی لینک کلیک کنید.

 

 

موارد منع استخدام ناجا

 

 1. اعصاب و روان: اعصاب و روان یکی از موارد منع استخدام نیروی انتظامی بانوان و آقایان است. به همین دلیل دکتر، داوطلب را در حالت ایستاده قرار داده و از او می‌خواهد که دست‌هایش را به سمت جلو باز کند. حالا از او سوالاتی را می‌پرسد که باید جوابش را بدهد. ممکن است بین سوال‌های دکتر 5 دقیقه تاخیر وجود داشته باشد که در این مدت زمان نباید دست‌های داوطلب بلرزد. در صورتی که دست‌هایش لرزید، آنگاه مردود می‌شود.
 2. گوش و حلق و بینی: طبق آیین‌نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا داوطلب باید از نظر گوش، حلق و بینی سالم باشد. به همین دلیل پزشک متخصص او را معالجه کرده و در صورتی که بیماری‌هایی مانند آسم، تنگی نفس، سینوزیت و غیره داشته باشد رد خواهد شد.

در صورتی که داوطلب بتواند در این مراحل قبول شود، باید برگه تست‌های پزشکی مهر خورده خود را به همراه یک قطعه عکس به بخش پذیرش بدهد تا آن‌ها برگه جدیدی را به نام کارت پایش (کارت مخصوص مهر و امضا: آزمایش خون و ادرار، تست ورزش، مصاحبه و آزمون کتبی عقیدتی سیاسی، مصاحبه امنیتی و فرماندهی و غیره) را به او ارائه دهند. بنابراین داوطلبان بعد از انجام این مراحل برای آزمایش خون و ادرار اقدام کنند.

 

کلیه علاقه‌مندان آیین‌نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا، موارد منع معاینات پزشکی ناجا، رد شدن در معاینات پزشکی ناجا، موارد منع استخدام پزشکی ناجا، موارد منع استخدام نیروی انتظامی بانوان،معاینات پزشکی استخدامی ناجا و معیارهای استخدامی در معاینات پزشکی ناجا ۱۴۰۲ با شماره‌های زیر سامانه ایران تحصیل بدون گرفتن کد تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور

9099075307 تماس از استان تهران

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

خلاصه مطلب

 به دلیل اهمیت بالای معاینات پزشکی در استخدامی نیروی انتظامی تلاش کردیم تمام جوانب مختلف آن را مورد بررسی قرار دهیم. به طوری که در آن شما با در نظر گرفتن معیارهای انتخاب نیروی انتظامی و معاینات پزشکی آن می‌توانید در آزمون استخدامی آن شرکت کنید. در حین مقاله در مورد موارد منع و معاینات پزشکی آن نیز صحبت کردیم. حال اگر شما نیاز به هر گونه سوال یا اعتراضی در مورد نتایج پزشکی معاینات پزشکی ناجا داشته باشید می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

 

جهت دانلود پی دی اف این مقاله کلیک کنید.

 

4.3/5 - (3 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا در صورت رد شدن در معاینات پزشکی ناجا امکان اعتراض وجود دارد؟

شما در صورتی که در معاینات پزشکی ناجا رد شدید می‌توانید اعتراض کنید تا توسط پزشک دیگری معاینه شوید.

طبق آیین‌نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا داوطلبان توسط چند پزشک مختلف معاینه می‌شوند؟

معمولاً تمام داوطلبانی که قصد دارند در نیروی انتظامی ناجا استخدام شوند توسط چندین پزشک معاینه می‌شوند. چشم پزشک، روانشناس، اعصاب و روان، شنوایی، گوش، حلق و بینی، رادیولوژی، آزمایش خون، آزمایش اعتیاد و واکسن مننژیت از جمله آن‌ها است.

 موارد منع استخدام پزشکی ناجا ۱۴۰۲ چیست؟

همان‌گونه که در بالا اشاره کردیم تمام معاینات پزشکی مذکور توسط پزشک عمومی یا متخصص انجام می‌گیرند. اگر شما توسط پزشکی تایید نشدید، رد خواهید شد. بنابراین موارد منع استخدام نیروی انتظامی بانوان و آقایان بر اساس نوع شغل آن‌ها متفاوت خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موارد منع استخدام پزشکی ناجا می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

 

 

 

 

نظرات

 1. ابوالفضل
  ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۴

  آیا سابقه تشنج خفیف کنه استخدام داره؟
  دو سال دارو قطع شده و غیر فعاله

  • tahmasebi
   ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

   سلام دوست عزیز اگر دارو هاتون قطع شده باشد و مشکل جدی در این زمینه نداشته باشید امکان استخدام رو دارید.

 2. امیر
  ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۹

  اتروفی بیضه منع استخدام دارد

  • tahmasebi
   ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵

   سلام دوست عزیز اگر مسئله ی شما جدی و مهم باشد مانع استخدام خواهد شد، نظر قطعی بستگی به پزشک مربوطه دارد.

   • محمد
    ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۳

    سلام ببخشید از کجا میفهمن که طرف سابقه عادت به خودارضایی دارد؟

    • rahdar
     ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

     سلام وقت بخیر .
     در تست های پزشکی این موارد بررسی نمیشود

 3. محمد
  ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۵

  سلام وقتتون بخیر یه سوال داشتم کسی که سیگاری باشی سیگار بکشه مشکل واسش پیش میاد؟

  • rahdar
   ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

   سلام وقت بخیر.
   بستگی به مقدار و شدت آن دارد و ممکن است مشکل ایجاد کند .

 4. علی اکبرجرجندی
  ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۶

  سلام خداقوت خسته نباشید.
  میخواستم بدانم آیا درجه داری نیروی انتظامی پذیرش دارد؟
  اگرپذیرش دارد؟
  تاچه تاریخی؟چه رشته هایی میپذیرد؟
  آیا شاخه کاردانش،رشته:گرافیک رایانه‌ای هم میپذیرد؟
  ممنونتون میشوم لطف کنید راهنمایی کنید.
  باتشکر

  • مشاور ملکی
   ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۶

   سلام وقت بخیر
   برای درجه داری نیروی انتظامی پذیرش وجود دارد و تا 29 اسفند ثبت نام اولیه صورت می گیرد.معدل شما باید مورد بررسی قرار گیرد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با داخلی 109 تماس حاصل فرمایید.

 5. رضا
  ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۶

  سلام ببخشید من چشم هام استیکماته و مجموعا ۲ هستش (۱.۵و۰.۵هستش که به اصلاح پزشکی بهش به ترتیب استیکمات طبیعی و خفیف میگن خواستم بدونم واسه افسری ناجا احتمال در مرحله چشم پزشکی هست؟
  ممنون

  • مشاور محمدی
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

   سلام وقت به خیر
   از نظر سلامت جسمانی باید در بهترین حالت ممکن قرار گرفته باشید.

  • مشاور حمامی
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۹

   سلام وقتتون بخیر شرایط شما برای استخدام افسری باید تحت برسی مشاور قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 6. محدثه علی محمدی
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

  داشتن کامپوزیت در معاینات پزشکی موجب رد شدن میشه؟

  • مشاور اقازاده
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

   سلام وقت بخیر
   خیر احتمال رد شده بخاطر این مورد پایین میباشد اما باز بستگی به ارگان مربوطه دارد

 7. امیر
  ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۸

  سلام داشتن ویتیلیگو باعث رد شدن از پزشکی میشه

  • rahdar
   ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

   سلام وقت بخیر .
   به هرحال مشکلات پزشکی امکان دارد برای شما مشکل ایجاد کند و باعث رد شدن شما شود .

  • ماک
   ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

   سلام میخواستم بدونم هیپوسپادیاس خفیف برای استخدام افسری مشکل ساز میشه با تشکر

   • مشاور حمامی
    ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۶

    سلام وقتتون بخیر شرایط پزشکی شما باید تحت برسی مشاور قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 8. علیرضا
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۶

  سلام تواستخدامی فراجا افت شنوایی تاچن درصد رو قبول میکنن

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۲

   سلام وقت بخیر
   کم شنوایی هر دو گوش در فرکانس های چهارگانه بین ۲۵ تا ۵۰ دسی بل مورد پذیرش نیست

 9. علیرضا
  ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۸

  سلام کمیسیون تهران تاچن درصد افت شنوایی رو قبول میکنه ؟؟؟؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۳

   سلام وقت بخیر
   کم شنوایی هر دو گوش در فرکانس های چهارگانه بین ۲۵ تا ۵۰ دسی بل مورد پذیرش نیست

   • علیرضا
    ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۱

    یه گوش فقط باشه ۳۵قبول میکنن

    • مشاور ذوالنورنیا
     ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۱

     سلام وقت بخیر
     به نظر نهایی پزشک نظام وظیفه بستگی دارد.

 10. علیرضا
  ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۵

  سلام کمیسیون تهران تاچن درصد افت شنوایی رو قبول میکنه ؟؟؟؟
  ومنظور ازفرکانس های چهارگانه چیست

  • tahmasebi
   ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹

   سلام دوست عزیز سوال شما خیلی مبهم میباشد لطفا هدف از شنوایی سنجی خودتون رو تعیین کنید.

   • علیرضا
    ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۶

    منظورم اینه کمیسیون تهران تاچن درصد افت شنوایی رو قبول میکنه

    • مشاور ذوالنورنیا
     ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۳

     سلام وقت بخیر
     کم شنوایی هر دو گوش در فرکانس های چهارگانه بین ۲۵ تا ۵۰ دسی بل مورد پذیرش نیست

 11. Amin
  ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۰

  سلام وقت بخیر من روی ساق دستم به اندازه طولی ۱۰ثانت تتو دارم و روی سینم هم به اندازه طولی ۲ثانت و در حال لیزر درمانی هستم ایا امکانش هست قبول بشم ؟!

  • tahmasebi
   ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۲

   سلام دوست عزیز اگر مشکل جسمانی دیگری نداشته باشید احتمال قبولی شما بالاست.

 12. فرهاد
  ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۱

  اگه کسی HPVداشته باشه..رد میشه؟
  حتما باید درمان کنه بعد بره گزینش؟

  • مشاور صادقی
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

   سلام
   احتمال زیاد رد میشید

 13. معین
  ۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۱۵

  سلام من واریکوسل عمل کردم میتونم ثبت نام کنم برا استخدامی؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۶

   سلام وقت بخیر
   به نظر پزشک معاینه بستگی دارد . در صورتی که مشکل کاملا بطرف شده باشد مانعی ندارد .

 14. امیر
  ۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۶

  سلام خسته نباشید
  منابع ازمون ورودی افسری نیروی انتظامی چیه؟
  ایا کسی که یک زیگیل تناسلی داشته باشه باعث رد شدن میشه؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام
   برای راهنمایی در خصوص منابع تماس بگیرید
   بله احتمال رد شدن هست

 15. محمدحسین
  ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

  سلام من پزشکی اولیه درجه داری ناجا رفتم بعد بخاطر کوتاهی آشیل پا رد شدم و گفت زانو هات هم خیلی چسبیده بهم ضربدریه
  بعد گفت بیا کمیسیون به نظرتون رد میکنن یا نه؟ ممنون میشه پاسخ بدین.

  • tahmasebi
   ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۸

   سلام دوست عزیز شرایط شما بستگی نوع و شدت بیماری دارد.اگر زندگی روزمره ی شما دچار اختلال شده باشدبه احتمال بالا معاف از رزم خواهید شد. اما نظر قطعی بستگی به رای شورای پزشکی خواهد داشت.

 16. میلاد
  ۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۲

  سلام من بخاطر چربی خوب رد شدم حالا دوسال گذشته میتونم دوباره اقدام کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۴

   سلام وقت بخیر
   در صورتی که در سیستم ثبت نشده باشد و مشکل شما برطرف شده می توانید اقدام نمایید .

 17. Mehdi
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۳

  سلام خوبین؟
  من سیگاری ام و یه مدته حدودا یه سال سیگار میکشم، اما کم روزی در حد ۷،۸ نخ،بعد افسری فراجا تست خون یا ادرار یا اعتیاد مشخص میشه؟من چند روز نکشم تا مشخص نشه؟ لطف کنین راهنمایی کنین ممنون میشم ازتون

  • مشاور اقازاده
   ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۵

   سلام وقت بخیر
   معاینات پزشکی دقیق انجام میشود واگر مشکلی وجود داشته باشد احتمال رد شدن شما بالاست

  • علیرضا
   ۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۳

   سلام خوبین کمیسیون تهران تاچن درصد افت شنوایی روقبول میکنه

   • مشاور ذوالنورنیا
    ۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۴

    سلام وقت بخیر
    محدوده ی کم شنوایی هر دو گوش در فرکانس های چهارگانه بین ۲۵ تا ۵۰ دسی بل معمولا مورد پذیرش است اما به نظر نهایی پزشک معاینه بستگی دارد .

 18. مهسا
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۱

  با سلام من سرطان استخوان داشته ام و كتفم جراحي شده است اكنون بهبود يافته ام آيا امكان استخدام اينجاب در واحد پرستار وجود دارد

  • مشاور اقازاده
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۹

   سلام وقت بخیر
   معاینات پزشکی اسخدامی ناجا به صورت کامل ودقیق انجام میشود درصورتی این جزو موارد ممنوعه نباشد شما مجاز هستید درغیر این صورت خیر متاسفانه امکانش سخت میباشد

 19. علیرضا
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۰۹

  با سلام ببخشید به من فک دندان گیر دادن میخواستم بدون راه حلش چیه باید چیکار کرد که قبول بشم چون فک نمیتونم تو عمل کنم رد میشم باید چیکار کرد که قبول بشم

  • tahmasebi
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۷

   سلام دوست عزیز اگر یکبار در این مورد رد شده اید به این معناست که شما از نظر تکلم دچار مشکل هستید و باید این مشکل رو از طریق عمل جراحی رفع کنید.

 20. علیرضا
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۹

  سلام اگر شخصی واریکسل عمل کرده باشه و خوب شده باشه استخدام میشه ؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۶

   سلام وقت بخیر
   در صورت عدم مشکل و تایید پزشک معاینه کننده می توانید استخدام شوید

 21. علی
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۰

  سلام ببخشید ترک های روی پوست که بخاطر چاقی ایجاد شده مشکلی در استخدام ایجاد میکنه؟

  • مشاور محمدی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

   سلام وقت به خیر
   معاینات پزشکی به طور کامل انجام می شود و اگر موردی خللی در خدمت کردن بوجود آورد در این معاینات رد می شوید.

 22. معین
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۹

  سلام
  من ۱۷ سالمه چند ماه پیش رفتم سونوگرافی گفتن واریکسل خفیف داری برای استخدام ناجا رد میکنن؟نمیخوام معاف از رزم بشم

  • مشاور عیسائی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۷

   سلام وقت بخیر
   اگر اقدام به درمان نمایید مشکلی نخواهد بود جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 23. هونام
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۱

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من الان ۱۸ سال سن دارم و در ۳ سالگی عمل شبه فتخ داشتم الان جاش مشخصه میتونم استخدام بشم؟

  • مشاور جوادی
   ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۰

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی ممکنه برای بررسی بیشتر بفرستن کمسیون.

 24. محمد
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۵

  سلام من بیضه سمت چپ نسبت به سمت راست بالاتر هست ..
  و اندازه اون هم کناره یعنی کوچک هست نیا به اون یکی آیا این برای. ر که داری نیروی انتظامی منع استخدامی دارد

  • مشاور رضایی
   ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۱

   سلام وقت بخیر در آیین نامه معاینات پزشکی . چیزی در باره این موضوع عنوان نگردیده

 25. Abolfazl
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۳

  بنده کاراته کا هستم فقط دنده ام داخل باشگاه یکم فرورفته مورد داره؟ لطفا راهنمایی کنید!

  • مشاور صادقی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام
   این مورد نیازمند بررسی پزشکی دقیق هست

 26. Abolfazl
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۸

  سلام خسته نباشید من دنده سمت راستم یکم تو رفته داخل باشگاه کاراته ایا موردی داره برای استخدامی؟؟لطفا راهنماییم کنید؟؟

  • مشاور صادقی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   سلام
   این موضوع نیازمند بررسی پزشکی است

  • rahdar
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام وقت بخیر .
   بله ممکن است مشکل ایجاد کند و این بستگی به میزان فرورفتگی دارد.

 27. علیرضا
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۹

  سلام خوبین من رفتم تست شنوایی یکی ازگوشام درفرکانس های بالا ۲۵هس فرستادن کمیسون تهران به نطرتون قبول میکنن؟؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۴

   سلام برای معاینات پزشکی درخصوص استخدامی در ناجا کمیسیون نهایی تصمیم گیرنده هست و معمولا نمیشه از قبل پیش بینی کرد

 28. حبیب
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۳

  سلام ببخشید من برای استخدام ناجا سه تا دندونم خالی شده قبول میشم

  • rahdar
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام وقت بخیر .
   یعنی عصب کشی و پر کردن انجام داده اید ؟

 29. علی
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۳

  مشکل کولیت روده منع استخدام داره؟تحت درمان هستم

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۰

   سلام وقت بخیر
   به نظر نهایی کمیسون پزشکی بستگی دارد .

 30. علی
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۶

  سلام من کولیت روده داره امکان رد شدن وجود داره واینکه من تحت درمان هستم

  • مشاور صادقی
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

   سلام
   وابسته به نظر کمیسون پزشکی است

   • مهدی
    ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۵

    سلام شکستگی جزئی (ترک ) هم مانع از ورود به ناجا میشه؟

    • rahdar
     ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۶

     سلام وقت بخیر .
     ممکن است در گزینش پزشکی برای شما مشکل ایجاد کند

 31. علی
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۰۸

  سلام اگه دندونامون مصنوعی یا همون یدکی باشه رد میشیم در حد یه فک یا بیشتر

  • مشاور جوادی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۴

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی به طور دقیق نمیشه گفت ولی شانستون خیلی خوب نیست…..

   • علی
    ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۱

    سلام خسته نباشید من کولیت روده دارم امکان رد شدن وجود داره واینکه تحت درمان هستم

    • مشاور جوادی
     ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۲

     سلام وقت بخیر
     دوست گرامی در صورتی بیماری شما حاد باشه
     ممکنه رد بشید براتون کمیته تشکیل میدن.

 32. امیرحسین
  ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۳

  سلام می خواستم بدونم من در ناحیه مقعدم یدونه زگیل دارم رد میشم؟

  • مشاور عیسائی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۷

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما این امکان وجود دارد .

  • tahmasebi
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۷

   سلام دوست عزیز این مسئله در معاینات پزشکی شما تعیین تکلیف میشود. و بصورت کلی نمیتوان در مورش نظر قطعی داد.

 33. علی
  ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۹

  سلام خسته نباشید خواستم بپرسم اگه دندونامون مصنوعی یا همان یدکی باشه رد میشیم

  • مشاور صادقی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۰

   سلام کمیسیون پزشکی ناجا در این باره باید اظهر نظر کنه

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۸

   سلام وقت بخیر
   به پزشک معالج و تشخیص او بستگی دارد اما در شرایط استخدام برای عدم پذیرش به این دلیل نکته ای ذکر نشده است .

 34. مهدی قاسمی نسب
  ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۵

  سلام من ۵ تا دندونمو کشیدم میتونم برم نظام یا میتونم ایمپلنت کنم

  • مشاور جوادی
   ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی به طور دقیق نمیشه مشخص کرد ولی برای نیرو هوایی ممکنه ردتون کنن.

 35. علی
  ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

  سلام میخواستم ببینم کبودی خیلی کم رنگ باعث رد شدن میشود

  • مشاور جوادی
   ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۹

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی بستگی داره وسعت و محل کبودی داره
   ممکنه بفرستن کمسیون.

 36. محمدرضا
  ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۵

  سلام
  من پوست پام با ابجوش سوخته پزشک رد میکنه یا ن هیچ مشکلیم ندارم خدمتم رفتم

  • مشاور اقازاده
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

   سلام وقت بخیر
   معاینات پزشکی ارتش سخت انجام میشود وبه پزشک بستگی دارد این مورد اما بستگی به نوع ومدل سوختگی شما هم دارد

 37. arabkhorasaniamirmahdi@gmail.com
  ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۱

  سلام
  من ساعد دستم شکسته عمل کردم میتونم استخدتم بشم ؟

  • مشاور محمدی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۸

   سلام وقت بخیر .
   با توجه به عمل ارتوپدیی که داشته شانس استخدام ندارید متاسفانه

 38. علیرضا
  ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

  سلام خوبین من تست شنوایی رفتم بهداری گفت ردی میفرستیم تهران
  تونامه هم بود خفیف درگیمیر های بالا به نظرتون کمیسیون قبول میکنه

  • مشاور جوادی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی نمیشه به طور دقیق گفت که چه حالتی به وجود میاد ولی باید کمسیون تشکیل بشه.

 39. Ali
  ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۹

  سلام وقت بخیر
  یه سئوال داشتم که برای استخدامی نیرو انتظامی پزشک برای ارتودنسی دندان رد میکند از نظر بقیه جسمی و فیزیکی و روانی وآزمایشگاهی ‌‌ سالم می باشم ‌ ‌‌‌‌‌‌‌؟!؟

  • rahdar
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۴

   سلام وقت بخیر.
   ممکن است در معاینات پزشکی رد شوید.

 40. علیرضا
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۸

  سلام خوبین بنده تست شنوایی دادم دکتر گفت ردی
  پروندت رو میفرستیم تهران دکتر نوشت خفیف درگیمیر های بالا
  به نطرتون تهران تایید میکنه یاچی ؟؟

  • مشاور رضایی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

   سلام وقت بخیر پزشک کمسیون ناجا هرچه در پرنده ثبت نماید نظر مرکز گزینش بر محوریت همان صورت میپذیرد

 41. به نام خدا
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۲

  سلام من امروز رفتم تست شنوایی گفتن خفیف درگیمرهای بالا گفتن پروندت رو میفرستیم تهران به نظرتون تهران قبول میکنه

  • مشاور جوادی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۳

   سلام وقت بخیر
   احتمالا باید براتون کمسیون تشکیل بدن.

 42. ....
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۳

  سلام خسته نباشین
  این ازمایش‌خود ارضایی چن روز یا چن ماه پیشو نشون‌میده….؟؟؟؟؟

  • مشاور محمدی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۴

   سلام وقت بخیر .
   چنین چیزی وجود ندارد

 43. Mehdi
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

  سلام خسته‌نباشید
  گفتن‌که خود ازمایش‌خود ارضاییم میگیرن درسته؟
  ازمایش چند ماه پیش رو نشون‌میده که ایا فرد خود ارضایی کرده یا نه؟؟

  تشکر.

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۱

   سلام وقت بخیر
   معاینات پزشکی نیروی انتظامی به اینصورت می باشد که تمامی آزمایشات پزشکی از شما گرفته می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید

 44. مهسا
  ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

  سلام وقتتون بخیر ببخشید نامزد بنده سال ۹۸در ازمون استخدامی ارتش شرکت کرد و در مرحله معاینات پزشکی رد شد چون روی دستش جای رد شیشه وجود داشت الان اون جای رد ها دیگه نیستنو دستش بدون هیچ جای رذی هست ایا امکان استخدامش هست حالا توی هر ارگانی؟؟؟

  • مشاور رضایی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

   باسلام و احترام اگر باقی شرایط رو دارند جهت استخدام اجا میتوانند اقدام بکنند دقت کنید تمام ویزگی های عنوان شده را داشته باشد

   • مهسا
    ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰

    مثلن توی یگان ویژه میتونن استخدام بشن؟؟همه شزایط رو دارد خانواده جانباز هم هستن

    • مشاور رضایی
     ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶

     اگر شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده را دارا باشند میتوانند اقدام کنند جهت گزینش

 45. احمد میرزایی
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

  سلام وقتتون بخیر
  نمره چشم 3/5 به تنهایی میتونه عامل رد شدن در معاینات پزشکی نیرو انتظامی باشه؟

  • tahmasebi
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام دوست عزیز، این مورد بستگی به معاینه ی بیشتر توسط پزشک مربوطه دارد.

 46. محمد مهدی
  ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۴

  سلام وقت بخیر چه بیماری هایی داشته باشیم در استخدام نیرو انتظامی رد می شویم ؟

  • مشاور محمدی
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۵

   سلام وقت به خیر
   سلامت جسمانی در استخدامی ارگان های نظامی از اهمیت بالایی برخوردار است.داوطلب باید از نظر جسمانی و روحی در سلامت جسمی کامل قرار داشته باشد.

 47. Omolbanin
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۴

  سلام وقت بخیر.معاینات پزشکی نیروانتظامی برای جذب نیروی خانم به چه صورت است؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۸

   سلام وقت بخیر
   معاینات تناسب اندام ، نمره ی چشم، خالکوبی و جراحات ،میزان bmi و… مورد بررسی قرار می گیرد .

   • حسین
    ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۷

    سلام و وقت بخیر شکستگی ساق دست باعث می شود به مشکل بخوریم برای پلیس

    • tahmasebi
     ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۶

     سلام دوست عزیز اگر شکستگی دست شما موقت باشد و اشکالی در امور روزمره شما ایجاد نکند خیر مانعی ایجاد نمیکند.

 48. مهران
  ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۸

  سلام اگه تو مرحله بهداری معاینه اولیه گزینش نیروی انتظامی
  رد بشیم میشه سال بعد باز هم ثبت نام کنیم

  • hoseini
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۳

   باسلام وقت بخیر با توجه به آیین نامه معاینات پزشکی ناجا در صورت عدم پذیرش شما . در سال بعد درصورت بهبود احتمال پذیرش وجود دارد

 49. محمد
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۵

  سلام خسته نباشید ، اگر بواسیر داشته باشیم داخل معاینات پزشکی رد میشیم ؟

  • hoseini
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۰

   باسلام و احترام شرایط پذیرش هر ارگان متفاوت است اما در نیرو های مسلح معمولا رد نمیکنند

 50. حمید فراز
  ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۳

  با سلام ایا تو مراحل پزشکی استخدام نیروی انتظامی آزمایش و تست نیکوتین گرفته میشود ?

  • tahmasebi
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹

   سلام دوست عزیز،در نیروی انتظامی تست مشخصی به عنوان تست نیکوتین گرفته نمیشود انا در تست خون میزان نیکوتین مشخص خواهد شد.

 51. کرمی
  ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۳

  در استخدام راننده پایه یکم در ناجا چه آزمایش‌هایی گرفته می‌شود باتشکرنتظر جوابم.

  • مشاور جوادی
   ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی آزمایشات جامع سلامتی و بررسی های مربوط به اعتیاد انجام میشه.

  • مشاور حمامی
   ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام وقتتون بخیر یه چکاب کلی از شما خواهند گرفت

 52. حسین
  ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۲

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من از کلاس یازدهم یه درس تجدید اوردم بعد تا شهریور ماه نمیشه امتحان داد اون درس رو . میتونم ثبت نام کنم امتحان بدم تا شهریور که اون درس رو پاس کنم یا مشکلی واسم پیش میاد ؟ میشه راهنمایی کنید ؟

  • tahmasebi
   ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۱

   سلام دوست عزیز شما برای ثبت نام نیاز به مدرک دیپلم دارید. و باید تا پایان زمان قبل از آزمون فارغ التحصیل بشید.

 53. نویسنده
  ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۲

  سلام خسته نباشید ببخشید من کشتی گیرم ی گوش م تو کشتی شکسته ولی متاسفانه حکم یا مقام ندارم خواستم ببینم مشکلی واسم پیش. نمیاد بعد سینوزیت دارم میتونم عمل کنم بعد برم واسه استخدامی ببخشید دوستم شب ها خود ب خود ارضایی میشه می‌تونه کنترلش کنه مشکل پیش نمیاد واس استخدامی دانشگاه افسری اگه 2ماه قبل استخدامی جلوشو بگیر. میشه

  • tahmasebi
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   سلام دوست عزیز، کلیه شرایط جسمانی شمامورد بررسی قرار میگیرد و پزشکان مربوطه در مورد استخدام یا عدم استخدامتون تصمیم گیری میکنند.

 54. الهام
  ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۶

  سلام
  خسته نباشید
  ببخشید من امروز جواب آزمایشم امده دکتر گفت نوشته دفع پروتئین ضعیف و تکرار ازمایش برام نوشته برای دو روز دیگه

  امکان منع استخدام دارم؟؟؟؟؟تا قبل ازمایش چه چیزی بخورم بهتره؟؟؟

  • مشاور جوادی
   ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی بستگی داره که چه مشکلی داشته باشید
   قبل از آزمایش رژیم غذایی عادی خودتون رو داشته باشید.

 55. رضا
  ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

  سلام میخواستم بدونم که مقعد رو هم چک میکنن که دخول صورت گرفته یا خیر و اگر گرفته باشه رد میشن ؟

  • مشاور بهروزی
   ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۷

   سلام روزتون بخیر با توجه به مقاله مشخص می شود

   • رضا
    ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۴

    بر اساس مقاله چی میشه بیشتر توضیح بدین ؟

    • مشاور کریمی
     ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

    • مشاور بهروزی
     ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

     در معاینات مشخص میشود اما قبول یا رد شدن شما بستگی به نظر شخص گزینش دارد

     • رضا
      ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۱

      یعنی امکان داره قبول کنن ؟ و در چ صورت رد میکنن

     • مشاور صادقی
      ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰

      سلام
      برای بررسی دقیق وضعیت تون لطفا با مشاورین مرکز تماس بگیرید

   • رضا
    ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۷

    میشه بیشتر توضیح بدین لطفا

    • مشاور کریمی
     ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 56. علی
  ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۱

  سلام
  میخواستم بدونم لب شکری و نیرو انتظامی استخدام میکنه
  تروخدا جواب منو بدین ممنون

  • tahmasebi
   ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۵

   سلام دوست عزیز، لب شکری بودن جزو معلولیت ها بحساب نمیاید ولی گزینش نهایی شما در این ارگان به نظر فرد مصاحبه کننده بستگی دارد.

 57. پیدا
  ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۱

  سلام وقتتون بخیر من مدرکم دیپلم هست اینکه میگن آزمون کتبی میگیرن چجور سوال های داره یعنی از کتاب خاصی سوال میدن ؟
  تاریخ آزمون کی هستش ؟

  • مشاور محمدی
   ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۸

   سلام وقت به خیر
   منابع ازمون در اطلاعیه پذیرش ثبت شده است.

  • مشاور جوادی
   ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام وقت بخیر
   بله دوست گرامی خودشون آزمون دارن و بستگی داره که چه رشته ای باشین
   تاریخ ازمون 09/10/1401 می باشد

 58. علی
  ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۹

  سلام به تیم زحمت کش .و خسته نباشید .
  بنده یک مشکل که دارم یک دندانم رو کشیدم و دندان کنارش کمی انحراف پیدا کرده خیلی کم و مشکلی در فکم ایجاد نکرده و اینکه کف دستم در مواقع تنش زا با اینکه میتونم خودمو تو استرس مهار کنم ولی بازم عرق میکنه بسیج فعال هم هستم و نمراتم نسبتا بالاست قدم ۱۸۵ وزنم ۷۶ . سنم ۴ماه مانده به ۱۷
  مشکل خود زنی ندارم و کاملا مخالفم .اعتیاد نداشتم و ندارم .سابقه کیفری و مشهور به شرور ندارم .امادگی بدنی نسبتا بالایی. هم دارم
  ایا ؟امکان رد شدن من هست لطفا به ادرس این اکانت khalilia433@gmail.com نظرتون رو بگین لطفا نظرتون رو ارسال کنید .

  • مشاور جوادی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی ممکنه ردتون کنن ولی خیلی دقیق نمیشه گفت.

 59. میثم
  ۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۳

  هورمون بعد چند وقت تغییر میکند؟

 60. معصومه سادات
  ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۸

  سلام خسته نباشین . اگر عمل بینی داشته باشیم توی مرحله گزینش رد میشیم؟یا اینکه میشه بعد از استخدام بینمون رو عمل کنیم؟چون پولیپ بینی دارم

  • isaei
   ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۳

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 61. مبین
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۰

  با
  سلام ببخشید بعد از قبول شدن آزمون ورودی افسری نیرو انتظامی تست های مثل تست ورزش تست پزشکی و عقیدتی و حفاظت چن روز طول میکشه که انجام بدی در مقطع افسری

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۷

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر ایین نامه معاینات پزشکی و استخدامی ناجا را مطالعه فرمایید

 62. ....
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۴

  سلام اگر دوسال پیش سابقه خود ارضایی داشته باشی ممکن رد بشی

  • behrouzi
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۷

   سلام با توجه به مقاله در معاینات پزشک دخول مشخص میشود

  • ........
   ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۶

   سلام من ۲۵ سالمه لیسانس میتونم استخدام بشم

   • isaei
    ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۰

    سلام وقت بخیر
    با توجه به شرایط شما امکان پذیر میباشد.
    جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 63. behrouzi
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۰

  سلام روزتون بخیر با توجه به مقاله در معاینه معلوم میشود

 64. مهران
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۹

  سلام من 1دندونم ایمپلنته 3تا هم پر کردم مشکلی نداره

  • isaei
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

   سلام وقتتون بخیر
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید .

 65. مهران
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۹

  سلام من یه دندون ایمپلنت با 3دانه پر شده دارم احتمال قبولیم هست یا نه

  • obeidavi obeidavi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۴

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

 66. مهران حسنی
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۰

  سلام من یه دونه دندان ایمپلنت دارم با 3دانه پر کرده احتمال قبولیم هست یا نه

  • isaei
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۶

   سلام وقتتون بخیر
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید .

 67. علی
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۶

  من عمل هیدروسل شدم وپایینم ب شما کاملا توضیح دادم
  ولی هیچ گونه دردی یا چیز دیع ندارم کاملا خوبم خودشم خفیف بوده عملم

  • obeidavi obeidavi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۶

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

 68. علی
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۱

  با سلام
  من دو سال پیش عمل هیدروسل کردم ک ت بیضه راستم بود
  ولی بعده عمل بیضه ام ب حالت طبیعیش باز نگشت و وقتی ک دکتر مراجعه کردم گفتن ک کاملا طبیعیه
  ایا مشکلی ت معینعات پزشکی داره؟

  • karimi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۰

   سلام بله برای کجامیخاین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • علی
    ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۵

    ولی هیچ دردی ترشحات یا چیز دیع ندارم کاملا خوبم

    • javadi
     ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

     سلام روزبخیر
     دوست گرامی جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

 69. ابوالفضل
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰

  با سلام
  من دو سال پیش عمل هیدروسل کردم ک ت بیضه راستم بود
  ولی بعده عمل بیضه ام ب حالت طبیعیش باز نگشت و وقتی ک دکتر مراجعه کردم گفتن ک کاملا طبیعیه
  ایا مشکلی ت معینعات پزشکی داره؟

  • karimi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام بله برای کجامیخواین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 70. جبار
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۴

  سلام وقتتون بخیر
  من دو تا دندونم سطحی پر شده و
  چهار تا دندنمم عصاب کشی شدن
  ایا اشکالی نداره؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر از استخدام نیروی استخدامی ناجا با مرکز مشاوره ی ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 71. عطا
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۲

  سلام وقتتون بخیر
  من دو تا دندونم سطحی پر شدن و چهارتاشم عصاب کشی شدن
  ایا مشکلی نداره،؟

  • mohammadi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۴

   سلام وقت به خیر
   معاینات پزشکی استخدامی ناجا به طور کامل انجام می شود ودر صورت وجود مشکل رد می شوید.

  • isaei
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۶

   سلام وقتتون بخیر
   خیر

 72. مهدی
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۷

  سلام خسته نباشید اگه کسی بیضه نزول نکرده داشته باشه شرایطش چجوریه برا استخدام میشه قبول شد؟؟

  • isaei
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۶

   سلام وقتتون بخیر
   معاینه صورت میگیرد اگرمشکلتون در خدمت شما مسیله ای ایجاد نکند قبول میشید .

 73. نوید
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۹

  سلام میخواستم بدونم که من در بدنم ترک های پوستی دارم و یه عمل آپاندیس شده ام ۶ سال قبل آیا میتونم به نیروی انتظامی بروم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۹

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 74. نظامی
  ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱

  سلام من ۵ ساله قراردادی تو مرزبانی هستم دستم خودزنی داشتم اونموقع فرستادن تهران و ی برگه روانشناسی دادن و روش نوشتن خودزنی و بعدش قبول کردن و رد نشدم الان میخوام رسمی بشم دوباره استان نوشته تهران چند درصد امکان داره رد کنن چون ۵ سال پیش قبول کردن و رد نزدن نمیخوام اخراج بشم به نظرتون چیکار کنم

  • obeidavi obeidavi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 75. نظامی
  ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

  سلام من ۵ سال پیش رفتم مرزبانی و دستم خودزنی کوچیک داشتم تو پروندم هست که قبول کردن و گفتن خیلی کوچیکه الان دارم رسمی میشم امکان داره دوباره رد کنن یا قبول میکنن اگر ببین قبلا اون برگع تو پروندم بوده چون میگن احتمالا رد کنن ولی ۵ سال قبل کل مراحلو رفتم و رد نشدم و قبول زدن زیر پروندم الانم دستمه چون میترسم برم و اخراج بزنن به نظرتون چیکار کنم استعفا بدم یا نه نباید اخراج بشم چون نمیتونم کار پیدا کنم زنو و بچم میمونن

  • obeidavi obeidavi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۲

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

  • Mahdi
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۳

   داداش جون مادرت چطوری رفتی با خط وخش منم خط خش دارم که هیچ خالکوبی هم دارم اتفاقا بابام۲۸تو نیروانتظامی درحال خدمته چیکار کنم ناموصاچجوری رفتی بگو منم برم به جان بچم تا آخر عمرم دعات میکنم.

   • karimi
    ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۰

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 76. حسن خانی
  ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۸

  همسر بنده در معاینات پزشکی یه فرکانس رو در 4000 نشنیده و معاینات پزشکی ناجا منع استخدام زدن میخواستم بپرسم راهی وجود داره آیا میشه اعتراض کرد!! چون ایشون علاقه شدید دارن و سه سال پیگیر کارشونن ک امسال سهمیه براشون اومد ولی متاسفانه خوب پیش میرفتن ک به گوش راستشون ایراد گرفتن و منع استخدام زدن اگه میشه راهنمایی کنین ک چیکار میتونیم بکنیم

  • maleki
   ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۴

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 77. محمدی
  ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۳

  سلام من قدم ۱۸۳ هست برای گزینش نیروی انتظامی میخواستم شرکت کنم.وزنم باید چقدر باشه؟

  • behrouzi
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۵

   سلام از داخل مقاله می توانید شاخص وزن و قد را مطالعه نمایید

 78. محمد
  ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۳

  سلام من عمل جراحی بواسیر انجام دادم و در نهایت عما اسفنکتروپلاستی هم انجام دادم ایا باعث منع من میشه؟

  • hedayati
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۷

   سلام وقت بخیر
   طبق قوانین معاینات پزشکی ناجا پذیرش یا منع شکل می گیرد.

  • غلامرضا
   ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۵۰

   سلام آیاشکستگی گوش داخل ورزش کشتی مانع ورودبه نیروی انتظامی میشه

   • behrouzi
    ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۰

    سلام اگر برایث شنواییتون مشکل ایجاد نکنه خیر

 79. فرزاد
  ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۹

  عرض سلام و خسته نباشید
  بنده ۲۰ سالمه دانشجو دانشگاه سراسری هستم ترم ۲ (۳۶واحد پاس کردم) .قد ۱۷۰ دارم ولی کمی لاغر اندام هستم و دور بازو اینا کم دارم آیا مانع گزینش من میشه؟!
  واین که چند تا دندون در فک بالا و پایین ایمپلنت و روکش گذاشتم که مانع من برای گزینش میشه یا نه؟!
  پدر بنده در دوران دفاع مقدس خدمت خودش رو انجام داده ولی الان کارت ایثارگری نگرفته هنوز آیا ماتونم بدون داشتن کارت ایثارگری از سهمیه ایثارگریم استفاده کنم؟!

  • obeidavi obeidavi
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر ایین نامه معاینات
   پزشکی را مطالعه فرمایید.

 80. امیرحسین
  ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۱

  سلام میگم من روبازوراستم یع جای سوختگی متوسط دارم
  روبازو چپم یه جای چاقو مال زمان بچگیمه آیا رد میشم یا باید اصلاحش کنم…

  • abbasi
   ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹

   سلام وقتتون بخیر
   احتمالا منعی برای شما وجود نداشته باشد .

 81. ناشناس
  ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۰

  ولا این طوری که شما میگید هیچکسی قبول نمیشه.

 82. محمد
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

  سلام وقتتون بخیر در آزمایش ها تست نیکوتین هم انجام میشود؟

  • javadi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام روزبخیر
   بله ممکنه ازتون بگیرن.

 83. ظفر
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۳

  سلام میخواستم بدونم بعد اعزام داخل دوران آموزشی تو پادگان هم پزشکی داره یا خیر

  من پزشکی رو قبول شدم و یک ماه دیگه اعزام میشم اما چشم چپم یک درجه ضعیف شده آیا ممکنه رد بشم؟
  لطفاً این دو سوال رو پاسخ بدید ممنون میشم

  • maleki
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  • سروان خلیلی
   ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰

   امکان تست مجدد داره

   • مشاور جوادی
    ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۹

    سلام وقت بخیر
    دوست گرامی معمولا اجازه معاینه مجدد نمیدن.

 84. سارا محمدی
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۵۵

  سلام ببحشید دوست من داره وارد نظام میشه همه چیش اوکی هست فقط میگرن داره منع استخدام داره؟

  • hedayati
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۳

   سلام وقت بخیر
   غالبا میگرن رد معاینات پزشکی ندارد اما با هم نیاز به بررسی بیشتر می باشد.

  • obeidavi obeidavi
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۵

   سلام وقت بخیر جهت اطلاعات بیشتر ایین نامه پزشکی استخدامی ناجا را مطالعه فرمایید.

 85. mehdi
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۷

  سلام وقت بخیر.
  میخواستم بدونم اگر ایمپلنت انجام بشه برای چنتا دندون ایراد گرفته میشه برای استخدام؟

  • gholizadegan
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۲

   سلام روزتان بخیر خیر مشکلی پیش نمیاید

 86. رضاکرامی
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶

  سلام ببخشید من برای گذینش نیرو انتضامی شرکت میخوام کنم همه شرایطو اوکیه فقط دندونم ارتودنسی هست ۳الا ۴ماه دیگه باز میکنم امکان رد شدن داره یا شرکت کنم

  • gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۸

   سلام روز بخیر شما شرکت کنید ایشالله که رد نمیشوید

 87. محمد
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

  سلام و عرض ادب
  شرمنده من ۱۶ سالمه و در یک حادثه تصادف منیسک پام اسیب دید اگر عمل کنم مشکلی برای ورود به نظام نیست ؟
  قد ۱۸۵
  وزن ۹۶
  تمامی دندون ها سالم
  پدرم نظامیه

  من آسم خفیف دارم امکان هست متوجه این موضوع بشن ؟
  و بعد در دوران بچگی۱۲ سالگی دست گیره در پوست دستم رو پاره کرد و ۱۳ تا بخیه خورد و جاش هست امکان این هست که رد شم؟

  از کادر زحمت کشتون سپاس گذارم که مردم رو از سر در گمی خارج میکنین

  • obeidavi obeidavi
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام وقت بخیر شما شرایط استخدامی ناجا را ندارید.

 88. محمد
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۳

  سلام
  من عمل اسفنکتروپلاستی انجام دادم
  ایا ممکنه رد بشم؟ اگر اره این فقط درمورد شغل نظامی صدق میکنه یا در معاینات پزشکی همه ی ارگان ها برای مثال اموزش پرورش هم مورد بررسی قرار میدهند و ممکنه رد بشم؟

  • hedayati
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

   سلام وقت بخیر
   هر ارگان یک سری شرایط خاص دارد جهت مشاوره با مرکز تماس بگیرید.

 89. Mahdi
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۲۵

  سلام،من باموتور دچادر حادثه شدم ودست راستم سوخت به دکترهم مراجه کردم وگفت که سطحیه ولی خب جاش مونده آیاتو استخدامی گیر میدن آیین نامه هم خوندم نگفته بود؟!

  • isaei
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 90. امیر علی
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۱

  سلام
  اگه سرخوردگی مهره داشته باشم احتمال پذیرش هست یا نه؟

  • abbasi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۶

   سلام وقت بخیر
   شانس قبولی شما در معاینات پزشکی ناجا کم است .

 91. حمید
  ۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۹

  سلام بنده ۱۸ سال سن و دیپلم تجربی دارم ۱۸۰ قد ۶۰ کیلو وزن آیا با این قد و وزنم قبول میشم یا میگن باید به حد قابل قبولی برسی بهد بری یا رد میکنن؟

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۲

   میتونین برا اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 92. حمید
  ۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۱

  سلام بنده تازه دیپلم تجربی گرفتم قدم ۱۸۰ وزن ۶۰ و نه بیماری قلبی دارم و نه چشم و نه عملی هیچ هیچ به نظرتون شانس قبولیم در دانشگاه افسری امین چقدره ؟
  در تست پزشکی بیماری بواسیر هم داشته باشی رد میکنند؟

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

   بستگی به نظر پزشک و تست های جسمانی دارد
   برا اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 93. علی
  ۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۸

  سلام اگه دندان ها مصنوعی باشند ایا رد میشیم

  • bahraii
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام وقتتون بخیر لطفا آیین نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا 1401 را با دقت مطالعه کنید

 94. علی
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۳

  سلام
  من پلاکت خونم پایینه یعنی کم خونی دارم آیا رد میشم؟
  آیا راهی برای درمان هست در صورت رد شدم

  • hedayati
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۱

   سلام وقت بخیر آیین نامه پزشکی هر ارگان متفاوت می باشد.

 95. Amin
  ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۷

  ببخشید اگه گوش به دلیل ورزش کشتی شکسته باشه در مراحل پزشکی قبول میشم

  • alizadeh
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۳

   سلام وقت بخیر اگر اختلال شنوایی داشته باشید و مورد تایید کمیسیون پزشکی باشد معافید

 96. Abolfazl
  ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۶

  سلام وقت بخیر
  ایا با لمینت کردن دندون ها امکان رد شدن هست؟

  • haghipor
   ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۲

   سلام وقت بخیر
   توسط دندان پزشک ناجا بررسی میشود
   به طور معمول این موضوع مشکلی برای استخدام به وجو نمی آورد

 97. ریحانه
  ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۹

  سلام در ناحیه مقعد یه سری زائده دارم که یه دفعه آزمایش دادم گفتن زگیله ولی دوباره که آزمایش دادم گفتن زگیل نیست جواب آزمایش رو هم دارم که منفی شده
  ولی زائده ها هستن
  البته تا الان دو مصاحبه قبول شدم معاینات اولیه پزشکی هم قبول شدم فقط آزمون و دفترچه سلامت مونده
  آیا ب نظرتون قبول میشم

 98. Hossein
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۸

  سلام.من سابقه بیماری دارم ایادرهنگام گزینش افسری امین دفترچه بیمه
  سلامت رابررسی میکنند.

  • aghazade
   ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام وقت بخیر
   شم معاینات پزشکی دارید و سابقه شما بررسی میشود

  • Abolfazl
   ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۴

   سلام وقت بخیر
   ایا با لمینت کردن دندون ها امکان رد شدن هست؟

   • karimi
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۳

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 99. امیر
  ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

  سلام ببخشید یه سوال لطفا دقیق جواب بدید واسه سال ۱۴۰۱ گزینش نیروی انتظامی دانشکده افسری کف پای صاف رو رد میکنن و اینکه به چه شکل دکتر کف پارو معاینه میکنه ممنون میشم جواب بدید

  • bagheri
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۹

   با سلام طبق ایین نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا اگر کف پای صاف داشته باشی با روش های پزشکی بررسی میشود و رد میشوید

   • علیرضا
    ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

    سلام خسته نباشین به من گفتن مشکل فک و دندان دارم آیا بهداری زنگ بزنن بهم گیر میدن مشکل فک من زیاد جزعی نیست آیا هست تغییر کنه فک عمل بشه و گیر ندن

    • مشاور رضایی
     ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۷

     سلام وقت بخیر . در استخدامی ناجا مشکل فک و دندان موجب عدم استخدام شما میگردد

  • karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۶

   سلام بله برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 100. محمد
  ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۳

  سلام ببخشید من تمام دندان هامو درست کردم ۳تا پرکردم ولی هنگام عکس برداری دیدم دندون عقل پایینم زیرلثه کج هست ولی مشکلی ندارم اصلا الان به خاطر دندان عقل کج زیر لثه ردم میکنن چون فقط با عکس برداری معلومه؟

  • bagheri
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰

   با سلام اگر بیش از 3 مورد پر کرده باشید شما طبق ایین نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا 1401 رد میشوید

   • Amir allah doost
    ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۹

    سلام اگه روی دست رد تیغ باشه فقط ردش ن برامدگی و نامه داشته باشم از پزشک و طوریه ک حالت سوختگی معلوم میشه امکانش هست رد کنن پدرم هم عوض کادره

 101. ابراهیم
  ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۲

  سلام
  من تمام شرایط استخدام رو دارم فقط قدم 165 هس تو تبصره پزشکی نوشته اگر طرف بسیجی فعال یا فرزند کارکنان و … باشد میتواند استخدام گردد ولی گزینش میگه نمیشه؟؟؟

  • fathollahi
   ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۷

   سلام برای استخدامی ناجا باید از تمامی شرایط اختصاصی را داشته باشید

 102. امیرحسین
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۰

  سلام وقت بخیر آیا اگر دندان ها مشکلی مانند منظم نبودن یا کج باشند مشکلی دارد؟

  • alizadeh
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۸

   سلام وقت بخیر . در معاینات پزشکی ناجا وجود مشکلات دندان باعث کمتر شدن شانس برای پذیرش و استخدام میشود

   • asghramyry00@gmail.com
    ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۵

    سلام من ۱۶سالمه یه دندونم کشیدم که دیگه رشد نمیکنه آیا امکان داره که رد بشم؟

    • karimi
     ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۹

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 103. اتش
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

  سلام. بنده پلیس افتخاری فعال هستم، (خانم) امتیازاتی چون بسیج فعال، فرزندایثارگر ومدرک کامپیوتر و…. دارم.تنهامشکلم این هست که 4دندان خراب 1کشیده و2تا پرکرده دارم. معرف هم دارم. و برلی استخدامی ثبت نام کردم ومی ترسم درمرحله ی دندان پزشکی منو رد کنن. لطفا کمکم کنید.

  • bagheri
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۱

   با سلام شما در تست پزشکی طبق ایین نامه پزشکی استخدامی ناجا 1401 رد میشوید

 104. علیرضا
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱

  باسلام. من در گزینش نیروی انتظامی سال 98شرکت کردم و معاینه شدم دکتر بهداری بهم گفت که قلبم دوتا صدا داره و سوراخ ریزی دارد من را فرستاد به اکو و نوار قلب اما متخصص گفت مشکلی ندارم اما وقتی جواب را به دکتر بهداری ناجا آوردم بازم من را رد کرد آیا الان میتوانم دوباره پیگیر کارم شوم من امسال سنم 25سال میشه و با دیپلم میخواستم استخدام بشم آیا اگه برم اعتراض بزنم ویا پرونده ام را بگیرم ببرم تهران کمیسیون آیا من را قبول میکند لطفاً راهنمایی کنید

  • bagheri
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۱

   با سلام برای نظام طبق ایین نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا 1401 شخص کاملا سالم را برمیدارند

 105. امیر
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۴

  با سلام
  من برای درجه داری نیروانتضامی ثبت نام کردم
  یکی از چشمامم دیدش نه دهم هستش واستیکمات خیلی ضعیف داره یعنی یکو نیم ولی ضعیف
  بنظرتون رد میشم یا ن؟

  • alizadeh
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۳

   سلام وقت بخیر سخت گیری زیاد است . و نمره چشم بالای 6 را قبول نمی کنند برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات سایت رجوع فرمایید

 106. امیر بهزادی
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۸

  ایا امکان داره ک یه شماره شخصی بزارین برای مشاوره چون تلفن ثابت نداریم متاسفانه

  • haghipor
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۴

   سلام وقت بخیر
   میتوانید از قسمت شارژینگ آنلاین بسته مشاوره تهیه کنید در این صورت مشاورین ما با شما تماس میگیرند

 107. امیر بهزادی
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۶

  سلام وقتتون بخیر من یکی از چشم هام دیدش نهه دهم هستش و استیکمات خیلی ضغیف یکو نیم داره ولی چشم دیگم ده دهم هستش بنظرتون چشم پزشک ردم میکنه

  • alizadeh
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۱

   سلام وقت بخیر . شرایط معافیت پزشکی چشم کسب نمره 6 برای دیپلم می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات سایت رجوع فرمایید

 108. رضا نوروزی
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۶

  سلام 5 روزه بودم به خاطر ریه ها نارس بوده بدنم رو سوراخ کردن تا شلنگ رد کنند الان ریه هام خوبه خوبه آیا رد میشوم یا نه به دلیل ردی که رو بدنم باقی مونده چی رد میشم یا نه

  • soleimani
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام مشکلات مزمن در معاینه مشخص میشوند. برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

 109. رضا
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۳

  سلام اگر عمل آپاندیس انجام داده باشیم و شش سال از عمل گذشته باشد رد می شویم

  • bahraii
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام وقتتون بخیر لطفا آیین نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا 1401 را با دقت مطالعه کنید

 110. احمد رضا
  ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۲

  سلام میخواستم بدونم من با لیسانس برای استخدام ناجا درخواست دادم ازمون تستی که میخوان بگیرن چجور سوالی میدن؟

  • bagheri
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۲

   با سلام سطح ازمون به اندازه مدرک تحصیلی شما است

 111. احمدرضا
  ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۸

  سلام
  به من تو معاینات اولیه گفتن کیست مویی داره حالا من رفتم عمل کردم چه مدت بعد عمل میتونم بیوفتم دنبال استخدامیم؟

  • bahraii
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام وقتتون بخیر لطفا مقاله آیین نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا 1401 را با دقت مطالعه نمایید

 112. احمد
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

  سلام و خسته نباشید خدمت مشاور محترم
  زیگیل تناسلی باعث رد شدن در معاینات پزشکی میشه؟

  • bagheri
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۶

   با سلام صبق آیین نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا 1400 این مورد در ارولوژی رد میشوید

 113. علی
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۲

  سلام من یک بار گزینش افسری ناجا شرکت کردم و توی بهداری از گوشم ایراد گرفتن و رد شدم.
  آیا امکان داره که سال بعد دوباره برم واسه استخدام ناجا؟

  • ekhlasi
   ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۲

   سلام وقت بخیر اگر مشکل شما برطرف شده اقدام بفرمایید

 114. پلیس
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۴

  سلام
  زیگیل تناسلی باعث رد شدن در معاینات میشه؟
  یکدونه باشه چطور؟

  • ekhlasi
   ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۰

   با سلام وقت بخیر طبق آیین نامه معاینات پزشکی شما باید از هر نظری سلامت کامل باشید

 115. پلیس
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۳

  سلام
  زیگیل تناسلی باعث رد شدن در معاینات میشه؟

 116. عرفان
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

  سلام به مشاور عزیز
  اگر زیگیل تناسلی هم داشته باشیم رد میکنن؟

  • ekhlasi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۵

   سلام وقت بخیر طبق معاینات پزشکی آلت و بیضه بررسی میشود

 117. علی.
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۸

  با سلام و عرض ادب جسارتا بنده یکی از دندان هامو کشیدم فقط یکیشو ایا امکان رد شدن در پزشکی وجود داره برای بنده؟

  • fathollahi
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۶

   سلام خیر برای پر کردن دندان مشکل پزشکی برای استخدامی ناجا ندارید

 118. Mahdi
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۶

  سلام ببخشید من مشکل آشیل پا داشتم جراحی کردم ایا مشولی پیش میاد؟

  • bagheri
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۴

   با سلام طبق ایین نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا1401 نمره منفی دارد

 119. حسن روحی
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۳

  سلام وقت بخیر

  مرحله گزینش ارزیابی چه سوالات پرسیده میشود ممنون میشم بگید؟

  • bagheri
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۴

   با سلام سوالات عقیدتی و سیاسی در مصاحبه مورد پرسش قرار میگیرد

 120. محمد
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

  سلام من برای استخدام نیرو انتظامی اقدام کردم بعد شنوایی سنجی گوش چپم مشکلی نداشت گوش راستم دوتا فرکانس اخر رو 40 دسی بل شنیدم پروندمو فرستادن کمیسیون پزشکی تهران خواستم ببینم قبول میشم یان مرسی از سایت خوبتون

  • fathollahi
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۱

   سلام برای رای نهایی استخدامی ناجا باید پرونده پزشکی تون مورد بررسی قرار گیرد تا بهتون اعلام شود

 121. Amirhs
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۲

  سلام من یک جای زخم(خط) رو دستمه که مال بازیگوشی بچگیه ایا بخاطر اون زخم رد میشم؟

  • bagheri
   ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۵

   با سلام طبق ایین نامه معایینات پزشکی استخئدامی ناجا 1401 اگر از 10cm بیشتر باشد امکان رد شدن وجود دارد

 122. امیر حسین
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۱

  سلام من کارت فعال بسیج دارم ولی تو بچگی حین بازی دستم زخم شد و علامتش موند آیا احتمال رد شدن هستش؟

  • bagheri
   ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۳

   با سلام طبق ایین نامعه معاینات پزشکی استخدامی ناجا 1401 اگر زخم بیشتر از 10cm باشد امکان رد شدن وجود دارد

 123. Ehsan
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۷

  سلام ، برای مشکل هالوکس والگوس یا همون کجی انگشت شست پا رد میکنن یا نه ؟؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید

  • fathollahi
   ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۱

   سلام برای استخدامی ناجا سلامت کامل جسمی لازم میباشد که باید به تایید کمیسیون پزشکی برسد

 124. محمد
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۰

  با سلام _ یک دندان خالی دارم و دندان عقلم شکسته _ موردی داره یا قبول میشم ؟

  • bahraii
   ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

   سلام وقت بخیر.یکی از موارد رد شدن در معاینات پزشکی ناجا این است که داوطلب بیش از 4 دندان پر شده داشته باشد یا این که یکی از دندان‌های آن وجود نداشته باشد. هم‌چنین در صورتی که داوطلبان عفونت دندان و لثه داشته باشند نیز در این بخش طبق آیین‌نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا قبول نخواهند شد

 125. موسی الرضا
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۴

  سلام،یکی از دندون های عقب(کرسیم) رو ترمیم کردم،فقط یکی از دندون های کرسیم یکم خرابه،میخام اینو بدونم با یک دندون خراب رد نمیشم؟

  • bagheri
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۱

   با سلانم طبق ایین نامه معاینات پزشکیس استخدامی ناجا 1401 سه دندان خراب ریخته شده یا پر شده نمره منفی دارد 4 تا رد میشوید

 126. علی
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۱

  سلام اگر کسی بیماری سوزاک داشته باشه برا ارتش ردش میکنن؟

  • fathollahi
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۰

   سلام براساس معاینات کمیسیون پزشکی اگر درمان شود و عفونت برطرف شود مشکلی برای استخدامی ناجا ندارید

 127. علی
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

  سلام من دو سال پیش 5تا دندون داشتم خراب بود الان درستشون کردم سالمه سالمه .. ت مراحل پزشکی ایراد میگیرن یاد نمره منفی داره؟

  • bagheri
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۷

   با سلام طبق آیین نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا 1401 اگر 3 مورد بیشتر پر شده یا خراب یا ریخته شده داتشه باشید شما رد میشوید

 128. علی
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۹

  سلام وقت بخیر
  من قدم ۱۸۸هست
  و به غیر از این ها همه شرایط رو دارم
  پسر هستم
  کارت فعال بسیج هم دارم
  میتونم ثبت نام کنم

  • bagheri
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۴

   با سلام اگر شرایط عمومی و اختصاصی را داتشه باشید و طبق آیین نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا 1401 را داشته باشید میتوانید ثبت نام کیند

 129. علیرضا
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

  سلام خسته نباشین من یه سوال داشتم در مورد مراحل پزشکی .
  کسی ک عمل بینی داشته باشه رد میشه یا ایرادی نداره

  • bagheri
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۶

   با سلام طبق آیین نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا 1401 نمره منفی دارد و امکان رد شدن هم وجود دراد

 130. علیرضا
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۰

  سلام خسته نباشید .من در مراحل گذینش نا جا هستم ..یه سوال داشتم راجب این ک عمل بینی ..باعث میشه ک ما در مراحل پزشکی رد بشیم یا مشکلی ندارع ممنون میشم جواب بدین.

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۲

   سلام وقت بخیر . اگر بینی شما بعد از عمل عوارض سنگین برای شما ایجاد کرده باشد شما در گزیش پزشکی رد میشوید

 131. هانا
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۹

  سلام وقت بخیر
  من همه شرایط رو دارم
  پدرم جز نیروی انتظامی هستند
  کارت بسیج فعال دارم
  فقط قدم 156 هستش میتونم
  ثبت نام کنم

  • ekhlasi
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۹

   سلام وقت بخیر دوست عزیز خیر

 132. محمد
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۴

  سلام من کف دستام عرق میکند امکان دارد در ناجا رد شم

  • ekhlasi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۵

   با سلام وقت بخیر ممکنه بستگی به معاینه پزشکیتون داره

 133. Btni
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۹

  سلام من ۵ دندادن پر کردم و تو ۱۱ سالگی پای چپم ترک برداشته مشکلی نداره

  • bagheri
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۰

   با سلام طیق آیین نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا اگر 3 دندان به بالا مشکل داشته باشد شما حذف میشوید

  • فرزاد
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۸

   سلام من حدود ۲۷ ۲۶ تا دندان دارم بعد تو عمرم فقط ۲ تا دندون کشیدم یکیش دوباره رشد کرد و کامل شده و اون یکی تازه کشیدم و هرگز دندان پرشده ندارم .امکان رد شدن وجود داره یا نه؟

   • bagheri
    ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۵

    با سلام طبق ایین نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا 1401 دندان خالی داشته باشید رد میشوید

 134. هانا
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۷

  سلام وقت بخیر
  من همه شرایط رو دارم فقط قدم 156 هستش
  پدرم خودشون نیروی انتظامی هستند
  جز بسیج فعال هستم
  میتونم که ثبت نام کنم؟؟؟

  • mansuri
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

   سلان وقت بخیر جنسیت خود را اعلام نکردید

 135. abolfazlmostafavi70@gmail.com
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۸

  سلام
  ببخشید من 2 تا از دندان هام رو داخل تصادف از دست دادم
  و الان هم پر کردم و هم ترمیم ایا نمره منفی یا از معاینات پزشکی رد میشم؟!

  • bagheri
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۰

   با سلام طبق آیین معاینات پزشکی استخدامی ناجا 1401 اگر اگر دندانی خالی باشد رد میشوید

 136. علیرضا
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۰

  سلام وقت بخیر
  بنده ۱ بار تمام مراحل نیروی انتظامی را پشت سر گذاشتم و فقط یکی از مراحل پزشکی ( ارتوپد ) به مشکل خوردم و رد شدم
  میخواستم بدونم که دوباره میشه ثبت نام کرد و اینکه اون مشکل هم برطرف شده

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۴

   سلام وقت خوش . اگر شرایط سنی را دارا باشید و در مصاحبه قبول شوید بله .ممکن است .

  • فرزاد
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۷

   سلام.ببخشید برای مرحله پزشکی اولیه
   من ۲۶ تا دندان دارم فقط تو عمرم ۲ تا کشیدم یکیش اومد و کامل شده و اون یکی تازه کشیدم و هرگز دندان پرشده ندارم همشون سالم هستند.امکان رد شدن وجود داره یا خیر؟

   • bagheri
    ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۶

    با سلام طبق ایین نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا 1401 اگر یک دندان خالی باشد شما رد میشوید

 137. احمد
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۵

  سلام وقت بخیر ببخشید نامنظمی دندان ها آیا باعث رد شدن می‌شود. فقط دندان های جلوی فک پایینم نامنظم هست (۴تا) ولی فک سالم است و عقب یا جلو نیست.ممنون میشم راهنمایی کنید

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۰

   سلام وقت بخیر اگر اختلال تکلم و جویدن داشته باشید و کمیسیون پزشکی تایید کند معافیت ب شما تعلق میگیرد برای کسب اطلاعات بیشتر ،مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

 138. امیر
  ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۶

  سلام من در بچگی به صورت مادر زاد یک بیضه نداشتم
  توی معاینات رد میشوم؟؟؟

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۵

   سلام وقت بخیر باید کمیسیون پزشکی معاینه کند .

 139. امیر
  ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۳

  سلام من انحراف بینی دارم البته تیغه به سمت پایین انحراف دارد آیا قبول میشوم

  • fathollahi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۷

   سلام اگر در معاینات پزشکی استخدامی ناجا شرکت کنید و به تایید پزشکی برسه مشکلی برای استخدام شدن ندارید

 140. ابوالفضل باقری
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۴

  سلام
  من چشمم ضعیف هست و می‌خواهم عمل کنم چشمم رو تا ضعیف نباشه دیگه
  آیا تو مراحل پزشکی به اشکالی بر می‌خورم

  • abbasi
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقت بخیر
   احتمالا در معاینات پزشکی استخدام ناجا شانس قبولی شما کاهش میابد .

 141. محبوبه
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۶

  سلام وقت بخیر
  من واسه پست کارمندی نیرو انتظامی و کامپیوتری قصد دارم ثبتنام کنم
  قدم ۱۶۴
  و همه شرایط فوق رو دارم
  فقط برای دندان ها میخوام بدونم ممکنه اگر تعداد پر شده ها یکی یا دوتا بیشتر بود رد نشم ؟؟

  • bagheri
   ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۶

   با سلام طبق ایین نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا1401 سه دندان نمره منفی 4 تا رد میشوید

 142. علی رضا
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۸

  سلام من سه سال پیش عمل جراحی واریکوسل 3 در دوران خدمت در بیمارستان انجام دادم برای درجه داری ناجا ثبت نام کردم در پزشکی اولیه دکتر سابقه جراحی 3 ساله نوشت درخواست سونوگرافی داد که مشکلی نبود واریکوسل نداشتم بعد فرستاد پیش دکتر متخصص ارولوژی که گفت مشکلی نداری تایید کرد مهرزد فقط پرونده برای استعلام فرستادن مرکز معاینات ناجا امام سجاد رد میکنن؟

  • bagheri
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۲

   با سلام طبق ایین نامه معاینات پزشکی استخدامی اجا 1401 بستگی به نظر پزشک مربوطه دارد

 143. فری
  ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۲

  سلام من قدم ۱۶۷هست وچنتا لوح تقدیر دارم ۵ تا دارم آیا میتونن قدم را ناپدید بگیرند،مشکل پزشکیم سالم سالم هست

  • mohammadi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۹

   سلام وقت به خیر
   معاینات پزشکی ارتش به طور دقیق انجام می شود و در صورتی مورد شما خللی در خدمت کردن بوجود آورد در این مرحله رد می شوید.

 144. امید
  ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۸

  آیا دندان بیش از 5مورد خراب و کشیده رد میشیم در صورتی ک بقیه شرایط رو دارا باشیم

  • aghazade
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۴

   سلام معاینات پزشکی در بخش استخدامی کاملا دقیق انجام میشود و ممکنه بخاط این موضوع رد بشید ولی بستگی به بقیه شرایط شما هم دارد

 145. رسول
  ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۳

  سلام من قبلا حدود۱۵سال پیش فتق بیضه سمت چپ شدم آیا رد میشم؟

  • heydari
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۲

   سلام وقت بخیر
   احتمال رد شدن شما در معاینات پزشکی ناجا وجود دارد

 146. امیرحسین
  ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

  باسلام و عرض خسته نباشید خدمت شما عزیزان بنده یک سوال داشتم

  بنده 5 تا از دندان هایم پر شده آیا امکانش هست در تست های پزشکی رد بشوم یا نه ؟

  لطفا پاسخگو باشید.

  ( باتشکر )

  • mohammadi
   ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

   سلام وقت به خیر
   معاینات پزشکی ارتش به طور دقیق انجام می شود در صورتی که مورد شما خللی در خدمت بوجود اورد در این معاینات رد می شوید.دندان پر شده معمولا مشکلی برای پذیرش ایجاد نمی کند.

  • امیر
   ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۱

   واقعان جالبه با جونت بازی کنی سختی کارهست براهر چیز کوچیکی ردت کنن کشور اسلامیه دیگه

 147. دانیال
  ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۰

  سلام بنده تو بچگی یکی از بیضه هام خارجشده از کیسه بیضه(فتح)آیا رد میشم تو مراحل پزشکی نیروی انتظامی؟؟؟

  • karimi
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۳

   سلام بله

 148. آریا
  ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۵

  با سلام خدمت مشاوران ایران تحصیل
  بنده دیسک کمر داشتم ۴ و ۵ عمل باز کردم و الان سالم سالمم و اینکه پلاتین داخل کمر ندارم قهرمان ورزش رزمی هستم و کارت فعال تمامی مراحل گزینش را دارا هستم آیا مشکل به وجود میاد برای استخدام شدنم

  • fathollahi
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۴

   سلام اگر در معاینات پزشکی ناجا مشکل جسمی نداشته باشید مشکلی ندارد

 149. علی ترکاشوند
  ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۲

  با عرض سلام چشمم استیگمات هست نمره آن ۲۵ صدم،انحراف دارم عینک هم میزنم ولی با عینک نشون نمیده انحراف رو،قبول میشم؟

  • heydari
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۵

   سلام وقت بخیر
   احتمال رد شما در معاینات پزشکی وجود دارد

 150. مرتضی
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

  با سلام
  بنده 4تا دندان پر کردم و دوتا کشیدم در معاینات رد میشوم

  • fattahi
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام وقت بخیر
   یکی از مراحل معاینات پزشکی استخدامی ناجا معاینات دهان و دندان است و سلامت دهان و دندان در این مرحله بررسی میشود.

   • Amir
    ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۰

    سلام من در بچگی یک بیضه ب صورت مادر زاد نداشته ام
    توی معاینات ب صورت کامل رد میشم ؟؟

    • alizadeh
     ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۳

     سلام وقت بخیر بررسی تخصصی است و باید به تشخیص کمیسیون پزشکی برسد

 151. amir
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۵۸

  سلام خسته نباشید یک سوالی داشتم خدمت شما ببخشید دندان های عقب من کمی خرابه من عصب کشی هم نیاز داره و پر کردن آیا اگه من به این ها برسم میتونم برم نیرو انتظامی من از چند نفر شنیدم گفته نباید دندان پر کردنی بیشتر از دوتا باشه الان من این دندان هارو عصب کشی کنم میتونم برم نیرو انتظامی

  • fattahi
   ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

   سلام وقت بخیر
   احتمالا در معاینات پزشکی ناجا رد بشید.

 152. amir
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۵

  سلام خسته نباشید یک سوالی داشتم خدمت شما ببخشید دندان های عقب من کمی خرابه من عصب کشی هم نیاز داره و پر کردن آیا اگه من به این ها برسم میتونم برم نیرو انتظامی من از چند نفر شنیدم گفته نباید دندان پر کردنی بیشتر از دوتا باشه الان من این دندان هارو عصب کشی کنم میتونم برم نیرو انتظامی و دندان کشیده ندارم اصلا یکی هم گواهی میدان تیر و چتر بازی و تکواندو دارم به خاطر نظام این کار هارو یاد گرفتم به خاطر دندان یعنی رد میشم

  • ekhlasi
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲

   سلام وقت بخیر دوست عزیز شما دندان پر شده بیشتر از 3 الی 4 تا نباید داشته باشید

 153. مریم
  ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۳

  سلام خسته نباشید
  من سال دوازدهم انسانی ام و همه شرایط آیین نامه قبولی گزینش و دارم فقط قدم ۱۵۶ ۱۵۷ ولی از لحاظ بدنی آمادگی بالایی دارم و کارت فعال بسیج و پلیس افتخاری ام هستم و میخوام فراخوان اومد برم ثبت نام امکانش هست قبول کنن یا پزشک ارفاق کنه؟ اگه معرفم رئیس کل مبارزه با مواد مخدر باشه امکان قبولی هست؟

  • mohammadi
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۴

   سلام وقت به خیر
   معاینات پزشکی ارتش به طور کامل انجام می شود.حداقل قد تعیین شده یکی از شرایط ثبت نام است.

 154. مرجان
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۸

  سلام آیا کامپوزیت دندان؛ دندان پر کرده محسوب میشه؟

  • aghazade
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام
   معاینات پزشکی ارتش به صورت دقیق انجام میشود در صورتی که مشکل شما خللی در خدمت مورد نظر ایجاد کند شما رد میشوید

 155. حاج امیر
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۱

  باسلام و عرض خسته نباشید بنده 5 تا دندان پر دارم ایا برای تست پزشکی بروم رد میشوم ؟

  • aghazade
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۳

   سلام
   بستگی به رزمه شما دارد اما در فرایند استخدامتون تاثیر گذاراست

 156. علی عزت آبادی
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۳

  سلام خسته نباشید
  من توی شش ماهگی شیشه خورده رو دستم از روی سینم گوشت برداشتن و اوکیش کردن ردش هست
  الان رد میشم
  ولی آمادگی جسمانیم خیلی بالاس

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام در زمان مراجعه برای معاینات پزشکی ناجا اگر مدرک پزشکی از بیمارستان یا مراکز بهداشت در آن زمان دارید همراه خود ببرید و ارائه کنید.

   • amir
    ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۰۱

    میشه پاسخ بدین اگه به دندان ها رسیدگی کنیم عصب کشی کنیم کاشت کنیم میتوان رفت

    • heydari
     ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

     سلام وقت بخیر
     شانس پذیرش شما برای ناجا پایین میباشد

 157. غلام رضا
  ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

  بنده حافظ کل قرآن کریم هستم و مدرک استانی و کشوری هم دارم فقط یک چیز ذهنمو درگیر کرده که من دو سال پیش یک عمل جراحی داشتم سرشانه ترقوه شکسته بود الان درست شده خدارا شکر همه کار هم انجام میدم ورزش هم میکنم خواستم ببینم پزشکان نیرو انتظامی نظرشون چیه

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۱

   سلام برای استخدامی ناجا کمیسیون پزشکی بررسی میکنند ونتیجه اعلام میکنند

 158. محمد
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۴

  دلیل تست مقعدی چیه؟ یکی از دوستانم میخواد بره یه مشکلی داره میخام بدونم رد میشه یا ن

  ممنون از وب سایتتون

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۳

   نسبت به نوع مشکل شما بررسی میشود با مرکز تماس بگیرید

   • محمد
    ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۷

    راستش رو بخواید رابطه داشته و پسر هم هست میخواستم بدونم معلوم میشه یا نه فقط برایه بیماریه

    • heydari
     ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۴

     سلام وقت بخیر
     احتمال مشخص شدن آن در معاینات پزشکی ناجا بالا میباشد

 159. ابوالفضل
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۹

  سلام من ی دونه از دندونم رو سه سال پیش کشیدم به دستور پزشک چون تا جا برای دندان های دیگم باز شه مشکلی که ایجاد نمی کنه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۲

   سلام وقت بخیر . در معاینات پزشکی ارتش شانس شما برای فقدان دندان کم میشود برای جذب . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه کنید

 160. سرباز وطن
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۰۵

  سلام من چند وقتی خود ارضایی میکردم و وسطش بعضی وتا تا ۳ تا انگشتم رو داخل مقعدم فرو میکردم من برایه سال ۱۴۰۲میخوام اقدام کنم اگر دیگه انجام نشه میتونم استخدام بشم

  • mohammadi
   ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۴

   سلام وقت به خیر
   معاینات پزشکی در رابطه باسلامت جسمانی داوطلب به طور کامل انجام میشود.در صورتی که موردی مانع از خدمت شما باشد در معاینات رد می شوید.

 161. ابوالفضل
  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

  ببخشید من حدود چهار سال پیش به دستور پزشک یکی از دندان ها رو کشیدم تا جای دیگر دندانهایم باز شود .مشکلی که نداره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۲

   یک دندان خالی داتشه باشید رد میشوید

  • احمد
   ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۹

   من سه تا کشیدم و قبول شدم

   • bagheri
    ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۸

    با سلام طبق ایین نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا 1401 سه تا دندان خراب ریخته شده یا پر شده نمره منفی دارد 4 تا رد میشوید عفونت دعان و دندان و یک دندان خالی هم رد میشوید

 162. مرتضی
  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۵

  با سلام
  آیا تک بیضه بودن منع استخدام دارد در کارمندی نیرو های مسلح یا خیر؟

 163. محمد
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۴

  سلام بنده متاهلم آیا توی اینکه شهر نزدیک محل سکونت ییفتم تاثیر داره

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۱

   سلام بله
   همچنین شرایط انتقالی گرفتن نیز برای شما امکان پذیر هست

 164. علی رضا
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱

  سلام جراحی واریکوسل 3سال پیش انجام دادم مشکلی نداره؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۹

   سلام در صورتی که کاملا مشکل با جراحی حل شده باشد قبول میشوید

 165. M
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۰۵

  سلام بیماری تالاسمی ماژور دارم اگر یه معرف داشته باشم میتونه کمکم کنه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰

   سلام
   ایین نامه معینات پزشکی استخدامی ناجا سخت گیذانه میباشد واین احتمال بعیده .

 166. ماردین
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۶

  سلام وقت بخیر تالاسمی ماژور توی مراحل پزشکی رد میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

   طبق ایین نامه معاینات پزشکی استخدام یاجا تالاسمی حدود 90 درصد رد میشوند

   • M
    ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۰

    ی معرف داشته باشم میتونه کمکم کنه

    • کارشناس ارشد
     ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

     سلام
     بعله در فرایند قبولی شما میتواند تاثیر گذار باشد

 167. امیر
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۹

  سلام خسته نباشید
  من تالاسمی مینور دارم ممنکه منع استخدام بشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۰

   سلام
   خیر به احتمال زیاد در معاینات پزشکی رد میشوید

 168. یا علی ۳۱۳
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۳

  سلام
  دوست عزیز تحت عنوان کارشناس ارشد این سایت
  با این‌تفاسیر شما فقط رعب و وحشت به جان‌ داوطلبان‌می‌اندازید، مراحل گزینشی درسته سخت تر میشوند.
  ولی نه به این صورت که شما عرض میکنید.
  لطفا اطلاعات صحیح و بدون واهمه به دواطلبان ارائه دهید

 169. ابوالفضل
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۵

  سلام ببخشید اگه من عینک مطالعه استفاده می کنم مشکلی برای استخدام که وجود نداره؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۱

   اگر دید چشم شما 8 از 10 باشد مشکلی ندارد

   • پوریا
    ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

    سلام وقت بخیر آیا کوتاهی اشیل پا داشته باشی رد میشی؟؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۲

     سلام
     اگر این کوتاهی 3سانت باشد شما در معاینات پزشکی رد میشوید

 170. رضا
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۰

  سلام
  اگر کسی مبتلا به بیماری اچ‌ای وی باشه تو استخدامی رد میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

   سلام
   بعله احتمال رد شدن بالاست

  • غلام رضا
   ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۹

   سلام من من قدم ۱۸۷ و حافظ کل قرآن کریم هستم و مدرک کشوری و استانی هم دارم ولی یه سوالی ذهنمو درگیر کرده
   من دو سال پیش یک عمل جراحی داشتم تصادف کرده بودم ترقوه سمت راستم شکست و الان درست شده هر ورزشی هم انجام میدم
   پزشکان نيروی انتظامی قبول میکنند

   • کارشناس ارشد
    ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۳

    سلام برای استخدام ناجا کمیسیون پزشکی پس از بررسی نتیجه را بهتون اعلام میکنند

 171. فرهاد
  ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۷

  سلام اگر پاها اندازه دو انگشت فاصله داشته باشد رد می شویم

  • کارشناس ارشد
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

   سلام
   مدرک تحصیلی خود را مشخص کنید

 172. ناصری
  ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

  سلام
  ببخشید میخواستم بدونم که کف پای صاف تاثیر داره یانه

 173. میکائیل
  ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام
  من کف پام صاف هست آیا برای استخدام مشکل داره یانه
  اگه درستش کنم چی لطفاً جواب بدین خیلی مهمه

  • کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۹

   سلام وقت بخیر
   بله اگر مشکلتون شدید باشه در معاینات پزشکی رد می شوید ولی اگر شدید نیست و قابل درمان مشکلی نیست.

 174. اسماعیل
  ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۲

  من بسیج فعال دارم.
  بابام ایثارگره. منطقه جنگی بوده دوسال
  بدنم جای خط دارم
  رد میشم یا امکانش هس برم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۷

   سلام وقت به خیر
   معاینات پزشکی استخدامی ناجا به صورت دقیق انجام می شود در صورتی که مشکلی در خدمت کردن شما بوجود آورد در این معاینات رد میشوید.

 175. اسماعیل
  ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۲

  سلام
  من هم بسیج فعال دارم
  هم بابام ایثارگره. دوسال منطقه جنگی بوده….
  ولی رو بدنم خط دارم
  میشه مثلا با دکتر صحبت کرد رد نکنه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام
   وقت بخیر
   احتمال رد شدن شما در معاینات پزشکی ناجا وجود دارد

 176. مصطفی
  ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۳

  سلام من پاهام پرانتزیه رد میشم بخاطر پاهام؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۶

   سلام. لطفا شرایط پزشکی خودتون رو دقیقتر بفرمایید تا بهتر راهنماییتون کنیم.

   • Mohammad
    ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۸

    سلام
    پا های من پرانتزی تقریبا ۴انگشت

    • کارشناس ارشد
     ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۱

     سلام
     12 سانت به بالا معاف دائم تعلق میگیره

 177. میکائیل
  ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۹

  سلام
  ببخشید من کف پام صاف هست آیا تو استخدام نیروی انتظامی مشکل داره؟
  لطفاً جواب بدین خیلی برام مهمه

  • کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۸

   با سلام.امکان رد شدن شما زیاد خواهد بود.

 178. نادر
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۴

  سلام من قدم ۱۶۵ سانتی متر هستش بسیج فعال و عضو انجمن ایثارگران هستم امکان قبولی دارم در مقطع درجه داری

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

   سلام وقت بخیر
   حداقل شرایط قد برای استخدامی ناجا 170 سانتی متر است.

  • علی کریمی
   ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۳

   سلام ببخشید آیا مشکل معاینات پزشکی با توجه به داشتن سهمیه ایثارگری حل می سود

   • bagheri
    ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۹

    با سلام سیهمیه امتیاز برای شما هست و طبق ایین نامه معاینات پزشکی استخدامی ناجا 1401 تاثیر ندارد

 179. مهدی
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۷

  سلام خسته نباشید با مدرک لیسانس غیر انتفاعی و پیام نور میشه جذب نیروی انتظامی شد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۳

   سلام وقت بخیر
   بله شرایط استخدامی نیروی انتظامی را دارید.

 180. امیر
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

  سلام ببخشید من عادت به خود ارضایی دارم و قراره چهار روز دیگه برای معاینات پزشکی بروم.
  اگه از الآن ترک کنم تا چهار روز دیگه تو بخش عادت خود ارضایی میتونم قبول شم یا خیر؟ لطفا خواهشا جواب بدید این برای من خیلی مهمه

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۴

   خیر.امکان قبولی شما کم است.

 181. حمید
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۳

  سلام ، من سه تا دندون رو کشیدم یک هم پر کردم ، اگه اون سه تا که کشیدم دندون بزارم ، برای اسختدام مشکلی داره

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۴

   با سلام.امکان ان وجود دارد که در معاینات پزشکی ناجا رد شوید.

 182. مهدی موسوی
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۶

  سلام عمل اپاندیس منع استخدام هستش ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام وقت به خیر
   معاینات ارتش به طور دقیق انجام می شود در صورتی که مشکلی برای خدمت کردن شما بوجود بیاورد در گزینش رد می شوید.

 183. رضا
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۶

  سلام اگر کسی در دوران پیمانی که استخدام میشه و چشم هایش ضعیف بشه تغییروضعیت براش مشکل داره

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۰

   با سلام.به احتمال زیاد بله.

 184. حسین
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۴

  آیا در دوران پیمانی چشم شما ضعیف بشه در تغییر وضعیت مشکل پیش میاد یانه

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۹

   با سلام.به احتمال زیاد بله.

 185. سجاد
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۱

  سلام اگه کسی یک رگ اضافه داشته باشه بعد عملش کنه آیا از معانیت پزشکی رد میشه یا نه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۳

   با سلام.لطفا سوال خود را واضح تر بیان کنید.

 186. علی
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۶

  سلام فرد اگه عادت خود ار ضایی شو ۱۰ روز قبل از ماعینه ترک کنه رد خواهد شد یانه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۹

   با سلام.خیر باید زودتر انام شود تا هورمون ها تنظیم شوند.

 187. ححح
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۰

  سلام خسته نباشید بعد از قبولی در معاینات پزشکی چقدر طول میکشه ک فرد مورد نظر استخدام بشه؟

 188. ححح
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۸

  سلام ببخشید متاهل بودن ربطی به اینکه فرد زودتر استخدام بشه داره یا نداره؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۴

   با سلام.تاثیری در ان ندارد.

 189. بهار
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۷

  سلام خسته نباشید بعد از قبولی در معاینات پژشکی چند ماه دقیق طول میکشه ک استخدام بشه؟خواهشا جواب بدید

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۶

   سلام
   مرحله ی تحقیقات محلی حدود 1 ماه زمان میبره و بعد از آن نتیجه قطعی اعلام خواهد شد

   • محمود
    ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۰

    سلام خسته نباشید من سیگاری هستم و قراره چند روز دیگه به آزمایش استخدامی نیروی انتظامی برم آیا چند روز قبل سیگار نکشم آزمایشم قعبول میشه

    • aghazade
     ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۷

     سلام
     سیگار در ازمایش استخدامی مشاهده نمیشود اما در کل ممکنه در معاینات استخدامی به مشکل بربخورید

 190. رضا
  ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

  سلام ببخشید من دوستم میخواد پلیس بشه وگفت بپرسم که ایشون خودارضایی داره و15سالشونه گفت امکان داره که از الان این عادت رو ترک کنه استخدام بشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام وقت بخیر
   بله امکان استخدام وجود دارد.

 191. police
  ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۳

  سلام خسته نباشید لیزر کردن منع استخدامه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۸

   سلام وقت بخیر
   احتمال رد شدن شما در معاینات وجود دارد.

 192. علی
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۰

  سلام خسته نباشید ببخشید من زیبایی بینی انجام داده ام گفتم برای معاینات پزشکی رد میشوم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام وقت بخیر منعی ندارد برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

   • آروین
    ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۳

    من وقتی پاهامو جفت می کنم میشینم کف پام بلند میشه می خواستم بدونم چقدر احتمال رد شدن است؟ و اینکه از چند سانتر بیشتر باشه رد میکنن؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

     سلام معاینات پزشکی استخدامی ناجا سختگیرانه انجام میشود و بعید است شما را پذیرش کنند.

  • محمد
   ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۵

   یا سلام
   اگه زیر زانو اندازه ۴ انگشت فاصله داشته باشه شانس قبولی هست ؟
   (پرانزی)

   • کارشناس ارشد
    ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۳

    سلام
    احتمال رد شدن شما وجود دارد

 193. Milad
  ۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۴

  سلام وقت بخیر
  ببخشید در معاینات پزشکی اگه پوست فرد شرکت کننده کمی خشک باشد فرد مردود میشود؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۹

   سلام وقت بخیر اگر بیماری پوستی ندارید خیر

   • مبین حسین پور
    ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۴

    با سلام آیا استرس داشته باشیم باعث رد میشه؟

    • کارشناس ارشد
     ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۳

     سلام
     شاید رد نشید اما این مورد میتواند در فرایند استخدامی شما تاثیر گذارباشد

     • علیرضا منصوری
      ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۵

      ببخشید اگه فردی عمل جراحی کرده باشه اگه گواهیی داشته باشه تو آزمایش رد نمیشه

     • heydari
      ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۸

      سلام وقت بخیر
      احتمال رد شدن شما وجود دارد

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)